Image

Львівська Сотка. Осінь.

29.09.2018 08:30 105 443
Львів
Львівська Сотка. Осінь - марафон, котрий не відкриває сезон, а відбувається тоді, коли всі досягають піку форми - восени. В якості експерименту.

Статистика

Що на вас чекає?

  • 100 км по чудовому асфальту
  • двіж, драйв і приємне спілкування;
  • можливість показати собі і оточуючим, наскільки потужним виявився сезон, або чесно визнати, що провів його на розслабоні і отримати задоволення від матрасу з однодумцями.

Чи потрібен такий івент? Ми ще не знаємо, але готові це перевірити.

Якщо ідея виявиться вдалою - "Львівська Сотка. Осінь" відбуватиметься щороку.

Готовий приєднатися до нашого тест-драйву? Реєструйся і слідкуй за новинами!

2018.09.28

  • 12:00-19:00 видача стартових пакетів (місце видачі проанонсуємо додатково).

2018.09.29

  • 7:45-10:10 - підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (пл. Ринок 1)
  • 10:15 - старт (пл. Ринок)
  • 10:15-10:55 - парад учасників
  • 10:55-11:00 - санітарна пауза
  • 12:00 - відкриття гірського фінішу (60 км)
  • 13:00 - відкриття фінішу
  • 15:00-15:30 - нагородження
  • 15:30 - закриття гірського фінішу (60 км)
  • 19:00 - закриття фінішу

Вартість участі:

  • 30.08 (15:00) - 7.09 235грн
  • 8.09 - 14.09 265грн
  • 15.09 - 21.09 310грн
  • 22.09 - 25.09 (11:00) 365грн
  • на старті 400грн

У разі скасування реєстрації кошти за участь повертаються до 21.09 включно.

В стартовий пакет входить:

  • стартовий номер
  • наклейки
  • медаль фінішера
  • страховка на 10 000 грн.
  • [буде доповнюватись]

Маршрут

До зустрічі на осінніх трасах ;)

 

На дистанції працюватиме таймінгова система Хронотрек

Ліміт часу - 8 годин

Фото Kim Knox Beckius

Увага, маршрут може бути відкориговано.

 

Номер Ім'я Стать Місто Вік Велосипед Планований час
2001 Фінягін Вадим M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2002 Назар Мар'ян M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Шилов Євген M Kyiv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3001 Яциник Володимир M Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
2003 Voitovych Taras M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3003 Волянський Юрій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3037 Лаб'як Назар M Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
2037 Прокопів Володимир M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2007 Петрик Тарас M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Семененко Роман M Kyiv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1007 Ischenko Slava M Rudky 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3088 Марциняк Тарас M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3004 Гордійчук Юрій M Lviv 30-39 26"рігід 4:00-8:00
2006 Vybach Sergii M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Шкутяк Анатолій M Lviv 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2052 Барабанщикова Олександра F Kyiv 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
2005 Степанишин Леся F Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Пацукова Галина F Kharkiv 30-39 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3002 Шишкін Антон M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2057 Недбайло Петро M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1041 Матвіюк Микола M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1005 Корецький Віталій M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Bokalo Igor M Lviv 18-29 Nextbike 3:10-4:00
2056 Степанишин Святослав M Lviv 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Debryn Iryna F Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1001 Bell Richard M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3114 Сушко Андрій M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1008 Тимків Назар M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2065 Антонов Леонід M Lviv 30-39 29"рігід 3:10-4:00
3074 Shkvyria Marina F Drohobych 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
2047 Король Роман M Ivano-Frankivsk 40-49 29"рігід 3:10-4:00
2012 Budnik Vasyl M Kyiv 18-29 фікс/сінглспід 3:10-4:00
2008 Юзвін Назарій M Ternopil 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Pysanko Dima M Lviv 30-39 n/a n/a
3005 Гурин Дима M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Колечків Роман M Boryslav 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2017 Григорович Юрій M Ternopil 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
2060 Жовнір Євген M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3006 Богачёв Сергей M Lviv 50-59 26"рігід 4:00-8:00
3010 Могила Ігор M Lviv 18-29 27,5" хардтейл 4:00-8:00
2011 Погребний Богдан M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2073 Сопіла Роман M Mykolayiv(Lviv) 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3007 Михайлишин Назар M Lviv 40-49 26" хардтейл 4:00-8:00
2009 Токар Петро M Долина n/a 26" хардтейл 3:10-4:00
2030 Грущак Віталій M Drohobych 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00
3030 Лаптєв Владислав M Lviv 18-29 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Добридень Дмитро M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3008 Lichkun Michael M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2010 Кошелєв Олександр M Drohobych 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Космолінський Петро M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Zayats Alex M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3049 Казаков Олександр M Lviv 30-39 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3009 Новак Ольга F Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
1002 Купина Володимир M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2013 Marutyak Pavlo M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Шимчак Сергій M Lviv 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2014 Прокопович Богдан M Lviv 18-29 фікс/сінглспід 3:10-4:00
3014 Гаврилко Іван M Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
2015 Цап Олег M Sambir 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1003 Погойда Володимир M Ужгород 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Довгунь Дмитро M Ternopil 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2016 Воронін Вадим M Zhovkva 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Чайковський Володимир M Lviv 18-29 26" хардтейл 3:10-4:00
2019 Кошелєва Наталія F Drohobych 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2022 Khomitskiy Denis M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Колодій Юрій M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2018 Чорненький Володимир M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2020 Марущак Захар M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3116 Мазанкин Виктор M Lviv 30-39 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3011 Savruk Yuri M Chervonohrad 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2023 Tarnavchyk-Chuhuievets Natalya F Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3012 Кіналь Сергій M Truskavets 30-39 26"підвіс 4:00-8:00
2021 Двуреченський Олександр M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3022 Уліцький Володимир M Lviv 30-39 26"підвіс 4:00-8:00
3013 Михайлишин Юрій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2024 Gnatushun Nazar M Ternopil 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Рибалко Андрій M Сколе 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
3015 Farat Vitalii M Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
1009 Олейник Сергій M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Семчишин Мар'ян M Mykolayiv Dnistrovskyy 18-29 29"підвіс 2:30-3:10
3017 Kulyk Evgen M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1042 Палій Юрій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Bahrii Bohdan M Ternopil 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1037 Пясецький Сергій M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2086 Демкович Андрій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3019 Khrypko Eugene M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3016 Kramchenko Oleg M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2026 Kornieiev Kostiantyn M Lviv 40-49 29"підвіс 3:10-4:00
3062 Милян Володимир M Сокільники 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Бойчук Владислав M Zdolbuniv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1054 Ящук Ольга F Odessa 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3043 Bavshyn Oleh M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1004 Чагарний Олексій M Kyiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3018 Федчук Іринка F Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Гринчук Андрей M Бердичів 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3024 Бурда Олексій M Обухів 40-49 n/a n/a
1015 Юзьків Анатолій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2034 Скорбач Микола M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2028 Meshkov Boris M Dnipro 18-29 26" хардтейл 3:10-4:00
2027 Sidei Tomash M Lviv 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Fabirovsky Volodumur M Sambir 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1055 Biloglazov Maksym M Odessa 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3020 Гаврилюк Олексій M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2029 Lev Yurij M Lviv 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00
Mokryy Andrew M Lviv <18 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Kalinin Andrii M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Процик Юрій M Lviv 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00
3119 Провозін Елеонора F Lviv 18-29 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3036 Бачинський Віктор M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Малаш Сергій M Kyiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3091 Макаров Олександр M Lviv 40-49 26" хардтейл 4:00-8:00
3021 Рогов Тарас M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2031 Марущак Олег M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2109 Ігор Осередчук M Komarno 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Leifura Yurii M Odessa 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3052 Parfenyuk Oleksandr M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Burdiak Roman M Lviv <18 26" хардтейл 4:00-8:00
Savruk Serhii M Lviv 18-29 29"рігід 3:10-4:00
Hlukhova Svitlana F Poltava n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2131 Атаманюк Юрій M Lviv 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Мочурад Іван M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3123 Шак Дем'ян M St. Sambir 18-29 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3068 Айкашев Віталій M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2123 Mykhailyk Mykola M Lviv 18-29 26" хардтейл 3:10-4:00
3079 Козак Юрій M Lviv 18-29 n/a n/a
2004 Сидор Тарас M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Ахметшина Олена F Kyiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3027 Лаврись Василь M Lviv 30-39 n/a n/a
Гамов Сергій M Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
Левицька Марія F St.Sambir 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
Smoliy Yevhen M Zhovkva 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
2032 Martyniuk Yuriy M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2033 Мазур Сергій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3023 Semkiv Volodymyr M Lviv 30-39 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3066 Василевський Олександр M Lviv 18-29 n/a n/a
2135 Furtak Andriy M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2062 Сташків Ростислав M Sambir 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Senchenko Dmytro M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Писанко Павло M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2035 Bezlyudko Danil M Kyiv n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Сліпак Юра M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3025 Ситько Олексій M Обухів 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3048 Теслюк Мирослав M Lviv ≥60 26" хардтейл 4:00-8:00
3026 Салітра Володимир M Ivano-Frankivsk 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1010 Стефанишин Микола M Mykolayiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3076 Серновський Олег M Lviv 30-39 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Фаліштинський Олег M Lviv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
1012 Кошелев Сергей M Zhovkva 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Несторко Роман M Ivano-Frankivsk n/a 29"підвіс 2:30-3:10
1038 Матвіїв Степан M Busk 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3033 Шидловський Микола M Lviv 18-29 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Krents Mykhailo M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3117 Яремчук Евгений M Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
Khmil Nazar M Lviv <18 26" хардтейл 4:00-8:00
2036 Курбан Геннадій M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Maleikina Nata F Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
3028 Рукавішніков Валерій M Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
Svystun Mike M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2038 Кухта Віктор M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Башко Андрій M Золочів n/a 26" хардтейл 3:10-4:00
3029 Комарницький Андрій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2039 Pavlyukov Andriy M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Mayboroda Olena F Lviv 18-29 26" хардтейл 3:10-4:00
1059 Волинець Ігор M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1029 KLYMKOVYCH OLEKSANDR M Ivano-Frankivsk 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Markov Yurii M Zhovkva 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3031 Griaznov Denis M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Собко Вадим M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2040 Лихач Павло M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3087 Alexeeva Ann F Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
Krokhmalnyy Vitaliy M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3032 Smalyuk Dmytro M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Berko Bogdan M Lviv <18 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1031 Кашевко Володимир M Ivano-Frankivsk 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2041 Стулій Оля F Kyiv 30-39 27,5" хардтейл 3:10-4:00
1013 Sitarchuk Andriy M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3071 Савчук Жанна F Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3045 Семенов Вадим M Odessa n/a 29"підвіс 4:00-8:00
3034 Татарінцева Оксана F Dubno 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3035 Татарінцев Андрій M Dubno 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2063 Зеленчук Христина F Ivano-Frankivsk 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Бурмай Роман M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3038 Гашпарич Олексій M Lviv 18-29 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3039 Tanker Oleg M Lviv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2042 Romazenko Kirill M Odessa 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
2043 Коломієць Олександр M Kyiv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3040 Кушка Микола M Lviv 30-39 інше 4:00-8:00
2054 Kutsai Vadym M Novovolynsk/Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2044 Архипенко Володимир M Lviv n/a 26" хардтейл 3:10-4:00
Обріза Олег M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2051 Павельчук Ігор M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Мельник Володимир M Дроговиж 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1014 Морозович Ярослав M Бровари 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2090 Кунь Ігор M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3051 Шаргут Дмитро M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2045 Sulyma Mariia F Kyiv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Бригіда Андрій M Kyiv 40-49 27,5" хардтейл 2:30-3:10
2046 Богдан Головацький M Lviv 18-29 інше 3:10-4:00
3041 Budzyn Taras M Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
7001 Царик Михайло M Lviv 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2077 Сенченко Роман M Kyiv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3042 Грицай Сергій M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1016 Shaposhnikov Andy M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Rusin Ivan M Свалява n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2122 Ховатов Руслан M Mukachevo 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3085 Bobalik Maryan M Ivano-Frankivsk <18 29"рігід 4:00-8:00
1046 Хомин Андрій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3044 Васильєва Леся F Lviv 30-39 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3083 Devyatyarov Stanislav M Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
2048 Каддах Сільвана F Kyiv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Іваньо Назар M Lviv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
2071 Fedosieiev Dmytro M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2125 Прит Олександр M Томашгород n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3050 Мазуркевич Микола M Lviv 30-39 29"підвіс 4:00-8:00
3090 Митрофанов Богдан M Lviv 18-29 27,5" хардтейл 4:00-8:00
2049 Петренко Юрій M Kyiv 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
2050 Halchyk Serhiy M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Пріць Назарій M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1017 Гуристримба Владислав M Dnipro 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3073 Харабара Юрій M Lviv <18 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Шабанов Олександр M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3046 Kurnytska Marta F Lviv 50-59 26" хардтейл 4:00-8:00
1019 Гузов Віктор M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1020 Погодін Костянтин M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1021 Вербицький Андрій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2053 Курницький Тарас M Lviv 50-59 26" хардтейл 3:10-4:00
1022 Hotsko Volodymyr M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3047 Засадний Артур M Polyana 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2055 Устянич Віталій M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Shevchenko Vadim M Odessa n/a 26"підвіс 4:00-8:00
1023 Борик Юрій M Ivano-Frankivsk 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3069 Кравець Віталій M Вараш n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3057 Rudnikovych Liudmyla F Lviv 40-49 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Біленький Павло M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2087 Tymchyshyn Volodymyr M L'viv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1024 Паньківський Володимир M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1006 Garus Patryk M Ivano-Frankivsk <18 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3107 Brytska Marta F Lviv n/a 26" хардтейл 4:00-8:00
3053 Чугуєвець Орест M Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
3054 Чугуєвець Лев M Lviv 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1025 Taras Bereschak M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3055 Борис Тарас M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3056 Паньків Юрій M Kyiv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1018 Міхаліцин Олександр M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2117 Бужович Роман M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1026 Майор Роман M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3058000 Vovchko Mykola M Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
1027 Могиляк Данило M n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1028 Павлюк Петро M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2058 Тишкевич Віталій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3059 Avdiyenko Viktoriya F Lviv 40-49 26" хардтейл 4:00-8:00
Klemra Volodymur M Lviv n/a 26" хардтейл 4:00-8:00
3060 Шварцман Георгій M Kyiv 30-39 29"рігід 4:00-8:00
2059 Medvid Vasyl M Городок 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3067 Шкотняр Матвій M Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
3061 Гуляк Іван M Drohobych 18-29 27,5" хардтейл 4:00-8:00
2061 Іванишин Василь M Lviv 18-29 29"підвіс 3:10-4:00
1030 Soroka Slavik M Ivano-Frankivsk 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Пришляк Андрій M Lviv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3063 Михалевський Юра M Lviv n/a 27,5" хардтейл 4:00-8:00
2064 Сергієнко Віталій M Lviv 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00
3064 Зубачик Степан M Lviv 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Дітковський Ігор M Lviv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2066 Романишин Руслан M Lviv 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2067 Іваненко Богдан M Drohobych n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1033 Coyote Igor M Kyiv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1032 Набока Василь M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3065 Свистович Андрій M Lviv 30-39 29"підвіс 4:00-8:00
2068 Chychkevych Bohdan M Lviv 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00
Белецький Антоній M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Федюк Іван M Kamianets-Podilskyi 18-29 26" хардтейл 2:30-3:10
3096 Вельган Андрій M Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
Гижа Богдан M Lviv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1034 Бандрівська Катя F Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3070 Shyrochuk Volodymyr M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2069 Garvas Taras M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2070 Шафран Андрій M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3102 Янович Ян M Lviv n/a 26" хардтейл 4:00-8:00
Гусак Остап M Lviv n/a інше 4:00-8:00
2072 Rusanovskyi Nazarii M Lviv 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Assachia Mykola M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1035 Голубенко Александр M Netyshin 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2082 Федосов Сергій M Lviv n/a 26" хардтейл 3:10-4:00
Fedunyak Roman M Drohobych 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1036 Іонов Олексій M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2074 Чернишенко Володимир M Ivano-Frankivsk 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3072 Rositskyi Volodymyr M Kyiv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
3106 Oseredchuk Marko M Komarno n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Veselovskyy Mykola M Boryslav ≥60 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2075 Крамар Анастасія F Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Бегус Сергій M Vinnytsya 40-49 26"підвіс 4:00-8:00
2076 Козак Назарій M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2111 Bohachov Alex M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Швед Тарас M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Підлісний Ярослав M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3086 Dudnyk Victor M Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
2078 Романишин Ігор M Lviv 18-29 27,5" хардтейл 3:10-4:00
2079 Бевз Олександр M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Карапась Николай M Kyiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2080 Тодер Олег M Kyiv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Ubyivovk Mykyta M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2081 Яременко Володимир M Kyiv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Мокрий Юра M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3075 Hoppe Caspar M Hamburg ≥60 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Кушка Роман M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Верцимак Олег M Бровари 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3093 Унгурян Георгій M Чернівці 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2083 Kuzmenko Dmitriy M Kyiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1039 Альохін Ярослав M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Spryn Volodymyr M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Бигар Михайло M Lviv 18-29 27,5" хардтейл 4:00-8:00
2084 Мамонов Юрий M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1040 Ruzhytskyi Oleksandr M Kyiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2085 Nechyporuk Ruslan M Kharkiv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Кресан Юрій M Vishnevoe n/a 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
3077 Mikuskevych Marta F Kyiv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
2097 Одарченко Олександр M Lviv 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Makovetskiy Andriy M Lviv n/a 26" хардтейл 4:00-8:00
2088 Плакся Сергій M Бровари 18-29 27,5" хардтейл 3:10-4:00
3108 Hrondzal Oksana F Lviv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2089 Миколайович Микола M Ternopil 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Олександр Загородник M Lviv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3078 Власенко Виталий M Kharkiv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
1043 Hulin Ivan M Drohobych 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Годованюк Андрій M Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
3080 Іванів Роман M Stryy <18 26" хардтейл 4:00-8:00
3081 Служинська Марія F Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
2025 Добушовський Роман M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2091 Фікташ Юрій M Lviv 40-49 26"підвіс 3:10-4:00
7002 Федорчук Андрій M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Trychuk Markiian M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3082 Соколенко Руслан M Lviv 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2092 Семенюк Михайло M Ivano-Frankivsk 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3092 Андреаді Олександр M Lviv 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Немеш Віктор M Mukachevo n/a 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
2093 Povalii Roksolana F Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Red Nickolas M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3084 Шостак Тарас M Lviv 18-29 інше 4:00-8:00
1045 Бадицький Микола M Ivano-Frankivsk 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2094 Lys Nazar M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3097 Данілічев Андрій M Kharkiv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
Цукало Тарас M Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
3089 Rondyak Igor M Lviv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2095 Друзик Андрій M Gushtyn 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Меньших Павло M Lviv 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2099 Шкоропад Іван M Lviv <18 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2096 Білий Микола M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1044 Kravets Dmytro M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3112 Подолянчук Дмитро M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2098 Rondyak Volodymyr M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3094 Грущик Андрій M Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
Kupriienko Bogdan M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3095 Стадницький Володимир M Rava-Ruska 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2101 Книш Андрій M Poltava 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3098 Соляк Тарас M Lviv 18-29 27,5" хардтейл 4:00-8:00
1047 Shargan Pavlo M Rivne 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2104 Мосійчук Іван M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2102 Veremeiev Vitalii M Kyiv n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2103 Солтис Павло M Новояворівськ 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3099 Бондар Олег M Novoiavorivsk n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3101 Gerbovka Nazariy M Lviv <18 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Zayachuk Roman M Lviv n/a 26" хардтейл 4:00-8:00
2105 Закусило Александр M Kyiv 50-59 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
2106 Гринчишин Оксана F Ternopil 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1051 Zalevsky Dima M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2107 Мороз Тарас M Lviv 30-39 26" хардтейл 3:10-4:00
1048 Kahnich Nick M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Кулай Генріх M Lviv <18 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2108 Symonovych Andriy M Rivne 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2113 Савченко Сергій M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3103 Tsyhaniuk Nazar M Lviv 18-29 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3104 Вовк Володимир M Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
3105 Черниш Сергій M Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
Kyzyma Oksana M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3111 Кочмарський Василь M Ivano-Frankivsk 18-29 фікс/сінглспід 4:00-8:00
Nykolyn Sviatoslav M Lviv n/a 26" хардтейл 3:10-4:00
1049 Дуб Наталя F Lviv <18 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1052 Федан Мар'ян M Підбірці 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2110 Nikitin Ivan M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3109 Pyrizhok Yuri M Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
Міхель Оксана F Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2134 Лукасевич Володимир M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3058 Kushnir Dmytro M Lviv 18-29 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3110 Velichko Evgeny M Kyiv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Шемпуля Олег M Stryy 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2112 Savaryn Viktoriia F Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3113 Рыбачук Александр M Kyiv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2115 Frei Max M Lviv 18-29 26"рігід 3:10-4:00
3115 Авдєєв Олег M Kharkiv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Buhtiyarov Kirill M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1050 Фенюк Іван M Бровари 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2130 Таньовський Максим M Ternopil 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Ковтун Микола M Kyiv 40-49 інше 4:00-8:00
2116 Березняк Максим M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2114 Долованюк Павло M Кропивницький 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1053 pavlishevskyy volodymyr M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3120 Mostova Mariia F Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3118 Біда Андрій M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2124 Возний Ярослав M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Vlasova Yulia F Lviv 30-39 інше 2:30-3:10
Гавришкевич Володимир M Lviv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2118 Євтушенко Сергій M Lviv 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Samoilova Olga F Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3124 яцута іван M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2119 Чалий Михайло M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2120 Верланов Михайло M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3121 Куць Андрій M Хмельницький 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
ksenofontov Dmitriy M Kyiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2121 Onyshko Nazariy M Lviv 18-29 26" хардтейл 3:10-4:00
2138 Копилюк Назар M Lviv <18 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2126 Kaliberda Yegor M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2127 Godlevska Polina F Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2128 Polonskyi Ihor M Mykolayiv 18-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3122 Соболта Олег M Chervonohrad 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2129 Сергій Кудравець M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Мацан Михайло M Трускавець n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3125 Heyshev Olexandr M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1011 Khomyshyn Roman M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
2132 Chepil Roman M Lviv 50-59 26"рігід 2:30-3:10
Бойчук Роман M Коломия n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Боднарський Олег M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2133 Mironov Aleksei M Минск n/a 27,5" хардтейл 3:10-4:00
1056 Нестерова Вікторія F Kyiv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Savina Katerina F Odesa 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Chutlashvili ako M Kyiv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Абрамов Євген M Kyiv n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Pshyk Nazar M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2136 Mamchuk Yaroslav M Lviv 18-29 26" хардтейл 3:10-4:00
Зайцев Олексій M Lviv <18 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1057 Romanchuk Vlad M Chervonohrad 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
100 Kokor Petro M Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
Могиляк Данило M Lviv 30-39 26" хардтейл 4:00-8:00
Kravchuk Vyacheslav M Lviv 18-29 26" хардтейл 3:10-4:00
2137 Болюк Володимир M Drohobych 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1058 Бакуринский Борис M Kyiv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1111 Yarov Alex M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
7004 Ліхновська Анна F Lviv 18-29 26" хардтейл 4:00-8:00
7003 Тхір Василь M Lviv 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2139 Жеребецький Юрій M Львів 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3126 Kostyk Taras M L`viv 40-49 27,5" хардтейл 4:00-8:00
2140 Сергієнко Дмитро M Київ 18-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Miasniankin Vadim M Lviv 30-39 29"підвіс 4:00-8:00
3127 Goroshko Vitalij M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00

Коментарі


Підкажіть чи є окрема категорія фікс

фікс/синглспід

Добрий день! Сталась помилка, відкорегуйте будь ласка мої данні.  У мене 26" хардтейл і планований час  4:00-8:00
Коли огляд Маршруту?)

Шо там оглядати?)))

Я от завтра їду) Заодно прикину, яку часову категорію вказати

вказуй 9-12))))))

А от і ніфіга, за 4:30 проїхав) Здох, правда, незвично мені так

головне проїхав!

Ну власне така мета і є)

якби здох, то би вже не писав

Куди їхат)  Може є в страв маршрут?

Кнопочку "Детальніше" натиснути - релігія не дозволяє? :)

червоний прапорець на карті маршруту це КП ?

Якщо у мене немає велосипеда, то можливий варіант, що велосипед видадуть на час сотки чи ні?

якщо нічого не змінилося то можна безкоштовно поїхати на велосипеді Nextbikeю.ua за умови оплати стартового внеску

Фінішний стрём прибрали. Вже добре. Може старт зробити з місця старту весняної сотки, а місце розвороту - в Свіржі?

Яка мета декларування "Планового часу"? Може по ним будуть формувати групи і запускати з гандикапом?

Проїхав сьогодні по маршруту, дороги - ідеальні майже всюди, крім бібрки і за нею. Ну і місцями по селах плиткою тротуарною викладено, який в тому сенс - не ясно, але то таке.

Там завод в Милятичах, який ту бруківку виробляє)

А, ну все ясно) Але боюся, її роздовбають скоро, то ж тротуарна

Якось за 8 років не роздовбали...

Шолом обов'язково мати?

Так, і не просто мати а мати застібнутий на голові

Чи можна оплатити за двох?

Так, додай суму і в коментарі вкажи за кого

Назву таки залишили, ну і нехай..

Але для чого старт на пл.Ринок?

скоріш за все буде супровід до Сокільницького кільця в лайт режимі, а потім вже поїдем. ну і 100 км згідно треку там не назбирується. можливо будуть корективи. чекаєм відповідь організатора.

Таке питання - для чого вказується планований час під час реєстрації?

коли реєстрацію проходив то щось пропустив цей пункт "планов час" і зараз вказано 2.30 - 3.10

і чи можна його змінити на інший??? 3.10 - 4.00

Зареєструвався, оплатив, до зустрічі на старті! Успіхів нам!

Хто буде їхати перший раз сотку пишіть в приват, бо чую що без компанії морально буде важко (.

Я буду їхати вперше. 

.........як залізти в той "приват"????????????

нема привату тут

Також вперше,  і взагалі на вело змаганнях) 

Гижа Богдан 26.08.1980.

Учасник обов'язково мусить мати свій велосипед чи будуть видавати? 

Видавати будуть тільки патрони) і то не всім)))

А "Некстбайк" будуть надавати свої карети чи це була разова акція? І дуже печально, що тут є оплата тільки через глючний LiqPay, котрий не дає оплатити з карти Monobank.

Я платив з Монобанка нормально.

Можна мені змінити категорію з 3.10-4.00 на 2:30-3.10. Дякую!

Тут є багато таких, що явно переоцінюють свої можливості. Цікаво як організатори будуть реагувати на таке явище?

Насосом по хребту

@Spin Doctor Ваша пропозиція висловлена стосовно мене?

Звичайно, що ні. Відповідь стосується виключно Дока виключно в якості жарту

А хіба це на щось впливає?

Як зареєструвати ще одного учасника... З одного профілю? 

З одного профілю ніяк.

Добрый день. Как изменить категорию велосипеда?

сказать, что менять :)

Вместо шоссейного на подвес или как там хардтейл!

....люди!...як сплатити не приватбанківською карткою????????????

так як і приватівською :)

не бере!!!!!!!!!!!!!!!!!

Змініть тип оплати з "Приват24" на "карта" https://www.youtube.com/watch?v=Q8Aiu7dJiF4

Доброго дня.

Змініть категорію велосипеда на 26" хардтейл і ліміт часу на 04:00-08:00

Я переглядав статистику. Гравірування медалі це про що?

Це про гравірування медалі на фініші з вашими даними і часом

Я щось пропустив... коли це можна замовити і за скільки?

Вытання, як відкорегувати дані про велосипед? Має бути  26" хардтейл. Участь вже оплачено.

Чи обов'язково потрібно бути на видачі стартових пакетів 28.09 , чи вже вранці 29.09 можна їх отримати? 

можна вранці. але будуть черги.

ПРивіт) чомусь 2-м людям підряд присвоїло однаковий номер "2109", виправіть ситуацію будь ласка: 

Привіт! Можна поміняти категорію з шосейний/циклокрос/турінг на фікс/сінглспід

Привіт. Можна змінити категорію велосипеда з шосейного на mtb 29 ?

Привіт! Питання до організаторів. А чому скоротили маршрут на 4,5 км? Тепер це вже явно не сотка - лише 92,5 км. Дякую за відповідь.

Весною надолужимо. Планується 128км :)

92,5 + 4,5 все одно не 100,0

Зробіть старт в Сокільниках, розворот на Свіржі і все буде чікі-пукі.

Ого! Але 128 це ще більше не сотка :). Доведеться окрему назву придумувати :)

Враховуючи тенденцію буде "Львівська стотридцятка. Весна"

І ще питання. Де відбуватиметься реальний старт - на пл. Ринок, чи в Сокільниках (як на весняній Сотці) чи ще десь? Питання виникло бо вказаний старт о 10:15 на пл. Ринок не дуже узгоджується з наступним парадом учасників і санітарною паузою. Дякую за відповідь.

реальний пл. Ринок. спортивний - Сокільники.

Доброго дня Мене чомусь зaписали 2 рази В мене велосипед трішки іншого зразка можна відкорегувати інше?

Ховатов Руслан -коли реєстрацію проходив то щось пропустив цей пункт "планов час" і зараз вказано 2.30 - 3.10

і чи можна його змінити на інший??? 3.10 - 4.00

Доброго дня. Замініть будь ласка мої дані:вік-40-49 час 3.10-4.00

Доброго дня. У зв'язку із змінами дистанції з 100км на 92.5 прошу відредагувати часовий ліміт з 3.10-4.00 на 2.30-3.10

Дякую

зміна довжини не має до цього відношення.

Доброго дня. Проставте вікову категорію40-49років. Дякую.

Відбив маршрут в Endomondo: Тиць 

Не дякуйте))))

Доброго дня!

Чи є ще можливість скасувати участь? Окрім погоди - їду у термінове відрядження у неділю вдень (можу надати копію квитків)

я в відрядження їду в суботу ввечері (21:57) але все одно беру участь

Цікаво, чому в кінці маршрут обрізали? Не було підходящого місця для фінішу

А звідки інформація, що саме "обрізали"?

Бо попередній маршрут пролягав до стрийської траси

Попередній був не остаточним. Ну і пропонувати перекрити міжнародну трасу на 6 годин теж мабуть не найкраща ідея.

Так я і кажу - попередній) Тобто спочатку планувалось туди. І перекривати нічого не треба, я ж кажу - ДО стрийської траси по Солонці.

Маршрут варто зробити 100 км власне від спортивного старту до фінішу. Інакше неспортивно якось їхати менше 90 км на сотці...

Або прибрати з назви слово "сотка" і залишити просто "Львівська осінь")))

швидше — осінь львівської області :)

реєстрація вже закрита чи то я сліпий ?

а где кнопка регистрации??

можно номер организаторов?


Найближчі події



Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок