Image

2023 Львівська Сотка - United we Stand

07.05.2023 10:00 56 488
Lviv
збір коштів на потреби ЗСУ

Статистика

Подія на Facebook  (фото/відео/відгуки)
 

Увага! Реєстрація закрита.
Якщо ви вже є у протоколі, але не оплатили участь, до 27/04 можете це зробити. Після 27/04 будете видалені.

Додали ще слотів.

Реєстрація закрита.
Буде біля 15-20 неперсоніфікованих вільних слотів у суботу, 6/05.

 

Концепція проведення: ресурс витрачаємо тільки на необхідний організаційний мінімум івенту (поліграфія, чіпова система, судді, пальне...) , а також на заходи безпеки для учасників (супровід поліції, "Швидка", страхування, перекриття перехресть...). Усі додаткові витрати (трансляція, призи переможцям, бограч...)  скорочуються, а кошти йдуть на потреби ЗСУ.

Детальний гайд для учасників
Ліміт часу: 4.5 години
Ліміт учасників:  500
Вікові категорії: УАТ
Нагородження: чоловіки абсолют (1-3 місце), жінки абсолют (1-3 місце)
Переможці категорій: згідно сформованого протоколу.
Увага! Усі оновлення і оголошення будуть з'являтися тут: LvivBicycleClub.

2023.05.06

2023.05.07

  • 10:15-10:25 відкриття
  • 10:25  старт / активація чипів
  • 10:25 - 10:55 парад учасників (10км)
  • 10:55-11:00 санітарна пауза
  • 11:00 - старт 1ххх
  • 11:07 - старт 2ххх
  • 11:15 - старт 3ххх
  • 12:30 - відкриття фінішу
  • 13:15-13:25 - нагородження (орієнтовно. після фінішу 3-ї дівчини)
  • 15:30 - закриття фінішу

Вартість участі:

  • 7/04 (15:00) - 16/04:  475 грн
  • 17/04 - 25/04:  600 грн
  • 26/04 - 2/05(11:00):  700 грн  (не персоніфіковані номери)

Розподіл стартових номерів:

1ххх - спорт/шосе, чоловіки
2ххх - шосе, жінки аматори.
3ххх - аматори/шосе + всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)
9ххх - не їду. донат на ЗСУ.

На дистанції працюватиме таймінгова система Хронотрек.
Усі питання треба вирішувати в ПП ось тут:  LvivBicycleClub.

 

Номер Ім'я Стать Місто КП Час Вік Велосипед Команда
3501 Яциник Володимир M Lviv n/a 02:15:56 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1001 Храпін Сергій M Київ n/a 01:45:34 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1002 Марченко Костянтин M Київ n/a 01:41:35 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1003 Shcherban Vlad M Ternopil n/a 01:41:07 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TGW
1152 Стецький Ярослав M Lviv n/a 02:02:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1004 Волинець Віталій M Ternopil n/a 01:41:30 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
3503 Галайда Богдан M Київ n/a 02:00:42 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Наша еПОХа
3003 Підгайний Михайло M Pustomyty n/a 02:37:51 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел однаково
3001 Сікора Евген M Kyiv n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3504 Грабовський Петро M Lviv n/a 03:07:39 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3505 Skvortsov Denys M Kyiv n/a 02:05:58 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Наша еПОХа
3508 Ващенко Олександр M Kyiv n/a 02:15:59 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Наша еПОХа
1006 Шманьов Микола M Ternopil n/a 01:45:58 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
3506 Рублевський Володимир M Lviv n/a 02:59:31 30-34 29"-27,5"-26" рігід bike_r
3023 Шаргут Діма M Lviv n/a 02:43:34 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1010 Пастущин Олег M Ternopil n/a 02:05:21 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
3507 Kolomoitsev Serhii M Kyiv n/a 02:12:03 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Наша еПОХа
3509 Openko Darya F Kyiv n/a 02:01:07 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Наша еПОХа
3016 Бобак Андрій M Chortkiv n/a 02:46:59 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел WildBees Adventure Team
1005 Yaremus Kostya M Ternopil n/a 01:57:41 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
2001 Stefaniv Mariana F Lviv n/a 03:27:46 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3002 Гаврилюк Олексій M Lviv n/a 03:27:45 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1008 Лещишин Микола M Lviv n/a 02:17:44 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3513 Сенченко Роман M Kyiv n/a 02:46:18 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Наша еПОХа
3510 Куц Юлія F Kyiv n/a 02:25:00 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Наша еПОХа
3007 Нера Андрій M Pustomyty n/a 02:19:46 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1100 Гонтар Олександр M Cherkasy n/a 02:02:34 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1009 Місюрик Андрій M Lviv n/a 02:00:55 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
3005 Українець Станіслав M Чернівці n/a 02:03:09 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1109 Vedilin Andriy M Lviv n/a 01:41:30 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1011 Пясецький Сергій M Lviv n/a 01:41:20 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
3008 Нікіфоров Володимир M Lviv n/a 02:10:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2004 Nakonechna Aliona F Vinnytsya n/a 02:07:08 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
3009 Нетичук Олександр M Львів n/a 02:25:48 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1202 Lenyshyn Nazar M Lviv n/a 01:40:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3010 Лаврик Святослав M Lviv n/a 03:45:44 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Devcom
1013 Білий Микола M Lviv n/a 02:31:43 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел AVP Service
3011 Субботський Юрій M Lviv n/a 02:07:26 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3012 Гаврилюк Андрій M Lviv n/a 02:01:26 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1014 Tatusko Andrii M Lviv n/a 02:24:18 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
1015 Гаркач Міша M Chortkiv n/a 02:05:28 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел WildBees Adventure Team
2003 Васильєва Ірина F Boyarka n/a 02:10:54 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
3511 Зінов'єва Наталія F Київ n/a 02:51:15 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Наша еПОХа
1203 Вербицький Андрій M Lviv n/a 01:55:02 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3056 Морачов Микита M Львів n/a 02:00:46 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3017 Кураш Богдан M Львів n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2002 Струк Мирослава F с.Тернопілля n/a 02:32:39 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club
3006 Тищенко Павло M Chernivtsi n/a DNF 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел PACE RUN CLUB
1135 Могилецький Олег M Lutsk n/a 02:07:06 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Trilewy
3004 Стрілець Ігор M Pustomyty n/a 02:23:51 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3512 Рукавішніков Валерій M Lviv n/a 02:31:38 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід ГО «Львів Екстрім клуб»
1017 Бочуля Остап M Lviv n/a 01:50:09 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1018 Старжинський Назарій M Rivne n/a 01:41:14 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1019 Rekhlo Yuriy M Чернівці n/a 01:45:35 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloSpace_cv
1020 Катеринський Ярослав M Kharkiv n/a 01:41:23 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chameleon
1021 Стефанишин Микола M Mykolayiv n/a 01:41:34 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3036 Тижай Ігор M Lviv n/a 03:33:16 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1036 Лактіонов Олександр M Kherson n/a 02:15:10 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2005 Бадяк Сільвана F Kyiv n/a 02:17:36 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGo Kyiv Cycling Team
3029 Стельмах Сергій M Рівне n/a 02:22:10 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1201 Гузов Віктор M Lviv n/a 01:41:19 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
1023 Євстратьєв Євген M Lviv n/a 03:11:07 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Shypshyna Run Club
1022 Лихачов Маркіян M Lviv n/a 01:45:52 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1204 Грудецький Євген M Lviv n/a 01:40:22 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3013 Купина Володимир M Lviv n/a 02:45:17 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1025 Морозов Олексій M Kyiv n/a 01:41:26 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGo Kyiv Cycling Team
3014 Левицький Тарас M Obroshyne n/a 04:02:02 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3015 Старцев Сергій M Chortkiv n/a 03:23:27 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел WildBees Adventure Team
1026 Sadovski Andrey M Lutsk n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGo Kyiv Cycling Team
1057 Кухта Віктор M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3018 Хима Орест M Львів n/a 03:23:54 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Однаково
1027 Червінка Роман M Lviv n/a 02:20:36 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1028 Іляш Святослав M Київ n/a 01:44:29 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
3019 Григорович Юрій M Ternopil n/a 02:44:46 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Rescuers
3020 Лобанов Андрій M Lviv n/a 02:37:27 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3022 Мартинюк Роман M Львів n/a 02:49:41 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3021 Bavshyn Oleh M Lviv n/a 02:00:57 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1205 Lapka Rostyslav M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
1029 Унгурян Георгій M Chernivtsi n/a 01:49:14 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloSpace_cv
1089 Лушней Назар M Lviv n/a 02:55:53 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3514 Leskiv Oksana F Lviv n/a 03:33:12 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3024 Gnatyuk Pavlo M Obroshyne n/a 02:59:10 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
3025 Крисак Тарас M Obroshyno n/a 03:00:06 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб "Оброшино"
3087 Литвинюк Євгеній M Одеса n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3026 Мазурак Мар'ян M Lviv n/a 03:34:06 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3027 Креховецький Віктор M Долина n/a 02:46:33 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел однаково
1031 Сманцеров Микола M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1032 Kazarian Sarkis M Lviv n/a 02:24:06 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3031 Назарій Яремчук M Долина n/a 02:46:29 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1034 Шкабара Володимир M Львів n/a 02:26:50 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
3028 Тупісь Орест M Львів n/a 03:27:07 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1035 Ващенко Андрій M Kyiv n/a 02:02:30 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1037 Sosnitskyy Anatoliy M Lviv n/a 01:41:15 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3124 Brodskyy Andriy M Lviv n/a 02:15:28 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1038 Василець Владислав M Lviv n/a 01:50:33 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1039 Виноградський Олександр M Lviv n/a 01:50:58 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел west road cycling
1033 Melnyk Roman M Lviv n/a 01:50:23 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1040 Демчишин Ігор M Lviv n/a 02:30:25 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3515 Sannikova Olena F Lviv n/a 03:02:35 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1049 Михайлишин Юрій M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
2006 Barabanshchykova Oleksandra F Kyiv n/a 02:06:58 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cybro Bike Coaching
1041 Danylenko Yuriy M Lviv n/a 01:57:24 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел e'elemnt
1043 Набока Василь M Lviv n/a 01:41:27 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3030 Хурдепа Юрій M Pustomyty n/a 02:10:46 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY
1042 Філін Дмитро M Kyiv n/a 01:41:26 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1143 Власюк Василь M Lviv n/a 01:57:33 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3032 Михайло Герун M Тернопіль n/a 03:28:25 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел RESCUER
3033 Kostyk Taras M Lviv n/a 02:38:40 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MTBSTOCK Cycle Club
1044 Мартинович Тарас M Львів n/a 02:16:27 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3034 Гнатюк Володимир M Obroshyno n/a 03:00:02 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TriLewy
3518 Шубак Олег M Львів n/a 03:35:59 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3519 Pylyp Vitaliy M Chortkiv n/a 02:46:39 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід LIDER mtb team
3517 Tsymbaliuk Mariia F Lviv n/a 03:40:06 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3035 Дідик Максим M Lviv n/a 02:28:06 30-34 фікс/сінглспід
1046 Дорош Назар M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY
1047 Чорноус Богдан M Kyiv n/a 01:41:17 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
3516 Солоха Богдан M Lviv n/a 02:33:00 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1206 Погодін Костянтин M Lviv n/a 01:54:53 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3037 Khomik Yurii M Lviv n/a 02:53:09 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1207 Шепляков Валерій M Lviv n/a 01:54:56 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3066 Opryshko Serhii M Lviv n/a 03:29:21 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3520 Казаков Олександр M Lviv n/a 02:59:53 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3525 Ніка Сергій M Lviv n/a 03:29:57 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід 550004: Lviv Bicycle Club
3050 Копилюк Назар M Львів n/a 02:59:29 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MTBSTOCK Cycle Club
3073 Волинець Ігор M LVIV n/a 03:40:33 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MTBSTOCK Cycle Club
1208 Вибач Сергій M Lviv n/a 01:55:22 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3038 Novichkov Anton M Lviv n/a 02:38:39 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3521 Зимак Валерій M Chortkiv n/a 02:46:20 50-59 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3039 Назаренко Владислав M Дніпро n/a 02:15:43 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1053 Левчук Микола M Ivano-Frankivsk n/a 01:45:41 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел SRCC
3040 Korkishko Mykola M Lviv n/a 02:53:47 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
3041 Блюй Олександр M Lviv n/a 03:42:11 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3533 Квасниця Андрій M Lviv n/a 03:04:21 70+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3042 Дмитрів Ярослав M Львів n/a 02:16:12 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3558 Блюй Ольга F Lviv n/a 03:42:11 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3154 Кваснюк Георгій M Чернівці n/a 02:24:46 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3043 Корховий Роман M Золочів n/a 02:22:36 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3522 Гуменюк Вадим M Чортків n/a DNS <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1771 Сімковський Денис M Kyiv n/a 02:24:41 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Kyiv Bicycle Club
3044 Собко Вадим M Lviv n/a 02:45:19 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1111 Рябцев Володимир M Lviv n/a 01:49:30 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3045 Лукасевич Олексій M Чернівці n/a 02:00:49 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3046 Зіньків Ростислав M Lviv n/a 02:15:51 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3047 Мотиль Тарас M Lviv n/a 02:52:23 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1052 Khoptyar Oleksiy M Yarmolyntsi n/a 01:41:14 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3523 Вавриневич Тарас M Чортків n/a 02:46:37 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1093 Нера Павло M Pustomyty n/a 02:16:26 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1051 Petlovanyi Volodymyr M Lviv n/a 02:02:32 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1050 Безкоровайний Роман M Чернівці n/a 01:54:49 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1045 Мудрий Юрій O Львів n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1901 Yaroshenko Viktoriya F Луганськ n/a 01:41:32 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3048 Махун Дмитро M Львів n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3049 Balan Mykhailo M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3116 Аксьонов Руслан M Львів n/a 02:42:41 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90
3051 Kozlenko Mykola M Ivano-Frankivsk n/a 03:23:18 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Veloprydurky
1058 Грушецький Віктор M Луцьк n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MetrDoor team Luck
1080 Мацепа Егор M Київ n/a 01:44:47 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90
1055 Тімцо Юрій M Луцьк n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MetrDoor team Luck
2008 Кметь Лілія F Lutsk n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1082 Баскаков Сергій M Львів n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3052 Павлів Андрій M Львів n/a DNS 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
2009 Креховецька Роксоляна F Львів n/a 03:11:06 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2015 Кухта Роксолана F Львів n/a 03:10:21 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3524 Vershynin Maksym M Lviv n/a 02:39:14 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1059 Калічинський Андрій M Lviv n/a 01:45:55 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloSokal SUNDS Textiles Ukreinie Master
3054 Markevych Oleh M Львів n/a 02:31:28 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
2010 Семенова Ірина F Миколаїв n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Mykolaiv team
1060 Bereshchak Taras M Львів n/a 01:41:43 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3526 Lutsyk Vasyl M Львів n/a 03:04:17 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Bike_r
3105 Budzyn Yura M Lviv n/a 02:01:10 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1061 Великодний Всеволод M Kyiv n/a 02:02:47 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Team Knur
3055 Кошелєв СергІй M Zhovkva n/a 02:29:36 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club
1062 Білоус Дмитро M Львів n/a 01:55:27 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloSokal SUNDS Textiles Uk…
1134 Макаренко Віктор M Київ n/a 01:41:12 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90
3527 Шпить Андрій M Komarno n/a 02:58:47 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3546 Левик Роман M Lviv n/a DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
2019 Козакевич Майя F Lviv n/a 02:43:05 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1048 Klymenko Olexandr M Lviv n/a 01:49:12 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1063 Клим Юрій M Kyiv n/a 01:45:40 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1064 Потій Михайло M Lviv n/a 02:16:44 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1065 Юзьків Анатолій M Lviv n/a 01:45:53 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3057 Шишкін Антон M Lviv n/a 03:01:32 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1066 Krokhmalnyy Vitaliy M Lviv n/a 02:03:33 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3058 Присяжнюк Денис M Lviv n/a 02:05:36 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3059 Тімачов Даніїл M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Iron Club
1067 Alendar Artem M Lviv n/a 02:16:24 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел СКА
3106 Krumshyn Zakharii M Ternopil n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3060 Білянськй Максим M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3061 Свіщов Дмитро M Рівне n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1081 Лапшин Олександр M Lviv n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3559 Хвостіков Денис M Lviv n/a DNS 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
2011 Петрик Тетяна F Рівне n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chameleon
3062 Козицький Микола M Львів n/a 02:28:20 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1068 shu andr M Davydiv n/a 02:06:21 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3528 Романишин Ігор M Lviv n/a 03:39:15 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Avenga
3529 Semkiv Volodymyr M Chervonohrad n/a 03:07:06 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1110 Yanovskyi Oleksii M Lviv n/a 02:09:30 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3063 Panchenko Artem M Харків n/a 02:44:52 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1069 Тимощук Максим M Kharkiv n/a 01:41:18 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1114 Кусяка Валентин M Вінниця n/a 01:45:45 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3064 Зробок Андрій M Lviv n/a 02:55:10 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3065 Bezlyudko Danil M Kyiv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ЗСУ найкращі
1209 Koval Oleh M Lviv n/a 01:57:37 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
1210 Устянич Віталій M Lviv n/a 01:49:08 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
1072 Chornenkyi Volodymyr M Lviv n/a 02:10:48 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1073 Лазебний Микола M Київ n/a 01:46:17 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1090 Tovt Sasha M Uzhhorod n/a 01:45:44 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Vin_RC
1074 Грунін Сергій M Київ n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software Unicorn
3102 Лаб'як Назарій M Lviv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MTBSTOCK Cycle Club
1075 Сергієнко Андрій M Kyiv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn
1076 Prykhodko Eugene M Ужгород n/a 01:46:04 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3069 Кожушко Роман M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1077 Шоп'як Віктор M Київ n/a 02:04:43 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn
1078 Dolzhikov Gleb M Kyiv n/a 01:41:22 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn
2012 Руднікович Людмила F Lviv n/a 02:41:30 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MTBSTOCK Cycle Club
3530 Danylovych Volodymyr M Lviv n/a 02:38:48 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1079 Stakh Oleksii M Kiyv n/a 01:41:22 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
3070 Пичик Євгеній M Київ n/a 02:00:47 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3068 Martynishyn Andrii M Mariupol n/a 02:01:04 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Azov-Marathon
3067 Кулібабенко Антон M Kyiv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn
3531 Герич Ігор M Львів n/a 02:56:29 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
2017 Ворона Дарина F Lviv n/a 02:31:41 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2024 Євтушенко Дар'я F Київ n/a 02:14:35 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3535 Богачёв Сергей M Lviv n/a 02:43:45 50-59 29"-27,5"-26" рігід
3071 Chuchman Vitalik M Lviv n/a 02:34:03 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1083 Kindzerskyi Serhii M Ternopil n/a 02:02:33 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3532 Elyashevskyy Ostap M Lviv n/a 03:26:00 35-39 29"-27,5"-26" підвіс Elyashevskyy
1084 Бащук Сергій M Lviv n/a 02:08:18 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
3077 Лаб'як Орест M Lviv n/a 02:48:13 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3136 Олешко Андрій M Lviv n/a 02:00:45 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3549 Роговський Михайло M Львів n/a 02:15:03 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1085 Ovsyannikov Mykyta M Netyshin n/a 01:41:29 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2013 Lushney Luda F Lviv n/a 02:55:06 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1092 Danylchuk Roman M Вінниця n/a 01:49:12 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел NoBoringRunners
1086 Сітченко Олександр M Kharkiv n/a 01:49:06 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1087 Kolos Andriy M Lviv n/a 02:03:08 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3550 Голець Роман M Lviv n/a 02:45:54 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1088 Турок В'ячеслав M Uzhhorod n/a 01:41:27 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BikeMaster
1091 Havryliv Yuriy M Львів n/a 02:02:59 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3534 Fitel Roman M Lviv n/a DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Bike_r
3074 Цимбала Остап M Львів n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3076 Блюммер Василь M Kherson n/a 02:05:20 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел RIVELO Velocity Digicom
3075 Огородник Андрій M Львів n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1094 Malchyk Sergii M Шпола n/a 01:45:43 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1101 Пікалов Данило M Чернівці n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1112 Дрей Олег M Vilshana Cherkasy region n/a 01:55:00 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3539 Скляренко Микола M Odesa n/a 02:12:30 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1211 Кушней Владислав M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3563 Франків Ігор M Lviv n/a 02:55:30 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1213 Ivanyk Taras M Lviv n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3536 Rozora Yurii M Lviv n/a 02:32:22 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3537 Дедишин Анастасія F Lviv n/a 03:22:07 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3146 Stupka Kyrylo M Kyiv n/a 02:00:48 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1214 Іваник Юра M Lviv n/a 01:41:45 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3079 Chychkevych Bohdan M Lviv n/a 03:01:38 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3080 Andrii Labych M Lviv n/a 02:23:38 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
2014 Захарова Марта F Lviv n/a 02:14:11 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1016 Lepenec Vadim M Шпола n/a 01:45:43 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3081 Elstar Leo M Odesa n/a 02:40:01 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3082 Maryskevych Andrii M Львів n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3564 Якубів Тарас M Львів n/a 03:26:09 30-34 29"-27,5"-26" підвіс
3538 Конєв Олександр M Kyiv n/a DNS n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3072 Гнаткевич Василь M Львів n/a 02:24:33 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3569 Vinnikova Lilek F Мелітополь n/a 03:17:28 <19 29"-27,5"-26" рігід
3084 Бабіш Ярема M Львів n/a 02:10:30 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ніби велосипедисти
3053 Калита Богдан M Львів n/a 02:01:07 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ніби велосипедисти
9002 Галаджун Ярослав M Львів n/a DNS 50-59 не їду. донат на ЗСУ
1096 Юрчук Любомир M Lviv n/a 02:17:44 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1212 Hotsko Volodymyr M Lviv n/a 01:57:36 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
2016 Bereshchak Iryna F Lviv n/a 02:06:57 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1098 Ковалевський Mykola M Chernivtsi n/a 01:55:01 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Bukovuna - Masters
3111 Sydorenko Olexii M Львів n/a 03:17:21 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1099 Федоров Евгений M Київ n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn
1102 Клименко Андрій M Київ n/a 01:59:28 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILAB Club
1103 Лях Сергій M Київ n/a 02:16:42 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3773 Некрашевич Олена F Kyiv n/a 03:07:55 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1104 Tsebryk Nazar M Lviv n/a 02:19:59 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3540 Mігус Павло M Львів n/a 02:49:16 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід ніби велосипедисти
3541 Вовк Павло M Львів n/a 02:49:16 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід ніби велосипедисти
1105 Lihun Andrii M Kiyv n/a 02:17:53 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TriLab
3542 Zelinskyi Ostap M Львів n/a 03:03:31 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3543 Паславський Данило M Львів n/a 02:53:19 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід ніби велосипедисти
3544 Derkach Roman M Lviv n/a 04:05:59 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3545 Mokriak Ostap M Lviv n/a 03:26:08 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Команда 1
3085 Урсаки Сергей M черновцы n/a 02:24:54 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел bukovina masters
3086 Рудник Назар ? Lviv n/a 02:40:25 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
1156 Кінзерський Віктор M Вінниця n/a 02:04:17 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел NoBoringRunners
3089 Цовх Андрій M Lviv n/a 02:33:52 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Homo Rotundus
1117 Ясніцький Юрій M Lviv n/a 01:57:29 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1106 Скорбач Микола M Lviv n/a 01:50:36 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3153 Гурин Дмитро M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3097 Мельничук Ярослав M Рівне n/a 02:10:40 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел RIVELO
1107 Pavlus Rostyslav M Novoyavorivsk n/a 02:04:44 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Beer Bicycle Club
1108 Пантелієнко Данило M Чернігів n/a 01:41:45 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Triathlon Brothers Squad
3090 Kravtsov Artem M Kharkiv n/a 02:04:42 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел KIT
1113 Піцевич Кирило M Chernihiv n/a 01:54:51 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chernihiv Cycling Club
3827 Sotnichenko Aleksander M Odessa n/a 03:45:59 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Odessa Bicycle Club
3091 Трішін Олександр M Київ n/a 02:38:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3092 Opanasiuk Misha M Lviv n/a 02:39:27 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1118 Карапась Микола M Kyiv n/a 01:41:21 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGo Kyiv Cycling Team
3112 Бокало Ігор M Львів n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Homo Rotundus
3547 Лисяний Орест M Lviv n/a 03:26:41 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3093 Стецюк Вадим M Хмельницький n/a 02:38:52 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Більше не можу
2018 Сьорак Любов F Хмельницький n/a 03:15:32 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Більше не можу
1119 Мисник Олександр M Kyiv n/a 01:50:04 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
3548 Лозинська Анна F Львів, ЛЬВІВСЬКА обл. n/a DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід -
3096 Кузьма Маркіян M Львів n/a DNF <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1115 Datsko Yurii M Lviv n/a 02:04:41 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
3094 Матвійчук Валентин M Lviv n/a 02:40:35 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
1116 Єфіменко Павло M Vyshneve n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
1120 Єгіазарян Георгій M Kyiv n/a 01:42:09 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
1150 Гримайло Ігор M Kharkiv n/a 01:45:45 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3555 Сахно Дмитро M Львов n/a 02:44:19 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3554 Мезіна Ольга F Киев n/a 03:13:26 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велотреш Київ
3095 Клюка Володимир M Львів n/a 02:21:45 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3553 Яремко Михайло M Lviv n/a DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1121 Романчук Владислав M Червоноград n/a 01:50:21 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вело Червоноград STRAVA
1122 Sepliviy Rostislav M Busk n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1123 Гусар Олег M Червоноград n/a 01:57:28 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вело Червоноград STRAVA
3552 Сидор Тарас M Lviv n/a 02:48:32 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Symphony Solutions team
3551 Середа Олег M Lviv n/a 03:04:02 19-29 інше
3557 Прокопчук Денис M Kherson n/a 02:12:21 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3098 Кондрацький Владислав M Львів n/a 02:35:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3556 HRYTSAI NESTOR M Львів n/a 02:01:37 35-39 29"-27,5"-26" рігід GORGANY
3560 Prokop Ivan M Lviv n/a 02:57:39 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Bolt Food | Voziy
1097 Черкес Сергій M Вознесенськ n/a DNF 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GOOSE team
1012 Myrko Oleksandr M Lviv n/a 02:04:59 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3088 Чугуєвець Лев M Lviv n/a 03:09:30 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ФСТУ
2021 Галамай Юлія F Lviv n/a 03:25:44 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3561 Гнатишин Назар M Ternopil n/a 03:19:47 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Rescuers
3562 Хомиця Любомир M Львів n/a 03:26:10 30-34 29"-27,5"-26" підвіс
3100 Стилик Роман M Lviv n/a 04:14:52 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2022 Затолокіна Анна F Львів n/a 04:33:56 OTL 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3101 Bahrii Bohdan M Ternopil n/a 02:40:17 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1024 Вапляк Юрій M Ternopil n/a 02:13:01 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1030 Бакуринский Борис M Kyiv n/a 01:41:13 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Eurocar GRAWE Ukraine
2023 Lipska Olha F Kyiv n/a 02:17:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3103 Kurlov Maksym M Kyiv n/a 02:05:29 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3104 Мурашко Дмитро M Kyiv n/a 02:17:57 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Team Knur
3565 Волівач Тарас M Львів n/a 02:24:02 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Думери
3083 Vyacheslav Mytrofanov M Lviv n/a 02:24:51 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2025 Ткаченко Анна F Вознесенськ n/a 02:10:57 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GOOSE Team
1056 Ткаченко Олександр M Вознесенськ n/a 01:50:47 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GOOSE Team
3566 Holets Ihor M Lviv n/a 03:35:19 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3107 Мисько Антон M Львів n/a 02:19:25 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GORGANY
2029 Попадюк Марія F Львів n/a 03:10:38 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Devcom
1054 Косячевський Володимир M Вознесенськ n/a 02:21:34 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GOOSE Team
1070 Шевцов Юрій M Kyiv n/a 01:50:22 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1071 Шурупов Святослав M Kyiv n/a 01:42:05 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1151 Титаренко Станіслав M Kharkiv n/a 01:55:09 70+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1095 Сахненко Євген M Boyarka n/a 01:50:55 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chameleon
3109 Коропась Тарас M Lviv n/a 02:24:27 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Bulby.lv
1142 Kovalenko Dmitry M Kyiv n/a DNF 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1124 Platko Igor M Lviv n/a 02:21:24 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3099 Zolotar Anton M Lviv n/a 02:44:54 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3567 Кухарчук Олександр M Lviv n/a 02:58:48 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3110 Adamiv Anton M Броди n/a 03:06:43 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1126 Соколов Дмитро M Ivano-Frankivsk n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Arcadia
2026 Лєтікова Ірина F Івано-Франківськ n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3113 Перфецький Володимир M Lviv n/a 02:18:50 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2027 Bondarenko Kseniya F Київ n/a 03:39:45 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел UniCornBikeFamily
2028 Кедис Наталія F Khmelnytskyi n/a 02:24:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cybro Bike Coaching
1125 Карпук Олексій M Kyiv n/a DNF 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Team Knur
3568 Лугіна Даніїл M Київ n/a 02:37:22 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3502 Tarasov Dmytro M Київ n/a 03:07:34 50-59 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3114 Гранкін Дмитро M Львів n/a 04:27:53 OTL 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3108 Бадзюк Денис M Київ n/a 03:36:28 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел UnicornBikeFamily
1127 Shatokhin Denys M Київ n/a 01:45:35 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Echelon
1129 Романов Геннадій M Bila Tserkva n/a 01:50:03 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Віраж
1128 Стефуранчин Олександр M Nemyriv n/a 01:45:28 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2036 Овчиннікова Надія F Lviv n/a 03:34:58 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3115 Мальчук Мирослав M Славута n/a 02:00:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Смалець
1130 Шамардін Андрій M Kyiv n/a 01:41:51 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3125 Шпак Андрій M Хуст n/a 03:07:03 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ґиці
3117 Пріць Назарій M Lviv n/a 02:20:42 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GORGANY
1131 Батюхов Денис M Kyiv n/a 01:41:59 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1132 Калатай Віктор M Kyiv n/a 01:41:58 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1153 Корчагін Дмитро M Kyiv n/a 02:10:42 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90
1133 Ковальчук Віталій M Kyiv n/a 01:45:34 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence90
1144 Безушко Андрій M Lviv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3571 Pasichnyk Yurij M Lviv n/a 03:03:41 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3118 Vasylyshyn Taras M Sokilnyky n/a 02:12:36 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3119 Данилишин Тарас M Lviv n/a 02:49:12 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3120 Сухий Володимир M Lviv n/a 02:36:21 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел однаково!!!
3121 Павленко Всеволод M Київ n/a 03:15:00 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел UnicornBikeFamily
2030 Богайчук Марія F Львів n/a 02:21:13 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3122 Shestakovych Oleksandr M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3572 Ружицький Олег M Біла Церква n/a 03:18:21 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велокачки
3573 Пономарчук Ганна F Миколаїв n/a 03:23:30 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велокачки
3123 Плотиця Степан O Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3131 Соромля Руслан M Lviv n/a 02:29:38 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3126 Manziy Oleg M L'viv n/a 02:12:52 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1007 Денисенко Андрій M Kyiv n/a 01:57:22 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
9004 Kmiecik Tomasz M WIELICZKA n/a DNS 40-49 не їду. донат на ЗСУ Way2Champ
2033 Додик Анастасія F Lviv n/a 02:07:38 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім. Г. Прокопенко
1232 Савка Юра M Львів n/a 02:32:30 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім. Г. Прокопенко
1136 Бриндзак Михайло M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1233 Келюх Маркіян M Львів n/a 01:57:18 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім. Г. Прокопенко
3127 Lutsiuk Dmytro M Lviv n/a 03:00:57 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Avenga
1137 Могилей Денис M Kyiv n/a 02:01:28 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1138 Павло Семенюк M Rivne n/a 01:50:35 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1139 Vadim Zenzeliuk M Rivne n/a 02:02:24 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VisionTeamRivne
1149 Кулик Олександр M Lviv n/a 02:02:03 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3128 Hrynchuk Vasyl M Lviv n/a 02:08:53 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3129 Nastyshyn Zakhar M Львів n/a 03:21:00 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ґиці
3574 Мізін Михайло M Київ n/a 02:42:48 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3130 Pakon Oleg M Чортків n/a 03:23:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3575 Акуленко Катерина F Львів n/a 04:04:50 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Однаково
3132 Гладьо Володимир M Львів n/a 04:02:09 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3578 Kozlenko Kateryna F Ivano-Frankivsk n/a DNS 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Veloprydurky
3579 Tokariev Serhii M Івано-Франківськ n/a DNS <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Veloprydurky
3133 Мельник Віталій M Lviv n/a 03:32:29 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел СКА
2020 Ящук Ольга F Rivne n/a 02:06:58 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn
1231 Ситніков Антон M Львів n/a 02:05:55 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім. Г. Прокопенка
3134 Голубець Орест M Lviv n/a 02:42:53 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2031 Hrynchuk Zinaida F Львів n/a 02:28:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1165 Mokryi Andrii M Lviv n/a 01:57:34 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Time Pro
3576 Поліщук Олександр M Lviv n/a 03:16:12 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1140 Атаманів Руслан M Kyiv n/a 01:45:42 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
3577 Дубенець Назар M Львів n/a 03:33:31 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3135 Родін Олексій M Львів n/a 03:40:19 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3436 Терещенко Микола M Южноукраинск n/a 02:00:43 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3137 Vasylytsya Andriy M Львів n/a 03:48:07 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1158 Дризлих Леонид M Odesa n/a 01:50:20 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Triton
1229 Стебельський Ілля M Lviv n/a 01:41:11 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
2007 Dziman Liza F с. Стрілковичі n/a 02:10:47 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
1221 Щербацький Маским M Кам'янське n/a 01:41:02 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
1222 Мечніков Андрій M Львів n/a DNF <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
3138 Бойко Олександр M Червоноград n/a 02:12:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вело Червоноград
1223 Мацьків Арсен M Львів n/a 01:59:17 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
3581 Щерб'як Назар M Львів n/a DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3139 Панчук Роман M Rivne n/a 02:12:46 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Rivelo
1224 Хацинський Матвій M Львів n/a 01:41:36 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
1225 Svyatoslav Horbovyi M Львів n/a 01:41:07 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
1226 Роман Лев M Львів n/a 01:50:08 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
1227 Головченко Андрій M Львів n/a 01:41:19 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
1228 Голяк Владислав M Львів n/a 01:57:08 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
3140 Михаленич Максим M Lviv n/a 02:54:12 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3141 Федорів Василь M Львів n/a 02:35:41 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gidravliki
3142 Shejko Mykola M Lviv n/a 02:23:55 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gidravliki
1141 Жмурко Антон M Вінниця n/a 02:02:37 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел NoBoringRunners
1234 Скасків Микола M Львів n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім. Г. Прокопенко
1145 Лахтадир Дмитро M Boyarka n/a 01:41:41 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
3580 Батуринський Юрій M Lviv n/a 03:38:37 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1146 Кіналь Ігор M Lviv n/a 02:10:59 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2032 Арсеньєва Вероніка F Lviv n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
3145 Farat Vitalii M Lviv n/a 03:35:21 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Avenga
1157 Мадин Дмитрий M Odesa n/a 01:46:04 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRITON
1902 Скорищенко Юлія F Львів n/a 02:28:41 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3143 Недбайло Петро M Lviv n/a 02:46:39 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3078 Тимчишин Ярослав M Lviv n/a 02:15:25 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gidravliki
9005 Nowaczek Pawel M n/a DNS 40-49 не їду. донат на ЗСУ
1147 Turko Yuriy M Lviv n/a 02:32:20 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Городок
3147 lazaniuk Viktor M Odessa n/a 02:02:31 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRITON
1148 Chervenko Sergii M Lviv n/a 01:41:28 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3144 Кухарський Артем M Київ n/a 02:08:31 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1154 Parashchenko Artem M Kyiv n/a 01:41:55 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1155 Kashchenko Dmytro M Kyiv n/a 01:45:25 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
3148 Олейник Сергій M Lviv n/a 02:18:16 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1159 Hapii Kostiantyn M Kyiv n/a 01:57:29 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Team Knur
3149 Петрик Тарас M Lviv n/a 02:28:03 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3582 Садига Юрій M Lviv n/a 04:00:38 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Патрульна подіція
3583 Ем Катерина F Vynnyky n/a 04:12:00 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Патрульна поліція
3584 Борисенко Тетяна F Львів n/a 04:02:15 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Патрульна поліція
3585 Herchakivskyy Sviatoslav M Lviv n/a DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Патрульна поліція
1804 Решетняк Олег M Дрогобич n/a 02:01:54 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3586 Базилевич Даніеля F Львів n/a 03:11:01 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Патрульна поліція
1160 Ясиновський Роман M Жовква n/a 02:01:54 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1162 Іванчук Максим M Lviv n/a 01:45:43 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1161 Іщенко Григорій M Біла Церква n/a 01:41:38 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2034 Лампека Юля F Львів n/a 02:47:21 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GORGANY
3150 Ніколаєв Влад M Львів n/a 02:59:44 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб "Оброшине"
3151 Kovalchuk Roman M Львів n/a 02:34:23 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел NULL
1163 Khomyshynets Roman M Lviv n/a 01:50:21 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел NULL
3157 Podenko Vadym M Lviv n/a 02:32:17 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1164 Khrapko Sergii M Kyiv n/a 02:19:46 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
9009 Практика Олеся F Roma n/a DNS 30-34 не їду. донат на ЗСУ
3152 Присуцький Маркіян M Львів n/a 02:28:50 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3155 Terletsky Andriy M Ivano-Frankivsk n/a 02:40:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2035 Veksler Nataliya F Lviv n/a 02:28:29 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3156 Вишневський Максим M Rivne n/a 02:03:52 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3901 Boichuk Orest M Коломия n/a 02:04:29 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2501 Pavelko Olena F Тернопіль n/a 02:16:00 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1801 Maksymyshyn Oleksandr M Теребовля n/a 01:49:10 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1802 Горбовий Анатолій M Тернопіль n/a 01:57:23 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1803 Грищенко Роман M Тернопіль n/a 01:45:52 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1805 Хомин Андрій M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1806 Besaha Yaroslaw M Lviv n/a 01:50:14 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ Кутенка

Коментарі


А медальки будуть?

Кожному фінішеру магнітік Сотки.
+ буде приблизно 200-250шт медалей минулих років відгравійованих "2023  United we Stand"
Бажаючі зможуть отримати.

Де буде старт по таймеру?

кінець квітня/початок травня буде інформація.

чи можна буде отримати старт пакет в день старту ?

кінець квітня/початок травня буде інформація.

фініш в районі Раковця? 

Чому не класичній маршрут? 

Цей маршрут більш мальовничий.

Тут цікавіше де фактичний старт і яка довжина маршруту??)))

Якщо зроблять парад, то може з парадом 100км і буде. На око десь 80км.


Чи можна прийняти участь на електро, якщо він без акумулятора?

Що потрібно для реєстрації на велосотку? 

Вітаю, підкажіть будь ласка.Випадково зареєструвався двічі. Але оплата була, на одному з зареєстрованих.Зможу при потребі показати квітанцію проплати.Чомусь вказано наразі що не сплачено.

Лукасевич Олексій 

Усі питання треба вирішувати в ПП ось тут:  LvivBicycleClub.

Прошу сказати де буде фініш?

виглядає, що так само, як і на осінній "сотці" - поворот на Раківець від Стрийської траси

Скажіть, будь ласка, чи зареєстрований я якщо ще не зплатив? Є у списку але без номера. Дякую.

номер 3096

Дякую! А де номерок забрати?

Ліміт часу 4.5 годин. Я так не проїду. Що буде з тими хто їде довше? 5-8 годин?

dnf

Але ви точно проїдете. Там нема 100км.

Підкажіть будь-ласка, а будуть стюарди на перехрестях показувати куди їхати? 

Ой, а що реєстрацію вже закрили, було ніби до 02.05 в анонсі. Можна ще якось дореєструватись?

Ще було ось це:  Ліміт учасників: 400.

Зараз у протоколі 495 людей, з яких 438 оплатило.
Завтра повидаляємо несплативших, та відкриємо рєгу.

Добрий день, переселенець з Луганську дуже хоче зареєструватися на цю велосотку. Якщо матимете місце, будь ласка, повідомте про відкриття реєстрації.

Повідомляємо.

Доброго дня, чи можна отримати стартовий пакет 7го числа а не 6

Так. Але дуже швидко.

Скажіть, будь ласка, де отримати стартовий пакет?

Слідкуйте за новинами

Чи будуть на маршруті КП з водою? 

На фініші так.  На маршруті точно ні. Вам вистачить дві фляги води на 68км.

На фініші вже й джерело буде (

Доброго дня . Чи зможу отримати старт пакет в день старту або на передодні можливо знайомі ?

Так.
Слідкуйте за новинами.

Це буде 2 розвороти один в Біберці другий в Суходолі?

Де точно буде фактичний старт ?


Приєднуюсь до питання...
З маршруту виглядає, що старт буде біля перехрестя Стрийська-Наукова?

Схоже що на Стрийська-Наукова буде активація чіпів і парад до фактичного місця старту, який за 10 кілометрів (78 км весь трек, 68км дистанція).
По карті то виходить зразу після повороту в Липниках.

Якщо це технічно можливо, то не вартує закривати реєстрацію для 9xxx учасників. Це як порада на майбутні івенти.

Доброго дня а підскажіть коли і де можна буде забирати старт номери ? Бо приїжджий і перший раз у вас беру учать )) дякую за відповідь 

Цитата з гайду: "Стартові будемо видавати у суботу, 6 травня, з 12:00 до 18:00 у магазині Gorgany за адресою Львів, вул. Володимира Великого, 1. Біля магазину є авто- і велопарковки."
https://lvivbicycle.club/articles/lvivska-sotka-2023

А не персоніфіковані номери в результат не включаються?

Включаються, внесуться разом з обробкою результатів

Ні медалей, ні навіть фоток з заїду. Ми до вас більше ні колесом)))

Подія на Facebook  (фото/відео/відгуки)


Найближчі події


Немає подій

Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок