Image

2023 Львівська Сотка. Осінь - United we Stand

24.09.2023 10:00 61 439
Lviv
збір коштів на потреби ЗСУ

Статистика

Львівська Сотка. Осінь: усе важливе на одній сторінці

 

Увага! Реєстрація закрита.

Детальна інформація для зареєстрованих учасників.

Концепція проведення: ресурс витрачаємо тільки на необхідний організаційний мінімум івенту (поліграфія, чіпова система, судді, пальне...) , а також на заходи безпеки для учасників (супровід поліції, "Швидка", страхування, перекриття перехресть...). Усі додаткові витрати (трансляція, призи переможцям, медалі фінішерів, бограч...)  скорочуються, а кошти йдуть на потреби ЗСУ.

обговорення на FACEBOOK

Ліміт часу: 4,5 години
Ліміт учасників:  340
Вікові категорії: УАТ
Нагородження: чоловіки абсолют (1-3 місце), жінки абсолют (1-3 місце)
Переможці категорій: згідно сформованого протоколу.
Увага! Усі оновлення і оголошення будуть з'являтися тут: LvivBicycleClub.

2023.09.23

  • 12:00-18:00 видача стартових пакетів  .

2023.09.24

Вартість участі:

  • 1/09 (15:00) - 8/09:  475 грн
  • 9/09 - 15/09:  600 грн
  • 16/09 - 20/09 (11:00):  700 грн  (не персоніфіковані номери)

Розподіл стартових номерів:

1ххх - спорт/шосе, чоловіки
2ххх - шосе, жінки аматори.
3ххх - аматори/шосе + всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)
9ххх - не їду. донат на ЗСУ.

Допускаються тільки учасники в шоломах та без «лежаків» на кермі.
Електричні ровери/ровери з асістом - заборонені.

На дистанції працюватиме таймінгова система Хронотрек.
Усі питання вирішуємо в ПП ось тут:  LvivBicycleClub  або тут:  https://t.me/LvivBicycleClub

 

Номер Ім'я Стать Місто Час Вік Велосипед Команда
1172 Мудрий Юрій O Львів 01:51:55 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3001 Dembitskyi Volodymyr M Новояворівськ n/a 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3501 Pavliukov Mykyta M Lviv DNS 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Novichkov Anton M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1180 Rozora Yurii M Lviv 01:53:32 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
1173 Шепляков Валерій M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3002 Овчаренко Ілля M Львів 02:07:34 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1174 Катеринський Ярослав M Kharkiv 01:38:22 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3003 Перфецький Володимир M Lviv 02:11:34 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1175 Погодін Костянтин M Lviv 01:43:02 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
2001 Nakonechna Aliona F Vinnytsya 02:05:18 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3502 Данилюк Микола M Lviv DNS 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1176 Вербицький Андрій M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
1177 Lapka Rostyslav M Lviv 01:46:52 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3017 Podenko Vadym M Lviv 02:19:52 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GREEN WOOD
1171 Гузов Віктор M Lviv 01:38:26 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3004 Vynar Dmytro M Золочів n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1001 Стецький Ярослав M Lviv 01:52:05 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1181 Lenyshyn Nazar M Lviv 01:38:25 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
1143 Labych Andriy M Lviv 02:25:32 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3069 Книш Андрій M Lviv 02:24:36 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1178 Грудецький Євген M Lviv 01:38:27 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3057 Chekalkin Igor M БрюховичІ n/a 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GREEN WOOD
1179 Вибач Сергій M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
3042 Аксьонов Руслан M Львів DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1003 Місюрик Андрій M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
3503 Грабовський Петро M Lviv n/a 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3030 Yarov Alex M Lviv 02:07:52 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Оді Айс
3006 Гурин Дмитро M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1078 Chervenko Sergii M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1004 Корчак Aндрiй M Kremenchuk 01:46:52 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3005 Keksik Oleg M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3504 Demtsyukh Marianka F Lviv n/a 35-39 29"-27,5"-26" підвіс
2002 Kyselova Sandra F Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3007 Ховатов Руслан M Mukachevo n/a 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1002 Рукавішніков Валерій M Lviv 01:46:57 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ГО «Львів Екстрім клуб»
1183 Ivanyk Taras M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ Прокопенка
1005 Стефуранчин Олександр M Nemyriv 01:45:18 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1009 Tovt Sasha M Uzhhorod n/a 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3008 Зробок Андрій M Lviv n/a 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1006 Danylchuk Roman M Вінниця 01:39:19 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел NoBoringRunners
2003 Ворона Дарина F Lviv n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3009 Кухарський Артем M Київ 01:54:34 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1007 Скорий Андрій M Київ 01:38:35 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1051 Роговський Михайло M Львів 02:07:16 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3010 Пісоцький Рома M Новояворівськ 02:22:16 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1010 Стефанишин Микола M Mykolayiv 01:38:42 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1008 Турок В'ячеслав M Uzhhorod 01:38:48 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BikeMaster
3011 Метляков Володимир M Lviv n/a 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3012 Грабовий Любомир M Тернопіль n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1058 Скорбач Микола M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3058 Іщак Андрій M Lviv 02:23:59 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1016 Лихачов Маркіян M Lviv 01:38:38 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3518 Голець Роман M Lviv n/a 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1145 Budzyn Yura M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
2006 Гануляк Анастасія F Lviv n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3604 Тишківський Богдан M Долина n/a <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3505 PROKOP IVAN M Lviv n/a 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід URBAN BIKER
1011 Лазебний Микола M Київ 01:45:34 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1012 Ясніцький Юрій M Lviv 01:58:43 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3602 Євстратьєв Євген M Lviv n/a 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3016 Hmelevskiy Rostyslav M Lviv 02:11:02 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3015 Турчинський Станіслав M Lviv n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1013 Kutsai Vadym M Novovolynsk 01:58:04 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Heart Inside Team
Danylovych Volodymyr M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1014 Собко Вадим M Lviv 02:14:54 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Галамай Юлія F Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1080 Сліпак Юра M Lviv 02:05:15 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1015 Kolos Andriy M Lviv 02:02:37 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1055 панасюк іван M Тернопіль 01:50:17 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3049 Хіль Євген M Lviv 02:11:06 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
2004 Provozin Oleksandra F Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3068 Naumenko Vitalii M Львів DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3019 Тижай Ігор M Lviv n/a 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1017 Білозеров Роман M Kharkiv 01:43:08 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Club Champion
3014 Fedoriv Vasyl M Львів DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gidravliki
3033 Антончик Сергій M Lviv n/a 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Agrola
Kostyk Taras M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MTBStock Cycling Club
3041 Кузьма Маркіян M Львів DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Факультет громадського розвитку та здоров'я ЛНУВМБ
3020 Чугуєвець Лев M Lviv n/a 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ФСТУ
3522 Левик Роман M Lviv n/a 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Berezniak Maksim M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1048 Могилецький Олег M Lutsk 02:08:43 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY
9003 Татусько Андрій M Lviv DNS <19 не їду. донат на ЗСУ
3021 Левицький Тарас M Obroshyne n/a 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
3067 Padalko Vadym M Lviv n/a 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1103 Василець Владислав M Lviv 01:47:01 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
Купина Володимир M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3018 Нікіфоров Володимир M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3113 Качур Юрій M Львів 02:07:49 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3022 Сулим Юрій M Львів n/a 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3023 Koropas Taras M Lviv 02:07:21 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Bulby.lv
3511 Григор'єв Євген M Lviv n/a 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3013 Червінка Роман M Lviv 02:23:27 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1144 Грабинський Юрій M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
2005 Грабинська Леся F Львів DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1101 Sosnitskyy Anatoliy M Lviv n/a 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West road cycling
3506 Danylyshyn Taras M Lviv DNS 30-34 29"-27,5"-26" рігід Немає
3024 Курій Богдан M Львів n/a 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3025 Стрілець Ігор M Pustomyty 02:19:22 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1019 Karpiuk Orest M Dubno n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3026 Нера Андрій M Pustomyty 02:23:27 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3027 Лаврик Святослав M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Devcom
3028 Козицький Микола M Львів 02:06:23 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1020 Авдєєв Олександр M Харків DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел CLUB 《Champion》
1102 Khoptyar Oleksiy M Yarmolyntsi 01:38:26 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3029 Хурдепа Юрій M Pustomyty 02:07:05 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY
1040 Демчишин Ігор M Lviv 02:17:41 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3036 Паламарюк Максим M Lviv 02:22:59 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TURMALIN
1110 Yanovskyi Oleksii M Lviv 01:52:28 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
2008 Михальчук Василина F Львів n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3032 Чугуєвець Орест M Lviv 02:11:28 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1221 Сімковський Денис M Kyiv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Kyiv Bicycle Club
3507 Безгубенко АндрІй M Kyiv n/a 50-59 29"-27,5"-26" підвіс
3508 Вовк Павло M Львів n/a <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід ніби велосипедисти
2102 Тарнавчик-Чугуєвець Наталя F Lviv 02:08:26 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
1022 Михаленич Максим M Lviv n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1081 Макаренко Віктор M Київ 01:39:51 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90 Cycling Club
1104 Timachov Daniil M Lviv 01:47:03 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1105 Шкабара Володимир M Львів 02:03:50 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1023 Burmai Eduard M Lviv 01:51:57 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Королюк Андрій M Маріуполь DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1024 Prykhodko Eugene M Ужгород 01:43:06 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3509 Мізін Михайло M Київ DNS <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1025 Храпін Сергій M Київ 01:46:51 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
3055 Пичик Євгеній M Київ 01:54:28 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3034 Баль Павло M с. Солодка 01:54:32 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3035 Voloshchak Pavlo M St.Sambir DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3510 Грицунь Юліян M Lviv n/a 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3031 Йосипів Юрій M Львів n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1141 Bereshchak Taras M Львів DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1026 Тимощук Максим M Kharkiv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1021 Синякевич Роман M Львів 01:54:26 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Trilewy
2007 Попадюк Марія F Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Devcom
3523 Гордійчук Юрій M Lviv n/a 35-39 29"-27,5"-26" рігід
3525 Польова Оксана F Lviv n/a 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3037 Kozlenko Mykola M Ivano-Frankivsk n/a 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1050 Hrabovenko Serhii M Ivano-Frankivsk 02:05:38 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1027 Карась Артем M Київ DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Назарок Макс M Київ DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Mycond
3038 Бурмай Роман M Lviv 02:11:37 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3039 Хрусь Андрій M Львів 02:06:16 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3072 Terletsky Andriy M Ivano-Frankivsk 02:13:57 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Kindii Vasyl M Львів DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Devcom
1091 Маланюк Богдан M Kyiv 02:03:46 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1028 Шманьов Микола M Ternopil 01:45:40 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
1029 Марченко Костянтин M Київ 01:38:44 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1030 Іляш Святослав M Київ 01:38:47 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
9101 Рудник Назар ? Lviv DNS <19 не їду. донат на ЗСУ Вазонки
1032 Stakh Oleksii M Kiyv 01:38:34 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1033 Чорноус Богдан M Kyiv 01:38:39 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1094 Лахтадир Дмитро M Boyarka 01:39:19 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
Дмитро Кушнір M Дунаївці DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Devcom
1034 Тодоров Анатолій M Kyiv 01:38:37 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3088 Котик Владислав M Львів n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Devcom
3104 Блюй Олександр M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2009 Ткач Христина F Львів DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3040 Salahay Volodymyr M Lviv n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3526 Holets Ihor M Lviv n/a n/a 29"-27,5"-26" підвіс
9001 Kmiecik Tomasz M WIELICZKA DNS 40-49 не їду. донат на ЗСУ Way2Champ
2010 Лелич Катерина F Львів 02:28:03 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3117 Shvyhar Roman M Lviv 02:22:14 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1035 Shatokhin Denys M Київ 01:39:01 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Echelon
2011 Кубацька Віталія F Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3048 Решетнік Юрій M Львів 02:15:35 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3512 Солоха Богдан M Lviv 02:23:50 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1036 Popov Dmitry M Kyiv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1037 Братащук Андрій M Ірпінь 01:38:52 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3513 Романишин Ігор M Lviv n/a 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Avenga
3514 Rosolovskyi Andrii M Lviv n/a 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1038 Turko Yuriy M Lviv 02:17:52 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Городок
3043 Panchenko Artem M Харків n/a 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3519 Терін Влад M Lviv n/a <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід КВТ «Колесо Вітрів»
1146 M Oleh M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
Ovsyannikov Olexandr M Kyiv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1039 Шурупов Святослав M Kyiv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1142 Рунц Євген M Lviv 02:08:18 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3071 Brodskyy Andriy M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1106 Smirnov Serhiy M Львів 01:47:06 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1041 Пастущин Олег M Ternopil 02:15:09 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
1042 Волинець Віталій M Ternopil 01:39:01 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
3046 Kulibaba Maksym M Львів n/a <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Zinkiv
1095 Семібратов Андрій M Київ 01:39:23 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1053 Мацепа Егор M Київ 02:04:49 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90
1047 Ковальчук Віталій M Kyiv 01:38:54 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence90 Cycling Club
3520 Богачёв Сергей M Lviv n/a 50-59 29"-27,5"-26" рігід
1043 Сахненко Євген M Boyarka 01:52:13 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1044 Добранський Богдан M Lviv 01:56:12 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Beer Bicycle Club
3044 Цись Тарас M Lviv n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1045 Pavlus Rostyslav M Novoyavorivsk n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Beer Bicycle Club
3045 Грицишин Степан M Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3515 Олександр Бочкарьов M Кропивницкий DNS 40-49 29"-27,5"-26" рігід
2012 Кухарська Юлія F Київ n/a 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1046 Романчук Владислав M Червоноград 01:51:45 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1049 Лактіонов Олександр M Kherson 02:12:34 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3516 Mігус Павло M Львів n/a <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід ніби велосипедисти
3517 Бочкарьова Катерина F Кропивницький DNS 19-29 29"-27,5"-26" рігід
3056 Підгайний Михайло M Pustomyty DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел СЛАВА УКРАЇНІ
1107 Krokhmalnyy Vitaliy M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1052 Филин Дмитрий M Kyiv 01:39:13 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
3534 Ребрик Володимир M Lviv DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3052 Шишкін Антон M Lviv n/a 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3047 Martynishyn Andrii M Mariupol 02:06:09 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Azov-Marathon
1054 Мʼятка Ілля M Київ 02:12:48 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1182 Устянич Віталій M Lviv n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Experience Cycling Team (EXP)
1190 Kovalenko Dmitry M Kyiv 01:38:49 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
Volokhovskyi Serhii M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3050 Шаргут Діма M Lviv n/a 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3051 Волч Іван M Львів 02:15:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3053 Kholod Oleksandr M Kyiv n/a 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3066 Mysko Anton M Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GORGANY
1056 Карп'юк Тарас M Львів 01:52:08 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1216 Кошелєв Олександр M Drohobych 01:58:42 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club
3054 Сухий Володимир M Lviv 02:08:16 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3521 Khrypko Eugene M Lviv DNS 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1057 Гусар Олег M Червоноград 01:58:24 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3059 Bakkalinskyi Oleksandr M Kyiv n/a 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90 Cycling Club
3060 Semashchuk Petro M Kyiv n/a 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90 Cycling Club
3061 Hovdun Artur M Львів n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1059 Пясецький Сергій M Lviv 01:39:16 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Bikefit Lviv
1060 Морачов Микита M Львів 01:47:03 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1066 Гаврилюк Андрій M Lviv 02:06:12 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3062 Klyuka Volodymyr M Львів 02:12:09 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1061 Присуцький Маркіян M Львів 02:18:13 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1111 Рябцев Володимир M Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3063 Bavshyn Oleh M Lviv 02:10:55 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1062 Унгурян Георгій M Chernivtsi 01:47:21 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloSpace_cv
1086 Шемпуля Олег M Stryy 02:10:37 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1063 Банах Євген M Lviv 01:40:00 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Твій Друг
1064 Присяжнюк Денис M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1065 Torbyak Vlad M Ivano-Frankivsk n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел SRCC
3524 Шубак Олег M Львів n/a 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3065 Березовський Тарас M Kyiv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1067 Дубинец Тарас M Kyiv 01:38:37 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Dnepr Masters
3064 Khymchuk Mykhailo M Ternopil 02:15:34 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1068 Kindzerskyi Serhii M Ternopil 01:58:25 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
Дяченко Єлизавета F Poltava DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Echelon
3078 Зізда Анатолій M Львів n/a 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3070 Zhabak Oleh M Lviv n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1070 Титаренко Станіслав M Kharkiv 01:52:18 70+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
2013 Кудашева Катерина F Ужгород DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2014 Янів Маріанна F Lviv 02:05:37 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1108 Лапшин Олександр M Lviv 02:10:32 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1071 Кусяка Валентин M Вінниця 01:38:50 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел NoBoringRunners
Бонзаніні Маттео M Кремона DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел U-tri
3073 Калита Богдан M Львів DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ніби велосипедисти
3074 Бабіш Ярема M Львів 02:02:31 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ніби велосипедисти
1072 Михайлишин Юрій M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3527 Makarov Oleksandr M Lviv n/a 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1069 Sepliviy Rostislav M Busk 02:18:05 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2015 Фролова Анастасія F Lviv n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3528 Федосова Ірина F Львів n/a 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3529 Федосов Сергій M Lviv n/a 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3075 Коваль Костянтин M Odesa 02:07:39 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Артроз-Одеса
3076 Корчинський Павло M Odesa 02:20:20 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Артроз-Одеса
3077 шматок дмитро M Odesa n/a 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3530 Chepil Roman M Lviv 02:07:42 50-59 29"-27,5"-26" рігід LeO-Team
1109 Решетняк Олег M Дрогобич 02:02:04 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1073 Клим Юрій M Kyiv 01:43:10 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1112 Курляк Михайло M Львів 01:42:54 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1074 Berezniak Maks M Lviv 01:55:15 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел California Team
1075 Батюхов Денис M Kyiv 01:38:35 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
Усик Дмитро M Lviv DNS <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3100 Осипенко Анатолій M Київ n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1196 Корчагін Дмитро M Kyiv 02:05:46 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1076 Махун Дмитро M Львів n/a 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3080 Григорович Юрій M Ternopil n/a 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел RESCUER
1206 Kun Ihor M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3531 Шпить Андрій M Komarno n/a 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1077 Dorosh Nazar M Lviv 01:47:09 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY
Назар Гнатишин M Ternopil DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід RESCUER
3081 Лобанов Андрій M Lviv n/a 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3542 Sidorovitch Oleg M Lviv n/a 60-69 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3532 Скалигіна Олена F Львів n/a 40-49 інше
Galenko Andersen M Kiev DNS <19 не їду. донат на ЗСУ
2016 Лушней Людмила F Lviv n/a 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1079 Кочин Алексей M Kharkiv 01:38:29 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Chameleon
3082 Михайло Герун M Тернопіль n/a 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел RESCUER
2023 Veksler Nataliya F Lviv 02:22:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Malvy
3101 Лушней Назар M Lviv n/a 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3083 Ivaskevych Orest M Львів 02:08:07 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Погодаєв Микола M Ivano-Frankivsk DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3533 Опришко Вадим M Львів DNS 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
Воронець Сергій M Klavdiieve DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3084 Павлучинський Віктор M Lviv n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2017 Мартинюк Дарія F Lviv n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3102 Назаревич Роман M Lviv 02:15:29 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3535 Кубашек Ольга F Львів n/a 35-39 інше
3085 Попович Євген M Київ 02:19:23 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1087 Потій Михайло M Lviv 01:52:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2018 Bogaichuk Mariia F Львів DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3086 Михайлович Орест M Львів n/a 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1082 Belyak Igor M Івано-Франківськ 01:56:56 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1083 Mutsko Andrii M Івано-Франківськ 01:54:38 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3110 Кіналь Ігор M Lviv 02:17:23 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3536 Терін Ольга F Львів n/a 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід КВТ «Колесо Вітрів»
3087 Купяк Олександр O kharkiv n/a 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1084 Бакуринский Борис M Kyiv 01:38:19 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ukraine Cycling Academy
3537 Богданова Сніжана F Одеса n/a 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1085 Шевцов Юрій M Kyiv 01:51:50 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1018 Stupka Kyrylo M Kyiv 01:47:01 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1220 Vedilin Andriy M Lviv 01:46:54 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1149 Hovenko Ihor M Пустомити DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел makeba
2019 Пинка Катя F Львів DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел страждай красиво
3089 Chornenkyi Volodymyr M Lviv DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел страждай красиво
3091 Турпак Олексій M Київ DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Komarov Bogdan M odessa DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Тритон
Ніка Сергій M Lviv DNS 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3092 Кудряшов Денис M Київ DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Архипенко Володимир M Lviv DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3120 Chychkevych Bohdan M Lviv n/a 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1197 Шемпуля Ярослав M Стрий DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cyclos Cycling Club
3122 Зіньків Ростислав M Lviv 02:10:58 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3093 Плотиця Степан O Lviv n/a 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3094 Постіка Олександр M Odesa 01:59:48 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Triton
3095 Назаренко Владислав M Дніпро 02:11:07 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1217 Демченко Игорь M Odesa 01:46:59 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and Drops
Мадін Дмитро M Odesa DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and Drops
3096 Гладьо Орест M Obroshyno n/a 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
3097 Крисак Тарас M Obroshyno n/a 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб "Оброшино"
3098 Gnatyuk Pavlo M Obroshyne DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
Rozhak Yurii M Lviv DNS 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3099 Борисович Олексій M Київ 02:21:06 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2021 Шульга Наталя F Київ n/a 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1901 Шекель Ольга F Рівне 01:43:00 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Без команди
1088 Зубенко Микита M Київ 01:39:58 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
3105 Шпирук Олександр M Berezhany n/a 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел БережВело
1089 Старжинський Назарій M Rivne 01:38:51 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Vision Team Rivne
3538 Пак Марія F Рівне n/a 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Vision Team Rivne
1090 Shcherban Vlad M Ternopil 01:38:16 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
Dietina Vasyl M Хмельницький DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloClub Podillya
1092 Kashchenko Dmytro M Kyiv 01:45:16 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
Обуханич Юрій M Lviv DNS n/a не їду. донат на ЗСУ
3103 Lagutin Vitalii M Odesa 02:19:42 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3119 Шмендрук Олександр M Рівне 01:56:57 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1093 Вапляк Юрій M Ternopil 01:52:20 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3539 Кульпін Данило M Львів n/a n/a інше
1213 Пантелеєв Денис M Івано-Франківськ 02:12:29 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1212 Панас Роман M Львів DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Львівська обласна федерація велоспорту
3106 Нагорний Олег M Львів n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Gorgany
3107 Андрійчук Андрій M Львів 02:20:06 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ревор
2020 Кіч Лілія-Марія F Львів n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ревор
1096 Petlovanyi Volodymyr M Lviv 01:58:46 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Tokarchuk Ihor M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1198 Романов Михайло M Київ 01:39:02 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1097 Денисенко Андрій M Kyiv 01:38:44 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1211 Danylyuk Denys M Дрогобич 01:38:39 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Львіська обласка федирація велоспорту «Медик»
1210 Лозинський Павло M Дрогобич 01:51:43 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Львівська область федерація велоспорту
3108 Bilyj Mykola M Lviv 02:20:22 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел AVP service
3109 Tishkevych Pavlo M Kyiv 02:17:03 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1223 Максимчук Олександр M Київ 02:00:45 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3605 BARANOVSKYI DMYTRO M Kyiv 02:05:32 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cудома
1209 Стеців Артур M Дрогобич 01:54:07 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Львівська область федерація спорту
1208 Пристай Віталій M Дрогобич 01:58:18 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Львівська обласна Федерація велоспорту
2022 Остапюк Дарʼя F Київ 02:23:57 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3540 Поляков Руслан M Киев n/a 50-59 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1098 Дзюба Ігор M Київ 02:03:00 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1099 Boichuk Orest M Коломия n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3202 Vorobiov Serhii M Lviv n/a 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велопатруль
3111 KOZLENKO IGOR M Kyiv n/a 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел EXIM ENERGY
3201 Садига Юрій M Lviv n/a 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велопатруль
1207 Олександр Лепак M Дрогобич 01:59:05 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Львівська обласна федерація велоспорту
3203 Лукачат Назарій M Львів n/a n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велопатруль
3204 Нащочич Галина F Львів n/a 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велопатруль
3205 Курилишин Юлія F Львів DNS n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велопатруль
1100 Rekhlo Yuriy M Чернівці 01:53:31 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3112 Lutsiuk Dmytro M Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Avenga
Lievtsov Valerii M Kyiv DNS 40-49 не їду. донат на ЗСУ
3206 Орищин Юрій M Львів n/a 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велопатруль
Павленко Євгеній M Київ DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1191 Сподарик Юра M Obroshyno n/a 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб Оброшино
3541 Семененко Вадим M Львів n/a n/a інше
1205 Макаревич Михайло M Lviv 02:07:01 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3114 Tsebryk Nazar M Lviv 01:59:25 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3115 Горілий Артем M Київ DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
9002 Hrankin Dmytro M Львів DNS 19-29 не їду. донат на ЗСУ
1192 Бащук Сергій M Lviv 02:08:18 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2024 Шабашова Катя F Odesa 02:13:58 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Nutrixxion Palmyra
1148 Khrinovskyi Rostyslav M Львів DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1193 Калита Тарас M Радехів 02:12:44 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ФГ “Колос» фермера Ціолковського З.М.
1194 Ціолковський Степан M м.Радехів 02:26:13 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ФГ «Колос» фермера Ціолковського З.М.
1195 Мисник Олександр M Kyiv 01:38:30 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
2025 Захарова Марта F Lviv DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел makeba
3118 Stepanyuk Vova M Rivne 02:02:36 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2026 Ящук Ольга F Rivne 02:05:03 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn
Власюк Василь M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1199 Karapinka Orest M Львів 02:05:15 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3543 Мельник Анатолій M Львів 02:11:52 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Їздюки
2027 Кісляк Дарія F Lviv n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3116 Мазуркевич Микола M Lviv n/a 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Їздюки
3121 Володимирович Орест M Львів 02:24:22 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Їздюки
2028 Kurnytska Marta F Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1200 Shemechko Marko M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2029 Кристина Стрижак F Kyiv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1201 Kurnytskyi Taras M Lviv DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1147 Melikov Oles M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1202 Зайчук Сергій M Харків 01:58:12 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Club”Champion”
1203 Shabashov Dmitriy M Odesa 02:21:26 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ТРИТОН
3079 Yarmoliuk Marian M Lviv n/a 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Bike Stalkers
1204 Пйонтковський Юрій M Львів 02:33:14 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Тандем Львів
Яремак Віталій M Івано-Франківськ DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3544 Yufan Vasyl M Lviv n/a 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Bike Stalkers
3123 Руднікович Ілля M Lviv DNS 19-29 фікс/сінглспід Gemu
1222 Семенюк Павло M Rivne 01:46:58 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1218 Yehiazarian Georgiy M Kyiv 01:38:58 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
1113 Райнівський Тарас M Львів 01:47:14 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3545 Марченко Павло M Lviv 02:24:35 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Bike Stalkers
9004 Антохів Олег M Львів DNS 35-39 не їду. донат на ЗСУ Sapik Team
Соболєв Микола M Lutsk DNS 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2030 Гайдук Наталія F Lviv n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3090 Adamiv Anton M Броди n/a 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3601 Vasylyshyn Taras M Sokilnyky 02:07:57 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1031 Сова Владимир M Kyiv 01:47:41 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Happy TRI Friends
1219 Zenzeliuk Vadum M Rivne 01:46:57 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VisionTeamRivne
3546 Сахно Дмитро M Львов n/a 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
2031 Bohdan Zoryana F Львів 02:14:36 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Malvy/WRC
3124 Пригода Олександр M Львів n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1114 Husak Yuriy M Львів 02:10:32 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3125 Трохимчук Назар M Львів n/a 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1214 Мельников Дмитро M Kyiv 01:38:36 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1215 Кошелєв Роман M Drohobych 01:51:53 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club
2101 Koshelieva Nata F Drohobych 02:05:10 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club
2103 Ярошенко Альона F Kyiv 02:02:36 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGo Kyiv Cycling Team
3603 Besaha Yaroslaw M Lviv 02:10:53 <19 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід КДЮСШ ім.Ю.Кутенка
2104 Ковалевська Наталія F Kyiv 02:02:39 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn
1224 Бабічук Іван M Lviv 01:58:47 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1225 Натін Артур M Lviv 01:53:55 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1226 Іванчук Максим M Lviv 01:43:01 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел west road cycling
3606 Муратов Дмитро M n/a n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3607 Гранкін Дмитро M Львів n/a n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3608 Кузнецов Михайло M 01:59:39 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Triton
3609 Казарян Варужан M Lviv n/a 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3610 Воськало Максим M Lviv 01:54:25 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3611 Фесенко Сергій M 02:25:06 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3612 Дроздов Олександр M n/a n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Triton
3613 Кальницький Ігор M Lviv DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3614 Пилипенко Іов M Львів n/a 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Їздюки
3615 Антохів Олег M Львів 02:03:45 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sapik team
3616 Михайлюк Роман M Lviv 02:24:37 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел

Коментарі


Як можна долучитись? 

Червона кнопка "Зареєструватися" над мапою

Добрий день будуть медалі для учасників на фініші?

А планується трансфер з фінішу до Львова?

З Раковця (тобто з фінішу) до Львова 15 км

Точно… Я чогось за Бібрку подумав. 

А Бібрка - це просто нереально далеко?

А чому б вже не зробити 87,3 + 15 = 102,3 км ? ;)

Це складно логістично

З добиранням на старт і особливо з фінішу ітак вийде 100+
мені от з фінішу додому 30км ще( весною 120+ вийшло зі всім

Чи можна 23 оплатити за участь? 

Якщо ще будуть вільні слоти - так.

Де буде видача стартових пакетів?

слідкуйте за новинами

який мінімальний вік з якого можна приймати участь?

згідно з ПДР

23 видача стартових де буде відбуватися?

електроасист може брати участь?

Чому фініш знаходиться так далеко від міста? Це ще добрих 20 км до міста добиратися!

І нам теж не подобається :(

Після 85 км важко ще 15 проїхати? Дурня

Чи можна забрати стартовий пакет 24.09 на старті?

Зробіть 400-500слотів для учасників 330 це дуже замало

Ліміт часу: 4.5 години - це лише для 1ххх - спорт/шосе, чоловіки (можуть не вкластися ???),  для  3ххх - аматори/шосе + всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...) ліміт 4 год 15 хв. (11.15 - 15.30)

Стаховку окремо робити, чи буде групова яка входить у вартість?
та де видача номерів буде?

1.  Входить у вартість
2. Слідкуйте за новинами

Чи можна ще зареєструватися на гонку?

Добрий вечір, чи можу я передати свою реєстрацію другові? Що для цього потрібно?

"За проїзд з чужим стартовим - дискваліфікація райдера на цьому старті і бан власника номера на майбутніх стартах."

Я маю на увазі, офіційно передати, тобто закріпити мою оплачену реєстрацію за його обліковими даними.  

Тут вже адміністрацію питати треба.

Це вже фізично неможливо.

За якою адресою буде видача стартових пакетів у суботу 23.09.?

Не можу Реєструватися

Прошу зарахувати, оплату за участь як донат

Чи буде можливість учасникам з інших міст отримати стартовий пакет 24.09? Дякую.

Завтра буде великий мануал по Сотці

чи буде розігруватися грошова премія серед Мол.юнаків?(2009-2010)

тим питанням займається ФВСУ.

УВАГА!

У зв’язку з тим, що завтра відбудеться поховання воїнів з 9:00 до 11:00, старт на пл. Ринок неможливий!

на 18:00 дамо всі зміни.

Це вже остаточний маршрут, як попередня Сотка?

(Місце старту на мапі і в мануалі не співпадають.)

остаточний

не співпадають на  100метрів

Чим обґрунтована зміна маршруту в останній день? Зрозуміло, чому перенесли відкриття з площі Ринок. Але чому перенесений старт? Парад міг пройти від Bad Boy до попередньо оголошеного старту через Сокільники.

Я питаю не про причину перенесення офіційного старту з площі Ринок, а про причину перенесення технічного старту з Аміку до Загірʼя. 

Не їду. Передайте кошти на ЗСУ. Усім гарного заїзду

Добрий день! А можна на електро велосипеді але якщо їхати не на результат? Просто покататись.


Найближчі події



Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок