Image

Львівська Сотка. Осінь 2019

28.09.2019 08:00 102 742
Львів
Львівська Сотка. Осінь - марафон, котрий не відкриває сезон, а відбувається тоді, коли всі досягають піку форми - восени.

Статистика

Що на вас чекає?

  • 100 км по чудовому асфальту
  • двіж, драйв і приємне спілкування;
  • можливість показати собі і оточуючим, наскільки потужним виявився сезон, або чесно визнати, що провів його на розслабоні і отримати задоволення від матрасу з однодумцями.

Увага! Усі оновлення і оголошення будуть з'являтися у події у фейсбуці.

2019.09.27

2019.09.28

  • 7:45-10:10 - підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (пл. Ринок 1)
  • 10:15 - старт (пл. Ринок)
  • 10:15-10:55 - парад учасників
  • 10:55-11:00 - санітарна пауза
  • 12:00 - відкриття гірського фінішу (60 км)
  • 13:00 - відкриття фінішу
  • 15:00-15:30 - нагородження
  • 15:15 - закриття гірського фінішу (60 км)
  • 18:00 - закриття фінішу

Вартість участі:

  • 9.08 (15:00) - 1.09 250грн
  • 2.09 - 14.09 290грн
  • 15.09 - 21.09 330грн
  • 22.09 - 25.09 (11:00) 385грн
  • на старті 500грн (кількість стартових обмежена)

 

В стартовий пакет входить:

  • стартовий номер
  • наклейки
  • медаль фінішера
  • страховка на 20 000 грн.
  • брендований рюкзак Lviv Bicycle Club
  • [буде доповнюватись]

Маршрут

До зустрічі на осінніх трасах ;)

 

На дистанції працюватиме таймінгова система Хронотрек

Ліміт часу - 7 годин

 

 

Номер Ім'я Стать Місто Гірський фініш Час Вік Велосипед Планований час Команда
1001 Chornenkyi Volodia M Lviv 01:52:25 03:05:52 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
2001 Мамонов Юрий M Lviv n/a 05:20:03 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3001 Яциник Володимир M Lviv 01:57:27 03:16:08 30-39 26" хардтейл 2:30-3:10 n/a
2002 Sakhniuk Serhii M Славута 02:19:30 04:00:29 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 n/a
3002 Гордійчук Юрій M Lviv 02:32:53 04:21:47 30-39 27,5" хардтейл 4:00-7:00 n/a
2003 Siroochenko AzizA F Lviv n/a 03:44:01 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 n/a
2004 Medvid Vasyl M Городок 01:50:45 03:07:25 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
2005 Богуш Артем M Lviv n/a DNF 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
3003 Ткачов Олексій M Обухів 01:48:44 02:56:20 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
1029 Лаб'як Назар M Lviv 01:40:38 02:48:05 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
3004 Kharyna Serhii M Lviv 02:04:29 03:50:38 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Зварйовані туристи
Sheremeta Taras M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
2007 Kostiuchenko Serhii M Lviv n/a 05:33:51 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 n/a
1002 Унгурян Георгій M Чернівці 01:50:43 03:00:40 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
2008 Koshel Vasyl M Kolomya 02:01:51 03:35:08 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
Скиба Степан M Lviv n/a DNS 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 n/a
Onyshko Andriy M Lviv n/a DNS n/a 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
3005 Кравчук Олег M Lviv 02:36:47 04:34:30 19-29 26"рігід 4:00-7:00 Riasne village
3006 skochko Vasyl M Lviv 02:33:14 04:26:45 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00 n/a
3007 Іщенко Ольга F Lviv 02:37:56 04:34:30 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00 Riasne village
1039 Возний Ярослав M Lviv 02:17:04 03:56:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Garuny Team
Malaev Yura M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
1003 Шевцов Юрій M Kyiv 01:22:25 02:12:25 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 echelon
Семененко Роман M Kyiv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
2009 Гурин Дима M Lviv 02:30:19 04:27:29 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 n/a
2010 Радченко Алексей M Kyiv 01:59:52 03:28:17 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 n/a
2014 Andriy Luhovskoy M Lviv 02:01:38 04:33:19 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 n/a
3008 Kobzei Stepan M Ivano-Frankivsk n/a 04:38:51 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
Онишкевич Богдан M Novoiavorivsk n/a DNS <19 27,5" хардтейл 3:10-4:00 n/a
Богатюк Сергій M Novoiavorivsk n/a DNS 30-39 27,5" хардтейл 4:00-7:00 n/a
1035 Kovalenko Dmitry M Kyiv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
Вороновська Катерина F Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 Зварйовані туристи
3009 Stets Oleh M Lviv n/a DNS 19-29 інше 3:10-4:00 n/a
2011 Prytula Orest M Lviv 02:36:45 04:34:29 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Riasne village
3084 Senkiv Volodya M Zolochiv 01:54:50 03:16:57 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 JollyRide
1004 Сушко Андрій M Lviv 01:41:16 02:47:17 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
1005 Красуля Віра F Kyiv 01:41:57 02:46:49 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
1006 Палій Юрій M Lviv 01:30:46 02:30:44 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
3026 Nazar Oleh M Lviv 02:11:40 03:42:13 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 n/a
3010 Chorba Sebastyan M Сколе 02:10:20 DQ 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 n/a
1054 Миколайович Микола M Ternopil 01:26:04 02:22:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
3011 Виноградов Дима O Kyiv n/a DNS 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 VELOFARA.COM
3126 Барабанщикова Олександра F Kyiv 02:29:57 04:20:31 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 n/a
3012 Dobush Anastasiia F Lviv 02:36:45 04:34:27 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00 Riasne village
Сліпак Юра M Lviv n/a DNS 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 n/a
1007 Savruk Yuri M Chervonohrad 02:38:21 04:31:23 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
2012 Pidvirnyi Taras M Lviv 01:47:25 03:07:05 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
2018 Khovatov Ruslan M Mukachevo 01:56:23 03:22:59 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
Юзвін Назарій M Ternopil n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
1008 Кошелєв Олександр M Drohobych 01:35:07 02:38:51 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 XTREME RIDE CLUB
1009 Кошелєва Наталія F Drohobych 01:35:01 02:36:00 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 XTREME RIDE CLUB
1010 Грущак Віталій M Drohobych 01:35:07 02:36:00 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 XTREME RIDE CLUB
3013 Щипель Ігор M Peremozhne 01:55:15 03:13:18 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
1011 Martsyniak Taras M Lviv 01:34:16 02:34:53 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Sport4U
2046 Агеєв Ігор M Lviv 02:00:41 03:38:25 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 n/a
1048 Скорбач Микола M Lviv 01:26:08 02:19:00 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
Гаївський Роман M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
2015 Lutsiv Roman M Stryy 01:54:44 03:16:47 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 n/a
3027 Войтович Роман M Lviv 02:13:54 03:49:21 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00
3057 Литвин Олег M Stryi 02:04:05 03:29:36 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 n/a
3096 Сергієнко Віталій M Lviv 01:45:15 02:54:16 30-39 26" хардтейл 2:30-3:10 РЯСНЕ team
1014 Fabirovskyi Volodymyr M Sambir 01:35:21 02:37:37 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 SamBERS
3034 Bobalik Maryan M Ivano-Frankivsk 02:01:05 03:24:15 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Franko Bicycle Club
2058 Morozov Valerii M Vinnytsia 01:36:19 02:38:42 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Stravnyak Orest M Новояворівськ n/a DNS 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
1033 Прит Олександр M томашгород 01:40:51 02:46:57 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
Hostrenko Oleksandr M Kropyvnytskyi n/a DNS 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00 BikeBand
2029 Лободзіц Юрій M Novoiavorivsk 01:49:46 03:10:37 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 NYBC
Альохін Ярослав M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
1111 Фінягін Вадим M Lviv 01:48:06 02:59:36 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 550004
2308 Pikh Oleg M Lviv 02:10:19 03:37:59 30-39 фікс/сінглспід 3:10-4:00 GazovykSkala
2016 Чугуєвець Орест M Lviv 01:52:56 03:07:52 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 n/a
1045 Kulak Roman M Kyiv 02:00:28 03:22:30 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
1013 Tarnavchyk-Chuhuievets Natalya F Lviv 01:26:13 02:18:49 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Kyiv Cycling Team
3014 Купина Володимир M Lviv 02:23:26 04:13:59 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
3015 Тимків Назар M Lviv 02:22:26 04:09:07 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00 n/a
3042 Rusanovskyi Nazarii M Lviv 01:46:17 02:58:43 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
2017 Шаргут Діма M Lviv 02:14:48 04:09:52 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 n/a
1021 Кіндзерський Сергій M Ternopil 01:37:40 02:40:13 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 n/a
3085 Семчишин Мар'ян M Mykolayiv Dnistrovskyy 01:40:58 02:50:54 30-39 29"підвіс 2:30-3:10 @Maximus_Ride
3043 Navolskyy Nazar M Lviv 02:23:28 04:28:21 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Gorgany
3016 Rondyak Igor M Lviv n/a DNF 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 n/a
1234 Yarov Alex M Lviv 01:30:41 02:31:07 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 RacinG SouL
Грибовський Олексій M Ivano-Frankivsk n/a DNS 40-49 26" хардтейл 3:10-4:00
3333 Кельбас Богдан M Ivano-Frankivsk 01:55:53 03:08:18 <19 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Franko Bicycle Club
2301 Буртик Микола M Lviv 02:23:37 04:18:43 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3017 Рукавішніков Валерій M Lviv 02:07:32 03:39:58 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00
2119 Kostyk Taras M Lviv 02:02:19 03:33:30 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3018 Salahay Volodymyr M Lviv 02:09:15 03:37:49 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Fairy Tail
3136 Kudryk Vadym M Kyiv 01:53:06 03:10:34 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1063 Кухта Віктор M Lviv 01:48:13 02:57:50 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3019 Sheremet Anna F Lviv 02:38:02 04:17:15 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00
1016 Sheva Oleh M Lviv n/a DNS 60-69 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Riasne vilage
3020 Sheremet Alexander M Lviv 02:34:14 04:17:14 30-39 27,5" хардтейл 4:00-7:00
Pysanko Dima M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
1017 Петрик Тарас M Lviv 01:44:47 03:01:30 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1018 Мухаметзянов Ельдар M Lviv 02:03:20 03:36:08 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3058 Дымова Юлия F Odesa n/a 04:49:57 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00
2019 Vykhovanskyi Taras M Lviv 02:14:32 03:49:50 n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
2020 Hevalo Andrew M Novoyavorivsk n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2021 Shevtsiv Andrii M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3021 Bavshyn Oleh M Lviv 01:51:12 03:06:14 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Taras Team
Zalevsky Dima M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Спортивний гурток ім. Кліфа Янга
Залевська Ірина F Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Спортивний гурток ім. Кліфа Янга
Задворный Юрий M Славута n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3022 Boichenko Volodymyr M Кропивницький n/a DNS 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00 BikeBand
1019 Прокопів Володимир M Lviv 01:26:25 02:18:41 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
1064 Fedosieiev Dmytro M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 550004
1301 Dusko Sviatoslav M Lviv 01:40:39 02:45:34 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Garuny Team
2022 Скрипець Микола M Lviv 01:53:34 03:11:21 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2023 Sendel Viacheslav M Lviv 02:08:49 03:43:10 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2071 Теслюк Мирослав M Lviv n/a 04:58:00 70+ шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 FSTU
1020 Krasnoshchoka Andrey M Lviv n/a 05:04:43 n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3023 Penkivskyi Oleksandr O Lviv 02:12:47 03:49:26 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Taras Team
3024 Щадило Тетяна F Lviv 02:20:09 04:15:20 <19 26" хардтейл 4:00-7:00
3111 Kamolov Serhii M Lviv 02:40:44 04:39:14 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
3025 Parfenyuk Oleksandr M Lviv 02:02:06 03:28:37 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Taras Team
1036 Атаманюк Юрій M Lviv 01:29:11 02:44:26 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Bobyk Vitaliy M Lviv n/a DNS 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00
2024 Няй Зиновій M Lviv 01:49:39 03:02:38 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Сергій Кудравець M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 TRILEWY
Шишкін Антон M Kyiv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
2143 Скочиляс Віктор M Ternopil 01:50:59 03:07:51 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Run&Tri Club Standartpark
3028 Криворука Володимир M Lviv n/a DNS 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00 CoreValue
3047 Лаптєв Владислав M Lviv 02:11:42 03:56:33 19-29 27,5" хардтейл 3:10-4:00 RoadRunners
1022 Kramar Anastasiia F Lviv 01:35:56 02:46:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
2082 Koropas Taras M Lviv 01:53:27 03:13:30 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 bulby41
2026 Huber Yurii M Lviv 02:15:47 03:59:15 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
1324 Sosnitskyy Anatoliy M Lviv 01:21:47 02:09:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
2027 Нечай Ярослав M Золочів 01:36:46 02:47:27 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 JollyRide
Віюк Ольга F Rivne n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Specialized Ukraine
3029 Гаврилюк Олексій M Lviv 01:59:53 03:26:22 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
2098 Peka Dmytro M Kyiv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3030 Лушней Людмила F Lviv 02:16:51 03:53:17 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00
3031 Karpinska Yana F Lviv n/a 04:58:54 n/a 26" хардтейл 4:00-7:00
Лушней Назар M Lviv n/a DNS 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
3048 Козак Юрій M Lviv n/a 04:52:39 30-39 інше 4:00-7:00 RoadRunners
1031 Лапеєв Олег M Ямельня 01:33:37 02:41:09 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3032 Miasniankin Vadim M Lviv n/a 04:26:13 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
2136 Недбайло Петро M Lviv 01:44:53 03:01:06 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3112 Сенченко Роман M Kyiv n/a DNS 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Наша Епоха
Nechyporuk Ruslan M Kharkiv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Білик Ігор M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1028 Возняк Вадим M Lviv 01:35:24 02:41:49 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Nine
1027 Білик Олег M Стрий 02:08:36 03:45:02 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
2028 Бондар Олег M Novoiavorivsk 02:13:42 03:57:51 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 NYBC
3033 Томашин Костянтин M Кропивницький 01:56:48 03:21:40 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00 BB
1026 Matviiuk Mykola M Lviv 01:53:53 03:19:17 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Валим Боком
1025 Савченко Сергій M Lviv 01:43:13 03:01:20 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Валим Боком
Непийвода Олексій M Lviv n/a DNS n/a 29"підвіс 4:00-7:00
1024 Голубенко Александр M Netyshin 01:22:14 02:09:50 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1 Гузов Віктор M Lviv 01:21:36 02:07:36 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 SkyFitness-GRAWE cycling team
1023 Вербицький Андрій M Lviv 01:22:21 02:12:18 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Team Sky Lviv
1132 Мокрий Юра M Lviv 01:33:52 02:34:48 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1030 Пясецький Сергій M Lviv 01:21:59 02:09:45 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 MTBStock
3113 Ващенко Олександр M Kyiv n/a DNS 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00 Наша Епоха
2060 Сопіла Роман M Mykolayiv(Lviv) 01:54:13 03:19:09 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1044 Вибач Сергій M Lviv n/a DNF 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
1047 Vitaliy Krokhmalniy M Lviv 01:35:41 02:46:40 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Shostak Vlad M Lutsk n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1099 Pushkin Alex M Lviv 01:26:20 02:22:01 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
3427 Дмитров Ростислав M Lviv 02:22:17 04:12:30 n/a інше 2:30-3:10 Шалена педалька
3035 Романишин Ігор M Lviv n/a 05:16:23 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00 CoreValue
Zorivchak Marian M Lviv n/a DNS 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00
2041 Мартиняк Роман M Lviv 01:51:19 03:06:06 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1071 Космолінський Петро M Lviv 02:11:38 03:44:51 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Gorgany
Михаленич Максим M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1032 Рябцева Софія F Lviv 01:40:22 02:46:41 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Городецький Леонід M Kyiv n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Old-farters team
1158 Hotsko Volodymyr M Lviv 01:27:54 02:25:42 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3036 Олександр Партикевич M Lviv n/a 05:03:16 50-59 29"рігід 4:00-7:00
2034 Іваненко Богдан M Drohobych 01:52:40 03:08:26 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3037 Партикевич Роксоляна F Lviv n/a 05:03:16 40-49 29"рігід 4:00-7:00
1093 Додик Ірина O Lviv 01:48:27 03:01:11 <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Nine
3038 Гнатюк Владимир M Оброшино n/a 05:18:39 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Вело-клуб «Оброшино»
1034 Хома Роман M Lviv n/a DNF n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Велоклуб «Оброшино»
Mazovskyy Taras M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2031 Сподарик Юрій M Obroshyno 02:02:26 03:47:48 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 Велоклуб "Оброшино"
2032 Krook Volodia M n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1037 Шемпуля Олег M Stryy 01:29:29 02:24:55 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3039 Гладьо Орест M Оброшино n/a 05:18:39 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00 Велоклуб «Оброшино»
2033 Dmytriv Zinovii M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 RAWlyky
Павлушко Владимир M Kyiv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
Piatak Taras M Lviv n/a DNS 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
2035 Сікора Евген M Kyiv n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
Rybachuk Vitalik M Lviv n/a DNS <19 26" хардтейл 3:10-4:00
3040 Kruhla Tanya F Lviv 02:41:47 04:37:30 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00 Gorgany
3041 Місюра Віталій M Lviv 02:06:15 03:35:51 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1055 Курбан Геннадій M Lviv 01:30:29 02:28:55 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Team Garage 1664
Кулик Олександр M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2036 Смолінський Павло O Золочів 01:45:53 02:57:17 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 JollyRide
1038 Войналович Олександр M Богуслав 01:45:38 02:58:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2037 Ситько Олексій M Обухів 01:56:16 03:15:54 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Брутальні Байциклісти
2038 Струк Мирослава F Drohobych 02:01:02 03:23:17 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
2039 Бурда Олексій M Обухів 01:56:55 03:19:24 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Брутальні Байциклісти
2040 Kobelyev Stepan M Lviv 02:02:44 04:33:19 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 без команди
3044 Korkishko Mykola M Lviv 02:37:57 04:34:52 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Kresalo.
1042 Зорівчак Василь M Lviv 01:41:01 02:44:30 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Garuny Team
1040 Danyluk Andriy M Kalush 01:26:05 02:18:42 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1041 Komlev Vladimir M Kyiv 01:30:20 02:28:51 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3423 Бірчак Міша M Коломия 02:20:13 04:11:50 19-29 29"рігід 2:30-3:10 О&M
3045 Худолєй Наталія F Світловодськ Кіровоградська обл. n/a 05:23:39 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00
1043 Настоящий Володимир M Ivano-Frankivsk 01:37:41 02:41:08 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2042 Іванчук Максим M Lviv 01:36:49 02:39:04 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Makeba
3117 Kravchuk Taras M Lviv 02:35:24 04:35:14 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00
3046 Соромля Руслан M Lviv 02:12:37 03:40:38 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
3059 Malanchuk Orest M Lviv 02:37:22 04:30:19 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00
1062 Стефанишин Микола M Mykolayiv 01:21:51 02:09:48 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1156 Колечків Роман M Boryslav 01:41:36 02:50:46 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3145 Herasymov Anatolii M Сколе 02:22:05 03:56:41 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Velo Skole
3049 Кулак Володимир M Lviv 02:07:22 03:48:25 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
2043 Kulyk Evgen M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3142 Федосов Сергій M Lviv 02:01:15 03:24:30 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00
Дженков Олександр M Бердянськ n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
2083 Масалов Анатолій M Sambir 01:37:18 02:45:36 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Sambears
2044 Процик Богдан M Novoiavorivsk 01:52:16 03:12:35 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1046 Яремчук Данило M Kyiv 01:26:09 02:22:59 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2045 Rodman Dennis M Lviv n/a 05:05:03 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 Two and a half wheels
Spl Natali M n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3050 Дубіль Сергій M Lviv n/a 04:56:43 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00
3051 Закалик Юрій M Оброшино n/a 06:00:23 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Велоклуб Оброшино
3169 Дуфанець Степан M Lviv 01:58:23 03:24:49 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1115 Печенюк Геннадій M Новий Розділ 01:55:18 03:15:08 70+ шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 ДМЗ "Карпати"
2047 Іщак Тарас M Новий Розділ 01:53:03 03:24:57 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 ДМЗ "Карпати"
3137 Kharchenko Antonio M Lviv 02:00:43 03:36:57 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Bike Stalkers
3052 Митрофанов Богдан M Lviv 02:14:08 03:46:58 19-29 27,5" хардтейл 3:10-4:00
3186 Митрофанов Віктор M Янів 02:31:22 04:22:14 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
3187 Митрофанова Леся F Янів 02:31:21 04:22:14 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
1050 Dusko Oles M Lviv 02:11:15 03:43:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Garuny Team
2122 Bodenko Bogdan M Lviv 02:00:34 03:29:13 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
2050 Serhiy Smirnov M Lviv 01:43:00 02:53:26 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Makeba
1051 Mineyev Andrey M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1056 Романський Олексій M Rivne 01:30:22 02:30:52 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2072 Мельник Марина F Rivne 01:36:43 02:38:43 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Rudnytskyi Roman M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
1052 Buyvalenko Alexey M Kyiv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3060 Пилипенко Орест M Lviv 01:50:51 03:05:42 30-39 29"рігід 3:10-4:00 Їздюки
3053 Мазуркевич Микола M Lviv 02:09:55 03:43:48 30-39 29"підвіс 3:10-4:00 Їздюки
3088 mytrofanov vyacheslav M Lviv 02:02:26 03:26:19 40-49 26" хардтейл 4:00-7:00
1150 Khomyshyn Roman M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
1057 Mokryi Andrii M Lviv 01:30:27 02:26:10 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Time Pro
1072 Kutsai Vadym M Novovolynsk 01:36:07 02:41:50 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Heart Inside Team
1053 Kolesnichenko Taras M Kyiv 01:29:51 02:26:10 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Близнюк В'ячеслав M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 Bike Stalkers
2051 Близнюк Вячеслав M Lviv 02:28:42 04:21:56 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 Bike Stalkers
3054 Yufan Vasyl M Lviv 02:16:40 03:51:58 40-49 26" хардтейл 3:10-4:00 Bike Stalkers
2053 Царевский Олександр M Vinnytsya 02:26:06 04:03:43 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 #дарагая_редакція
2052 Степанишин Леся F Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Назар Мар'ян M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
2084 Shkilniuk Oleksandr M Vinnytsia 01:36:21 02:36:26 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Vinnytsia Cycling Team
3097 Топольницький Олександр M Drohobych 02:10:15 03:46:12 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00
3055 Василець Владислав M Lviv 02:28:42 04:19:10 19-29 27,5" хардтейл 4:00-7:00
Грисюк Тарас M Lviv n/a DNS n/a 27,5" хардтейл 4:00-7:00
3056 Марченко Павло M Lviv 02:09:08 03:35:57 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10 Bike Stalkers
1058 Сманцеров Микола M Lviv 01:26:38 02:24:56 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 BIKEFIT Lviv
3061 Цюпа Ярослав M Lviv n/a 04:48:52 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
2125 Bohachov Alex M Lviv 02:18:27 03:56:03 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3062 Шкотняр Матвій M Lviv 01:54:52 03:17:25 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00
1059 Гундяк Віктор M Ivano-Frankivsk 01:45:36 02:56:39 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Lone Wolf
Sitarchuk Andrii M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
1060 Демкович Андрій M Lviv 01:53:45 03:24:06 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Владов Даниїл M Lviv n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2054 Sidorchuk Sergio M Вараш 02:14:45 04:08:20 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Казаков Олександр M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
2055 Petrakov Petro M Bila Tserkva 01:50:35 03:03:41 <19 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
2107 Pidhainyi Mike M Пустомити n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2305 Волинець Ігор M LVIV 02:02:21 03:30:22 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 MTBStock Cycling Team
Поденко Владислав M Lviv n/a DNS <19 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
Поденко Захар M Lviv n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3063 Крят Олексій M Lviv 02:06:48 03:29:18 60-69 інше 3:10-4:00 Ryasne Team
3064 Рублевський Володимир M Lviv 02:23:52 04:17:50 19-29 29"рігід 3:10-4:00 Батальйон "Арльонок"
3065 Євтушенко Сергій M Lviv 02:05:02 03:33:16 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
Чорний Сергій M Vinnytsia n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Vinnytsia Road Bicycle Club
3066 Гончарук Константин M Odesa 02:13:35 03:59:09 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00
2056 Гроховський Тарас M Busk 02:00:47 03:31:41 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3067 Голодівський Ігор M Lviv 01:54:41 03:15:48 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00
1061 Panchyshyn Petro M Lviv 01:50:14 03:09:37 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2063 Kecha Mykola M Lviv 01:57:58 03:21:31 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3070 Стецький Ярослав M Lviv 02:27:50 04:28:31 <19 27,5" хардтейл 4:00-7:00 ikealviv_ukraine
3068 Bahrii Bohdan M Ternopil 01:51:46 03:12:51 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00 Megalot
2073 Панчишин Юрій M Drohobych n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 XTREME RIDE CLUB
2074 Шквиря Маріна F Drohobych n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 XTREME RIDE CLUB
3069 Шкаран Сергій M Lviv n/a 04:52:31 30-39 26"підвіс 4:00-7:00
1315 Гаврилко Іван M Lviv n/a 04:52:31 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3201 Мороз Тарас M Lviv 01:38:22 02:39:43 30-39 26" хардтейл 2:30-3:10 РЯСНЕ team
Годованюк Андрій M Lviv n/a DNS 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 РЯСНЕ team
2057 Vakulskyi Alexandr M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Куценко Володимир M Kyiv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3086 Главацький Назар M Komarno 02:30:21 04:16:04 19-29 26"підвіс 3:10-4:00
2059 Yarmurskia Marina F Ternopil 01:54:20 03:16:17 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3071 Конов Володимир M Золочів 02:28:30 04:22:25 n/a 26" хардтейл 4:00-7:00 JollyRide
3185 Руднікович Людмила F Lviv 02:14:53 03:48:23 40-49 27,5" хардтейл 4:00-7:00 550004
3072 Hrondzal Oksana F Lviv 02:45:35 04:54:19 19-29 27,5" хардтейл 4:00-7:00 Cognizant Softvision
1120 Федан Мар'ян M Підбірці n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Дворецький Ярослав M Lviv n/a DNS 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3098 Домінюк Володимир M Lviv 02:12:11 03:50:36 40-49 інше 4:00-7:00 Комітет з фізичного виховання та спорту МОН
Межевич Андрій M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 Torpedo crew
3078 Аршук-Попов Кирилл M Lviv 02:39:48 04:46:15 19-29 27,5" хардтейл 4:00-7:00 Їздюки
2061 Григорович Юрій M Ternopil 02:03:57 03:41:37 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Rescuers
1080 Осиновський Володимир M Ізмаїл 01:35:10 02:34:50 <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Асоціація велосипедистів Iзмаïла (АВI)
3077 Малишко Олександр M Золочiв n/a DNS n/a 26" хардтейл 4:00-7:00 JollyRide
3140 Василевський Саня M Lviv 02:00:20 03:30:32 30-39 29"рігід 3:10-4:00 Шалена педалька
3076 Криваль Юля F Lviv n/a DNS 19-29 27,5" хардтейл 4:00-7:00
3075 Врублевський Володимир M Lviv 02:37:01 04:34:59 30-39 інше 4:00-7:00
3074 Semkiv Volodymyr M Lviv 02:12:03 03:44:05 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00
2085 Гнатишин Назар M Ternopil 01:49:29 03:04:02 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Rescuers
2123 Григор'єв Євген M Lviv 02:03:51 03:35:25 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
Fedorovych Bohdana F Lviv n/a DNS n/a 27,5" хардтейл 4:00-7:00
3073 Fedorovych Bohdana F Lviv 02:26:27 04:10:57 n/a 27,5" хардтейл 4:00-7:00
3155 Макаров Олександр M Lviv 02:00:43 03:43:35 40-49 26" хардтейл 3:10-4:00
1073 Ковальчук Андрій M Глухів 01:31:33 02:37:40 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Velo Sport Sumy Randonneurs
3080 Сімашко Сергій M Lviv 02:36:44 04:35:06 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Black Fox
1066 Токар Петро M Долина 01:42:35 02:50:42 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1067 Янів Маріанна F Lviv 01:35:57 02:46:16 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
1068 Юзьків Анатолій M Lviv 01:26:34 02:22:02 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1069 Тодоров Дмитрий M Измаил 01:29:27 02:25:01 <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3081 Боринець Анатолій M Бурштин 01:59:12 03:20:16 50-59 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
3082 Гнатюк Марко M Бурштин 01:55:19 03:12:06 <19 26" хардтейл 3:10-4:00
Слюсаренко Сергій M Lviv n/a DNS n/a 26" хардтейл 3:10-4:00
1074 Погодаєв Микола M Ivano-Frankivsk 01:41:15 02:50:47 n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1070 Лис Андрій M Lviv 02:29:28 04:14:19 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3083 Гвоздков Володимир M Lviv n/a 04:55:30 50-59 26" хардтейл 4:00-7:00 ФСТК
3159 Seplyvyi Rostyslav M Busk 02:17:42 03:50:27 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Буськ
1075 Letsyn Vasyl M Ivano-Frankivsk 01:49:27 03:03:30 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Iron Team Cadence
3087 Кушка Микола M Lviv 02:46:24 04:45:26 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
Чорній Назар M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 Євровело
Задворний Юрій M Славута n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 СлавутаRunUp
Здзьобек Евеліна F Lviv n/a DNS 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00 Gorgany
1076 Кашевко Володимир M Ivano-Frankivsk 01:37:54 02:46:40 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Iron Team Cadence
1077 Hrabovenko Serhii M Ivano-Frankivsk 01:42:03 02:54:28 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Lviv Trail Running club
2064 Щукiна Iрина F г. Измаил 01:58:29 03:14:31 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 Асоціація велосипедистів Ізмаїла (АВІ)
2065 Староверов МИКОЛА M Ternopil 01:39:52 02:44:28 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3089 Шептицький Станіслав M Lviv n/a 05:30:07 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00
1078 Ковалевський Mykola M Чернівці 01:26:11 02:18:57 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Bukovina-Masters
2066 Zaitsev Oleksii M Lviv 02:03:03 03:27:22 <19 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3090 Zaitsev Volodymyr M Simferopol 01:51:10 03:08:05 40-49 29"рігід 3:10-4:00
3091 Калачёв Владимир M Одеса 01:58:33 03:33:13 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3138 Паничевська Леся F Lviv 02:41:18 04:35:43 30-39 27,5" хардтейл 4:00-7:00
3092 Марущак Захар M Lviv 01:56:39 03:14:05 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
2068 Шира Олег M Lviv 02:15:12 03:46:02 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
1081 Remnov Bohdan M Shostka 01:22:23 02:12:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Shostka-Velo Team
3093 Горбковий Віталій M Lviv 02:18:47 04:02:23 19-29 інше 2:30-3:10
3141 Паничевський Володимир M Lviv 02:47:42 04:35:03 <19 27,5" хардтейл 4:00-7:00
2069 Borsuk Andrii M Lviv 01:47:14 02:58:29 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 PlastCrew
3094 Maryan Lisovskyi M Lviv 02:26:31 04:10:23 19-29 27,5" хардтейл 3:10-4:00
1088 Pauk Miroslav M Lviv 02:18:47 04:02:23 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1154 Krents Mykhailo M Lviv 01:26:22 02:18:52 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 MTBStock
3144 Кушка Роман M Lviv 02:42:20 04:41:56 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
Myhal Volo M Lviv n/a DNS 40-49 29"рігід 4:00-7:00
3095 Баран Тарас M Lviv 02:23:15 04:02:28 40-49 26"підвіс 3:10-4:00
3099 Shak Demyan M St. Sambir 02:34:31 05:06:13 19-29 27,5" хардтейл 3:10-4:00 STARBIKES
3100 Fitel Roman M Lviv 02:40:18 04:47:00 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Батальйон "Арльонок"
3101 Chokan Stanislav M Lviv 02:26:24 04:10:57 19-29 27,5" хардтейл 4:00-7:00
Mochurad Oleh M Lviv n/a DNS 19-29 26"рігід 4:00-7:00
3102 Ничипорук Сергій M Lviv 01:58:30 03:29:21 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Bike Stalkers
1082 Klymukh Nazar M Стрий 01:30:28 02:25:25 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Solo
2075 Смоля Олексій M Kyiv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Cherry sport club
3103 Kurnytska Marta F Lviv 02:19:21 03:55:08 50-59 26" хардтейл 4:00-7:00
1083 Князєв Денис M Shostka 01:33:50 02:34:57 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Shostka-Velo Team
3104 Копитко Роман M Lviv 02:28:46 04:37:28 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00
3105 Voloshchak Pavlo M St.Sambir 02:37:55 05:06:13 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00 Starbikes
2076 Уляницький Захар M Lviv 02:09:21 03:48:01 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Vikolash Maksym M Lviv n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
3170 Petrukh Nazar M Жовква 02:35:24 04:35:15 <19 26" хардтейл 4:00-7:00
3171 Shejko Mykola M Lviv 02:17:43 03:47:24 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00
2077 Довгунь Дмитро M Ternopil 01:36:57 02:54:32 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Megalot
3106 Ключковський Адам M Lviv 02:24:47 04:33:31 n/a 26" хардтейл 3:10-4:00
3107 Danylovych Volodymyr M Lviv 02:25:43 04:14:41 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00
3182 Кащій Остап M Золочів 02:24:26 04:09:54 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 JollyRide
2079 Егерев Владимир M Николаев n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Greenwill-BikeLab
1084 Дзьоба Богдан M Kyiv 01:30:38 02:25:15 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Nakonechna Aliona F Vinnytsya n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Vinnytsia Cycling Team
1085 Гусар Олег M Chervonohrad n/a DNF 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Вело Червоноград STRAVA
1126 Романчук Олег M Chervonohrad 01:34:35 02:35:14 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Вело Червоноград STRAVA
1086 Romanchuk Vlad M Chervonohrad 01:27:37 02:25:28 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Вело Червоноград STRAVA
2080 Машталір Андрій M Lviv 02:02:49 03:31:34 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3109 Антончик Сергій M Lviv 02:27:19 04:13:40 50-59 26"підвіс 4:00-7:00
3110 Zavalin Dmytro M Стрий 02:01:57 03:47:08 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00
2081 яцута іван M Lviv 02:00:36 03:41:16 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3114 Соляк Тарас M Lviv 02:10:42 03:48:24 19-29 27,5" хардтейл 4:00-7:00
Пеунков Дмитро M Kyiv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2086 Симонович Андрій M Rivne 01:36:12 02:36:29 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3115 Рудка Оксана F Lviv n/a 04:54:20 19-29 27,5" хардтейл 4:00-7:00
2087 Рудка Богдан M Lviv n/a 04:49:46 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
1087 Toder Oleh M Kyiv 01:30:23 02:25:13 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1089 Dovbush Roman M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3200 Бялас Роман M Drohobych 02:00:01 03:26:40 <19 26"підвіс 3:10-4:00 XTREME RIDE CLUB
3118 Якімченко Дмитро M Lviv 02:47:53 04:46:42 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00
3119 zaverukha roman M lviv n/a DNF 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00
3120 Алабут Арина F Kyiv n/a DNS 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00 Наша еПОХа
2088 Ovadenko Iurii M Kyiv 02:31:16 04:06:27 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
3127 Chepil Roman M Lviv 01:35:41 02:38:52 50-59 26" хардтейл 2:30-3:10 LeO-Team
Собко Вадим M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
3121 Ярмолюк Мар'ян M Lviv 02:23:50 04:06:53 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Bike Stalkers
2097 Mylyan Volodymyr M Сокільники 01:56:49 03:14:32 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 BMP-3
1090 Koshcheiev Oleksandr M KYIV n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 ULF
Кошель Сергей M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2089 Волочій Ігор M Івано-Франківськ / Київ 01:51:45 03:15:43 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1138 Kun Ihor M Lviv 01:35:57 02:40:03 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Серновський Олег M Lviv n/a DNS <19 27,5" хардтейл 3:10-4:00 Motsni
Dobryanskyy Yuriy M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
1104 Kernasovsky Anton M Kyiv 01:22:23 02:12:22 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Sigma Software - Unicorn
2090 Гуньовський Тарас M Lviv n/a 04:58:58 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 Motsni
2091 Бевз Олександр M Lviv 01:56:33 03:14:11 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3122 Турчинський Станіслав M Lviv 02:23:30 05:05:48 19-29 27,5" хардтейл 4:00-7:00 STAG
Вербицький Сергій M Chervonohrad n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
3156 Щегольський Євген M Lviv n/a 05:13:01 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
3123 Галічинський Андрій M Lviv n/a 05:05:49 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00 STAG
1091 Скрипнюк Юрій M Коломия 01:43:48 02:49:38 60-69 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1092 Petrov Dmytro M Kyiv 01:22:00 02:09:42 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 echelon
3160 Квачан Олег M Ст.Самбір n/a DNF <19 26"підвіс 3:10-4:00 Starbikes
1079 Спирин Никита M Kyiv n/a DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Cadence90
Voropayev Sergij M Lviv n/a DNS n/a 26" хардтейл 4:00-7:00
Колосенко Ярик M Vinnytsya n/a DNS 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 Pirates
2092 Tsialkovskyi Petro M Lviv 02:22:59 04:15:13 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 MTBStock Cycling Team
2093 Єфіменко Павло M Vyshneve 02:11:47 03:23:23 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Cherry Sport Club
2094 Васильєва Ірина F Боярка 01:42:16 02:47:50 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Cherry Sport Club
2127 Tертичний Богдан M Kyiv 02:01:21 03:34:53 n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2701 Прокопович Богдан M Lviv 02:24:37 04:23:12 19-29 фікс/сінглспід 4:00-7:00 SS Halychyna Crew
3124 Стулій Оля F Kyiv 02:11:53 03:38:25 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00
3125 Ростопчин Сергій M Lviv 01:55:38 03:11:23 40-49 26" хардтейл 3:10-4:00
Бортницький Богдан M Yuzhne n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 KaTeam
2114 Leschushun Roman M Rava-Ruska n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1105 Козаченко Андрей M Dnipro 01:21:59 02:09:18 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Quick Cycling Team
103 Бандрівська Катя F Lviv 01:29:59 02:29:39 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2096 Сироватко Олексій M Lviv 02:48:20 04:35:00 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
Фузик Евгений M Kyiv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3128 Гайдай Сергій M Kyiv 02:18:34 03:59:28 50-59 27,5" хардтейл 2:30-3:10 нет
2095 Коломойцев Дмитро M Kyiv 02:29:57 04:20:31 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
1094 Shaposhnikov Andy M Lviv 01:22:19 02:12:30 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 MTBStock
Holinchenko Kostiantyn M Poltava n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Angry Beards
Басалюк Антон M Бровари n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1127 Щаслив'юк Сергій M Rivne 01:54:16 03:09:36 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3129 Ярута Анатолій M Varash 02:01:16 03:24:34 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1095 Борик Юрій M Ivano-Frankivsk 01:26:24 02:19:07 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 StanislavivCyclingClub
3130 Линчевский Дмитрий M Kyiv n/a DNS 30-39 27,5" хардтейл 4:00-7:00
3421 Savaryn Viktoriia F Lviv 02:30:50 04:26:27 19-29 інше 4:00-7:00 Немає
Yurii Zymoglyadov M Rivne n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 RRC
2099 Шейко Сергей M Kyiv 02:00:15 03:29:42 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 -=баклажан=-
1302 Marchenko Kostantyn M Kyiv 01:26:15 02:18:45 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 echelon
Пріць Назарій M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2316 Будзан Юрій M Lviv 02:28:24 04:13:14 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
1096 Щербань Андрій M Kyiv 01:26:20 02:18:51 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 echelon
1163 Kuznetsov Denis M Kyiv 01:26:19 02:22:16 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 echelon
1097 Чалий Михайло M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
3131 Костянтин Казачанський M Kyiv n/a 05:13:44 n/a 26" хардтейл 4:00-7:00
2101 Мороз Вячеслав M Kyiv 01:48:17 02:58:31 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 -=баклажан=-
3132 Федотов Дмитро M Kyiv 02:17:17 03:49:13 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00 -=баклажан=-
3133 Федотов Артем M Kyiv 02:37:12 04:31:47 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00 -=баклажан=-
1098 Соболев Євген M Kyiv 01:26:22 02:24:45 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 echelon
Дуда Валентин M Ternopil n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2102 Чернишенко Володимир M Ivano-Frankivsk n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2103 Яблончук Еліна F Ivano-Frankivsk n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
2048 Grochla Mateusz M Сколе 02:01:35 03:35:39 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Velo Skole
3134 Остапович Євген M Varash 02:25:58 04:07:01 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Хтиві вепри
2104 Кадушкевич Богдан M Lviv 02:10:21 03:50:48 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Dovbush Team
2105 Петрів Олесь M Стрий 02:10:38 03:51:07 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Dovbush team
1100 Rositskyi Volodymyr M Kyiv 01:30:35 02:25:09 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 echelon
1101 Kushney Vladyslav M Lviv 01:22:28 02:15:31 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
2106 Платко Марія F Lviv 02:29:17 04:23:11 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
1102 Храпін Сергій M Kyiv 01:25:36 02:18:50 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 echelon
1103 Матвіїв Степан M Busk 01:22:09 02:09:59 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Цимбрила Ігор M Lviv n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1065 Dobranytsia Olenka F Lviv 01:49:22 03:03:06 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3135 Nakonechnyi Grygorii M Lviv n/a DNS 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00
Bazaliyskyy Oleg M Kyiv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Triatman
2108 Пилипців Павло M Lviv 01:36:19 02:36:34 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3153 Банах Євген M Lviv 01:35:56 02:38:32 19-29 26"рігід 3:10-4:00
Непийвода Олексій M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2067 Chutlashvili Aleksandre M Kyiv 02:10:46 03:38:40 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1049 Karpiuk Orest M Dubno 01:22:28 02:23:42 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3139 Кислянка Петро M Varash 02:04:43 03:44:08 n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Хтиві Вепри
Равлюк Іван M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Лисий кухар на лісапєді
3143 Лаб'як Орест M Lviv 02:07:27 03:41:56 30-39 27,5" хардтейл 4:00-7:00
1114 Гуляк Іван M Drohobych 01:41:45 02:50:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Вело Дрогобич
2118 Зеленчук Христина F Ivano-Frankivsk 01:47:42 03:00:45 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Кашуба Володимир M Lviv n/a DNS 30-39 27,5" хардтейл 2:30-3:10 Нема
3146 Служинська Марія F Lviv n/a DNF n/a 27,5" хардтейл 4:00-7:00
3147 Hoppe Caspar M Hamburg n/a DNF 60-69 27,5" хардтейл 4:00-7:00
Sadoviy Andriy M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2070 Шевчук Микола M Lviv 01:54:58 03:16:15 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Стефуранчин Олександр M Немирів n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3148 Резніков Сергій M Lviv n/a DNS 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00
3149 Колчанов Дмитрий M Lviv 02:32:26 04:13:09 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00 Makeba
1106 Мілашенко Олександр M Lviv 01:33:57 02:34:51 n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
2109 Moroz Maryna F Sumy 01:54:15 03:16:31 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 Velo-Sport Sumy Randonneurs
2110 Okun Serhii M Kyiv 01:57:48 03:15:16 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Hryn Mykhailo M Brovary n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 BROVARY CYCLING TEAM
3150 Pasichnyk Yurij M Lviv n/a 05:11:05 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00
3151 Пасічник Ярема M Lviv n/a 05:10:35 <19 27,5" хардтейл 4:00-7:00
3152 Равилов Александр M Kyiv n/a 05:20:05 n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 -=баклажан=-
2111 Farat Vitalii M Lviv n/a 05:16:25 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
2112 Podolko Kostiantyn M Sumy 02:11:17 04:14:47 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 Velo-Sport Sumy Randonneurs
3204 Старух Володимир M Verbizh ( Mykolayiv Dnistrovskyy ) n/a 05:37:44 <19 Nextbike 4:00-7:00 We are Cokies
1107 Zavada Roman M Dnipro 01:22:02 02:09:53 n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Quick Cycling Team
1108 Savchuk Ruslan M Каменское 01:22:11 02:09:52 n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Quick Cycling Team
2113 Drozd Olena F Sumy 02:13:22 04:14:47 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 Velo-Sport Sumy Randonneurs
1116 Babych Petro M Lviv 02:11:49 03:58:55 n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2115 Dobrogorskyi Sergii M Kyiv n/a 04:36:37 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
3178 Гостіщев Євген M Lviv 01:56:48 03:21:33 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Makeba
3377 Біляковський Володимир M Lviv 02:33:16 04:23:32 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00 Білки
1109 Карапась Микола M Kyiv 01:22:11 02:10:20 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 SkyFitness-GRAWE cycling team
3376 Біляковська Анастасія F Lviv n/a 05:05:46 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00 Білки
3154 Zvarych Ivan M Lviv n/a 05:02:52 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00
1015 Berehovyi Volodymyr M Золочів 01:44:46 03:03:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 JollyRide
1110 Zabolotnyi Viacheslav M Sumy 01:26:23 02:18:52 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Velo-Sport Sumy Randonneurs
1012 Гусак Іван M Lviv 01:31:11 02:37:38 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2116 Vadim Zenzeliuk M Rivne 01:58:35 03:27:23 n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2117 Морозюк Олексій M Rivne 01:58:35 03:27:23 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3157 Кушнір Дмитро M Lviv 02:41:34 04:44:26 19-29 27,5" хардтейл 4:00-7:00
3158 Кирієнко Олександр M Lviv 02:38:15 04:19:59 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
1112 Chychkevych Bohdan M Lviv 02:14:09 03:47:14 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1113 Ярошевич Василь M Lviv 01:38:05 02:46:30 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1117 Pastushchyn Oleh M Ternopil 01:30:34 02:30:42 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3181 Поденко Вадим M Lviv 02:36:41 04:30:04 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
1119 Volovod Dmitro M Kyiv 01:21:40 02:07:41 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Sigma Software - Unicorn
Стельмахович Ярослав M Золочів n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Мочурад Іван M Lviv n/a DNS 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
3162 Войтик Юрій M Lviv 02:29:13 04:20:10 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
3163 Rosolovskyi Andrii M Lviv 02:41:55 04:35:35 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
3164 Рянкель Сергій M Lviv n/a 05:46:25 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
1121 Ахметшина Олена F Kyiv 01:30:47 02:30:39 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Sigma Software - Unicorn
2120 Filonenko Pavlo M Lviv 01:34:52 02:37:58 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Team Sky Lviv
1122 Верланов Михайло M Lviv 01:36:20 02:39:58 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 makeba
Хоменко Андрей M Kyiv n/a DNS <19 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
3165 Кузько Юрій M Lviv 02:20:10 04:06:05 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00 CGMD
2121 Сімка Мирослав M Lviv 02:11:36 04:06:13 n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 CGMD
3166 Блінов Олег M Lviv 02:23:58 04:15:05 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 CGMD
3167 Поліщак Роман M Lviv 02:47:35 04:47:32 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00 CGMD
3168 Kinal Igor M Lviv 01:43:14 03:00:51 n/a 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Kapevski Mit M Lviv n/a DNS 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
1128 Нагорний Олександр M Kyiv 01:26:21 02:18:49 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Sigma Software - Unicorn
3177 Кириченко Григорій M Lviv 02:15:08 03:59:15 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
3161 Лихач Павло M Lviv 02:12:19 DQ 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1129 Курницький Тарас M Lviv 01:39:01 02:40:05 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Rybii Mykhailo M Davydiv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3196 Lisovyi Volodymyr M Ternopil 02:15:15 03:54:54 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
3184 Мазур Іван M Kyiv 01:45:42 02:55:20 <19 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
Zhykevych Oksana F Lviv n/a DNS 30-39 27,5" хардтейл 4:00-7:00
3172 Holtz Radion M Lviv 02:25:49 04:14:15 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
1125 Ischenko Slava M Rudky 01:29:41 02:24:51 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
3173 Вельган Андрій M Lviv 02:09:31 04:30:13 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00
2124 Pshyk Nazar M Lviv 02:42:43 04:34:45 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
Смереканич Мар'ян M Lviv n/a DNS 19-29 Nextbike 3:10-4:00 Nextbike
1124 Піцикевич Олег M Lviv 01:43:45 DQ 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Шалена педалька
1123 Сидорович Олег M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3174 Цьона Михайло M Lviv n/a 05:10:46 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00 Комітет з фізичного виховання та спорту МОН
Григор'єва Наталія F Lviv n/a DNS 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
3228 Мартинів Володимир M Ternopil 01:41:00 02:47:45 19-29 29"рігід 2:30-3:10
3175 Курій Олег M Lviv n/a 05:47:10 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
1130 Rybii Mykhailo M Davydiv 01:37:43 02:40:04 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3176 Deviatiarov Stanislav M Lviv 02:03:00 03:23:32 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00
3179 Шимшит Илля M Ірпінь 02:00:26 03:32:25 <19 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
2126 Обуханич Юрій M Lviv 02:19:42 03:50:54 n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1118 Levitan Andriy M Kyiv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 SIGMA SOFTWARE - UNICORN
3183 Meshkov Boris M Dnipro 01:49:32 03:07:09 19-29 26" хардтейл 3:10-4:00 Шалена педалька
2078 Slobodianyk Roman M Новый Роздол 01:36:48 02:39:21 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3205 Подвірний Максим M Lviv 02:30:13 04:35:04 <19 26"підвіс 4:00-7:00
3180 Міхель Оксана F n/a 04:55:21 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00
3203 Самборський Ігор M Клубівці 01:52:49 03:07:22 <19 26" хардтейл 3:10-4:00 Road to the Dream
1155 Hulin Ivan M Drohobych 01:22:13 02:09:50 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Velo club Drogobych
Nikitin Ivan M Lviv n/a DNS 19-29 27,5" хардтейл 4:00-7:00 Шалена педалька
3405 Ігнатович Анатолій M Lviv n/a 05:10:47 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Комітет з фізичного виховання та спорту МОН
1131 Олександр Бірюков M Bila Tserkva 01:22:20 02:12:22 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Біла Церква
Sugakova Oksana F Kyiv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 echelon
Петров Віктор M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Skrypnyk Denys M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
2128 Skrypnyk Oleksiy M Lviv 01:59:32 03:23:07 n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Makeba
2129 Penha Vasyl M Lviv 02:24:35 04:23:11 19-29 фікс/сінглспід 4:00-7:00 SS Halychyna Crew
2130 Подолянчук Дмитро M Lviv n/a 05:38:33 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
102 Дуб Наталя F Lviv n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Nine
2030 Salabay Polina F Lviv n/a 05:16:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1139 Vachko Tania F Lviv 01:35:42 02:42:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Nine
Жовнір Євген M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2131 Овчиннікова Надія F Lviv 02:30:24 04:28:12 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
2303 Поляновський Юрій M Kyiv 01:40:00 02:45:27 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Троє
1133 Shabashov Dmitriy M Odesa 01:30:00 02:29:43 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 PALMYRA ODESA
1134 Sitarchuk Andrii M Lviv 01:43:33 02:59:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
2132 Vasiliev Olexiy M Lviv 02:09:15 03:34:00 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Smoky_Brothers
1140 Koval Oleh M Lviv 01:26:20 02:18:59 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2315 Поляновский Андрей M Kyiv 01:58:55 03:19:42 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Троє
2133 Sermiahin Andrii M Николаев 01:48:54 03:06:50 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Гончар Олег M Horodkivka n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 VeloYoж
1157 Куликалов Денис M Kyiv 01:22:48 02:15:34 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 VOnP TRI
1141 Волошин Юрій M Lviv 01:38:20 02:41:40 <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Nine
101 Ящук Ольга F Odesa 01:22:46 02:18:44 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Palmyra Cycling Team
1135 Hurskyi Alex M Lviv 01:44:48 03:03:47 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2309 Evseenko Igor M Бровари n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
2140 Бужович Роман M Lviv 01:57:25 03:27:05 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1136 Урсаки Сергей M Чернiвцi 01:41:32 02:50:23 60-69 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Bukovuna-Maters
1137 Полтавцев Александр M Kyiv 01:44:11 02:54:48 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 PS
2006 Соляр Софія F Lviv 02:19:18 04:18:37 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 funny runner
Chmel Sergey M Ivano-Frankivsk n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Iron team Cadence
Пізнак Богдан M Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2025 Kravets Dmytro M Lviv 01:53:24 03:25:35 n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3188 Шидловський Микола M Lviv 02:35:14 04:27:18 19-29 27,5" хардтейл 4:00-7:00
3206 Гашпарич Олексій M Lviv 02:34:06 04:27:07 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
2134 Pavlyukov Andriy M Lviv 02:00:58 03:44:29 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3116 Кравець Віталій M Varash 02:04:08 03:28:49 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 РЦ-2
Гладков Олексій M Kyiv n/a DNS 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
2135 Руднікович Ілля M Lviv 02:00:31 03:29:05 n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
2049 Муцко Іван M Маріуполь 02:00:05 03:22:35 n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2138 Platko Taras M Lviv 01:53:42 03:05:26 n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2141 Фаліштинський Олег M Lviv 02:03:22 03:43:53 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
3189 Боднарук Олег M Сколе n/a 05:05:01 n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Skole Bike
1142 Сова Владимир M Kyiv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 VOnP TRI
3190 Valko Vladyslav M Lviv n/a DNS 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00
1159 Panchuk Igor M Rivne 01:30:04 02:25:11 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Rivelo
1143 Zabava Yuriy M Ternopil 01:41:54 02:50:26 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Iron Team Cadence
3403 Bokalo Igor M Lviv 02:05:15 03:30:50 19-29 Nextbike 3:10-4:00 Nextbike
Tsumlyanskiy Volodumur O Ivano-Frankivsk n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
3191 Закусило Олександр M Kyiv 01:52:18 03:04:28 50-59 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1144 Страутманіс Роман M Lviv n/a DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
1145 Антонов Леонід M Lviv 01:38:22 02:54:45 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3192 Лозовий Андрій-Йосафат M Lviv n/a 05:23:36 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00
3193 Rudnitskyi Vasyl M Lviv 02:32:14 04:30:45 19-29 27,5" хардтейл 4:00-7:00
2137 Головань Олексій M Черкаси 02:01:41 03:23:16 60-69 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Randonneurs Ck
1148 Taras Bereschak M Lviv 01:22:03 02:11:35 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
3194 Білий Микола M Lviv 01:49:39 03:09:24 40-49 29"рігід 2:30-3:10 AVP service
1149 Горлач Мар‘яна F Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
Васильович Володимир M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3195 Лаврись Василь M Lviv 02:02:20 03:24:52 n/a 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
2139 Сощенко Вадим M Lviv 01:42:42 02:53:31 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1151 Городніченко Валентин M Львів 01:37:52 02:39:51 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Команда флексу ім Р. Мілоса
3409 Halchyk Serhiy M Lviv 02:09:03 03:46:52 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
1152 Бадицький Микола M Ivano-Frankivsk 01:26:24 02:18:48 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Wazonokteam
1153 Khomyshynets Roman M Lviv 01:40:12 02:42:16 n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3197 Provozin Oleksandra F Lviv 02:40:48 04:32:58 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
3198 Провозін Елеонора F Lviv n/a 05:13:20 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00 Rebbix cycling club
3199 Шпирук Олександр M Berezhany 02:24:49 04:09:56 30-39 26"рігід 4:00-7:00 BerezhVelo
3202 П'ясецький Павло M Lviv 01:53:41 03:13:46 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00 AVP Service
2142 Андрій Возняк M Lviv 01:57:40 03:27:24 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 CGMD
1160 Senyk Oleg M Ivano-Frankivsk 01:26:32 02:24:22 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Stanislaviv Cycling Club
1161 Kutuzov Ivan M Lviv 01:35:54 02:40:12 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
1162 Vitkovskyi Maksym M Berezhany 02:26:47 04:12:15 n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 BerezhVelo
1146 Санніков Олег M Львів 01:22:15 02:12:26 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Makeba
2100 Король Роман M Ivano-Frankivsk 02:03:40 03:27:16 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Brodskyy Andriy M Lviv n/a DNS n/a 26" хардтейл 3:10-4:00
Подвірний Максим M Львів n/a DNS <19 26"підвіс 4:00-7:00
3079 Yanovskyi Oleksii M Львів 02:04:18 03:50:58 50-59 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
3108 Zhehrai Andrii M Lviv 02:41:22 04:42:48 40-49 26" хардтейл 4:00-7:00 Зварйовані туристи
1164 Martynov Petro M Львів 01:29:42 02:24:54 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 VOnP TRI
2144 Олексій Самойлов M Київ 01:41:30 02:49:39 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Троє
1165 Марущак Олег M Lviv 02:48:26 04:23:27 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2145 Bilyy Andriy M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
Kizilova Maryna F Kyiv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2146 Шемпуля Юрій M Stryy 01:39:53 02:45:36 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 CycloS
2310 Ovsyannikov Olexandr M Киев n/a 05:14:41 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1147 Laktionov Oleksandr M Kherson 01:30:09 02:28:53 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 digicom cycling team
2013 Демʼян Подолянчук M Львів n/a 05:38:32 <19 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
2062 Iskiv Oleg M Chervonograd 01:40:47 02:47:17 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Вело Червоноград STRAVA
3207 Меркур'єв Сергій M Lviv 02:41:38 04:37:30 30-39 26" хардтейл 4:00-7:00 Gorgany
3401 Попок Євген M Львів n/a DNF n/a 26"підвіс 4:00-7:00 Gorgany
2222 Zastavny Yuri M Львів n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 Trilewy
2302 Huk Sviatoslav M Львів 02:03:06 03:31:52 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
Ясько Маріанна F Львів n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 -
1303 Музала Анна F Lviv 01:59:41 03:25:49 <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3404 Сав'як Роман M Миколаїв, Львів 02:41:03 04:30:26 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00 NEXTBIKE
Данилюк Василь M Івано-Франківськ n/a DNS n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
1307 Набока Василь M Lviv 01:21:49 02:09:56 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Quick Cycling Team
3402 Козак Павло M Lviv 02:21:16 04:07:06 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Йонка Максим M Стрий n/a DNS <19 27,5" хардтейл 4:00-7:00
2304 Назаревич Роман M Lviv 01:59:13 03:25:42 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1304 Білоус Дмитро M Львів 01:30:39 03:13:14 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3422 Dluhosh Volodumyr M Lviv 01:41:09 02:57:23 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00 Bike Stalkers
100 Маселко Віталій M Самбір 01:36:35 02:39:46 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Sambears
Бубела Володимир M Kyiv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
Прокоп Іван M Львів n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3406 Ясінський Денис M Львів 02:13:41 03:47:23 30-39 26" хардтейл 2:30-3:10 Shypshyna Run Club
1305 Прокопюк Євгеній M Kyiv 01:26:23 02:18:46 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3420 Білинський-Тарасович Володимир M Ranewychi 01:57:16 03:16:56 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 XTREME RIDE CLUB
Кіт Ярема M Львів n/a DNS 30-39 29"підвіс 4:00-7:00 Shypshyna Run Club
3407 Grygoryeva Natalya F Львів n/a 05:08:52 n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
Дрись Михайло M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Kyrianov Max M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Trilewy
Соболта Олег M Chervonohrad n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Shypshyna Run Club
2306 Копилюк Назар M Lviv 02:04:24 03:33:29 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00 MTBSTOCK
3430 Geerdink Remco M Almere 02:09:32 03:42:12 n/a 29"рігід 3:10-4:00 PROBEGIN
3408 Друзюк Володимир M Львів 02:29:26 04:17:17 19-29 27,5" хардтейл 3:10-4:00
1308 Syrko Roman M Львів 02:17:49 03:55:13 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
3410 Шпотюк Ярослав M Lviv 02:03:45 03:34:24 30-39 26" хардтейл 2:30-3:10
1306 Куксінов Сергій M Узин 01:22:16 02:12:23 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Біла Церква
2307 Мицко Ірина F Lviv n/a DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
Staruh Mashyla F Миколаїв n/a DNS n/a інше 2:30-3:10
1322 Yehiazarian Georgiy M Kyiv 01:22:10 02:09:52 n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Kyiv Cycling Team
3411 Каршень Назар M Самбір 02:12:24 03:43:27 19-29 26"рігід 3:10-4:00
3412 Солоха Богдан M Lviv 02:18:48 03:55:19 30-39 27,5" хардтейл 4:00-7:00
1321 Натін Артур M Львів 01:29:40 02:25:09 n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1309 Сташків Ростислав M Sambir 01:41:36 02:54:27 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 SamBEARS
3419 Андрущенко Світлана F Киев n/a 05:12:34 19-29 27,5" хардтейл 4:00-7:00
3418 Vypasniak Liubomyr M Ivano-Frankivsk 01:31:24 02:30:19 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10 MTBBike Specialized Team
1310 Цап Олег M Sambir 01:42:38 02:54:34 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 SamBears
3417 Бучко Володимир O Sambir 02:08:15 03:34:02 <19 26"підвіс 2:30-3:10 Sambears
Tsikalo Nazar M Lviv n/a DNS 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1311 Ксенюк Іван M Ivano Frankivsk 01:33:28 02:32:27 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3416 Гуменецький Максим M Львів 02:33:29 04:34:18 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
1312 Гудима Вадим M Київ 01:29:52 02:29:28 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Cadence 90
3415 Martiushev Semen M Kyiv 01:47:27 02:57:46 30-39 29"підвіс 3:10-4:00 Escape
3414 Олександр Загородник M Lviv 02:11:44 03:50:05 n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
2312 Lys Nazar M Lviv 01:48:49 03:06:35 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2313 Bulatovsky Oleg M Lviv n/a 05:13:20 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00
Золотухін Дем'ян M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Немає
1313 Смалюк Тарас M Луцьк 01:30:40 02:30:44 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2314 Yaremus Kostya M Ternopil 01:41:32 02:52:18 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1314 Дубинець Тарас M Киев 01:21:39 02:07:47 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Dnepr Masters
Kulyk Alexander M Львів n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3413 Rykov Mykola M Lviv 02:03:16 03:47:57 n/a 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
Шаповал Сергій M Тернопіль n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Kaliberda Yegor M Lviv n/a DNS <19 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00 ZernoVita
Tymofiiv Dmytro M Коломия n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1316 Бакуринский Борис M Kyiv 01:20:20 02:09:47 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 SkyFitness-GRAWE cycling team
2311 Гнатюк Павло M Оброшине n/a 05:19:39 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-7:00 Велоклуб «Оброшино»
1317 Литвиненко Александр M Melitopil 01:27:29 02:22:01 n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 ZP SICH
Калитка Богдан M Новояворівськ n/a DNS n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-7:00
1318 Феремик Виталий M Lviv 01:26:01 02:19:06 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Лаба Дмитро M Львів n/a DNS 19-29 26" хардтейл 4:00-7:00
Vavrik Roman M Львів n/a DNS n/a 26" хардтейл 4:00-7:00
1320 Хім‘як Роман M Львів 02:18:09 04:07:32 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2325 Гах Анатолий M Славутич n/a 02:45:16 60-69 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10 Без команды
1319 Коваленко Дмитро M Lviv 01:31:10 02:34:34 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Білик Ігор M Львів n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3426 Лоїк Тарас M Lviv 02:06:09 03:32:08 30-39 26"підвіс 4:00-7:00 Їздюки
3428 Rud Ruslan M Львів 02:39:52 04:41:06 n/a 29"підвіс 3:10-4:00
1323 Корда Володимир M 01:44:38 02:59:55 n/a 29"підвіс 3:10-4:00
2324 Миськів Роман-Богдан M Стрий 02:13:13 03:45:51 30-39 29"підвіс 3:10-4:00
1325 Амосова Анастасія F n/a 04:58:23 n/a 29"підвіс 3:10-4:00
1326 Скрипник Денис M 01:59:10 03:22:46 30-39 n/a n/a n/a
1327 Хижняк Ігор M Kyiv 01:22:22 02:12:21 50-59 n/a n/a n/a
1328 Проців Назар M 01:29:06 02:33:55 30-39 n/a n/a n/a
1329 Присяжнюк Денис M 01:50:48 03:09:57 30-39 n/a n/a n/a
2317 Омелян Ольга F 02:14:57 03:49:42 30-39 n/a n/a n/a
2318 Омелян Володимир M 01:53:53 03:23:00 40-49 n/a n/a n/a
2319 Білик Ігор M 01:47:33 02:57:21 19-29 n/a n/a n/a
2320 Калитка Богдан M Новояворівськ 02:24:10 04:20:34 19-29 n/a n/a n/a
2321 Гарвас Тарас M Lviv 02:03:59 03:50:44 30-39 n/a n/a n/a
2322 Кулик Олександр M 01:58:22 03:15:56 30-39 n/a n/a n/a
2323 Рой Юлія F n/a 05:04:42 19-29 n/a n/a n/a
2326 Йонка Максим M Стрий 01:49:24 03:14:24 <19 n/a n/a n/a
2327 Шаповал Сергій M 01:37:45 02:44:21 30-39 n/a n/a n/a
3424 Черниш Сергій M Lviv 02:45:13 04:42:14 30-39 n/a n/a n/a
3425 Вовк Володимир M Lviv 02:45:10 04:42:16 40-49 n/a n/a n/a
3431 Кирилюк Мар’ян M Sambir 02:37:59 04:33:00 19-29 n/a n/a n/a

Коментарі


Ура!!!!! чекаю недочекаюся))))

гарний івент але...прикро що сотка не сотка..(

Доброго дня, а коли буде присвоєно індивідуальний номер?

Найближчим часом
Як можна відмовитися від медалі і від рюкзака?

Не беріть, якщо не хочете :)

мається на увазі, взагалі відмовитися. для чого LBC замовляти рюкзак/медаль, витрачати ресурси, генерувати зайвий пластик, якщо він не буде використовуватися. можна отут почитати, наприклад Велика тихоокеанська сміттєва пляма

А відколи медаль з пластику? Це метал. Все одно їх буде виготовлено певну кількість. Рюкзаки ж просто не беріть, видадуть комусь на наступних івентах. І до речі, такий рюкзак замінить сотню кульочків, коли його власник братиме його, вирушаючи за покупками. Ви просто доволі дивно піднімаєте питання - хочете, щоб їх вам не видавали, але виявляється, бажаєте, аби ці речі взагалі не побачили світ. Це трішки різні речі, чи не так?

100%. рюкзак у мене в якості сумки для покупок. дуже зручно! 

Повідомляю вам, що клуб яро проти продукування сміття в будь-якому його вигляді. За додатковою інформацією пропоную вам залишиться на фініші трохи довше, щоб побачити що ЛВК робить, а також допомогти)

Прохання до учасників, що зареєструвалися до 11 серпня та бажають внести дані про команду відредагувати свої дані до 15.09. Опісля такої можливості не буде

Цікаво як воно буде цього разу :) Тренуватись-тренуватись-тренуватись!

Добрий день! А можна якось вибрати конкретний номер?

Можна попросити при оплаті (в коментарі) за символічну суму.

Доброго дня. 

А медальку получать всі учасникі які фінішували?

Вітаю, чи можна відмінити реєстрацію з поверненням коштів? 
Дякую

При реєстрації вибрав футболку. Її додадуть у стартовий пакет чи треба буде забрати окремо?

Добрий день! Так вийшло, що я не зможу прийняти участі у цьому івенті, чи можливо повернення грошей ? 

Оплатив участь, як підтвердити? Треба чек, скрін, чи ви перевіряєте?

Воно має автоматично змінити статус 

Дяку, вже бачу

Оплатив тиждень назад . Коли нарешті присвоє номер?

Чи можна буде отримати стартовий пакет вранці в суботу? В п`ятницю ввечері лише виїжджатиму з Києва.

  • 7:45-10:10 - підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (пл. Ринок 1)

Доброго дня)

Буде де залишити особисті речі?

Чи буде 50 км і де на неї реєстрація?

Не буде

А чому відмінили?

Її і не було

Було 50 км весною

Ну то це весною. Осіння не мала 50. Та і зрештою, всього 86 км, немає сенсу. 

На що впливає планований час, на номерок? Воно якось по замовчуванню дає 2-3 години.

На те, в якій групі стартуєте.

Я так думаю, що стартова група і номерок якось корелюються. Коротше, буде видно. Ще ніразу не їздив "сотку", тому не до кінця знаю, як то відбувається.

Ну я власне це і написав вище. Ви вказуєте час, за який плануєте проїхати. 2-30-3.00, 3-4 і так далі. Відповідно до часу вам присвоюється номер з серії 1ххх, 2ххх чи 3ххх. Старти даються спочатку для найшвидших, тоді для групи 2, тоді - 3. Зроблено це для того, щоб більш повільні не заважали більш швидким, от і все.

Я зареєструвався та оплатив. Чому мені не присвоєно номер?

Бо це відбувається не одразу

Доброго вечора, чи вірно я розумію Старт і Фініш навіть приблизно не збігаються,  коли на старті залишили авто то потрібно повертатись своїм ходом ???

Або без авто - речі на фініші можна десь залишити ? 

Вірно. Речі можна передати. Рекомендую авто залишити на парковці ТРЦ "Кінг Крос" на Стрийській, що прибл. посередині

Доброго дня.
Поясніть, будь-ласка. Якщо у мене призначено номер 3*** але ліміт часу за який планую - 2.30-3.10 мене можна перемістити в іншу групу? 
Дякую

Якщо будете на шосері, тоді можна.

Дивне пояснення. Тобто шосер, який може й 4-5 години їхати цей маршрут має перед будь-яким іншим типом велосипеда перевагу. Дякую 

Хочеш з шосерами в першій групі стартувати?)

А чому і ні, Коля? Мені сподобалось в групі їхати, як в попередні роки. 
Але цього разу бачу що зась - інша каста)

Та не в касті справа, а в банальній безпеці учасників.

А чим Вам не подобається їхати в групі мтб?

14.09 усе буде проходити згідно з розкладом на 28.09?

а що буде 14/09?

14.09 будуть незалежні інвенти, лише для жінок, від інших організаторів і по інших маршрутах

Сервіс оплати працює? А то люди скаржаться )))

Які люди, на що скаржаться? Такі коменти ніякої користі не приносять. Сформулюйте.

13.09. був збій в Приваті, тепер все ОК

я їду та зі мною хочу їхати колега , я можу його зарєєструвати та оплатит за нього ?

У колеги немаэ Фейсбуку або просто адреси електронної пошти?

нема , категорія 60+ . Оплатив за нього через жінчіну пошту 

Рюкзак і медальку отримають усі хто проїхав сотку повністю? І ще, за гравіювання медалі потрібно окремо доплатити чи вартість включена в загальну суму?

1. Рюкзак дається зі стартовим пакетом. Медаль отримується на фініші тими хто а) проїхав повністю б) вклався в ліміт часу в) дотримувався правил (зокрема, був у шоломі)

2. Окремо оплачується.

Графік сотки треба змінювати, бо весною - мороз, восени - мороз. Треба ближче до липня (правда буде шторм)

Але ж ця сотка , на те й зроблена  що вона для декого закриття велосезону і просто по кайфу проїхатись в компанії , для когось показати свою міць набуту за весь сезон . На протязі всього сезону є цікаві івенти , а особливо влітку)

+10 - це мороз? Хтось певно фізику прогулював...

А як можна футболку замовити розмір М бо  при оплаті додати футболку чомусь не виходило 

Вже замовити не можна, на жаль. Постараємось взяти додаткові на фініш.

Друзі, а можна для Подолянчук Дмитро змінити вікову групу на 30-39? :)) І ще після оплати я вирішив змінити час проходження, - стартовий номер зміниться, правда ж?

Так.
Але тільки сьогодні до 10:00.

Я маю на увазі, що в списку я - <19. В налаштуваннях профілю - ../../1980. Якщо це не складно пофіксити, я був би вдячний))

Доброго дня! Допоможіть будь ласка не можу згадати чи оплачував..... Задворний Юрій

навіть не реєструвались :)

Доброго дня. Сьогодні повідомили, що вихідними маю їхати у відрядження. Прийняти участі на жаль не зможу. Якщо можна повернути кошти, буду вдячний.

Всім привіт. Нагадайте, будь ласка, на яких км буде кп з водою. Дякую ;)

Орієнтовно 30, 53, 76

Це шо за гон? КП тільки на гірському фініші було.

Чи можливо ще зареєструватися та оплатити на старті?

Залишилось дуже мало стартових.
Десь по 3-4шт в кожній категорії.
Спробуйте на старті, але не можемо гарантувати :(

Вітаю . Забув забрати круту футболку . Де її можна отримати?

Аналогічна проблема. Теж забув на фініші отримати футболку...

Чи будуть якісь вказівники / знаки / стрілки на трасі для тих у кого відсутній навігатор?

Чому не всіх результати додані до таблиці?

А саме на гірському фініші.

Привіт! Підкажіть будь ласка, зявилося дві можливості (кнопки вище) замовлення медалей АСP та RUA.. Поясніть будь ласка що вони означають, або тикніть носом у посилання, де це можливо прочитати! Щиро дякую!

Їх нема, помилково включено

А почему не указан "гірський фініш"?

привіт)  не вистачило всім учасникам Вашого брендованого рюкзака Lviv Bicycle Club,ще будуть чи ні. Наперед дякую за відповідь).

Доброго дня, можна дізнатись, як виглядають медалі ACP i RUA. Хотілось би бачити, за що платиш.

Ніяк, їх нема, помилково включено

Доброго дня

Прошу вказати правильно мій час.

Мій номер 1309

Завтра все буде


Найближчі події


200 км. Старт 2020

02.11.2019 09:00
Lviv

Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок