Image

Львівська Сотка. Осінь 2020

27.09.2020 08:00 102 689
Львів
Львівська Сотка. Осінь - марафон, котрий не відкриває сезон, а відбувається тоді, коли всі досягають піку форми - восени.

Статистика

UPD: фінальна інформація про порядок проведення "Львівська Сотка. Осінь - 2020"

Що на вас чекає?

  • чудовий асфальт;
  • двіж, драйв і приємне спілкування;
  • можливість показати собі і оточуючим, наскільки потужним виявився сезон, або чесно визнати, що провів його на розслабоні і отримати задоволення від матрасу з однодумцями.

Увага! Усі оновлення і оголошення будуть з'являтися у події у фейсбуці.

Ліміт часу - 7 годин.

Ліміт учасників: 600.

2020.09.26

  • 12:00-19:00 видача стартових пакетів (Львівська Сотка. Осінь 2020 - видача стартових пакетів).

2020.09.27

  • 7:45-10:10 - підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (пл. Ринок 1)
  • 10:15 - старт (пл. Ринок)
  • 10:15-10:55 - парад учасників
  • 10:55-11:00 - санітарна пауза
  • 11:00 - старт 1ххх
  • 11:07 - старт 2ххх
  • 11:15 - старт 3ххх
  • 11:20 - старт 4ххх
  • 12:00 - відкриття гірського фінішу (60 км)
  • 13:00 - відкриття фінішу
  • ~14:00-14:30 - нагородження (відразу після фінішу 3-ї дівчини і затвердження суддями протоколу)
  • 15:15 - закриття гірського фінішу (60 км)
  • 17:30 - закриття фінішу

Вартість участі:

  • 26.08 (15:00) - 31.08 280грн
  • 1.09 - 12.09 330грн
  • 13.09 - 19.09 370грн
  • 20.09 - 23.09 (10:00) 450грн
  • на старті 600грн (кількість стартових обмежена)

Маршрут

На дистанції працюватиме таймінгова система Хронотрек.

 

Номер Ім'я Стать Місто Час Вік Команда Велосипед Професійний рівень (час)
1320 Chornenkyi Volodymyr M Lviv DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4039 Гнатюк Світлана F Оброшино 04:57:38 35-39 Вело клуб "Оброшино" 26" хардтейл 4:30+
Здзьобек Евеліна F Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1211 Kolos Andriy M Lviv 03:20:22 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4042 Kobzeі Stepan M Ivano-Frankivsk 04:39:31 19-29 26" хардтейл 3:45-4:30
3018 Рогов Тарас M Lviv 03:59:38 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
2001 Tarnavchyk-Chuhuievets Natalya F Lviv 02:37:57 30-34 Kyiv Cycling Team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1114 Petrov Dmytro M Kyiv DNF 30-34 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3412 Сікора Евген M Kyiv 03:20:09 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1318 Петрик Тарас M Lviv 03:16:49 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Космолінський Петро M Lviv DNS 30-34 Gorgany шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4041 De Viktoria F Lviv 05:01:11 30-34 27,5" хардтейл 4:30+
1355 Павло Семенюк M Rivne 02:37:41 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1207 Сушко Андрій M Lviv DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3016 Місюра Віталій M Lviv 04:08:28 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4040 Гурин Дмитро M lviv 04:26:27 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3017 Сироватко Олексій M Lviv 03:03:05 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3019 Козаченко Володимир O Lviv 03:50:58 19-29 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3411 Kostyk Taras M Lviv 03:34:11 40-49 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3405 Шкотняр Матвій M Lviv 02:48:05 30-34 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3459 Копилюк Назар M Lviv 04:00:34 35-39 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1343 Альохін Ярослав M Lviv 03:01:54 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1353 Fabirovskyi Volodymyr M Sambir 02:43:36 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1314 Ткачов Олексій M Обухів DNS 19-29 GutsulBrew Beer Team шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1317 Шевчук Микола M Lviv 03:08:44 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1316 Martsyniak Taras M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Ivinskyi Mykola M Kyiv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3015 Sakhniuk Serhii M Славута 03:58:03 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3008 Гнатюк Володимир M Obroshyno 04:21:34 35-39 Вело клуб "Оброшино" шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3014 Фещин Андрій M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4035 Перфецький Володимир O Lviv 03:17:25 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4031 Паук Мирослав M с. Будьків DNS 19-29 Brothers 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4037 Турчинський Станіслав M Lviv 05:51:12 19-29 27,5" хардтейл 3:45-4:30
1206 Лаб'як Назар M Lviv 03:13:18 30-34 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4038 Зробок Ірина O Львів DNS 19-29 26" хардтейл 4:30+
4034 Главацький Назар M Komarno DNS 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4036 Рублевський Володимир M Lviv 03:41:28 19-29 Bike_r 29"рігід 4:30+
3013 Ковалевич Ростислав M Львів 03:45:55 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
andr shu M Давидів DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3012 Шаргут Діма M Lviv 04:21:01 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4033 Галічинський Андрій M Lviv 05:03:10 19-29 26" хардтейл 3:45-4:30
3410 Муханов Ярослав M Львів 02:58:01 19-29 PCF шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4032 Mekich Andriy M 04:47:40 30-34 26" хардтейл 4:30+
3010 Григорович Юрій M Ternopil 03:46:22 40-49 Rescuers шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1333 Golovan Oleksii M Черкаси 03:14:20 60-69 Randonneurs Ck шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3011 Pavlyk Roman M Pustomyty DNF 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4030 Puk Yurii M Львів 03:27:14 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3409 Скрипець Микола M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4029 Швигар Роман M Lviv DNS 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3408 Сподарик Юра M Obroshyno 03:53:22 35-39 Велоклуб "Оброшино" шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4027 Філюрський Анатолій M Хмельницький 03:21:23 40-49 26" хардтейл 3:45-4:30
4026 Стецький Ярослав M Lviv 03:59:23 <19 27,5" хардтейл 3:45-4:30
4028 Шматко Ален M ЛЬВОВ 04:01:17 40-49 Шалена педалька 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3009 Новіков Олексій M Lviv 02:51:28 40-49 epiq шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1215 Yarov Alex M Lviv 02:53:57 35-39 RacinG SouL шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1113 Ковалевський Mykola M Чернівці DNS 50-59 Bukovina-Masters шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1205 Krokhmalnyy Vitaliy M Lviv 02:38:59 40-49 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Tkachuk Dmitro M Lviv DNS n/a інше 4:30+
1111 Скорий Андрій M Київ DNF 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1112 Marchenko Kostantyn M Kyiv DNS 30-34 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4024 Shchadylo Tania F Lviv DNS 19-29 Шалена педалька 27,5" хардтейл 3:45-4:30
4025 Галамай Юлія F Lviv 04:27:16 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3407 Гаврилів Микола M Lviv DNS 40-49 Шалена Педалька шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
2005 Струк Мирослава F Drohobych 04:04:37 30-34 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4023 Гануляк Анастасія F Львів 05:38:48 19-29 27,5" хардтейл 4:30+
Омелян Володимир M Львів DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4022 Блюй Олександр M Львів 04:59:31 35-39 29"підвіс 4:30+
4021 Крисак Христина F Оброшине 04:53:01 30-34 Велоклуб «Оброшино» 26" хардтейл 4:30+
4020 Кожушко Роман M Lviv 03:08:53 40-49 тандем 2:10-2:30
3020 Зробок Андрій M Lviv 03:32:07 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3035 Євстратьєв Євген M Lviv 04:40:52 40-49 Shypshyna Run Club шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1315 Ivanenko Bohdan M Drohobych 03:53:48 19-29 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Letsyn Vasyl M Ivano-Frankivsk DNS 35-39 Iron Team Cadence шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Кудрик Вадим M Kyiv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1115 Скорбач Микола M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1202 Грущак Віталій M Drohobych 02:54:56 30-34 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4003 Beznos Marta F Lviv 05:23:15 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
4074 Вишинський Дмитро M Золочів 03:37:02 35-39 Кураж 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1337 Medvid Vasyl M Городок DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1203 Бялас Роман M Drohobych DNS <19 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1204 Кошелєв Олександр M Drohobych 03:10:26 35-39 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
2004 Кошелєва Наталія F Drohobych 03:46:49 30-34 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3007 Нера Андрій M Pustomyty 03:37:43 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4019 Malanchuk Orest M Lviv 03:34:41 19-29 MTBSTOCK Cycle Club 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
Pikh Oleg M Lviv DNS 30-34 Gazovyk-Skala фікс/сінглспід 3:45-4:30
1313 Бочуля Остап M Львів 02:48:58 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1107 Вибач Сергій M Lviv 02:18:56 35-39 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1109 Шевцов Юрій M Kyiv DNF 35-39 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3006 Пеньківський Олександр M Lviv 03:46:16 30-34 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1108 Taras Bereschak M Lviv DNF 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2018 Shevchyk Mariia F Lviv 03:44:54 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3028 Gnatushun Nazar M Ternopil 03:53:01 30-34 Rescuers шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
2003 Вибач Марія F Львів DNS 35-39 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4018 Bondar Yuriy M Львів DNF 30-34 Avenga 26" хардтейл 4:30+
Kramar Anastasia F Lviv DNS 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1208 Fedosieiev Dmytro M Lviv 02:57:48 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1103 Атаманюк Юрій M Lviv DNS 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1312 Михайлишин Юрій M Lviv 02:47:23 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4017 Bondar Dmytro M Lviv DNF <19 Avenga 26" хардтейл 4:30+
2015 Karpinska Yana F Lviv 04:49:59 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1311 Гринчук Василь M Lviv 02:53:03 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3422 Василевський Олександр M Lviv 03:24:44 30-34 Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4016 Brodskyy Andriy M Lviv 03:26:07 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
Deviatiarov Stanislav M Lviv DNS 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
1310 Лазебний Микола M Kyiv 02:46:29 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1106 тугарєв саша M Ternopil 02:28:35 40-49 Ternopil golden wheels шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1201 Мирка Максим M Lviv 02:41:02 19-29 TRILEWY шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4087 Федосов Сергій M Lviv 03:34:17 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
1105 Pastushchyn Oleh M Ternopil 03:00:22 50-59 Ternopil golden wheels шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3406 Гнатусько Олег M Чортків 03:06:16 30-34 Бучач шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3468 Луків Андрій M Pustomyty 03:23:01 35-39 Pustomyty Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4014 Shpotyuk Yaroslav M Lviv 03:34:47 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
Курбан Геннадій M Lviv DNS 40-49 TeamGarage1664 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3005 Гавриляк Іван M Gorodok DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Виноградський Олександр M Львів DNS n/a Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3004 Parfenyuk Oleksandr M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1309 Староверов Микола M Ternopil 03:25:26 60-69 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4013 Лисюк Олександр M Львів 03:42:08 35-39 26" хардтейл 4:30+
1319 Bavshyn Oleh M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1133 Стефанишин Микола M Mykolayiv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Саєвич Павло M Львів DNS 35-39 26" хардтейл 4:30+
2002 Ахметшина Олена F Kyiv 03:01:30 30-34 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1104 Ustyanych Vitaliy M Lviv 02:23:18 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3003 Гладьо Орест M Obroshyno 04:21:35 30-34 Велоклуб «Оброшино» шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4072 Яциник Володимир M Lviv DNF 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
1102 Палій Юрій M Lviv 02:40:52 35-39 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1306 Tsyro Dmytro M Kyiv 02:34:13 40-49 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3025 Prezliata Taras M Львів DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4079 Masalow Tolik M Sambir 03:22:43 19-29 SamBears 27,5" хардтейл 3:15-3:45
Гордійчук Юрій M Львів DNS 35-39 27,5" хардтейл 4:30+
1308 Martyniuk Yuriy M Lviv 03:02:37 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Полищук Констянтин M Bila Tserkva DNS 19-29 тандем 4:30+
1307 Salahay Volodymyr M Lviv 02:47:55 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4046 Басараб Сергій M Львів 03:56:54 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4045 Konyhovskiy Ivan M Komarno DNS 19-29 26" хардтейл 4:30+
4049 Dutsiak Oleh M Lviv DNS 19-29 27,5" хардтейл 4:30+
1132 Sabenin Vyacheslav M Lviv 02:23:35 35-39 Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Польова Оксана F Львів DNS 35-39 26" хардтейл 4:30+
1209 Yaremus Kostya M Ternopil 02:41:23 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4011 Лаптєв Владислав M Lviv DNF 19-29 Bicycle Gang 27,5" хардтейл 3:45-4:30
1305 Бабічук Іван M Львів 02:41:44 40-49 SyutkinTeam шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Tovt Sasha M Ужгород DNS 30-34 Banzaj -Ra шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4010 Simashko Serhiy M Lviv DNF 19-29 Bicycle Gang 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3002 Ховатов Руслан M Mukachevo 03:58:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3467 Pavlus Rostyslav M Новояворівськ 02:44:19 19-29 NYBC шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3023 Юнак Руслан M Lviv DNS 30-34 Trilewy шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3404 Ващук Северин M Львів 03:46:50 19-29 COE шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4008 Оліярник Тарас M Львів 04:00:47 30-34 27,5" хардтейл 3:45-4:30
4140 Білець Степан M Львів 05:20:07 19-29 MTB DEAF LVIV 29"підвіс 3:45-4:30
4007 Valko Vladyslav M Lviv 03:42:23 40-49 COE 26" хардтейл 4:30+
3403 Miasniankin Vadim M Lviv 03:09:01 30-34 epiq шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1101 Лактіонов Олександр M Kherson 02:28:38 50-59 digicom cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4004 Ларичев Олександр M Львів 04:53:27 <19 Квт.Колесо Вітрів 26" хардтейл 3:45-4:30
1303 Koval Oleh M Lviv 02:17:55 19-29 Team Sky Lviv шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4067 Mlnk Roman M Lviv 05:26:36 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
Сиротяк Маркіян M Львів DNS <19 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3462 Скочиляс Віктор M Ternopil 03:19:34 30-34 Ternopil VeloMarathon шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3497 Недбайло Петро M Lviv 04:49:44 35-39 МТBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1302 Мельник Роман M Lviv 02:52:08 40-49 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Demkiv Bogdan M Львів DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Petrukh Nazar M Жовква DNS 30-34 VeloHouse шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4002 Друзюк Володимир M Львів 05:00:24 30-34 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3402 Беркела Володя M Львів DNS 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3001 Sheplyakov Valeriy M Львов 03:15:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1301 Prushko Andriy M Львів 02:49:30 30-34 Три Леви шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4001 Fitel Roman M Lviv DNS 30-34 Bike_r 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
4059 Щегольський Євген M Lviv DNF 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4006 Жук Роман M Львів DNS 40-49 26" хардтейл 3:45-4:30
3401 Сергій Васько M Сокаль 03:18:28 50-59 ВелоСокаль шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4043 Криворука Володимир M Lviv 04:08:56 35-39 Avenga 29"підвіс 3:45-4:30
Сидорович Олег M Lviv DNS 60-69 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Podenko Zahar M Lviv DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4044 Zavalin Dmytro M Стрий 04:05:41 35-39 26" хардтейл 3:15-3:45
3021 Купина Володимир M Lviv 04:08:56 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3022 Поденко Вадим M Lviv 03:30:43 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Дмитрик Орест M Тернопіль DNS 19-29 Ternopil Velomarathon шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1326 Sepliviy Rostislav M Busk DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1210 Могилецький Олег M Луцьк 02:47:10 50-59 Trilewy шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4047 Yarmoliuk Marian M Lviv 03:43:21 35-39 Bike Stalkers 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3024 Близнюк В'ячеслав M Lviv DNS 35-39 Bike Stalkers шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3044 Vlasyuk Volodymyr M Львів 04:01:14 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1116 Шманьов Микола M Ternopil 02:28:32 40-49 ОЗОН шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1117 Дорош Назар M Гамбург 02:22:05 40-49 TRILEWY шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1321 Kharchenko Antonio M Lviv 03:19:11 40-49 Bike Stalkers шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4050 Mykhailyk Kolya M Lviv 03:50:33 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
3413 Добранський Богдан M Львів 02:44:18 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Соромля Руслан M Львів DNS n/a 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1118 Ischenko Slava M Lviv 02:31:55 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Бандрівська Катя F Odesa DNS 30-34 Nutrixxion Palmyra шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3441 Pidvirnyi Taras M Lviv 03:46:10 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3043 Сливка Юра M Пустомити 03:34:24 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4051 Яхімець Андрій M Львів DNS 19-29 PCF 27,5" хардтейл 4:30+
Тома Петро M Львів DNS 19-29 26" хардтейл 4:30+
1374 Бужович Роман M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3026 Metko Yuriy M Пустомити 04:01:44 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3071 Grochla Mateusz M Сколе 04:03:31 35-39 Velo Skole шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3414 Феденько Святослав M Ivano-Frankivsk 03:20:29 30-34 Franko Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1119 Добосевич Ярослав M Lviv DNS 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4052 Рукавішніков Валерій M Lviv 03:30:27 35-39 ГО «Львів Екстрім Клуб» 26" хардтейл 3:45-4:30
4053 Романишин Ігор M Lviv 04:43:02 30-34 Avenga 27,5" хардтейл 4:30+
3027 Тимергазін Віталій M Львів 03:42:24 50-59 Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4054 Щипель Ігор M Peremozhne 03:18:36 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
1322 Василець Владислав M Lviv 02:57:25 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Власюк Василь M Lviv DNS 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4139 Herasymov Anatolii M Сколе 04:14:10 35-39 Velo Skole 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3415 Керичинський Ярослав M Львів 03:29:25 35-39 COE шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Nazar Oleh M Lviv DNS 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1323 Sikorskyi Oleksii M Lviv 02:56:09 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Shabashov Dmitriy M Odesa DNS 30-34 Palmyra Odesa шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4063 Книш Андрій M Lviv 04:51:50 35-39 26" хардтейл 3:45-4:30
4056 Шабаранський Роман M Lviv DNS 35-39 ВОЛОЦЮГИ 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1225 Смолінський Павло O Золочів 03:20:58 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4075 Олійник Микола M Lviv 03:32:13 30-34 РЯСНЕ team 26" хардтейл 3:45-4:30
3416 Нечай Ярослав M Золочів 03:23:59 19-29 Jollyride шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4057 Yufan Vasyl M Lviv 04:41:02 40-49 Bike Stalkers 26" хардтейл 3:45-4:30
4176 Danylovych Volodymyr M Lviv 04:40:11 35-39 26" хардтейл 4:30+
4060 Марченко Павло M Lviv DNS 30-34 Bike Stalkers 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4061 Hrondzal Oksana F Lviv DNS 30-34 Cognizant Softvision 27,5" хардтейл 4:30+
4062 Каршень Назар M Самбір 03:30:00 19-29 SAMBEARS 26"рігід 3:15-3:45
4064 Завалін Оля F Львів 04:49:26 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
Spl Natali F Львів DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4065 Запрута Альона F Lviv 04:54:08 30-34 26" хардтейл 4:30+
4066 Решетнік Юрій M Львів 04:08:27 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3434 Осташевський Олександр M Львів 02:59:07 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1212 Стефуранчин Олександр M Немирів 02:19:06 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1213 Кухта Віктор M Lviv 02:54:54 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1123 Рябцев Володимир M Lviv DNF 50-59 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Замогильний Євген M Львів DNS <19 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4071 Onyshko Andriy M Lviv DNF 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3469 Мудрик Вадим M Львів 04:15:11 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4069 Корнило Юрій M Lviv DNS 35-39 27,5" хардтейл 3:45-4:30
1324 Shostak Vlad M Lutsk 02:44:31 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Мельник Марина F Rivne DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4068 Griaznov Dennis M Lviv 05:06:08 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1122 Гузов Віктор M Lviv 02:10:07 35-39 SkyFitness-GRAWE cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1121 Погодін Костянтин M Lviv DNS 35-39 Team Sky Lviv шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1120 Вербицький Андрій M Lviv DNS 35-39 Team Sky Lviv шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3470 Korkishko Mykola M Lviv 03:42:43 35-39 Kresalo. шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3418 Шафран Андрій M Lviv 03:11:33 30-34 Cognizant Softvision шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1125 Rodin Sergii M Kyiv DNS 30-34 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Stasiv Ivan M Львыв DNS 19-29 Day Boje Doyihati 29"підвіс 4:30+
3417 Волинець Ігор M LVIV 04:00:34 35-39 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Гончар Олександр M Львів DNS 40-49 27,5" хардтейл 4:30+
2007 Provozin Oleksandra F Lviv 03:45:14 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3029 Ващук Петро M Lviv 04:32:05 30-34 COE шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
Кохайкевич Андрій M Львів DNS n/a Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
2008 Омелян Оля F Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1124 Високосов Михайло M LUTSK DNS 35-39 Lutsk Triathlon Federation шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1502 Pazyak Yosyf M Lviv 02:58:41 60-69 Тандем шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1214 Кіндзерський Сергій M Ternopil 02:41:44 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1365 Смалюк Тарас M Луцьк 02:41:39 30-34 Lutsk Triathlon Federation шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4086 Mudrak Andriy M Золочів 03:23:48 19-29 Jolly Ride шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4078 Пазин Юрій M Львів DNS <19 тандем 2:10-2:30
1332 Грибовський Олексій M Ivano-Frankivsk 02:41:43 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4162 Semkiv Volodymyr M Lviv 03:57:45 35-39 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3067 Стефанишин Олег M Гребенів 03:25:32 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Chesnykivskyi Stepan M Chervonograg DNS 30-34 Easy_Meat 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1331 Чугуєвець Орест M Lviv 02:49:40 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Пилип Віталій M Chortkiv DNS 35-39 Cadence шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4073 Senkiv Volodya M Zolochiv 03:26:23 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
4175 Prokop Ivan M Львів 03:58:12 40-49 "Critical Mass Lviv" 26" хардтейл 3:45-4:30
1131 Klimov Alexey M Nova Kahovka 02:28:37 40-49 digicom cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3425 Kharkhalis Anton M Lviv DNF 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4085 Тарасюк Роман M Ходорів DNS 19-29 26"рігід 3:45-4:30
3424 Morozov Valerii M Vinnytsia 03:01:09 40-49 St. Matras RC шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3423 Demchenko Vitaliy M Київ DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3476 Доман Юрій M Lviv 02:52:59 n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1229 Мартинів Володимир M Ternopil 02:51:22 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1330 Сманцеров Микола M Lviv 02:23:39 40-49 epiq шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4084 Zhehrai Andrii M Lviv 04:47:19 40-49 Зварйовані туристи 26" хардтейл 3:45-4:30
4083 Chapyuk Oleg M Луцьк 03:46:38 50-59 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4121 Стельмахович Ярослав M Золочів 04:07:07 <19 JollyRide 26" хардтейл 4:30+
1329 Маселко Віталій M Самбір 02:36:17 35-39 SAMBEARS шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4082 Сава Олег M Львів 04:13:02 19-29 26" хардтейл 3:45-4:30
4081 Соромля Руслан M Lviv 03:27:11 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1328 Козак Назарій M Lviv 03:22:18 30-34 Cognizant Softvision шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1327 Білий Микола M Lviv 03:10:34 40-49 AVP Service шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1372 Гундяк Віктор M Ivano-Frankivsk 03:10:46 40-49 Vector IF шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1126 Суровец Сергей M Kyiv 02:41:42 60-69 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1216 Волинець Віталій M Ternopil 02:32:02 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3030 Datsko Yurii M Lviv 03:16:02 19-29 Вазонки шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Рогов Олег M Львів DNS n/a 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
4127 Голодівський Ігор M Lviv DNF 40-49 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3421 Kravets Dmytro M Lviv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4080 Креховецька Роксоляна F Львів DNS n/a SHYPSHYNA RUN CLUB 26"підвіс 4:30+
3420 Грабар Роман M Самбір DNS 30-34 SamBERS шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4104 Псюк Ростислав M Львів 03:59:41 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3430 Панчишин Юрій M Drohobych 02:48:30 30-34 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3034 Khrypko Eugene M Lviv 05:40:14 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
Гаврилко Іван M Lviv DNS 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1336 Shabat Pavlo M Львів DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Гонтар Олександр M Черкаси DNS 19-29 тандем 2:10-2:30
4103 Петрашов Сергій M Львів 05:11:48 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1130 Kutsai Vadym M Novovolynsk 02:57:56 35-39 Heart Inside Team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1335 Bandalak Vitalii M Ivano-Frankivsk 02:49:47 30-34 Iron Team Cadence шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1224 Zabava Yuriy M Ternopil 02:49:46 35-39 Iron Team Cadence шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1223 Chmel Sergey M Ivano-Frankivsk 02:23:32 35-39 Iron Team Cadence шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3429 Лободзіц Юрій M Novoiavorivsk 03:09:22 30-34 NYBC шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Krasnoshchoka Andrey M Lviv DNS n/a інше 3:45-4:30
4102 Багрій Андрій M Львів DNS n/a Команда імені Філіпа Фрая 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4101 Пугач Ігор M Новояворівськ 04:18:50 30-34 NYBC 26" хардтейл 4:30+
4100 Климів Олена F Lviv DNS 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
4099 Добрянський Юрій M Львів DNS 30-34 26" хардтейл 3:45-4:30
3428 Божик Віталій M Новояворівськ DNS 19-29 PCF шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3053 Крисак Тарас M Obroshyno 04:04:26 30-34 Велоклуб "Оброшино" шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2012 Паничевська Леся F Lviv 03:47:04 35-39 Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
2011 Nakonechna Aliona F Vinnytsya 03:09:11 19-29 VinRC шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3464 Романчук Олег M Chervonohrad 02:44:29 50-59 Вело Червоноград STRAVA шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3463 Гусар Олег M Chervonohrad 03:00:45 50-59 Вело Червоноград STRAVA шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1334 Moroz Taras M Івано-Франківськ 02:59:30 35-39 Iron Team Cadence шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4098 Лобанов Андрій M Львів 04:02:41 35-39 26" хардтейл 3:45-4:30
1220 Мірошніченко Вячеслав M Vinnytsya 02:44:32 50-59 Vinnytsia Racing Club (VinRC) шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3033 Богуш Артем M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
2033 Дяченко Юліана F Львів 04:30:42 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4096 Горбковий Віталій M Lviv DNS 19-29 Brothers 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3427 Гаврилюк Олексій M Lviv 03:34:06 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1219 Кокорін Сергії M Новая Каховка 02:44:28 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1129 Lenyshyn Nazar M Lviv 02:16:08 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1501 Печенюк Геннадій M Новий Розділ 03:27:31 70+ ДЗМ "КАРПАТИ" Новий Розділ шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4095 Dubravska Inna F Lviv 04:29:14 19-29 інше 4:30+
4094 Баран Тарас M Lviv DNS n/a інше 3:45-4:30
4093 Вовк Володимир M Lviv 04:12:18 40-49 26" хардтейл 4:30+
3032 Горбань Зіновій M Тернопіль 04:02:51 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1218 Курницький Тарас M Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
2010 Kurnytska Marta F Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Перехожук Микола M Стрий DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4092 Сергієнко Віталій M Lviv 03:23:56 40-49 РЯСНЕ team 26" хардтейл 2:50-3:15
4091 Черниш Сергій M Lviv 04:12:28 35-39 Вело+ 26" хардтейл 4:30+
1128 Kalinovskyi Leonid M Kyiv 02:28:33 35-39 VinRC шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1338 Meshkov Boris M Dnipro 02:45:53 19-29 Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
2009 Шквиря Маріна F Drohobych 03:46:49 19-29 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1127 Храпін Сергій M Kyiv DNF 35-39 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4090 Казаков Олександр M Lviv DNS 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
4089 Домінюк Володимир M Lviv 03:39:05 40-49 Управління фізичної культури та спорту ЛОДА 29"рігід 3:45-4:30
2013 Ulianiuk Paula F Lviv 03:00:33 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3038 Войташек Антон M Lviv 03:53:58 19-29 Архітрактор шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Aznar Garrido Esteban M Arganda del Rey DNS 40-49 SalgadoBike шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Білинська Галя F Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1217 Юзьків Анатолій M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3037 Новосельський Ігор M Старий Самбір 02:48:07 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3070 Фаліштинський Олег M Lviv 03:28:54 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1504 Зуєв Олександр M Червоноград DNS 70+ Клуб "Вело-Сокаль" шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
2014 Dobranytsia Olenka F Lviv 02:53:46 19-29 Nutrixxion Palmyra шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1227 Городніченко Валентин M Львів 02:34:16 19-29 флекс з Рікардо шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1136 Трофил Станислав M Lviv 02:17:59 35-39 TRILEWY шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1135 Воронов Дмитро M Kherson DNS 35-39 digicom cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1134 Музичук Леонід M Луцьк DNF 35-39 MetrDoor шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3036 Сироткін Олексій M LVIV DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4112 Шуманський Юрій M Львів DNS 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
4111 Hromnyuk Serhiy M LVIV 04:05:59 35-39 26" хардтейл 4:30+
3052 Kryvoruchko Vladyslav M Lviv 03:29:16 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4120 Dluhosh Volodumyr M Lviv 03:18:04 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
3431 Chorba Sebastyan M Сколе 03:06:34 35-39 Velo Skole шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Прит Олександр M томашгород DNS 50-59 Amber Tri Sports 29"хардтейл/28"гібрід 2:50-3:15
4110 Скорохід Антон M Ternopil 03:53:24 19-29 26" хардтейл 3:15-3:45
3042 Вербицький Сергій M Chervonohrad DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3433 Yanovskyi Oleksii M Львів 02:51:37 50-59 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4109 Рунц Євген M Львів 03:45:59 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4119 Вельган Андрій M Lviv 03:53:41 19-29 26" хардтейл 3:15-3:45
3474 VAKHULA YAROSLAV M Новояворівськ 03:07:42 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1230 Serhiy Smirnov M Lviv 02:38:46 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3041 Yakivchuk Sergii M Вінниця 03:49:57 19-29 Архітрактор шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3473 Мусієнко Максим M Славута 03:30:38 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Melnyk Roman M Lviv DNS 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3458 Zyblikevych Myroslav M Lviv DNF 30-34 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4106 Олексин Юрій M Львів 04:16:22 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
Kuntso Oleh M Lviv DNS n/a Naukova Crew 29"хардтейл/28"гібрід 2:50-3:15
1339 Zorivchak Vasyl M Lviv 02:53:17 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4161 Лушней Назар M Lviv 04:08:53 19-29 27,5" хардтейл 3:45-4:30
4333 Антончик Сергій M Lviv 03:56:43 50-59 26"підвіс 3:45-4:30
1138 Юрий Клим M Kyiv DNF n/a KliMTeam шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3040 Шейко Даниїл O Краматорськ 06:05:35 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1137 Makhanets Oleksandr M Lviv 02:17:58 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1340 Симонович Андрій M Rivne 02:47:47 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3432 Chychkevych Bohdan M Lviv 03:03:25 30-34 epiq шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3039 Цісар Дмитро M Вінниця 03:49:58 19-29 Архітрактор шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4105 Жукевич Оксана F Lviv 05:30:54 30-34 27,5" хардтейл 4:30+
Копер Вероніка F Комарно DNS <19 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
Мочурад Іван M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
Ovsyannikov Olexandr M Киев DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3051 Пшик Назар M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1140 Поляновський Юрій M Київ 02:34:16 35-39 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3050 Лесюк Андрій M Львів DNS 19-29 Arcus шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Markov Yurii M Zhovkva DNS 19-29 Zhovkva 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3049 Дум'як Павло M Львів DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Шевців Євген M Жовква DNS 35-39 тандем 2:10-2:30
Якімов Микола M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Smoliy Yevhen M Zhovkva DNS 19-29 26" хардтейл 3:45-4:30
3048 Підгайний Михайло M Пустомити 03:55:59 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1139 Олексій Самойлов M Київ 02:55:51 35-39 Троє шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Скляренко Николай M Lviv DNS n/a 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
4135 Гнатюк Марко M Бурштин 03:24:38 <19 Boston bike 26" хардтейл 3:45-4:30
4134 Боринець Анатолій M Бурштин 03:24:38 50-59 Boston Bike 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3080 Равлюк Іван M Lviv 04:09:24 19-29 Only rock, beer and bicycle шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1142 Садовский Андрей M Луцьк 02:17:53 40-49 Луцьк шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3475 Поляновський Андрій M Київ 03:09:33 35-39 Троє шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2017 Поляк Яна F Киев 02:38:03 30-34 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4160 Kruhla Tanya F Lviv 05:36:31 30-34 Gorgany 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3440 Ситько Олексій M Обухів 03:14:09 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
2016 Moroz Elena F Львів DNS 40-49 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3439 Кулагін Максим M Lviv 03:12:22 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4174 Balandovych Bohdan M Lviv 03:34:46 19-29 СОЕ 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3047 Гнатюк Павло M Оброшине 05:02:38 35-39 Велоклуб «Оброшино» шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3438 Гулюк Сашко M Володимир-Волинський р-н, с. Селец 04:39:31 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3437 Горбачов Олександр M Львів DNS 35-39 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4115 Fedan Mykola M Львів DNS n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1232 Матвійчук Віталій M Kyiv DNF 30-34 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Velychko Tomas M Хуст DNS 50-59 Banzaj-Ra шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
100 Пріць Назарій M Lviv 02:57:52 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3436 Гуменчук Олег M Lviv 03:02:27 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Сощенко Вадим M Lviv DNS 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3079 Romanchuk Vlad M Chervonohrad 02:38:23 19-29 Вело Червоноград STRAVA шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1233 Унгурян Георгій M Чернівці 02:38:49 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Казарян Варужан M Львів DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4114 Лаб'як Орест M Lviv 03:25:56 35-39 27,5" хардтейл 3:45-4:30
4088 Аннаєва Марал F Lviv 03:35:55 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3046 Міськович Андрій M Дрогобич 03:39:37 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1231 Вапляк Юрій M Тернопіль 04:39:11 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3056 Федан Мар'ян M Підбірці DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1503 Прокопович Богдан M Lviv DNF 19-29 SS Halychyna Crew фікс/сінглспід 2:50-3:15
3083 Panchyshyn Petro M Lviv DNF 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3066 Віколаш Максим M Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3435 Huk Sviatoslav M Львів 03:03:25 19-29 epiq шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1603 Platko Taras M Lviv DNS 30-34 Deer team шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4048 Голець Рома M Львів 03:56:59 30-34 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3045 Зіньків Ростислав M Lviv 03:28:11 19-29 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1143 Кенасовський Антон M Kyiv DNS 35-39 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3442 Khoptyar Oleksiy M Ярмолинці 02:48:00 n/a Я і Макс шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4173 Сіромський Орест M Львів 04:53:30 <19 26" хардтейл 3:45-4:30
3055 Миськів Маркіян M Lviv 03:54:25 19-29 Архітрактор шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4116 Яворський Андрій M Львів 04:49:47 35-39 Avenga 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3054 Кузьмінчук Макс M Lviv 03:56:03 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Bokalo Igor M Lviv DNS 30-34 Nextbike Nextbike 2:50-3:15
2019 Десятник Роксолана F Київ 03:56:21 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Трифонов Костянтин M Kyiv DNS 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 2:10-2:30
3443 Кохайкевич Андрій M Львів 02:42:18 40-49 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3449 Шумаков Макс M Kiiv 02:38:21 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1342 Піцикевич Олег M Lviv DNF 40-49 Шалена Педалька шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3445 Сікора Ігор M Львів 03:47:16 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Куниця Олександр M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4118 Цукало Тарас M Lviv DNS 19-29 Gorgany 26" хардтейл 4:30+
3444 Соболев Николай M Lutsk 03:25:46 50-59 Lutck шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1144 Корчак Aндрiй M Кременчук 02:23:33 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1341 Kuhar Taras M Kyiv 02:56:58 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1234 Росіцький Володимир M Kyiv 02:41:20 19-29 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3057 Музичук Юрій M Lviv 04:43:34 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1346 Здорик Андрій M Кам'янець-Подільський 03:02:24 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4117 Демидко Денис M Хмельницкий DNS 19-29 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3447 Tkachuk Yaroslav M Ternopil 03:13:56 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1145 Федюк Іван M Kamianets-Podilskyi DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3063 Mudzhyri Tymur M Kyiv 04:48:05 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
2020 Руднікович Людмила F Lviv 04:20:00 40-49 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1364 Антонов Леонід M Lviv 02:28:49 35-39 epiq шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3062 Horbach Oleh M Kyiv 04:48:05 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3061 Шишкін Антон M Lviv DNF 30-34 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Хоміцький Маркіян M Lviv DNS <19 26"підвіс 4:30+
4126 Брусняк Іван M Львів DNS 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3060 Kecha Mykola M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Стадницький Юра O Lviv DNS 19-29 Шприха шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3058 Владов Даниіл M Lviv 03:45:03 <19 Шприха фікс/сінглспід 2:10-2:30
4145 Kaliberda Yegor M Lviv 03:36:58 35-39 ZernoVita 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1155 Матвіїв Степан M Busk DNF 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1235 Solodyankin Yaroslav M Lviv DNF 30-34 epiq шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3059 Дяків Олександр M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1344 Lys Nazar M Lviv 03:32:22 19-29 Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4125 Шептицький Станіслав M Lviv DNS 35-39 інше 4:30+
4129 Kudryk Yaroslav M Lviv DNS 19-29 Boomerang тандем 3:15-3:45
4124 Kusiy Oleksiy M Львів DNS n/a 27,5" хардтейл 3:15-3:45
1236 Levchuk Kolya M Ivano-Frankivsk 02:31:58 19-29 SRCC шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1146 Сосніцький Анатолій M Lviv 02:11:51 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2023 Рогова Мар’яна F Львів DNS 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
2022 Bohdan Zoryana F Львів DNS 40-49 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1352 Корда Володимир M Lviv 02:32:00 35-39 Макеба шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Семків Любомир M Львів DNS 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1347 Бевз Олександр M Lviv 03:24:48 40-49 Avenga шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3455 Нагірняк Вадим M Львів 02:53:06 19-29 epiq шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4123 Біляковський Володимир M Lviv DNF 19-29 Білки 26" хардтейл 4:30+
Solohub Volodymyr M Kyiv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Когут Міша M Львів DNS n/a Шприха шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4172 Мазлум'янц Сергій M Львов 05:07:02 35-39 29"рігід 3:45-4:30
1147 Пясецький Сергій M Lviv 02:16:27 19-29 epiq шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1159 Shaposhnikov Andy M Lviv 02:18:02 35-39 epiq шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1348 Lytwyn Wiktor M м. Львів 02:37:39 50-59 epiq шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1148 Карапась Микола M Kyiv 02:16:10 30-34 SkyFitness-GRAWE cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1349 Zenin Oleksiy M Lviv 02:41:41 19-29 13 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Безуглая Олеся F Львов DNS 30-34 тандем 3:45-4:30
Швайка Олександр M Львів DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3065 Стефанчук Іван M Львів DNS 19-29 PCF шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Smyk Arsen M Броди DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Ufftyu Mhhuuu M Ковель DNS n/a СК " Ковель" шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1149 Сорока Ярослав M Ivano-Frankivsk 02:22:00 30-34 MTBBike Specialized Team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Кайдалов Сергiй M Kamianets-Podilskyi DNS 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 2:50-3:15
1361 Демкович Андрій M Lviv 02:34:41 35-39 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1150 Випасняк Любомир M Ivano-Frankivsk 02:23:29 35-39 MTBBike Specialized Team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1350 Євген Семаш M Кам'янець-Подільський 04:01:38 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3454 Йолтухівський Руслан M Тернопіль 03:04:08 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
2021 Yarmurskia Marina F Ternopil 03:45:26 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3064 Зайцев Олексій M Lviv 04:30:12 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4122 Мороз Тарас M Lviv 03:04:10 35-39 РЯСНЕ team 26" хардтейл 2:50-3:15
3448 Zaitsev Volodymyr M Simferopol 03:25:50 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1351 Онисько Тарас M Золочів 03:08:14 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Подолянчук Дмитро M Lviv DNS 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 2:50-3:15
3453 Бащук Сергій M Львів 03:39:21 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4132 Солоха Богдан M Lviv 03:57:55 40-49 27,5" хардтейл 3:45-4:30
1151 Калічинський Андрій M Lviv 02:23:29 n/a ВЕЛОСОКАЛЬ шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3452 Vasylkiv Bohdan M Львів DNF n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1110 Volovod Dmytro M Kyiv 02:16:08 19-29 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3068 Voloshchak Pavlo M St.Sambir DNS 19-29 Starbikes шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4131 Поліщак Роман M Lviv DNS 30-34 CGMD 26" хардтейл 4:30+
4130 Лашків Сергій M Бурштин 03:24:01 19-29 Boston Bike 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4058 Крят Олексій M Lviv 03:32:12 60-69 РЯСНЕ team 26" хардтейл 3:15-3:45
3450 Koshel Vasyl M Kolomya 04:16:26 40-49 Family шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3451 Субботський Юрій M Lviv 03:18:09 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4077 Грудецький Євген M Львів 03:14:33 19-29 26"рігід 2:30-2:50
3457 Штефаніца Михайло M Львів DNF 30-34 Shypshyna Run Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1354 Voskalo Maxim M Lviv 02:39:33 19-29 Critical Mass Lviv шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1153 Данилюк Андрій M Kalush 03:18:23 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1156 Прокопів Володимир M Lviv 02:28:50 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Петрух Андрій M Жовква DNS n/a 26" хардтейл 3:45-4:30
4137 Yasinskyi Denys M Львів 03:37:29 30-34 Shypshyna Run Club 26" хардтейл 3:45-4:30
1373 Melymuka Volodymyr M Kyiv DNS 35-39 Bike L.A.B. шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3456 Khymchuk Mykhailo M Тернопіль 03:13:56 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4136 Senyshyn Roman M Lviv 04:36:46 19-29 Cognizant Softvision 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1152 Bondaryev Timur M Київ 03:05:28 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4159 Павло Ісаєв M Львів 03:54:50 19-29 27,5" хардтейл 3:45-4:30
2027 Артюхова Катерина F Lviv 03:28:12 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4171 Надточiй Дмитро M Черкаси 02:52:50 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
Shejko Mykola M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3069 Герун Михайло M Тернопіль 03:46:17 30-34 Rescuers шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
2024 Ковалевская Наталия F Київ 02:55:51 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4170 Терін Антон M Львів DNS 35-39 26" хардтейл 3:45-4:30
4141 Лісовий Володимир M Ternopil DNS 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1358 Іванчук Максим M Lviv 02:24:25 35-39 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4005 Harasymiv Olia F Львів 04:50:10 <19 тандем 4:30+
1359 Довгунь Дмитро M Ternopil DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1360 Palamarchuk Anton M Kyiv 03:12:04 n/a VARVAR BRC шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1357 Kulyuk Vasya M Луцьк 02:37:40 50-59 Луцьк шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Мініч Олег M Вараш DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1154 Hrushetskyy Viktor M Луцьк 02:45:51 35-39 MetrDoor team Luck шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1356 Гайда Юрій M Lviv 02:52:58 35-39 RedHead-Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4144 Козакевич Майя F Львів 04:20:02 30-34 26" хардтейл 4:30+
4158 Томашевський Владислав M Львів 05:32:19 19-29 MTB DEAF LVIV 27,5" хардтейл 4:30+
4055 Zvarych Ivan M Львів DNS 30-34 26" хардтейл 4:30+
4142 Iatskiv Andriy M Львів DNS 19-29 26" хардтейл 3:45-4:30
2025 Добринська Наталія F Київ 02:46:27 n/a Echelone шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4143 Pityn Maryan M Lviv 03:57:58 35-39 ЛДУФК інше 4:30+
3072 Еліяшевський Ігор M Пустомити 03:04:20 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1157 Бакуринский Борис M Kyiv 02:11:53 30-34 SkyFitness-GRAWE cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3073 Еліяшевський Ігор M Пустомити DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Koval Alexey M Kyiv DNS n/a echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1363 Homyshyn Ruslan M львів 03:12:03 30-34 Trilewy шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4154 Кузьменко Володимир M Lviv 04:16:28 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3082 Лазарчук Назар M Рівне 04:45:07 <19 Rivelo team шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4153 Марчук Віктор M Рівне 04:40:14 <19 Rivelo team 26" хардтейл 4:30+
Pastukhhova Iryna M Lviv DNS n/a 27,5" хардтейл 4:30+
4152 Chornyi Maks M Lviv 04:07:52 19-29 Тур де Львів тандем 4:30+
1362 Верланов Михайло M Lviv 03:24:19 30-34 MAKEBA шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4151 Уліцький Володимир M Lviv DNS 35-39 27,5" хардтейл 3:45-4:30
1379 Hrushetskyy Vlad M Lutsk 04:39:51 <19 Metr door team luck шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4149 Меркур'єв Сергій M Lviv 05:36:36 35-39 Gorgany 26" хардтейл 4:30+
4148 Шушпанова Альона F Lviv 05:37:33 30-34 Gorgany 26" хардтейл 4:30+
4147 Фомін Сергій M Львів 03:28:38 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
Плеханова Аліна F Lviv DNS 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
4146 Данилюк Василь M Івано-Франківськ DNS 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1158 Третьяков Артем M Львів 02:32:00 35-39 TRILEWY шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1367 Rybii Mykhailo M Davydiv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1368 Kun Ihor M Lviv 02:59:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3078 Стороженко Сергій M Lviv 03:09:45 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3077 Даниленко Юрій M Львів 03:11:55 35-39 epiq шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1366 Sedinkin Tymofii M Хмельницький 02:16:10 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3076 Chyzhakivskiy Olexandr M Rivne 04:06:20 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1369 Shejko Mykola M Львів 03:28:55 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3501 яцута іван M Lviv 03:22:26 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1160 Ураткин Алексей M Киев 02:28:37 35-39 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4157 Могила Ігор M Lviv DNS 30-34 27,5" хардтейл 4:30+
3075 Misiuryk Andrii M Львів 03:17:52 19-29 Вазонки шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4156 Юрій Голуб M Львів DNS 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3074 Комарницький Андрій M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1604 Kulyk Alexander M Lviv DNS 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1370 Витрикуш Юліан M Lviv 03:21:30 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1161 Karpiuk Orest M Dubno 02:49:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2026 Veksler Nataliya F Львів DNS 40-49  Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1162 Должиков Глеб M Киев 03:27:31 30-34 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1371 Федина Ігор M Lviv DNS 40-49 Shypshyna Tri team шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4155 Алєщєнко Микола M Львів 03:49:20 40-49 26" хардтейл 3:45-4:30
1345 Зволінський Олексій M Kyiv DNS 30-34 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Міхняк Антон M Lviv DNS 19-29 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Грабинський Юрій M Брюховичі DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Григор'єв Євген M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
2028 Ящук Ольга F Kyiv 02:46:41 30-34 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1375 Shylov Eugene M Kyiv DNS 30-34 DEEP Cycling шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Непийвода Олексій M Львів DNS n/a Шалена Педалька 29"хардтейл/28"гібрід 2:10-2:30
Дубинец Тарас M Киев DNS n/a Dnepr Masters шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2029 Petrushenko Valentyna F Odesa 02:37:59 19-29 Hoods and Drops Racing шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1164 Koretskii Oleksii M Odesa 02:58:41 19-29 Hoods and Drops Racing шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1378 Корчагін Дмитро M Київ 02:57:17 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1377 Goral Mieczyslaw M Lviv 04:40:52 50-59 Trilewy шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4503 Рудик Юрка M Lviv 05:12:30 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1376 Настоящий Володимир M Ivano-Frankivsk DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3507 Лихач Павло M Lviv 04:24:54 30-34 29"підвіс 3:15-3:45
Федорчук Андрій M Lviv DNS 40-49 тандем 2:10-2:30
4169 Кульпін Данило M Львів 04:25:30 <19 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3461 Skyba Stepan M Lviv 04:06:36 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4168 Sharan Evgen M Львів DNF 35-39 Sharan 29"підвіс 4:30+
1165 Касперович Дмитро M Одесса DNF 30-34 Hoods and Drops Racing шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Sharan Danylo M Львів DNS <19 тандем 2:10-2:30
3081 Zorivchak Marian M Lviv 03:59:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4167 Sharan İryna M Львів DNS 30-34 Sharan 26"підвіс 4:30+
4166 Терін Влад M Львів 04:25:32 <19 27,5" хардтейл 3:45-4:30
4165 Шаран Данило M Львів DNF <19 Sharan 26"підвіс 4:30+
4164 Герич Олег M Львів 05:41:48 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4163 Левик Роман M Львів 04:57:16 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1166 Яценко Владимир M Киев 02:17:51 40-49 SkyFitness-GRAWE cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4128 Палюх Олег M Львів 05:14:10 19-29 26" хардтейл 3:45-4:30
Іваник Юра M Львів DNS 35-39 тандем 2:10-2:30
3460 Vytak Marian M Lviv 03:25:22 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Litvitska Viktoriia F Хмельницький DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1237 Коваленко Дмитро M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
2030 Bilohan Iryna F Lviv DNS 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4012 Kovalenko Danylo M DNS <19 26" хардтейл 3:45-4:30
4177 Лещишин Микола M Lviv 03:58:17 <19 26"рігід 4:30+
4502 Глова Андрій M Львів 05:12:31 19-29 Україна 26" хардтейл 4:30+
3506 Strilets Ihor M Пустомити 03:32:03 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1325 Городецький Леонід M Kyiv 02:52:47 50-59 Old Farts Kyiv Cycling шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1228 Семенюк Назар M Dubno DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3472 Bulatovsky Oleg M Lviv 03:57:18 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1226 Ксенюк Іван M Ivano Frankivsk 02:36:43 35-39 FBC шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
2032 Захарова Марта F Lviv DNS 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Dytiuk Sviatoslav M Львів DNS n/a Lviv regional Prosecutor’s Office шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1222 Хитра Максим M Lviv 02:41:48 35-39 Club Ultra шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3446 Петльований Володимир M Львів 03:19:19 19-29 Вазонки шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3471 Матвійчук Валентин M Lviv 03:26:52 19-29 Вазонки шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4009 Збаращук Віталій M Львів 03:06:42 35-39 It's coffee 26" хардтейл 4:30+
Davydchuk Andriy M Lviv DNS n/a Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1221 Гаївський Роман M Lviv 03:00:40 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3031 Бурда Олексій M Обухів 03:55:50 40-49 Брутальні Байциклісти шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Pysanko Dima M Lviv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3419 Лобода Руслан M Lviv DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3426 Когут Андрій M Lviv DNS 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4070 Фомін Олег M Львів 03:50:21 30-34 Cube 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4015 Піскун Сергій M Обухів 03:50:52 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
Мартинюк Юрій M Львів DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Лєшик Максим M Вараш DNS 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
Будзан Юрій M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
2031 Herasymiv Yaryna F Lviv 04:49:45 30-34 Split шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1380 Ovsyannikov Mykyta M Netyshin DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3465 Олег Лапка M Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3466 Lapka Rostik M Львів DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Натін Артур M Lviv DNS 35-39 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4076 Bobalik Maryan M Ivano-Frankivsk 03:53:57 19-29 Franko Bicycle Club 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
Дрись Михайло M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4500 Torbyak Vladislav M Ivano-Frankivsk 03:37:03 19-29 FBC 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
1238 Popov Sergiy M Kyiv 03:08:22 50-59 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1304 Цюпер Тарас M Київ 02:59:07 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Олександр Загородник M Lviv DNS 30-34 Cognizant Softvision шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Колесник Мария F Львів DNS 19-29 26"рігід 4:30+
1141 Юрій Тимцо M Луцьк DNF 50-59 Луцьк шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4504 Мудрий Віталік M Lviv 03:54:52 35-39 26" хардтейл 4:30+
Добринська Наталія F Київ DNS 35-39 Echelon шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3477 Прилуцький Олександр M Львів 04:13:32 40-49 СКА шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4178 Алендарь Артем M Львів 03:23:38 40-49 СКА тандем 3:45-4:30
3478 Мельник Виталий M Lviv 04:03:10 35-39 СКА шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
2034 Orlova Iryna F Львів 03:51:59 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3479 Mutsko Ivan M Маріуполь 03:48:27 19-29 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Kashuba Olga F Львів DNS n/a 26" хардтейл 4:30+
4501 Михнич Ростислав M Львів 04:31:36 n/a MTB deaf lviv 26"рігід 4:30+
1600 Омелян Володимир M Львів DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Дзьоба Тарас M Львів DNS 35-39 27,5" хардтейл 4:30+
3500 Довбуш Роман M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1601 Zastavny Yuri M Львів DNF 40-49 Trilewy шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3502 Колесник Костя M Lviv 04:00:20 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1602 Pashko Yuriy M Львів DNS 35-39 TriLewy шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2100 Окішор Людмила F Київ 02:56:09 n/a Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3503 Стахов Олександр M Львів 04:24:54 <19 Q-cold шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3504 Рудник Назар ? Львів 04:37:02 n/a Вазонки шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4505 Fostiak Oksana F Львів DNS 19-29 26" хардтейл 4:30+
4506 Kurbanova VLADYSLAVA F Lviv 04:59:36 19-29 26" хардтейл 4:30+
4509 Fedynyshyn Rostyslav M Львів DNF 19-29 26" хардтейл 4:30+
Кахнич Микола M Lviv DNS 19-29 інше 2:10-2:30
Kiryanov Max M Lviv DNS 40-49 Trilewy шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4507 Zotov Oleksandr M Львів DNF 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
Возняк Вадим M Lviv DNS <19 тандем 2:10-2:30
3505 Раченчук Валентин M Львів 03:38:54 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
DZHERIA YAROSLAV M Львів DNS n/a https://www.strava.com/athletes/61727035 тандем 2:10-2:30
4508 Чомко Святослав M Львів 04:25:51 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Козак Павло M Lviv DNS 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4517 Герчаківський Святослав M Львів 04:35:51 30-34 тандем 4:30+
4518 Воробйов Сергій M Львів 04:01:38 n/a УПП 26" хардтейл 2:50-3:15
4519 Садига Юрій M Львів 04:06:06 n/a 26"рігід 2:30-2:50

Коментарі


Добрий день скажіть будласка коли розпочнеться реєстрація на осіню сотку? 

Сьогодні, через 4 години..)

Скажіть як використати промокод на знижку з grand rondo?

В вашому профілі є купон, який можна використати на сторінці оплати. Поле з купоном важко не помітити)

o1CUC28.png

Є повідомлення про знижку, а де Код?

Та не потрібно коду, він сам застосується. Пробували, чи зразу сюди написали?

А чому цьогорічна осіння сотка буде в неділю, а не як зазвичай у суботу?

У суботу ми гарантовано на декілька годин зупиняємо кОрОвани львівців на маршруті Львів- Карпати.

А можна додати опцію на сайт "Мені потрібна медаль"? Бо зараз пішов тренд на мінімалізм, екологічність, відсутність мотлоху в хаті. До того ж отримувати медаль за 100 км це якось не круто

Можете відмовитися на фініші

Для вас це не круто, але для багатьох відважних початківців та дітей/підлітків це все ж досягнення - проїхати 100км, тому я би утримався від своїх оціночних зневажливих суджень у вигляді "мотлоху".

так, саме так працювала б ця опція, хто хоче медаль - отримує, а ні - не отримує. в чому тут складність, я ж не пропоную відмовлятися від медалей для всіх. 

Завод не буде бавитись в виготовлення 799 медалей (якщо ліміт 800 учасників). Все рівно виготовить 800шт.
І якщо ви не візьмете свою медаль, фізично вона не щезне. Всесвіт не буде врятований.
Якщо вас так нервує та медаль - віддайте дітям в найближчу велошколу.

зараз пiшов тренд на zerowaste, хто катав більше 100 км переходе на бревети на усіх заїздах (бо там можна обійтись без медалей)

Чи є можливість вислати стартовий номер новою поштою за мій рахунок? 

Добрий день, чи є знижка для пенсіонерів, якщо є, то який код?

зараз пішов тренд на душевні страждання, хто катав осінню сотку переходе на роздуми про опале листя на усіх гонках

Добрий день! Зробіть вже нарешті з осінньої сотки - сотку (100км), для прикладу додайте пару км в бік Свіржа...

Організовуйте, додавайте, хто ж забороняє? А даний івент є таким яким він є. До того ж гірський фініш тут - це саме гірський фініш, а не "одна із гірок", як ви "пропонуєте".

Нічого змінювати в дистанції не треба.Все влаштовує!

Я зареєструвався через ФБ псевдонімом (замість прізвища). Які потрібно буде підтвердження при отриманні номера?

Змінюйте прізвище на реальне. Страховка не буде дійсна

Не звернув увагу на вказання проф рівня по часу, що мова йде про НЕ гірські 100 км. Відредагував дані.Прошу перемістити мене в 13 сотню під тим же 72)))

Доброго Дня. Буде діяти обмеження в 500 учасників як на першу сотку?

Зараз Ліміт учасників: 800.

Але виглядає так, що будемо зменшувати до 600.

не розглядали варіант зробити заїзд частково онлайновим для певної кількості учасників? зараз це в тренді  )

Доброго дня. За якою адресою видаватимуться стартові пакети?

Напевно як завжди в горганах!

Як зв'язатися з організаторами виникла проблема при оплаті

Найкраще через приватні повідомлення в ФБ. Але коментарі і пошта теж підходять

Вчора оплатив за стартовий пакет через liqpay, а сьогодні прийшла відміна по тій операції - ще пробувати платити, чи ні?

Так, спробуйте ще. Але без оплати гравіювання.

доброго дня, номер не присвоіло номер, та мій вік точно не <19 (мае бути 40-49), виправте, дякую

виправте свій вік

Скільки це коштує стартовий пакет?

Кнопка "Детальніше".

Добрий вечір, в день старту на Площі Ринок можна буде отримати стартовий пакет.

Хтось знає який буде старт роздільний чи такий як минулого року?

Чому мені зробили повернення, і зняли оплату?

Доброго дня. По стану здоров'я змушений відмовитись від участі. Підкажіть, будь ласка, яким чином скасувати реєстрацію та повернути сплачені кошти?

Доброго дня! Не зможу взяти участь. Чи можливо скасувати реєстрацію та повернути кошти?

Доброго дня! При реєстрації помилково вказав час 3:15-3:50, потім змінив на 2:50-3:15. Чи можна змінити номер на 13**?  Від цього залежить порядок старту? Дякую!

Наскільки сам помітив, порядок старту залежить від номеру, а номер від типу велосипеда і чи буде враховуватись необхідність в УАТ.

Тому і хочу стартувати серед тих хто їде 2:50-3:15. А то починати пізніше не дуже хочется(

час старту залежить не від бажання учасника, а від рішення організаторів.
можете надати хоча б одне тренування в Страві з  34км/г+ ?

Чому 34+? Якщо брати 100 км / 3 год 15 хв= 30.77км/год.  Можу дати останнє соло тренування по цій трасі з середньою 30.4 https://strava.app.link/LMk5mppUX9 враховуючи що ще не повністю відновив сухожилля підколінника

Доброго дня.

Хочу скасувати заявку.

Оплати не проводив.

Дякую

Якщо ви не оплачували, жодних дій з вашого боку не потрібно. Опрацьовуються лише сплачені.

Доброго дня!Де можна забрати стартовий пакет?

слідкуйте за новинами

Прошу відмінити мою участь бо я зламав руку. І чи можна повернути гроші?

Добрий день, мій стартовий номер 1216 Волинець Віталій час попередньо вибрав 2:30-2:50 потім поміняв на 2:10-2:30 прошу відредагувати щоб я стартував в першій хвилі учасників. Дякую

Добрий день,

буде можливість передати речі на фініш ?

так, але дуже невеликі.
ми знаходимось у червоній зоні.

Доброго дня! Не зможу взяти участь. Чи можливо скасувати реєстрацію та повернути кошти?

Добрий вечір, таке питання чи можете повернути кошти, бо не зможу прийняти участь через стан здоров'я..((?

Доброго дня! що необхідно для отримання стартового? ваучери?документи? будь ласка, зорієнтуйте. не могу ніде знайти цю інформацію

ви отримаєте смс з номером.
покажете її.

Доброго дня.
Підкажіть коли буде інформація про місце старту? В зв"язку з погодою, чи можна буде активувати чіпи на старті (а не на пл. Ринок)?

Дякую!

А чому повинна бути якась додаткова інформація про місце старту? Старт завжди в одному і тому самому місці. Активація проводиться завжди на площі Ринок. Старт фактичний - з Сокільників (вгорі є трек).

Тому що злива/карантин? Тому що, до вас приходять новачки і не знають як було завжди? Тому що донедавна в події було вказано видача чіпів на пл. Ринок 1, але це змінили? Тому що можна просто відповісти "ні, буде там".


Ви організатор? Відповідь сприймати як офіційну, що чіп в Сокільниках активувати не можна? 

Сергію, у зв'язку з карантинними обмеженнями чіпи можна активувати на місці технічного старту у Сокільниках.
Детально тут.

Доброго дня.

Не зможу взяти участь, гроші повертати не вимагаю, бо впевнений що вони підуть на добру справу, єдине що був би радий, якби оплачену медальку мені надіслали на НП, можливо таке?

Дякую наперед!

ваш стартовий пакет виготовлений.
чіп зашитий.
страховка оформлена.
якщо не стартуєте, це все піде у смітник.

щоб отримати медаль фінішера треба проїхати дистанцію.

Якийсь глюк, я проїхав і фінішував а в протоколі пише DNF

все буде.
зливаємо воду з фінішного обладнання і починаємо коригувати протокол

тоже проехал, и нет данных результата((...номер 1131 ...есть данные, фото, видео и страва

время 2:28:37 ориентир

Все буде. Дощ вніс свої корективи в роботу техніки

Скоро піде тренд на бахіли, хто катав осінню сотку без них- купить бахіли і буде в них їздити на усіх гонках 2021року) 

Де і як можна отримати купон в Правду?

Кажуть, на фініші давали, але мені також не дісталось. Суматоха, дощ, холод, карантин...

Шкода, також не взяв. А пиво сьогодні було б дуже доречно :)

Також не згадав про те на фініші. Був так змерз, що було не до того, щоб бігати та шукати де той купон взяти. А зараз вже пізно :(

Шановні друзі! Хто має контакт з учасником 1227 Валентином Городніченком? Він не фінішував, а я йому винен борг за заставу чіпа, на фініші ми не знайшлись. Прошу повідомити номер телефону або мейл. Мій тел *******

Величезна подяка організаторам і волонтерам! Отримав купу задоволення :) і стимул розпочати тренування. 

4158     Томашевський Владислав, я дуже радий, що ти добрався до фінішу. Я хвилювався чи закрутив той шатун правильно. Обов'язково звернися до механіка, хай правильно все закрутить і встановить загублену деталь.

Ми вже віднайшлися з 1227. борг повернуто, дякую! Щоправда, Валентин таки фінішував з хорошим часом. Сподіваємось, що помилку у його таймінгу буде знайдено і виправлено.

Фотофініш сохне. Скоро опрацюємо

Замітив що тільки декілька людей мають вказаний час у гірському фініші, так і задумано, чи для всіх інших час буде вказано пізніше, якщо таблиця ще не до кінця відредагована, то приблизно якого числа вона буде готова?

Сподіваємося, техніка виживе. Чекаємо пок досохне. А там побачимо...

Як завжди - все організовано на найвищому рівні. От тільки з погодою...Ну, думаю, наступного року орги це виправлять)))). Особлива подяка волонтерам, які в таких погодним умовах повністю забезпечили чітке проходження гонки учасниками, підтримували по дистанції та вітали на фініші. Також вкотре приємно вразила траса: мінімальною завантаженістю та якістю покриття.(Хотів написати асфальту, але згадав про Милятичі))) Ще б гірський фініш підлатали...Але вважаю,що це справа майбутнього, причому найближчого)))

Де можна буде моніторити наявність фотографій з змагань?

"детальніше"

"Увага!
Усі оновлення і оголошення будуть з'являтися у події у фейсбуці. "


Найближчі події


Львівська Сотка: ONLINE

25.12.2020 13:47
Україна


Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок