Image

2024 Gran Fondo Ukraine

14.07.2024 11:00 5 176
Komarno
збір коштів на потреби ЗСУ

Статистика

Концепція проведення: ресурс витрачаємо тільки на необхідний організаційний мінімум івенту (поліграфія, чіпова система, судді, пальне...) , а також на заходи безпеки для учасників (супровід поліції, "Швидка", страхування, перекриття перехресть...). Усі додаткові витрати (трансляція, призи переможцям, бограч...)  скорочуються, а кошти йдуть на потреби ЗСУ.

Обговорення на FB-Фото-Відео
ПРОТОКОЛ

Ліміт часу: 4.5 години
Ліміт учасників:  170
Вікові категорії: УАТ
Нагородження: чоловіки абсолют (1-3 місце), жінки абсолют (1-3 місце)
Переможці категорій: згідно сформованого протоколу.
Увага! Усі оновлення і оголошення будуть з'являтися тут: LvivBicycleClub.

2024.07.13

  • 12:00-17:00 видача стартових пакетів  .

2024.07.14

  • 10:55-11:00 - шикування
  • 11:00 - старт 1ххх/3ххх
  • 11:07 - старт 2ххх
  • 12:40 - відкриття фінішу
  • 13:15-13:25 - нагородження (орієнтовно. після фінішу 3-ї дівчини)
  • 15:30 - закриття фінішу / трансфер (перевал Східниця - Комарно - Львів)

Вартість участі:

  • 18/06 (15:00) - 25/06:  475 грн
  • 26/06 - 3/07:  550 грн
  • 4/07 - 10/07 (11:00):  650 грн  (не персоніфіковані номери)

Вартість трансферу перевал Східниця - Комарно - Львів (приміський вокзал):

  • 18/06 (15:00) - 3/07:  275 грн
  • 4/07 - 10/07 (11:00):  325 грн

Розподіл стартових номерів:

1ххх - спорт/шосе, чоловіки
2ххх - жінки
3ххх - аматори/шосе + всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)

Вартість медалі фінішера - 200грн (оплачується на фініші).
Медалі персоніфіковані (ПІ/час). Забрати можна буде з 29/07 в Mtbstock , або вишлемо на вашу адресу НП.

На дистанції працюватиме таймінгова система Хронотрек.
Усі питання вирішуємо в ПП ось тут:  LvivBicycleClub  або тут:  https://t.me/LvivBicycleClub

 

 

Номер Ім'я Стать Місто Час Вік Велосипед Команда Потрібен трансфер пер. Східниця - Львів
100100 Рукавішніков Валерій M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Lviv eXtreme club Так
1002 Kholod Oleksandr M Kyiv 03:28:56 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Федорчук Андрій M Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1003 Дембіцький Володимир M Новояворівськ 02:54:44 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел НЯ-Team Ні
1004 Yaremus Kostya M Ternopil 02:51:36 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels Ні
1005 Шманьов Микола M Ternopil DNF 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels Ні
1006 Зіньків Ростислав M Новояворівськ 02:47:26 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел НЯ-Team Ні
Макаревич Михайло M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3033 Левицький Олексій M Lviv 03:20:19 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1011 Присяжнюк Денис M Lviv 02:45:27 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2001 Кметь Лілія F Lutsk 02:50:41 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1007 Гусар Олег M Червоноград 02:39:26 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вело Червоноград STRAVA Ні
3001 Гостіщев Євген M Lviv 04:03:21 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1112 Kmiecik Tomasz M WIELICZKA 03:03:18 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
3002 Ващишин Віктор M Львів 03:11:33 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1008 Скорий Андрій M Київ 02:11:02 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1152 Бочуля Остап M Lviv DNF 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba Ні
1009 Лободець Олег M Тернопіль 02:40:54 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1021 Пастущин Олег M Ternopil DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1010 Корчагін Дмитро M Kyiv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3003 Нера Андрій M Pustomyty 03:02:35 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3035 Підгайний Михайло M Pustomyty 03:11:04 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел СЛАВА УКРАЇНІ Ні
1012 Вапляк Юрій M Ternopil 02:30:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil VeloMarathon Ні
1013 Катеринський Ярослав M Lviv 02:09:39 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Так
2002 Bogaichuk Mariia F Львів 03:05:46 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1014 Piątkowski Jerzy M Львів 03:36:48 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Тандем Львів Ні
1044 Tsebryk Nazar M Lviv 02:29:14 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1033 Стефанишин Микола M Mykolayiv 02:45:19 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1015 Морачов Микита M Львів 02:19:42 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha Ні
3004 Федуняк Роман M Drohobych 03:24:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1016 Гаврилюк Андрій M Львів 02:40:33 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha Ні
1017 Пясецький Сергій M Lviv 02:21:06 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha Ні
1019 Петров Віктор M Тернопіль 02:25:38 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil Golden Wheels Ні
3006 Maksymets Roman M Lviv 04:33:21 OTL 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Пульстрон Ні
3007 Стрілець Ігор M Pustomyty DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Грицьків Семен M Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1018 Староверов Микола M Ternopil 03:05:29 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil Golden Weels Ні
1111 Рябцев Володимир M Lviv 02:26:42 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1047 Старжинський Назарій M Rivne 02:24:36 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1050 Shcherban Vlad M Ternopil 02:10:30 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil Golden Wheels Ні
3005 Voloshchak Pavlo M St.Sambir 03:20:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3020 Маркіян Кузьма M Львів 02:45:22 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел CHAMPION Так
3014 Пігель Артур M Львів 03:41:40 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3008 Козленко Ігор M Київ 03:36:23 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел EXIM ENERGY Так
1113 Khoptyar Oleksiy M Yarmolyntsi 02:09:51 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
3009 Авдєєв Олександр M Харків 02:22:40 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел CLUB ''CHAMPION" Ні
3011 Білозеров Роман M Kharkiv 02:16:25 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Club Champion Ні
3010 Петришак Лев M Трускавець DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1036 Шугалій Олександр M Chernihiv 02:49:19 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chernihiv Cycling Club Ні
Datsko Yurii M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1020 Титаренко Станіслав M Kharkiv DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2016 Петришак Анастасія F Ужгород DNS n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3013 Олексин Влас M Lviv DNS 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Looking for Team Ні
1068 Павло Семенюк M Rivne 02:25:37 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1022 Демчишин Ігор M Lviv 02:57:11 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1042 Sidorenko Vladislav M Cлов'янськ 02:26:35 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2003 Дяченко Єлизавета F Poltava 02:41:09 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Echelon Так
1027 Баль Павло M с. Солонка 02:25:12 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1023 Lievtsov Valerii M Kyiv 02:25:04 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC Ні
1024 Domanchuk Oleh M Київ 02:21:51 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC Ні
1041 Popov Dmitriy M Kyiv DNF 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC Ні
1025 Добранський Богдан M Lviv 02:30:06 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Beer Bicycle Club Ні
1026 Карп'юк Тарас M Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1035 Мацепа Егор M Київ 02:19:27 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90 Так
3015 Khomichak Volodymyr M Київ 03:02:20 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1034 Kovalenko Dmitry M Kyiv 02:21:46 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
1209 Шевцов Юрій M Kyiv 02:22:30 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
1058 Калатай Віктор M Kyiv 02:12:52 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
1028 Чорноус Богдан M Kyiv 02:11:17 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon Ні
1029 Kindzerskyi Serhii M Ternopil 02:29:37 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1030 Shatokhin Denys M Київ 02:19:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Echelon Ні
1031 Филин Дмитрий M Kyiv 02:11:02 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC Ні
2008 Tkhir Tania F Lviv 02:51:14 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
1032 Dorosh Nazar M Львів 02:27:14 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Podenko Vadym M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3017 Bubenshchykov Dmytro M Львів 03:44:12 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3016 Стащук Василь M Львів 03:11:21 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1171 Гузов Віктор M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
Чекалкін Ігор M Харків DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GREEN WOOD Так
3024 Черноморець Валентин M Одесса 02:47:44 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Arcadia Ні
2004 Nakonechna Aliona F Vinnytsya 02:40:21 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
2005 Bondarenko Viktoriia F Odesa 02:39:32 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Arcadia Так
Лазебний Микола M Київ DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
3018 Голець Роман M Lviv 03:11:33 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1039 Karpiuk Orest M Dubno 02:25:32 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3019 Калита Богдан M Львів DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ніби велосипедисти Ні
1067 Бонзаніні Маттео M Кремона 02:24:56 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3021 Бабіш Ярема M Львів 02:28:55 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ніби велосипедисти Ні
1063 Ластовецький Віталій M Стрий 02:28:48 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3022 Чугуєвець Лев M Lviv DNS 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ФСТУ Ні
2009 Ярошенко Альона F Kyiv 02:39:33 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Ні
3023 Ковалевський Артур M Lviv 03:54:32 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1114 Іванчук Максим M Lviv DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1038 Кошелєв Олександр M Drohobych 02:39:31 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club Ні
2006 Ящук Ольга F Rivne 02:40:09 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn Ні
Казарян Варужан M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1048 Денисенко Андрій M Kyiv 02:13:02 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC Ні
1172 Устянич Віталій M Lviv 02:21:16 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
2007 Zabandzhala Anna F Lviv 03:10:59 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Так
1115 Курляк Михайло M Львів 02:47:13 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1037 Попов Сергій M Velykyi Bereznyi 02:52:03 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cycling Unlimited Carpathians Ні
3025 Шимченко Юрій M Bucha 03:02:34 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Чугуєвець Орест M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3026 Жук Антон M Львів 02:59:10 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha Ні
2010 Лелич Катерина F Львів 02:55:46 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha Ні
2011 Гула Василина F Львів 02:55:49 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1173 Rozora Yurii M Lviv DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
1040 Демченко Игорь M Odesa 02:13:16 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods And Drops Так
1064 Prykhodko Eugene M Ужгород 02:19:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1174 Стефуранчин Олександр M Nemyriv DNF 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
Луцик Богдан M Львів DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3027 Kozlenko Mykola M Ivano-Frankivsk DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3028 Panchenko Artem M Харків DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha Ні
1001 Хомик Дмитро M Львів 02:39:56 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha Ні
1153 Burmai Eduard M Lviv 02:25:31 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba Ні
1176 Lenyshyn Nazar M Lviv 02:11:07 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
1201 Бакуринский Борис M Kyiv 02:09:11 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ukraine Cycling Academy Ні
1043 Vaskovets Andrii M Луцьк DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2012 Ковалевська Наталія F Kyiv 02:40:15 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn Так
Шишкін Антон M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1053 Пазяк Йосиф M Львів 03:43:29 70+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Львівська обласна федерація велоспорту Ні
3030 Тимечко Ярослав M Пустомити 03:17:14 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Пустомити Так
1045 Karapinka Orest M Львів DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha Ні
3031 Клюка Володимир M Львів 02:54:50 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha Ні
1057 Бойко Олександр M Червоноград 02:47:08 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вело Червоноград Ні
1154 Hovenko Ihor M Пустомити 02:13:37 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел makeba Ні
Melnyk Roman M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1046 Zenzeliuk Vadim M Rivne 02:28:42 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Vision Team Rivne Ні
1056 Калита Тарас M м.Радехів 02:53:53 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Фермерське господарство «Колос» фермера Ціолковського З.М. Ні
1051 Венгрин Максим M Дрогобич 02:09:50 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Львівська обласна федерація велоспорту Ні
1055 Ціолковський Степан M м.Радехів 02:37:54 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ФГ «Колос» фермера Ціолковського З.М. Ні
2014 Vetrychenko Liza O Дрогобич 02:40:16 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Львівська обласна федерація велоспорту (Дрогобич) Ні
1052 Pavych Nazar M Дрогобич 02:20:05 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Львівська обласна федерація велоспорту Ні
3032 Тарасов Дмитро M Київ 03:06:05 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2013 Гринчук Зінаїда F Львів 02:44:46 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
2015 Koshelieva Nata F Drohobych 02:41:49 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club Ні
1054 Зуєв Олександр M Chervonohrad DNS 70+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вело Сокаль Ні
1049 Шмендрук Олександр M Рівне 02:21:25 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1208 Грушецький Віктор M Луцьк DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MetrDoor team Luck Так
1175 Koval Oleh M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team Ні
1205 Єгіазарян Георгій M Kyiv 02:16:15 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Ні
Smirnov Serhiy M Львів DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba Ні
Diadyk Roman M Львів DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba Ні
3112 Райнівський Тарас M Львів 02:13:31 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling Ні
1110 Yanovskyi Oleksii M Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3105 Vedilin Andriy M Lviv 02:14:05 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP) Ні
1059 Pashko Yuriy M Lviv 02:27:14 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Trilewy Ні
1065 Kashchenko Dmytro M Kyiv 02:17:28 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team Ні
1062 Морозов Олексій M Kyiv 02:09:45 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Ні
3034 Vasylyshyn Taras M Sokilnyky DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1066 Бориславський Богдан M Дрогобич 02:09:03 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Миколаїв Ні
1061 Качур Діма M Львів 02:08:22 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Nikolaev team Ні
1060 Мицак Олександр M Kyiv 02:33:58 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and Drops Ні
3012 Соромля Руслан M Lviv 02:29:23 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3101 Taras Melnyk M Луцьк 03:03:03 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ЛФСО Ні
3103 Книш Андрій M Lviv 03:01:40 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Meest Int Cycling Так
1116 Андрій Andriy M Львів 03:20:18 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел west road cycling Ні
1202 Мельников Дмитро M Київ 02:09:50 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team Ні
1203 Miftahutdinov Alex M Kyiv 02:26:20 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Let’s bike Так
1204 Brodskyy Andriy M Lviv 02:57:39 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Meest Int Cycling Так
3102 Синякевич Роман M Львів 02:52:39 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Trilewy Ні
1210 Лещишин Микола M Lviv 02:55:45 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Литвин Віктор M Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1206 Іщенко Іван M Львів 02:28:12 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hooha Ні
1207 Литвин Віктор M Lviv DNF 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3104 Кошелєв Роман M Drohobych 02:31:04 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3106 Ivanyk Taras M Lviv 02:09:07 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Іваники Team Ні
3107 Іваник Юра M Lviv 02:20:50 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Іваники Team Ні
3108 Шекель Ольга F Рівне 02:09:50 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3109 Дяченко Сергій M Полтава 02:31:57 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3110 Скоренко Нікіта M Київ 02:48:26 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloHype Ні
3111 Chemkhi Adem M Ukraine 03:54:47 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2101 Велика Ірина F Odesa 03:05:46 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Arcadia CC Ні
3114 Мицак Дмитро M Boryslav 02:48:41 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Velo hype Ні
3113 Оніпко Владислав M Одеса 03:18:46 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3115 Chernomorets Aleksandr M Odessa 03:22:49 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Arcadia Ні

Коментарі


Старт потрібно робити раніше. 14 липня в 11.00 у тіні вже може бути більше за "+25". На розпеченому асфальті велокомп на цій же трасі на фініші фіксував "+38". це не є безпечно для учасників. 

Як я зрозумів швидше не вийде, поїзд зі Львова приїздить десь 10:20

Поясніть будь ласка по трансферу, бо трошки незрозуміло шо там в описі написано. Трансфер тільки з фінішу до Львова чи зі Львова на старт також буде? Дякую!

Чи можу я зараз оплатити трансфер, якщо одразу не обрав його при регистоації?

Найближчі події


2024 Randonneurs Starter 100

27.07.2024 09:00
Lviv

2024 BRM1000

11.08.2024 23:59
Lviv

Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок