Image

Львівська Сотка. Осінь 2021

26.09.2021 10:00 97 705
Львів
Львівська Сотка. Осінь - марафон, котрий не відкриває сезон, а відбувається тоді, коли всі досягають піку форми - восени.

Статистика

Що на вас чекає?

  • чудовий асфальт;
  • двіж, драйв і приємне спілкування;
  • можливість показати собі і оточуючим, наскільки потужним виявився сезон, або чесно визнати, що провів його на розслабоні і отримати задоволення від матрасу з однодумцями.

Увага! Усі оновлення і оголошення будуть з'являтися у події у фейсбуці.

 

Ліміт часу - 6,5 годин (100км), 6 годин (60км).

Ліміт учасників:  100км - 675, 60км - 125

 

2021.09.24

2021.09.25

2021.09.26

100км:

  • 8:00-10:00 - підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (пл. Ринок 1)
  • 10:15 - старт (пл. Ринок)
  • 10:15-10:55 - парад учасників
  • 10:55-11:00 - санітарна пауза
  • 11:00 - старт 1ххх, 1, 2 , 3, 11, 71
  • 11:07 - старт 2ххх
  • 11:15 - старт 3ххх, 100
  • 11:20 - старт 4ххх
  • 13:00 - відкриття фінішу (Брюховичі)
  • 15:00-15:30 - нагородження
  • 17:30 - закриття фінішу

60км:

  • 10:00-11:00 - підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (Брюховичі)
  • 11:25 - старт 6ххх
  • 13:00 - відкриття фінішу (Брюховичі)
  • 17:30 - закриття фінішу

Вартість участі 100 :

  • 24/08 (15:00) - 31/08  390грн
  • 1/09 - 7/09  440грн
  • 8/09 - 14/09  490грн
  • 15/09 - 19/04 540грн
  • 20/09 - 25/09 (18:00)  600грн  (не персоніфіковані)
  • на старті     700грн (не персоніфіковані)

Вартість участі 60 :

  • 24/08 (15:00) - 31/08  290грн
  • 1/09 - 7/09  340грн
  • 8/09 - 14/09  390грн
  • 15/09 - 19/04 440грн
  • 20/09 - 25/09 (18:00)  500грн  (не персоніфіковані)
  • на старті     600грн (не персоніфіковані)

 

Розподіл стартових номерів:

Номери 1, 2, 3 та 101, 102, 103 — призери попереднього року
Номер 100 — переможець лотереї
1ххх - аматори шосе хлопці. Залік УАТ. (УВАГА! необхідна ліцензія.  Як оформити ліцензію UCI для участі в рейтингу Українського Аматорського Туру )
2ххх - всі дівчата шоссе (УАТ + інші)
3ххх - аматори шосе хлопці. Без УАТ.
4ххх - всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)
6ххх - 60км (електрика дозволена)

*Може бути відкориговано, при перевищенні лімітів категорії або змін карантинних обмежень.

На дистанції працюватиме таймінгова система Хронотрек.

 

Номер Ім'я Стать Місто Час Вік Команда Професійний рівень (час) Велосипед Львівський Дуатлон
1 Гузов Віктор M Lviv 01:58:10 35-39 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2 Сосніцький Анатолій M Lviv 01:59:27 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3 Бакуринский Борис M Kyiv 01:58:12 35-39 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
11 Лапка Олег M Lviv DNS 50-59 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
101 Тарнавчик-Чугуєвець Наталя F Lviv 02:19:44 30-34 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
102 Petrushenko Valentyna F Odesa DNS 19-29 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
103 Поляк Яна F Kyiv DNS 35-39 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3001 Chornenkyi Volodymyr M Lviv 02:36:51 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4001 Bakhmat Maksym M Lviv 03:17:43 40-49 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3003 Антончик Сергій M Lviv 03:04:41 50-59 Bike Sport Active 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4002 Лещишин Микола M Lviv 03:20:12 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3008 Шаргут Діма M Lviv 03:02:15 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Іванко Олександр M Lviv DNS 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3002 Лобанов Андрій M Lviv 02:37:15 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3013 Стельмахович Ярослав M Zolochiv 02:15:04 <19 JollyRide 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4014 Prokop Ivan M Lviv 03:17:39 40-49 Шалена педалька 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3004 Євстратьєв Євген M Lviv 03:19:16 <19 Shypshyna Run Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3006 Башко Андрій M Zolochiv 02:16:42 19-29 JollyRide 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2502 Крисак Христина F Obroshyne 03:29:28 30-34 Велоклуб Оброшино 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3005 Крисак Тарас M Obroshyno 03:09:25 30-34 Велоклуб "Оброшино" 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3502 Чугуєвець Лев M Lviv 03:14:33 60-69 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2001 Дяченко Єлизавета F Poltava 02:17:51 19-29 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1027 Сманцеров Микола M Lviv 01:59:24 40-49 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3007 Перфецький Володимир M Lviv 02:35:57 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1002 Шманьов Микола M Ternopil 01:59:23 40-49 Ternopil golden wheels 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Ткачов Олексій M Obuhiv DNS 19-29 Polotno Team 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3017 Кураш Богдан M Lviv DNS 50-59 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1003 Стефанишин Микола M Mykolayiv 01:58:13 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3023 Yaremus Kostya M Ternopil 02:16:41 40-49 Ternopil golden wheels 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3503 Тижай Ігор M Lviv 04:17:50 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3011 Гайда Юрій M Lviv 02:29:46 40-49 Makeba-RedHead 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4018 Oliynyk Maryan M Zolochiv 03:00:11 35-39 Кураж 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
1005 Стефуранчин Олександр M Nemyriv 02:01:41 40-49 VinRC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1004 Сікора Евген M Kyiv 02:50:44 50-59 без команди 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3024 Алендарь Артем M Lviv 02:28:53 40-49 СКА 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Yurchuk Svitlana F Lviv DNS 30-34 Makeba 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3113 Vedilin Andriy M Lviv 02:16:38 30-34 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4005 Fitel Roman M Lviv 04:00:12 30-34 Bike_r 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
Peacock Elias M Львів DNS n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4004 Польова Оксана F Lviv 04:10:35 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
1006 Марченко Костянтин M Kyiv 01:58:15 35-39 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Senkiv Volodya M Zolochiv DNS <19 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3010 Юров Олександр M Львів 02:34:54 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3016 Піцикевич Олег M Lviv 02:23:50 40-49 Шалена педалька 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Brodskyy Andriy M Lviv DNS 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3155 Нера Павло M Pustomyty 06:52:35 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4015 Demchyshyn Ihor M Lviv 02:51:21 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
1007 Корда Володимир M Lviv DNF 40-49 Макеба 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3504 Червінка Роман M Львів 03:02:31 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Пащенко Сергій M Lviv DNS 50-59 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1008 Savchuk Ruslan M Kamianske 01:58:14 40-49 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1009 Aleksandrov Egor M Minsk 01:58:30 30-34 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4003 Гордійчук Юрій M Lviv 04:10:35 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
3014 Субботський Юрій M Lviv 02:48:04 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4201 Козакевич Майя F Lviv DNS 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
1016 Krokhmalnyy Vitaliy M Lviv 02:15:04 40-49 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4039 Левик Роман M Lviv 03:35:38 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
1010 Lenyshyn Nazar M Lviv 02:01:42 19-29 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Гаврилів Микола M Lviv DNS 40-49 Шалена педалька 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1029 Стороженко Сергій M Lviv 02:20:47 30-34 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1011 Садовський Андрій M Lutsk 01:58:12 40-49 VeloGo Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1041 Huk Sviatoslav M Lviv 02:53:37 19-29 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3506 Левицький Тарас M Obroshyne 03:57:57 50-59 Велоклуб «Оброшино» 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2002 Васильєва Ірина F Boyarka 02:19:44 40-49 VeloGo Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3031 Скорбач Микола M Lviv 02:04:05 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3018 Ситько Олексій M Obuhiv 02:26:34 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1018 Шепляков Валерій M Lviv 02:34:09 40-49 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1028 Пясецький Сергій M Lviv 02:09:11 19-29 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4030 Романишин Ігор M Lviv 04:12:03 30-34 Avenga 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3054 Лабич Андрій M Lviv 02:56:53 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4006 Голець Роман M Lviv 03:10:44 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3512 Жук Роман M Lviv 02:34:47 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1012 Юзьків Анатолій M Lviv 02:01:56 40-49 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1013 Смірнов Юрій M Odesa DNS 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3019 Грибовський Олексій M Ivano-Frankivsk 02:23:32 40-49 SRCC 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3508 Демчук Михайло M Lviv 03:12:06 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4007 Prokaza Ihor M Lviv 04:13:53 30-34 RADLER 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс n/a
1014 Староверов Микола M Ternopil 02:31:56 60-69 Ternopil golden wheels 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3051 Klymenko Olexandr M Lviv 02:26:10 30-34 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1015 Kuznetsov Denis M Kyiv 01:58:12 19-29 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1022 Yanovskyi Oleksii M Lviv 02:06:28 50-59 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3025 Янкевич Артур M Ivano-Frankivsk 02:28:06 <19 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Capusceac Hanna F Kyiv DNS 35-39 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4010 KHRISTIANOV VITALII M Lviv 03:02:15 50-59 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4008 Рублевський Володимир M Lviv 03:18:21 19-29 bike_r 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
1064 Скорий Андрій M Kyiv 01:58:11 35-39 BFCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Salahay Volodymyr M Lviv DNS 19-29 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4017 Шматко Ален M Lviv 03:12:52 40-49 Шалена педалька 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4022 Ніка Сергій M Lviv 03:08:39 40-49 Шалена педалька 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3505 Prokopenko Kostya M Lviv 03:34:11 30-34 Однаково 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4009 Семененко Всеволод M Lviv 03:51:21 <19 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3509 Гурин Дмитро M Lviv 03:27:39 30-34 Оді Айс 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3028 Ховатов Руслан M Mukachevo 03:07:59 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1331 Грудецький Євген M Lviv 02:01:57 <19 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3029 Сподарик Юра M Obroshyno 02:28:13 35-39 Велоклуб Оброшино 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4011 Ostrovskyi Apollinarii M Lviv 03:55:12 19-29 Шалена педалька 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
2003 Nakonechna Alona F Vinnytsya 02:23:26 19-29 VinRC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3510 Місюра Віталій M Lviv 03:14:43 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3511 Бевз Роман M Lviv 03:26:51 19-29 Avenga 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3060 Nagirniak Vadim M Lviv 02:16:40 19-29 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4012 Криворука Володимир M Lviv 03:20:29 40-49 Avenga 3:45-4:30 29"-27,5"-26" підвіс n/a
3077 Зіньків Ростислав M Lviv 02:34:44 19-29 MTBSTOCK Cycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Veselovskyy Mykola M Boryslav DNS 70+ 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3030 Novichkov Anton M Lviv DNS 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3032 Гладьо Орест M Obroshyno 03:31:46 35-39 Велоклуб «Оброшино» 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3546 Петрух Назар M Zhovkva 03:15:11 30-34 VeloHouse 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3033 Григорович Юрій M Ternopil 03:09:38 40-49 Rescuers 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4047 Chepil Roman M Lviv 02:38:49 50-59 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3515 Кожушко Роман M Lviv 02:49:38 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3034 Biliak Viktor M Lviv 02:03:58 19-29 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1017 Вибач Сергій M Lviv 01:58:13 35-39 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3036 Ястреб Роман M Lviv 02:23:11 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3035 Нечай Ярослав M Zolochiv 02:21:34 19-29 Jollyride 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Petrakov Petr M Kyiv DNS 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Klymchuk Pavel M Київ DNS <19 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Пастущин Олег M Ternopil DNS 50-59 Ternopil golden wheels 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3528 Прилуцький Олександр M Lviv 04:23:03 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3049 Korkishko Mykola M Lviv 02:34:35 35-39 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2503 Артюхова Катерина F Lviv 02:58:28 30-34 TRILEWY 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3514 Мельник Виталий M Lviv 04:23:28 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2504 Паничевська Леся F Lviv 03:19:09 40-49 Шалена педалька 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3037 Misiuryk Andrii M Lviv 02:32:09 19-29 Вазонки 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Bova Nazar M Lviv DNS <19 Blke SPORT ACTIVE 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3513 Лєшик Максим M Varash 02:56:28 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3022 Рудник Назар ? Lviv 02:55:44 19-29 Вазонки 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3041 Эрикайкин Никита M Kyiv 02:17:55 30-34 echelon 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4035 Сергієнко Віталій M Lviv 02:38:43 40-49 РЯСНЕ team 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4013 Яворський Андрій M Lviv 04:03:24 35-39 Avenga 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4053 Гірський Богдан M Lviv 04:01:36 35-39 4:30+ інше n/a
4016 Гануляк Анастасія F Lviv 04:13:03 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3075 Khoma Roman M Оброшино 03:09:25 35-39 ВКО 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2505 Галамай Юлія F Lviv 03:35:58 35-39 Оді Айс 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4041 Паук Мирослав M Budkiv 04:02:46 19-29 Bud'kiv Hlop 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
4019 Турчинський Станіслав M Lviv 04:13:03 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4068 Ісаєв Павло M Lviv 03:45:40 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3012 Стрілець Ігор M Pustomyty 02:49:13 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3015 Kvyatkovsky Nazar M Львів 03:11:20 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1019 Sedinkin Tymofii M Khmelnytskyi 01:59:24 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Farat Vitalii M Lviv DNS 35-39 Avenga 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4028 Фурліта Микола M Lviv 03:31:11 35-39 4:30+ інше n/a
3038 Olishchuk Oleksandr M Odesa 02:05:20 30-34 Arcadia 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Уліцький Володимир M Lviv DNS 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
1024 Єфіменко Павло M Vyshneve DNS 35-39 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3058 Golovan Oleksii M Cherkasy DNS 60-69 Randonneurs CK 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3141 Podenko Vadym M Lviv 02:33:17 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3046 Купина Володимир M Lviv 03:19:17 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1020 Мадин Дмитрий M Odesa 02:11:08 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1021 Вербицький Андрій M Lviv 02:09:41 40-49 Team Sky Lviv 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3020 Мінаєв Дмитро M Lviv 03:01:36 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3530 Богуш Артем M Lviv 03:10:56 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3039 Настоящий Володимир M Ivano-Frankivsk 02:06:27 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3516 Плотиця Степан O Lviv DNS 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4020 Токмаков Михайло M Lviv 03:01:24 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4050 Середа Олег M Lviv 03:24:40 19-29 3:45-4:30 інше n/a
3040 Hrytsiv Mykola M Solonka DNS 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3056 Pyshchuk Mykhailo M Dolyna 02:06:25 30-34 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3099 Yarov Alex M Lviv 02:24:04 35-39 Оді Айс 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2506 Платко Марія F Lviv DNS 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3536 Щегольський Євген M Lviv 03:08:11 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2509 Shevchyk Mariia F Lviv 02:34:38 30-34 epiq 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3059 Чугуєвець Орест M Lviv 02:26:35 30-34 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3055 Сушко Андрій M Lviv 02:23:11 19-29 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Прокопович Богдан M Lviv DNS 19-29 SS Halychyna Crew 2:50-3:45 фікс/сінглспід n/a
3042 Платко Ігор M Lviv DNS 50-59 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3043 Альохін Ярослав M Lviv 02:28:15 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Прокопів Володимир M Lviv DNS 30-34 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3517 Михайлов Олександр M Lviv 03:42:37 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3044 Петрик Тарас M Lviv 02:40:38 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3143 Lytvyn Oleksandr M Lviv 02:16:38 19-29 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3518 Іщенко Іван M Львів 02:16:39 30-34 epiq 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3507 Козачук Вячеслав M Київ 03:17:21 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
100 Chychkevych Bohdan M Lviv 02:43:15 35-39 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3045 Datsko Yurii M Lviv 02:26:37 30-34 Вазонки 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3638 Грабинський Юрій M Briuhovychi 02:27:48 35-39 Epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4021 Pasichnyk Yurij M Lviv 03:41:56 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
Адамчук Назар M Львів DNS 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Щедрых Захар M Київ DNS 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1023 Катеринський Ярослав M Kharkiv 01:58:12 30-34 Chameleon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4090 Лаб'як Орест M Lviv 03:04:56 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" підвіс n/a
3047 Могилецький Олег M Lutsk 02:18:30 50-59 Trilewy 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4023 Kozlenko Mykola M Ivano-Frankivsk 03:29:43 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
1031 Kharchenko Antonio M Lviv 02:34:44 40-49 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3519 Lutsiuk Dmytro M Lviv 03:10:10 35-39 Avenga 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3057 Шиян Олександр M Lviv DNS 30-34 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3543 Мазуркевич Микола M Lviv 03:21:06 35-39 Їздюки 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3520 Smirnov Dmytro M Lviv DNS 35-39 Avenga 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2507 Provozin Oleksandra F Lviv 03:06:09 30-34 - 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3522 Агеєв Ігор M Lviv 02:48:32 50-59 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3523 Лаврик Святослав M Lviv 03:03:07 35-39 Devcom 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3521 Yarmolyuk Maryan M Lviv DNS 40-49 Bike Stalkers 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4024 Yufan Vasyl M Lviv 03:23:38 40-49 Bike Stalkers 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
Grochla Mateusz M Skole DNS 35-39 Velo Skole 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3524 Зробок Андрій M Lviv 03:58:05 50-59 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4038 Danylovych Volodymyr M Lviv 03:14:15 35-39 Шалена педалька 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
2508 Черних Олександра F Львів 02:57:48 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3525 Сейфуллін Равіль M Lviv 02:53:06 40-49 Cycling rock & roll club road T1425 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4025 Климів Олена F Lviv 04:06:38 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4026 Марченко Павло M Lviv DNS 30-34 Bike Stalkers 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3048 Процько Павло M Львів 02:03:58 60-69 ВелоСокаль - Датський Текстиль 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3526 Шкабара Володимир M Львів 03:04:33 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1026 Кошелєв Олександр M Drohobych 02:23:07 35-39 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2006 Кошелєва Наталія F Drohobych DNF 35-39 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1025 Кошелєв СергІй M Zhovkva 02:38:58 60-69 Xtreme Ride Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4027 Оліярник Тарас M Lviv 03:16:06 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
2004 Струк Мирослава F с.Тернопілля DNS 30-34 Xtreme Ride Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4029 Кравець Віталій M Varash 03:01:12 30-34 РЦ-2 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4071 Горбковий Віталій M Lviv 02:40:32 19-29 Brothers 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
1130 Мартинів Володимир M Ternopil 02:24:55 30-34 Ternopil golden wheels 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4040 Федосов Сергій M Lviv 03:27:00 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
Herasymov Anatolii M Skole DNS 40-49 Velo Skole 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3527 Перегінка Максим M Lviv 04:14:22 n/a Gorgany 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Galaida Bogdan M Київ DNS n/a 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
Дорош Назар M Lviv DNS 40-49 Trilewy 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Копилюк Назар M Lviv DNS 35-39 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3529 Eliyhevsikij Igor M Pustomyty 03:00:18 19-29 Пустомити 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3050 Panchyshyn Petro M Lviv 03:19:28 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3554 Лушней Назар M Lviv 02:56:35 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3052 Havryliuk Oleksii M Lviv 03:16:49 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1030 Смірнов Сергій M Lviv 02:18:40 35-39 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1032 Koretskii Oleksii M Odesa 01:58:13 30-34 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2510 Vachko Tania F Lviv DNS 19-29 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Бочуля Остап M Lviv DNS 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1033 Козаченко Андрей M Dnipro 01:58:11 50-59 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1034 Яценко Владимир M Kyiv 01:58:12 40-49 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1040 Грушецький Олександр M Bila Tserkva 01:59:23 50-59 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1035 Khrapin Serhii M Kyiv 02:09:12 35-39 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Лищук Лілія F Львів DNS n/a 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3061 Petlovanyi Volodymyr M Lviv 02:38:04 19-29 Вазонки 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2516 Гнатюк Світлана F Obroshyne 03:29:28 35-39 ВКО 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1036 Махно Андрій M Kiev 02:21:05 40-49 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1037 Lytwyn Wiktor M Lviv 02:18:12 50-59 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1076 Shaposhnikov Andy M Lviv 02:09:11 35-39 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1038 Шевцов Юрій M Kyiv DNS 35-39 Leader Citron Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4031 Вовк Володимир M Lviv 03:43:59 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4032 Вовк Христина F Lviv DNS 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
1081 Solodyankin Yaroslav M Lviv 01:59:23 <19 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1039 Kулюк Василь M Lutsk 02:01:56 50-59 Metr Door 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3135 Павло Семенюк M Rivne 02:07:45 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4079 Dubravska Inna F Lviv 04:05:57 <19 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Сливка Юра M Pustomyty DNS 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3063 Кухта Віктор M Lviv 02:28:14 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4036 Вишинський Дмитро M Zolochiv 02:44:52 35-39 Кураж 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
Дидык Оля M Kiev DNS n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4033 Максимович Василь M Миколаїв 03:28:17 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
Квасниця Андрій M Lviv DNS 70+ 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2005 Каддах Сільвана F Kyiv 02:33:40 19-29 VeloGo Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3064 Гавриляк Іван M с. Артищів 03:08:10 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Соромля Руслан M Lviv DNS 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3532 Belik Maxim M Київ DNS n/a 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3072 Романчук Олег M Chervonohrad 02:23:13 50-59 Вело Червоноград STRAVA 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3068 Куприянчик Юра M Lutsk 02:58:33 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3633 Kalinovskyi Leonid M Kyiv DQ 35-39 VinRC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3065 Сощенко Вадим M Lviv 02:09:07 35-39 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4044 Dymova Uliiya F Odesa 04:07:30 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4034 Рукавішніков Валерій M Lviv 03:24:30 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3080 Кіндзерський Сергій M Ternopil DNS 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3089 Fabirovskyi Volodymyr M Sambir 02:25:27 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Веничук Ростислав M Zolochiv DNS <19 JollyRide 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
Феденько Святослав M Ivano-Frankivsk DNS 30-34 FBC 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3066 Ніколаєнко Віталій M Kyiv 02:31:37 40-49 VELO HYPE 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3067 LОлексій Касьянов M Kyiv DNS 19-29 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1042 Pazyak Yosyf M Lviv 02:26:24 60-69 Tandem 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3552 Собко Вадим M Lviv 03:10:36 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4037 Денека Ігор M Lviv 03:42:37 40-49 4:30+ інше n/a
1079 Гундяк Віктор M Ivano-Frankivsk 02:34:44 40-49 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Пух Михайло M Lviv DNS 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3108 Bilyi Mykola M Lviv 02:40:25 40-49 AVP Service 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3071 Новосельський Ігор M St. Sambir 02:16:21 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3070 Шкотняр Матвій M Lviv 02:30:46 30-34 Оді Айс 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2511 Шидлівська Ангеліна F Тернопіль 03:49:31 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3533 Budzyn Yurii M Lviv 03:17:33 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3544 Malovanyi Vladyslav M 03:18:15 n/a 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3082 Казаков Олександр M Lviv 03:08:15 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3079 Хованець Роман O Drogobich 02:36:43 <19 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3073 Гусар Олег M Chervonohrad 02:18:24 50-59 Вело Червоноград STRAVA 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1043 Корчак Aндрiй M Kremenchuk DNS 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2512 Sydoriak Vira F Львів 04:17:35 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4042 OREL IHOR M Odesa 03:20:29 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3534 Budzyn Pavlo M Lviv DNS 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1044 Василець Владислав M Lviv 02:18:40 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4043 Танкевич Василь M Солонка 03:33:29 50-59 Tanksport 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3074 Сембай Юрій M Zolochiv DNS <19 JollyRide 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Забора Ігор M Skole DNS 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3088 Кельбас Богдан M Ivano-Frankivsk 02:16:39 <19 SRCC 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3535 Puchak Volodymyr M Lviv 03:08:11 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3076 Сироватко Олексій M Lviv 02:33:05 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3139 Kostyk Taras M Lviv 02:50:59 40-49 MTBSTOCK Cycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2513 Yarmurskia Marina F Ternopil 03:16:13 50-59 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Судковська Анастасія F Lviv DNS 35-39 4:30+ інше n/a
3537 Vladyka Andrii M Lviv 02:39:38 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1045 Соболев Николай M Lutsk 03:14:51 60-69 Авангард Волинь 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Shejko Mykola M Lviv DNS 35-39 Gidravliki 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4045 Шептицький Станіслав M Lviv 03:53:50 35-39 brompton 4:30+ інше n/a
3538 Мудрий Віталік M Lviv 03:37:11 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
2598 Руднікович Людмила F Lviv DNS 40-49 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3078 Güngör Erkan M Gaziantep 02:03:48 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1083 Поляновський Юрій M Kyiv 02:22:41 35-39 Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3539 Нера Андрій M Pustomyty 02:46:23 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4046 Kruhla Tanya F Lviv 04:14:23 n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3097 Коноваленко Роман M Lviv 02:40:17 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Недбайло Петро M Lviv DNS 35-39 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3541 Коляденко Вадим M Львів 03:48:07 40-49 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3542 Khomik Yurii M Lviv 03:47:47 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4048 Zhehrai Andrii M Lviv 04:03:20 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4049 Завалін Оля F Lviv 03:58:31 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3107 Borsuk Andrii M Lviv 02:46:26 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1049 Tymoshenko Oleg M Kharkov 02:01:58 n/a Харьков Мастерс 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3081 Torbyak Vladislav M Ivano-Frankivsk 02:32:22 19-29 SRCC 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1046 Сорока Ярослав M Ivano-Frankivsk 02:02:45 30-34 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3540 Khovrashchuk Petro M Lviv 03:44:35 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3083 Попович Остап M Drohobych 02:53:23 30-34 Xtreme Ride Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4051 Zavalin Dmytro M Stryi 03:12:33 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
1047 Ксенюк Іван M Ivano-Frankivsk 02:09:41 35-39 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4052 Lushney Luda F Lviv 03:16:47 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
2520 Овчиннікова Надія F Lviv 03:37:46 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Івaнчук Андрiй M Lviv DNS 50-59 old farts 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3084 Пеунков Дмитро M Kyiv 02:28:13 40-49 Cadence90 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3085 Polko Maryan M Drohobych DNS n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4054 Мороз Тарас M Lviv 02:38:43 35-39 РЯСНЕ team 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4203 Вельган Андрій M Lviv 03:45:02 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3086 Koval Alexander M Bucha 02:05:30 <19 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4055 Turko Yuriy M Lviv 03:18:54 35-39 Strimers 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
1001 Bereshchak Taras M Lviv DNS 30-34 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3093 Онисько Тарас M Zolochiv 02:44:52 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2514 Kozlova Kristina F Donetsk 02:37:30 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Banah Yevhen M Lviv DNS 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3090 Кіналь Ігор M Lviv 02:30:29 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1048 Koval Oleh M Lviv 01:58:16 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3545 Митрофанов Віктор M Yaniv 03:33:59 40-49 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4056 Митрофанова Леся F Yaniv 03:46:58 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Різник Діма M Lviv DNS 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4057 Олійник Микола M Lviv 03:27:00 30-34 РЯСНЕ team 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3091 Муханов Ярослав M Lviv 02:16:57 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Ларичев Олександр M Lviv DNS <19 КВТ Колесо вітрів 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
2007 Orlova Iryna F Lviv 02:19:44 30-34 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1050 Лактіонов Олександр M Kherson 02:16:26 50-59 digicom cycling team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Крижовець Валентин M Львів DNS 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
4059 Годованюк Андрій M Lviv 03:27:00 35-39 РЯСНЕ team 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4060 Ларичев Володимир M Львів 03:18:26 19-29 КВТ Колесо Вітрів 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4061 Ларичев Олександр M Lviv DNS <19 КВТ Колесо Вітрів 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3092 Deul Volodymyr M Kyiv 02:03:59 40-49 SportUnite 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Senyra Denys M Львів DNS n/a КВТ Колесо Вітрів 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
4062 Кульпін Данило M Lviv DNS <19 КВТ Колесо Вітрів 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
3094 Старжинський Назарій M Rivne 02:05:26 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1052 Волинець Віталій M Ternopil 02:01:57 35-39 Ternopil golden wheels 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3095 Романчук Владислав M Chervonohrad 02:05:16 19-29 Вело Червоноград STRAVA 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
Морозюк Олексій M Rivne DNS 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3096 Боговєсов Геннадій O Kharkiv DQ 50-59 Харьков-мастерс 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
1053 Іванчук Максим M Lviv 02:09:13 35-39 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3547 Гнатюк Володимир M Obroshyno 03:21:38 35-39 TRILEWY 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3098 Bavshyn Oleh M Lviv 02:26:35 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Киричук Дмитро M Klevan DNS 40-49 Rivelo 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Поліщук Сергій M Rivne DNS 40-49 Rivne Road Race 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1054 Росіцький Володимир M Kyiv 02:11:09 30-34 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4063 Polevyy Vasyl M Pasiky-Zubrytski 03:15:42 35-39 Avenga 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
3548 Kushka Mykola M Lviv 03:42:42 40-49 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3100 Кулагін Максим M Lviv 02:27:50 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3102 Shevchuk Mykola M Lviv DNS 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Псюк Ростислав M Lviv DNS 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
4065 Tsepin Victor M Lviv 04:00:46 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
Федорчук Андрій M Lviv DNS <19 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3602 Підгайний Михайло M Pustomyty 03:19:47 35-39 null 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3103 Терещенко Віталій M Lviv 02:19:17 19-29 SHYPSHYNA RUN CLUB 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1055 Данилюк Андрій M Kalush DNS 19-29 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4073 Шпить Андрій M Komarno 03:18:14 <19 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3104 Kazarian Sarkis M Lviv 03:01:36 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1056 Petrov Dmytro M Kyiv 01:58:12 35-39 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3105 Гнатусько Олег M Chortkiv DNS n/a 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3146 Tsisaruk Vladyslav M Odesa DNS 35-39 4ever alone 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3106 Chorba Sebastyan M Skole 02:34:48 35-39 Velo Skole 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Skyba Stepan M Lviv DNS 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3549 Кащак Тарас M Сокільники DNF 19-29 Уле Юрген 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3147 Kun Ihor M Lviv 02:18:27 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1057 Шамардін Андрій M Kyiv 02:01:55 40-49 Veloonline 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2515 Зробок Ірина F Lviv 04:06:04 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2008 Vodopyanova Evgenia F Kyiv 03:11:05 40-49 VeloOnline 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4064 Копанський Тарас M Львів DNF 19-29 немає 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3109 Мартинюк Юрій M Lviv 03:06:22 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3550 Качур Юрій M Львів 02:53:28 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Парадюк Максим M Vinnitsa DNS 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3127 Pidvirnyi Taras M Lviv 02:41:36 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Кушней Владислав M Lviv DNS 19-29 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3110 Бялас Роман M Drohobych 02:53:50 19-29 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1059 Карапась Микола M Kyiv 01:58:12 30-34 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3116 Матвійчук Валентин M Lviv 02:51:49 19-29 Вазонки 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Сергієнко Андрій M Kyiv DNS 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3111 Тимцо Юрій M Lutsk 02:03:59 50-59 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3112 Мазурик Анатолій M Skole 02:44:19 n/a 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Трифонов Костянтин M Kyiv DNS 30-34 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Navasad Yeuheniy M Minsk DNS 30-34 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Петрунін Микола M Кривий Ріг DNS n/a Websters 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4066 Fedorovych Bohdana F Lviv 03:18:00 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Савчук Олександр M Львів DNS 19-29 TIMOS 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3151 Воронов Дмитро M Kherson 02:04:04 35-39 digicom cicling team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1058 Кохайкевич Андрій M Rudno DNS n/a Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3087 Смолінський Павло O Zolochiv 02:30:58 19-29 Jolly Ride 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Podenko Zahar M Lviv DNS <19 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1060 Ivanichenko Serhii M Lutsk 02:22:41 50-59 MetrDoor team Luck 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3158 Корчагін Дмитро M Kyiv 02:23:14 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Поляновський Андрій M Kyiv DNS n/a Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2517 Швед Оксана F Сколе 02:35:46 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3115 Sikorskyi Oleksii M Lviv 02:22:50 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4067 Ревак Роман M Lviv 03:27:04 30-34 Колесари 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Довжний Богдан M Львів DNS 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Гнатюк Арсен M Lviv DNS n/a 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3556 Вербицький Сергій M Chervonohrad 03:53:17 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3551 Ковба Андрій M Львів 03:12:03 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Голубйовський Роман M Львів DNS 19-29 3:45-4:30 фікс/сінглспід Ні
1078 Hotsko Volodymyr M Lviv 02:01:57 40-49 Sky Fitness Lviv 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2009 Ковалевская Наталия F Kyiv 02:17:56 n/a Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Kravchuk Taras M Lviv DNS 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Смалюк Тарас M Lutsk DNS 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4069 Бакалов Юрій M Новояворівськ 03:10:46 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4070 Гера Андрій M Новояворівськ 02:59:43 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Касянчук Юрій M Коростишів DNS 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4072 Данилюк Василь M Ivano-Frankivsk 03:13:47 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1061 Ураткин Алексей M Kyiv 02:01:54 35-39 Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3632 Доман Юрій M Lviv 02:30:36 19-29 Beer Bicycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2010 Лєтікова Ірина F Odesa 02:19:44 30-34 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3026 Маєвський Антон M Вараш 02:55:49 35-39 Amber Tri Sports 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Самойленко Татьяна F Буча DNS n/a 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1062 Lasiichuk Ivan M Lviv 02:05:03 19-29 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3117 Бевз Олександр M Lviv 02:57:47 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2518 Погрібна Юлія F Кременчуг 02:50:04 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3119 Погрібний Андрій M Кременчуг 02:31:19 50-59 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2011 Аржанова Ілона F Лиман 02:19:41 40-49 Sigma Software - Unicorn 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1063 Аржанов Сергій M Лиман DNF 60-69 Sigma Software - Unicorn 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Зінченко Анатолій M Київ DNS 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Збаращук Віталій M Lviv DNS <19 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Швигар Роман M Lviv DNS 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3124 Харечко Станіслав M Varash 02:28:21 19-29 Amber Tri Sports 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4074 Алабут Орина F Kyiv 02:51:53 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4078 Тимків Назар M Lviv DNS 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3122 Титаренко Станіслав M Kharkiv DQ 60-69 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4099 Сиротюк Владислав M Lviv 04:28:38 19-29 UnderDefense 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4096 Гаврилко Іван M Lviv 04:28:38 35-39 UnderDefense 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3145 Соколов Дима M Odesa 02:10:00 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3120 Маланюк Богдан M Kyiv 02:07:37 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Pavlus Rostyslav M Novoyavorivsk DNS 19-29 Beer Bicycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4075 Линчевский Дмитрий M Kyiv DNS 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4076 Артюшенко Лілія F Kyiv DNS 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1080 Navasad Yauheni M Minsk 01:58:12 30-34 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3553 Bondar Yuriy M Lviv 03:08:07 35-39 Avenga 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1065 Fedorov Viktor M Dnipro DNS 50-59 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4077 Bondar Dmytro M Lviv 03:33:24 <19 Avenga 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3123 Zyblikevych Andriiy M Staryy Sambir 02:16:43 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3125 Dryl Ruslan M Lviv 03:21:06 30-34 SHYPSHYNA RUN CLUB 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3126 Добранський Богдан M Lviv 02:47:11 19-29 Beer Bicycle Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4080 Притула Володимир M Lviv 03:47:55 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4081 Сейлаш Алина F Кропивницкий 03:37:56 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3118 Шаповалов Назарій M Кременчук DNS 19-29 БG Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4082 Повєрєний Едуард M Кропивницкий 03:09:52 50-59 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Дубінко Денис M Kovel DNS 19-29 Федерація триатлону м.Ковеля 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3555 Салій Вадим M Київ 04:17:06 19-29 Вазонки 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3021 Kryshtal Sasha M Khmelnytskyi 02:22:43 <19 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1066 Бадяк Сергій M Kotsiubynske 02:02:15 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2012 Shalygina Anna F Kyiv 02:19:44 40-49 Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3128 Брусняк Іван M Lviv DNS <19 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3129 Григор'єв Євген M Lviv 03:12:21 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Volovod Dmitro M Kyiv DNS 19-29 Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1068 Vasylevskyi Oleksandr M Kyiv 01:58:13 19-29 Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3557 Сабов Михайло M Львів DNF 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3131 Луцик Богдан M Львів 02:25:27 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3130 Казарян Варужан M Lviv 03:41:29 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3132 Vasylyshyn Taras M Sokilnyky 02:34:32 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4058 Курило Іван M Belz DNS 19-29 Вазонки 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3134 Гаврилів Юрій M Львів 02:34:46 35-39 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Nesterovskyi Taras M Lviv DNS 19-29 Wander 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3133 Сидорчук Сергій M Varash 04:00:30 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3558 Ярута Анатолій M Varash 04:00:42 35-39 Золота рукавиця 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3136 Каленик Андрій M Харків 02:29:37 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3559 Вальков Володимир M Київ 04:01:18 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4084 Вальков Олексій M Львів 04:02:48 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1069 Kovalenko Dmitry M Kyiv 01:58:14 30-34 Velobazar-Cadence90 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1070 Дубинец Тарас M Kyiv 01:58:12 40-49 Dnepr Masters 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1071 Kashchenko Dmytro M Kyiv 02:09:12 30-34 Velobazar-Cadence90 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1072 Луцишин Валентин M Вишгород 01:58:21 50-59 Dnepr Masters 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
MUDRYK Vadim M Lviv DNS n/a I 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4085 Лелет Іван M Lviv DNS 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4086 Ребрик Василь M Lviv 03:06:34 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
Дмитров Ростислав M Lviv DNS 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4089 Володимирович Орест M Lviv 02:38:59 n/a Їздюки 2:50-3:45 29"-27,5"-26" рігід Ні
3142 Палюткін Денис M Lviv 04:14:17 <19 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4087 Chornyi Maks M Lviv DNS 19-29 Тур де Львів 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4110 Савка Дем’ян M Львів 04:11:11 <19 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4088 Вороновська Катерина F Lviv 04:45:55 19-29 Зварйовані туристи 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3560 Palyutkin Kostyantyn M Lviv 04:14:17 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3149 Якубів Тарас M Lviv 03:48:00 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3566 Михайлюк Ігор M Львів 03:22:40 <19 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Пурський Святослав M Lviv DNS 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3561 Шоробура Микола M Lviv 03:21:47 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Нікіфоров Володимир M Львів DNS n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3572 Melnyk Kostiantyn M Lviv 04:19:58 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Klimov Alexey M Nova Kahovka DNS 40-49 digicom cycling team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1073 Матвіїв Степан M Busk 01:59:26 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3140 Ясніцький Юрій M Lviv 02:30:30 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3564 Kruk Volodya M Lviv 03:18:22 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3153 Дяків Юрій M Львів 02:30:29 19-29 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1074 Білоус Дмитро M Lviv 02:01:57 50-59 Велосокаль 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3562 Kliuchkovskyi Ostap M Львів 02:57:38 n/a без команди 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3154 Дяків Юліан M Lviv 02:29:46 19-29 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Litsov Nikita M Odessa DNS 19-29 Hoods&Drops 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1075 Александр Тимченко M Харків 02:20:40 50-59 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3027 Solntsev Vitalii M Kiev DNS 35-39 Happy TRI Friends 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3137 Питомець Дмитро M Харків 02:08:59 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3138 Дольський Денис M Києв DNS 40-49 Team Exim 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Rybachuk Vitalik M Kyiv | Lviv DNS 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3563 Marcondes de Freitas Michael O L'viv 04:05:22 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3148 Хурдепа Юрій M Pustomyty 02:22:43 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3144 Савченко Сергій M Lviv 02:42:07 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3565 Тарнавський Володимир M Lviv 03:08:00 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3062 Унгурян Георгій M Chernivtsi 02:15:01 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Садловська Юлія F Ivano-Frankivsk DNS 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4111 Гнатишин Назар M Ternopil 03:33:49 30-34 Rescuers 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4083 Безгубенко Андрей M Kyiv 03:03:10 50-59 Дискаверщики 2:50-3:45 29"-27,5"-26" підвіс Ні
1088 Демченко Игорь M Odesa 02:06:29 35-39 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2501 Veksler Nataliya F Lviv 02:51:56 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3567 Nich Den M Lviv DNS 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Пікалов Данило M Чернівці DNS 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Meshkov Boris M Dnipro DNS 19-29 Шалена педалька 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Мочурад Іван M Lviv DNS 19-29 Якимецький Кіпіш 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1077 Дяченко Сергій M Полтава 02:20:43 50-59 U tri 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Белей Андріана F Комарно DNS n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Кочін Alexey M Kharkiv DNS 35-39 Chameleon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3531 Zhytkevych Oleksii M Lviv 03:56:26 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1085 Мисник Олександр M Kyiv 01:58:13 19-29 Velobazar-Cadence90 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3568 MYKHAILIUKOV VADYM M Львов 03:33:37 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4091 MYKHAILIUKOVA VIKTORIIA F м.Львів 03:33:35 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Йолтуховский Олег M Вінниця DNS 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4092 Pendiuk Andrii M Lviv 03:53:15 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4093 Михайлюк Роман M Lviv 03:51:36 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Черечін Олександр M Львів DNS n/a 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4094 Комарницький Том M Львів 04:26:23 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4095 Фірман Вікторія F Львів 04:26:24 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3150 Фіцик Олег M Львів 02:26:45 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Вітик Юрій M Львів DNS 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4097 Semkiv Volodymyr M Chervonohrad 03:44:51 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4098 Хвостіков Денис M Lviv 03:56:14 40-49 Шалена педалька 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4100 Прінь Назарій M Lviv 03:53:22 30-34 Патрульна поліція 3:45-4:30 29"-27,5"-26" рігід Ні
4101 Ем Катерина F Vynnyky 04:26:53 35-39 Патрульна поліція 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
3569 Герчаківський Святослав M Lviv 03:53:23 30-34 Патрульна поліція 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4102 Коваль Юрій M Львів 03:53:22 30-34 Патрульна поліція 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4103 Задорожний Юрій M Винники 03:53:23 n/a Патрульна поліція 3:45-4:30 29"-27,5"-26" підвіс Ні
4104 Vorobiov Serhii M Lviv 03:53:22 30-34 Патрульна поліція 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4105 Садига Юрій M Lviv 03:53:22 35-39 Патрульна поліція 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4112 Солоха Богдан M Lviv 03:29:47 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3069 Лапшин Олександр M Lviv 02:28:15 50-59 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2519 Креховецька Роксоляна F Львів 03:19:21 40-49 SHYPSHYNA RUN CLUB 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4106 Лукачат Назарій M Львів 03:53:23 30-34 Патрульна поліція 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
4107 Данилюк Вадим M L'viv 03:53:23 19-29 Патрульна поліція 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3570 Трач Владислав M Львів 02:54:00 n/a VeloMonsters 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Чабан Максим M Львів DNS <19 VeloMonsters 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3627 Гудак Олександр M Lviv 04:23:34 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3613 Іваник Тарас M Lviv 02:03:49 <19 Prokopenka team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3615 Стебельський Ілля F 02:23:16 <19 Prokopenka team 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Pivovarov Andriy M Львів DNS <19 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3101 Іваник Юра M Lviv 02:03:56 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Kutsai Vadym M Novovolynsk DNS 35-39 Heart Inside Team 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4141 Галюк Ігор M Івано-Франківськ 02:59:34 19-29 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
71 Yaroshenko Viktoriya F Луганськ 02:06:22 19-29 Луганська обласна ШВСМ 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1082 Кулик Олександр M Lviv DNF 30-34 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1111 Рябцев Володимир M Lviv 02:01:55 50-59 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3114 Osadchuk Yuriy M Uzhhorod 02:23:13 40-49 Open Sport 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3621 Оліва Горєлов Леонардо M Львів 04:07:29 <19 Prokopenka team 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3121 Rekhlo Yuriy M Чернівці 02:14:32 30-34 - 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2602 Додик Анастасія F Lviv 02:33:39 n/a Prokopenka team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3616 Келюх Маркіян M Львів 03:42:33 n/a Prokopenka team 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3614 Лисцев Вітя M Lviv 02:07:40 n/a Prokopenka team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Ivinskyi Mykola M Kyiv DNS n/a devmiles 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3152 Toder Oleh M Kyiv 02:23:14 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1051 Khomyshyn Roman M Lviv 01:58:13 19-29 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4108 Грицунь Юліян M Lviv 04:18:09 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1084 Чмель Сергій M Ivano-Frankivsk 02:11:10 35-39 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел n/a
3156 Moroz Taras M Ivano-Frankivsk 02:27:48 35-39 Iron Team Cadence 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4109 Гуменяк Юра M Ivano-Frankivsk 02:55:45 30-34 Сам по собі 2:50-3:45 29"-27,5"-26" рігід Ні
1086 Зволінський Олексій M Kyiv DNS 30-34 Sigma Software - Unicorn 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3009 Ляховський Захар M Lviv 02:53:07 n/a 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Valko Vladyslav M Lviv DNS 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4205 Lehenky Taras M Львів 04:11:28 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3053 Khomyshynets Roman M Lviv 02:06:07 19-29 OnlyFans 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Возняк Вадим M Lviv DNS <19 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3157 Махун Дмитро M Lviv 02:44:25 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2013 Ящук Ольга F Kyiv 02:17:52 30-34 Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3159 Устянич Віталій M Lviv DNS 19-29 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3571 Зайцев Олексій M Lviv 03:22:24 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3635 Dluhosh Volodumyr M Lviv 02:26:54 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3160 Дементьев Егор M Кременчук DNF 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4208 Киблык Ярослав M Львів 03:53:20 n/a 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід n/a
Anisimov Aleksey M Lviv DNS 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3573 Sheremet Oleksandr M Lviv 02:26:47 40-49 epiq 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3501 Шпирук Олександр M Berezhany 02:50:27 <19 BerezhVelo 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4202 Vitkovskyi Maksym M Berezhany 03:51:29 <19 BerezhVelo 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Шелест Володимир M Lutsk DNS 60-69 МетрДоор Луцьк 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3606 Єлецький Гліб M Kharkiv 02:29:36 30-34 Golden Wheels Veterans 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3607 Hrabovskyi Tony M Рівне 02:03:58 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3608 Бащук Сергій M Lviv 02:43:19 50-59 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3605 Захарчук Ефим M Житомир 03:24:36 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3604 Krasovskiy Aleksandr M Kyiv 02:59:47 40-49 Streetster 2:50-3:45 фікс/сінглспід Ні
3609 Shevchuk Paul M Lviv 03:28:03 n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Фурсов Антон M Kiev DNS 35-39 BFCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3620 Мечніков Андрій M Львів 02:09:00 n/a Дюсш 9 - школа імені прокопенка 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3619 Прийма Іван M Львів 03:04:29 n/a ДЮСШ ПРОКОПЕНКО 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3618 Морикін Денис M Львів 03:03:44 <19 ДЮСШ ім. Прокопенка 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3601 Пухир Роман M Lviv 02:33:55 35-39 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3612 Bodenko Bohdan M Lviv 02:55:42 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3603 Dobrovolskiy Paul M Львів DNS 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Безушко Андрій M Львів DNS 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3617 Владислав Голяк M Львів 02:40:23 n/a ДЮСШ Ім. Прокопенка 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3610 Kravets Dmytro M Lviv 03:22:12 n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3611 Палій Назарій M Львів 02:34:33 n/a VeloMonsters 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1403 Куксінов Сергій M Uzyn 01:59:23 40-49 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4204 Plakhotia Kostiantyn M Dnipro 03:19:16 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2603 Селезньова Вероніка M Львів 02:32:26 n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Вінічук Володимир M Львів DNS n/a однаково! 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2601 Zavediuk Tania F Ivano-Frankivsk 02:30:44 35-39 Iron Team Cadence 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3630 Сидорович Олег M Lviv 03:31:23 60-69 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3624 Андріївський Андрій O Львів 03:09:58 <19 Дитяча спортивна школа ім.Прокопенка 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3622 Кічун Тарас M Львів DNS n/a Prokopenka team 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3623 Макаревич Михайло M Lviv 02:21:34 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3626 Ivanets Vitaliy M Sokal 02:04:22 <19 ВелоСокаль, КЗ Лор ЛФКС 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3625 Волинець Ігор M LVIV 03:12:03 35-39 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4206 Лоїк Тарас M Lviv DNS 35-39 Їздюки 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3644 Полівода Олександр M Kiev DQ <19 SportUnite 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3629 Klymkiv Yurii M Lviv 04:21:08 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3636 Vlasyuk Volodymyr M Lviv 03:11:38 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4207 Kalgin Roman M Polonne 02:56:00 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1401 Зуєв Олександр M Chervonohrad DNS 70+ Вело-Сокаль Датський текстиль 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3628 Алімов Саша M Львів 03:21:20 n/a 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1402 Хижняк Ігор M Kyiv 02:08:22 50-59 Giant Team Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2604 Питомець Анна F Харків 02:23:06 30-34 Chameleon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3631 Frolov Leonid M Sokilnyky 03:13:27 n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Куксінов Сергій M Узин DNS n/a Skyfitness-GRAWE 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Богуцький Андрій M Львів DNS n/a ДЮСШ 9 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1404 Максим Чемерис F Boryspil 01:58:13 35-39 Polaris 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Гладиш Роман M Львів DNS n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2101 Дідур Юлія F Odesa 02:19:44 n/a Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3634 Назаревич Роман M Lviv 02:33:05 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Panko Oleh M Львів DNS n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
3637 Козарик Олег M Rivne 03:17:06 40-49 Rivelo 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4209 Sharan Danylo M Lviv 03:36:00 <19 Sharan 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
 

Номер Ім'я Стать Місто Час Вік Команда Велосипед
6001 Яциник Володимир M Lviv 02:10:10 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6025 Добосевич Ярослав M Lviv 01:48:35 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6002 Gnatyuk Pavlo M Obroshyne 02:35:30 35-39 Велоклуб «Оброшино» шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6003 Onyshko Andriy M Lviv 02:40:32 n/a електробайк
6004 Masalow Tolik M Sambir 02:29:56 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Vasylevsky Olexandr M Lviv DNS 30-34 Shalena Pedalka шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6020 Kovalchuk Zoriana F Lviv 02:23:41 35-39 РЯСНЕ team 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6005 Волощак Aндрій M Львів 02:23:50 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6006 Voloshchak Pavlo M St.Sambir 02:18:41 19-29 Starbikes шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6007 Голодівський Ігор M Lviv 00:45:16 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6008 Савчин Андрій M Львів 02:42:27 30-34 Merida Ukraine шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6009 Блюй Ольга F Lviv 03:16:56 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6010 Блюй Олександр M Lviv 03:16:56 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6018 Lapka Rostyslav M Lviv 02:01:43 <19 Lviv bicycle шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Бубела Володимир M Kyiv DNS 40-49 29"-27,5"-26" підвіс
6031 Соромля Ярослав M Львів 02:51:22 30-34 29"-27,5"-26" рігід
Квасниця Андрій M Lviv DNS 70+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Саєвич Павло M Lviv DNS 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6012 Machula Volodymyr M Lviv 02:32:02 30-34 TRILEWY шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6013 Moroz Nataliia F Львів 02:19:20 30-34 TRILEWY шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6014 Петрич Павло M Lviv 02:41:51 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6015 Baliuk Olena F Львів 02:31:46 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Versta Yuliy M Lviv DNS 40-49 ZernoVita 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6016 Вибач Марія F Lviv 02:09:41 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Вибач Максим M Львів DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6019 Ратушняк Руслана F Ternopil 02:56:03 50-59 Ternopil golden wheels 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Heleta Taras M Lviv DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6022 Бевз Володимир M Львів 02:55:46 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Versta Yuliy M Lviv DNS 40-49 ZernoVita 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6023 Врублевський Володимир M Lviv 03:06:56 30-34 інше
6011 Марценюк Станіслав M Стрий 02:31:32 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6024 Horbkovyy Ihor M Lviv 02:55:41 50-59 електробайк
Добосевич Володимир M Львів DNS 50-59 Makeba шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6026 Верста Юліан M Lviv 02:34:14 40-49 ZernoVita 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6027 Рудий Назар M Львів 03:05:34 40-49 29"-27,5"-26" підвіс
6028 Разубаєв Юрій M Львів 03:07:14 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6029 Sukovskyy Yevheniy M львів 02:18:41 40-49 ZerniVita шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6037 BUBELA OLGA F Hatne 02:54:36 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Михайлюк Оксана F Чортків DNS 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6032 Лаврик Юрій M Lviv 03:01:33 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Добосевич Юлія F Львів DNS 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Shalamai Yehor M Київ DNS 40-49 Shalamai шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6030 Ємельяненко Катерина F Львів 02:31:19 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6033 Романюха Микола M Львів 03:33:25 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6021 Vlasov Arsen M Львів 03:33:26 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Баран Тарас M Lviv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6017 Sychynskyi Vadym M Lviv 02:14:55 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6034 LUTSIV OLHA F Львів 03:27:30 n/a Шалена педалька 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Ovsyannikov Olexandr M Kyiv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6035 Бубела Володимир M Kyiv 02:54:35 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6036 Денега Максим M Львів 04:01:31 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6109 Каліберда Єгор M Lviv 02:20:51 35-39 ZernoVita 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6101 Tsebak Andriy M Львів DNS 19-29 однаково 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6105 Трепак Віктор M Львів 03:00:57 40-49 29"-27,5"-26" підвіс
6102 Павлічко Олександр M Львів 02:34:43 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6103 Любченко Олег M Львів 04:04:43 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Новосад Юрій M Брюховичі DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6104 Hromnyuk Serhiy M LVIV 02:24:51 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6107 Щербаков Владислав M Львів 02:52:18 19-29 Пирожки с вишней!!! 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6106 Пуша Андрій M Львів 03:01:29 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6108 Nikohosov Oleksander M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6110 Kazakova Lesia F Lviv 03:53:41 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
6111 Манявський Олег M Lviv 02:19:30 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
6112 Винокур Артур M Львів 03:08:10 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Шевців Євген M Zhovkva DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел

Коментарі


Маршрут реально бомбезний! Файний асфальт, мінімальний трафік авто, крутезні uphill`s та чудові краєвиди! Дяка оргам!

Матінко рідна...

Класний маршрут

З нетерпінням чекаю! Дякую за гарний маршрут!:)

Перед Лозино направо чи наліво?:)

Проведіть курсором (чи пальцем/стилусом/ітд) по графіку висот і все стане зрозуміло

А 25 чи 26 вересня?

Технічний старт в Брюховичах? Відповідно з площі перші +-11км парад?
не прочитав опис, все ясно тепер

Не працює кнопка знижки????, в мене вона 200 грн. (Пропустив оплачений минулий івент) Реєстрація зараз 390 грн. І зі знижкою так і залишається 390 грн...

Працює, тільки о 17:42 в вас була спроба оплати з даним купоном. Звісно ж він деактивувався, поки не буде відповіді від сервера оплат про успіх/фейл

розібрався, дякую :)

Додав номер ліцензії УАТ. Перекиньте в 1ххх.

Який буде маршрут .?

Оксано, зверху є мапа для дистанції 100км. Якщо ви хочете бачити дистанцію в 60км - перемнніть вкладку (одразу над мапою і кнопкою реєстрації) на "60км 2021...". Якщо ж хочете завантажити - під мапою посилання для завантаження.

Фактичний старт буде в центрі ? Чи Брюховичі ?

Ліцензія обов"язкова для участі?

Ну... якби... Попередній маршрут мені подобався більше. Окей я розумію чому цей маршрут і чому так. Безпека понад усе і організатори зробили все щоб було безпечно. Класне рішення насправді. Це буде хороша гонка!

Медалі однакові, що на 60 що на 100 ???

Вітання. Є бажаючі переоформити мою реєстрацію на себе, якщо адміністрація клубу непроти.  Нажаль у мене наклались дві дати. Одночасно у двох місцях неможу бути.  Пишіть у приват або вайбер 0938082222

Чи можна учаснику 60-ки почати із площі Ринок та разом із всіма заїхати в Брюховичі?

Я не знайшла в Положеннях інформації про розподіл за віковими категоріями. Учасники різних вікових груп змагаються нарівні при цьому ще й електро  дозволені? Чи я невірно зрозуміла? Поясніть, будь ласка

Все згідно категорій УАТ.

Електрика дозволена на дистанції 60км. Там не змагаються. Там тільки фінішують.

Як зрозуміти, що моя регістрація пройшла успішно і ви мене бачите, як учасника?

якщо у вас є стартовий номер - все нормально

А як швидко він має з‘явитись? Я сьогодні зареєструвалась і оплатила, але себе у списку не бачу(

Ви подивіться протокол 60км.
Там все є.

Дуже дякую за відповідь! Все бачу!

Всім привіт, адміністрація ще є можливість рефаунд зробити? через травму не зможу прийняти участь? якщо ні то на іншого зареєстровати слот

Дякуємо за організацію цих поїздок :-)

Я хотів би попросити організаторів звернути увагу, що "de" у моєму прізвищі "Marcondes de Freitas" пишеться з невеликим "d" — дякую дуже!

Доброго дня адміністрація, чи є можливість зробити повернення коштів за реєстрацію (нажаль на цей раз не виходить прийняти участь)

Маршрут 60 км, це реальних 69 км :)

страшне... а ще додому скільки їхати, лише уявіть...

Доброго дня. Чи буде нагородження перших трьох місць у вікових групах учасників на шосе поза УАТ? Дякую.

3069 - редагував дані - вказав номер ліцензії УАТ,  прошу перенести в 1ХХХ

3121 

Navasad Yauheni Добавил номер лицензии УАТ, поменяйте пожалуйста номер на 1ХХХ

добрий вечір. А чому в мене номер не 1ххх ? Невже я не вказав номер ліцензії? На весняній сотці все було ок з цим.

хм, дійсно. Помилково вказаз в поле назву клубу. Щойно змінив.

Привіт. Буду брати участь дуатлоні, перегляньте мою реєстрацію чи все ок ! Дякую.

 

Біг, стартовий номер: 483

Сотка номер: 3127


Доброго дня адміністрація, чи є можливість зробити повернення коштів за реєстрацію?

Підтвердіть реєстраці на велосотку, і відмітку про участь у дуатлоні!))))

все є

дякую, круто придумали з дуатлоном!)

Доброго дня, №1001 дозвольте стартувати не 100, а 60. Спасибі

Добрий вечір.

Прошу Вас допомогти змінити дистанцію. Зареєструвався на 100 км а потрібно 60 км. ІВ кабінеті користувача не бачу як це зробити самостійно.

Я дуже перепрошую, але прошу зняти мене з реєстрації: 3501 Іванко Олександр. Сподівався, але на жаль не встиг відновитися після ДТП. Дякую заздалегідь! Всім учасником щасливою дороги, найкращих результатів та яскравих вражень!

Де і як можна отримати стартовий пакет 24-25 вересня?

слідкуйте за новинами

Доброго дня 

я дико вибачаюсь чи можливо для мене з другом зробити ще персоніфіковану реєстрацію ?????

будем дуже вдячні ☺️

вас нема у протоколі

Вже є.

Щойно оплатили :)

Вітковський Максим та Шпирук Олександр.

на жаль тільки Шпирук

Ще раз пробував, Тепер вже точно оплачено.

Проплата Вітковський пройшла успішно. Прошу перевірити ще раз. Дякую.

Де глянути маршрут на страві? Gpx норм не завантажується

привіт
що означає "не персоніфікована" реєстрація. на номері не буде прізвища, чи взагалі в залік уже не потрапиш?

на номері не буде прізвища

А можна отримати стартовий пакет "60 км" на 

  • 7:45-10:00 - підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (пл. Ринок 1)

Доброго дня, прошу зняти з реєстрації, і повернути кошти, не виходить їхати. Номер реєстрації 3514. Завчасно дякую 

Добрий день
Хочу поредагувати дані, а точніше змінити велосипер на 'шосейний', щоб мені поміняли номер і час виїзду.
Але після збереження бачу помилку 'Вибачте, реєстрація недоступна'.
Допоможіть будь ласка вирішити цю проблему.
Дякую

Увага, шановні учасники Львівська Сотка. Осінь. 2021!
Лише до 23:59 неділі, 19 вересня ми приймаємо заявки на внесення будь-яких змін у стартові дані (ім'я і прізвище, тип велосипеда, назва команди, категорія, стартова група), а також повертаємо кошти у разі неучасті.
Після цього моменту ми фіксуємо протокол і вже не вносимо у нього жодних змін.
Тому, будь ласка, уважно перевірте свої дані просто зараз.

https://www.facebook.com/LvivBicycleClub/posts/1467119076992019

що робити якшо сьогодні не правильно (помилково) вказав якісь дані?

Доброго дня! Чи можливе ще поверення коштів? Номер 4085. Хровоба "дуже" вчасно підкосила((

не можу редагувати дані, допоможіть змінити час проходження на 2:50-3:45

Чи обов'язково їхати на пл Ринок? Мені виходить стартувати лише з Брюхович. Не хотів би щоб результат не зарахували

Ні, реєстрація чіпу на пл. Ринок.

Тому обов'язково стартувати з пл. Ринок

Скажіть, будь ласка, де можна залишити велосипед учасникам категорії дуатлон? 

Добрый день, я вчера оплатила , а сегодня оплата аннулирована ? Как это понимать? 

Добрый день.
Отбой транзакции из-за подмены аккаунта.

Доброго дня.Для Козарик Олег змініть велосипед з шосе на гібрид. У формі реєстрації не редагуються дані.

Гарна організація. Доброзичливі учасники. Гарна погода. Дякую !!!

Друзі! Гляньте пліз результат 3155 - напевне якийсь глюк . Смс прийшло теж глючне : « Вітаємо з фінішем! Ваш час 00:52:35» страва показує 2:38 приблизно

Добрий день! А чи є фінальний протокол у вікових категоріях? 

Буде після опрацювання фотофінішу

4036 Вишинський, переправте на dns

Дякую колективу LBC за традиційне Велосвято ! До кого звернутись щодо повернення багаторазового чіпу ? Наперед вдячний !

Чи ще можна проїхати сотку осінь 2021,так як я був зареєстрований під номером 3017?І що для цього потрібно мені зробити?


зареєструватись і проїхати.

Сотки і Сотки.онлайн  - це різні івенти.



Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок