Image

Gran Fondo Ukraine 2021

18.07.2021 10:00 72 506
Старий Самбір
Легендарний формат Gran Fondo, шалено популярний у багатьох країнах світу.

Статистика

ВІДГУКИ: >> 2017 / протокол >> 2018 / протокол >> 2019 / протокол >> 2020 / протокол >>

обговорення на FACEBOOK

Gran Fondo Ukraine - це демократичні й динамічні змагання, на яких кожен знайде свій фан і свій дзен.

Можна змагатися з суперником, з самим собою або просто отримувати задоволення від маршруту. Можна ставити рекорди у подоланні гірських дистанцій, а можна уперше в житті спробувати, що це таке - їздити у горах.

Дистанції

  • 140 км з набором висоти 1988 м. Часовий ліміт - 7 годин. Для тих, хто має досвід їзди у горах або подолання довгих дистанцій (200 км+). Старт і фініш у Старому Самборі.
    Є залік УАТ. (УВАГА! необхідна ліцензія.  Як оформити ліцензію UCI для участі в рейтингу Українського Аматорського Туру )
    УВАГА! Тільки шосейні велосипеди! 

  • 90 км. Часовий ліміт - 6.5 годин. Напрягтися, але не вбитися. Гірський досвід бажаний, але не обов’язковий. Будь-яки ровери. Старт і фініш у Старому Самборі. Трек маршруту

Ліміт учасників: 140км-305 осіб,  90км-170 осіб.

Вартість участі:

90/140км

  • 17/06-26/06 390грн
  • 27/06-3/07 450грн
  • 4/07-10/07 500грн
  • 11/07-17/07 600грн
  • на старті  700грн (якщо будуть вільні слоти)

90/140км (для мешканців Старосамбірського та Турківського районів Львівської обл.)

  • 17/06-26/06 290грн
  • 27/06-3/07 350грн
  • 4/07-10/07 400грн
  • 11/07-17/07 500грн
  • на старті  600грн (якщо будуть вільні слоти)

 

Старт і фініш

Старт усіх маршрутів Gran Fondo Ukraine - у Старому Самборі, у кількох сотнях метрів від залізничної станції.

Фініш для дистанцій 90 і 140 км - співпадає з місцем старту.

 

Розклад і часові ліміти

18/07/2021

7:00 - збір, завантаження велосипедів і посадка учасників в автобус у Львові. Місце збору - поруч з приміським залізничним вокзалом
7:30 - виїзд автобуса у Старий Самбір
9:15-10:30 - видача стартових пакетів у Старому Самборі
10:45 - старт 1ххх, 3ххх
10:55 - старт 2ххх
11:05 - старт 9ххх
15:30 - нагородження переможців
18:00 - виїзд автобуса до Львова

 

Трансфер і транспорт

Організатори марафону забезпечують трансфер Львів - Старий Самбір - Львів для учасників дистанцій GF90 і GF140. Вартість трансферу оплачується РАЗОМ з оплатою участі і складає ₴ 240.

 

Залізничний транспорт*

Ранкова електричка №6019 Львів - Сянки

  • відправлення зі Львова - 7:15
  • прибуття у Старий Самбір - 10:15

Вечірня електричка №6022 Сянки - Львів

  • відправлення із Сянок - 14:50
  • відправлення зі Старого Самбора - 16:54
  • прибуття до Львова - 19:20

Вечірня електричка №6024 Сянки - Львів

  • відправлення із Сянок - 17:28
  • відправлення зі Старого Самбора - 19:37
  • прибуття до Львова - 22:32

*Розклад може змінюватися, тому радимо уточнювати інформацію напередодні поїздки на сайті або у касах Укрзалізниці.

Автомобільний транспорт

По трасі державного значення Н-13 Львів - Самбір - Ужгород.

 

Контрольні пункти і саппорт

На маршрутах усім учасникам гарантовані вода, печеньки, увага і чарівні пенделі від волонтерів Lviv Bicycle Club.

Якість дорожнього покриття

Новий асфальт на всій дистанції марафону, від старту до фінішу.

Перекриття дороги

Під час Gran Fondo Ukraine забезпечується повне перекриття траси на час проїзду групи лідерів і ситуативне перекриття на час всього марафону.

Хронометраж

Протягом кількох секунд після перетину фінішної прямої кожен учасник отримає смс-ку зі своїм результатом і зможе побачити свою позицію у загальному фінішному протоколі на сайті Lviv Bicycle Club.

 

Номер Ім'я Стать Місто КП1 КП2 Час Вік Велосипед Команда Професійний рівень (час) Потрібен трансфер УАТ?
3001 Прокопович Богдан M Lviv n/a 02:06:05 05:55:18 19-29 шосейний/циклокрос/турінг SS Halychyna Crew 2:50-3:45 Так Ні
3031 Grochla Mateusz M Skole 01:45:49 02:56:33 06:11:48 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
3002 Pankevych Anatolii M Kyiv 01:24:28 02:25:34 05:06:06 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:50-3:45 Так Ні
1002 Petrov Dmytro M Kyiv 01:10:43 01:48:42 03:41:52 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Ні
1003 Aleksandrov Egor M Minsk 01:12:30 01:55:23 04:13:07 30-34 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
3003 Тараненко Олексій M Kyiv 01:25:08 02:31:12 05:23:45 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:50-3:45 Ні Ні
2501 Kozlova Kristina F Donetsk 01:46:29 02:56:17 05:45:03 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30 Так Ні
1004 Щербань Андрій M Kyiv 01:16:12 02:05:34 04:20:11 40-49 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
1005 Тимощук Максим M Kharkiv 01:11:15 01:52:00 03:49:32 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Pridebikes 2:10-2:50 Ні Так
3004 Ерікайкін Микита M Kyiv 01:28:52 02:35:03 05:12:22 30-34 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:50-3:45 Ні Ні
2502 Платко Марія F Lviv 01:49:32 02:56:12 05:45:01 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
1006 Демченко Євгеній M Kiev n/a n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
1007 KALUS KOSTIANTYN M Киев 01:18:30 02:06:53 04:27:00 50-59 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
2007 Поляк Яна F Kyiv 01:20:20 02:26:10 04:52:07 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
1008 Юзьків Анатолій M Lviv 01:15:06 02:02:07 04:12:40 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Makeba 2:10-2:50 Ні Так
3005 Бугаєв Максим M Kyiv 01:16:12 02:07:21 04:25:26 40-49 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Ні
3006 Bondarev Max M Kiev 01:27:36 02:30:10 05:12:22 40-49 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Ні
3007 Vypov Yevhen M Kyiv 01:23:28 n/a 05:52:11 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:50-3:45 Ні Так
1009 Marchenko Kostantyn M Kyiv 01:12:54 01:55:39 04:00:14 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
1010 Сікора Евген M Kyiv n/a n/a DNF 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Так
3008 Derman Yaroslav M Kyiv 01:23:29 02:17:22 04:45:42 19-29 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:50-3:45 Так Ні
1011 Цыганок Иван M Київ 01:15:04 02:05:37 04:25:24 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
2008 Shevchenko Maria F Kyiv 01:20:19 n/a DNF 30-34 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Ні
3051 Кришталь Тарас M Kiev n/a 02:06:56 04:27:04 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:50-3:45 Ні Ні
1012 Haidak Denys M Kyiv 01:15:28 02:05:36 04:18:29 30-34 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
1013 Грищенко Денис M Киев 01:16:52 02:07:58 04:27:01 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Echelon 2:10-2:50 Ні Так
3052 Здорик Андрій M Kamianets-Podilskyi 01:34:21 02:35:27 06:11:37 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
2009 Каддах Сільвана F Kyiv 01:37:57 02:44:59 05:27:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг VeloGo Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 Ні Так
3009 Брайко Ярослав M Kyiv 01:16:04 02:05:25 04:18:05 40-49 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:50-3:45 Так Ні
1014 Kuznetsov Denys M Kyiv 01:12:10 01:55:20 04:00:08 19-29 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
2010 Васильєва Ірина F Boyarka 01:27:31 02:24:21 04:50:10 40-49 шосейний/циклокрос/турінг VeloGo Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 Ні Так
3010 Мельник Ведмідь M Киіів n/a n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг Victory Team 2:10-2:50 Так Ні
2011 Носуленко Анна F Odesa n/a n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Hoods and Drops Racing 2:50-3:45 Так Так
Subotenko Ihor M Kyiv n/a n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Ні
3050 Chychkevych Bohdan M Lviv 01:37:42 02:46:52 05:44:48 35-39 шосейний/циклокрос/турінг epiq 2:50-3:45 Ні Ні
Зотова Марина F Київ n/a n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:50-3:45 Ні Так
3011 Залізко Юрій M Kyiv 01:19:42 02:18:39 DNF n/a шосейний/циклокрос/турінг echelon 3:45-4:30 Ні Ні
1045 Кошелєв Олександр M Drohobych 01:16:08 02:33:24 05:23:46 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Xtreme Ride Club 2:10-2:50 Ні Так
3012 Stupka Kyrylo M Kyiv 01:34:23 02:35:53 05:13:48 19-29 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:50-3:45 Ні Ні
1015 Filin Evghen M Kyiv 01:10:42 01:48:39 03:47:46 30-34 шосейний/циклокрос/турінг BFCC 2:10-2:50 Ні Так
3013 Huk Sviatoslav M Lviv 01:28:19 02:28:12 05:01:25 19-29 шосейний/циклокрос/турінг epiq 2:50-3:45 Ні Ні
3083 Kruk Volodya M Lviv 01:58:03 03:20:24 07:01:22 OTL 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Катани 3:45-4:30 Так Ні
3014 Щедрых Захар M Київ n/a n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
2001 Гіль Анастасія F Kyiv 01:37:18 02:45:04 05:33:40 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Decathlon Ukraine 2:50-3:45 Ні Так
1017 Коца Роман M Mykolaiv 01:10:43 01:48:51 03:41:56 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 Ні Так
3015 Гуцол Павло M Київ 01:58:13 02:42:55 04:00:07 30-34 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Ні
1018 Соболев Євген M Kyiv 01:13:16 02:00:17 04:12:35 30-34 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
3016 Хенкін Євген M Київ n/a n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30 Ні Ні
2002 Nakonechna Alona F Vinnytsya 01:25:24 02:22:41 04:50:10 19-29 шосейний/циклокрос/турінг VinRC 2:10-2:50 Ні Так
1019 Храпін Сергій M Kyiv 01:14:15 02:02:49 04:16:41 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
Tovt Sasha M Uzhhorod n/a n/a DNS 70+ шосейний/циклокрос/турінг VinRC 2:10-2:50 Ні Так
1020 Стефанишин Микола M Mykolayiv 01:11:28 01:53:39 03:54:59 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Так
3017 Глушко Євгеній M Kyiv 01:18:33 02:09:20 04:41:49 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Так Так
3500 Олександр Буц M Kyiv 01:18:39 02:07:06 04:27:10 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Echelon party bus 2:10-2:50 Ні Ні
2014 Кизилова Марина F Kyiv 01:20:24 n/a 04:50:20 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
2013 Романець Анастасія F Київ 01:20:29 02:11:54 04:34:26 19-29 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Так Так
1023 Fedorov Viktor M Dnipro 01:14:04 n/a DNF 50-59 шосейний/циклокрос/турінг Dnepr Masters 2:10-2:50 Ні Так
Милованов Николай M Kiyv n/a n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Так Ні
2222 Дяченко Єлизавета F Poltava 01:20:18 02:08:10 04:15:48 19-29 шосейний/циклокрос/турінг GCT PALMYRA 2:10-2:50 Так Так
3018 Ковальчук Віталій M Kyiv 01:18:02 02:12:43 04:41:50 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
3019 Pashko Yuriy M Lviv n/a n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Так Ні
3070 Бялас Роман M Drohobych 01:29:39 02:27:16 05:23:55 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Xtreme Ride Club 2:10-2:50 Ні Ні
1124 Khomyshyn Roman M Lviv 01:11:13 n/a DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Makeba-Diamant 2:10-2:50 Ні Так
2505 Шквиря Маріна F Drohobych 02:00:42 03:15:42 07:12:05 OTL 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Xtreme Ride Club 3:45-4:30 Ні Ні
3020 NIKITIN ALEXANDR M Kyiv 01:18:10 02:06:58 04:27:04 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Echelon PartyBus 2:10-2:50 Ні Ні
2003 Osadcha Iryna F Kyiv 01:31:31 n/a DQ 19-29 шосейний/циклокрос/турінг PrideBikes 2:50-3:45 Ні Так
Gergardt Artur M Хуст n/a n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Power Base Gym 2:10-2:50 Ні Ні
3021 Семененко Роман M Kyiv 01:13:32 02:02:24 04:21:56 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Cadence90 2:10-2:50 Ні Ні
3053 Скочиляс Віктор M Ternopil 01:30:15 02:26:29 05:05:40 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Ternopil VeloMarathon 3:45-4:30 Ні Ні
3022 Єфімов Олексій M Kyiv 01:14:07 01:58:39 04:07:31 40-49 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Ні
3023 Скорбач Микола M Lviv 01:13:07 01:58:21 04:07:29 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Так Ні
1024 Шевцов Юрій M Kyiv 01:14:02 02:00:39 04:16:39 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Leader Citron Team 2:10-2:50 Ні Так
3071 Ovsyannikov Olexandr M Kyiv n/a n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Happy TRI Friends 2:10-2:50 Ні Ні
2004 Кошелєва Наталія F Drohobych 01:25:03 02:19:34 04:52:13 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Xtreme Ride Club 2:50-3:45 Ні Так
1025 Дмитро Шаров M Kyiv 01:14:14 02:02:39 04:14:08 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Happy TRI Friends 2:10-2:50 Так Так
3024 Ткачов Олексій M Obuhiv n/a n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
3084 Лаб'як Назар M Lviv 01:42:27 02:50:24 05:49:31 30-34 шосейний/циклокрос/турінг MTBStock Cycle Club 2:50-3:45 Ні Ні
1081 Сорока Ярослав M Ivano-Frankivsk n/a 01:57:52 04:06:13 30-34 шосейний/циклокрос/турінг SRCC 2:10-2:50 Ні Так
1026 Росіцький Володимир M Kyiv 01:16:10 02:05:37 04:18:05 30-34 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
Popov Dmitry M Kyiv n/a n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг BFCC 3:45-4:30 Ні Так
1027 Руденко Аркадій M Kyiv 01:16:54 02:07:24 04:25:24 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Polaris 2:10-2:50 Ні Так
1028 Гордєєв Дмитро M Kyiv n/a n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Так Так
1121 Сманцеров Микола M Lviv n/a n/a 04:18:06 40-49 шосейний/циклокрос/турінг epiq 2:10-2:50 Ні Ні
3033 Yarov Alex M Lviv 01:21:59 02:14:11 04:43:38 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
3054 Хитра Максим M Lviv 01:29:19 02:28:01 05:06:08 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Ultra 2:50-3:45 Ні Ні
1029 Kuropyatnyk Andriy M Kyiv 01:17:26 02:08:30 04:27:04 40-49 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
1030 Веріго Арсеній M Kyiv 01:11:09 01:51:38 03:55:01 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Polaris 2:10-2:50 Ні Так
1031 Тертишний Григорій M Ірпінь 01:13:23 01:59:15 04:07:25 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Polaris 2:10-2:50 Ні Так
1032 Каракай Антон M Київ 01:16:16 02:05:15 04:21:35 n/a шосейний/циклокрос/турінг Polaris 2:10-2:50 Ні Так
1033 Орлов Артем M Kyiv 01:11:41 01:55:24 04:14:25 30-34 шосейний/циклокрос/турінг BFCC 2:10-2:50 Ні Так
1034 Новохатський Євгеній M Kyiv 01:16:15 02:05:21 04:20:14 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Polaris 2:10-2:50 Ні Так
Litsov Nikita M Odessa n/a n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Hoods&Drops 2:10-2:50 Так Так
1070 Сергиенко Эдгар M Киев 01:12:09 01:53:56 03:54:54 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Polaris 2:10-2:50 Ні Так
1069 Боярский Олександр M Kharkiv 01:11:18 01:51:52 03:49:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг GCT PALMYRA 2:10-2:50 Ні Так
1035 Луцишин Валентин M Вишгород 01:12:01 01:58:24 04:00:15 50-59 шосейний/циклокрос/турінг Dnepr Masters 2:10-2:50 Ні Так
3025 Попов Сергій M Velykyi Bereznyi 01:19:53 02:17:29 04:44:54 60-69 шосейний/циклокрос/турінг Cycling Unlimited Ukraine 4:30+ Ні Ні
2005 Тарнавчик-Чугуєвець Наталя F Lviv 01:20:18 02:26:17 04:52:05 30-34 шосейний/циклокрос/турінг VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 Ні Так
1068 Chervenko Sergii M Kharkiv 01:11:37 01:53:41 03:55:02 40-49 шосейний/циклокрос/турінг GCT PALMYRA 2:10-2:50 Ні Так
3026 Ястреб Роман M Lviv 01:23:39 02:21:41 04:52:45 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
3027 Чорний Едуард M Kharkiv 01:12:58 01:57:26 04:06:24 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
2006 Струк Мирослава F с.Тернопілля 01:43:36 02:51:55 07:11:59 OTL 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Xtreme Ride Club 2:50-3:45 Ні Так
3061 Kostyk Taras M Lviv 01:41:35 02:51:00 05:58:52 40-49 шосейний/циклокрос/турінг MTBStock Cycle Club 2:50-3:45 Ні Ні
1036 Калатай Віктор M Kyiv 01:11:41 01:53:43 03:55:02 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Leader Citron Team 2:10-2:50 Ні Так
1047 Ксенюк Іван M Ivano-Frankivsk 01:13:45 02:02:05 04:16:51 35-39 шосейний/циклокрос/турінг SRCC 2:10-2:50 Ні Так
Бокало Олена F Lviv n/a n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 4:30+ Так Ні
Кошелєв СергІй M Zhovkva n/a n/a DNS 60-69 шосейний/циклокрос/турінг Xtreme Ride Club 2:50-3:45 Ні Так
1037 Кошелев Сергей M Zhovkva 01:30:03 02:33:46 05:23:37 60-69 шосейний/циклокрос/турінг Xtreme Ride Club 2:50-3:45 Ні Так
1048 Дзюба Олександр M Kyiv 01:11:42 01:52:03 03:55:02 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Velobazar-Cadence90 2:10-2:50 Ні Так
1038 Батюхов Денис M Kyiv 01:10:42 01:48:39 03:41:51 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Leader Citron Team 2:10-2:50 Ні Так
3110 Lievtsov Valerii M Kyiv 01:19:33 02:11:27 04:35:01 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
1067 Kovalenko Dmitry M Kyiv 01:11:32 01:52:15 03:49:25 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Velobazar-Cadence90 2:50-3:45 Ні Так
3034 Chernyakov Vitaliy M Kyiv n/a n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Velotroeschina 2:10-2:50 Ні Ні
1039 Атаманів Руслан M Kyiv 01:12:46 01:55:27 04:00:08 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Leader Citron Team 2:10-2:50 Ні Так
3085 Ботнар Валеріан M Boryspil 01:12:46 01:58:25 04:18:08 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Cadence90 cycling club 2:10-2:50 Ні Ні
3028 Novichkov Anton M Lviv 01:39:35 02:45:39 05:55:21 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Так Ні
1040 Yevtushenko Vadym M Kiev 01:14:14 02:05:11 04:26:36 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Leader Citron Team 2:10-2:50 Ні Так
Захарова Марта F Lviv n/a n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Makeba 2:50-3:45 Ні Так
1041 Денека Костя M Kyiv 01:10:42 01:48:41 03:42:06 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Leader Citron Team 2:10-2:50 Ні Так
3029 Mironov Aleksei M Minsk 01:23:29 02:17:18 04:45:32 40-49 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:50-3:45 Ні Так
3030 Nikolaienko Ruslan M Odesa 01:15:44 02:05:46 04:25:30 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
1021 Литвиненко Александр M Melitopil 01:12:03 n/a DNF 40-49 шосейний/циклокрос/турінг LEADER CITRON TEAM 2:10-2:50 Ні Так
3086 Fabirovskyi Volodymyr M Sambir 01:28:18 n/a 04:57:53 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30 Ні Ні
Игорь Добринюк M Днепр n/a n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг DneprMasters 2:10-2:50 Так Ні
1042 Кушней Владислав M Lviv 01:14:19 02:00:16 04:12:14 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Makeba-Diamant 2:10-2:50 Ні Так
3072 Podenko Vadym M Lviv 01:31:39 02:32:13 05:31:36 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
3073 Zyblikevych Andriiy M Staryy Sambir 01:23:31 02:17:35 04:38:52 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
1043 Kovchar Roman M Kyiv 01:16:09 02:07:07 04:27:04 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echélon 2:10-2:50 Ні Так
1044 Шманьов Микола M Ternopil 01:14:17 01:59:53 04:12:17 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Ternopil golden wheels 2:10-2:50 Ні Так
2015 Fedorova Kateryna F Poltava n/a n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Nutrixxion Palmyra 2:10-2:50 Так Так
3035 Buyvalenko Alexey M Kyiv 01:14:10 02:02:41 04:12:46 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Cadence90 2:10-2:50 Ні Ні
1049 Denysenko Andrii M Kyiv 01:12:31 01:56:15 04:07:53 19-29 шосейний/циклокрос/турінг BFCC 2:10-2:50 Ні Так
1050 Садовський Андрій M Lutsk 01:11:49 01:53:33 03:55:03 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Так
1082 Шевельов Віктор M Novoselovka 01:16:14 02:08:25 04:42:10 60-69 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Так
3074 Грудецький Євген M Lviv 01:12:07 01:53:43 03:55:03 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Lviv Bicycle Club 2:10-2:50 Так Ні
3036 Кухта Віктор M Lviv n/a n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
1052 Андрій Калічинський M Lviv n/a n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Велосокаль 2:10-2:50 Ні Так
3120 Сироватко Олексій M Lviv 01:34:13 02:41:02 05:44:24 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
3037 Поліщук Сергій M Rivne 01:23:33 02:18:48 04:58:43 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Суренж 2:50-3:45 Ні Ні
3038 Шелест Сергій M Ірпінь 01:22:33 02:18:20 04:44:42 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
1053 Филин Дмитрий M Kyiv 01:10:42 01:51:37 03:49:18 50-59 шосейний/циклокрос/турінг BFCC 2:10-2:50 Ні Так
1054 Скорий Андрій M Kyiv 01:11:41 01:53:47 04:00:02 35-39 шосейний/циклокрос/турінг BFCC 2:10-2:50 Ні Так
2016 Ящук Ольга F Kyiv 01:20:17 02:07:58 04:15:42 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 Ні Так
3041 Reynolds Brent M Winchester 01:37:46 02:43:02 05:32:09 60-69 шосейний/циклокрос/турінг Mad Bomber 2:50-3:45 Так Ні
3042 Pyshchuk Mykhailo M Dolyna 01:13:48 02:03:51 04:20:10 30-34 шосейний/циклокрос/турінг epiq 2:10-2:50 Ні Ні
1055 Грушецький Олександр M Bila Tserkva 01:12:20 01:53:37 04:00:06 50-59 шосейний/циклокрос/турінг Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 Ні Так
1056 Бакуринский Борис M Kyiv 01:10:44 01:48:43 03:38:51 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 Ні Так
1057 Volovod Dmytro M Kyiv 01:11:39 01:52:43 03:54:56 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 Ні Так
1083 Parashchenko Artem M Kyiv 01:12:17 01:56:12 04:00:04 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Velobazar-Cadence90 2:10-2:50 Ні Так
1058 Яценко Владимир M Kyiv 01:14:17 01:59:47 04:16:37 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Eurocar GRAWE Ukraine 2:50-3:45 Ні Так
1059 Мисник Олександр M Kyiv 01:11:39 n/a DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Velobazar-Cadence90 2:10-2:50 Ні Так
1060 Бадяк Сергей M Kotsiubynske 01:13:50 01:59:51 04:07:20 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Так Так
1061 Демченко Игорь M Odesa n/a n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Hoods&Drops racing 2:10-2:50 Так Так
1062 Єфіменко Павло M Vyshneve 01:16:56 02:07:22 04:25:23 35-39 шосейний/циклокрос/турінг VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 Ні Так
2017 Orlova Iryna F Lviv 01:20:16 02:08:09 04:24:16 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Makeba 2:50-3:45 Ні Так
1063 Taras Bereschak M Lviv 01:10:54 01:52:08 03:49:37 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Makeba-Diamant 2:10-2:50 Ні Так
1064 Tsyro Dmytro M Kyiv n/a n/a DNF 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Echèlon 2:10-2:50 Ні Так
3102 Podenko Zahar M Lviv 01:28:34 02:26:53 05:01:26 <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
1065 Рисов Женя M Харьков n/a n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг SWCC 2:10-2:50 Так Так
1100 Козаченко Андрій M Dnipro 01:11:39 01:53:35 03:54:48 50-59 шосейний/циклокрос/турінг VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 Ні Так
1116 Мадін Дімон M Odesa 01:13:14 01:58:41 04:07:22 40-49 шосейний/циклокрос/турінг GCT PALMYRA 2:10-2:50 Ні Так
2018 Ковалевська Наталія F Kyiv 01:21:27 n/a 04:34:21 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Sigma Software - Unicorn 2:50-3:45 Так Так
1071 Іванюк Олексій M Vinnytsia 01:12:45 01:57:52 04:20:10 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Velobazar-Cadence90 2:10-2:50 Ні Так
1072 Дяченко Сергій M Полтава 01:18:02 02:07:30 04:26:55 50-59 шосейний/циклокрос/турінг U tri 2:10-2:50 Так Так
1101 Гузов Віктор M Lviv 01:10:42 01:48:42 03:41:57 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 Ні Так
2019 Бондаренко Виктория F Odessa 01:20:19 02:08:07 04:24:12 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Arcadia 2:10-2:50 Ні Так
3049 Прокопюк Євгеній M Kyiv 01:14:04 02:01:53 04:18:22 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Так Ні
1073 Кулюк Василь M Lutsk 01:16:32 02:07:08 04:27:02 50-59 шосейний/циклокрос/турінг MetrDoor 2:10-2:50 Ні Так
3048 Кожушко Роман M Lviv n/a n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30 Ні Так
1125 Кочин Олексій M Kharkiv 01:12:17 01:58:26 04:07:16 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Chameleon 2:10-2:50 Ні Так
3075 Шабашов Дмитро M Odesa 01:17:50 02:12:25 04:33:28 30-34 шосейний/циклокрос/турінг GCT PALMYRA 2:10-2:50 Так Ні
3055 Євген Семаш M Kamianets-Podilskyi n/a 03:17:47 06:50:42 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+ Ні Ні
3047 Яремчук Данило M Kyiv 01:18:21 02:13:22 04:42:01 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
2503 Яремчук Віра F Kyiv 01:32:02 02:34:29 05:15:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
1074 Рожко Даниил M Odesa 01:11:40 01:53:41 03:55:00 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Hoods and Drops Racing 2:50-3:45 Так Так
3046 Zhirniy Bogdan M Kyiv 01:12:08 01:53:51 03:55:02 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Leader Citron Team 2:10-2:50 Ні Так
1075 Староверов Микола M Ternopil 01:33:28 02:31:43 05:14:46 60-69 шосейний/циклокрос/турінг Ternopil golden wheels 2:50-3:45 Ні Так
3116 Kharchenko Antonio M Lviv 01:29:39 02:30:52 05:12:28 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Epiq 2:50-3:45 Так Ні
3111 Tsisaruk Vladyslav M Odesa 01:13:02 01:59:56 04:12:38 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 4ever alone 2:10-2:50 Так Так
1076 Корда Володимир M Lviv 01:16:57 02:09:08 04:39:17 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Макеба 2:10-2:50 Ні Так
1077 Гарбар Костянтин M Kyiv n/a n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 Ні Так
3045 Високосов Михайло M LUTSK 01:28:24 02:28:17 04:59:58 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
Тимцо Юрій M Lutsk n/a n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг Велоцентр 2:50-3:45 Ні Так
3044 Sokolov Sergii M Ternopil 01:21:01 02:16:51 04:43:53 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
3043 Шугалій Олександр M Chernihiv 01:31:30 02:38:36 05:41:15 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Chernihiv cycling club 2:10-2:50 Ні Ні
Шинкаренко Дмитро M Світловодськ n/a n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Так
1078 Процько Павло M Львів 01:11:40 01:53:51 03:55:09 60-69 шосейний/циклокрос/турінг ВелоСокаль - Датський Текстиль 2:10-2:50 Так Так
1079 Сосніцький Анатолій M Lviv 01:10:54 01:51:53 03:47:46 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Так
1111 Рябцев Володимир M Lviv 01:13:51 01:59:52 04:13:58 50-59 шосейний/циклокрос/турінг Makeba-Diamant 2:10-2:50 Ні Так
3057 Kovtun Igor M Kyiv 01:13:12 01:57:55 04:07:22 35-39 шосейний/циклокрос/турінг BFCC 2:50-3:45 Так Ні
1080 Дубинець Тарас M Kyiv 01:10:43 01:48:49 03:41:52 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Dnepr Masters 2:10-2:50 Ні Так
Дудра Олег M Lviv n/a n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Так Ні
Глазунов Артем M Kyiv n/a n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Z Iron Team 2:10-2:50 Ні Ні
3059 Коваль Ярослав O Київ 01:13:35 02:00:19 04:14:50 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Так Ні
1084 Костецький Олексій M Буча 01:21:08 02:16:04 04:41:46 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Lider Citron Team 2:50-3:45 Ні Так
3069 Olishchuk Oleksandr M Odesa n/a n/a 04:07:25 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Arcadia 2:10-2:50 Ні Ні
1085 Куксінов Сергій M Uzyn 01:11:37 01:53:32 03:55:02 40-49 шосейний/циклокрос/турінг «GRAWE Skyfitness» 2:10-2:50 Ні Так
1087 Polgui Artur M Kyiv 01:13:15 01:58:26 04:07:19 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Так
3060 Янкевич Артур M Ivano-Frankivsk 01:13:10 01:57:53 04:10:50 <19 шосейний/циклокрос/турінг SRCC 2:50-3:45 Ні Ні
Sheremet Bogdan M Ivano-Frankivs'k n/a n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг SRCC 2:10-2:50 Ні Ні
1088 Ivanichenko Serhii M Lutsk 01:15:48 02:05:42 04:20:20 50-59 шосейний/циклокрос/турінг MetrDoor team Luck 2:10-2:50 Так Так
1089 Гундяк Віктор M Ivano-Frankivsk n/a n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг SRCC 2:10-2:50 Ні Так
3062 Отморський Михайло M Kiev 01:18:39 02:07:11 04:27:03 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Echelon 2:10-2:50 Ні Ні
Polko Maryan M Drohobych n/a n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
1090 Василевський Олександр M Kyiv n/a n/a DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 Ні Так
1091 Romanov Gennadiy M Bila Tserkva 01:13:50 02:00:00 04:12:37 60-69 шосейний/циклокрос/турінг Біла Церква Віраж 2:10-2:50 Так Ні
11 Лапка Олег M Lviv n/a n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Так Ні
1092 Тимцо Юрій M Lutsk 01:14:03 02:02:41 04:16:49 50-59 шосейний/циклокрос/турінг велоцентр 2:10-2:50 Ні Ні
1093 Solodyankin Yaroslav M Lviv n/a 02:07:31 04:26:58 30-34 шосейний/циклокрос/турінг epiq 2:10-2:50 Ні Так
1094 Shcherbyna Artem M Kyiv 01:11:10 01:51:39 03:49:38 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Leader Citron Team 2:10-2:50 Ні Так
3063 Бойко Сергiй M Kyiv 01:12:10 01:55:22 04:00:23 30-34 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:10-2:50 Ні Ні
1095 Pilipenko Dmytro M Kyiv 01:15:53 02:05:27 04:16:50 50-59 шосейний/циклокрос/турінг Sigma Software-Unicorn 2:10-2:50 Так Так
1096 Лазебний Микола M Kyiv 01:14:31 02:04:41 DQ 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Так
1097 Тимченко Олександр M Харків 01:29:12 02:31:01 05:06:20 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30 Ні Так
3064 Levitov Konstantin M Kyiv 01:34:37 02:44:08 05:30:51 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
Shostak Vlad M Lutsk n/a n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
1001 Kуценко Петро M Kharkiv 01:16:32 02:08:00 05:11:46 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Так
3058 Сімковський Денис M Kyiv 01:33:38 02:38:24 05:28:04 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Kyiv Bicycle Club 3:45-4:30 Ні Ні
1098 Левчук Микола M Ivano-Frankivsk 01:13:09 01:57:55 04:00:12 19-29 шосейний/циклокрос/турінг SRCC 2:10-2:50 Ні Так
3066 Бадицький Микола M Ivano-Frankivsk 01:15:44 02:07:12 04:25:24 30-34 шосейний/циклокрос/турінг SRCC 2:10-2:50 Ні Ні
3067 Вапляк Юрій M Ternopil 01:13:05 01:59:58 04:48:14 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
3076 Роговий Олександр M Romny 01:15:29 02:05:17 04:25:28 <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
Піцевич Кирило M Chernihiv n/a n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Chernihiv cycling club 2:10-2:50 Так Ні
3068 Titov Maxim M Odessa 01:13:55 02:04:09 04:25:39 n/a шосейний/циклокрос/турінг Arcadia 2:10-2:50 Ні Ні
1099 Гудима Вадим M Kyiv 01:17:54 02:07:04 04:20:10 35-39 шосейний/циклокрос/турінг VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 Так Так
3096 Андросенко Олексій M Odesa 01:22:56 02:18:45 04:52:55 35-39 шосейний/циклокрос/турінг GCT-PALMYRA 2:50-3:45 Так Ні
3077 Novoselskiy Igor M St. Sambir 01:23:31 02:17:37 04:38:30 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
2021 Калашлінська Катерина F Одеса 01:20:19 02:08:05 04:24:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Hoods and drops racing 2:50-3:45 Ні Так
3078 Шпирук Олександр M Berezhany n/a n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг БережВело 3:45-4:30 Ні Ні
3115 Довгунь Дмитро M Ternopil 01:16:29 02:19:26 DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Megalot 2:50-3:45 Так Ні
3079 Павло Семенюк M Rivne 01:16:05 02:07:09 04:25:28 <19 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
3080 Старжинський Назарій M Rivne 01:13:48 02:00:22 04:25:27 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
shu andr M Davydiv n/a n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
1102 Феремик Виталий M Odesa 01:11:11 01:52:06 03:49:22 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Arcadia 2:10-2:50 Так Так
2504 Бандрівська Катя F Odesa 01:20:34 02:14:32 04:37:56 30-34 шосейний/циклокрос/турінг GCT Palmyra 2:10-2:50 Ні Ні
1103 Фурсов Антон M Kiev 01:11:42 01:53:44 04:07:21 35-39 шосейний/циклокрос/турінг BFCC 2:10-2:50 Ні Так
3082 Панчишин Юрій M Drohobych 02:11:01 03:25:58 07:22:26 OTL 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Xtreme Ride Club 2:50-3:45 Ні Ні
1104 Степаница Александр M Киев n/a n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:50-3:45 Ні Так
2020 Панчій Ольга F м. Київ 01:30:25 02:37:23 05:15:16 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Sigma Software - Unicorn 2:50-3:45 Так Так
1110 Makhno Andrii M Kiev 01:12:15 01:53:36 03:54:58 70+ шосейний/циклокрос/турінг Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 Так Так
3087 Savchuk Ruslan M Kamianske 01:11:04 01:51:55 03:49:20 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
1109 Шамардін Андрій M Kyiv n/a n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Veloonline 2:10-2:50 Ні Так
3089 Reveruk Petro M Kyiv 01:24:05 02:22:11 05:01:21 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
3090 Скляров Олександр M Харків 01:31:00 02:46:21 05:50:42 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
3091 Гуменчук Олег M Lviv 01:34:24 02:41:02 05:43:36 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
1108 Мікаєлян Руслан M Kyiv 01:12:16 01:55:51 04:00:05 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Giant Team Ukraine 2:10-2:50 Ні Так
3092 Феденько Святослав M Ivano-Frankivsk 01:41:22 02:42:49 05:31:51 30-34 шосейний/циклокрос/турінг FBC 2:50-3:45 Ні Ні
1107 Кулик Олександр M Lviv n/a n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Makeba-Diamant 2:10-2:50 Ні Так
1106 Білоус Дмитро M Lviv 01:17:29 02:15:21 04:32:29 n/a шосейний/циклокрос/турінг Велосокаль 2:10-2:50 Ні Так
1105 Лопатько Владислав M Kharkiv 01:22:22 02:17:41 04:52:46 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Chameleon 2:10-2:50 Ні Так
1114 Катеринський Ярослав O Kharkiv 01:11:40 01:53:52 04:26:58 <19 шосейний/циклокрос/турінг Chameleon 2:10-2:50 Так Так
3095 Khudyakov Roman M Львів n/a n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30 Так Так
3094 Іваник Юра M Lviv 01:13:08 01:58:28 04:07:25 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
3101 Піцикевич Олег M Lviv 01:23:38 02:19:25 04:56:41 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
2022 Frantsina Olga F Київ 01:30:29 02:35:57 05:15:32 30-34 шосейний/циклокрос/турінг BFCC 2:50-3:45 Так Так
3093 Федоров Андрій M Полтава n/a n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг UTRI 2:50-3:45 Ні Ні
1112 Іванчук Максим M Lviv 01:15:33 02:03:09 04:16:42 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Makeba 2:10-2:50 Ні Так
Михалевич Олег M Киев n/a n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг Tym Team 2:10-2:50 Ні Ні
2023 Shalygina Anna F Kyiv 01:20:22 02:09:53 04:34:07 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 Так Так
3100 Bilyi Mykola M Lviv 01:35:36 02:41:05 05:24:19 40-49 шосейний/циклокрос/турінг AVP Service 2:50-3:45 Так Ні
1115 Козаченко Сергій M Irpin 01:10:53 01:51:55 03:49:16 19-29 шосейний/циклокрос/турінг VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 Ні Так
3099 Кулагін Максим M Lviv 01:36:29 02:37:00 05:21:41 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
1113 Osadchyy Andriy M Kyiv 01:36:10 02:46:15 05:28:06 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Sigma Software - Unicorn 2:50-3:45 Ні Так
3098 Deul VOLODYMYR M Kyiv 01:16:31 02:04:04 04:13:58 40-49 шосейний/циклокрос/турінг UniSport 2:10-2:50 Так Ні
3097 Pylypchuk Oleksii M Kyiv 01:31:14 02:31:53 05:05:18 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30 Ні Ні
1117 Garaschuk Andriy M Київ 01:23:46 02:26:17 05:14:32 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Sigma Software - Unicorn 2:50-3:45 Ні Так
3109 Ovsyannikov Mykyta M Netyshin 01:12:52 01:58:20 04:07:26 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
3108 Харенко Дмитро M Odesa 01:16:28 02:05:35 04:20:08 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
3107 Dluhosh Volodumyr M Lviv 01:28:35 02:26:57 05:01:29 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 4:30+ Так Ні
3106 Velykodnyi Vsevolod M Kyiv 01:29:01 02:30:58 05:08:46 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
3105 Murashko Dmitriy M Kyiv 01:53:29 n/a 05:14:58 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
1118 Попов Сергій M Kyiv 01:34:25 02:37:38 05:31:45 50-59 шосейний/циклокрос/турінг Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 Ні Так
3104 Boiko Vitalii M Starokostiantyniv 01:15:18 02:04:30 04:18:32 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Iron Team Cadence 2:10-2:50 Ні Ні
3103 Karpuk Oleksii M Kyiv n/a n/a DNF 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
3112 Шкотняр Матвій M Lviv 01:26:01 02:27:08 05:09:30 30-34 шосейний/циклокрос/турінг LAV 2:50-3:45 Ні Ні
3113 Смалюк Тарас M Lutsk 01:16:09 02:07:23 04:25:27 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Lutsk Triathlon Federation 2:10-2:50 Ні Ні
Mokryi Andrii M Lviv n/a n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
3114 Kiryanov Max M Lviv n/a n/a DNF n/a шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
Карапась Микола M Kyiv n/a n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 Ні Так
1120 Стороженко Сергій M Lviv 01:28:36 02:28:04 05:01:34 30-34 шосейний/циклокрос/турінг epiq 2:10-2:50 Так Так
1119 Dolzhykov Glib M Kyiv 01:11:37 01:57:50 04:07:32 35-39 шосейний/циклокрос/турінг Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 Ні Так
1066 Бондарєв Тімур M Kyiv 01:28:50 02:28:28 05:10:19 40-49 шосейний/циклокрос/турінг echelon 2:50-3:45 Так Так
carini mario M roma n/a n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг ss lazio ciclismo 2:10-2:50 Ні Ні
Корчак Aндрiй M Kremenchuk n/a n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Так Ні
3117 Buzhovych Roman M Lviv 01:23:32 02:20:09 04:56:30 19-29 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Так Ні
1123 Шурупов Вячеслав M Kyiv n/a 01:55:46 04:07:24 50-59 шосейний/циклокрос/турінг BFCC 2:10-2:50 Ні Так
1122 Петрович Віктор M Київ 01:12:54 01:55:09 04:00:07 50-59 шосейний/циклокрос/турінг MTB Ukraine / Giant 2:10-2:50 Ні Так
3119 Цюпер Тарас M Kyiv 01:23:28 02:17:20 04:45:34 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
Stanislavovich Overchenko M Полтава n/a n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Так Ні
1126 Пастущин Олег M Ternopil 01:18:01 02:15:29 04:57:47 50-59 шосейний/циклокрос/турінг Ternopil golden wheels 2:10-2:50 Ні Так
3118 Степанов Олександр M Киев 01:11:27 01:54:06 04:00:15 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Cadence 90 2:10-2:50 Ні Ні
Прокоп Іван M Lviv n/a n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Так Ні
2704 Гудима Вікторія F Vinnytsia 01:21:24 02:17:43 04:39:52 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Victory Cycling Club 2:10-2:50 Ні Так
1128 Yehiazarian Georgiy M Kyiv 01:14:02 01:59:48 DNF n/a шосейний/циклокрос/турінг VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 Ні Так
1127 Гречин Сергей M Dnipro 01:11:53 n/a DQ 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Dnepr Masters 2:10-2:50 Ні Ні
1129 Матвіїв Степан M Busk 01:12:39 01:55:39 04:00:08 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Makeba 2:10-2:50 Ні Так
1130 Печенюк Геннадій M Novyi Rozdil 01:43:20 02:53:21 05:49:26 70+ шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
1046 Іщенко Григорій M Біла Церква 01:12:24 01:53:33 04:00:03 50-59 шосейний/циклокрос/турінг Арсенал 2:10-2:50 Так Ні
3121 Тарасенко Іван M Uzhhorod 01:41:13 n/a 05:20:06 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
3122 Збитковський Олег M Lviv 01:33:10 02:33:44 05:23:54 35-39 шосейний/циклокрос/турінг 3:45-4:30 Так Ні
3081 Oliiarchuk Bogdan O Lviv n/a n/a 04:45:25 30-34 шосейний/циклокрос/турінг TRILEWY 2:50-3:45 Ні Ні
3502 Єфимов Роман M Київ 01:11:54 n/a 04:00:15 40-49 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
3032 Погібко Олександр M Odesa 01:13:35 02:00:17 04:20:12 40-49 шосейний/циклокрос/турінг GCT PALMYRA 2:10-2:50 Ні Ні
3039 Макаревич Михайло M Lviv 01:21:14 02:16:52 04:47:39 30-34 шосейний/циклокрос/турінг Lviv Bicycle Club 2:50-3:45 Так Ні
3040 Франко Олег M Тернопіль 01:18:01 02:09:54 04:36:05 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:50-3:45 Ні Ні
3056 Суботенко Ігор M Kyiv 01:18:37 02:07:03 04:27:00 n/a шосейний/циклокрос/турінг Echelon 2:50-3:45 Ні Ні
1016 Кохайкевич Андрій M Rudno n/a n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг Makeba 2:10-2:50 Ні Ні
3065 Shershin Nazarii M Lviv n/a n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг LAV 3:45-4:30 Ні Ні
3501 Сорохан Юрій M Lviv 01:15:47 02:05:09 04:25:26 50-59 шосейний/циклокрос/турінг Trilewy 2:50-3:45 Ні Ні
Воронов Дмитро M Kherson n/a n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг digicom cicling team 2:10-2:50 Так Ні
3503 TYMOSHENKO OLEG M Kharkov 01:13:22 01:58:30 04:12:37 50-59 шосейний/циклокрос/турінг 2:10-2:50 Ні Ні
3504 Макаревич Роман M Mostyska 01:46:32 03:02:13 DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг Tour de France 3:45-4:30 Ні Ні
 

Номер Ім'я Стать Місто КП1 Час Вік Велосипед Команда Професійний рівень (час) Потрібен трансфер
9001 Чугуєвець Орест M Lviv 01:27:44 02:58:09 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9110 Yanovskyi Oleksii M Lviv 01:19:06 02:34:16 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba 2:10-2:50 Ні
Осташевський Олександр M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Так
9051 Khoma Roman M Оброшино 01:57:35 03:52:58 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино» 4:30+ Ні
9590 Христианов Виталий M Lviv 01:47:23 03:34:04 50-59 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30 Так
9002 Sheplyakov Valeriy M Lviv 01:20:40 02:36:42 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba 2:10-2:50 Ні
9003 Гнатюк Володимир M Obroshyno 01:40:39 03:13:01 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY 3:45-4:30 Ні
9004 Khomiak Ihor M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba 2:50-3:45 Ні
9050 Михайлишин Юрій M Lviv 01:20:48 02:36:36 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba 2:50-3:45 Ні
9005 Палій Юрій M Lviv 01:24:15 02:47:46 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
9006 Chornenkyi Volodymyr M Lviv 01:28:51 02:51:38 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9007 Петрик Тарас M Lviv 01:32:23 02:59:28 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9008 Шевчук Микола M Lviv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9068 Євстратьєв Євген M Lviv 01:50:07 03:42:57 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Shypshyna Run Club 2:50-3:45 Ні
9111 Вибач Сергій M Lviv n/a 02:41:23 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba-Diamant 2:10-2:50 Ні
9009 Skyba Stepan M Lviv 01:58:18 03:53:14 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9010 Сушко Андрій M Lviv 01:33:22 03:09:52 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9011 Bohma Yevhen M Kyiv 01:20:16 02:37:16 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn 2:50-3:45 Ні
9012 Ishchenko Viacheslav M Lviv 01:16:52 02:30:21 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba-Diamant 2:10-2:50 Ні
Альохін Ярослав M Lviv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
9013 Гладьо Орест M Obroshyno 02:05:27 03:58:37 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино» 3:45-4:30 Ні
9014 Аксьонов Руслан M Київ 01:24:09 02:51:24 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90 2:50-3:45 Ні
9015 Нера Андрій M Pustomyty 01:42:21 03:19:56 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9502 Цовх Андрій M Lviv n/a DNF 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід HomoRotundus 3:45-4:30 Ні
9016 Бокало Ігор M Львів 02:04:51 04:12:02 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел HomoRotundus 3:45-4:30 Ні
9017 Kun Ihor M Lviv 01:26:58 02:57:43 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
Смірнов Дмитро M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Avenga 4:30+ Так
9018 Amini Mahdi M Київ 01:17:50 02:30:25 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Victory Cycling Club 2:10-2:50 Ні
Атаманів Андрій M Львів n/a DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід 4:30+ Ні
9019 Нера Павло M Pustomyty n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9020 Korzun Michael M Київ 01:19:25 02:34:19 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Triatman 2:50-3:45 Ні
9021 Швигар Роман M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9030 Кудрик Вадим M Kyiv 01:34:30 03:06:39 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9067 Ковалевський Mykola M Chernivtsi 01:16:57 02:30:33 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Bukovina-Masters 2:10-2:50 Ні
9066 Василишин Тарас M Sokilnyky 01:58:26 04:02:31 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Так
9029 Levchenko Sergey M Kyiv n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
Krumshyn Zakharii M Ternopil n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9412 Luzhetskiy Nazar M St.Sambir 02:17:36 04:17:12 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 3:45-4:30 Ні
9065 Драговоз Максим M Біла Церква n/a 03:33:59 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Так
9108 Морозов Дмитро M Київ 01:23:39 02:44:47 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Так
9141 Василець Владислав M Lviv 01:18:14 02:34:21 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba 2:10-2:50 Ні
9023 Klymenko Olexandr M Lviv 01:32:12 03:19:45 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9024 Юнак Руслан M Львів 01:32:44 03:00:31 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Trilewy 3:45-4:30 Ні
9025 Черняк Валентин M Lutsk 01:17:39 02:34:26 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9026 Парахін Владислав M Kyiv 01:29:46 03:18:32 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 Ні
9027 Балан Михайло M Lviv 01:40:49 03:27:57 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9028 Попович Остап M Drohobych 01:22:52 02:45:16 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club 3:45-4:30 Ні
Довжний Богдан M Львів n/a DNS 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід 4:30+ Ні
9119 Устянич Віталій M Lviv 01:16:46 02:29:46 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba-Diamant 2:10-2:50 Ні
9031 Chagarnyi Oleksii M Kyiv 01:16:27 02:30:23 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Victory Cycling Club 2:10-2:50 Ні
9064 Voloshchak Pavlo M St.Sambir 01:38:24 03:30:47 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Starbikes 4:30+ Ні
9032 Nahornyi Oleksandr M Kyiv 01:16:54 02:29:47 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn 2:50-3:45 Ні
9081 Masalow Tolik M Sambir n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sambear 2:50-3:45 Ні
9085 Корчагін Дмитро M Kyiv 01:20:17 02:36:41 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9035 Смірнова Юлія F Київ 01:57:54 03:46:28 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence90 2:50-3:45 Ні
9409 Семенюк Владимир M Біла церква 01:30:15 02:58:17 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9033 Osadchuk Yuriy M Uzhhorod n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Smart-Trip.in.ua 2:50-3:45 Так
9034 Крисак Тарас M Obroshyno 01:55:49 03:37:36 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб "Оброшино" 2:50-3:45 Ні
9036 Korkishko Mykola M Lviv 01:43:39 03:22:03 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq 2:50-3:45 Ні
9037 Гавриляк Іван M с. Артищів 01:42:21 03:28:56 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9038 Kolesnichenko Taras M Kyiv 01:16:13 02:29:48 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Victory Cycling Club 2:50-3:45 Ні
9063 Metko Yuriy M Pustomyty 01:43:42 03:25:10 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9333 Антончик Сергій M Lviv 01:43:50 03:28:18 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Bike Sport Active 2:50-3:45 Так
9040 Koval Oleh M Lviv 01:16:03 02:29:17 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
Гарбар Оксана F Киев n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9042 Kozhan Stanislav M Киев n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Так
9043 Вербицький Андрій M Lviv 01:16:59 02:29:15 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Team Sky Lviv 2:10-2:50 Ні
9044 Зурашілі Альберт M київ 01:23:02 02:44:44 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел KEK 2:10-2:50 Ні
9045 Шевченко Геннадій M Київ 01:22:42 02:41:40 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел KEK 2:10-2:50 Ні
9046 Вознюк Алексей M Киев 01:18:34 02:34:23 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел КЕК 2:10-2:50 Ні
9047 Dmytro Nedria M Киев 01:16:50 02:29:47 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел KEK 2:10-2:50 Ні
9084 Lapka Rostik M Lviv 01:23:49 02:57:55 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Так
9102 Pidvirnyi Taras M Lviv n/a 02:45:00 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
9048 Романчук Олег M Chervonohrad 01:20:34 02:36:40 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вело Червоноград STRAVA 2:10-2:50 Ні
9049 Гусар Олег M Chervonohrad 01:18:06 02:35:02 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вело Червоноград STRAVA 2:10-2:50 Ні
9062 Pas Rostislav M Киев 01:23:42 02:44:53 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Goldenbike 2:50-3:45 Ні
9109 Кириченко Олександр M Київ 01:24:03 02:51:54 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VIDI 2:50-3:45 Ні
9097 Стельмахович Ярослав M Zolochiv 01:16:49 02:52:47 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9061 Янів Маріанна F Lviv 01:22:01 02:41:23 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba 2:50-3:45 Ні
9086 Сливка Юра M Pustomyty 01:54:01 03:39:21 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 3:45-4:30 Ні
9060 Melikov Oles M Lviv 01:29:05 03:02:01 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
Shemechko Marko M Lviv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Так
9120 Vedilin Andriy M Lviv 01:32:11 03:00:24 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq 2:50-3:45 Ні
9080 Kharytonchuk Andriy M Kyiv 01:20:38 02:36:46 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC 2:10-2:50 Ні
9107 Ураткин Алексей M Kyiv 01:17:57 02:30:21 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 Так
Лаб'як Орест M Lviv n/a DNS 35-39 29"-27,5"-26" підвіс 3:45-4:30 Так
9059 Romanko Sergey M Kyiv 01:16:04 02:34:23 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Goldenbike 2:10-2:50 Так
9058 Титаренко Станіслав M Kharkiv 01:23:35 02:42:49 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Kharkov Masters 2:10-2:50 Так
9057 Eliyhevsikij Igor M Pustomyty n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Pustomyty 3:45-4:30 Ні
9408 Velychko Tomas M Hust 01:21:56 02:42:50 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
9056 Дулин Ігор M Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел TriLewy 2:50-3:45 Ні
9503 Рукавішніков Валерій M Lviv 02:07:38 04:05:37 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід ГО «Львів Екстрім Клуб» 2:50-3:45 Так
9055 Говенко Ігор M Пустомити 01:25:49 02:51:43 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9054 Bahrii Bohdan M Ternopil 01:26:39 03:00:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Megalot 2:50-3:45 Так
9069 Зіньків Ростислав M Lviv 01:29:53 02:57:55 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MTBStock Cycle Club 2:50-3:45 Ні
9053 Нікішин Денис M Odesa 01:25:51 02:58:10 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ARCADIA cycling team 2:50-3:45 Ні
9052 Brylenko Oleksandra F Kyiv 01:34:28 03:13:13 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9079 Герус Богдан M Lviv 02:00:06 03:49:41 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 4:30+ Так
9078 Кіндзерський Сергій M Ternopil 01:19:45 02:42:39 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
9077 Креховецька Роксоляна F Lviv 01:53:05 03:42:57 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел SHYPSHYNA RUN CLUB 2:50-3:45 Ні
9076 Лактіонов Олександр M Kherson 01:17:37 02:31:35 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел digicom cycling team 2:10-2:50 Ні
Ilchyshyn Oleh M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9073 Литвиненко Іван M Черкаси n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 4:30+ Ні
9072 Погодін Костянтин M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Team Sky Lviv 2:10-2:50 Ні
9071 Курило Євгенія F Харків n/a 02:41:26 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел SWCC 2:50-3:45 Так
9070 Павловський Костянтин M Zaporizhzhia 01:17:49 02:47:48 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ZP Sich 2:10-2:50 Ні
9121 Сподарик Юра M Obroshyno 01:32:03 03:00:29 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб "Оброшино" 2:50-3:45 Ні
9083 Китченко Николай M Київ 01:17:43 02:30:22 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел CADENCE90 2:10-2:50 Ні
9142 Соромля Руслан M Lviv 01:37:49 03:07:33 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9082 Гринчук Василь M Lviv 01:17:15 02:37:21 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba 2:50-3:45 Ні
9133 Шишкін Антон M Lviv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 3:45-4:30 Так
9075 Паничевська Леся F Lviv n/a 03:54:23 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Шалена педалька 2:50-3:45 Ні
9022 Васютяк Іван M Запоріжжя 01:16:17 02:29:50 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ZP Sich 2:10-2:50 Ні
9505 Каршень Назар M Sambir n/a 03:56:23 19-29 29"-27,5"-26" рігід SamBEARS 3:45-4:30 Ні
9149 Нагорна Вікторія F Kyiv 01:34:20 03:07:41 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9143 Savina Katerina F Odesa 01:23:37 02:42:42 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Athlet Odessa 2:10-2:50 Так
Сліпак Юра M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 3:45-4:30 Так
9096 Vlasiuk Ivan M Kamianets-Podilsky 01:52:57 03:49:24 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел coffeebike 2:10-2:50 Ні
9095 Polkovnikov Roman O Kyiv 01:20:54 02:42:19 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Level Up 2:50-3:45 Ні
9094 Могилецький Олег M Lutsk 01:19:53 02:36:48 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Trilewy 2:10-2:50 Ні
9093 Лісовський Максим M м. Кам'янець-Подільський 02:08:05 04:27:21 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел coffeebike 4:30+ Ні
9092 Власюк Дмитро M Кам‘янець-Подільський 01:58:55 03:52:48 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел coffeebike 3:45-4:30 Так
Холоша Михаил M Kyiv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Так
9091 Степаненко Максим M Каменское 01:37:47 DNF n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Dnepr Masters 2:10-2:50 Ні
Бубела Володимир M Kyiv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 3:45-4:30 Ні
9090 Тесленко Дмитро M Zaporizhzhia 01:16:16 02:29:45 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Zp Sich 2:10-2:50 Ні
Melnichenko Artem M Obukhiv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence90 2:10-2:50 Ні
9089 Грабар Роман M Sambir 01:21:09 02:41:31 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел SamBEARS 2:50-3:45 Ні
9088 Леник Дмитрий M Kyiv 01:20:36 02:47:27 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9087 Чугаєв Микола M Кам’янець-Подільський n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9098 Бабяк Андрій M Sambir 01:32:18 03:10:02 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел SamBEARS 3:45-4:30 Ні
9101 Meduna Svyatoslav M Chervonohrad 01:24:55 02:52:30 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
9100 Krivosheev Vadim M Kiev 01:15:20 02:23:34 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC 2:10-2:50 Так
9099 Зволінський Олексій M Kyiv 01:17:19 02:30:23 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 Ні
9106 Парадюк Максим M Vinnitsa 01:18:04 02:36:45 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Так
9105 Лахтадыр Дмитрий M Boyarka 01:15:50 02:26:17 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Velobazar-Cadence90 2:10-2:50 Ні
9104 Volovyk Dmitriy M Kyiv 01:30:48 03:13:37 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Novi Bezradychi Cycling 2:50-3:45 Так
9103 Rushkovskyi Mykhailo M Kyiv 01:22:33 02:46:47 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Novi Bezradychi Cycling 2:10-2:50 Так
9140 Pylypchyk Ihor M Khmelnytskyi 01:15:21 02:23:40 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Iron Team Cadence 2:10-2:50 Ні
9118 Крамаренко Ілля M Kyiv 01:29:02 02:51:36 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9122 Maiko Alex M Івано-Франківськ 01:15:50 02:26:25 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Iron Team Cadence 2:10-2:50 Ні
9112 Добосевич Володимир M Lviv 01:23:54 02:44:52 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
9113 Тростянчин Віталій M Червоноград 01:33:36 03:04:38 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел StartUp 3:45-4:30 Ні
9114 Zabava Yuriy M Ternopil 01:24:21 02:45:10 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Iron Team Cadence 2:10-2:50 Ні
9115 Рангаева Анна F Черноморск 01:19:37 02:36:40 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Athlet 2:50-3:45 Так
9116 Pavlyk Roman M Pustomyty n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 3:45-4:30 Ні
Дяченко Олена F Полтава n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел U TRI 2:50-3:45 Так
9139 Зуєв Олександр M Chervonohrad 01:36:23 03:13:06 70+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вело-Сокаль Датський текстиль 2:50-3:45 Ні
9117 Pavlus Rostyslav M Novoyavorivsk 01:18:37 02:34:22 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Beer Bicycle Club 2:10-2:50 Ні
9123 Березовский Олег M Одесса 01:17:17 02:30:23 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Athlet 2:10-2:50 Ні
9041 Марінський Роман M Lviv 01:51:34 03:50:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 3:45-4:30 Ні
9404 Толкач Юлия F Одесса n/a 02:36:41 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Athlet 2:50-3:45 Ні
9124 Kuchvarski Igor M Sambir 01:32:52 03:06:47 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9125 Onyshchenko Vitaliy M Lviv n/a DNF 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY 2:50-3:45 Ні
9128 Lytvyn Oleksandr M Lviv 01:17:13 02:30:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq 2:10-2:50 Ні
Копилюк Назар M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MTBStock Cycle Club 3:45-4:30 Ні
9126 Бочуля Остап M Lviv 01:19:21 02:36:41 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba 2:10-2:50 Ні
9127 Тищенко Павел M Chernivtsi 01:29:47 02:57:40 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 3:45-4:30 Так
9132 Moroz Taras M Ivano-Frankivsk 01:32:28 03:00:35 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Iron Team Cadence 2:10-2:50 Ні
9131 Зробок Андрій M Lviv 01:51:11 03:37:16 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Lviv Bicycle Club 3:45-4:30 Так
9144 Смірнов Сергій M Lviv 01:18:27 02:30:25 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba 2:10-2:50 Ні
9138 Семенов Сергей M Кам’янець - Подільський 01:56:00 03:42:12 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9130 Романчук Владислав M Chervonohrad 01:16:50 02:29:47 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вело Червоноград STRAVA 2:10-2:50 Ні
9145 Ivanets Vitaliy M Sokal 01:16:59 02:29:58 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ВелоСокаль, КЗ Лор ЛФКС 2:10-2:50 Ні
9129 Babenko Anton M Kyiv 01:16:58 02:29:46 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Velobazar-Cadence90 2:10-2:50 Ні
9137 Малімонік Олександр M Кам‘янець Подільськи 02:09:44 DNF n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
9136 Амосов Артур M Днипро 01:15:21 02:23:36 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ТВС 2:50-3:45 Ні
Melnyk Roman M Lviv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba 2:10-2:50 Ні
9135 Семенова Марина F Кам‘янець-Подільський n/a 03:51:21 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
Кадуцький Іван M Zalishchyky n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9134 Урсаки Сергей M черновцы 01:31:12 03:04:37 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Bukovina Masters 2:10-2:50 Ні
9407 Zelinskyi Viktor M Kamianets-Podilskyi 01:19:59 02:36:41 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY 2:50-3:45 Ні
9146 Hulin Ivan M Drohobych 01:16:49 02:29:11 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club 2:10-2:50 Ні
9147 Брусняк Іван M Lviv 01:18:37 02:36:44 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Так
9148 Letsyn Vasyl M Ivano-Frankivsk 01:24:32 02:45:10 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Iron Team Cadence 2:50-3:45 Ні
9501 Линчевский Дмитрий M Kyiv n/a DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід 4:30+ Так
9150 Karapinka Orest M Львів 01:42:24 03:30:03 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 3:45-4:30 Ні
9151 Yaremus Kostya M Ternopil 01:18:19 02:35:28 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels 2:10-2:50 Ні
9152 Артюхова Катерина F Lviv 01:44:29 03:27:48 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY 2:50-3:45 Ні
9039 M. Vova M Rivne 01:30:51 02:58:04 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9074 Kurnytska Marta F Lviv 01:48:46 03:36:05 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9153 Курницький Тарас M Lviv 01:19:08 02:36:47 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9400 Hotsko Volodymyr M Lviv 01:15:51 02:26:19 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
9700 Danylovych Volodymyr M Lviv 01:55:03 03:42:34 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід 3:45-4:30 Так
9401 Назаревич Роман M Lviv 01:31:06 02:59:56 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9402 Лабич Андрій F Lviv 01:51:39 03:41:36 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні
9701 Бородаєв Миколай M Івано-Франківськ 01:36:40 03:09:29 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
9403 Волинець Ігор M LVIV n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MtbStock Cycle Club 4:30+ Ні
9406 Kalinovsky Leonid M Київ 01:17:16 02:30:32 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VinRC 2:10-2:50 Ні
Senyk Oleg M Ivano-Frankivsk n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел SRCC 2:10-2:50 Ні
9405 Ахметшина Олена F Kyiv 01:30:19 02:58:17 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software-Unicorn 2:10-2:50 Ні
Головня Богдан M Ужгород n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Так
9413 Натін Артур M Lviv 01:14:34 04:20:19 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Так
9410 Zastavny Yuri M Lviv n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:10-2:50 Ні
9411 Savchuk Ivan M Ivano-Frankivsk 01:20:35 02:36:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел 2:50-3:45 Ні

Коментарі


ПУСКАЙТЕ РЕЄСТРУВАТИСЬ!! зараз будемо двері вибивати

я за себе не ручаюсь

137,5 км горбами за 2:10-2:50 - Really??? Середня 48-63 км/год. Хіба згори 
P.S.
Вже дочитався, що то за не гірських 100 км ))

Під час реєстрації сказано щоб подати час на 100 км не по горах.

Приймається, в'їхав, погана звичка не читати "маленьким шрифтом" ))

якби питали планований час саме цієї дистанції, то кожному би довелось думати-гадати, за скільки ж він там проїде. тому питають про час негірської соло сотки, бо таке майже кожен їздив :)

як отримати стартовий номер тому хто сплатив стартовий внесок?

Як оплатити зі знижкою для мешканців Старосамбірського та Турківського районів Львівської обл ?

а какая из 2х дистанций попадает в рейтинг УАТ?

На этой странице есть вся нужная вам информация.
Просто прочитайте :)

Как изменить регистрацию с 90 км. на 140 км.? Шевельов Віктор

Попросити :)

Змінили

Ніхто не знає навіщо люди з ліцензією УАТ реєструються на дистанцію 90км?

Бо гори то тяжко :) 

Доброго дня,
Перереєструйте мене на 90 км. 

Доброго дня. Перенесли

Відредагуйте дані

Доброго дня! Підкажіть будь ласка останній день коли можна змінити дистанцію

приблизно за 10 днів до 18/07.

буде об'ява.

Доброго дня

На жаль не виходить взяти участь, чи можливо повернути кошти?

Номер 9069

Дякую 

Дякую

Вже не актуально)

Все-таки беру участь))

Сплатив внесок. За 48 годин стартовий номер так і не було присвоєно.

Доброго дня! Перенесіть мене, будь-ласка, з 140 км на 90 км.Дякую!

Передумав, залишаємо 140 км. Дякую.

Велосипеды поедут в автобусах или будет ещё и бус? 

підскажіть,будь ласка,якщо змінилися плани,і я б хотіла скористуватися послугами трансфера,чи можливо за нього доплатити окремо,якщо реєстрація вже сплачена?

Доплатити. Обов'язково повідомте про факт доплати!

а як мені окремо доплатити за трансфер?якщо я вже зареєструвалася і оплатила тільки участь в гонці

Ви відкривали посилання?

я оплатив реєстрацію, а мене щось вже другий день нема в списку..

Катнув сьогодні розвідку. Є підозра що я за 7 годин не проїду. Перекиньте мене в 90, будь ласка. Номер 3088.

П.С. Бачив ешалонівців, на прикатці. В першій групі буде заруба :)

Добрий день. 3119 pylypchyk Ihor можна будь ласка перенести на 90 км. Дуже дякую !

Графік видачі стартових номерів? 

"ДЕТАЛЬНІШЕ"

Коли планується початок видачі стартових номерів? Реєстрація технічок?

Добрий день,
Оплатив, але не отримав номер. Допоможіть будь ласка

Добрий день. КП буде на місці розвороту для обох дистанцій? Чи в іншому місці? Дякую.

на місці розвороту для обох дистанцій

Доброго вечора. Якщо немає можливості приїхати на гонку, чи можливо повернути кошти за реєстрацію?

Актуальне питання по реєстраціі технічок.

середа-четвер

мерсі! Вже бачу! 

До останнього думав, що відновлюсь до ГФ після травми на СнП, однак нажаль ((( Чи можливо перенести реєстрацію на наступний рік????

Доброго дня, 12.07. відправив листа з проханням відмінити трансфер (Денисенко Андрій - 1049)

Є якась інформація на рахунок стартових пакетів?

"ДЕТАЛЬНІШЕ"

Якийсь глюк, записало в категорію до 19 років. Поміняйте на правильну,  пліз

ПС. А,  вже пізно. Ну пофіг,  побуду юним і повним надій) 

Очень жаль, что закрыли регистрацию. Пол дня покупал шлем, перчатки, очки, гели, а тут такое:)

Продам стартовий

Учасник Gran Fondo Ukraine може бути дискваліфікований у наступних випадках:

  • перевезення чужого стартового номеру та/або чіпа (дисквал і для "перевізника", і для "пасажира");

Roman Zavada

 Я в курсе этого. Поэтому писал из чего было и дополнительно узнавал у самих гонщиков их результаты. Я - неофициальная инстанция, официальной этот вопрос пофиг, поэтому не могу претендовать на 100%-но правильный протокол, но если мне напишут ребята, я все исправлю.
Я не претендую на роль судьи, я лишь выражаю свое уважение гонщикам.
Прим. толковый судья с листочком, ручкой и помощником со смартфоном в руках для фото был бы лучше всей этой чиповой системы (но это другая тема)...    Там часть данных с n/a. Но речь даже не об этом. У всех команд есть спонсоры, есть медиа. Им нужна результативность, от этого зависит поддержка их спонсоров и социальный рейтинг. Ты правда думаешь, что спонсор команды будет вбивать фильтры на сайте организатора?Это так не работает. Нужен четкий протокол и фактическое награждение возрастных категорий на подиуме! До меня это придумали UCI, ФВСУ, УАТ и прочие уважаемые организации
7                    Полностью согласен с Романом Завада. У нас в команде ZP SICH один из спонсоров завод Запорожсталь, и сподвигнуть их на спонсорство это большой труд и успех. И вот этот с позволения "протокол" я им должен предъявить для отчета?        
  
  • Полностью согласен с Романом Завада. У нас в команде ZP SICH один из спонсоров завод Запорожсталь, и сподвигнуть их на спонсорство это большой труд и успех. И вот этот с позволения "протокол" я им должен предъявить для отчета? 

Gran Fondo 2021: Результати
Є результати і по вікових і по дистанції. Опубліковано тиждень тому (за 6 днів до вашого коментаря).

Те, що ви не слідкуєте за публікаціями не накладає на оргів додаткової відповідальності.
А щодо затримки "точних" даних - ну пробачте, учасники сходять з дистанції, і при тому перетинають фінішний створ, банально для фото перетинають повторно його. І це все треба фільтрувати і коригувати. Плюс зауваження від суддів, учасників і тд і тп.

Відео звіт готовий :)


Найближчі події



Randonneurs Starter 150

08.08.2021 08:00
Lviv

Lviv Gravel Raid

15.08.2021 11:00
Поляна

Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок