Image

2024 Львівська Сотка

12.05.2024 10:00 46 533
Lviv
збір коштів на потреби ЗСУ

Статистика

Концепція проведення: ресурс витрачаємо тільки на необхідний організаційний мінімум івенту (поліграфія, чіпова система, судді, пальне...) , а також на заходи безпеки для учасників (супровід поліції, "Швидка", страхування, перекриття перехресть...).  Усі додаткові витрати (реклама, TV-трансляція, призи переможцям, медалі фінішерів, бограч...)  скорочуються, а кошти йдуть на потреби ЗСУ.

обговорення/відгуки/фото на FACEBOOK

Ліміт часу: 7 годин
Ліміт учасників: 500
Вікові категорії: УАТ
Нагородження: чоловіки абсолют (1-3 місце), жінки абсолют (1-3 місце)
Переможці категорій: згідно сформованого протоколу.
Увага! Усі оновлення і оголошення будуть з'являтися тут: LvivBicycleClub.

 

2024.05.10-11

  • 12:00 - 18:00 видача стартових пакетів

2024.05.12

  • 10:55 -  відкриття/активація чипів
  • 11:00 - старт 1ххх
  • 11:07 - старт 2ххх
  • 11:15 - старт 3ххх
  • 12:30 - відкриття фінішу
  • 13:45 - 14:15 - нагородження (орієнтовно. після фінішу 3-ї дівчини)
  • 18:00 - закриття фінішу

Вартість участі:

  • 5/04 (15:00) - 20/04:  500 грн
  • 21/04 - 30/04:  620 грн
  • 1/05 - 7/05 (11:00):  750 грн  (не персоніфіковані номери)

Розподіл стартових номерів:

1ххх - спорт/шосе, чоловіки
2ххх - шосе, жінки аматори.
3ххх - аматори/шосе + всі інші (МТБ, тандем, лігерад ...)
9ххх - не їду. Донат на ЗСУ.

Допускаються тільки учасники в шоломах та без «лежаків» на кермі.
Електричні ровери/ровери з асістом - заборонені.

На дистанції працюватиме таймінгова система Хронотрек.
Усі питання вирішуємо в ПП ось тут:  LvivBicycleClub  або тут:  https://t.me/LvivBicycleClub

 

Номер Ім'я Стать Місто Час Вік Велосипед Команда
1003 Стецький Ярослав M Lviv 03:13:38 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3002 Novichkov Anton M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1025 Пичик Євгеній M Київ 02:32:07 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90
1142 Бочуля Остап M Lviv 02:33:13 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1002 Shcherban Vlad M Ternopil 02:22:38 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil Golden Wheels
1001 Шманьов Микола M Ternopil 02:33:55 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
3001 Нікіфоров Володимир M Lviv 03:11:18 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Нікіфоров Володимир M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1004 Пастущин Олег M Ternopil DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
3004 Demtsyukh Marianka F Lviv 04:43:22 35-39 29"-27,5"-26" підвіс
1143 Михайлишин Юрій M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1047 Kutsai Vadym M Novovolynsk 02:43:02 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Heart Inside Team
1013 Мацепа Егор M Київ 02:32:08 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90
1005 Yaremus Kostya M Ternopil 02:43:04 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
1144 Chornenkyi Volodymyr M Lviv 03:13:14 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3005 Скочиляс Віктор M Ternopil DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil VeloMarathon
3031 Podenko Vadym M Lviv 03:48:25 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3006 Нера Андрій M Pustomyty 03:06:37 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1007 Скорий Андрій M Київ 02:25:42 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3007 Лобанов Андрій M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2001 Бадяк Сільвана F Kyiv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
3008 Домашенко Роман M Одеса 03:42:46 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3009 Сікора Евген M Kyiv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3125 Лободець Олег M Тернопіль 02:47:20 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1012 Oliievskyi Roman M Луцьк 02:58:48 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Luchesk.cc
3024 Русак Павло M Білгород-Дністровський DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоакерман
Ke Chon M Maoming DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Uijeongbu Cycling Team
3023 Бондаренко Данило M Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GEMUCREW
3022 Хрусь Андрій M Львів 03:07:07 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Таракани
3021 Бурмай Роман M Lviv 03:00:17 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Таракани
Гладкий Богдан M Одеса DNS n/a не їду. донат на ЗСУ
2006 Васильєва Ірина F Boyarka 03:03:25 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGО Kyiv Cycling Team
3020 Ільїн Олександр M Львів 03:56:45 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GEMUCREW
2024 Ярошенко Альона F Kyiv 02:56:44 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
3019 Рак Олександр M Львів 03:52:18 19-29 фікс/сінглспід GEMUCREW
3018 Кляшторний Микола M Тернопіль DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil VeloMarathon
1037 Титаренко Станіслав M Kharkiv 02:56:13 70+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
3909 Chenikalo Oleksandr M Lviv 02:32:25 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1011 Вапляк Юрій M Ternopil 02:57:48 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil VeloMarathon
3025 Хима Орест M Львів DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3026 Ніколаєв Андрій M Львів DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел GEMUCREW
1145 Меленний Тарас M Харків 02:46:03 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3233 Гордійчук Юрій M Lviv 05:52:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Львівська обласна федерація велоспорту
1042 Храпін Сергій M Київ 02:43:04 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1075 Корчагін Дмитро M Kyiv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2005 Лушней Людмила F Lviv 04:00:21 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3017 Гурин Дмитро M Lviv 05:12:18 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3016 Шишкін Антон M Lviv 03:44:22 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3085 Чекалкін Ігор M Харків 03:22:28 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GREEN WOOD
1010 Панасюк Іван M Тернопіль DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1083 Лихачов Маркіян M Львів 02:33:22 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2037 Фролова Анастасія F Lviv 04:17:07 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3030 Yarov Alex M Lviv 03:15:33 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Оді Айс
3015 Григорович Юрій M Ternopil DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел RESCUER
2004 Bartysh Oksana F L'viv 04:59:39 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2003 Галамай Юлія F Lviv 05:12:29 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
9001 Метляков Володимир M Lviv DNS 40-49 не їду. донат на ЗСУ
2002 Бистрицька Анастасія F Одесса DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3013 Лаб'як Назарій M Lviv 05:10:33 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Бриндзак Михайло M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3037 Kozlenko Mykola M Ivano-Frankivsk 04:37:27 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Зробок Андрій M Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Hlavatskiy Nazar M Комарно DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3172 Martynishyn Andrii M Mariupol 03:11:15 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Azov-Marathon
3011 Гостіщев Євген M Lviv 03:48:57 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3178 Шипка Євген M Новояворівськ 04:01:01 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3907 Луцик Богдан M Львів 03:02:23 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1009 Nagirniak Vadim M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1008 Prykhodko Eugene M Ужгород 02:32:07 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Решетняк Олег M Дрогобич DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1023 Романчук Владислав M Червоноград 02:43:02 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вело Червоноград Strava
3010 Гладьо Орест M Obroshyno 04:49:40 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
1017 Velychko Tomas M Hust 02:46:03 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1006 Ковалевський Микола M Chernivtsi 02:43:01 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Bukovuna - Masters
1112 Бабічук Іван M Lviv 02:56:12 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1154 Татусько Андрій M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3027 Білий Микола M Lviv 03:26:02 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел AVP SERVICE team
3028 Gnatyuk Pavlo M Obroshyne 04:30:24 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
3029 Пігель Артур M Львів 03:49:40 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1146 Бабенко Антон O Львів 03:23:28 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1180 Vedilin Andriy M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
1147 Дядик Роман M Львів DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел makeba
1015 Подольский Павел M Chernivtsi 02:32:17 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1016 Kolos Andriy M Lviv 03:15:58 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3032 Крисак Тарас M Obroshyno 04:34:31 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
3908 Zadovskyi Vladyslav M Львів 03:34:22 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1019 Гусар Олег M Червоноград 02:56:09 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вело Червоноград STRAVA
1018 Братащук Андрій M Ірпінь 02:29:39 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
Прокопович Богдан M Lviv DNS 19-29 фікс/сінглспід
3050 Dembitskyi Volodymyr M Новояворівськ 03:11:17 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1064 Шугалій Олександр M Chernihiv 02:55:55 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chernihiv Cycling Club
1020 Василець Владислав M Lviv 02:44:23 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3132 Зіньків Ростислав M Lviv 03:11:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1113 Дмитрасевич Орест M Lviv DNF 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1026 Сподарик Юра M Obroshyno 04:42:49 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб Оброшино
3054 Урсаки Сергей M черновцы 03:50:03 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел bukovina masters
Мельников Дмитро M Київ DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
1021 Мельников Дмитро M Київ 02:25:43 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
1022 Ковальчук Віталій M Kyiv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90
3033 Поліщук Іван M Volochysk DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел RESCUER
1024 Хилько Михайло M Novi Petrivtsi DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3003 Динька Ігор M Івано-Франківськ 03:18:46 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gutsul Running club
3035 Семененко Василь-Вадим M Львів 05:22:00 19-29 інше
1105 Лещишин Микола M Lviv 03:12:34 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1114 Шкабара Володимир M Львів 02:48:36 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
Семененко Роман M Kyiv DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90
3036 Підгайний Михайло M Pustomyty 03:38:48 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Слава Україні!
3043 Chychkevych Bohdan M Lviv DNF 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1027 Йовченко Олексій M Kyiv 02:29:52 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Polissia Team
1148 Hovenko Ihor M Пустомити DNF 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел makeba
Прасол Олексій M Харків DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Піцевич Кирило M Chernihiv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chernihiv Cycling Club
3041 Kovalchuk Roman M Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3040 Nimchuk Roman M Львів 03:51:38 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Я
1150 Овчаренко Ілля M Львів 03:23:04 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3051 Подвірний Максим M Lviv DNS 19-29 фікс/сінглспід GEMUCREW
3039 Червінка Роман M Lviv 03:37:46 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3038 Левицький Тарас M Obroshyne DNF 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
1048 Роговський Михайло M Львів 02:57:34 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3042 Голубець Орест M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1171 Гузов Віктор M Lviv 02:22:05 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
1172 Вербицький Андрій M Lviv 02:46:19 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3044 Кіналь Ігор M Lviv 03:17:40 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2007 Захарова Марта F Lviv 03:08:11 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел makeba
3333 Антончик Сергій M Lviv DNF 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Agrola
3045 Головач Валентин M Львів 04:02:10 19-29 фікс/сінглспід
3046 Hovdun Artur M Львів 04:59:20 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1029 Скорбач Микола M Lviv 02:43:03 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1179 Вибач Сергій M Lviv 02:22:38 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
1028 Koval Oleh M Lviv 02:34:45 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3047 Швигар Роман M Lviv 03:28:59 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1173 Устянич Віталій M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
2008 Лящук Вікторія F Львів 05:00:13 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1110 Yanovskyi Oleksii M Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
2009 Павлишин Катерина F Львів 05:22:11 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2010 Ящук Ольга F Rivne 03:01:48 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn
1054 Старжинський Назарій M Rivne 02:32:09 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Vision Team Rivne
1190 Zenzeliuk Vadum M Rivne 02:43:01 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VisionTeamRivne
1149 Naumenko Vitalii M Львів DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
Голець Роман M Lviv DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1065 Стефанишин Микола M Mykolayiv 02:29:37 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1111 Рябцев Володимир M Lviv 02:29:51 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3048 Костецький Богдан M Львів DNS 19-29 фікс/сінглспід GEMU CREW
1174 Шепляков Валерій M Lviv 02:33:21 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
Lenyshyn Nazar M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
2014 Солтис Олександра F Львів DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1175 Мудрий Юрій O Львів 02:29:35 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
1030 Stepanyuk Vova M Rivne DNF 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3049 Хурдепа Юрій M Pustomyty 03:16:34 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRYLEWY
1176 Стефуранчин Олександр M Nemyriv 02:29:35 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
Kovalenko Dmitry M Kyiv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1041 Ясніцький Юрій M Lviv 02:43:01 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1031 Іляш Святослав M Київ 02:29:51 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1115 Іванчук Максим M Lviv 02:33:13 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1032 Чорноус Богдан M Kyiv 02:29:36 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1116 Denysyuk Ivan M Львів 02:59:13 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1098 Павло Семенюк M Rivne 02:32:54 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1033 Демчишин Ігор M Lviv 03:12:34 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1034 Kravtsov Artem M Kharkiv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел KIT
1035 Борисенко Євген M Харків DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел KIT
1117 Манзій Олег M L'viv 03:49:23 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел WRC
1036 Половинко Богдан M Харків DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел KIT
Скляренко Микола M Odesa DNS 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3052 Ситько Олексій M Obuhiv 03:42:02 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Kharenko-Team
3113 Шпить Андрій M Komarno 04:04:11 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Романов Михайло M Київ DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2011 Tsymbaliuk Mariia F Lviv DNF n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел West road cycling
1038 Shabashov Dmitriy M Odesa 02:43:01 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Triton
1039 Постіка Олександр M Odesa 02:44:23 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Triton
3053 Дроздов Олександр M Одеса 03:13:47 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Triton
2021 Ворона Дарина F Lviv 03:25:09 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gorgany
3055 Цимбала Остап M Львів DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3056 Басок Дмитро M Львів 04:56:02 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Немає
3057 KUZNETSOV MYKHAILO M Одеса 02:49:12 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1040 Domanchuk Oleh M Київ 02:31:25 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
3058 Островий Максим M Одеса 02:53:12 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Triton
3059 Nesterov Andrii M Kyiv 02:51:58 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1060 Могилецький Олег M Lutsk DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY
3060 Бичко Роман M Брюховичі 04:36:42 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3061 Сергачова Анастасія F Львів 04:44:25 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3062 Баб'як Руслан M Lviv 04:21:11 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3063 Pasichnyk Yurij M Lviv 04:18:58 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1151 Koropas Taras M Lviv 03:03:46 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел makeba
Ребрик Володимир M Lviv DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Збаращук Віталій M Lviv DNS 40-49 не їду. донат на ЗСУ
3064 Ліцман Микола O Lviv 04:18:58 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2012 Авдієнко Вікторія F Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3065 Pisotskyi Roma M Новояворівськ 03:14:22 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3066 Путінцев Богдан M Vynnyky 03:49:42 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1153 Хіль Євген M Lviv 03:11:55 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел makeba
3179 Тимечко Ярослав M Пустомити 03:43:54 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3067 Стрілець Ігор M Pustomyty 03:20:25 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3068 Соромля Руслан M Lviv 03:20:59 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3175 Markov Yurii M Zhovkva 04:21:00 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Zhovkva
1043 Пантелієнко Данило M Чернігів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Triathlon Brothers Squad
3069 Шевчук Олексій M івано-франківск 04:14:12 30-34 фікс/сінглспід
1177 Катеринський Ярослав M Lviv 02:29:33 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
Мочурад Іван M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1044 Рукавішніков Валерій M Lviv 03:21:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Lviv eXtreme club
3070 Михаленич Максим M Lviv 03:47:21 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Бондарчук Максим O Львів DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1045 Гаврилюк Андрій M Львів 03:00:32 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3094 Клюка Володимир M Львів 03:16:24 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3074 Михайлович Орест M Львів 03:43:53 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1119 Smirnov Serhiy M Львів 02:43:02 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3073 Махун Дмитро M Львів DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2038 Гринчук Зінаїда F Львів 03:05:13 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3072 Farat Vitalii M Lviv 05:37:02 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Равлики
1046 Морачов Микита M Львів 02:33:09 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3071 Книш Андрій M Lviv 03:13:14 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1118 Khoptyar Oleksiy M Yarmolyntsi 02:29:35 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3123 Харабара Андрій M Lviv 05:37:00 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Равлики
3081 Федосова Ірина F Львів 04:40:32 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3080 Федосов Сергій M Lviv 04:40:33 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3079 Хома Богдан M Львів 04:07:19 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3078 Kholod Yura M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1120 Тімачов Даніїл M Lviv 02:32:56 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3077 Voloshchak Pavlo M St.Sambir DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1121 Cheglakov Dmytro M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3093 Zhabak Oleh M Lviv 03:42:03 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gorgany
2013 Шкода Тетяна F Одеса 04:50:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1122 Didur Volodymyr M Львів 03:09:02 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Westroad Cycling
9004 Кухарчук Артем M Солонка DNS 30-34 не їду. донат на ЗСУ Luxnet
3100 Яциник Володимир M Lviv 03:11:07 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3075 Біловус Володимир M Lviv DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Luxnet
1123 Райнівський Тарас M Львів 02:29:51 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1178 Rozora Yurii M Lviv 02:57:46 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3082 Mysko Anton M Львів 03:25:28 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gorgany
2020 Кісляк Дарія F Lviv 03:24:26 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
2015 Дяченко Єлизавета F Poltava 03:01:49 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Echelon
3083 Tokarchuk Ihor M Lviv 03:51:51 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3086 Бобак Андрій M Chortkiv 04:23:42 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел WildBees Adventure Team
3084 Гаркач Міша M Chortkiv 02:48:37 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел WildBees Adventure Team
1152 Khrinovskyi Rostyslav M Львів DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел makeba
3087 Vasylyshyn Taras M Sokilnyky 03:06:40 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3231 Купяк Олександр M kharkiv 03:40:49 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3088 Pakon Oleh M Чортків 05:27:23 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3089 Йосипів Юрій M Львів 04:01:40 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2018 Шиналь Марія F львів 06:14:33 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gorgany
Tsisaruk Vladyslav M Odesa DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 4everAlone
2023 Openko Darya F Kyiv 02:57:31 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
2016 Куц Юлія F Kyiv 03:02:12 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Escape
1055 Skvortsov Denis M Kyiv 02:32:10 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Escape
1014 Галайда Богдан M Київ 02:32:09 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Escape
1125 Sharovatov Volodymyr M Львів 03:15:52 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1902 Kmiecik Tomasz M WIELICZKA DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1702 Олексин Влас M Lviv 05:45:26 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2017 Попадюк Марія F Львів 04:22:29 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Devcom
1052 Пясецький Сергій M Lviv 02:32:05 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha
1124 Юзьків Анатолій M Lviv 02:29:40 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1051 Морозов Олексій M Kyiv 02:22:15 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
1050 Іщак Андрій M Lviv 03:29:40 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3092 Богачёв Сергей M Lviv 03:53:33 50-59 29"-27,5"-26" рігід
1049 Бонзаніні Маттео M Кремона 02:43:09 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Вовк Тарас M Львів DNS 50-59 не їду. донат на ЗСУ
3095 Havryliuk Oleksii M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2019 Stefaniv Mariana F Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3096 Шубак Олег M Львів 05:23:07 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Husak Yuriy M Львів DNS 50-59 не їду. донат на ЗСУ
3097 Leskiv Oksana F Lviv 05:29:11 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід К4МП
3105 Савченко Євген M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Виноградский Олександр M Lviv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
Bukhtarevych Anton M Львів DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3104 Тарасов Дмитро M Київ 03:17:40 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3103 Дорофеєва Марія F Lviv 05:16:18 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3102 Ільницький Олександр M Пустомити 03:11:25 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3101 Шматок Дмитро M Odesa 04:13:57 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Артроз-Одеса
3099 Корчинський Павло M Odesa 03:54:52 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Артроз Одеса
3098 Turko Vasyl M Львів 05:10:33 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Skyba Stepan M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1073 Панченко Єгор M Kyiv 02:29:49 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cybro Bike
3106 Коваль Костянтин M Odesa DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Артроз-Одеса
2022 Provozin Oleksandra F Lviv 03:27:25 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3107 Лаврик Святослав M Lviv 04:29:16 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Devcom
3913 Литвицька Олена F Запоріжжя 03:26:46 35-39 29"-27,5"-26" підвіс
Аксьонов Руслан M Львів DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Машіка Юрій M Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1056 Popov Dmitry M Kyiv 02:29:50 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
3108 Солоха Богдан M Lviv 03:28:02 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3905 Бортнік Юрій M 03:43:25 50-59 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1059 Pashko Yuriy M Lviv 02:43:25 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Trilewy
1058 Turko Yuriy M Lviv 03:23:13 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Городок
3109 Пахолюк Петро M Lviv 03:26:48 35-39 29"-27,5"-26" підвіс Pillarch
3110 Мартинюк Roman M Львів 03:27:42 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Pillarch
3111 Козленко Ігор M Kyiv 03:58:10 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел EXIM ENERGY
1077 Єгіазарян Георгій M Kyiv 02:29:34 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
3112 Павлюк Віталій M Kyiv 04:12:38 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Triathlon Academy Rivne
1057 Романов Геннадій M Bila Tserkva DNS 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Б-Ц
1062 Сітченко Олександр M Kharkiv 02:29:37 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3114 Калашник Ігор M Мелітополь 04:27:21 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3237 Харабара Олег M Lviv DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Равлики
3224 Молодик Олексій M Київ 04:03:15 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1063 Староверов Микола M Ternopil DNS 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3115 Кревський Олександр M Луцьк 02:48:33 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Luchesk.cc
3214 Borysov Alex M Lviv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2025 Блищик Дар'я F Одеса 03:52:11 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3122 Сидор Тарас M Lviv 05:01:11 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Symphony Solutions team
3244 Makarov Oleksandr M Lviv DNF 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Bezushko Andrii M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
2026 Вертюченко Аліна F Луцьк 03:58:05 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3121 Тріска Роман M Львів 05:02:12 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3120 Kovlevskij Artur M Львів 03:46:52 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3119 Maxim Poleshko M Львів DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Revat
1066 Kindzerskyi Serhii M Ternopil 02:56:56 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Маринець Сільвія M Свалява DNS 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3118 Петришин Вова M Львів 03:29:03 19-29 фікс/сінглспід Gemu crew
2027 Гула Василина F Львів 03:35:42 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Власюк Василь M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1067 Тищенко Ярослав M Київ DNF 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90 Cycling
Melnyk Roman M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3117 Перфецький Володимир M Lviv DNF 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3116 Татусько Роман M Lviv 03:57:25 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3166 Vynar Dmytro M Золочів DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Гнатюк Володимир M Obroshyno DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRYLEWY
Гнатюк Володимир M Obroshyno DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRYLEWY
1126 Стасюк Станіслав M Львів 03:42:23 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3124 Adamiv Anton M Броди 04:21:33 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел team404
1079 Berezniak Maks M Lviv 03:04:14 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Lviv Sky Team
3159 Shpak Andrii M Хуст 05:08:25 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ґиці
Гарбузов Кирило M Львів DNS 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Грінвуд
3126 Братах Данило M Львів 05:18:36 19-29 інше Без команди
1068 Sepliviy Rostislav M Busk 03:03:14 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3127 Lutsiuk Dmytro M Lviv 04:22:07 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Avenga
1069 Шмендрук Олександр M Рівне 02:29:51 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Шибко Саша M Київ DNS n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3128 Panchenko Artem M Харків 03:10:19 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha
1128 Курляк Михайло M Львів 02:29:51 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1070 Марченко Костянтин M Київ DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
Kharenko Dmytro M Odesa DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1071 Іщенко Григорій M Біла Церква DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел БЦ
1127 Stovbetskiy Dima M Львів DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3129 Tsibelenko Volodymyr M Lviv 06:25:08 35-39 29"-27,5"-26" підвіс
3130 Nevmerzhytskyi Volodymyr M Lviv 06:32:14 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід SweepBright
3131 Миркевич Максим M Рівне DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Лахтадир Дмитро M Boyarka DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1072 Пйонтковський Юрій M Львів 03:32:23 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Тандем Львів
2028 Кметь Лілія F Lutsk 03:02:01 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3137 Metko Yuriy M Пустомити 03:14:06 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Pystomyty
3133 Лушней Назар M Lviv 04:00:24 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Грушецький Олександр M Bila Tserkva DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел СТО Мінімаксавто Біла Церква
3134 Гранкін Дмитро M Львів DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1074 Демченко Ігор M Odesa 02:29:49 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and drops
1193 Грушецький Віктор M Луцьк 02:55:52 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Metrdoor team Luck
1129 Розгонюк Андрій M Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1103 Кухта Віктор M Lviv 03:11:55 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3135 Dima Zavalin M Stryi 05:02:00 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3136 Zavalin Oleg M Lviv 05:02:00 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1109 Sosnitskyy Anatoliy M Lviv 02:29:42 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3138 Ревак Роман M Lviv 05:24:37 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Колесари
Федорець Леонард M Odesa DNS <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3139 Башмаков Євген M Вороців 03:12:57 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Twingate
3140 Безкоровайний Юрій M Lviv 05:24:38 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Колесари
1076 Дорош Назар M Lviv 02:29:53 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY
2029 Загородня Тетяна F Харків 03:38:44 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел makeba
1130 Лапшин Олександр M Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
Купина Володимир M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3141 Сухий Володимир M Lviv 03:27:45 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3145 Palyutkin Kostyantyn M Lviv DNS 40-49 29"-27,5"-26" рігід
9002 Палюткін Денис M Львів DNS n/a не їду. донат на ЗСУ
3142 Турко Володимир M Пустомити DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1078 Кочин Алексей M Kharkiv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3143 Яремко Михайло M Lviv 04:36:48 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3144 Сопіла Роман M Mykolayiv(Lviv) DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3146 Hrabovyi Liubomyr M Тернопіль 05:47:10 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Руднікович Людмила F Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3147 Авдєєв Олександр M Харків 02:47:19 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел CLUB 《Champion》
2030 Pynka Kate F Львів 03:33:00 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3148 Kiрей Сергій M Lviv 04:26:14 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3149 Білозеров Роман M Kharkiv 02:48:33 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Club <CHAMPION>
2031 Лелич Катерина F Львів 03:32:12 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3150 Маркіян Кузьма M Львів 03:01:34 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел CHAMPION/КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛНУВМБ
3151 Храпко Сергій M Kyiv 03:15:13 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3152 Rybachuk Vitalik M Kyiv | Lviv DNS 19-29 фікс/сінглспід Look up!
3910 Погребняк Володимир M 06:26:12 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Голодівський Ігор M Lviv DNS 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3153 Рибачук Василь M С.Бартатів DNS <19 29"-27,5"-26" підвіс Look up!
3154 Кішка Микола M Львів 04:25:57 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1080 Карп'юк Тарас M Львів 02:46:30 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3155 Лісік Олександр M Lviv 03:15:58 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3156 Хованець Роман O Drogobich 03:52:09 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1081 Петров Віктор M Тернопіль 02:47:32 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
3207 Литвиненко Станіслав M Бориспіль 03:15:31 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1099 Tsebryk Nazar M Lviv 02:47:21 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha
3160 Brodskyy Andriy M Lviv 03:14:12 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1053 Шевцов Юрій M Kyiv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
3158 Nastyshyn Zakhar M Львів 05:09:57 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ґиці
3157 Марченко Андрій M Lviv 03:52:13 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3161 Пурський Святослав M Lviv 03:50:20 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3162 Kukharchuk Yurii M Львів DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1090 Третьяков Нікіта M Львів 05:40:30 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3163 Chuguievets Orest M Lviv 03:28:34 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1084 Кусяка Валентин M Вінниця 02:48:37 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел NoBoringRunners
3164 Будзин Павло M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2032 Bogaichuk Mariia F Львів 03:27:36 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1705 Паламарюк Максим M Lviv 02:59:11 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1085 Danylchuk Roman M Вінниця 02:35:47 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел NoBoringRunners
3165 Чугуєвець Лев M Lviv DNS 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ФСТУ
1086 Pavlus Rostyslav M Novoyavorivsk 02:59:08 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Beer Bicycle Club
1087 Прокопів Володимир M Lviv 02:41:18 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1088 Кухарський Артем M Київ 02:32:11 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha
3167 Завалін Оля F Lviv 05:45:28 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3168 Завалін Вікторія F Львів 05:45:29 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3169 Zolotar Anton M Lviv 04:20:27 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3034 Kostiv Іван M Львів 03:56:37 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2033 Ліцова Ірина F Вінниця 03:32:04 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел NoBoringRunners
3170 Shemechko Marko M Lviv 03:11:20 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Velhan Volodymyr M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Your Pal MTB
1188 Bondarchuk Andrii M Шумськ 02:38:22 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3173 Піскун Сергій M Obuhiv 05:05:58 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3174 Чобітько Сергій M Харків 04:51:04 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2034 Чобітько Аліна F Харків 04:51:03 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2035 Мотичак Юлія F Миколаїв, Львівська область DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3191 Калита Богдан M Львів 03:01:34 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ніби велосипедисти
3176 Івахів Степан M Львів DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3014 Halchyk Serhiy M Lviv DNS 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3209 Zvehintsev Kostiantyn M Харків 05:40:04 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Lytvyn Andrii M Харьков DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3177 Домінюк Андрій M Львів 04:08:47 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1089 Геращенко Юрій M Львів DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3180 Dutsiak Oleh M Lviv 04:20:41 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
2036 Савчак Наталія F Львів DNF 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3181 Melashchuk Stanislav M Дніпро DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3182 Григор'єв Євген M Lviv 04:31:52 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3183 Мовчан Данило M Львів 04:32:48 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3184 Хорошун Дмитро M Львів 04:34:01 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3185 Sidorenko Vladislav M Cлов'янськ 02:47:20 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3186 Prokopovych Oleksandr M Київ 04:44:34 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1092 Babych Maksym M Харків 02:32:21 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chameleon
3187 Грицьків Семен M Львів 05:41:16 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Коти
3188 Левицький Олексій M Lviv 04:12:02 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3189 Грабовський Петро M Lviv DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3190 Platko Igor M Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2040 Артюхова Катерина F Lviv 04:08:19 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Trilewy
3198 Melnyk Sasha M Львів 03:42:28 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3192 Бабіш Ярема M Львів 02:47:20 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ніби велосипедисти
3193 Бірінцев Михайло O Ivano-Frankivsk DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3194 Медвідь Іван M Lviv 04:29:27 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3195 Ольховик Вадим M Rivne 03:23:05 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3906 Яловец Иван M Запоріжжя 03:51:33 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1093 Бакуринский Борис M Kyiv 02:22:06 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел #VGBoriss
1094 Калічинський Андрій M Lviv 02:32:27 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3197 Жук Антон M Львів 03:06:39 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha
1095 Karapinka Orest M Львів 03:14:26 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha
3199 Хіміч Андрій M Lviv 03:15:53 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoohaa
3200 Булах Олександр M Kyiv 02:48:34 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3201 Тишківський Богдан M Долина 03:59:42 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1106 Фертман Кирило M Дніпро 03:49:23 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2039 Nakonechna Alona F Vinnytsya 02:57:50 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
1096 Присяжнюк Денис M Lviv 03:10:36 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1097 Лазебний Микола M Київ 02:29:52 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1100 Voskalo Maxim M Lviv 02:43:00 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Wacky Races
3204 Казаков Олександр M Lviv 04:00:21 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3202 Babenko Denis M Київ DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1101 Качур Дмитро M Львів 02:22:06 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Nikolaev team
Соляк Тарас M Львів DNS n/a не їду. донат на ЗСУ
1102 Козаков Ярослав M Lviv 02:22:38 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Nikolaev Team
3203 Сейфуллін Равіль M Lviv 04:00:19 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Свідки Онура
2041 Блюй Ольга F Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1104 Стецюк Дмитро M Rivne 02:55:52 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRIATHLON ACADEMY RIVNE
3205 Бориславський Богдан M Дрогобич DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3206 Касянчук Андрій M Броди DNF 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3091 Khomenko Ruslan M Біла Церква 03:49:42 19-29 фікс/сінглспід
Шемпуля Олег M Stryy DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Ластовецький Віталій M Стрий DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1107 Андрійчук Андрій M Львів 03:19:54 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ревор
3208 SYLENKO OLEKSANDR M Kyiv 04:02:12 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1082 Турок В'ячеслав M Uzhhorod 02:29:36 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BikeMaster
1091 Місюрик Андрій M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
3215 Хвостіков Денис M Lviv 04:56:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Шалена педалька
3222 Середа Олег M Lviv 03:59:44 19-29 29"-27,5"-26" рігід
1186 Shejko Mykola M Lviv 02:57:58 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gidravliki
1108 Shatokhin Denys M Київ 02:32:08 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Echelon
3210 Заїчко Святослав M Київ 03:15:55 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3211 Романчук Олег M Chervonohrad 03:14:11 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Вербицький Сергій M Ternopil DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Маєвський Антон M Вараш DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Amber Tri Sports
3212 Романишин Ігор M Lviv DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Avenga
3213 Бахтарі Емал M Обухів 05:05:59 40-49 29"-27,5"-26" підвіс
2042 Михальчук Василина F Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3917 Ткач Андрій M Кropivnickyi 04:37:30 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3216 Решетнік Юрій M Львів 03:35:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3232 Польова Оксана F Lviv 05:52:00 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Львівска обласна федерація велоспорту
3217 Бурлаченко Павло M Кам'янець-Подільський 03:06:55 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Kholod Oleksandr M Kyiv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3218 Кухарчук Олександр M Lviv 04:20:28 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Grand Tour
3219 Павельчук Ігор M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3225 Пантелеєв Денис M Івано-Франківськ DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3220 Некрашевич Олена F Kyiv 04:37:32 35-39 29"-27,5"-26" підвіс
2043 Богдан Зоряна F Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3221 Сахно Дмитрий M Donetsk 04:24:41 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3223 Biehlov Artem M Київ DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Міхняк Софія F Львів DNS n/a 29"-27,5"-26" підвіс
3226 Khmelievskyi Rostyslav M Lviv 03:41:01 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1155 Гончарук Іван M Львів 02:56:08 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3227 Mitrofanov Vyacheslav M Lviv 03:27:53 60-69 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3228 Мицько Андрій M Івано-Франківськ DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2044 Kurnytska Marta F Lviv 03:51:09 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3229 Naida Oleksandr M Ternopil 04:45:53 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Канюка Артур M Lviv DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3230 Савченко Сергій M Lviv 03:52:15 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Альохін Ярослав M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3234 Farat Ostap M Lviv 05:37:01 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Равлики
3235 Denys Andrew M Lviv 04:19:11 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел -
3238 Солов'ян Роман M Lviv 03:52:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Троє в каноє
3236 Бойко Олександр M Червоноград 02:51:58 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вело Червоноград
3239 Олешко Андрій M Lviv 03:45:53 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3171 Ivan Sidlovych M Львів DNS 30-34 29"-27,5"-26" підвіс
2045 Додик Анастасія F Lviv 03:02:10 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел SportCollege Lviv
1187 Burmai Eduard M Lviv 02:43:07 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1189 Zolin Kostiantyn M Kyiv 02:33:08 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Echelon
3090 Motychak Nazar M Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3240 Безгубенко АндрІй M Kyiv 03:54:21 50-59 29"-27,5"-26" підвіс
1156 Халамонік Тарас M Львів 03:18:45 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел makeba
Криворучко Микола M Lviv DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3918 Ткач Геннадій M Кропивницький 04:35:39 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1191 Mokryi Andrii M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Time Pro
1192 Сорохан Юрій M Lviv 03:02:51 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY
2046 Tychynska Liubov F Львів 03:27:24 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3012 Кушляк Олександр M Львів 03:52:18 19-29 фікс/сінглспід
3241 Меркур'єв Сергій M Lviv 05:26:40 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Gorgany
3242 Іщенко Іван M Львів DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел hooha
3076 Розумний Віталій M Львів 05:01:37 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велобрус
3243 Яценко Валентин M Ternopil 04:27:58 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Тимків Юлія F Львів DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3901 Berko Roman M Жовква 04:20:59 19-29 29"-27,5"-26" рігід
3902 Shvets Matvii M Львів 04:31:58 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1701 Хомишинець Роман M Lviv 02:42:59 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3903 Недбайло Петро M Lviv 04:26:49 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1901 Шекель Ольга F Рівне 02:32:08 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Shkurenko Oleksii M Kyiv DNS n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід GO-Energy
1703 Калита Тарас M м.Радехів 03:38:36 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Фермерське господарство «Колос» Ціолковського З.М. Львівська обласна федерація велоспорту
1704 Ціолковський Степан M м.Радехів 03:09:42 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Фермерське господарство «Колос» Ціолковського З.М. Львівська обласна федерація велоспорту
3904 Шармін Віталій M Lviv 04:00:01 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел

Коментарі


Добавте завантаження маршруту в іншому форматі

 Формат GPX є самим універсальним, та підтримуються усіма пристроями, якщо в вас є потреба в іншому форматі, ви можете скористуватися онлайн сервісом, яких безліч. 

А підкажіть, будь ласка, Прайд рокс 8.1, 28" підходить в категорію рігід? Дякую.

Рятуйте хелп допоможіть 

мене чомусь викинуло з реєстраціі 

Старт Сокільники та фініш Брюховичі я все правильно зрозумів??

Маршрут в останній момент не буде мінятися на інший не сподівано??

лише сподівано

Добрий день 

медалі фінішерів будуть?

"детальніше"
Концепція проведення: ....

будуть класичні котики Львівської Сотки

А старт буде на площі ринок?


Приблизно 6-7/05 дамо інфу.

Де будуть стартові номери видаватись?

Як буде з тими учасниками що не влізли у 500?


зараз ще є 60 вільних слотів.

Чи будуть ще додаткові слоти для учасників?)

Привіт. У зв'язку з новою забороною на в'їзд у Яворівські ліси і зупинки на трасі Львів-Краковець маршрут не поміняється?

А ви плануєте зупинятися на 1.5-кілометровому відрізку траси і відвідувати ліс?

Перші організаційні новини: видача стартових і місце старту
https://bit.ly/3yeKOZw


Детальний гід по Сотці очікуйте у четвер.

Доброго дня, а видача стартових пакетів в неділю для учасників з інших міст буде теж у веломагазині MtbStock? І о котрій години?

Вітання, наче на старті видадуть. "Видача пакетів на старті буде ЛИШЕ для учасників з інших міст..."

Доброго дня, якщо раптом комусь не виходить, чи не вийде, то перекуплю ваш номер, дякую

Це неможливо.
Слоти персоніфіковані.
Деяка кількість вільних буде в МТБсток.

Є ще можливість доєднатися?

Вітання. Оплатив участь, маю квитанції, але в переліку номера не присвоєні, а статус о особистому кабінету як неоплачено

Що робити?

Гроші повернуто 2024-04-11 09:44:14.  Місяць тому.

Ви зареєстрували 2 людини з одного акаунта. Система автоматом повернула гроші.

Це тільки я рукожоп , що в мене трек не відкривається?

Якщо ще актуально - заберіть .xml з назви файлу і все буде ок :)

Зареєструвався давно але забув оплатити. У якому статусі буде допущено до заїзду і коли можна оплатити участь?

https://lvivbicycle.club/articles/lvivska-sotka-2024-guide


У MtbStock буде можливість придбати неперсоніфікований слот на участь у Сотці. У наявності буде орієнтовно 30 слотів. Вартість — 750 грн

Підкажіть, будь ласка, де там буде зручно машину запаркувати біля старту. Дякую.

Чомусь не зарахувало заїзд 3117, і не прийшла смс. В страві час фінішу 3,14

Люди фінішують, а смс не приходять і час не відображається.

Я так розумію це результати за 2024 рік вже? Не бачу себе. Погребняк Володимир, номер 3910, орієнтовний час 6.10

Не всі слоти придбані в МТБсток зараз є в системі. Все буде.
Результат по чіпу для 3910 (старт/фініш):

2024-05-12 11:16:01.3900002024-05-12 17:41:12.020000

Доброго дня. Двічі підходив і запитував, чому немає смс з результатом заїзду #3333. Відповідь, що мов відсутній інтернет і дані в таблицю будуть завантажені згодом! Але щоб DNF - це з якого дива? ((

https://strava.app.link/qyatrrqPxJb

https://drive.google.com/file/d/1y7nqsPQueBISlDBIDLfALNXtCyTsOdI1/view?usp=drivesdk


Сьогоднішні фото на гугл диску, буду вдячний за допомогу назбирати на новий велосипед та теж приймати участь у наступних заїздах. ???? зарядився мега драйвом, дякую! 


https://send.monobank.ua/jar/8hNnHjvdhT


Найближчі події



2024 Randonneurs Starter 50

01.06.2024 09:00
Lviv

Найближчі поїзденьки


160.81

25.05.2024 08:55 0 1
Мотозавод - Lviv
160km   Не встановлено   Матрас