Image

Gran Fondo - Stand with Ukraine

28.08.2022 11:00 59 302
Komarno
Ми продовжуємо збір коштів на потреби ЗСУ, але вже не у віртуальному соло-режимі, а на реальних перегонах.

Статистика

Концепція проведення: ресурс витрачаємо тільки на необхідний організаційний мінімум івенту (поліграфія, чіпова система, судді, пальне...) , а також на заходи безпеки для учасників (супровід поліції, "Швидка", страхування, перекриття перехресть...). Усі додаткові витрати (трансляція, призи переможцям, бограч...)  скорочуються, а кошти йдуть на потреби ЗСУ.

Ліміт часу: 4.5 години
Ліміт учасників:  300
Вікові категорії: УАТ
Нагородження: чоловіки абсолют (1-3 місце), жінки абсолют (1-3 місце)
Переможці категорій: згідно сформованого протоколу.
Увага! Усі оновлення і оголошення будуть з'являтися тут:  LvivBicycleClub.

2022.08.27

2022.08.28

  • 10:55-11:00 - шикування
  • 11:00 - старт 1ххх
  • 11:07 - старт 2ххх
  • 11:15 - старт 3ххх
  • 12:40 - відкриття фінішу
  • 13:15-13:25 - нагородження
  • 15:30 - закриття фінішу / трансфер (перевал Східниця - Комарно - Львів)

Вартість участі:

  • 5/08 (15:00) - 11/08:  400 грн
  • 12/08 - 18/08:  500 грн
  • 19/08 - 23/08:  600 грн  (не персоніфіковані номери)

Вартість трансферу перевал Східниця - Львів (приміський вокзал):

  • 5/08 (15:00) - 18/08:  250 грн
  • 19/08 - 23/08:  300 грн

Розподіл стартових номерів:

1ххх - спорт/шосе, чоловіки
2ххх - шосе, жінки
3ххх - аматори/шосе + всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)

На дистанції працюватиме таймінгова система Хронотрек.
Усі питання треба вирішувати в ПП ось тут:  LvivBicycleClub.

 

Номер Ім'я Стать Місто Час Вік Потрібен трансфер Велосипед Команда
1509 Балан Михайло M Lviv 02:52:50 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1001 Марченко Костянтин M Київ 02:12:20 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1501 Chornyi Maks M Lviv 03:59:18 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Tour de Lviv
2007 Дяченко Єлизавета F Poltava DNS 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Echelon
3002 Війтик Андрій M Lviv 04:42:43 OTL 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Невсремось
1504 Kostyk Taras M Lviv 03:08:37 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел MTBSTOCK Cycle Club
1005 Катеринський Ярослав M Kharkiv 02:11:09 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chameleon
3010 Шароватов Володимир M Львів DNS 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Найкраща!!!
1503 Petlovanyi Volodymyr M Lviv 02:31:13 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
Skyba Stepan M Lviv DNS 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1004 Бочуля Остап M Lviv 02:25:36 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1070 Melnyk Roman M Lviv 02:41:39 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1040 Havryliv Yuriy M Львів 02:25:46 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1007 Шманьов Микола M Ternopil 02:14:13 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
1008 Романов Михайло M Drohobych 02:20:33 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Ilchuk Alexey M Kyiv DNS 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1009 Василець Владислав M Lviv 02:17:49 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1508 Сироватко Олексій M Lviv 02:44:18 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Оді Айс
3004 Сейфуллін Равіль M Lviv 03:45:55 50-59 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Grus Team
1056 Сліпак Юра M Lviv 02:20:18 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3035 Підгайний Михайло M Pustomyty DNS 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел однаково!!!
1002 Золін Костянтин M Kyiv DNS 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1083 Лапка Ростислав M Lviv 02:30:17 <19 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3016 Шишкін Антон M Lviv 04:09:49 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1003 Chornenkyi Volodymyr M Lviv 02:30:45 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
Zalevsky Dima M Lviv DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортивний гурток імені Кліфа Янга
2001 Bereshchak Iryna F Lviv 02:37:19 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1506 Лаб'як Назарій M Lviv DNS 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Оді Айс
1006 Храпін Сергій M Київ 02:13:01 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
Залевська Ірина F Lviv DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортивний гурток імені Кліфа Янга
1551 Yarov Alex M Lviv 02:50:05 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Оді Айс
Прокоп Іван M Lviv DNS 40-49 Ні 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Bolt
1084 Kuznetsov Denys M Kyiv 03:45:03 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1034 Коца Роман M Mykolaiv 02:11:03 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and Drops Racing
Євстратьєв Євген M Lviv DNS 40-49 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Shypshyna Run Club
1507 Волч Іван M Львів DNS 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Калина Міхаель M Hostomel DNS 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1011 Скорбач Микола M Lviv 02:14:52 35-39 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1041 Мисник Олександр M Kyiv 02:16:42 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1081 Stepanenko Max M Каменское 02:51:45 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Dnepr Masters Cycling Team
1028 Антонов Леонід M Lviv 02:11:25 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1012 Садовський Андрій M Lutsk 02:10:47 50-59 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGo Kyiv cycling team
1013 Тимощук Максим M Kharkiv 02:10:12 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
3003 Shcherbakov Vladyslav M Львів 02:45:20 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
2000 Ірина Осадча F Kyiv 02:39:05 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Nutrixxion Palmyra
1055 Стефанишин Микола M Mykolayiv 02:10:56 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1014 Kernasovsky Anton M Kyiv DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn
Купина Володимир M Lviv DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1093 Koretskii Oleksii M Odesa 02:12:34 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and Drops
3000 Tatusko Andrii M Lviv 03:10:23 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
2012 Тарнавчик-Чугуєвець Наталя F Lviv 02:38:59 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGo Kyiv Cycling Team
Tsisaruk Vladyslav M Odesa DNS 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1037 Карапась Микола M Kyiv 02:12:33 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Eurocar GRAWE Ukraine
1010 Yanovskyi Oleksii M Lviv 03:26:25 50-59 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1021 Voitenko Oleh M Ірпінь 02:26:12 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
3001 Зробок Андрій M Lviv 03:31:22 50-59 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Нагніт Микола M Львів DNS n/a Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1514 Іванишин Богдан M Lviv DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1502 Соромля Руслан M Lviv 03:06:59 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1541 Жук Роман M Lviv 03:26:23 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1510 Bilyj Mykola M Lviv 03:24:35 40-49 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел AVP Service
Kolomoitsev Dmitriy M Kyiv DNS 40-49 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence90
1015 Bereshchak Taras M Львів 02:12:24 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1019 Грушецький Віктор M Луцьк 02:24:18 40-49 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел MetrDoor team Luck
2002 Chernykh Oleksandra F Львів 02:57:59 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1016 Пясецький Сергій M Lviv 02:10:15 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1017 Михайлишин Юрій M Lviv 02:33:08 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
Корчагін Дмитро M Kyiv DNS 35-39 Ні інше
2003 Кметь Лілія F Lutsk 02:51:12 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1539 Podenko Vadym M Lviv 02:57:00 40-49 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3006 Puchak Volodymyr M Lviv DNS n/a Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3007 Voloshchak Pavlo M St.Sambir 03:37:59 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1511 Sikorskyi Oleksii M Lviv DNS 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1512 Datsko Yurii M Lviv 02:37:31 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
1018 Тімцо Юрій M Lutsk 02:15:42 50-59 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел MetrDoor team Luck
3008 Opryshko Serhii M Lviv 02:21:13 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1020 Ковальчук Віталій M Kyiv 02:15:34 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence90
Tovt Sasha M Uzhhorod DNS 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Vin Rc
1513 Misiuryk Andrii M Lviv 02:46:35 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
1022 Kun Ihor M Lviv DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1023 Lenyshyn Nazar M Lviv 02:10:05 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1033 Стефуранчин Олександр M Nemyriv 02:28:04 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел VinRC
3041 Chepil Roman M Lviv 02:52:09 50-59 Так 29"-27,5"-26" рігід LeO-Team
1024 Рисов Євген M Харьков DNS 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел SWCC
1063 Чорний Едуард M Черкаси 02:19:52 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1025 Stakh Oleksii M Kiyv 02:12:13 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1026 Грудецький Євген M Lviv 02:10:11 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Нера Павло M Pustomyty DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1094 Приходько Євгеній M Ужгород DNS 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1085 Bryndzak Mykhailo M Lviv 02:12:56 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1073 Набока Василь M Lviv 02:10:28 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Пастущин Олег M Ternopil DNS 50-59 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
2004 Лєтікова Ірина F Івано-Франківськ DNS 35-39 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and Drops
3106 Семчишин Мар'ян M Mykolayiv Dnistrovskyy 02:47:06 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел maximus_ride
1029 Chenikalo Oleksandr M Lviv 02:42:51 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Epiq
1027 Гримайло Ігор M Kharkiv 02:20:33 60-69 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Харків-Мастерс
2006 Barabanshchykova Oleksandra F Kyiv 02:35:33 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cybro Bike Coaching
1031 andr shu M Davydiv 02:28:51 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1905 Kmiecik Tomasz M WIELICZKA DNS 40-49 Ні інше Way2Champ
2005 Кедис Наталія F Khmelnytskyi 03:08:23 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cybro Bike Coaching
3013 Koval Sergii M Khmelnytskyi 04:38:20 OTL 35-39 Так 29"-27,5"-26" рігід Veloclub Podillya
1537 Палій Любомир M Львів 02:49:21 n/a Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел BMW
1032 Палій Назарій M Львів 02:27:49 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел BMW
1505 Трач Владислав M Львів 03:10:41 n/a Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел BMW
Прокопюк Євгеній M Kyiv DNS 35-39 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence90
1035 Ovsyannikov Mykyta M Netyshin 02:11:16 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3011 Yarovyj Yurko M Львів DNS 30-34 Ні 29"-27,5"-26" підвіс
1524 Стрілець Ігор M Pustomyty DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1036 Лахтадыр Дмитрий M Boyarka 02:12:13 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1528 Черкес Сергiй M Вознесенськ 02:22:06 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Goose team
3104 Pavlus Rostyslav M Novoyavorivsk 02:33:36 19-29 Ні інше Beer Bicycle Club
3025 Сенченко Роман M Kyiv 02:50:22 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Наша Епоха
Бiмбаш Олег M Одеса DNS n/a Ні 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід BimbashStarterTeam
1039 Добранський Богдан M Lviv 02:45:34 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Beer Bicycle club
3012 Chuchman Vitalik M Lviv 03:36:47 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Собко Вадим M Lviv DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1038 Панченко Єгор M Kyiv 02:11:01 35-39 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cybro Bike Coaching
1515 Олешко Андрій M Kyiv 02:26:46 <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Трясця
3040 Кошелєв Олександр M Drohobych 04:08:08 35-39 Ні 29"-27,5"-26" підвіс Xtreme Ride Club
1074 Shaposhnikov Andy M Lviv 02:12:16 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1042 Венцкiвський Кирило M Kyiv 02:30:23 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел KYIV CYCLING SQUAD
2014 Openko Darya F Kyiv 03:09:46 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Наша Епоха
1044 Батюхов Денис M Kyiv 02:10:12 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
3022 Куц Юлия F Kyiv 03:16:02 40-49 Ні 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Наша Епоха
1522 Ващенко Олександр M Kyiv 03:10:42 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Наша Епоха
3023 Галайда Богдан M Київ 02:32:03 19-29 Ні 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Наша Епоха
3020 Turko Yuriy M Lviv 03:26:31 35-39 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gorodok
1043 Атаманів Руслан M Kyiv 02:11:46 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1045 Shamardin Andriy M Kyiv 02:12:15 40-49 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1046 Калатай Віктор M Kyiv 02:11:05 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1091 Павло Семенюк M Rivne 02:22:50 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Rivne Road Race
Калінер Олександр M Хмельницький DNS 40-49 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1543 Гостіщев Євген M Lviv 03:44:54 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1048 Могилецький Олег M Lutsk 02:38:46 50-59 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Trilewy
2015 Nakonechna Alona F Vinnytsya 02:39:59 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
1047 Філін Дмитро M Kyiv 02:10:21 50-59 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1516 Потій Михайло M Lviv 02:32:44 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1049 Романець Лев M Kyiv 02:11:21 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1050 Гузов Віктор M Lviv 02:10:09 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Eurocar GRAWE Ukraine
1051 Вербицький Андрій M Lviv 02:22:10 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Team Sky Lviv
1052 Старжинський Назарій M Rivne 02:10:25 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Rivne Road Race
Ivanichenko Serhii M Lutsk DNS 50-59 Ні інше
1053 Zenzeliuk Vadum M Rivne 02:27:23 n/a Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Rivne Road Race
1517 Субботський Юрій M Lviv 02:30:08 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1054 Khomyshynets Roman M Lviv 02:26:46 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел OnlyFans
1519 Вініченко Олексій M Kiev 02:38:31 40-49 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1518 Kovalchuk Roman M Львів 03:50:35 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел OnlyFans
1057 Boiko Roman M Черкаси 02:26:22 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ultra
1058 Bakurynskyj Borys M Kyiv DNF 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Eurocar GRAWE Ukraine
1059 Курницький Тарас M Lviv DNS 50-59 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2008 Шабашова Катя F Odesa 02:35:46 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Nutrixxion Palmyra
1060 Kulyuk Vasiliy M Lutsk 02:20:36 50-59 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел MetrDoor team Luck
3015 Скляренко Микола M Odesa 02:54:41 40-49 Так 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3017 Власюк Вікторія F Drogobych 04:11:01 <19 Ні 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Xtreme Ride Club
3018 Бялас Роман M Drohobych 04:11:02 19-29 Ні 29"-27,5"-26" підвіс Xtreme Ride Club
3019 Панчишин Юрій M Drohobych 04:08:09 30-34 Ні 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Xtreme Ride Club
2009 Шквиря Маріна F Drohobych 04:08:08 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club
2010 Bondarenko Viktoriia F Odesa 02:34:13 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Arcadia Pick-time
1061 Titov Maksym M Odesa 02:41:22 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Arcadia Pick-time
1520 Зіньків Ростислав M Lviv 02:51:16 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1521 Кошелєв СергІй M Zhovkva 02:59:06 60-69 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club
3021 Бабіш Ярема M Львів 02:58:02 <19 Так 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3024 Калита Богдан M Львів 03:04:10 <19 Так 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
2011 Ящук Ольга F Rivne 02:35:17 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn
Kolos Andriy M Lviv DNS 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1523 Карапінка Орест M Львів 02:31:20 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1062 Mokryi Andrii M Lviv 02:25:44 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Time Pro
2013 Струк Мирослава F с.Тернопілля 03:38:27 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club
BDrive Fobos13 M Lviv DNS n/a Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3031 Ніколаєв Влад M Львів 03:50:57 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Softserve
3027 Гнатюк Володимир M Obroshyno 03:39:12 35-39 Ні інше TRILEWY
1082 Kovchar Roman M Kyiv DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
3029 Gnatyuk Pavlo M Obroshyne 03:38:47 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
1069 Khoptyar Oleksiy M Yarmolyntsi 02:13:58 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Epiq
1525 Куценко Євген M Kyiv 02:31:15 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3030 Крисак Тарас M Obroshyno 03:38:47 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб "Оброшино"
1067 Волинець Віталій M Ternopil 02:10:59 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
Vasylyshyn Taras M Sokilnyky DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3026 Сподарик Юра M Obroshyno 03:36:46 35-39 Ні інше Велоклуб Оброшино
1064 Вибач Сергій M Lviv 02:36:26 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3033 Яциник Володимир M Lviv 03:12:42 30-34 Так 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3034 Гладьо Орест M Obroshyno DNS 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
1065 Черняков Виталий M Львів DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1066 Шурупов Святослав M Kyiv DNF 50-59 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
3053 Главацький Назар M Комарно 03:29:29 <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1538 Стецький Ярослав M Lviv 03:04:45 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1527 Кусяка Валентин M Вінниця 02:12:21 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3039 Антонишин Ростислав M Комарно 03:46:57 n/a Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3038 Павлик Володимир M Комарно 04:01:26 30-34 Ні 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Попов Дмитро M Kyiv DNS 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
3037 Koshelieva Nataha F Drohobych 04:08:08 35-39 Ні 29"-27,5"-26" підвіс Xtreme Ride Club
3036 Попович Остап M Drohobych 04:08:04 30-34 Ні 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Xtreme Ride Club
Сливка Назар M Pustomyty DNS 35-39 Ні 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Кулик Олександр M Lviv DNS 35-39 Ні інше West Road Cycling
1068 Sosnitskyy Anatoliy M Lviv 02:10:40 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1111 Рябцев Володимир M Lviv 02:14:16 50-59 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1529 Кисіль Валерій M Mykolaiv 02:31:19 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Септем/Шабашов
3042 Темченко Олександр M Київ DNF 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Андросенко Олексій M Odesa DNS 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел GCT-PALMYRA
1532 Іляш Святослав M Київ 02:12:41 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
3045 Pavliv Andriy M Львів 03:26:21 60-69 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
Храпін Сергій M Київ DNS 35-39 Ні інше Leader Citron Team
1072 Chornous Bogdan M Kyiv 02:11:04 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1531 Бойчук Орест M Коломия DNS 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3044 Gai Denys M Odesa 03:20:05 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Arcadia Pick-time
1540 Kyrychenko Hennadii M Odesa 02:29:59 70+ Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Arcadia Pick-time
1904 Urban Szymon M Niepołomice DNS 40-49 Ні інше NIEPOKręcę
1903 Sendor Krzysztof M Niepołomice DNS 35-39 Ні інше
1915 Szymański Adrian M WIELICZKA DNS <19 Ні інше
2016 Bogaichuk Mariia F Львів DNF 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3043 Prokop Ivan M Lviv 04:19:42 40-49 Ні 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Bolt Food
1071 Сікора Евген M Kyiv 03:45:42 50-59 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел без команди
1902 Do Pawlo M Brzesko DNS <19 Так інше
1530 Шершінь Назарій M Lviv 02:20:18 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1901 Nowaczek Pawel M DNS <19 Ні інше
1534 Христианов Виталий M Lviv 03:14:30 50-59 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1075 Мудрий Юрій O Львів 02:26:08 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1533 Shatokhin Denys M Київ 02:12:30 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Echelon
1076 Устянич Віталій M Lviv 02:15:10 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1908 Mika Rafał M Igołmia DNS <19 Ні інше
3028 Kozlenko Mykola M Ivano-Frankivsk 04:10:43 50-59 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1078 Карапетян Шаген M Харків 02:45:37 n/a Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1542 Райнівський Тарас M Львів 02:51:34 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1077 Попов Сергій M Velykyi Bereznyi 02:35:26 60-69 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cycling Unlimited Ukraine
1079 Махун Дмитро M Львів 02:45:28 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1907 Wójciak Marcin M Grodkowice DNS 30-34 Ні інше
Pereverzev Yura M Odessa DNS 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1906 Ura Przemek M Zabłocie DNS n/a Ні інше разом сильні!
Сливка Юра M Pustomyty DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел pystomutu
Бут Дмитрий M Dnipro DNS 40-49 Ні інше
1535 Martynishyn Andrii M Mariupol 02:52:31 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1080 Yaremus Kostya M Ternopil 02:37:34 50-59 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
1536 Карп'юк Тарас M Львів 02:51:39 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Chervenko Sergii M Lviv DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел GCT-PALMYRA
3046 Voskalo Maksym M Lviv 02:45:06 19-29 Ні 29"-27,5"-26" рігід OLD MTB TEAM
3049 Банах Євген M Lviv 02:35:58 19-29 Ні 29"-27,5"-26" рігід OLD MTB TEAM
1911 KMIECIK DOROTA F WIELICZKA DNS 40-49 Ні інше Way2Champ
Kharchenko Antonio M Lviv DNS <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
3048 Budzyn Yura M Lviv 03:26:21 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3047 Чугуєвець Лев M Lviv 03:40:00 60-69 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел ФСТУ
3032 Лазарів Владислав M Ivano-Frankivsk 03:12:04 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1809 Yushko Vladyslav M Kyiv 02:10:53 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Yatagarasu
1910 Kogut Arkadiusz F Barcice DNS n/a Ні інше
1771 Сімковський Денис M Kyiv 02:55:28 40-49 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Kyiv Bicycle Club
1916 Tracz Krzysztof M Wieliczka DNS n/a Ні інше
3009 Sidorovitch Oleg M Lviv 04:14:47 60-69 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1909 Płachta Patrycja F Niepołomice DNS 30-34 Ні інше
Левчук Микола M Ivano-Frankivsk DNS 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел SRCC
1086 Makarchuk Roman M Lviv 02:13:03 40-49 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел Trek Segafredo Fan Club
1088 Погодін Костянтин M Lviv 02:13:14 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Team Sky Lviv
Ковбасюк Роман M Lviv DNS 19-29 Ні 29"-27,5"-26" рігід OLD MTB TEAM
1089 Виноградський Олександр M Lviv 02:55:32 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел WEST ROAD CYCLING
3052 Lipkov Yuri M Kyiv 02:32:30 n/a Ні інше
1913 Mikołajewska Kornelia F Wola Batorska DNS <19 Ні інше CCC
1912 Szymański Adrian M WIELICZKA DNS 19-29 Ні інше na co to komu
1090 Тітенко Володимир M м. Бровари 02:17:56 50-59 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
3051 Alendar Artem M Lviv 02:39:22 40-49 Ні інше
3050 Lystopadskyy Denys M Lviv 03:44:49 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1812 Іваник Тарас M Lviv 02:10:17 <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Stajnia Rowerowa Team
K N F Kyiv DNS n/a Ні інше Sigma Software - Unicorn
1092 Shcherban Yura M Ternopil 02:10:10 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil
Smirnov Serhiy M Львів DNS n/a Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3107 Vedilin Andriy M Lviv 03:27:19 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1030 Krokhmalnyy Vitaliy M Lviv 02:22:11 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1526 Синякевич Роман M Львів 02:31:50 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел West road cycling
1801 Єгіазарян Георгій M Kyiv DNF n/a Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
2019 Фітель Вероніка M Львів 03:38:50 <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ.Г Прокопенка
1403 Прийма Іван M Львів 03:25:12 n/a Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮШС.Г.ПРОКЕПЕНКА
1405 Стебельський Ілля M Lviv 02:22:07 <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sportcollege Lviv
1095 Попов Дмитро M Kyiv 02:17:38 30-34 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
2017 Додик Анастасія F Львів DNS n/a Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sportcollege Lviv
1404 Морикін Денис M Львів 03:25:12 <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ.Г Прокопенка
2018 Dziman Liza F с. Стрілковичі 02:36:47 <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел ЛФКС
1406 Мечніков Андрій M Львів 02:16:43 <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ Прокопенка ЛФКС
Sheplyakov Valeriy M Lviv DNS 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1401 Роман Лев M Львів 02:28:32 <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ Прокопенка ЛФКС
1914 Zychal Marek M Wola Zabierzowska DNS 30-34 Ні інше NIEPOkręcę
1402 Ivanyk Yurij M Lviv 02:12:34 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Jumbo-Visma
1407 Келюх Маркіян M Львів 03:34:27 n/a Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Прокопенка
3054 Мартинович Тарас M Львів DNF 35-39 Ні 29"-27,5"-26" рігід
Савчук Руслан M Кам‘янське DNS n/a Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGo KCT
Козаченко Андрій M Dnipro DNS 50-59 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
1087 Lazebnyi Mykola M Kyiv 02:20:12 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1096 Притченко Данило M Київ 02:11:24 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
Мечніков Андрій M Львів DNS <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ Прокопенка ЛФКС
1097 Бабічук Іван M Lviv 02:33:08 40-49 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1810 Пісоцький Вадим M Київ 02:10:45 19-29 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
3101 Вишневський Максим M Rivne 02:31:02 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1803 Karpiuk Orest M Dubno 02:29:50 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3103 Кулагін Максим M Lviv 02:58:49 40-49 Так шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1811 Dymek Jarosław M Myślenice DNS 40-49 Ні інше Bikefit Studio
1802 Kashchenko Dmytro M Kyiv 02:22:41 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1807 Андріївський Андрій O Львів 02:57:14 <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім.Прокопенка
1804 Сабенін Володимир M Львів 03:23:11 <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел СДЮСШ "Прокопенко"
1805 Путілов Даніїл M Львів 03:20:14 <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім.Прокопенка
2101 Селезньова Вероніка M Львів 02:55:36 n/a Ні інше ДЮСШ ім.Прокопенка
3102 Олейник Сергій M Lviv 03:15:46 30-34 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1808 Федюк Іван M Rivne DNS 19-29 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1806 Сенюк Остап M Львів 02:30:29 n/a Ні інше ДЮСШ ім.Прокопенка
3105 Stupka Kyrylo M Kyiv 02:36:38 19-29 Ні інше BFCC
3108 Besaha Yaroslaw M Lviv 02:44:45 <19 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2110 Provozin Oleksandra F Lviv 03:28:27 35-39 Ні шосейний/циклокрос/турінг/гревел

Коментарі


Напишіть в шапці, завдаток за ЧІП, щоб потім не шукати решту. 

Є питання на рахунок трансфера зі Львову до Комарно ? 

Також цікаво , чи можливо отримати стартовий пакет 28.08 ? 

Львів-Комарно   38км.   Навіщо тут трансфер?
28/08  -  ні

Підкажіть будь-ласка, чи можлива відправка стартових НП іншогороднім (за рахунок отримувача)?

У стартовому є багаторазовий чіп. Тому відправка поштою - проблема.
Краще отримати все у Львові 27/08.

Ок, як отримати номери, якщо потяг приходить зранку 28.08?

домовляйтесь щоб хтось забрав ваш стартовий у суботу

Тут через тех. проблеми з ''Входом'' випадкоково створив другий акаунт.????

І оплатив участь. Можна якось змінити оплату на 1 акаунт?

Мова про Прокоп Іван/Ivan Prokop

Хто може забрати Стартовий?????

Забрати можу я. Не заблукати дорогою до старту - не обіцяю:)

@ayashiiotoko (Telegram)

Агов львів'яни!

Хто може передти мою Заставу (₴200 за Чіп) ?

0972217888

а де саме можна забрати чіп в суботу?

слідкуйте за новинами

Ну якщо не має бажання їхати "своїм ходом" то є електричка :)

Підкажете, де вона є? Підозрюю, що сайт Укрзалізниці від мене щось приховує)

Скоріше ось так: https://poizdato.net/rozklad-poizdiv/lviv--komarno/

Львів - Сянки 6021, але не можу зрозуміти з якого вокзалу вона іде. Тут написано Городоцька 112 https://lviv-online.com/ua/info/transport/prymiskyj-zaliznychnyj-vokzal/ За пошуком Приміський вокзал видає Городоцька 177... Може хтось показати на мапі ;)

Городоцька 177 - це непарна сторона вулиці, де вокзалів немає і бути не може...

Чи будуть вручатись пам'ятні медальки на фініші?

"Концепція проведення: ресурс витрачаємо тільки на необхідний організаційний мінімум івенту (поліграфія, чіпова система, судді, пальне...) , а також на заходи безпеки для учасників (супровід поліції, "Швидка", страхування, перекриття перехресть...). Усі додаткові витрати (трансляція, призи переможцям, бограч...)  скорочуються, а кошти йдуть на потреби ЗСУ."

магніти

Предлагаю организаторам изготовить и выдавать медали желающим за дополнительную оплату (как на бревете). Пока без ответа -((

А як ви то собі уявляєте чисто технічно? Де виготовити?

Там, где и все предыдущие. Но эта тема уже не актуальна, предложение отклонили.

"Прєдидущіє" виготовлялися до війни, і зараз це може бути проблематичним або й неможливим (наприклад, може вже фізично не існувати заводу, на якому вони виготовлялися). Про це не подумали?

Оскільки фініш далеко від магазинів і цивілізації, чи планується там вода?

так.

до магазинів там 2,3км  :)

Вниз)

та, але навряд всі, хто одразу з фініша поїхали по воду захочуть назад карабкатися на перевал і чекати фінішу інших :)

Ну це для особливо впоротих))

А протягом маршруту? Дивлюся прогнози та й думку гадаю)

Не плануємо.
83км  - це 2 х 0,7 води на ровері. Для спортсменів.

І багато магазинів - для туристів.

Ще раз уважно прочитайте:
"Концепція проведення: ресурс витрачаємо тільки на необхідний організаційний мінімум івенту (поліграфія, чіпова система, судді, пальне...) , а також на заходи безпеки для учасників (супровід поліції, "Швидка", страхування, перекриття перехресть...). Усі додаткові витрати (трансляція, призи переможцям, бограч...)  скорочуються, а кошти йдуть на потреби ЗСУ."

У списку є трикрапка, тобто він не є вичерпним: "(поліграфія, чіпова система, судді, пальне...)", тому й питаю.

Дякую, я отримав усі необхідні відповіді з приводу свого питання.

Чи передбачає трансфер перевал Східниця - Львів (приміський вокзал) повернення в точку старту в Комарно? Тобто, якщо дістатись точки старту автомобілем, чи буде можливість повернутись до нього?  Чи трансфер до вокзалу буде іншим шляхом і чи не треба буде зі Львова їхати назад до машини залишеної в Комарно? Для  мене це важливо, з урахуванням доступного часу до комендантської години. Дякую.

Не планували.
В Комарно їхати для великих автобусів не дуже комфортно.
Спробуємо вирішити то питання.

Для отримання стартового пакета потрібна страховка?

ми вас страхуємо

Зі старту на фініш трансфер речей буде?

Чи є можливість купити трансфер з ровером назад, додатковий?

11:00-19:00 видача стартових пакетів.

Де саме?

Слідкуйте за новинами.
Буде великий мануал по проведенню.


ваш файл треку маршруту ГФ скачаний як 65.gpx не працює в пристроі Garmin EDGE 1000 та показує відстань 0 км або пустий: прошу надати копію в форматі Garmin FIT course; або ви вже маєте такий FIT трек Комарно-Східниця записаний на такому навігаторі 

Цікаво. Наче стандартний gpx, створений Strava.

А такий файл маршруту Вашому Garmin сподобається (TCX)? https://fex.net/uk/s/xktrekk

Доброго вечору

зараз не можу здійснити оплату через сайт, яким чином може це зробити?

Тому що останній день був вчора.
Зверніться в ПП https://www.facebook.com/LvivBicycleClub

Ще є стартові в групу 3ххх

Якщо нема моэливості забрати стартові номера 27.08, чи можна отримати 28.08,


Скоріш за все, ні.

https://lvivbicycle.club/events/159#comment-5274

Якщо випадково загубив багаторазовий чіп, чи можливо за доплату відновити його?

Вам просто не повертають заставу за нього (вона для таких випадків і є).

Не зміг забрати чіп у суботу,можливо його передали на старт? 

Трішки відео з заїзду (без телеметрії але може комусь буде цікавим) - https://www.youtube.com/playlist?list=PLertGdw8-sTI4RkyjFFu8bhQBpDzUYzj_


Найближчі події


Немає подій

Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок