Image

Львівська Сотка. Осінь 2019

28.09.2019 08:00 19 266
Львів
Львівська Сотка. Осінь - марафон, котрий не відкриває сезон, а відбувається тоді, коли всі досягають піку форми - восени.

Статистика

Що на вас чекає?

  • 100 км по чудовому асфальту
  • двіж, драйв і приємне спілкування;
  • можливість показати собі і оточуючим, наскільки потужним виявився сезон, або чесно визнати, що провів його на розслабоні і отримати задоволення від матрасу з однодумцями.

Увага! Усі оновлення і оголошення будуть з'являтися у події у фейсбуці.

2019.09.27

  • 12:00-19:00 видача стартових пакетів (інформація про місце та час видачі буде пізніше).

2019.09.28

  • 7:45-10:10 - підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (пл. Ринок 1)
  • 10:15 - старт (пл. Ринок)
  • 10:15-10:55 - парад учасників
  • 10:55-11:00 - санітарна пауза
  • 12:00 - відкриття гірського фінішу (60 км)
  • 13:00 - відкриття фінішу
  • 15:00-15:30 - нагородження
  • 15:15 - закриття гірського фінішу (60 км)
  • 18:00 - закриття фінішу

Вартість участі:

  • 9.08 (15:00) - 1.09 250грн
  • 2.09 - 14.09 290грн
  • 15.09 - 21.09 330грн
  • 22.09 - 25.09 (11:00) 385грн
  • на старті 500грн

 

В стартовий пакет входить:

  • стартовий номер
  • наклейки
  • медаль фінішера
  • страховка на 20 000 грн.
  • брендований рюкзак Lviv Bicycle Club
  • [буде доповнюватись]

Маршрут

До зустрічі на осінніх трасах ;)

 

На дистанції працюватиме таймінгова система Хронотрек

Ліміт часу - 7 годин

 

 

Номер Ім'я Стать Місто Вік Велосипед Планований час Команда
1001 Chornenkyi Volodia M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
2001 Мамонов Юрий M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
3001 Яциник Володимир M Lviv 30-39 26" хардтейл 2:30-3:10 n/a
2002 Sakhniuk Serhii M Славута 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 n/a
3002 Гордійчук Юрій M Львів 30-39 27,5" хардтейл 4:00-8:00 n/a
2003 Siroochenko AzizA F Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 n/a
2004 Medvid Vasyl M Городок 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
2005 Богуш Артем M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
3003 Ткачов Олексій M Обухів 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
1029 Лаб'як Назар M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
3004 Kharyna Serhii M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00 Зварйовані туристи
2006 Sheremeta Taras M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
2007 Kostiuchenko Serhii M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 n/a
1002 Унгурян Георгій M Чернівці 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
2008 Koshel Vasyl M Kolomya 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
Скиба Степан M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 n/a
Onyshko Andriy M Lviv <19 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
3005 Кравчук Олег M Львів 19-29 26"рігід 4:00-8:00 Riasne village
3006 skochko Vasyl M Lviv 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00 n/a
3007 Іщенко Ольга F Львів 19-29 26" хардтейл 4:00-8:00 Riasne village
1039 Возний Ярослав M Львів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Garuny Team
Malaev Yura M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
1003 Шевцов Юрій M Kyiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
Семененко Роман M Kyiv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
2009 Гурин Дима M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 n/a
2010 Радченко Алексей M Київ 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 n/a
2014 Andriy Luhovskoy M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 n/a
3008 Kobzei Stepan M Івано-Франківськ, смт. Солотвин 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
Онишкевич Богдан M Новояворівськ <19 27,5" хардтейл 3:10-4:00 n/a
Богатюк Сергій M Novoiavorivsk 30-39 27,5" хардтейл 4:00-8:00 n/a
1035 Kovalenko Dmitry M Kyiv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
Вороновська Катерина F Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 Зварйовані туристи
3009 Stets Oleh M Lviv 19-29 інше 3:10-4:00 n/a
2011 Prytula Orest M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Riasne village
Senkiv Volodya O <19 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 n/a
1004 Сушко Андрій M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
1005 Красуля Віра F Київ 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
1006 Палій Юрій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
3026 Nazar Oleh M Lviv 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 n/a
3010 Chorba Sebastyan M Сколе 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 n/a
Миколайович Микола M Ternopil 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
3011 VELOFARA.COM Виноградов Дима O Киев 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 n/a
Барабанщикова Олександра F Kyiv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00 n/a
3012 Dobush Anastasiia F Lviv 19-29 26" хардтейл 4:00-8:00 Riasne village
Сліпак Юра M Lviv 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 n/a
1007 Savruk Yuri M Chervonohrad 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
2012 Pidvirnyi Taras M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
2018 Khovatov Ruslan M Mukachevo 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
2013 Юзвін Назарій M Ternopil 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
1008 Кошелєв Олександр M Drohobych 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 XTREME RIDE CLUB
1009 Кошелєва Наталія F Drohobych 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
1010 Грущак Віталій M Drohobych 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 XTREME RIDE CLUB
3013 Щипель Ігор M Peremozhne 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
1011 Martsyniak Taras M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Sport4U
2046 Агеєв Ігор M Lviv 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 n/a
1048 Скорбач Микола M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
Гаївський Роман M Львів n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
2015 Lutsiv Roman M Stryy 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 n/a
3027 Войтович Роман M Львів 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00
Литвин Олег M Stryi 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00 n/a
Сергієнко Віталій M Lviv 30-39 26" хардтейл 2:30-3:10 РЯСНЕ team
1014 Fabirovskyi Volodymyr M Sambir 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 SamBERS
3034 Bobalik Maryan M Ivano-Frankivsk <19 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Franko Bicycle Club
Morozov Valerii M Vinnytsia 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
Stravnyak Orest M Новояворівськ 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
1033 Прит Олександр M томашгород 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
Hostrenko Oleksandr M Kropyvnytskyi 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00 BikeBand
2029 Лободзіц Юрій M Novoiavorivsk 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 NYBC
1012 Альохін Ярослав M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
1111 Фінягін Вадим M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 550004
Pikh Oleg M Lviv 30-39 фікс/сінглспід 3:10-4:00 GazovykSkala
2016 Чугуєвець Орест M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
1045 Kulak Roman M Київ 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
1013 Tarnavchyk-Chuhuievets Natalya F Lviv <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Kyiv Cycling Team
3014 Купина Володимир M Lviv 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
3015 Тимків Назар M Lviv 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
3042 Rusanovskyi Nazarii M Lviv 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
2017 Шаргут Діма M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 n/a
1021 Кіндзерський Сергій M Ternopil 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
Семчишин Мар'ян M Mykolayiv Dnistrovskyy 30-39 29"підвіс 2:30-3:10 @Maximus_Ride
3043 Navolskyy Nazar M Львів 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Gorgany
3016 Rondyak Igor M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 n/a
Yarov Alex M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 RacinG SouL
Грибовський Олексій M Ivano-Frankivsk 40-49 26" хардтейл 3:10-4:00
Кельбас Богдан M Ivano-Frankivsk <19 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Franko Bicycle Club
Буртик Микола M Львів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3017 Рукавішніков Валерій M Lviv 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00
Kostyk Taras M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3018 Salahay Volodymyr M Lviv 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00 Fairy Tail
1015 Kudryk Vadym M Kyiv 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Кухта Віктор M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3019 Sheremet Anna F Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
1016 Sheva Oleh M Львів 60-69 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Riasne vilage
3020 Sheremet Alexander M Lviv 30-39 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Pysanko Dima M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1017 Петрик Тарас M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1018 Мухаметзянов Ельдар M Львів 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Дымова Юлия F Odesa 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
2019 Vykhovanskyi Taras M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2020 Hevalo Andrew M Novoyavorivsk 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2021 Shevtsiv Andrii M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3021 Bavshyn Oleh M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Taras Team
Zalevsky Dima M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Спортивний гурток ім. Кліфа Янга
Залевська Ірина F Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Спортивний гурток ім. Кліфа Янга
Задворный Юрий M Славута n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3022 Boichenko Volodymyr M Кропивницький 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00 BikeBand
1019 Прокопів Володимир M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Fedosieiev Dmytro M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 550004
Dusko Sviatoslav M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Garuny Team
2022 Скрипець Микола M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2023 Sendel Viacheslav M Львів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Теслюк Мирослав M Lviv 70+ шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 FSTU
1020 Krasnoshchoka Andrey M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3023 Penkivskyi Oleksandr O Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00 Taras Team
3024 Щадило Тетяна F Львів <19 26" хардтейл 4:00-8:00
Kamolov Serhii M Lviv <19 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3025 Parfenyuk Oleksandr M Lviv 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00 Taras Team
1036 Атаманюк Юрій M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Bobyk Vitaliy M Lviv 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00
2024 Няй Зиновій M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Сергій Кудравець M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 TRILEWY
2025 Шишкін Антон M Kyiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Скочиляс Віктор M Ternopil 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Run&Tri Club Standartpark
3028 Криворука Володимир M Lviv 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00 CoreValue
3047 Лаптєв Владислав M Lviv 19-29 27,5" хардтейл 3:10-4:00 RoadRunners
1022 Kramar Anastasiia F Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Koropas Taras M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 bulby41
2026 Huber Yurii M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Sosnitskyy Anatoliy M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
2027 Нечай Ярослав M Золочів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 JollyRide
Віюк Ольга F Рівне 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Specialized Ukraine
3029 Гаврилюк Олексій M Lviv 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Peka Dmytro M Київ 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3030 Лушней Людмила F Львів 19-29 26" хардтейл 4:00-8:00
3031 Karpinska Yana F Lviv n/a 26" хардтейл 4:00-8:00
Лушней Назар M Lviv 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3048 Козак Юрій M Lviv 30-39 інше 4:00-8:00 RoadRunners
1031 Лапеєв Олег M Ямельня 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3032 Miasniankin Vadim M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Недбайло Петро M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Сенченко Роман M Kyiv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Наша Епоха
Nechyporuk Ruslan M Kharkiv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Білик Ігор M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1028 Возняк Вадим M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1027 Білик Олег M Стрий 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2028 Бондар Олег M Novoiavorivsk 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 NYBC
3033 Томашин Костянтин M Кропивницький 19-29 26" хардтейл 4:00-8:00 BB
1026 Matviiuk Mykola M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Валим Боком
1025 Савченко Сергій M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Валим Боком
Непийвода Олексій M Львів n/a 29"підвіс 4:00-8:00
1024 Голубенко Александр M Netyshin 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1 Гузов Віктор M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 SkyFitness-GRAWE cycling team
1023 Вербицький Андрій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Team Sky Lviv
2030 Мокрий Юра M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1030 Пясецький Сергій M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 MTBStock
Ващенко Олександр M Київ 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00 Наша Епоха
Сопіла Роман M Mykolayiv(Lviv) 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1044 Вибач Сергій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
1047 Vitaliy Krokhmalniy M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Shostak Vlad M Lutsk 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Pushkin Alex M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Дмитров Ростислав M Львов n/a інше 2:30-3:10 Шалена педалька
3035 Романишин Ігор M Lviv 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00 CoreValue
Zorivchak Marian M Lviv 19-29 26" хардтейл 4:00-8:00
2041 Мартиняк Роман M Львів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Космолінський Петро M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Gorgany
Михаленич Максим M Львів n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1032 Рябцева Софія F Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Городецький Леонід M c.Лісники, Київська область 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Old-farters team
Hotsko Volodymyr M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3036 Олександр Партикевич M Lviv 50-59 29"рігід 4:00-8:00
Іваненко Богдан M Drohobych n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3037 Партикевич Роксоляна F Львів 40-49 29"рігід 4:00-8:00
Додик Ірина O Львів <19 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3038 Гнатюк Владимир M Оброшино n/a 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10 Вело-клуб «Оброшино»
1034 Хома Роман M Львів n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Велоклуб «Оброшино»
Mazovskyy Taras M Львів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2031 Сподарик Юрій M Obroshyno 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 Велоклуб "Оброшино"
2032 Krook Volodia M <19 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1037 Шемпуля Олег M Stryy 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3039 Гладьо Орест M Оброшино 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00 Велоклуб «Оброшино»
2033 Dmytriv Zinovii M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 RAWlyky
2034 Павлушко Владимир M Київ 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Piatak Taras M Lviv 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2035 Сікора Евген M Kyiv 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Rybachuk Vitalik M Lviv <19 26" хардтейл 3:10-4:00
3040 Kruhla Tanya F Lviv n/a 26" хардтейл 4:00-8:00 Gorgany
3041 Місюра Віталій M Lviv 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Курбан Геннадій M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Team Garage 1664
Кулик Олександр M Львів n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2036 Смолінський Павло O Золочів <19 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 JollyRide
1038 Войналович Олександр M Богуслав 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2037 Ситько Олексій M Обухів 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Брутальні Байциклісти
2038 Струк Мирослава F Drohobych 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2039 Бурда Олексій M Обухів 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Брутальні Байциклісти
2040 Kobelyev Stepan M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 без команди
3044 Korkishko Mykola M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00 Kresalo.
1042 Зорівчак Василь M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Garuny Team
1040 Danyluk Andriy M Kalush 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1041 Komlev Vladimir M Kyiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Бірчак Міша M Коломия 19-29 29"рігід 2:30-3:10 О&M
3045 Худолєй Наталія F Світловодськ Кіровоградська обл. 19-29 26" хардтейл 4:00-8:00
1043 Настоящий Володимир M Ivano-Frankivsk 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2042 Іванчук Максим M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Kravchuk Taras M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3046 Соромля Руслан M Львів 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Malanchuk Orest M Lviv 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00
Стефанишин Микола M Mykolayiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Колечків Роман M Boryslav 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Gerasymov Anatoliy M Сколе <19 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00 Velo Skole
3049 Кулак Володимир M Львів <19 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
2043 Kulyk Evgen M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Федосов Сергій M Lviv 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00
Дженков Олександр M Бердянськ 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Масалов Анатолій M Самбір 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Sambears
2044 Процик Богдан M Новояворівськ 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1046 Яремчук Данило M Kyiv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2045 Rodman Dennis M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 Two and a half wheels
Spl Natali M 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3050 Дубіль Сергій M Львів 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00
3051 Закалик Юрій M Орошино n/a 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10 Велоклуб Оброшино
Дуфанець Степан M Львов 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Печенюк Геннадій M Новий Розділ 70+ шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 ДМЗ "Карпати"
2047 Іщак Тарас M Новий Розділ 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 ДМЗ "Карпати"
1049 Kharchenko Antonio M Lviv 40-49 29"підвіс 3:10-4:00 Bike Stalkers
3052 Митрофанов Богдан M Lviv 19-29 27,5" хардтейл 3:10-4:00
2048 Митрофанов Віктор M Янів 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2049 Митрофанова Леся F Янів 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1050 Dusko Oles M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Garuny Team
Bodenko Bogdan M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2050 Serhiy Smirnov M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1051 Mineyev Andrey M 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Романський Олексій M Rivne 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Мельник Марина F Rivne 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Rudnytskyi Roman M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1052 Buyvalenko Alexey M Київ 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Пилипенко Орест M Львів 30-39 29"рігід 3:10-4:00
3053 Мазуркевич Микола M Lviv 30-39 29"підвіс 3:10-4:00
mytrofanov vyacheslav M Lviv 40-49 26" хардтейл 4:00-8:00
Khomyshyn Roman M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Mokryi Andrii M Lviv <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Time Pro
Kutsai Vadym M Novovolynsk/Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Heart Inside Team
1053 Kolesnichenko Taras M Kyiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Близнюк В'ячеслав M Львів n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 Bike Stalkers
2051 Близнюк Вячеслав M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 Bike Stalkers
3054 Yufan Vasyl M Lviv 40-49 26" хардтейл 3:10-4:00 Bike Stalkers
2053 Царевский Олександр M Vinnytsya 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00 #дарагая_редакція
2052 Степанишин Леся F Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Назар Мар'ян M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Shkilniuk Oleksandr M Vinnytsia 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Vinnytsia Cycling Team
Топольницький Олександр M Дрогобич 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00
3055 Василець Владислав M Львів 19-29 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Грисюк Тарас M Львів n/a 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3056 Марченко Павло M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10 Bike Stalkers
Сманцеров Микола M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 BIKEFIT Lviv
Цюпа Ярослав M Lviv 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Bohachov Alex M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Шкотняр Матвій M Lviv 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00
Гундяк Віктор M Ivano-Frankivsk 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Lone Wolf
Sitarchuk Andrii M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Демкович Андрій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Владов Даниїл M Lviv <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Sidorchuk Sergio M Вараш 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Казаков Олександр M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Petrakov Petro M Bila Tserkva <19 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Pidhainyi Mike M Пустомити 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10

Коментарі


Ура!!!!! чекаю недочекаюся))))

гарний івент але...прикро що сотка не сотка..(

Доброго дня, а коли буде присвоєно індивідуальний номер?

Найближчим часом
Як можна відмовитися від медалі і від рюкзака?

Не беріть, якщо не хочете :)

мається на увазі, взагалі відмовитися. для чого LBC замовляти рюкзак/медаль, витрачати ресурси, генерувати зайвий пластик, якщо він не буде використовуватися. можна отут почитати, наприклад Велика тихоокеанська сміттєва пляма

А відколи медаль з пластику? Це метал. Все одно їх буде виготовлено певну кількість. Рюкзаки ж просто не беріть, видадуть комусь на наступних івентах. І до речі, такий рюкзак замінить сотню кульочків, коли його власник братиме його, вирушаючи за покупками. Ви просто доволі дивно піднімаєте питання - хочете, щоб їх вам не видавали, але виявляється, бажаєте, аби ці речі взагалі не побачили світ. Це трішки різні речі, чи не так?

100%. рюкзак у мене в якості сумки для покупок. дуже зручно! 

Повідомляю вам, що клуб яро проти продукування сміття в будь-якому його вигляді. За додатковою інформацією пропоную вам залишиться на фініші трохи довше, щоб побачити що ЛВК робить, а також допомогти)

Прохання до учасників, що зареєструвалися до 11 серпня та бажають внести дані про команду відредагувати свої дані до 15.09. Опісля такої можливості не буде

Цікаво як воно буде цього разу :) Тренуватись-тренуватись-тренуватись!

Добрий день! А можна якось вибрати конкретний номер?

Можна попросити при оплаті (в коментарі) за символічну суму.

Доброго дня. 

А медальку получать всі учасникі які фінішували?

Вітаю, чи можна відмінити реєстрацію з поверненням коштів? 
Дякую

При реєстрації вибрав футболку. Її додадуть у стартовий пакет чи треба буде забрати окремо?

Привіт! Хтось має маршрут у страві?


Найближчі події


LIFT200 2019

01.09.2019 07:30
Lviv


Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок