Image

2023 Gran Fondo Ukraine - United we Stand

16.07.2023 11:00 26 287
Komarno
збір коштів на потреби ЗСУ

Статистика

Концепція проведення: ресурс витрачаємо тільки на необхідний організаційний мінімум івенту (поліграфія, чіпова система, судді, пальне...) , а також на заходи безпеки для учасників (супровід поліції, "Швидка", страхування, перекриття перехресть...). Усі додаткові витрати (трансляція, призи переможцям, бограч...)  скорочуються, а кошти йдуть на потреби ЗСУ.

Обговорення на FB

Ліміт часу: 4.5 години
Ліміт учасників:  300
Вікові категорії: УАТ
Нагородження: чоловіки абсолют (1-3 місце), жінки абсолют (1-3 місце)
Переможці категорій: згідно сформованого протоколу.
Увага! Усі оновлення і оголошення будуть з'являтися тут: LvivBicycleClub.

2023.07.15

2023.07.16

  • 10:55-11:00 - шикування
  • 11:00 - старт 1ххх
  • 11:07 - старт 2ххх
  • 11:15 - старт 3ххх
  • 12:40 - відкриття фінішу
  • 13:15-13:25 - нагородження (орієнтовно. після фінішу 3-ї дівчини)
  • 15:30 - закриття фінішу / трансфер (перевал Східниця - Комарно - Львів)

Вартість участі:

  • 9/06 (15:00) - 18/06:  450 грн
  • 19/06 - 2/07:  550 грн
  • 3/07 - 13/07 (11:00):  700 грн  (не персоніфіковані номери)

Вартість трансферу перевал Східниця - Комарно - Львів (приміський вокзал):

  • 9/06 (15:00) - 2/07:  250 грн
  • 3/07 - 13/07 (11:00):  300 грн

Розподіл стартових номерів:

1ххх - спорт/шосе, чоловіки
2ххх - шосе, жінки
3ххх - аматори/шосе + всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)

На дистанції працюватиме таймінгова система Хронотрек.
Усі питання треба вирішувати в ПП ось тут:  LvivBicycleClub.

 

 

Номер Ім'я Стать Місто Час Вік Велосипед Команда Потрібен трансфер
1001 Стецький Ярослав M Lviv 02:33:47 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1102 Melnyk Roman M Lviv 02:29:02 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1181 Рукавішніков Валерій M Lviv 02:45:27 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ГО «Львів Екстрім клуб» Так
1103 Krokhmalnyy Vitaliy M Lviv 02:14:27 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1104 Василець Владислав M Lviv 02:43:30 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1110 Yanovskyi Oleksii M Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
3003 Гусаков Олександр M Kyiv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Happy TRI Friends Ні
1105 Виноградський Олександр M Lviv 02:27:40 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1122 Chornenkyi Volodymyr M Lviv 03:04:04 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba Ні
1002 Михайлишин Юрій M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Бочуля Остап M Lviv DNS 35-39 не їду. донат на ЗСУ Makeba Ні
1101 Sosnitskyy Anatoliy M Lviv 02:25:56 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1003 Шманьов Микола M Ternopil 02:13:14 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels Ні
1028 Шугалій Олександр M Chernihiv 02:41:26 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chernihiv Cycling Club Ні
3022 Чугуєвець Лев M Lviv 04:10:55 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ФСТУ Ні
1004 Корчак Aндрiй M Kremenchuk 02:30:26 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2001 Васильєва Ірина F Boyarka 02:52:25 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Так
1041 Ботнар Валеріан M Boryspil 02:31:51 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90 Cycling Club Так
Лихачов Маркіян M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3502 PROKOP IVAN M Lviv DNS 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід URBAN BIKER Ні
2002 Струк Мирослава F м. Дрогобич 03:31:40 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club Ні
1005 Prykhodko Eugene M Ужгород 02:11:48 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1017 Кошелєв Олександр M Drohobych 02:53:42 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club Ні
1213 Ратманський Євген M Київ 03:17:24 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1021 Садовський Андрій M Lutsk 02:11:02 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Ні
3001 Підгайний Михайло M Pustomyty 03:11:22 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел однаково Ні
1040 Субботський Юрій M Lviv 02:33:34 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1006 Shcherban Vlad M Ternopil 02:19:46 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels Ні
Захарова Марта F Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba Ні
2003 Nakonechna Alona F Vinnytsya 02:41:17 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
1141 Гузов Віктор M Lviv 02:09:18 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
1152 Ivanyk Taras M Lviv 02:53:14 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ Прокопенка Ні
1142 Вербицький Андрій M Lviv 02:47:53 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
1145 Вибач Сергій M Lviv 02:56:41 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
2004 Крохмальна Наталія F Lviv 03:17:53 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1148 Грудецький Євген M Lviv 02:09:18 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
1007 Danylchuk Roman M Вінниця 02:14:25 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел NoBoringRunners Ні
Bereshchak Iryna F Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba Ні
1146 Шепляков Валерій M Lviv 02:47:53 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
1143 Терещенко Віталій M Lviv 02:34:28 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
Храпін Сергій M Київ DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
1081 Kovalenko Dmitry M Kyiv 02:11:04 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
1030 Шамардін Андрій M Kyiv 02:12:55 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1034 Марченко Костянтин M Київ 02:13:25 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon Ні
3002 Зіньків Ростислав M Новояворівськ 02:45:09 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1214 Lapshyn Oleksandr M Lviv DNF 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1009 Лазебний Микола M Київ DNF 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
1212 Velychko Tomas M Hust 02:37:12 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1010 Пясецький Сергій M Lviv 02:12:07 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1012 Гаврилюк Андрій M Львів DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1011 Морачов Микита M Львів 02:30:30 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1151 Rozora Yurii M Lviv 02:36:52 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
1014 Скорбач Микола M Lviv 02:35:50 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3004 Главацький Назар M Комарно DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1127 Vedilin Andriy M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba Ні
3015 Kostyk Taras M Lviv 03:47:11 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MTBSTOCK Cycle Club Ні
1111 Рябцев Володимир M Lviv 02:30:52 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1015 Стефуранчин Олександр M Nemyriv 02:12:58 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1090 Скорий Андрій M Київ DQ 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1016 Місюрик Андрій M Lviv 03:21:14 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки Ні
1018 Tatusko Andrii M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки Ні
1125 Labych Andriy M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba Так
2007 Кметь Лілія F Lutsk DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1179 Присяжнюк Денис M Lviv 02:46:02 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1043 Yehiazarian Georgiy M Kyiv 02:16:42 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Ні
1169 Chervenko Sergii M Lviv 02:12:19 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел PALMYRA Ні
2006 Koshelieva Nata F Drohobych 02:50:01 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club Ні
1019 Пастущин Олег M Ternopil 02:31:36 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels Ні
3006 Novichkov Anton M Lviv 04:18:52 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1106 Іванчук Максим M Lviv 02:12:33 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1150 Катеринський Ярослав M Lviv 02:11:12 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Так
1036 Стефанишин Микола M Mykolayiv 02:11:22 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1022 Турок В'ячеслав M Uzhhorod DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BikeMaster Ні
Tovt Sasha M Uzhhorod DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Vin_Rc Ні
1023 Shatokhin Denys M Київ 02:11:05 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Echelon Ні
1055 Popov Dmitriy M Kyiv 02:21:14 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC Ні
Євстратьєв Євген M Lviv DNS <19 не їду. донат на ЗСУ Ні
1147 Lenyshyn Nazar M Lviv 02:10:41 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
3016 Miftahutdinov Alex M Kyiv 02:32:14 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1024 Kulyuk Vasiliy M Lutsk 02:40:30 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MetrDoor team Luck Ні
3023 Podenko Vadym M Lviv 03:51:49 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1025 Pavlus Rostyslav M Novoyavorivsk 02:38:17 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Beer Bicycle Club Ні
1026 shu andr M Davydiv 02:46:50 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2008 Ярошенко Альона F Kyiv 02:42:07 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Ні
1089 Мадин Дмитрий M Odesa 02:23:30 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and Drops Так
1052 Карапась Микола M Kyiv 02:11:57 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Ні
3008 Ханін Костянтин M Ужгород DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Pipboy Ні
1027 Добранський Богдан M Lviv 02:39:16 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Beer Bicycle Club Ні
3007 Kozlenko Mykola M Ivano-Frankivsk DNF 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Леник Дмитро M Kyiv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел F3C Ні
Шевцов Юрій M Kyiv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
3019 Шишкін Антон M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3009 Koropas Taras M Lviv 03:13:51 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Bulby.lv Ні
3010 Баль Павло M с. Солонка 02:35:30 35-39 інше Ні
1029 Морозов Олексій M Kyiv 02:10:59 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Так
2010 Openko Darya F Kyiv 02:41:08 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Ні
Кулик Олександр M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1066 Чорний Едуард M Черкаси 02:36:58 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1107 Юзьків Анатолій M Lviv 02:28:07 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1215 Husak Yuriy M Львів 03:12:02 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1108 Khoptyar Oleksiy M Yarmolyntsi 02:10:37 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1031 Тимощук Максим M Kharkiv 02:10:34 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC Ні
1032 Філін Дмитро M Kyiv 02:12:27 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC Ні
1033 Бойко Роман M Черкаси 02:33:28 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ultra Ні
2009 Тарнавчик-Чугуєвець Наталя F Lviv 02:47:31 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Ні
1035 Stupka Kyrylo M Kyiv 02:41:22 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3013 Мороз Орест M Drohobych DQ 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3012 Валько Володимир M Київ 02:33:17 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MRT | EVO Так
1037 Тітенко Володимир M м. Бровари 02:14:49 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC Ні
1038 Lievtsov Valerii M Kyiv 02:17:02 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC Ні
1039 Кочін Олексій M Kharkiv 02:11:17 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chameleon Ні
1042 Karapinka Orest M Львів 02:39:41 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ULTRA Ні
3017 Martynishyn Andrii M Mariupol 03:04:42 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Azov-Marathon Так
2011 Bondarenko Viktoriia F Odesa 02:40:32 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Arcadia Так
1057 Старжинський Назарій M Rivne 02:11:16 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Vision Team Rivne Ні
Семененко Роман M Kyiv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90 Cycling Club Ні
3024 Семенчук Олександр M Бориспіль 02:55:22 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90 Cycling Club Так
1044 Грушецький Віктор M Луцьк DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MetrDoor team Luck Так
3014 Попович Остап M Drohobych DQ 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club Ні
1144 Погодін Костянтин M Lviv 02:30:39 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
3018 Naumenko Vitalii M Львів 03:34:28 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba Ні
1045 Чорноус Богдан M Kyiv 02:11:23 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon Ні
1046 Stakh Oleksii M Kiyv 02:11:47 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon Ні
1047 Іляш Святослав M Київ 02:39:11 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon Ні
1053 Парадюк Максим M Вінниця 02:59:25 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1048 Попов Сергій M Velykyi Bereznyi 02:56:16 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cycling Unlimited Carpathians Ні
1178 Соболев Николай M Lutsk 03:31:03 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VELOGO Ні
1049 Набока Василь M Lviv DQ 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1050 Ivanichenko Serhii M Lutsk 02:49:29 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел однаково Ні
1051 Шурупов Святослав M Kyiv 02:12:11 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC Ні
1054 Решетняк Олег M Дрогобич 02:56:40 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1056 Бакуринский Борис M Kyiv 02:10:18 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Eurocar GRAWE Ukraine Ні
1058 Pomerantsev Sergii M Kyiv 02:31:26 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon Ні
1059 Доценко Александр M Vinnytsia 02:26:39 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1008 Титаренко Станіслав M Kharkiv 02:37:12 70+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Так
1060 Мельников Дмитро M Київ 02:10:44 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1067 Kolomoitsev Dmitriy M Kyiv 02:54:21 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90 Cycling Club Так
1188 Павло Семенюк M Rivne 02:26:31 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1109 Шкабара Володимир M Львів DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1061 Turko Yuriy M Lviv 03:35:12 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Городок Так
3503 Скворцов Денис M Kyiv 02:51:15 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Наша Епоха Ні
1062 Kosheliev Roman M Drohobych 02:53:39 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club Ні
3020 Kostiv Іван M Львів 04:14:53 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Бобри Так
9098 Kmiecik Tomasz M WIELICZKA DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Way2Champ Ні
2015 Малюга Олеся F Kyiv 04:13:03 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1063 Братащук Андрій M Ірпінь 02:28:51 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1064 Кусяка Валентин M Вінниця 02:12:45 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3505 Скляренко Микола M Odesa 03:08:37 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
3025 Vasylyshyn Taras M Sokilnyky 03:03:12 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3026 Pavliv Andriy M Львів DNF 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
2016 Tкаченко Анна F Вознесенськ 02:41:49 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GOOSE Team Ні
3504 Куц Юлія F Kyiv 03:18:06 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Наша Епоха Так
1068 Сітченко Олександр M Kharkiv 02:16:49 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3027 Аксьонов Руслан M Львів 03:42:36 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba Ні
2013 Быстрицкая Анастасия F Одесса 04:12:48 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1069 Ткаченко Олександр M Вознесенськ 02:33:21 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GOOSE Team Ні
1070 Кошелєв СергІй M Zhovkva 03:23:59 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club Ні
3028 Крошка Олексій M Чернігів 02:36:26 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Самозванці Велоспорту Так
3029 Bahrii Bohdan M Ternopil 03:45:16 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1071 Корчагін Дмитро M Kyiv 02:54:20 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1072 Хитра Максим M Lviv 02:43:14 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ultra Так
1073 Кадуцький Іван M Zalishchyky 02:43:40 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2014 Ящук Ольга F Rivne 02:43:20 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn Так
1126 Сліпак Юра M Lviv 02:34:31 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba Ні
2012 Bogaichuk Mariia F Львів 03:32:56 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1074 Шоп'як Віктор M Київ 02:41:22 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел SIGMA-UNICORN Ні
3030 Лебедєв Олексій M Kyiv 03:29:15 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1075 Піцевич Кирило M Chernihiv 02:31:10 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chernihiv Cycling Club Так
1076 Романов Михайло M Київ DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1077 Kovalchuk Roman M Львів 03:42:47 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ромова баба Ні
1078 Khomyshynets Roman M Lviv 02:32:27 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ромова баба Ні
1079 Романець Лев M Kyiv 02:17:56 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1080 Пйонтковський Юрій M Львів DNF 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Тандем Львів Ні
3506 Галайда Богдан M Київ 02:30:29 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Наша Епоха Ні
1174 Демченко Игорь M Odesa DNF 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and Drops Ні
3031 Hapon Maksym M Kyiv 02:33:25 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MRT | EVO Так
2017 Ковалевская Наталия F Kyiv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn Так
1112 Martynov Petro M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
3032 Шевчук Олексій M івано-франківск DNS 30-34 фікс/сінглспід Так
1205 Макаренко Віктор M Київ 02:13:16 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence90 Ні
1180 Лахтадир Дмитро M Boyarka 02:22:14 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
1082 Cherkes Sergei M Вознесенськ 02:33:21 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GOOSE team Ні
1177 Koretskii Oleksii M Odesa 02:11:44 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and Drops Ні
1013 Мицак Олександр M Kyiv 02:21:52 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and Drops Ні
1083 Шевельов Віктор M Dnipro 02:39:24 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Arcadia Так
1020 Сальников Владислав M Odesa 02:14:04 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and Drops Ні
3033 Бабіш Ярема M Львів 03:04:40 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ніби велосипедисти Ні
3034 Калита Богдан M Львів 03:07:32 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ніби велосипедисти Ні
1099 Двуличанский Андрей M Черкассы 02:25:44 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел RandonneursCK Rezervation Ні
1187 Дрізлих Леонід M Odesa 02:22:49 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Project 13 Так
1084 Ковальчук Віталій M Kyiv 02:14:10 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence90 Ні
3052 Reshetnik Yura M Львів DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2018 Кухта Роксолана F Львів DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1085 Пантелієнко Данило M Чернігів 02:12:10 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Triathlon Brothers Squad Так
1086 Романов Геннадій M Bila Tserkva 02:16:17 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Арсенал Ні
1202 Zenzeliuk Vadum M Rivne 02:29:33 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VisionTeamRivne Ні
3507 Vershynin Maksym M Lviv DNS 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Власюк Василь M Lviv DNS 30-34 не їду. донат на ЗСУ Ні
Макаревич Михайло M Lviv DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3035 Зробок Андрій M Lviv 03:51:36 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1087 Мацепа Егор M Київ 02:11:05 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90 Ні
Катеринський Ярослав M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
1088 Карапетян Шаген M Харків 02:43:07 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chameleon Ні
1170 Мудрий Юрій O Львів DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3036 Авдєєв Олександр M Харків 02:29:47 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Клуб ,,Champion " Так
3037 Білозеров Роман M Kharkiv 02:34:43 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Клуб «Champion « Так
1201 Alendar Artem M Lviv 03:04:30 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3038 Inbloom Serg M Kyiv 02:50:29 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Наша Епоха Ні
1091 Хилько Михайло M Novi Petrivtsi 02:11:49 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Remmers cycling team Так
3039 Кулібаба Максим M Львів 04:10:29 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1092 Атаманів Руслан M Kyiv 02:14:01 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
1206 Іщенко Григорій M Біла Церква 02:16:17 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Арсенал Ні
1162 Степаненко Максим M Каменское 03:08:30 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Dnepr Masters Cycling Team Ні
9003 Barabanschikova Oleksandra F Kyiv DNS 30-34 не їду. донат на ЗСУ Cybro Bike Coaching Ні
3041 Соромля Руслан M Lviv 03:24:26 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1149 Устянич Віталій M Lviv 02:14:44 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
1093 Petrushenko Viktor M Одеса 04:19:46 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Кузьма Маркіян M Львів DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1094 Korzh Oleksander M Чернігів 02:44:27 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chernihiv Cycling Club Так
1095 Кацімон Олександр M Димер 02:10:58 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1096 Йовченко Олексій M Kyiv 02:47:07 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Polissia Team Так
1097 Сахненко Евгений M Boyarka 02:52:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chameleon Ні
1113 Безушко Андрій M Lviv 02:39:26 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1100 Батюхов Денис M Kyiv 02:14:50 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
1186 Мисник Олександр M Kyiv 02:12:43 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC Ні
3042 Стрілець Ігор M Pustomyty 03:20:10 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1161 Рудник Назар ? Lviv 03:27:30 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки Ні
1163 Дмитрів Ярослав M Львів DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1164 Калічинський Андрій M Lviv 02:15:38 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloSokal SUNDS Textiles Ukreinie Master Ні
3501 Сахно Дмитро M Львов 03:38:22 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
3045 Лазарів Владислав M Ivano-Frankivsk 03:08:52 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1165 Банах Євген M Lviv 02:11:33 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3044 Burmai Eduard M Lviv 03:17:19 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1166 Voskalo Maxim M Lviv 02:14:47 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Wacky races Ні
1167 Надточiй Дмитро M Cherkasy DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3043 Panchenko Artem M Харків 03:50:18 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1168 Денисенко Андрій M Kyiv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC Ні
3040 Дупак Костянтин M Kyiv 03:39:03 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Коні Педальні Ні
1173 Морозов Олексій M Київ 02:11:20 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MRT | EVO Так
3051 Kalnytskyi Ihor M Lviv 03:50:16 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3050 Решетнік Володимир M Київ 03:38:58 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3049 Shejko Mykola M Lviv 03:20:52 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gidravliki Так
1193 Besaha Yaroslaw M Lviv 02:27:15 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ Кутенка Ні
3048 Федорів Василь M Львів 03:23:22 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Yarov Alex M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Стокгольмський Синдром Ні
3047 Копчак Любомир M Novoyavorivsk DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Ovsyannikov Mykyta M Netyshin DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1172 Калатай Віктор M Kyiv 02:18:16 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
1171 Boichuk Orest M Коломия 02:46:46 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел - Так
3046 Ямпольський Валентин M Одесса 03:32:58 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Arcadia Ні
Nazarevych Kyrylo M Львів DNS <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Hovdun Artur M Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Humeniuk Andrii M Lviv DNS 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1176 Berezniak Maksim M Lviv 02:46:27 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1175 Пісоцький Вадим M Київ 02:10:16 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90 Ні
1115 Бабічук Іван M Lviv 02:43:46 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1114 Мартинович Тарас M Львів 02:53:39 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1192 Панас Роман M Львів 02:38:41 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Кутенка Ні
Мур Кіра F Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3021 Агаронян Давид M Харків 02:56:19 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1210 Гусар Олег M Червоноград 02:38:29 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім.Прокопенка Ні
1065 Petlovanyi Volodymyr M Lviv 02:32:20 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2019 Dziman Liza F с. Стрілковичі 02:52:24 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел спортколедж Львів Ні
Бубела Володимир M Kyiv DNS 40-49 не їду. донат на ЗСУ Ні
2005 Fitel Veronika F Львів 03:26:20 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім.Прокопенка. Ні
1182 Parashchenko Artem M Kyiv 02:32:41 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
1217 Кононов Дмитро M Kyiv 02:42:35 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Ні
3005 Харчук Сергій M Kyiv 03:25:54 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Коні Педальні Ні
1183 Chenikalo Oleksandr M Lviv 02:11:18 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Beer Bicycle Club Ні
1185 Kashchenko Dmytro M Kyiv 02:29:19 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
1184 Ковбасюк Роман M Lviv 02:36:21 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3101 Палько Євген M Одеса DQ <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел project13 Так
3053 Tsebryk Nazar M Lviv 03:15:05 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3054 Тимчишин Ярослав M Lviv 02:52:29 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gidravliki Так
1189 Скоренко Нікіта M Київ 03:10:49 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VELOHYPE Ні
3011 Чугуєвець Орест M Lviv 03:27:08 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1771 Хижняк Ігор M Kyiv 03:59:34 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1191 Морикін Денис M Львів 02:55:16 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім.Прокопенк Ні
1190 Венгрин Максим M Дрогобич 02:10:20 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім. Прокопенка Ні
1203 Коца Роман M Миколаїв 02:37:15 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and Drops Ні
1204 Должиков Гліб M Kyiv 02:14:46 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn Ні
1207 Притченко Данило M Київ DNF 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
Kun Ihor M Lviv DNS 40-49 не їду. донат на ЗСУ Ні
1208 Danylenko Yuriy M Lviv 02:58:11 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1209 Павич Назарій M Дрогобич 02:12:20 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім.Прокопенка Ні
3103 Осіян Олег M Киів DQ 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Velohype Ні
1211 Жмурко Антон M Вінниця 02:58:52 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел NoBoringRunners Так

Коментарі


Учасники з інших міст можуть отримати стартові пакети в Комарно, перед стартом?


А як можна буде дістатися до старту зі Львова?

Коли приблизно можна очікувати трансфер з фінішу до Комарно? Маю на увазі, чи не потрібно буде після фінішу чекати на нього 5 годин))

"детальніше"

15:30 - закриття фінішу / трансфер (перевал Східниця - Комарно - Львів)

Не бачу вибору між 1-ою і 3-ою групами. Ми самі вибираємо(тоді де) чи нас вибирають?

то на розсуд оргів

Можна ваш телефон?


Поміняйте мене до шосе будь ласка Степаненко Максим (3040) дякую!) 

Підскажіть будь ласка:

Де дізнатися інформацію по трансферу. 

1. 300 це в оба кінця?

2. Як можна замовити?

3. Де подивитися його розклад 

На усі три питання є кнопка "Детальніше", де це все написано. Давайте спробуємо разом навчитися читати:

1. Трансфер називається "Перевал Східниця - Комарно - Львів", а не "Львів - Комарно". Робимо логічний висновок, що це НЕ в "оба кінця", а з фінішу. Везуть спочатку в Комарно для тих, хто прибув туди, наприклад, на авто. А потім до Львова тих, кому потрібно у Львів.

2. При реєстрації ви ставите галочку.

3. Читаємо уважно розклад заходу:

  • 10:55-11:00 - шикування
  • 11:00 - старт 1ххх
  • 11:07 - старт 2ххх
  • 11:15 - старт 3ххх
  • 12:40 - відкриття фінішу
  • 13:15-13:25 - нагородження (орієнтовно. після фінішу 3-ї дівчини)
  • 15:30 - закриття фінішу / трансфер (перевал Східниця - Комарно - Львів)

Якщо чесно, ця інформація повинна бути відкрита у самому початку на сторінці по івенту . Кнопка [Детальніше] не дуже помітна/зрозуміла, що там є якась інформація, ці деталі я вперше побачив після цього коменту.

Зі старту на фініш буде можливість передати речі?

Добрий вечір!  Я забронював місце в трансфері Східниця-Комарно-Львів та сплатив за нього, чи можно скасувати дане бронювання та повернути гроші?

На жаль, вже ні.

Я б з радістю викупив у вас місце на трансфер.

A.V, організатори були б не проти?

Я з радістю уступлю місце в трансфері. Просто змінилось місце проживання, тому трансфер не потрібен. 

Супер, тоді кажіть куди Вам кинути гроші.

Олександр? Можемо в FB зв"язатися, якщо зручно? https://www.facebook.com/maxim.khytra/

Хлопці і дівчата хто буде їхати зі Львова до старту на електричці, який там маршрут, де брати квитки? На сайті УЗ нема ніц ????

в касах приміського вокзалу мабуть можна купити (поїзд Львів-Сянки, до ст. Комарно), але не впевнений чи вони продадуть на кілька днів наперед. все одно треба буде змагатись за місце під сонцем з іншими пасажирами в момент посадки

Доброго вечора по сімейних не встиг взяти стартовий пакет. Чи можна завтра отримати в Комарно?)

добрий вечир; прошу виправити помилку в фінішному протоколі; час учасника 1048 є 2:56 а не 4:04 Дякую)

у вас час 02:56:14


Найближчі події


2024 Randonneurs Starter 100

27.07.2024 09:00
Lviv

2024 BRM1000

11.08.2024 23:59
Lviv

2024 Lviv Gravel Raid

17.08.2024 11:00
Поляна

Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок