Вітаємо переможців ITT Львівська Сотка 2020!

Щирі вітання усім, хто достойно протистояв спеці, зустрічному вітру, втомі і карантинним обмеженням!
Image

Форма для заявок на отримання медалей фінішерів

Заявки приймаються до 23:59 неділі, 21 червня 2020 року.

Абсолют (ITT), чоловіки

  1. Віктор Гузов, SkyFitness-GRAWE cycling team - 02:34:02
  2. Юрий Клим, KlimTeam - 02:48:49
  3. Глеб Должиков, Sigma Software - Unicorn - 02:50:17
  4. Ярослав Сорока, MTBBike Specialized Team - 02:50:23

Абсолют (ITT), жінки

  1. Наталя Тарнавчик-Чугуєвець, Kyiv Cycling Team - 03:01:19
  2. Марта Захарова, Makeba - 03:09:46
  3. Ольга Ящук, Sigma Software - Unicorn - 03:19:35

ITT, вікові категорії

До 19, чоловіки

  1. Роман Бялас, Xtreme Ride Club - 03:33:28

19-29, чоловіки

  1. Олександр Маханець - 02:51:18
  2. Сергій Пясецький, MTBStock Cycling Team - 02:51:59
  3. Дмитро Воловод, Sigma Software - Unicorn - 02:54:19

19-29, жінки

  1. Альона Наконечна, VinRC - 03:19:49
  2. Сільвана Каддах, Kyiv Cycling Team - 03:25:32
  3. Оленка Добраниця, Nutrixxion Palmyra - 03:32:13

30-39, чоловіки

  1. Віктор Гузов, SkyFitness-GRAWE cycling team - 02:34:02
  2. Юрий Клим, KlimTeam - 02:48:49
  3. Глеб Должиков, Sigma Software - Unicorn - 02:50:17

30-39, жінки

  1. Наталя Тарнавчик-Чугуєвець, Kyiv Cycling Team - 03:01:19
  2. Марта Захарова, Makeba - 03:09:46
  3. Ольга Ящук, Sigma Software - Unicorn - 03:19:35

40-49, чоловіки

  1. Саша Тугарєв - 03:03:55
  2. Микола Сманцеров - 03:05:59
  3. Микола Шманьов - 03:06:19

40-49, жінки

  1. Ірина Васильєва, Cherry Sport Club - 03:20:28

50-59, чоловіки

  1. Костянтин Носалюк - 02:59:16
  2. Олександр Лактіонов, digicom cycling team - 03:07:07
  3. Володимир Рябцев, Makeba - 03:08:23

60-69, чоловіки

  1. Йосип Пазяк, MetrDoor team Luck. - 03:18:01
  2. Олексій Гловань, Randonneurs Ck - 03:44:42

70+, чоловіки

  1. Геннадій Печенюк - 03:36:18

Шосе, вікові категорії

До 19, чоловіки

  1. Станіслав Трофіл - 03:24:07
  2. Андрій Андрусишин - 03:53:53
  3. Юрій Гоцко, TRITON - 05:11:06

19-29, чоловіки

  1. Влад Романчук, ВелоЧервоноград STRAVA - 03:01:04
  2. Ігор Білик, MTBSTOCK Cycle Club - 03:18:56
  3. Діма Різник - 03:20:15

19-29, жінки

  1. Софія Соляр, ohsoyka - 04:09:51
  2. Марія Платко - 04:10:32
  3. Маріна Шквиря, Xtreme Ride Club - 05:15:40

30-39, чоловіки

  1. Тарас Третяк, Lutsk triathlon federation's - 02:54:08
  2. Михайло Високосов - 03:03:30
  3. Богдан Климович - 03:06:51

30-39, жінки

  1. Анна Музала, Shypshyna Run Club - 04:13:14
  2. Мирослава Струк, Xtreme Ride Club - 04:27:07
  3. Наталія Крохмальна - 04:52:35

40-49, чоловіки

  1. Володимир Гоцко - 02:55:53
  2. Володя Яцишин - 03:04:55
  3. Віктор Кухта - 03:22:23

40-49, жінки

  1. Зоряна Богдан, Makeba/Mal’vy - 03:25:01
  2. Людмила Руднікович, MTBSTOCK Cycle Club - 04:04:02
  3. Юлія Ульянова - 04:43:18

50-59, чоловіки

  1. Олег Гусар, Вело Червоноград STRAVA - 03:09:39
  2. Олег Романчук, Вело Червоноград STRAVA - 03:09:43
  3. Валерій Тишковець, Team Garage 1664 - 03:22:58

60-69, чоловіки

  1. Павло Процько, ВелоСокаль - 02:52:20

МТБ, вікові категорії

До 19, чоловіки

  1. Ярослав Стецький, ikealviv_ukraine - 04:37:06
  2. Данило Шаран, Sharan - 05:52:41
  3. Дмитро Бондар, Avenga - 05:58:47

19-29, чоловіки

  1. Максим Воскало, Critical Mass Lviv - 03:08:55
  2. Євген Грудецький, MAFIA Team - 03:12:14
  3. Євген Банах - 03:15:14

19-29, жінки

  1. Марія Шевчик - 04:47:20
  2. Таня Щадило, Шалена педалька - 05:15:58
  3. Анастасія Біляковська, Білки - 05:43:59

30-39, чоловіки

  1. Олександр Грудецький, ВОЛОЦЮГИ - 03:38:17
  2. Тарас Мороз, РЯСНЕ team - 03:53:28
  3. Дмитро Завалін - 03:54:13

30-39, жінки

  1. Олександра Провозін - 05:09:27
  2. Мирослава Котик - 05:40:25
  3. Олена Трубанова - 05:54:03

40-49, чоловіки

  1. Олексій Грибовський - 03:27:28
  2. Віталій Сергієнко, РЯСНЕ team - 03:37:46
  3. Олег Михайлюк - 03:50:01

40-49, жінки

  1. Оксана Скрипка, Шалена педалька - 05:35:58
  2. Тетяна Гемій - 07:26:07

50-59, чоловіки

  1. Олександр Прит, Amber Tri Sports - 03:49:58
  2. Олексій Яновський - 03:50:55
  3. Сергій Антончик - 04:56:47

50-59, жінки

  1. Марта Курницька - 05:00:01

60-69, чоловіки

  1. Олексій Крят, Ryasne Team - 03:41:54
  2. Анатолій Гасашвілі - 06:03:56

Командний залік

Sigma Software - Unicorn - 08:40:02

  • Глеб Должиков (02:50:17)
  • Дмитро Воловод (02:54:19)
  • Сергій Єрошов (02:55:25)

Makeba - 08:46:45

  • Тарас Берещак (02:52:52)
  • Степан Матвіїв (02:52:53)
  • Назар Ленишин (03:01:00)

MTBStock Cycling Team - 08:49:32

  • Сергій Пясецький (02:51:59)
  • Михайло Кренц (02:56:13)
  • Андрій Шапошников (03:01:19)

Фото - LiDok

Повний фінішний протокол


  3485   Club Lviv Bicycle Club

Коментарі


Привіт! Чи є можливість, отримати під шумок, разом з ІТТ Львівська сотка 2020, минулорічну медальку 2019 200RUA(оплачена відразу на фініші, #118  Bilyi Mykola) якось не склалося досі забрати. Наперед дякую! 
Та де ж ті медалі нарешті? Що показати мамі?

Так майте сі стриманнє.


Найближчі події


Львівська Сотка: ONLINE

25.12.2020 13:47
Україна


Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок