Image

Львівська Сотка. Осінь 2020

27.09.2020 08:00 59 633
Львів
Львівська Сотка. Осінь - марафон, котрий не відкриває сезон, а відбувається тоді, коли всі досягають піку форми - восени.

Статистика

Що на вас чекає?

  • 100 км по чудовому асфальту
  • двіж, драйв і приємне спілкування;
  • можливість показати собі і оточуючим, наскільки потужним виявився сезон, або чесно визнати, що провів його на розслабоні і отримати задоволення від матрасу з однодумцями.

Увага! Усі оновлення і оголошення будуть з'являтися у події у фейсбуці.

Ліміт учасників: 600.

2020.09.25-26

  • 12:00-19:00 видача стартових пакетів (Львівська Сотка. Осінь 2020 - видача стартових пакетів).

2020.09.27

  • 7:45-10:10 - підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (пл. Ринок 1)
  • 10:15 - старт (пл. Ринок)
  • 10:15-10:55 - парад учасників
  • 10:55-11:00 - санітарна пауза
  • 11:00 - старт 1ххх
  • 11:07 - старт 2ххх
  • 11:15 - старт 3ххх
  • 11:20 - старт 4ххх
  • 12:00 - відкриття гірського фінішу (60 км)
  • 13:00 - відкриття фінішу
  • 15:00-15:30 - нагородження
  • 15:15 - закриття гірського фінішу (60 км)
  • 17:30 - закриття фінішу

Вартість участі:

  • 26.08 (15:00) - 31.08 280грн
  • 1.09 - 12.09 330грн
  • 13.09 - 19.09 370грн
  • 20.09 - 23.09 (10:00) 450грн
  • на старті 600грн (кількість стартових обмежена)

 

В стартовий пакет входить:

  • стартовий номер
  • наклейки
  • медаль фінішера
  • страховка на 25 000 грн.
  • брендований рюкзак Lviv Bicycle Club
  • [буде доповнюватись]

Маршрут

До зустрічі на осінніх трасах ;)

 

На дистанції працюватиме таймінгова система Хронотрек

Ліміт часу - 7 годин

 

 

Номер Ім'я Стать Місто Вік Команда Велосипед Професійний рівень (час)
1320 Chornenkyi Volodymyr M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4039 Гнатюк Світлана F Львів 35-39 Вело клуб "Оброшино" 26" хардтейл 4:30+
Здзьобек Евеліна F Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1211 Kolos Andriy M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4042 Kobzeі Stepan M Ivano-Frankivsk 19-29 26" хардтейл 3:45-4:30
3018 Рогов Тарас M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
2001 Tarnavchyk-Chuhuievets Natalya F Lviv 30-34 Kyiv Cycling Team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1114 Petrov Dmytro M Kyiv 30-34 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3412 Сікора Евген M Kyiv 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1318 Петрик Тарас M Lviv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Космолінський Петро M Lviv 30-34 Gorgany шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4041 De Viktoria F Lviv 30-34 27,5" хардтейл 4:30+
1355 Павло Семенюк M Rivne 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1207 Сушко Андрій M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3016 Місюра Віталій M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4040 Гурин Дмитро M Lviv 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3017 Сироватко Олексій M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3019 Козаченко Володимир O Lviv 19-29 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3411 Kostyk Taras M Lviv 40-49 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3405 Шкотняр Матвій M Lviv 30-34 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3459 Копилюк Назар M Lviv 35-39 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1343 Альохін Ярослав M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1353 Fabirovskyi Volodymyr M Sambir 40-49 SamBERS шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1314 Ткачов Олексій M Обухів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1317 Шевчук Микола M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1316 Martsyniak Taras M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Ivinskyi Mykola M Kyiv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3015 Sakhniuk Serhii M Славута 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3008 Гнатюк Володимир M Obroshyno 35-39 Вело клуб "Оброшино" шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3014 Фещин Андрій M Lviv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4035 Перфецький Володимир O Lviv 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4031 Паук Мирослав M Львів 19-29 Brothers 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4037 Турчинський Станіслав M Lviv 19-29 27,5" хардтейл 3:45-4:30
1206 Лаб'як Назар M Lviv 30-34 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4038 Зробок Ірина O Львів 19-29 26" хардтейл 4:30+
4034 Главацький Назар M Komarno 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4036 Рублевський Володимир M Lviv 19-29 Bike_r 29"рігід 4:30+
3013 Ковалевич Ростислав M Львів 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
andr shu M Давидів 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3012 Шаргут Діма M Lviv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4033 Галічинський Андрій M Lviv 19-29 26" хардтейл 3:45-4:30
3410 Муханов Ярослав M Львів 19-29 PCF шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4032 Mekich Andriy M 30-34 інше 4:30+
3010 Григорович Юрій M Ternopil 40-49 Rescuers шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1333 Golovan Oleksii M Черкаси 60-69 Randonneurs Ck шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3011 Pavlyk Roman M Pustomyty 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4030 Puk Yurii M Львів 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3409 Скрипець Микола M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4029 Швигар Роман M Lviv 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3408 Сподарик Юра M Obroshyno 35-39 Велоклуб "Оброшино" шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4027 Філюрський Анатолій M Хмельницький 40-49 26" хардтейл 3:45-4:30
4026 Стецький Ярослав M Lviv <19 27,5" хардтейл 3:45-4:30
4028 Шматко Ален M ЛЬВОВ 40-49 Шалена педалька 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3009 Новіков Олексій M Lviv 40-49 epiq шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1215 Yarov Alex M Lviv 35-39 RacinG SouL шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1113 Ковалевський Mykola M Чернівці 50-59 Bukovina-Masters шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1205 Krokhmalnyy Vitaliy M Lviv 40-49 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Tkachuk Dmitro M Lviv n/a інше 4:30+
1111 Скорий Андрій M Київ 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1112 Marchenko Kostantyn M Kyiv 30-34 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4024 Shchadylo Tania F Lviv 19-29 Шалена педалька 27,5" хардтейл 3:45-4:30
4025 Галамай Юлія F Lviv 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3407 Гаврилів Микола M Lviv 40-49 Шалена Педалька шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
2005 Струк Мирослава F Drohobych 30-34 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4023 Гануляк Анастасія F Львів 19-29 27,5" хардтейл 4:30+
1110000 Омелян Володимир M Львів 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4022 Blyui Sasha M Львів 35-39 29"підвіс 4:30+
4021 Крисак Христина F Оброшине 30-34 Велоклуб «Оброшино» 26" хардтейл 4:30+
4020 Кожушко Роман M Lviv 40-49 тандем 2:10-2:30
3020 Зробок Андрій M Lviv 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3035 Євстратьєв Євген M Lviv 40-49 Shypshyna Run Club шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1315 Ivanenko Bohdan M Drohobych 19-29 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1226000 Letsyn Vasyl M Ivano-Frankivsk 35-39 Iron Team Cadence шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Кудрик Вадим M Kyiv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1115 Скорбач Микола M Lviv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1202 Грущак Віталій M Drohobych 30-34 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4003 Beznos Marta F Lviv 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
4074 Вишинський Дмитро M Золочів 35-39 Кураж 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1337 Medvid Vasyl M Городок 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1203 Бялас Роман M Drohobych <19 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1204 Кошелєв Олександр M Drohobych 35-39 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
2004 Кошелєва Наталія F Drohobych 30-34 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3007 Нера Андрій M Pustomyty 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4019 Malanchuk Orest M Lviv 19-29 MTBSTOCK Cycle Club 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
Pikh Oleg M Lviv 30-34 Gazovyk-Skala фікс/сінглспід 3:45-4:30
1313 Бочуля Остап M Львів 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1107 Вибач Сергій M Lviv 35-39 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1109 Шевцов Юрій M Kyiv 35-39 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3006 Пеньківський Олександр M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1108 Taras Bereschak M Lviv 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2018 Shevchyk Mariia F Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3028 Gnatushun Nazar M Ternopil 30-34 Rescuers шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
2003 Вибач Марія F Львів 35-39 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4018 Bondar Yuriy M Львів 30-34 Avenga 26" хардтейл 4:30+
Kramar Anastasia F Lviv 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1208 Fedosieiev Dmytro M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1103 Атаманюк Юрій M Lviv 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1312 Михайлишин Юрій M Lviv 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4017 Bondar Dmytro M Lviv <19 Avenga 26" хардтейл 4:30+
2015 Karpinska Yana F Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1311 Гринчук Василь M Lviv 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3422 Василевський Олександр M Lviv 30-34 Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4016 Brodskyy Andriy M Lviv 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
4128000 Deviatiarov Stanislav M Lviv 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
1310 Лазебний Микола M Kyiv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1106 тугарєв саша M Ternopil 40-49 Ternopil golden wheels шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1201 Мирка Максим M Lviv 19-29 TRILEWY шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4087 Федосов Сергій M Lviv 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
1105 Pastushchyn Oleh M Ternopil 50-59 Ternopil golden wheels шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3406 Гнатусько Олег M Чортків 30-34 Бучач шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4015 Луків Андрій M Pustomyty n/a PBT тандем 3:15-3:45
4014 Shpotyuk Yaroslav M Lviv 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
1304000 Курбан Геннадій M Lviv 40-49 TeamGarage1664 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3005 Гавриляк Іван M Gorodok 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Виноградський Олександр M Львів n/a Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3004 Parfenyuk Oleksandr M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1309 Староверов Микола M Ternopil 60-69 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4013 Лисюк Олександр M Львів 35-39 26" хардтейл 4:30+
1319 Bavshyn Oleh M Lviv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1133 Стефанишин Микола M Mykolayiv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4012000 Саєвич Павло M Львів 35-39 26" хардтейл 4:30+
2002 Ахметшина Олена F Kyiv 30-34 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1104 Ustyanych Vitaliy M Lviv 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3003 Гладьо Орест M Obroshyno 30-34 Велоклуб «Оброшино» шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4072 Яциник Володимир M Lviv 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
1102 Палій Юрій M Lviv 35-39 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1306 Tsyro Dmytro M Kyiv 40-49 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3025 Prezliata Taras M Львів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4079 Masalow Tolik M Sambir 19-29 SamBears 27,5" хардтейл 3:15-3:45
4005000 Гордійчук Юрій M Lviv 35-39 27,5" хардтейл 4:30+
1308 Martyniuk Yuriy M Lviv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Полищук Констянтин M Bila Tserkva 19-29 тандем 4:30+
1307 Salahay Volodymyr M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4046 Басараб Сергій M Львів 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4045 Konyhovskiy Ivan M Komarno <19 тандем 4:30+
4049 Dutsiak Oleh M Lviv 19-29 27,5" хардтейл 4:30+
1132 Sabenin Vyacheslav M Lviv 35-39 Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4006000 Польова Оксана F Львів 35-39 26" хардтейл 4:30+
1209 Yaremus Kostya M Ternopil 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4011 Лаптєв Владислав M Lviv 19-29 Bicycle Gang 27,5" хардтейл 3:45-4:30
1305 Бабічук Іван M Львів n/a SyutkinTeam шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Tovt Sasha M Ужгород 30-34 Banzaj -Ra шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4010 Simashko Serhiy M Lviv 19-29 Bicycle Gang 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3002 Ховатов Руслан M Mukachevo 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4009 Pavlus Rostyslav M Новояворівськ <19 NYBC шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3023 Юнак Руслан M Lviv 30-34 Trilewy шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3404 Ващук Северин M Львів <19 COE шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4008 Оліярник Тарас M Львів 30-34 27,5" хардтейл 3:45-4:30
4140 Білець Степан M Львів <19 MTB DEAF LVIV 29"підвіс 3:45-4:30
4007 Valko Vladyslav M Lviv 40-49 COE 26" хардтейл 4:30+
3403 Miasniankin Vadim M Lviv 30-34 epiq шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1101 Лактіонов Олександр M Kherson 50-59 digicom cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4004 Ларичев Олександр M Львів <19 Квт.Колесо Вітрів 26" хардтейл 3:45-4:30
1303 Koval Oleh M Lviv 19-29 Team Sky Lviv шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4067 Mlnk Roman M Lviv 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
Сиротяк Маркіян M Львів <19 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3462 Скочиляс Віктор M Ternopil 30-34 Ternopil VeloMarathon шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1397 Недбайло Петро M Lviv 35-39 МТBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1302 Мельник Роман M Lviv 40-49 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1325000 Demkiv Bogdan M Львів <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Petrukh Nazar M Жовква 30-34 VeloHouse шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4002 Друзюк Володимир M Львів 30-34 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3402 Беркела Володя M Львів 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3001 Sheplyakov Valeriy M Львов 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1301 Prushko Andriy M Львів 30-34 Три Леви шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4001 Fitel Roman M Lviv 30-34 Bike_r 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
4059 Щегольський Євген M Lviv 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4006 Жук Роман M Львів 40-49 26" хардтейл 3:45-4:30
3401 Сергій Васько M Сокаль 50-59 ВелоСокаль шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4043 Криворука Володимир M Lviv 35-39 Avenga 29"підвіс 3:45-4:30
Сидорович Олег M Lviv 60-69 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3031 Podenko Zahar M Lviv <19 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4044 Zavalin Dmytro M Стрий 35-39 26" хардтейл 3:15-3:45
3021 Купина Володимир M Lviv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3022 Поденко Вадим M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Дмитрик Орест M Тернопіль 19-29 Ternopil Velomarathon шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1326 Sepliviy Rostislav M Busk 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1210 Могилецький Олег M Луцьк 50-59 Trilewy шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4047 Yarmoliuk Marian M Lviv 35-39 Bike Stalkers 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3024 Близнюк В'ячеслав M Lviv 35-39 Bike Stalkers шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3044 Vlasyuk Volodymyr M Львів <19 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1116 Миколайович Микола M Ternopil 40-49 ОЗОН шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1117 Дорош Назар M Гамбург 40-49 TRILEWY шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1321 Kharchenko Antonio M Lviv 40-49 Bike Stalkers шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4050 Mykhailyk Kolya M Lviv 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
3413 Добранський Богдан M Львів <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Соромля Руслан M Львів n/a 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1118 Ischenko Slava M Lviv 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2006 Бандрівська Катя F Odesa 30-34 Nutrixxion Palmyra шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3441 Pidvirnyi Taras M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3043 Сливка Юра M Пустомити 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4051 Яхімець Андрій M Львів 19-29 PCF 27,5" хардтейл 4:30+
Тома Петро M Львів 19-29 26" хардтейл 4:30+
1374 Бужович Роман M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3026 Metko Yuriy M Пустомити 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3071 Grochla Mateusz M Сколе 35-39 Velo Skole шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3414 Феденько Святослав M Ivano-Frankivsk 30-34 Franko Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1119 Добосевич Ярослав M Lviv 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4052 Рукавішніков Валерій M Lviv 35-39 ГО «Львів Екстрім Клуб» 26" хардтейл 3:45-4:30
4053 Романишин Ігор M Lviv 30-34 Avenga 27,5" хардтейл 4:30+
3027 Тимергазін Віталій M Львів 50-59 Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4054 Щипель Ігор M Peremozhne 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
1322 Василець Владислав M Lviv 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Власюк Василь M Lviv 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4139 Herasymov Anatolii M Сколе 35-39 Velo Skole 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3415 Керичинський Ярослав M Львів 35-39 COE шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4055000 Nazar Oleh M Lviv 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1323 Sikorskyi Oleksii M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Shabashov Dmitriy M Odesa 30-34 Palmyra Odesa шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4063 Книш Андрій M Lviv 35-39 26" хардтейл 3:45-4:30
4056 Шабаранський Роман M Lviv 35-39 ВОЛОЦЮГИ 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1225 Смолінський Павло O Золочів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4075 Олійник Микола M Lviv 30-34 РЯСНЕ team 26" хардтейл 3:45-4:30
3416 Нечай Ярослав M Золочів 19-29 Jollyride шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4057 Yufan Vasyl M Lviv 40-49 Bike Stalkers 26" хардтейл 3:45-4:30
4176 Danylovych Volodymyr M Lviv 35-39 26" хардтейл 4:30+
4060 Марченко Павло M Lviv 30-34 Bike Stalkers 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4061 Hrondzal Oksana F Lviv 30-34 Cognizant Softvision 27,5" хардтейл 4:30+
4062 Каршень Назар M Самбір 19-29 SAMBEARS 26"рігід 3:15-3:45
4064 Завалін Оля F Львів 40-49 інше 4:30+
Spl Natali F Львів 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4065 Запрута Альона F Lviv 30-34 26" хардтейл 4:30+
4066 Решетнік Юрій M Львів 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3434 Осташевський Олександр M Львів 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1212 Стефуранчин Олександр M Немирів 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1213 Кухта Віктор M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1123 Рябцев Володимир M Lviv 50-59 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Замогильний Євген M Львів <19 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4071 Onyshko Andriy M Lviv n/a 26" хардтейл 3:15-3:45
4070 Мудрик Вадим M Львів n/a 27,5" хардтейл 2:10-2:30
4069 Корнило Юрій M Lviv 35-39 27,5" хардтейл 3:45-4:30
1324 Shostak Vlad M Lutsk 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Мельник Марина F Rivne 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4068 Griaznov Dennis M Lviv 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1122 Гузов Віктор M Lviv 35-39 SkyFitness-GRAWE cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1121 Погодін Костянтин M Lviv 35-39 Team Sky Lviv шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1120 Вербицький Андрій M Lviv 35-39 Team Sky Lviv шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4077 Korkishko Mykola M Lviv 35-39 Kresalo. шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3418 Шафран Андрій M Lviv 30-34 Cognizant Softvision шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1125 Rodin Sergii M Kyiv 30-34 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Stasiv Ivan M Львыв 19-29 Day Boje Doyihati 29"підвіс 4:30+
3417 Волинець Ігор M LVIV 35-39 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4076 Гончар Олександр M Львів 40-49 27,5" хардтейл 4:30+
2007 Provozin Oleksandra F Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3029 Ващук Петро M Lviv 30-34 COE шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
Кохайкевич Андрій M Львів <19 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
2008 Омелян Оля F Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1124 Високосов Михайло M LUTSK 35-39 Lutsk Triathlon Federation шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1502 Pazyak Yosyf M Lviv 60-69 Тандем шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1214 Кіндзерський Сергій M Ternopil 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1365 Смалюк Тарас M Луцьк 30-34 Lutsk Triathlon Federation шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4086 Mudrak Andriy M Золочів 19-29 Jolly Ride 26" хардтейл 3:15-3:45
4078 Пазин Юрій M Львів <19 тандем 2:10-2:30
1332 Грибовський Олексій M Ivano-Frankivsk 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4162 Semkiv Volodymyr M Lviv 35-39 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3067 Стефанишин Олег M Гребенів 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Chesnykivskyi Stepan M Chervonograg 30-34 Easy_Meat 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1331 Чугуєвець Орест M Lviv <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Пилип Віталій M Chortkiv 35-39 Cadence шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4073 Senkiv Volodya M Zolochiv 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
4175 Prokop Ivan M Львів 40-49 "Critical Mass Lviv" 26" хардтейл 3:45-4:30
1131 Klimov Alexey M Nova Kahovka 40-49 digicom cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3425 Kharkhalis Anton M Lviv 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4085 Тарасюк Роман M Львів 19-29 26"рігід 3:45-4:30
3424 Morozov Valerii M Vinnytsia 40-49 St. Matras RC шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3423 Demchenko Vitaliy M Київ 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4138 Доман Юрій M Lviv <19 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1229 Мартинів Володимир M Ternopil 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1330 Сманцеров Микола M Lviv 40-49 epiq шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4084 Zhehrai Andrii M Lviv 40-49 Зварйовані туристи 26" хардтейл 3:45-4:30
4083 Chapyuk Oleg M Луцьк 50-59 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4121 Стельмахович Ярослав M Золочів <19 JollyRide 26" хардтейл 4:30+
1329 Маселко Віталій M Самбір 35-39 SAMBEARS шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4082 Сава Олег M Львів 19-29 26" хардтейл 3:45-4:30
4081 Соромля Руслан M Lviv 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1328 Козак Назарій M Lviv 30-34 Cognizant Softvision шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1327 Білий Микола M Lviv 40-49 AVP Service шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1372 Гундяк Віктор M Ivano-Frankivsk 40-49 Vector IF шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1126 Суровец Сергей M Kyiv 60-69 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1216 Волинець Віталій M Ternopil 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3030 Datsko Yurii M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Рогов Олег M Львів n/a 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
4127 Голодівський Ігор M Lviv 40-49 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3421 Kravets Dmytro M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4080 Креховецька Роксоляна F Львів n/a SHYPSHYNA RUN CLUB 26"підвіс 4:30+
3420 Грабар Роман M Самбір 30-34 SamBERS шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4104 Псюк Ростислав M Львів 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3430 Панчишин Юрій M Drohobych 30-34 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3034 Khrypko Eugene M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
Гаврилко Іван M Lviv 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1336 Shabat Pavlo M Львів 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Гонтар Олександр M Черкаси 19-29 тандем 2:10-2:30
4103 Петрашов Сергій M Львів <19 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1130 Kutsai Vadym M Novovolynsk 35-39 Heart Inside Team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1335 Bandalak Vitalii M Ivano-Frankivsk 30-34 Iron Team Cadence шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1224 Zabava Yuriy M Ternopil 35-39 Iron Team Cadence шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1223 Chmel Sergey M Ivano-Frankivsk 35-39 Iron Team Cadence шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3429 Лободзіц Юрій M Novoiavorivsk 30-34 NYBC шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Krasnoshchoka Andrey M Lviv n/a інше 3:45-4:30
4102 Багрій Андрій M Львів n/a Команда імені Філіпа Фрая 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4101 Пугач Ігор M Новояворівськ 30-34 NYBC 26" хардтейл 4:30+
4100 Климів Олена F Lviv 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
4099 Добрянський Юрій M Львів 30-34 26" хардтейл 3:45-4:30
3428 Божик Віталій M Новояворівськ 19-29 PCF шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3053 Крисак Тарас M Obroshyno <19 Велоклуб "Оброшино" шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2012 Паничевська Леся F Lviv 35-39 Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
2011 Nakonechna Aliona F Vinnytsya 19-29 VinRC шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1222 Романчук Олег M Chervonohrad 50-59 Вело Червоноград STRAVA шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1221 Гусар Олег M Chervonohrad 50-59 Вело Червоноград STRAVA шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1334 Moroz Taras M Івано-Франківськ 35-39 Iron Team Cadence шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4098 Лобанов Андрій M Львів 35-39 26" хардтейл 3:45-4:30
1220 Мірошніченко Вячеслав M Vinnytsya 50-59 Vinnytsia Racing Club (VinRC) шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3033 Богуш Артем M Lviv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4097 Дяченко Юліана F Львів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4096 Горбковий Віталій M Lviv 19-29 Brothers 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3427 Гаврилюк Олексій M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1219 Кокорін Сергії M Новая Каховка 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1129 Lenyshyn Nazar M Lviv 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1501 Печенюк Геннадій M Новий Розділ 70+ ДЗМ "КАРПАТИ" Новий Розділ шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4095 Dubravska Inna F Lviv 19-29 інше 4:30+
4094 Баран Тарас M Lviv n/a інше 3:45-4:30
4093 Вовк Володимир M Lviv 40-49 26" хардтейл 4:30+
3032 Горбань Зіновій M Тернопіль 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1218 Курницький Тарас M Lviv 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
2010 Kurnytska Marta F Lviv 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Перехожук Микола M Стрий 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4092 Сергієнко Віталій M Lviv 40-49 РЯСНЕ team 26" хардтейл 2:50-3:15
4091 Черниш Сергій M Lviv 35-39 Вело+ 26" хардтейл 4:30+
1128 Kalinovskyi Leonid M Kyiv 35-39 VinRC шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1338 Meshkov Boris M Dnipro 19-29 Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
2009 Шквиря Маріна F Drohobych 19-29 Xtreme Ride Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1127 Храпін Сергій M Kyiv 35-39 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4090 Казаков Олександр M Lviv <19 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
4089 Домінюк Володимир M Lviv 40-49 Управління фізичної культури та спорту ЛОДА 29"рігід 3:45-4:30
2013 Ulianiuk Paula F Lviv <19 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3038 Войташек Антон M Lviv 19-29 Архітрактор шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Aznar Garrido Esteban M Arganda del Rey 40-49 SalgadoBike шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Білинська Галя F Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1217 Юзьків Анатолій M Lviv <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3037 Новосельський Ігор M Старий Самбір 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3070 Фаліштинський Олег M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Зуєв Олександр M Червоноград 70+ Клуб "Вело-Сокаль" шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
2014 Dobranytsia Olenka F Lviv <19 Nutrixxion Palmyra шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1227 Городніченко Валентин M Львів 19-29 флекс з Рікардо шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1136 Трофил Станислав M Lviv 35-39 TRILEWY шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1135 Воронов Дмитро M Kherson 35-39 digicom cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1134 Музичук Леонід M Луцьк n/a MetrDoor шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3036 Сироткін Олексій M LVIV 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4112 Шуманський Юрій M Львів 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
4111 Hromnyuk Serhiy M LVIV 35-39 26" хардтейл 4:30+
3052 Kryvoruchko Vladyslav M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4120 Dluhosh Volodumyr M Lviv 30-34 26" хардтейл 3:15-3:45
3431 Chorba Sebastyan M Сколе 35-39 Velo Skole шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Прит Олександр M томашгород 50-59 Amber Tri Sports 29"хардтейл/28"гібрід 2:50-3:15
4110 Скорохід Антон M Ternopil 19-29 26" хардтейл 3:15-3:45
3042 Вербицький Сергій M Chervonohrad 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3433 Yanovskyi Oleksii M Львів 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4109 Рунц Євген M Львів 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4119 Вельган Андрій M Lviv 19-29 26" хардтейл 3:15-3:45
4108 VAKHULA YAROSLAV M Новояворівськ 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1230 Serhiy Smirnov M Lviv 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3041 Yakivchuk Sergii M Вінниця <19 Архітрактор шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4107 Мусієнко Максим M Львів 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Melnyk Roman M Lviv 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3458 Zyblikevych Myroslav M Lviv 30-34 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4106 Oleksin Yura M Львів 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
Kuntso Oleh M Lviv n/a Naukova Crew 29"хардтейл/28"гібрід 2:50-3:15
1339 Zorivchak Vasyl M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4161 Лушней Назар M Lviv <19 27,5" хардтейл 3:45-4:30
4333 Антончик Сергій M Lviv 50-59 26"підвіс 3:45-4:30
1138 Юрий Клим M Kyiv n/a KliMTeam шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3040 Шейко Даниїл O Краматорськ 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1137 Makhanets Oleksandr M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1340 Симонович Андрій M Rivne 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3432 Chychkevych Bohdan M Lviv 30-34 epiq шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3039 Цісар Дмитро M Вінниця 19-29 Архітрактор шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4105 Жукевич Оксана F Lviv 30-34 27,5" хардтейл 4:30+
Копер Вероніка F Комарно <19 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
Мочурад Іван M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
Ovsyannikov Olexandr M Киев <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3051 Пшик Назар M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1140 Поляновський Юрій M Київ 35-39 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3050 Лесюк Андрій M Львів 19-29 Arcus шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Markov Yurii M Zhovkva 19-29 Zhovkva 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3049 Дум'як Павло M Львів n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Шевців Євген M Жовква 35-39 тандем 2:10-2:30
Якімов Микола M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Smoliy Yevhen M Zhovkva 19-29 26" хардтейл 3:45-4:30
3048 Підгайний Михайло M Пустомити 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1139 Олексій Самойлов M Київ 35-39 Троє шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Скляренко Николай M Lviv n/a 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
4135 Гнатюк Марко M Бурштин <19 Boston bike 26" хардтейл 3:45-4:30
4134 Боринець Анатолій M Бурштин 50-59 Boston Bike 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3080 Равлюк Іван M Lviv 19-29 Only rock, beer and bicycle шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1142 Садовский Андрей M Луцьк 40-49 Луцьк шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4113 Поляновський Андрій M Київ 35-39 Троє шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2017 Поляк Яна F Киев n/a echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4160 Kruhla Tanya F Lviv 30-34 Gorgany 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3440 Ситько Олексій M Обухів 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
2016 Moroz Elena F Львів 40-49 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3439 Кулагін Максим M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4174 Balandovych Bohdan M Lviv 19-29 СОЕ 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3047 Гнатюк Павло M Оброшине 35-39 Велоклуб «Оброшино» шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
3438 Гулюк Сашко M Володимир-Волинський р-н, с. Селец 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3437 Горбачов Олександр M Львів 35-39 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4115 Fedan Mykola M Львів n/a 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1232 Матвійчук Віталій M Kyiv 30-34 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Velychko Tomas M Хуст 50-59 Banzaj-Ra шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Пріць Назарій M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3436 Гуменчук Олег M Lviv n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Сощенко Вадим M Lviv 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3079 Romanchuk Vlad M Chervonohrad 19-29 Вело Червоноград STRAVA шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1233 Унгурян Георгій M Чернівці 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Казарян Варужан M Львів n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4114 Лаб'як Орест M Lviv 35-39 27,5" хардтейл 3:45-4:30
4088 Аннаєва Марал F Lviv 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3046 Міськович Андрій M Дрогобич 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1231 Вапляк Юрій M Тернопіль 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3056 Федан Мар'ян M Підбірці 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3446 Прокопович Богдан M Lviv 19-29 SS Halychyna Crew фікс/сінглспід 2:50-3:15
3083 Panchyshyn Petro M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3066 Віколаш Максим M Львів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3435 Huk Sviatoslav M Львів 19-29 epiq шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Platko Taras M Lviv n/a Deer team шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4048 Голець Рома M Львів 30-34 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3045 Зіньків Ростислав M Lviv 19-29 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1143 Кенасовський Антон M Kyiv 35-39 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3442 Khoptyar Oleksiy M Ярмолинці n/a Я і Макс шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
4173 Сіромський Орест M Львів <19 26" хардтейл 3:45-4:30
3055 Миськів Маркіян M Lviv 19-29 Архітрактор шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4116 Яворський Андрій M Львів 35-39 Avenga 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
3054 Кузьмінчук Макс M Lviv <19 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Bokalo Igor M Lviv 30-34 Nextbike Nextbike 2:50-3:15
2019 Десятник Роксолана F Київ 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Трифонов Костянтин M Kyiv 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 2:10-2:30
3443 Кохайкевич Андрій M Львів 40-49 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3449 Шумаков Макс M Kiiv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1342 Піцикевич Олег M Lviv 40-49 Шалена Педалька шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3445 Сікора Ігор M Львів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Куниця Олександр M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4118 Цукало Тарас M Lviv 19-29 Gorgany 26" хардтейл 4:30+
3444 Соболев Николай M Lutsk 50-59 Lutck шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1144 Корчак Aндрiй M Кременчук 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1341 Kuhar Taras M Kyiv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1234 Росіцький Володимир M Kyiv 19-29 echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3057 Музичук Юрій M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1346 Здорик Андрій M Кам'янець-Подільський 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4117 Демидко Денис M Хмельницкий 19-29 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3447 Tkachuk Yaroslav M Ternopil 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1145 Федюк Іван M Kamianets-Podilskyi 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3063 Mudzhyri Tymur M Kyiv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
2020 Руднікович Людмила F Lviv 40-49 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1364 Антонов Леонід M Lviv 35-39 epiq шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3062 Horbach Oleh M Kyiv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3061 Шишкін Антон M Lviv 30-34 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Хоміцький Маркіян M Lviv <19 26"підвіс 4:30+
4126 Брусняк Іван M Львів 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3060 Kecha Mykola M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1345 Стадницький Юра O Lviv 19-29 Шприха шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3058 Владов Даниіл M Lviv <19 Шприха фікс/сінглспід 2:10-2:30
4145 Kaliberda Yegor M Lviv 35-39 ZernoVita 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1155 Матвіїв Степан M Busk 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1235 Solodyankin Yaroslav M Lviv 30-34 epiq шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3059 Дяків Олександр M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1344 Lys Nazar M Lviv 19-29 Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4125 Шептицький Станіслав M Lviv 35-39 інше 4:30+
4129 Kudryk Yaroslav M Lviv 19-29 Boomerang тандем 3:15-3:45
4124 Kusiy Oleksiy M Львів n/a 27,5" хардтейл 3:15-3:45
1236 Levchuk Kolya M Ivano-Frankivsk 19-29 SRCC шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1146 Сосніцький Анатолій M Lviv 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2023 Рогова Мар’яна F Львів <19 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
2022 Bohdan Zoryana F Львів 40-49 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1352 Корда Володимир M Lviv 35-39 Макеба шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Семків Любомир M Львів 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1347 Бевз Олександр M Lviv 40-49 Avenga шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3455 Нагірняк Вадим M Львів 19-29 epiq шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4123 Біляковський Володимир M Lviv 19-29 Білки 26" хардтейл 4:30+
Solohub Volodymyr M Kyiv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Когут Міша M Львів n/a Шприха шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4172 Мазлум'янц Сергій M Львов 35-39 29"рігід 3:45-4:30
1147 Пясецький Сергій M Lviv 19-29 epiq шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1159 Shaposhnikov Andy M Lviv 35-39 epiq шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1348 Lytwyn Wiktor M м. Львів 50-59 epiq шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1148 Карапась Микола M Kyiv 30-34 SkyFitness-GRAWE cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1349 Zenin Oleksiy M Lviv <19 13 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Безуглая Олеся F Львов 30-34 тандем 3:45-4:30
Швайка Олександр M Львів 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3065 Стефанчук Іван M Львів 19-29 PCF шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Smyk Arsen M Броди n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Ufftyu Mhhuuu M Ковель n/a СК " Ковель" шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1149 Сорока Ярослав M Ivano-Frankivsk 30-34 MTBBike Specialized Team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4133 Кайдалов Сергiй M Kamianets-Podilskyi 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 2:50-3:15
1361 Демкович Андрій M Lviv 35-39 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1150 Випасняк Любомир M Ivano-Frankivsk 35-39 MTBBike Specialized Team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1350 Євген Семаш M Кам'янець-Подільський 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3454 Йолтухівський Руслан M Тернопіль 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
2021 Yarmurskia Marina F Ternopil 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3064 Зайцев Олексій M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4122 Мороз Тарас M Lviv 35-39 РЯСНЕ team 26" хардтейл 2:50-3:15
3448 Zaitsev Volodymyr M Simferopol 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1351 Онисько Тарас M Золочів 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Подолянчук Дмитро M Lviv 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 2:50-3:15
3453 Бащук Сергій M Львів 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4132 Солоха Богдан M Lviv 40-49 27,5" хардтейл 3:45-4:30
1151 Калічинський Андрій M Lviv n/a ВЕЛОСОКАЛЬ шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3452 Vasylkiv Bohdan M Львів n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1110 Volovod Dmytro M Kyiv 19-29 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3068 Voloshchak Pavlo M St.Sambir 19-29 Starbikes шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4131 Поліщак Роман M Lviv 30-34 CGMD 26" хардтейл 4:30+
4130 Лашків Сергій M Бурштин 19-29 Boston Bike 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4058 Крят Олексій M Lviv 60-69 РЯСНЕ team 26" хардтейл 3:15-3:45
3450 Koshel Vasyl M Kolomya 40-49 Family шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3451 Субботський Юрій M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Грудецький Євген M Львів 19-29 26"рігід 2:30-2:50
3457 Штефаніца Михайло M Львів 30-34 Shypshyna Run Club шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1354 Voskalo Maxim M Lviv 19-29 Critical Mass Lviv шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1153 Данилюк Андрій M Kalush 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1156 Прокопів Володимир M Lviv 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Петрух Андрій M Жовква n/a 26" хардтейл 3:45-4:30
4137 Yasinskyi Denys M Львів 30-34 Shypshyna Run Club 26" хардтейл 3:45-4:30
1373 Melymuka Volodymyr M Kyiv 35-39 Bike L.A.B. шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
3456 Khymchuk Mykhailo M Тернопіль 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4136 Senyshyn Roman M Lviv 19-29 Cognizant Softvision 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1152 Bondaryev Timur M Київ 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4159 Павло Ісаєв M Львів 19-29 27,5" хардтейл 3:45-4:30
2027 Артюхова Катерина F Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4171 Надточiй Дмитро M Черкаси 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:15-3:45
Shejko Mykola M Lviv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
3069 Герун Михайло M Тернопіль 30-34 Rescuers шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
2024 Ковалевская Наталия F Київ 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4170 Терін Антон M Львів 35-39 26" хардтейл 3:45-4:30
4141 Лісовий Володимир M Ternopil 40-49 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1358 Іванчук Максим M Lviv 35-39 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4005 Harasymiv Olia F Львів 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1359 Довгунь Дмитро M Ternopil 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1360 Palamarchuk Anton M Kyiv n/a VARVAR BRC шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1357 Kulyuk Vasya M Луцьк 50-59 Луцьк шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Мініч Олег M Вараш 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1154 Hrushetskyy Viktor M Луцьк 35-39 MetrDoor team Luck шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1356 Гайда Юрій M Lviv 35-39 RedHead-Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4144 Козакевич Майя F Львів <19 26" хардтейл 4:30+
4158 Томашевський Владислав M Львів 19-29 MTB DEAF LVIV 27,5" хардтейл 4:30+
4055 Zvarych Ivan M Львів 30-34 26" хардтейл 4:30+
4142 Iatskiv Andriy M Львів 19-29 26" хардтейл 3:45-4:30
2025 Добринська Наталія F Київ n/a Echelone шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4143 Pityn Maryan M Lviv 35-39 ЛДУФК інше 4:30+
3072 Еліяшевський Ігор M Пустомити 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1157 Бакуринский Борис M Kyiv 30-34 SkyFitness-GRAWE cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3073 Еліяшевський Ігор M Пустомити 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Koval Alexey M Kyiv n/a echelon шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1363 Homyshyn Ruslan M Львів 30-34 Trilewy шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
4154 Кузьменко Володимир M Lviv 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3082 Лазарчук Назар M Рівне <19 Rivelo team шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
4153 Марчук Віктор M Рівне <19 Rivelo team 26" хардтейл 4:30+
Pastukhhova Iryna M Lviv <19 27,5" хардтейл 4:30+
4152 Chornyi Maks M Lviv 19-29 Тур де Львів 26" хардтейл 4:30+
1362 Верланов Михайло M Lviv 30-34 MAKEBA шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4151 Уліцький Володимир M Lviv 35-39 27,5" хардтейл 3:45-4:30
4150 Hrushetskyy Vlad M Lutsk <19 Metr door team luck 29"хардтейл/28"гібрід 2:50-3:15
4149 Меркур'єв Сергій M Lviv 35-39 Gorgany 26" хардтейл 4:30+
4148 Шушпанова Альона F Lviv 30-34 Gorgany 26" хардтейл 4:30+
4147 Фомін Сергій M Львів 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
Плеханова Аліна F Lviv 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
4146 Данилюк Василь M Івано-Франківськ 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
1158 Третьяков Артем M Львів 35-39 TRILEWY шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1367 Rybii Mykhailo M Davydiv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
1368 Kun Ihor M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
3078 Стороженко Сергій M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
3077 Даниленко Юрій M n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
1366 Sedinkin Tymofii M Хмельницький 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
3076 Chyzhakivskiy Olexandr M Rivne 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1369 Shejko Mykola M Львів n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
яцута іван M Lviv <19 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1160 Ураткин Алексей M Киев 35-39 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4157 Могила Ігор M Lviv 30-34 27,5" хардтейл 4:30+
3075 Misiuryk Andrii M Львів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4156 Юрій Голуб M Львів 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
3074 Комарницький Андрій M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Kulyk Alexander M Lviv <19 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1370 Витрикуш Юліан M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1161 Karpiuk Orest M Dubno 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2026 Veksler Nataliya F Львів-Рудно 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+
1162 Должиков Глеб M Киев 30-34 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1371 Федина Ігор M Lviv 40-49 Shypshyna Tri team шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4155 Алєщєнко Микола M Львів 70+ 26" хардтейл 3:45-4:30
1372 Зволінський Олексій M Kyiv 30-34 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Міхняк Антон M Lviv 19-29 MTBSTOCK Cycle Club шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Грабинський Юрій M Брюховичі n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Григор'єв Євген M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
2028 Ящук Ольга F Kyiv 30-34 Sigma Software - Unicorn шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1375 Shylov Eugene M Kyiv 30-34 DEEP Cycling шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Непийвода Олексій M Львів n/a Шалена Педалька 29"хардтейл/28"гібрід 2:10-2:30
1163 Дубинец Тарас M Киев n/a Dnepr Masters шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
2029 Petrushenko Valentyna F Odesa 19-29 Hoods and Drops Racing шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1164 Koretskii Oleksii M Odesa n/a Hoods and Drops Racing шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
1378 Корчагін Дмитро M Київ 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
1377 Goral Mieczyslaw M Lviv 50-59 Trilewy шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Рудик Юрка M Lviv 19-29 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1376 Настоящий Володимир M Ivano-Frankivsk 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Лихач Павло M Lviv 30-34 29"підвіс 3:15-3:45
Федорчук Андрій M Lviv 40-49 тандем 2:10-2:30
4169 Кульпін Данило M Львів <19 27,5" хардтейл 3:45-4:30
3461 Skyba Stepan M Lviv 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4168 Sharan Evgen M Львів 35-39 Sharan 29"підвіс 4:30+
1165 Касперович Дмитро M Одесса n/a Hoods and Drops Racing шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
Sharan Danylo M Львів <19 тандем 2:10-2:30
3081 Zorivchak Marian M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
4167 Sharan İryna M Львів 30-34 Sharan 26"підвіс 4:30+
4166 Терін Влад M Львів <19 27,5" хардтейл 3:45-4:30
4165 Шаран Данило M Львів <19 Sharan 26"підвіс 4:30+
4164 Герич Олег M Львів 35-39 29"хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30
4163 Левик Роман M Львів 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
1166 Яценко Владимир M Киев n/a SkyFitness-GRAWE cycling team шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:30
4128 Палюх Олег M Львів 19-29 26" хардтейл 3:45-4:30
Іваник Юра M Львів 35-39 тандем 2:10-2:30
3460 Vytak Marian M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
Litvitska Viktoriia F Хмельницький 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
1237 Коваленко Дмитро M Lviv 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
2030 Bilohan Iryna F Lviv 19-29 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 3:15-3:45
4012 Kovalenko Danylo M <19 26" хардтейл 3:45-4:30
4177 Лещишин Микола M Lviv 30-34 29"хардтейл/28"гібрід 4:30+
Глова Андрій M Львів n/a Україна 26" хардтейл 4:30+
Strilets Ihor M Пустомити n/a шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Городецький Леонід M Kyiv 50-59 Old Farts Kyiv Cycling шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Семенюк Назар M Dubno <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Bulatovsky Oleg M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Ксенюк Іван M Ivano Frankivsk 35-39 FBC шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Захарова Марта F Lviv 30-34 Makeba шосейний/циклокрос/турінг 2:30-2:50
Dytiuk Sviatoslav M Львів n/a Lviv regional Prosecutor’s Office шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Хитра Максим M Lviv 35-39 Club Ultra шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:15
Петльований Володимир M Львів 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Матвійчук Валентин M Lviv 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30
Збаращук Віталій M Львів 35-39 It's coffee 26" хардтейл 4:30+

Коментарі


Добрий день скажіть будласка коли розпочнеться реєстрація на осіню сотку? 

Сьогодні, через 4 години..)

Скажіть як використати промокод на знижку з grand rondo?

В вашому профілі є купон, який можна використати на сторінці оплати. Поле з купоном важко не помітити)

o1CUC28.png

Є повідомлення про знижку, а де Код?

Та не потрібно коду, він сам застосується. Пробували, чи зразу сюди написали?

А чому цьогорічна осіння сотка буде в неділю, а не як зазвичай у суботу?

У суботу ми гарантовано на декілька годин зупиняємо кОрОвани львівців на маршруті Львів- Карпати.

А можна додати опцію на сайт "Мені потрібна медаль"? Бо зараз пішов тренд на мінімалізм, екологічність, відсутність мотлоху в хаті. До того ж отримувати медаль за 100 км це якось не круто

Можете відмовитися на фініші

Для вас це не круто, але для багатьох відважних початківців та дітей/підлітків це все ж досягнення - проїхати 100км, тому я би утримався від своїх оціночних зневажливих суджень у вигляді "мотлоху".

так, саме так працювала б ця опція, хто хоче медаль - отримує, а ні - не отримує. в чому тут складність, я ж не пропоную відмовлятися від медалей для всіх. 

Завод не буде бавитись в виготовлення 799 медалей (якщо ліміт 800 учасників). Все рівно виготовить 800шт.
І якщо ви не візьмете свою медаль, фізично вона не щезне. Всесвіт не буде врятований.
Якщо вас так нервує та медаль - віддайте дітям в найближчу велошколу.

зараз пiшов тренд на zerowaste, хто катав більше 100 км переходе на бревети на усіх заїздах (бо там можна обійтись без медалей)

Чи є можливість вислати стартовий номер новою поштою за мій рахунок? 

Спробуємо. Нагадайте в ПП на ФБ

Спробував в ПП на ФБ - тиша.

треба за два тижні ДО нагадувати :)  , а не зараз :)
Зараз ми не знаємо як  все буде виглядати :(

Добрий день, чи є знижка для пенсіонерів, якщо є, то який код?

зараз пішов тренд на душевні страждання, хто катав осінню сотку переходе на роздуми про опале листя на усіх гонках

Добрий день! Зробіть вже нарешті з осінньої сотки - сотку (100км), для прикладу додайте пару км в бік Свіржа...

Організовуйте, додавайте, хто ж забороняє? А даний івент є таким яким він є. До того ж гірський фініш тут - це саме гірський фініш, а не "одна із гірок", як ви "пропонуєте".

Нічого змінювати в дистанції не треба.Все влаштовує!

Я зареєструвався через ФБ псевдонімом (замість прізвища). Які потрібно буде підтвердження при отриманні номера?

Змінюйте прізвище на реальне. Страховка не буде дійсна

Не звернув увагу на вказання проф рівня по часу, що мова йде про НЕ гірські 100 км. Відредагував дані.Прошу перемістити мене в 13 сотню під тим же 72)))

Доброго Дня. Буде діяти обмеження в 500 учасників як на першу сотку?

Зараз Ліміт учасників: 800.

Але виглядає так, що будемо зменшувати до 600.

не розглядали варіант зробити заїзд частково онлайновим для певної кількості учасників? зараз це в тренді  )

Доброго дня. За якою адресою видаватимуться стартові пакети?

Напевно як завжди в горганах!

Як зв'язатися з організаторами виникла проблема при оплаті

Найкраще через приватні повідомлення в ФБ. Але коментарі і пошта теж підходять

Вчора оплатив за стартовий пакет через liqpay, а сьогодні прийшла відміна по тій операції - ще пробувати платити, чи ні?

Так, спробуйте ще. Але без оплати гравіювання.

доброго дня, номер не присвоіло номер, та мій вік точно не <19 (мае бути 40-49), виправте, дякую

виправте свій вік

Скільки це коштує стартовий пакет?

Кнопка "Детальніше".

Добрий вечір, в день старту на Площі Ринок можна буде отримати стартовий пакет.

зараз такої інформації не маємо.
слідкуйте за новинами.

Хтось знає який буде старт роздільний чи такий як минулого року?

Чому мені зробили повернення, і зняли оплату?

Доброго дня. По стану здоров'я змушений відмовитись від участі. Підкажіть, будь ласка, яким чином скасувати реєстрацію та повернути сплачені кошти?

Доброго дня! Не зможу взяти участь. Чи можливо скасувати реєстрацію та повернути кошти?

Доброго дня! При реєстрації помилково вказав час 3:15-3:50, потім змінив на 2:50-3:15. Чи можна змінити номер на 13**?  Від цього залежить порядок старту? Дякую!

Доброго дня.

Хочу скасувати заявку.

Оплати не проводив.

Дякую


Найближчі події



Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок