Image

IX Львівська Сотка

05.05.2018 11:00 166 982
Lviv
Традиційна наймасштабніша велоподія в Західній Україні.
Статистика

Звіти і відгуки учасників

9 Львівська Сотка

Фото і відео

Лідія Шулак

Фотомайстерня

Юрій Ольш

Михайло Царик

Діана Яворська

Зерновита

Vladimir Nik

Sergio Musicvideodesigner

Сергій Козак

Руслан Мікаелян

Львівська обласна федерація велоспорту

Богдан Лісний

 

Імпреза, яка об'єднує власників гірських і шосейних велосипедів, фіксів і лігерадів, "лосів" і "матрасників", любителів позмагатися і порелаксувати.

Можливість побити рекорд часу або просто отримати задоволення від маршруту у компанії старих чи нових друзів.

2018.05.04

2018.05.05

  • 7:30 - 10:10 підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (пл. Ринок 1)
  • 10:15  старт (пл. Ринок)
  • 10:15 - 10:55 парад учасників присвячений Дню міста Львова
  • 10:55-11:00 санітарна пауза
  • 11:50  відкриття КП1 (30 км)
  • 12:30  відкриття КП2 (77 км)
  • 12:41  відкриття гірський фініш (84 км)
  • 13:15  Брюховичі. відкриття фінішу
  • 13:16  закриття КП1 (30 км)
  • 15:00-15:30 нагородження
  • 17:40  закриття КП2 (77 км)
  • 18:00  закриття гірський фініш (84 км)
  • 20:00  Брюховичі. закриття фінішу

Вартість участі (крім "електро") :

  • 5/03 (15:00) - 18/03  250грн
  • 19/03 - 30/03  290грн
  • 31/03 - 13/04  330грн
  • 14/04 - 27/04 370грн
  • 28/04 - 1/05 (12:00)  410грн
  • на старті     450грн

Вартість участі "electro" :

  • 5/03 (15:00) - 18/03  150грн
  • 19/03 - 30/03  190грн
  • 31/03 - 13/04  230грн
  • 14/04 - 27/04 270грн
  • 28/04 - 1/05 (12:00)  310грн
  • на старті     350грн

Оплатити необхідно протягом семи днів з моменту реєстрації.

Всі учасники отримують знижку на Львівську Двохсотку 2018 в розмірі ₴40.

Львівська Сотка/ДвохСотка F.A.Q.

FACEBOOK

TREK

ПОЛОЖЕННЯ

ВІДГУКИ: >> 2010 >> 2011 >> 2012 >> 2013 >> 2014 >> 2015 >> 2016 >> 2017

 

Номер Ім'я Стать Місто Час Вік Команда Велосипед
204 Baranov Oleksii M Bila Tserkva 04:06:20 18-29 In Velo Veritas шосейний/циклокрос/турінг
202 Сімковський Денис M Kyiv 03:15:22 40-49 Kyiv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
203 Тишкевич Віталій M Lviv 04:20:54 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
201 Kiriushkin Mykhailo M Kyiv 03:22:02 30-39 Kyiv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
242 Вербицький Андрій M Lviv 02:46:25 30-39 Team Sky Lviv шосейний/циклокрос/турінг
207 Гладун Артем M Lviv 05:51:33 18-29 AG Marketing 26" хардтейл
226 Романишин Руслан M Lviv 04:03:42 50-59 Х-Індустрія шосейний/циклокрос/турінг
241 Гузов Віктор M Lviv 02:42:23 30-39 Team Sky Lviv шосейний/циклокрос/турінг
7007 Федорчук Андрій M Lviv 04:15:00 40-49 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
208 Космолінський Петро M Lviv 04:00:48 18-29 Gorgany шосейний/циклокрос/турінг
229 Мартиненко Юрій M Lviv DNF 30-39 фікс/сінглспід
225 Довганчук Назар M Lviv 04:29:12 18-29 26" хардтейл
243 Погодін Костянтин M Lviv 02:47:31 30-39 Team Sky Lviv шосейний/циклокрос/турінг
246 Гостіщев Євген M Lviv 03:48:14 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
209 Oleinyk Sergii M Lviv 03:11:55 18-29 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
205 Polishchuk Vitalii M Khmelnytskyi DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
7013 Тхір Василь M Lviv 04:15:00 18-29 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
215 Каланчук Ростислав M Lviv 06:14:45 40-49 Lone Glutton шосейний/циклокрос/турінг
211 Zalevsky Dima M Lviv 03:13:06 30-39 Спортивний гурток імені Кліфа Янга шосейний/циклокрос/турінг
206 Колечків Роман M Boryslav 03:19:57 18-29 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
218 Mykhailyk Kolya M Lviv 03:23:41 18-29 26" хардтейл
7002 Tyshkovets Valerii M Dubno 04:15:00 50-59 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
213 Маріловцев Максим M Lviv DQ 30-39 26" хардтейл
341 Семененко Роман M Kyiv 03:16:08 18-29 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
240 Меркулова Тетяна F Lviv DNS 18-29 Team Sky Lviv шосейний/циклокрос/турінг
214 Купина Володимир M Lviv 05:16:21 30-39 26" хардтейл
220 Дяченко Микола M Кропивницький 06:38:07 30-39 26" хардтейл
210 Прокопович Богдан M Lviv 03:30:09 18-29 SS Halychyna Crew фікс/сінглспід
212 Світич Володимир M Lviv 03:43:27 30-39 Lviv Bicycle Club 29"хардтейл/28"гібрід
383 Hlavatskiy Nazar M Komarno 04:39:35 18-29 26" хардтейл
216 Овчинніков Дмитро M Lviv 06:29:13 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
219 Федина Ігор M Lviv 03:55:22 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
217 Клич Светлана F Буча 04:26:41 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
556 Ubyivovk Mykyta M Lviv 03:49:23 18-29 Sport4U шосейний/циклокрос/турінг
224 Білявець Сергій M Kyiv 02:54:59 30-39 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
221 Furtak Andriy M Lviv 04:27:28 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
222 Boichenko Volodymyr M Кропивницький 04:15:18 30-39 27,5" хардтейл
223 Меркур'єв Сергій M Lviv 05:03:02 30-39 Gorgany 26" хардтейл
235 Яциник Володимир M Lviv 04:34:55 18-29 26" хардтейл
596 Луценко Таня F Lviv 06:26:21 30-39 інше
7009 Яров Олексій M Lviv 04:15:00 30-39 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
537 Vaskiv Igor M St. Sambir 05:14:07 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
671 Ломака Миша M Kyiv DNS 18-29 VeloGO.com.ua шосейний/циклокрос/турінг
447 Максимова Оксана F Lviv 05:26:09 30-39 Gorgany 27,5" хардтейл
268 Pidvirnyi Taras M Lviv 04:19:21 30-39 26" хардтейл
227 Михайлишин Юрій M Lviv 04:47:42 30-39 CoreValue 29"хардтейл/28"гібрід
248 Зеленчук Христина F Ivano-Frankivsk 03:36:13 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
352 Фітьо Іван M Lviv 05:30:02 30-39 Active Lviv 26" хардтейл
231 Кухарчук Олександр M Lviv 06:19:36 30-39 26" хардтейл
228 Романський Олексій O Rivne DNS 30-39 Nero Rosso шосейний/циклокрос/турінг
230 Пясецький Сергій M Lviv DNS 18-29 Intellias MTBStock шосейний/циклокрос/турінг
474 Шкільнюк Олександр M Vinnytsia 05:03:03 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
270 Цісарук Владислав M Odesa 03:16:30 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
232 Поліщук Вадим M Lviv 05:30:52 30-39 Батальйон "Арльонок" 26" хардтейл
233 Savruk Yuri M Chervonohrad 05:47:27 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
234 Моргенштерн Євген M Kyiv 04:20:58 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
236 Юзьків Анатолій M Lviv 03:13:43 30-39 Velospacer шосейний/циклокрос/турінг
Демченко Діана M Lviv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
238 Альохін Ярослав M Lviv 03:50:08 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Bodnar Galyna F Lviv DNS 30-39 інше
237 Vykhovanskyi Taras M Lviv 05:05:20 30-39 N-iX 29"хардтейл/28"гібрід
Ilchuk Alexey M Kyiv DNS 18-29 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
239 Рукавішніков Валерій M Lviv 04:01:05 30-39 ГО «Львів Екстрім клуб» 26" хардтейл
7001 Лічман Тетяна F Lviv 04:15:00 30-39 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
247 Дешко Богдан M Lviv 04:15:00 18-29 27,5" хардтейл
254 Repushanskyy Vitaliy M Lviv 07:01:24 40-49 AlcoTeam 26"підвіс
489 Прокопів Володимир M Lviv 05:44:38 18-29 26" хардтейл
256 Bukhenko Yuliya F Lviv 07:01:24 30-39 AlcoTeam 26" хардтейл
279 Швед Тарас M Lviv DNS 18-29 SBC 26" хардтейл
Zhabynska Iryna F Ivano-Frankivsk DNS 40-49 27,5" хардтейл
249 Макаров Олександр M Lviv 04:15:40 40-49 26" хардтейл
262 Степанишин Святослав M Lviv 04:31:46 50-59 Paraska Racing Team 26" хардтейл
250 Мазур Сергій M Lviv 05:13:36 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
Коваль Анастасія F Kyiv DNS 18-29 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
631 Бигар Михайло M Lviv 04:55:08 18-29 Юморісти 27,5" хардтейл
252 Гришко Алексей M Kyiv 03:33:13 18-29 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
251 Kushney Vladyslav M Lviv DNS 18-29 Sport4U шосейний/циклокрос/турінг
253 Криворука Володимир M Lviv 04:34:59 30-39 CoreValue 27,5" хардтейл
668 Богдан Головацький M Lviv 05:07:52 18-29 N-iX інше
304 Morozov Valerii M Vinnytsia 03:25:01 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
7003 Царик Михайло M Lviv 04:15:00 50-59 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
441 Коваленко Дмитрий M Kyiv 03:04:02 18-29 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
257 Друар Боян M Lviv 04:19:50 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
264 Озирский Андрей M Lviv 05:30:32 30-39 Військо львівське на роверах 29"хардтейл/28"гібрід
258 Marutyak Pavlo M Lviv 03:31:42 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
259 Gerbovka Nazar M Lviv 04:57:17 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
260 Lichkun Mykhailo M Lviv 04:26:51 18-29 Patrol Police шосейний/циклокрос/турінг
261 Kutasova Olga F Kherson 03:14:23 30-39 digicom cycling team шосейний/циклокрос/турінг
666 Tkhir Bohdan M Lviv 04:30:01 18-29 ILLUMINATI 29"хардтейл/28"гібрід
263 Борик Юрій M Ivano-Frankivsk 03:13:24 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
687 Матвіюк Микола M Lviv 03:40:13 18-29 Mint Team шосейний/циклокрос/турінг
265 Білинська Галя F Lviv 05:36:01 18-29 26" хардтейл
266 Шварцман Георгій M Kyiv 05:00:57 30-39 29"рігід
860 Сергій Кудравець M Lviv 03:19:58 30-39 TRILEWY шосейний/циклокрос/турінг
408 Царевский Олександр M Vinnytsya 05:00:43 40-49 #дарагая_редакція 26" хардтейл
267 Dubynyak Igor M Lviv 07:45:00 30-39 банда роверова 26" хардтейл
418 Шиков Денис M Varash 03:35:47 18-29 РАЕС team шосейний/циклокрос/турінг
419 Шикова Елена F Varash 04:33:40 18-29 РАЕС team шосейний/циклокрос/турінг
269 Барабаш Яромир M Lviv 04:54:58 30-39 Paraska Racing Team інше
271 Соколенко Руслан M Lviv 04:31:09 18-29 Paraska Racing Team 29"хардтейл/28"гібрід
272 Huryn Dmytro M Lviv 04:52:13 30-39 Військо Львівське На Роверах 29"хардтейл/28"гібрід
273 Стефанишин Микола M Mykolayiv 02:58:37 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
274 Кірей Сергій M Lviv 04:38:20 50-59 Paraska Racing Team 26" хардтейл
276 Скорбач Микола M Lviv 03:13:21 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
275 Маїк Павло M Lviv 05:02:54 30-39 ПАТ КРЕДОБАНК інше
245 Kolesnichenko Taras M Kyiv 03:28:37 18-29 Kyiv Cycling Squad шосейний/циклокрос/турінг
277 Коржос Петро M Mukachevo 04:59:23 30-39 26" хардтейл
490 Назар Мар'ян M Lviv 04:10:25 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
278 Жук Петро M Lviv 04:27:33 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
366 Mazurkevich Alexey M Lviv 04:21:24 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
319 Vachko Tania F Lviv 04:30:01 <18 Iskra шосейний/циклокрос/турінг
Povroznyk Andrii M Rivne DNS 30-39 Dopamine шосейний/циклокрос/турінг
522 Дуб Наталя F Lviv 03:11:54 <18 BMC Lviv шосейний/циклокрос/турінг
310 Наумович Юрій M Lutsk DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
313 Семенюк Михайло M Ivano-Frankivsk 03:43:53 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
392 Сопіла Роман M Mykolayiv 04:28:21 18-29 26" хардтейл
446 Pshyk Nazar M Lviv 07:13:43 18-29 N-iX шосейний/циклокрос/турінг
283 Сергієнко Віталій M Lviv 03:27:31 30-39 Рясне team 26" хардтейл
288 Рожкова Марина F Kiliya 05:51:19 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
280 Колос Андрій M Lviv 03:22:34 18-29 26"підвіс
281 Ovadenko Iurii M Kyiv 03:46:38 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
282 Petrenko Yurii M Kyiv 04:15:38 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
Сидоран Вікторія F Svalyava DNS 18-29 26" хардтейл
284 Коржос Габріел M Svalyava 04:23:25 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
130 Lazor Sviatoslav M Lviv 03:32:12 18-29 ZoomSupport шосейний/циклокрос/турінг
497 Талах Віталій M Varash 03:31:26 30-39 РАЕС team 29"хардтейл/28"гібрід
286 Попович Федір M Svalyava 07:14:17 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
287 Антонов Леонід M Lviv 04:16:08 30-39 29"рігід
457 Сушко Андрій M Lviv 04:54:51 18-29 29"рігід
290 Tsygylyk Liubomyr M Lviv 05:51:52 30-39 Cypress 26" хардтейл
289 Немеш Віктор O Mukachevo DNS 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
291 Гегедош Олег M Svalyava DNS 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
359 Кавун Антон M Lviv 08:03:30 18-29 26" хардтейл
292 Чернишенко Володимир M Ivano-Frankivsk 03:42:21 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
293 Яблончук Еліна F Ivano-Frankivsk 05:07:25 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
294 Чорненький Володимир M Lviv 03:53:27 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
295 Fidria Kateryna F Lviv 07:23:34 30-39 N-iX 27,5" хардтейл
296 Засадний Артур M Polyana 04:52:39 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
299 Клочко Андрій M Ivano-Frankivsk 04:11:34 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
297 Khusainov Andriy M Lviv 07:23:36 30-39 27,5" хардтейл
Nebozhinskiy Vitalik M Dubno DNS 30-39 ВідКо 29"хардтейл/28"гібрід
298 Добровольський Андрій M Kyiv 03:29:55 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
302 Кочур Славик M Cherkasy DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
301 Рожков Станислав M Kiliya 05:51:20 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
674 Kharenko Dmytro M Odesa 03:14:20 30-39 Odesa шосейний/циклокрос/турінг
303 Матвіїв Степан M Busk 02:58:26 18-29 Team PE "West Bug" шосейний/циклокрос/турінг
708 Вербицький Сергій M Chervonohrad 05:18:29 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
Бегус Сергій M Vinnytsya DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
305 Fitel Roman M Lviv 05:36:05 18-29 Батальйон "Арльонок" 29"хардтейл/28"гібрід
503 Король Роман M Ivano-Frankivsk 04:04:10 40-49 Lviv Bicycle Club 29"хардтейл/28"гібрід
306 Павліченко Юрій M Kyiv 04:23:56 ≥60 інше
Valko Vladyslav M Lviv DNS 30-39 26" хардтейл
827 Сотниченко Александр M Odesa 04:30:21 30-39 Odessa Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
307 Казаков Олександр M Lviv 08:02:16 <18 27,5" хардтейл
308 Vorontsova Tetiana F Odesa 07:39:21 30-39 26" хардтейл
309 Yatsyk Volodya M Lviv 03:22:03 18-29 Plast Crew шосейний/циклокрос/турінг
314 Машанов Олександр M Ivano-Frankivsk DNS 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
312 Kryvokulskyi Yurii M Lviv 05:27:58 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
311 Євген Семаш M Кам'янець-Подільський 05:45:59 40-49 VELOSERVICE 26" хардтейл
315 Пилипів Тарас M Lviv 03:11:54 18-29 BMC Lviv шосейний/циклокрос/турінг
316 Маханець Олександр M Lviv 03:08:52 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Penha Vasyl M Lviv DNS 18-29 SS Halychyna Crew фікс/сінглспід
337 Кошелєв Олександр M Drohobych 04:33:26 30-39 XTREME RIDE CLUB шосейний/циклокрос/турінг
393 Стадницький Володимир M Rava-Ruska 05:53:29 18-29 velorawa 26" хардтейл
318 Tyshchuk Dmytro M Lviv 04:55:34 18-29 - 29"хардтейл/28"гібрід
320 Струль Єгор M Kyiv 05:00:07 18-29 VeloR1verskie шосейний/циклокрос/турінг
321 Гиль Анастасия F Kyiv 05:05:15 18-29 VeloR1verskie шосейний/циклокрос/турінг
623 Пріць Назарій M Lviv 03:11:00 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
673 Війтик Андрій M Lviv 04:59:54 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
342 Koshelyeva Nata F Drohobych 04:33:26 30-39 XTREME RIDE CLUB шосейний/циклокрос/турінг
322 Цветков Андрей M Kyiv 05:05:16 18-29 VeloR1verskie шосейний/циклокрос/турінг
324 Ревчук Ніла F Kyiv 06:52:58 18-29 VeloR1verskie інше
368 Жебель Олександра F Netishyn 04:46:28 30-39 no brakes 29"хардтейл/28"гібрід
323 Жалюк Ольга F Kyiv 05:00:07 30-39 VeloR1verskie шосейний/циклокрос/турінг
Кузьмінчук Андрій M Rivne DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
325 Demydiuk Taras M Kyiv 04:59:46 18-29 Pride Crew 27,5" хардтейл
326 Лещишин Роман M Rava-Ruska 05:56:53 18-29 26" хардтейл
349 Грицай Нестор M Lviv 03:09:17 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Дмитров Ростислав M Lviv DNS 40-49 Nextbike
354 Гутий Юра M Lviv DNF 30-39 Active Lviv 29"хардтейл/28"гібрід
327 Saveliev Oleksiy M Cherkasy 05:04:50 40-49 CoreValue шосейний/циклокрос/турінг
328 Шматок Дмитро M Odesa 04:08:32 30-39 Артроз-Одесса шосейний/циклокрос/турінг
377 Бужович Роман M Lviv 05:03:01 18-29 LBS шосейний/циклокрос/турінг
329 Недбайло Петро M Lviv 04:08:05 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
343 Голубенко Саша M Netyshin 02:58:34 40-49 NeroRosso шосейний/циклокрос/турінг
Віюк Ольга F Rivne DNS 30-39 Specialized Ukraine Team шосейний/циклокрос/турінг
331 Шемпуля Олег M Stryy 03:23:53 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
374 Lenkivskiy Nazar M Lviv 03:32:00 18-29 S.M.Delivery шосейний/циклокрос/турінг
332 Винокур Ігор M Lviv 05:04:55 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
334 Коцюк Анатолій M Lviv 04:44:33 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
333 Михайлишин Назар M Lviv 05:03:54 40-49 26" хардтейл
344 Грущак Віталій M Drohobych 03:42:00 30-39 XTREME RIDE CLUB 27,5" хардтейл
177 Федюк Іван M Kamianets-Podilskyi 03:19:52 18-29 26" хардтейл
Тимків Назар M Lviv DNS 30-39 NT 26" хардтейл
450 Kovalyk Volodya M Lviv 03:55:38 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
244 Яцута Іван M Lviv 04:17:56 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
335 Khometa Taras M Kyiv 05:35:16 30-39 Kyiv Cycling Squad шосейний/циклокрос/турінг
336 Волинець Віталій M Ternopil 03:12:33 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
Всеволод Тарханов M Lviv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
413 Іванічкін Володимир M Vinnytsia 04:51:34 30-39 #дарагая_редакція шосейний/циклокрос/турінг
Tsumlyanskiy Volodumur O Ivano-Frankivsk DNS 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
338 Мачеєв Андрій M Rivne 03:58:29 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
339 Sheremet Oleksandr M Lviv 05:25:25 30-39 27,5" хардтейл
Шафран Андрій M Lviv DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
593 Рудик Юра M Lviv 04:45:42 18-29 Військо Львівське На Роверах 29"хардтейл/28"гібрід
511 Zinyk Vasya M Nadvirna 03:11:32 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
345 Petrushenko Valentyna F Odesa 03:30:00 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
346 Білий Микола M Lviv 03:49:14 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
347 Шкутяк Анатолій M Lviv 04:23:29 50-59 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
Скочеляс Андрій M Lviv DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
455 Novak Olya F Lviv 04:51:11 18-29 26" хардтейл
348 Володимир Мазур M Lviv DNF 30-39 26"підвіс
Pankratov Yevhen M Kyiv DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
350 Hamaiunov Dmytro M Lviv 05:42:16 30-39 26" хардтейл
351 Polonnikov Andrew M Lviv 06:09:25 30-39 Нема команди шосейний/циклокрос/турінг
475 Spetruk Oleg M Chortkiv 03:35:22 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
517 Шевцов Костянтин M Netyshin 04:24:00 40-49 No brakes 29"хардтейл/28"гібрід
Volodymyr Khanas M Lviv DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
353 Fyrlita Mykola M Lviv 04:53:02 30-39 26" хардтейл
355 Демкович Андрій M Lviv 03:32:12 30-39 Corevalue шосейний/циклокрос/турінг
356 Зробок Андрій M Lviv 05:03:03 50-59 Lviv Bicycle Club 29"хардтейл/28"гібрід
448 Іваненко Богдан M Drohobych 05:07:38 18-29 XTREME RIDE CLUB шосейний/циклокрос/турінг
495 Бужович Любомир M Lviv 05:03:13 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Чорна Анжела F Lviv DNS 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
Chornyy Viktor M Rivne DNS 40-49 фікс/сінглспід
360 Настоящий Володимир M Ivano-Frankivsk 04:25:30 30-39 26" хардтейл
364 Кістечок Ігорко M Lviv DNF 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
402 Омелянчук Дмитро M Vinnytsia 03:36:12 18-29 ВелоЙожики 29"хардтейл/28"гібрід
362 Подолянчук Дмитро M Lviv 04:00:35 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
363 Сіденко Наталя F Vinnytsia 05:06:26 30-39 ВелоЙожики 27,5" хардтейл
369 Fedorov Oleksandr M Kyiv 04:23:52 30-39 VeloR1verskie 29"хардтейл/28"гібрід
Paschenko Vitalij M Budapest DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
Русин Іван M Svalyava DNS n/a 29"хардтейл/28"гібрід
365 Хомин Андрій M Lviv DNF 30-39 Пайосік шосейний/циклокрос/турінг
367 Shevtsiv Andrii M Lviv 03:41:01 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
370 Шкоропад Іван M Lviv 04:05:34 18-29 інше
Kostetskyi Yriy M Lviv DNS 18-29 Сиділо би вдома! 26" хардтейл
376 Kokor Petro M Lviv 04:49:17 18-29 26" хардтейл
371 Козак Назарій M Lviv 04:12:09 18-29 27,5" хардтейл
372 Конев Александр M Kyiv 05:55:08 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
Murynets Alexander M Chervonohrad DNS 30-39 Вело Червоноград STRAVA 26"підвіс
373 Левицький Василь M Lviv DNF 30-39 Trilewy 27,5" хардтейл
375 Телішевська Христя F Lviv 03:51:41 18-29 26" хардтейл
Nemish Pavlo M Коломия DNS n/a Live simply шосейний/циклокрос/турінг
Дутко Юрій M Lviv DNS n/a Live simply шосейний/циклокрос/турінг
330 Esipov Evgeniy M Lviv DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
686 Kostiuk Denis M Лохвиця 05:06:32 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
395 Матляк Денис M Lviv 06:09:08 18-29 26" хардтейл
379 Дымова Юлия F Odesa 05:29:11 30-39 26" хардтейл
378 Борис Тарас M Lviv 05:13:14 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
382 Гусар Олег M Chervonohrad 03:21:28 50-59 Вело Червоноград STRAVA шосейний/циклокрос/турінг
380 Romanchuk Vlad M Chervonohrad 03:04:02 18-29 Вело Червоноград STRAVA шосейний/циклокрос/турінг
381 Романчук Олег M Chervonohrad 03:18:23 40-49 Вело Червоноград STRAVA шосейний/циклокрос/турінг
384 Кошелєв Сергій M Drohobych 03:07:04 50-59 XTREME RIDE CLUB шосейний/циклокрос/турінг
385 Уліцький Володимир M Lviv 05:48:13 30-39 Файні хлопці 26" хардтейл
386 Ferents Ivan M Stryy 05:20:36 30-39 velosportua 26" хардтейл
387 Marchuk Volodymyr M Lutsk 04:41:57 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Афієнко Олексій M Vinnytsya DNS 18-29 27,5" хардтейл
388 Козак Олег M Mukachevo 03:29:30 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
389 Осіїк Тетяна F Lutsk 05:13:25 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
390 Бадицький Микола M Ivano-Frankivsk 03:04:02 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
391 Bavshyn Oleg M Lviv 04:21:57 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
396 Волинець Ігор M Lviv 04:49:10 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
394 Budzyn Taras M Lviv 05:08:29 18-29 26" хардтейл
Корпало Михайло M Stryy DNS 30-39 velosportua 26" хардтейл
397 Савельєв Олександр M Kyiv 04:24:40 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
398 Koretsky Alex M Odesa 02:40:24 n/a Palmyra Cycling Team шосейний/циклокрос/турінг
399 Stetsenko Maksym M Lviv DNF 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
472 Батийовський Василь M Lviv 05:12:16 40-49 26" хардтейл
401 Яремчук Віктор M Lviv 03:32:00 18-29 Non stop delivery 26" хардтейл
645 Качковський Дмитро M Lviv 04:24:12 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
403 Svystun Michael M Lviv 06:54:50 30-39 Vertalab шосейний/циклокрос/турінг
404 Наталія Кедис F Khmelnytskyi DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
405 Tryfonov Kostiantyn M Kyiv 04:40:19 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
Пилипів Андрій M Stryy DNS 18-29 velosportua 26"підвіс
422 Kakhnych Oleh M Drohobych 03:58:10 18-29 XTREME RIDE CLUB 26" хардтейл
Sikorskyi Oleksii M Lviv DNS 18-29 26" хардтейл
406 Hevalo Andrew M Novoyavorivsk DNS 30-39 26" хардтейл
462 Петрович Юлія F Rivne 06:08:29 18-29 Зварйовані туристи ) інше
409 Курець Денис M Lviv 03:59:47 18-29 Matchoffice шосейний/циклокрос/турінг
435 Khrypko Eugene M Lviv 06:44:01 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
Ковальчук Сергій M Kyiv DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
410 Киричук Дмитро M Klevan 03:09:11 40-49 Nero Rosso шосейний/циклокрос/турінг
411 Бортнік Руслан M Vinnytsia 03:49:20 30-39 ВелоЙожики 27,5" хардтейл
412 Дмитрів Зіновій M Lviv 04:33:41 30-39 RAWlyky 29"хардтейл/28"гібрід
476 Парфенюк Олександр M Lviv 04:46:55 18-29 26" хардтейл
414 Knyaz Volodymyr M Lviv 05:09:00 50-59 шосейний/циклокрос/турінг
415 Farat Vitalii M Lviv 04:44:21 30-39 N-iX шосейний/циклокрос/турінг
416 Назарук Тарас M Lviv 04:20:40 18-29 фікс/сінглспід
417 Пащенко Сергій M Lviv 04:06:32 50-59 Lviv Bicycle Club 29"хардтейл/28"гібрід
420 Петрик Тарас M Lviv 04:13:55 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
421 Важний Юрій M Stryy 06:53:54 30-39 Стрийські Велоцюги 26" хардтейл
456 Yosypyshyn Rostyslav M Kyiv 05:17:00 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
Денісов Євген M Dovzhansk DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
424 Гевало Ігор M Novoyavorivsk DNS n/a Я i брат 27,5" хардтейл
425 Шайнога Андрій M Stryy 05:19:57 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
426 Гуліков Віталій M Lviv 04:19:27 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
427 Усков Іван M Lviv 04:47:34 30-39 SoftBistro 29"хардтейл/28"гібрід
428 Перепелиця Максим M Kyiv 06:48:52 30-39 Kyiv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
429 Луців Роман M Stryy 04:52:33 30-39 Стрийські Велоцюги 29"хардтейл/28"гібрід
430 Шулак Іван M Lviv 03:33:35 30-39 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
432 Korneev Konstantin M Lviv 04:14:42 40-49 29"підвіс
431 Martyniuk Yuriy M Lviv 04:05:56 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
433 Pavlyukov Andriy M Lviv 04:16:42 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
434 Білас Андрій M Lviv 05:07:09 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
437 Сидор Тарас M Lviv 04:33:00 40-49 27,5" хардтейл
3 Кудрик Олександр M Varash 03:10:17 30-39 PAEC team шосейний/циклокрос/турінг
Мамадалиев Роман M Kyiv DNS 18-29 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
436 Кудрик Єлизавета F Rivne 05:11:17 30-39 PAEC team 29"хардтейл/28"гібрід
452 Хемій Tetyana F Ivano-Frankivsk 06:37:50 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
438 Рублевський Володимир M Lviv 04:49:08 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
499 Куца Назар M Burshtyn 05:01:45 18-29 26" хардтейл
439 KHARABARA ANDRIY M Lviv 06:21:33 30-39 РАВЛИКИ 29"хардтейл/28"гібрід
440 Свистович Андрій Петрович M Lviv 05:01:42 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
1 Набока Василь M Lviv 02:40:24 30-39 TeleMart Cycling Team шосейний/циклокрос/турінг
Kharabara Yurii M Lviv DNS <18 РАВЛИКИ 26" хардтейл
443 Hulin Ivan M Drohobych 02:46:47 30-39 XTREME RIDE CLUB шосейний/циклокрос/турінг
Яремчук Данило M Kyiv DNS 18-29 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
444 Легуцький Ігор M Drohobych 03:17:45 40-49 XTREME RIDE CLUB шосейний/циклокрос/турінг
445 Hordey Liudmyla F Lviv 04:21:48 30-39 26" хардтейл
449 Лісогорський Олександр M Kyiv 03:34:11 30-39 26" хардтейл
451 Нікітчук Євгенія F Kyiv 05:31:04 18-29 27,5" хардтейл
453 Муравчук Павло M Lviv 04:55:29 30-39 26" хардтейл
647 Шейко Сергій M Kyiv DNF 30-39 26" хардтейл
454 Цукало Тарас M Lviv 05:02:10 18-29 Файні хлопці 26" хардтейл
175 Сманцеров Микола M Львів DNF 40-49 DELIVERO.UA шосейний/циклокрос/турінг
698 Radiuk Iryna F Lviv 04:57:20 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Tanovskiy Nazar M Ternopil DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Кухарчук Павло M Lviv DNS 30-39 27,5" хардтейл
672 Якименко Віталій M Львів/Вінниця 04:15:15 n/a Grappling Lviv фікс/сінглспід
Kovalkov Dmytro M Lviv DNS 18-29 LBS 26" хардтейл
Votus Michael M Lviv DNS 18-29 Leona 27,5" хардтейл
541 Мочурад Іван M Lviv 06:24:59 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
458 Козубський Віктор M Lviv 04:07:48 30-39 29"рігід
Бойчук Владислав M Zdolbuniv DNS 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
486 Dudych Sviatoslav M Lviv 05:03:00 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
461 Гонцов Владимир M Rivne 03:07:14 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
460 Дравецкий Рома M Rivne 03:17:24 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
463 Гостренко Олександр M Кропивницький 03:58:54 18-29 26" хардтейл
555 Грудецький Олександ M Lviv 05:08:05 30-39 ВОЛОЦЮГИ 29"рігід
468 Семчишин Мар'ян M Mykolayiv Dnistrovskyy 04:08:09 18-29 Maximus_Ride 29"підвіс
464 Процик Юрій M Lviv 05:17:26 30-39 26" хардтейл
465 Жовнір Євген M Lviv 04:09:45 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
466 Кухта Віктор M Lviv 03:51:01 40-49 29"рігід
467 Воєводін Богдан M Kyiv 03:24:39 30-39 Bike in city шосейний/циклокрос/турінг
469 Marchenko Denis M Kyiv 03:42:00 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
675 Кіт Дмитро M Lviv 06:13:21 30-39 27,5" хардтейл
681 Kaminskyi Taras M Lviv 04:33:41 30-39 RAWlyky 26" хардтейл
471 Kutsai Vadym M Novovolynsk/Lviv 03:32:30 30-39 Heart Inside Team шосейний/циклокрос/турінг
Багрій Олександр M Vinnytsya DNS 50-59 Vinnytsia Motorhead Alco Crew 26" хардтейл
473 Дяченко Вікторія F Kyiv 03:50:05 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
Фітьо Андрій M Lviv DNS n/a Activ Lviv 26" хардтейл
478 Друзик Андрій M 04:29:34 18-29 Tornado 29"хардтейл/28"гібрід
477 Shevchuk Ivan M Kyiv 04:20:35 30-39 27,5" хардтейл
510 Бобак Андрій M Chortkiv 04:28:32 30-39 Cadence 29"хардтейл/28"гібрід
492 Фігель Роман M Lviv 03:49:23 30-39 Рясне team 26" хардтейл
Гарбар Ваня M Kyiv DNS 18-29 КВНЖ шосейний/циклокрос/турінг
479 Фінягін Вадим M Lviv 05:43:18 40-49 Lviv Bicycle Club 29"хардтейл/28"гібрід
480 Корнило Юрій M Lviv 05:02:01 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
488 Boiko Yurii M Kharkiv 04:16:16 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
481 Підкостельний Роман M Lviv 06:06:31 18-29 27,5" хардтейл
482 Кечма Роман M Lviv 06:52:37 30-39 ВОЛОЦЮГИ 26" хардтейл
483 Hoppe Caspar M Hamburg 05:56:59 ≥60 27,5" хардтейл
484 Mospan Roman M Kyiv 06:52:58 30-39 Жужи прилетіли! інше
485 Mospan Mariia F Kyiv 06:27:36 18-29 Жужи прилетіли! 26"рігід
487 Petrovych Taras M Lviv 04:25:51 18-29 26" хардтейл
539 Zvarych Ivan M Lviv 04:56:51 30-39 26" хардтейл
491 Булюк Володимир M Drohobych 04:23:25 50-59 СДЮШОР"МЕДИК" шосейний/циклокрос/турінг
501 Герасименко Валерія F Mukachevo 07:14:15 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
575 Игорь Деговцов M Kyiv 05:35:24 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
493 Слєсаренко Олег M Lviv 07:34:54 30-39 26" хардтейл
494 Верста Юліан M Lviv 05:44:52 30-39 ZernoVita 29"хардтейл/28"гібрід
Lukashchuk Igor M DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
496 Селиванов Андрей M Rivne 06:00:47 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Гусарова Наталiя F Kyiv DNS n/a 27,5" хардтейл
498 Муха Оля F Lviv 06:16:19 n/a Зварйовані туристи шосейний/циклокрос/турінг
767 Балицький Валентин M Кам'янець-Подільський 04:40:42 18-29 RezistanZ шосейний/циклокрос/турінг
509 Радько Антон M Lviv 04:57:14 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
563 Старцев Сергій M Chortkiv 04:30:02 30-39 26" хардтейл
502 Ладим Петро M Lviv DNS 18-29 26"підвіс
504 Лозинський Олег M Kulykiv 05:26:52 18-29 26"підвіс
505 Сергієнко Денис M Vinnytsya 04:33:10 30-39 26" хардтейл
506 Лєдяєв Михайло M Rivne 03:29:14 18-29 Nero Rosso шосейний/циклокрос/турінг
585 Parashchyn Oleh M Lviv 05:22:04 30-39 26" хардтейл
512 Savchenko Evgen M Lviv DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
101 Бандрівська Катя F Lviv 03:17:00 30-39 Hardlite 29"хардтейл/28"гібрід
507 Крижанівська Катерина F Vinnytsya 04:37:02 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
508 Гембаровська Любов F Lviv 05:35:59 40-49 інше
559 Якімов Микола M Lviv 04:21:57 18-29 Severe Badger шосейний/циклокрос/турінг
513 Бочаров Дмитрий M Kyiv 03:51:57 30-39 Wheel Brotherhood шосейний/циклокрос/турінг
514 Попок Євген M Lviv 06:14:45 18-29 Gorgany 26" хардтейл
515 Kaliberda Yegor M Lviv 04:12:00 30-39 ZernoVita 29"хардтейл/28"гібрід
516 Поліщук Віктор M Lviv 05:36:05 30-39 Батальйон "Арльонок" 26" хардтейл
566 Баккалінський Олександр M Kyiv 04:04:05 30-39 Wheel Brotherhood шосейний/циклокрос/турінг
518 Черняк Володимир M Zdolbuniv 05:56:00 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
519 Муравинець Сергій M Varash 06:03:02 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
520 Кравцова Ірина F Lviv DNF 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
521 Мацелюх Олег M Lviv 04:28:53 30-39 AtletPro шосейний/циклокрос/турінг
951 Ohinok Volodymyr M Kulykiv 07:25:13 30-39 n/a n/a
678 Skochylyas Victor M Ternopil 04:35:16 30-39 Run&Tri Club Standartpark шосейний/циклокрос/турінг
680 Дендерук Максим M Vinnytsya DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
747 Koretsky Vitaliy M Lviv 04:33:14 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
523 Shuhalo Ihor M Lviv DNS 18-29 26" хардтейл
524 Novak Anatoliy M Lviv 03:09:43 30-39 bicycle.delivery шосейний/циклокрос/турінг
735 Кащук Владислав M Lviv 03:21:58 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
525 Сидоренко Ярослав M Kyiv 06:31:41 18-29 VeloR1verskie 29"хардтейл/28"гібрід
560 Лис Андрій M Lviv 04:57:01 30-39 27,5" хардтейл
526 Ковалевський Євген M Kyiv 06:48:45 40-49 Ленивые матрасники 26" хардтейл
527 Panchyshyn Petro M Lviv 04:14:15 40-49 29"підвіс
528 Калачова Тетяна F Kyiv 03:55:17 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
536 Kaidalov Sergei M Kamianets-Podilskyi 03:57:50 30-39 CrazyNetwork 29"хардтейл/28"гібрід
584 Didenko Viktor M Kamianets-Podilskyi 05:26:58 18-29 CrazyNetwork 29"хардтейл/28"гібрід
529 Голодівський Ігор M Lviv 03:57:50 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
554 Крижанівський Володимир M Kamianets-Podilskyi 03:31:24 30-39 CrazyNetwork шосейний/циклокрос/турінг
530 Роман Володимир M Бровари 03:52:40 40-49 BroBikes Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
542 Євсєєнко Ігор M Бровари 06:16:38 18-29 BroBikes Bicycle Club 29"хардтейл/28"гібрід
531 Бойченко Александр M Yuzhnoukrayinsk 05:18:43 n/a шосейний/циклокрос/турінг
532 Твердохліб Дмитро M Yuzhnoukrayinsk 03:52:13 30-39 ЮУ АЭС 26" хардтейл
533 Попков Климент M Odesa DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
535 Жельман Владислав M Yuzhnoukrayinsk 03:58:33 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
534 Нелеп Віталій M Kyiv 03:52:17 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
538 Myrko Oleksandr M Lviv 05:02:03 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
540 Стьопічев Олексій M Odesa 03:35:24 30-39 BRC 26" хардтейл
543 Сучок Микола M Yuzhnoukrayinsk 03:25:46 50-59 ЮУ АЕС шосейний/циклокрос/турінг
544 Кищук Костянтин M Kyiv 04:26:42 30-39 Wheel Brotherhood шосейний/циклокрос/турінг
545 Фітьо Андрій M lviv 05:36:04 30-39 Active Lviv 26" хардтейл
Titov Dmytriy M Миргород DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
546 Олександр Бірюков M Bila Tserkva DNF 40-49 In Velo Veritas шосейний/циклокрос/турінг
547 Кириленко Александр M Kyiv 04:34:22 18-29 26" хардтейл
549 Yarosh Andriy M Lviv 03:55:45 50-59 Lviv Bicycle Club 26" хардтейл
553 Мєльніков Віталій M Yuzhnoukrayinsk 04:42:38 40-49 26" хардтейл
565 Степанюк Микола M Netishin 04:26:17 40-49 ХАЕС шосейний/циклокрос/турінг
550 Сейфуллин Равіль M Lviv 04:27:51 40-49 26"підвіс
551 Сеник Олег M Ivano-Frankivsk 03:16:00 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
Kochnyev Oleksiy M Kyiv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
Рибчинський Сергій M Вишневе DNS 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
642 Слоневський Олексій M Lviv 04:18:45 30-39 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
552 Міц Саша M Netyshin 04:34:17 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
588 Kot Viktor M Lviv 06:52:37 30-39 ВОЛОЦЮГИ шосейний/циклокрос/турінг
558 Прийма Роман M Kulykiv 05:26:50 18-29 Куликівські батяри 29"хардтейл/28"гібрід
Тонковид Дмитро M Kulykiv DNS n/a 26"підвіс
564 Gorban Victor M Yuzhnoukrainsk 05:18:45 40-49 26" хардтейл
561 Курбан Геннадій M Lviv 03:30:25 40-49 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
562 Степанишин Леся F Lviv 05:12:37 40-49 Paraska Racing Team 26" хардтейл
634 Onufryk Andriy M Lviv 05:16:32 30-39 26" хардтейл
568 Laptiev Vladyslav M Lviv 05:27:17 18-29 Roadrunners 27,5" хардтейл
567 Козак Юра M Lviv 07:25:34 18-29 Roadrunners інше
569 Shvai Maksym M Varash 03:40:54 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
570 Kurnytska Marta F Lviv 05:17:39 50-59 ФСТУ 26"підвіс
571 Паничевська Леся M Lviv 05:38:02 30-39 26"підвіс
669 Kokorynets Oleg M Stryy 05:10:33 30-39 26" хардтейл
573 Kovalenko Oleksandr M Kyiv 06:38:26 30-39 Шалені зайці 26" хардтейл
572 Андрушенко Катерина F Kyiv 06:38:26 18-29 Шалені зайці 26" хардтейл
574 Решота Володимир M Rivne 05:58:11 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
576 Цап Олег M Sambir 04:45:02 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
577 Pazyak Yosyf M Lviv 03:10:30 ≥60 Тандем шосейний/циклокрос/турінг
2 Лапка Олег M Lviv 02:53:36 40-49 Lviv Bicycle Club 26"рігід
578 Tsymbal Kseniia F Cherkasy 06:35:03 18-29 26" хардтейл
579 Ryskal Daria F Cherkasy 05:51:21 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
581 Крамаренко Ілля M Lviv 06:08:39 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
Стрикун Дар'я F Lviv DNS 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
677 Карапась Николай M Kyiv 03:16:11 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
582 Шихеева Екатерина F Odesa DNS 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
583 Горб Марина F Lviv 05:07:11 18-29 Didyk Guitar шосейний/циклокрос/турінг
Timur Zotkin M Yuzhnoukrayinsk DNS 30-39 ЮУ АЭС 29"хардтейл/28"гібрід
586 Cherkashyna Daria F Kyiv 06:03:02 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
587 Балог Томаш M Mukachevo 03:57:02 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
589 Дідик Олександр M Lviv 04:14:37 n/a Didyk Guitar 26"рігід
М В O 23rwe DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
590 Zhehrai Andrii M Lviv 06:17:38 30-39 Зварйовані туристи шосейний/циклокрос/турінг
595 Осінський Вадим M Irpin 03:44:31 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
591 Мамонов Юрий M Lviv 04:58:18 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
592 Кривенко Сергій M Lviv 05:36:04 30-39 26" хардтейл
615 Саган Константин M Бровари 03:53:55 18-29 BroBikes Bicycle Club 29"хардтейл/28"гібрід
606 расюк вікторія F Komarno DNS 18-29 інше
594 Дрозд Віталій M Кам'янець-Подільський 05:50:30 30-39 26" хардтейл
597 Гульчевський Мар'ян M Lviv 04:14:41 40-49 Slowpokes 29"хардтейл/28"гібрід
103 Нестерова Вікторія F Kyiv 03:55:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
599 Оганісян Артур M Lviv DNF n/a HardLite 29"хардтейл/28"гібрід
598 Софія Любарська F Kyiv 03:46:21 n/a шосейний/циклокрос/турінг
601 Ящук Ольга F Odesa 03:04:03 18-29 Palmyra Cycling Team шосейний/циклокрос/турінг
602 Винявська Ірина F Ivano-Frankivsk 04:07:51 18-29 26" хардтейл
603 Кушка Василь M Lviv 05:24:58 18-29 26" хардтейл
604 Sichkar Oleksandr M Lviv 05:34:54 18-29 26" хардтейл
605 Afonskyi Andrii M Ivano-Frankivsk 03:57:35 30-39 Velo-Stalker 29"хардтейл/28"гібрід
Orobets Nikolay M Миргород DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
Monchak Ruslan M Stryy DNS 30-39 26" хардтейл
607 Prima Natasha F Kyiv 04:59:02 30-39 26" хардтейл
608 Шубін Владислав M Lviv 03:47:36 30-39 RAWlyky 29"хардтейл/28"гібрід
609 Zakharova Marta F Lviv 02:59:21 30-39 Makeba team шосейний/циклокрос/турінг
610 Volodymyr Horyn M Lviv 05:37:53 n/a Україна 29"хардтейл/28"гібрід
611 Sabenin Vyacheslav M Lviv 03:31:10 30-39 Шалена педалька шосейний/циклокрос/турінг
627 Bahrii Bohdan M Ternopil 05:03:02 18-29 Megalot 26" хардтейл
612 Тулайдан Юрій M Lviv DNS 18-29 26" хардтейл
613 Сербін Анатолій O Kyiv 04:09:34 40-49 Bikemotive Cycling Club шосейний/циклокрос/турінг
693 Довгунь Дмитро M Ternopil 04:29:56 18-29 Megalot шосейний/циклокрос/турінг
628 Каддах Сільвана F Kyiv 04:44:35 18-29 n/a n/a
630 Павлюк Максим M Lviv 04:10:25 18-29 Critical Mass Lviv 29"хардтейл/28"гібрід
614 Gavrischuk Alexander M Yuzhnoukrayinsk 03:53:27 n/a ЮУ АЕС 29"хардтейл/28"гібрід
Nosaliuk Konstantin M Lviv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
617 Nosaliuk Glib M Lviv 04:10:39 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
618 Гунько Олексій M Київ 04:20:51 30-39 Bikemotive Cycling Club шосейний/циклокрос/турінг
619 Zheltonog Sergey M Kharkiv 03:10:55 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
620 Желтоног Марина F Kharkiv 04:19:17 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
621 Slipak Yura M Lviv 04:38:00 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
180 Кравець Андрій M Lviv 04:05:47 40-49 Lviv Bicycle Club 29"рігід
622 Pasichnyk Olha F Boise 04:53:46 30-39 Travel BEES шосейний/циклокрос/турінг
777 Bilous Valery M Lviv 04:18:02 30-39 Lviv Bicycle Club 26" хардтейл
746 Воронов Дмитро M Kherson 02:44:35 30-39 digicom cycling team шосейний/циклокрос/турінг
624 Ovsyannikov Mykyta M Netyshin 03:25:43 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
625 Рудик Руслан M Lviv DNS 18-29 29"рігід
676 Кривошап Ігор M Одеса-Львів 05:13:47 18-29 Intellias 26" хардтейл
626 Костин Андрей M Nikolaev 05:26:15 30-39 MotoCMS 26" хардтейл
629 Гнатюк Дмитро M Lviv 04:36:00 40-49 Rawlyky 26" хардтейл
Yevstratyev Yevhen M Lviv DNS 40-49 SHYPSHYNA RUN CLUB шосейний/циклокрос/турінг
632 Моцяк Василь M Lviv 07:40:25 18-29 Юморісти інше
633 Стефанишин Ігор M Ivano-Frankivsk 04:34:12 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
635 Teterin Oleksii M Lviv 04:15:37 40-49 Lviv Bicycle Club 29"хардтейл/28"гібрід
682 Лавринців Володимир M Mykolayiv 05:16:28 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
Vybach Serhii M Lviv DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
Потапенко Сергей M Kyiv DNS n/a 26" хардтейл
Бондарчук Ксенія F Lviv DNS 18-29 SHYPSHYNA RUN CLUB 26" хардтейл
636 Makaykin Valerii M Lviv DNS 40-49 SHYPSHYNA RUN CLUB 26" хардтейл
637 Boiko Nataliia F Kharkiv 04:16:15 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
838 Knysh Dmytro M Lviv 03:40:08 40-49 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
638 Коломойцев Дмитро M Миргород DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
639 Яремчук Богдан M Chervonohrad 03:22:49 30-39 "За обрій" шосейний/циклокрос/турінг
640 Федоренко Павел M Lviv 06:12:25 30-39 Alokozay 26" хардтейл
Bohachov Alex M Lviv DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
641 Omelchuk Oleksandr M Lviv 05:44:09 30-39 Rivelo 26" хардтейл
Коломієць Володимир M Lviv DNS n/a WSB шосейний/циклокрос/турінг
Шимчак Сергій M Lviv DNS 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
721 Спінул Андрій M Vinnytsya 04:07:34 30-39 Pirates 26" хардтейл
670 Шрамко Олексій M Немирів 05:07:22 30-39 Pirates 29"хардтейл/28"гібрід
643 Дьявіл Наталка F Lviv 05:33:22 30-39 26" хардтейл
644 Dorofeev Alexandr M Borodyanka 03:21:08 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
162 Panchuk Igor M Rivne 03:13:44 30-39 Rivelo шосейний/циклокрос/турінг
646 Колосенко Ярослав M Vinnytsya 03:45:53 18-29 Pirates 29"хардтейл/28"гібрід
660 Зубченко Святослав M Lviv 04:15:10 18-29 Leya-tur 26" хардтейл
648 Коваль Костянтин M Odesa 03:34:06 30-39 Артроз-Одеса шосейний/циклокрос/турінг
875 Гаврилів Микола M Lviv 05:29:08 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
649 Шапочка Валерій M Lviv 05:44:52 40-49 ZernoVita 27,5" хардтейл
650 Поліщук Олег M Kyiv 03:18:37 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
Шевченко Олександр M Kyiv DNS 30-39 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
651 Мокрий Юра M Lviv 04:31:31 18-29 26"підвіс
652 Здирко Юра M Lviv DNF 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
665 Гримнак Юра M Komarno 04:39:35 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
653 Гайда Юрій M Lviv 05:10:00 30-39 ТТК "Вулкан" IronHutsul шосейний/циклокрос/турінг
654 Дорофеєв Віталій M Lviv 04:51:59 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
655 Suykov Alex M Lviv 03:36:39 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
Дудра Олег M Lviv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
656 Pasko Mykola M Sokal 05:13:53 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Анісімов Ігор M Lviv DNS n/a інше
657 Farat Oksana F Lviv 06:13:20 30-39 Равлики і Зварйовані Туристи 26" хардтейл
357 Замичковський Ярослав M Bila Tserkva 05:25:05 18-29 In Velo Veritas фікс/сінглспід
658 Хмельницкий Богдан M Kyiv DNS 30-39 Kyiv Cycling Squad шосейний/циклокрос/турінг
659 Крусь Сергей M Varash 03:41:23 18-29 РАЕС Team шосейний/циклокрос/турінг
661 Pankiv Olha F Lviv 04:31:30 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
7004 Няй Зиновій M Lviv 04:15:00 40-49 Lviv Bicycle Club 26" хардтейл
Возняк Вадим M Lviv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
662 Серновський Олег M Lviv 05:36:43 n/a Motsni 27,5" хардтейл
Осередчук Ігор M Komarno DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
663 Гуньовський Тарас M Lviv 05:36:44 30-39 Motsni шосейний/циклокрос/турінг
Веремійчик Андрій M Chernivtsi DNS 40-49 BikeCenter шосейний/циклокрос/турінг
Bubela Volodymyr M Kyiv DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
664 Мороз Вячеслав M Kyiv 06:09:27 n/a 26" хардтейл
667 Циганаш Віталій M Кропивницький 04:18:15 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Protsiv Nazar M Lviv DNS 30-39 Bicycle Sport Touristic шосейний/циклокрос/турінг
903 Kharytynytch Inna F Vinnytsia 04:00:27 18-29 Велойожики 29"хардтейл/28"гібрід
Ясинецький Вячеслав M Vinnytsya DNS 18-29 ВелоЙожики 29"хардтейл/28"гібрід
722 Stadnik Oleksandr M Lviv 06:27:56 18-29 n/a n/a
723 Turyk Taras M Lviv DNF n/a n/a n/a
710 Токар Петро M Долина 03:51:15 30-39 26" хардтейл
679 Рабаев Максим M Kyiv DNS 18-29 VeloGO.com.ua шосейний/циклокрос/турінг
Skorupskyi Maksym M Lviv DNS n/a 29"підвіс
699 Шак Дем'ян M St. Sambir 05:06:45 18-29 27,5" хардтейл
685 Білецький Віктор M Stryy 05:52:56 18-29 26" хардтейл
7005 Шевчук Мар'ян M Lviv 04:15:00 30-39 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
Алексей Касьянов M Kyiv DNS 18-29 SkyFitness - GRAWE cycling team шосейний/циклокрос/турінг
Serov Alex M Kyiv DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
683 Мороз Тарас M Lviv 03:17:56 30-39 Рясне team 26" хардтейл
704 Олексій Кочін M Kharkiv 02:40:25 30-39 SkyFitness - GRAWE cycling team шосейний/циклокрос/турінг
701 Бакуринский Борис M Kyiv 02:40:25 30-39 SkyFitness - GRAWE cycling team шосейний/циклокрос/турінг
702 Ерёменко Игорь M Kyiv DNF 30-39 SkyFitness-GRAWE cycling team шосейний/циклокрос/турінг
684 Gamar Oksana F Lviv 06:21:33 18-29 РАВЛИКИ 26" хардтейл
Матвеев Максим M Odesa DNS 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
703 Орлов Артем M Kyiv 03:03:41 18-29 SkyFitness - GRAWE cycling team шосейний/циклокрос/турінг
199 Pishnamazzada Nijat M Kyiv 05:55:05 18-29 26" хардтейл
691 Степанський Дмитро M Kyiv 04:59:03 50-59 27,5" хардтейл
707 Циганюк Олександр M Ternopil 05:22:13 <18 26" хардтейл
557 Бойчук Влодко M Lviv DNS 18-29 ZernoVita 26" хардтейл
688 Барко Максим M Лохвиця 05:05:59 18-29 26" хардтейл
690 Василів Ігор M Lviv 07:36:36 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
694 Hryhorashyk Mykhailo M Chernivtsi 05:46:28 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
Smirnov Dima M Lviv DNS 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
692 Matchyshyn Andriy M Lviv 05:07:06 30-39 Matchoffice 26" хардтейл
695 Панченко Єгор M Kyiv 02:43:54 30-39 Cycling Brothers шосейний/циклокрос/турінг
696 Вакульський Олександр M 04:11:44 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
799 Мельник Євгеній M Kyiv 05:10:30 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
697 Дідик Максим M Lviv 05:07:10 18-29 Didyk Guitar фікс/сінглспід
736 Безпалько Євгеній M 04:28:10 18-29 26"рігід
Мартинів Володимир M Ternopil DNS 18-29 29"рігід
Tanovskiy Maksym M Ternopil DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Goral Mieczyslaw M Lviv DNS 40-49 Trilewy шосейний/циклокрос/турінг
755 Antoshkiv Oleg M Ivano-Frankivsk 03:30:34 40-49 Velo-Stalker шосейний/циклокрос/турінг
711 Нестеренко Олександр M Lviv 07:17:43 30-39 ZernoVita 27,5" хардтейл
712 Mosesian Armen M Kyiv 03:34:50 40-49 Kyiv Bicycle Club інше
713 Shevchuk Oleksandr M Kyiv 03:22:49 18-29 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
807 Файніцький Володя M Ternopil 04:32:19 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
714 Гончарук Константин M Odesa DNF 18-29 26"рігід
715 Trofimova Anna F Lviv DNS 30-39 26"підвіс
Бондарчук Віктор M Varash DNS 18-29 PAEC team шосейний/циклокрос/турінг
717 Лахтадыр Дмитрий M Боярка 02:58:21 18-29 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
Франкевич Андрій M Lviv DNS 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
718 Дворецький Ярослав M Lviv 04:58:00 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
888 Біляковський Володимир O Lviv 05:57:21 18-29 26" хардтейл
720 Polonskyi Ihor M Mykolayiv 03:46:46 18-29 29"рігід
724 Бевз Олександр M Lviv 03:56:40 40-49 Corevalue шосейний/циклокрос/турінг
725 Кашевко Володимир M Ivano-Frankivsk 03:30:55 40-49 Iron Team Cadence шосейний/циклокрос/турінг
726 Chychkevych Bohdan M Lviv 04:13:43 30-39 26" хардтейл
727 Goodkov Sergey M Odesa 04:54:58 30-39 Нет ручек, нет рук шосейний/циклокрос/турінг
Куровець Себастіан M Lviv DNS n/a Біофуд шосейний/циклокрос/турінг
728 Лукасевич Володимир M Lviv 04:55:32 18-29 Грайливі пундики 27,5" хардтейл
729 Двуреченський Олександр M Lviv 04:12:17 30-39 LvivTRX шосейний/циклокрос/турінг
730 Лялюк Олександр M Zhydachiv 04:24:36 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
731 Чарномський Сергій M Lviv DNS 30-39 LvivTRX 26" хардтейл
732 Біда Андрій M Lviv 04:18:52 30-39 LvivTRX шосейний/циклокрос/турінг
689 Білинський Юрій M Lviv 04:55:47 50-59 Зварйовані туристи шосейний/циклокрос/турінг
733 Laktionov Oleksandr M Kherson 03:47:07 50-59 digicom cycling team шосейний/циклокрос/турінг
734 Сорокевич Максим M Lviv 05:23:27 30-39 LvivTRX 26" хардтейл
Цигилик Юра M Lviv DNS 18-29 27,5" хардтейл
737 Shkoropad George M Lviv 05:04:16 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
738 Радчук Віталій M Lutsk 05:05:11 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
745 Cherviakov Roman M Odesa 04:40:58 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
785 Батийовський Андрій M Lviv 05:12:16 n/a 26" хардтейл
761 Вербенко Паша M Vinnytsia 03:40:52 30-39 Якушинці FOREVER 27,5" хардтейл
739 Garvas Taras M Lviv 05:19:59 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
760 Коротина Ирина F Yuzhnoukrayinsk 07:03:27 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
181 KLYMKOVYCH OLEKSANDR M Ivano-Frankivsk 03:26:20 18-29 IRON TEAM CADENCE шосейний/циклокрос/турінг
Сімонов Володимир M Lviv DNS 30-39 26" хардтейл
Gryga Taras M Khmelnytskyi DNS 30-39 BIG TREE ride 27,5" хардтейл
Малиголовка Богдан M Boryslav DNS n/a 29"хардтейл/28"гібрід
740 Shostak Vlad M Lutsk 03:45:03 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
741 Гаркач Міша M Chortkiv 03:09:17 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
358 Lysyk Stanislav M Lutsk 03:54:09 18-29 Rover Band 26" хардтейл
742 Lysyk Kostyantyn M Lutsk 03:54:09 18-29 Rover Band 26" хардтейл
Овчаренко Андрiй M Odesa DNS 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
743 Kutuzov Ivan M Lviv 04:54:14 30-39 Грайливі Вело-Пундики 26"рігід
744 Чалий Михайло M Lviv 05:02:07 n/a Грайливі Вело-Пундики 29"хардтейл/28"гібрід
Гнезділов Андрій M Yuzhnoukrayinsk DNS 40-49 Каскад ГЕС - ГАЕС шосейний/циклокрос/турінг
748 Леськів Юрко M Lviv 06:31:45 30-39 26" хардтейл
953 Фікташ Юрій M Lviv 04:02:50 40-49 n/a n/a
749 Бірюкова Вікторія F Bila Tserkva 05:26:26 18-29 In Velo Veritas 29"хардтейл/28"гібрід
750 Denysiuk Sergiy M Bila Tserkva DQ 30-39 In Velo Veritas 29"підвіс
756 Демченко Игорь M Odessa 03:58:05 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
751 Гірчук Андрій M Kyiv 03:23:12 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
752 Левитов Константин M Kyiv 03:28:19 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
753 Пікуль Ярослав M Bila Tserkva 04:10:14 18-29 In Velo Veritas шосейний/циклокрос/турінг
754 Brylenko Oleksandra F Kyiv 04:27:42 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
781 Гарматій Мирко M Lviv 05:09:17 18-29 26" хардтейл
Brychuk Pavlo M Lviv DNS 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
816 Дяків Ростислав M Lviv DNS 30-39 26" хардтейл
парубочий Віталій M Lviv DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
Kalgin Roman M Полонне DNS 30-39 27,5" хардтейл
757 Хижняк Ігор M Kyiv 03:27:52 40-49 GIANT Ukraina шосейний/циклокрос/турінг
Гикалюк Саша M Odesa DNS 30-39 інше
Синишен Олександр M Ivano-Frankivsk DNS 18-29 Velo-Stalker 29"підвіс
160 Rud Igor M Lviv 06:31:45 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
758 Куць Андрій M Хмельницький 06:42:28 30-39 Бундестім 26" хардтейл
Lys Nazar M Lviv, Ukraine DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
759 Zherebetskyi Yurii M Lviv 06:42:28 18-29 Бундестім 26" хардтейл
839 Куксінов Сергій M Узин 02:53:37 40-49 In Velo Veritas шосейний/циклокрос/турінг
Кондрат Михайло M Ivano-Frankivsk DNS n/a 29"підвіс
828 Bekirov Amet M Бахчисарай 08:58:03 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
762 Шманьов Микола M Ternopil 03:40:29 40-49 ОЗОН 29"підвіс
Бойда Роман M Lviv DNS n/a 26" хардтейл
764 Митрофанов Богдан M Lviv 05:00:53 18-29 27,5" хардтейл
763 Митрофанов Олег M Lviv 05:33:23 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
Федан Микола M DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
131 Babiy Igor M Lviv 05:14:03 18-29 ZoomSupport 29"хардтейл/28"гібрід
765 Гуняк Олексій M Lviv DNS 18-29 27,5" хардтейл
780 Федан Мар'ян M Підбірці 03:49:07 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
766 Бойко Мар'ян M Lviv 04:29:03 18-29 Pidbirtsi Team 29"хардтейл/28"гібрід
768 Чугуєвець Орест M Lviv 04:43:29 18-29 26" хардтейл
769 Solodyankin Yaroslav M Lviv 03:24:00 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
770 Stolbovyi Andriy M Lviv 04:40:46 18-29 Heart Inside Team фікс/сінглспід
773 Dalhoff Jakob M Копенгаген 05:17:07 40-49 Matchoffice 29"хардтейл/28"гібрід
771 Юрий Клим M Kyiv DNF 30-39 KliMTeam шосейний/циклокрос/турінг
772 Скульський Дмитро M Ternopil 03:38:31 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
774 Мірошниченко Андрій M Chernivtsi DNF 30-39 26"рігід
Lviv Oner M Lviv DNS n/a фікс/сінглспід
775 Шредер Алексей M Lviv DNS n/a Matchoffice 29"хардтейл/28"гібрід
776 Шпак Володимир M Lviv 07:21:01 30-39 Matchoffice 26" хардтейл
786 Onyshko Andriy M Lviv 05:22:21 n/a 26" хардтейл
778 Bardysh Volodymyr M Nadvirna DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
779 Верланов Михайло M Lviv 05:03:02 30-39 Грайливі Вело-Пундики 26" хардтейл
848 Марущак Олег M Lviv 03:50:41 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
793 Соболта Олег M Chervonohrad 05:27:58 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
782 Medvid Vasyl M Городок 04:55:11 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
407 Крамченко Олег M Lviv 04:38:08 18-29 - 29"хардтейл/28"гібрід
801 Качиков Олександр M Kherson 03:59:45 18-29 digicom cycling team шосейний/циклокрос/турінг
783 Markov Yuriy M Zhovkva 03:56:54 18-29 Zhovkva 29"хардтейл/28"гібрід
784 Chernov Roman M Ivano-Frankivsk 04:46:50 40-49 26" хардтейл
787 Павельчук Ігор M Lviv 04:28:47 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
803 Паламарчук Андрій M 02:58:31 18-29 digicom cycling team 29"хардтейл/28"гібрід
804 Клiмов Олексій M 03:07:13 40-49 digicom cycling team 29"хардтейл/28"гібрід
802 Кононов Анатолій M DNF 40-49 digicom cycling team 29"хардтейл/28"гібрід
812 Брусник Александр M Odesa 03:40:38 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
788 Погребний Богдан M Lviv 04:12:48 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
789 Кузько Юрій M Lviv 05:17:35 30-39 26" хардтейл
790 Сімка Мирослав M Lviv 05:17:35 n/a 26" хардтейл
791 Руденко Микола M Севастополь 03:50:52 50-59 шосейний/циклокрос/турінг
792 Петров Олексій M Севастополь 03:11:46 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
794 Добушовський Роман M Lviv 03:38:31 30-39 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
795 Андрій Возняк M Lviv 04:07:45 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
161 Тишковець Ольга F Lviv 06:31:45 30-39 26" хардтейл
340 Формусяк Андрій M Lviv 05:22:38 18-29 Formus Service 26" хардтейл
796 Онищук Марія F Kyiv 06:32:27 18-29 26" хардтейл
797 Гундяк Віктор M Ivano-Frankivsk 04:20:56 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
705 Koval Oleh M Lviv 03:35:11 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Голубовський Роман M Novoyavorivsk DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
706 Taraday Petro M Lviv 03:56:50 50-59 tandem шосейний/циклокрос/турінг
798 Карп'юк Орест M Dubno 03:33:52 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
548 Rumyantsev Mark M Kyiv 03:58:27 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Гайдулян Андрей M Odesa DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
805 Батейко Іван M Вараш 05:02:08 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
Соловка Володя M Lviv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
808 Nechiporuk Ruslan M Kharkiv 04:07:07 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
851 Mykytyn Olena F Novoiavorivsk 06:59:01 18-29 Formus Service 26" хардтейл
952 Ігнатов Олександр M Lviv 05:26:58 30-39 n/a n/a
809 Голіней Максим M Lviv 06:02:59 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
361 Гринчук Андрей M Бердичів 03:43:31 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
580 Гнусин Денис M Нежин 02:52:39 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
810 Hrytsyk Ivan M Дубляни 05:51:52 30-39 Cypress 27,5" хардтейл
811 Ivanov Denis M Lviv 03:52:53 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
819 Voropayev Sergij M Lviv 05:38:37 30-39 26" хардтейл
813 Adamyak Andriy M Lviv 05:40:40 18-29 26" хардтейл
Savina Katerina F Odesa DNS 30-39 Palmyra Cycling Team шосейний/циклокрос/турінг
814 Лаврись Василь M Lviv 05:27:46 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
815 Smoliy Evgen M Zhovkva 04:41:11 18-29 Zhovkva 26" хардтейл
100 Ковальчук Андрій M Глухів 03:13:15 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
817 Комарницький Андрій M Lviv 05:02:54 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
173 Крупа Тарас M Lviv 04:11:18 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
818 Гайдар Ігор M Lviv 04:31:03 40-49 Новий Акрополь 26" хардтейл
820 Степаненко Костянтин M Slavutych-Tallinn DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
821 Парубочий Віталій M Lviv 05:27:45 n/a шосейний/циклокрос/турінг
Головецький Михайло M Борислав DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
955 Berezniak Maksim M Львів 03:56:10 18-29 n/a n/a
822 Сіромський Дмитро M Lviv 04:07:42 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
954 Kalinovska Viktoria F Київ DNS 18-29 n/a n/a
442 Mineyev Andrey M 04:02:36 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
823 Бондаренко Андрій M Lviv 04:31:11 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
836 Вельган Богдан M Lviv 05:27:44 30-39 26" хардтейл
830 Андріанов Дмитро M Lviv DNF n/a шосейний/циклокрос/турінг
172 Формусяк Юра M Lviv 06:58:47 18-29 Formus service 26" хардтейл
716 Краштан Євген M Lviv 05:17:14 40-49 VeloCity 26"підвіс
132 Atamaniuk Yurii M Lviv 06:11:11 18-29 ZoomSupport 29"хардтейл/28"гібрід
133 Kramar Anastasiia F 05:33:56 18-29 ZoomSupport 29"хардтейл/28"гібрід
134 Stuha Oksana F DNF 18-29 ZoomSupport 29"хардтейл/28"гібрід
135 Bortnovska Olha F DNF 30-39 ZoomSupport 29"хардтейл/28"гібрід
136 Vynnyk Oksana F DNF 18-29 ZoomSupport 29"хардтейл/28"гібрід
137 Kozitsyn Valentyn M Lviv 04:55:13 18-29 ZoomSupport 26" хардтейл
138 Haidash Yana F DNF 18-29 ZoomSupport 29"хардтейл/28"гібрід
139 Senko Taras M DNF 18-29 ZoomSupport 29"хардтейл/28"гібрід
140 Torkoniak Volodymyr M DNF 18-29 ZoomSupport 29"хардтейл/28"гібрід
141 Знак Оксана F DNF 18-29 ZoomSupport 29"хардтейл/28"гібрід
824 Воськало Максим M Lviv 03:30:49 18-29 Critical Mass 26"рігід
825 Лехновський Андрій M Дрогобич 04:12:49 30-39 26"підвіс
193 Bokalo Igor M Lviv 04:31:04 18-29 Nextbike Nextbike
Дмитрик Орест M Ternopil DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Andriy Senyshyn M Lviv DNS 30-39 26" хардтейл
835 Вельган Андрій M Lviv 05:27:44 18-29 26" хардтейл
826 Yastreb Roman M Lviv 03:35:49 30-39 26" хардтейл
Мрака Роман M Lviv DNS 40-49 Без команди 26" хардтейл
846 Перепелиця Дмитро M Lviv 04:18:39 40-49 BananaTeam 26" хардтейл
847 Шаргут Дмитро M Lviv 08:03:41 30-39 BananaTeam 26" хардтейл
Новосилецький Максим M Lviv DNS n/a Зубри Nextbike
Підлісний Ярослав M Lviv DNS 30-39 Зубри Nextbike
Бойцун Олег M Lviv DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
857 Терлецький Андрій M Zolochiv 04:25:14 18-29 26" хардтейл
Копоть Наталя F Новояворівськ DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
616 Skorokhid Yaroslav M Lviv 05:00:52 18-29 LeoDance шосейний/циклокрос/турінг
Романишин Ігор M Lviv DNS <18 ASTRA ISP 27,5" хардтейл
829 Притула Володимир M Lviv 05:47:51 18-29 26" хардтейл
156 Nosa Yaroslav M Lviv 03:57:49 <18 Fell Wolves шосейний/циклокрос/турінг
Petrunin Evgeniy M Lviv DNS n/a 26" хардтейл
849 Ковальчук Ирина F Lviv 08:03:41 30-39 26" хардтейл
831 Kapustynskyy Victor M Чаплі, Старосамбірський р-н DNS 30-39 26" хардтейл
832 Фіалка Ірина F Lviv DNF 18-29 інше
833 Platko Igor M Lviv 03:42:09 50-59 шосейний/циклокрос/турінг
834 Danilova Maria F Lviv 05:36:26 30-39 Батальйон арльонок шосейний/циклокрос/турінг
859 Корпало Павло M Львів 04:48:25 <18 Prestige team шосейний/циклокрос/турінг
188 Mokryy Andrew M Lviv 03:10:20 18-29 Time Pro Ukraine шосейний/циклокрос/турінг
837 Pilipenko Dmytro M Kyiv 04:16:44 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
7006 Кузьмінський Андрій M Lviv 04:15:00 40-49 Lviv Bicycle Club шосейний/циклокрос/турінг
840 Pekarska Anna F Lviv 04:56:37 18-29 27,5" хардтейл
841 Baturynska Marta F Lviv 05:12:50 18-29 26" хардтейл
842 Baturynskyy Yuriy M Lviv 04:59:11 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
470 Lev Yurij M Lviv 04:32:41 30-39 26" хардтейл
843 Волков Владислав M Vinnytsia DQ 18-29 27,5" хардтейл
178 Гоцко Володимир M Lviv 04:00:38 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
882 Кулагін Максим M Lviv 04:22:23 30-39 26" хардтейл
844 Duma Denys M Lviv 04:19:22 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
845 Михайло Накапелюх M Lviv 05:29:12 18-29 26" хардтейл
Olytska Svitlana F Polonne DNS n/a 27,5" хардтейл
896 Roy Julia F Lviv 05:27:17 18-29 26" хардтейл
423 Кожушко Дмитро M Zhovkva DNF 18-29 LYFK /Lviv region шосейний/циклокрос/турінг
850 Ващук Петро M Lviv 04:57:35 18-29 Грайливі Вело-Пундики 29"рігід
Обуханич Юрій M Lviv DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
157 Жаворонок Денис M Vinnytsya 06:01:42 18-29 ВелоЙожики 26"підвіс
852 Юзвін Назарій M Ternopil 03:42:08 18-29 Addicted шосейний/циклокрос/турінг
864 Шушпанова Альона F Lviv 07:14:53 n/a Gorgany 26" хардтейл
198 Koshovsky Oleg M L'viv 05:09:57 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
872 Matvieiev Maksim M Odesa 04:08:09 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
853 Боднарський Олег M Lviv 03:57:33 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
855 Krashtan Alexander M Kyiv 06:04:50 40-49 (f) Follow The Green Helmet Nextbike
878 Музичка Тарас M Lviv 03:54:27 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
854 Matchyshyn Volodymyr M Novoiavorivsk 04:37:00 30-39 Cypress 27,5" хардтейл
317 Konoval Andrii M Lviv 05:23:53 18-29 26" хардтейл
856 Knight Ryan M Eureka 05:44:36 n/a 26" хардтейл
858 Mikaielian Ruslan M Kyiv 02:54:31 18-29 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
867 Пац Роман M 06:28:40 18-29 26" хардтейл
863 Korytskyi Maksym M Kyiv 04:45:26 30-39 26" хардтейл
861 Zdrogov Oleksandr M Lviv DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
719 Нагорна Вікторія F Kyiv 03:43:10 18-29 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
862 Калічинський Андрій M Zhovkva 02:54:46 40-49 ВелоСокаль шосейний/циклокрос/турінг
865 Bejger Peter M San Francisco 07:34:52 n/a 26" хардтейл
866 Godlevska Polina F Lviv 03:35:12 30-39 TRILEWY шосейний/циклокрос/турінг
870 Парасюк Ігорь M Dubno 05:33:41 30-39 ВІД&КО 26"підвіс
868 Хома Богдан M Lviv 05:07:33 n/a шосейний/циклокрос/турінг
869 Гавришкевич Володимир M Lviv 05:03:04 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
Жирков Павло M Lviv DNS ≥60 Тандем 26" хардтейл
709 Mykhalevych Ihor M Lviv 03:58:42 40-49 SHYPSHYNA RUN CLUB шосейний/циклокрос/турінг
871 Парасюк Таня F Dubno 04:31:09 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
883 Derkach Roman M Lviv 06:43:00 30-39 27,5" хардтейл
459 Крижановський Олександр M Lviv 05:23:54 30-39 26" хардтейл
873 Шевцов Юрій M Kyiv 03:38:44 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
Беспаленко Андрій M Lviv DNS n/a 26"підвіс
Ярошевич Василь M Lviv DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
906 Romaniv Marko M Lviv 04:52:14 n/a шосейний/циклокрос/турінг
Янчишин Володя M Lviv DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
876 Чван Марія F Kyiv 06:08:55 30-39 Kyiv Cycling Squad шосейний/циклокрос/турінг
Лук'яненко Олександр M Славута DNS 18-29 Шприха 26" хардтейл
874 Ленько Тарас M Ivano-Frankivsk 04:38:41 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
877 Зайшлий Роман M Lviv 06:21:14 30-39 27,5" хардтейл
285 Сорока Ярослав M Ivano-Frankivsk 03:11:40 18-29 MTBBike Specialized Team 29"підвіс
Куликалов Денис M Kyiv DNS 18-29 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
Гольовський Андрій M Lviv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
806 Котенко Іванка F Lviv 07:58:19 30-39 26" хардтейл
164 Погібко Олександр M Odesa 03:16:02 30-39 Palmyra cycling team шосейний/циклокрос/турінг
Формусяк Юрій M DNS <18 Formus service 26" хардтейл
Сало Дарій M Lviv DNS n/a 26" хардтейл
Близнюк Вячеслав M Lviv DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
879 Башко Андрій M Золочів 04:25:14 18-29 26" хардтейл
881 Labas Svitlana F Odesa 07:57:14 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
Скостарєв Ігор M Lviv DNS n/a 27,5" хардтейл
880 Вовк Сергій M Lviv 03:42:48 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
898 Босенко Зоряна F Lviv DNF 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
885 Гаврилко Іван M Lviv 05:03:56 30-39 28 гайдамацька бригада ім. В. Змієнка 26" хардтейл
Шемпуля Юрій M Stryy DNS 40-49 CycloStriy 29"хардтейл/28"гібрід
887 Титаренко Станислав M Kharkiv 02:52:39 ≥60 Харьков Мастерс шосейний/циклокрос/турінг
884 Savchenko Oksana F Rivne DNF 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
187 Шишкін Антон M Lviv 04:54:23 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
255 Єгіазарян Георгій M Kyiv 02:44:33 18-29 Roadbook шосейний/циклокрос/турінг
Lukashkin Volodymyr M Lviv DNS 30-39 26" хардтейл
Seyfullyav Elmir M Chortkiv DNS 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Щерба Павел M Lviv DNS n/a Transkarpaty 29"підвіс
886 Shamakhin Roman M Lviv 03:22:29 30-39 Lviv Bicycle Club 26" хардтейл
111 Ліхновська Анна F Lviv 07:00:07 18-29 Lviv Bicycle Club 26" хардтейл
893 Makarevych Mykhaylo M Lviv 03:37:47 18-29 Athlete with MS фікс/сінглспід
905 Uzun Illia M Lviv 04:22:52 <18 шосейний/циклокрос/турінг
183 Наявко Роман M Луцьк 03:31:21 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
889 Коберник Михайло M Lviv 05:12:54 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
890 Kotenko Roman M Lviv 07:58:19 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
892 Garus Patryk M Ivano-Frankivsk 02:59:22 <18 Старт шосейний/циклокрос/турінг
Trofimiuk Emil M Lviv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
891 Шиян Олександр M Lviv 03:18:18 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Petelytskiy Yuriy M Verhobuz DNS <18 шосейний/циклокрос/турінг
894 Зборовський Андрій M Zhydachiv 04:41:51 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
895 Lozytskyy Bohdan M Lviv 03:08:20 30-39 LittleBigCycling шосейний/циклокрос/турінг
158 Палій Юрій M Lviv 03:40:59 30-39 TRILEWY шосейний/циклокрос/турінг
897 Коржос Богдана F Мукачево 04:59:23 n/a 26" хардтейл
956 Руденко Владислав M Киiв 03:04:01 18-29 n/a n/a
Rusin Ivan M Свалява DNS n/a 29"хардтейл/28"гібрід
901 Фурсов Антон M Kyiv 02:50:56 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
899 Сікорський Ігор F Kyiv 02:43:53 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Батюхов Денис M Donetsk DNS 30-39 Leader, Tacx, KHS шосейний/циклокрос/турінг
Заіка Василь M Kyiv DNS 40-49 Leader, Tacx, KHS шосейний/циклокрос/турінг
182 Khmarenko Vasyl M Lviv DNS n/a Tri Lewy шосейний/циклокрос/турінг
Dmitry Stetsyuk M Rivne DNS 30-39 Stetsyuk team шосейний/циклокрос/турінг
Novichkov Anton M Lviv DNS 30-39 26" хардтейл
Пижик Діма M Rivne DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
184 Могила Ігор M Lviv 05:17:19 18-29 27,5" хардтейл
185 Василь Капущак M Kyiv DNF 30-39 Cannondale Ukraine шосейний/циклокрос/турінг
186 Vergeles Anna F Kyiv 03:22:02 30-39 Specialized Ukraine Team шосейний/циклокрос/турінг
189 Калитюк Платон M Kyiv 03:56:34 18-29 In Velo Veritas 29"хардтейл/28"гібрід
190 Паньківський Володимир M Lviv 02:50:21 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
148 Казакова Леся F Lviv 08:02:16 30-39 26" хардтейл
Шатковський Валерій M Zhytomyr DNS 50-59 EKTA 29"хардтейл/28"гібрід
Маньковський Спартак M Lviv DNS 30-39 Cypress шосейний/циклокрос/турінг
191 Каралюс Володимир M Lviv 04:13:31 30-39 26" хардтейл
192 Пастух Игорь M Zhytomyr 03:57:13 ≥60 ЕКТА шосейний/циклокрос/турінг
194 Сав'як Роман M Lviv 05:38:47 30-39 Nextbike Nextbike
195 Сав'як Ростислав M Mykolaiv Lviv reg. 04:00:16 40-49 Nextbike 29"хардтейл/28"гібрід
196 Budenkevych Ostap M Lviv 06:02:21 18-29 Nextbike шосейний/циклокрос/турінг
197 Koshovskya Olha F L'viv 05:09:53 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
163 Zagorodiy Oleg M Kyiv 04:29:07 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
Петришин Степан M Львів DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
166 Сахно Дмитрий M Donetsk 04:04:16 18-29 26" хардтейл
168 Нікітюк Віктор M Київ 04:16:28 50-59 ЕКТА шосейний/циклокрос/турінг
165 Мацан Михайло M Трускавець DQ 30-39 27,5" хардтейл
174 Паращенко Артем M Kyiv 03:03:40 18-29 Cadence 90 шосейний/циклокрос/турінг
167 Кузьменко Володимир M Львів 05:05:03 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
169 Григорян Валентина F Lviv 07:17:43 40-49 ZernoVita 26" хардтейл
170 Шевців Євген M Жовква DQ 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
171 Дзю Євгенія F Київ 06:03:02 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
149 Гасюк Марко M Львів 05:12:39 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Ісик Сергій M Львів DNS 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
150 Yaremchenko Alex M Lviv DNF 18-29 Racoon Can Code 26"підвіс
152 Sofiyan Iryna F Lviv DNF 18-29 Racoon Can Code 26" хардтейл
154 Mykytyn Nataliya F Lviv DNF 18-29 Racoon Can Code 26" хардтейл
Кравченко Олена F Львів DNS 18-29 26" хардтейл
Кобель Володимир M Луцьк DNS n/a 29"хардтейл/28"гібрід
Гоцко Юрій M Львів DNS 30-39 26" хардтейл
Козирін Вадим M Львів DNS 40-49 26" хардтейл
151 Spivak Veronika F Львів DNF 18-29 Racoon Can Code 26" хардтейл
153 Дмітрієва Яна F Львів DNF 18-29 Racoon Can Code 26" хардтейл
155 Марушкевич Марян M Lviv DNF 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
Drapey Dmytro M Lviv DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг
176 Козій Андрій M Пустомити 04:08:10 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
179 Гладець Андрій M Жидачів 06:17:03 30-39 26"підвіс
Mikhel Oksana F Львів DNS 18-29 інше
Hak Bohdan M Lviv DNS 18-29 29"хардтейл/28"гібрід
159 Качмар Остап M Lviv 04:40:51 30-39 26" хардтейл
902 Чередніченко Дмитро M 04:55:20 n/a шосейний/циклокрос/турінг
904 Mamchuk Yaroslav M Lviv 04:03:13 18-29 шосейний/циклокрос/турінг
907 Белов Алексей M 05:06:26 n/a n/a n/a
908 Сніжинська Марія F 06:53:17 n/a n/a n/a
909 Потапенко Сергій M 03:51:18 n/a n/a n/a
910 Дьячук Дмитрий M DNF n/a n/a n/a
911 Мозуль Юрій M 06:12:47 n/a n/a n/a
912 Литвин Віктор M 03:37:47 n/a n/a n/a
913 Лис Назар M 04:36:06 n/a n/a n/a
914 Батюхов Денис M 02:40:24 n/a n/a n/a
915 Мордзик Вячеслав M 04:40:24 n/a n/a n/a
916 Устянич Віталій M 04:49:49 n/a n/a n/a
917 Яворський Кирил M 03:40:54 n/a n/a n/a
918 Горбковий Віталій M 04:29:20 n/a n/a n/a
919 Петелицький Юрій M 05:19:09 n/a n/a n/a
920 Філін Дмитро M 02:58:18 n/a n/a n/a
921 Гнездилов Никита M 05:18:18 n/a n/a n/a
922 Падалко Вадим M 04:50:34 n/a n/a n/a
923 Гелета Тарас M 03:53:44 n/a n/a n/a
924 Середницький Павло M 04:47:37 n/a n/a n/a
925 Маньковський Спартак M Lviv 05:09:52 n/a n/a n/a
926 Паркасевич Марія M 05:22:24 n/a n/a n/a
927 Дідковський Ігор M 05:22:00 n/a n/a n/a
928 Готско Юрій M 05:08:40 n/a n/a n/a
929 Мазуркевич Андрій M 06:08:58 n/a n/a n/a
930 Лукяненко Олександр M 04:46:07 n/a n/a n/a
931 Домбровський Ярослав M 04:48:21 n/a n/a n/a
932 Копоть Наталя F DNF n/a n/a n/a
933 Бойда Роман DNF n/a n/a n/a
934 Тимчишин Володимир 04:23:34 n/a n/a n/a
935 Тановський Назар 03:47:44 n/a n/a n/a
936 Тановський Максим 04:07:02 n/a n/a n/a
938 Шемпуля Юрій 03:43:10 n/a n/a n/a
939 Крохмальний Віталій 04:01:45 n/a n/a n/a
940 Бабинський Антоній DNF n/a n/a n/a
941 Стецюк Дмитро 02:42:05 n/a n/a n/a
942 Пижин Дмитро 05:26:00 n/a n/a n/a
943 Рак Богдан 05:41:39 n/a n/a n/a
944 Завалін Дмитро 07:06:44 n/a n/a n/a
948 Жуковський Петро M 02:43:50 n/a n/a n/a
 

Номер Ім'я Стать Місто Час Вік
Гембаровська Люба F Львів DNS 40-49
Samolyuk Tim M Rivne DNS 18-29
Поліщук Олег M Kyiv DNS 40-49
Belous Sergey M Харьков DNS 30-39
Zamana Egor M Київ DNS 18-29
Біда Андрій M Lviv DNS n/a
Fostyak Zoryan M Львів DNS 18-29
Фiлiн Дмитро M КиЇв DNS n/a

Коментарі


Для  інформації учасникам Львівської сотки. На участку  дороги Сокільники-Щирець ТзОВ  ОНУР прокладено нове асфальтне покриття. На участку дороги Велика Горожанка- Комарно в 2017 р.закінчено ремонт дороги і прокладення нового асфальтного покриття.

Ремонт дороги Комарно -Велика Горожанка проводила компанія " Автомагістраль"- Одеса.

Одесситам скидка на участие???

Маю надію, що цей ремонт набагато кращий, ніж минулої весни по Поясу Слави в Одеській області:)

Обов'язково перевіримо якість дорожнього покриття і розповімо про результати

хех, у нас поклали в минулому році осінню асфальт, новий, 2 слои - оце зараз катаю - уже краї відколюються...

До уваги учасників які прийняли рішення стартувати не тільки у Львівській сотці, але й спробувати себе на 200. Реєстраційну форму для участі в 200 потрібно заповнювати в латинській транскрипції, так як у закордонному паспорті. Дякую.
Чи можна переслати групі киян, учасників сотки, що вже зареєструвалися, новою поштою проплачені номерки? або забрати у суботу перед стартом. Бо не зможемо забрати їх у п'ятницю. Що робити, допоможіть пліз. Їдемо перший раз, потягом п'ятнично-суботнім Київ-Львів

Отримаєте зранку на старті.

Вранці в суботу на площі Ринок біля Ратуші. Можете заздалегідь повідомити свої номера, ми їх відкладемо окремо.

Дякуємо за підтримку.


А з якого, вибачте, переляку такий рух? До старту майже два місяці. Може гречку тепер дають на старті? Чи вже хтось стартував? Так не чесно. І з приводу "electro" також ... Сподіваюсь, що це чийсь невдалий жарт.

Дивлячись з якого боку на це подивитись. Що до електро...
Для людей з обмеженими можливостями що мріють взяти участь у перегонах та з відомих причин не можуть собі цього дозволити, це поважна причина включити велосипеди з електро приводом.
І медаль отримати як і всі. 
Все інше немає значення.

"електро" не отримує медалі

Чи потрібно вказувати прізвище як в паспорті під час реєстрації, чи можна позивний вказати?

Потрібні паспортні дані, для оформлення страхівки

Потрібно, як у паспорті.

кирилицею чи латиницею? чи немає значення? бо бачу що і на латиниці зареєструвались

Сотка - немає значення. 200+км - тільки латиниця

Як зареєструвати підлітка (14 років) на Львівську сотку. Що для цього потрібно і яка вартість ?

Такого юного учасника, хіба у супроводі когось з батьків або родича.

А якщо у мене гібрид на 28", але я замінив амовилку на жорстку, і тепер це впринципі ригід 29" адже обод 28" і 29" один і той же. Яку категорію тоді обрати? Чи окремого заліку по категоріях велосипедів не буде? 

Коли остаточно визначитеся, на чому їдете - відредактуйте у власному профілі. Бажано перед заїздом :)

Перед заїздом не вийде, тільки до кінця реєстрації

Окремого заліку по категоріям на Львівській сотці немає і ніколи не було

Станом на сьогодні з більш як 500 зареєстрованих учасників маємо 5 трансгендерів))), а можливо ці люди присто не визначилися зі статтю. Будь ласка перевірте свою реєстрацію.

А що із номерами де вони, останні реєстрації без номерів? Яке обмеження на кількість учасників?

Учаснику присвоюється номер після повної оплати участі. Поки участь не оплачена, учасник відображаєтиься без номера. Самі стартові пакети видаватимуться напередодні заходу.

Шановні учасники. Ми вже зверталися до вас з проханням реєструватися за своїми справжніми іменами та прізвищами. Це потрібно для оформлення страхового поліса. Дякуємо за розуміння.

Щось я в класифікаціях ваших заплутався. Велосипед: колеса 28", кермо палка з рогами, вилка тверда, багажник. То в яку категорію він попадає?

шосейний/циклокрос/турінг

...а якщо рама сталева, педалі зелені і дзвіночок справа на кермі?

Індефікуєте як "інше" )))

На Львівську сотку зареєструвалося значна кількість дівчєт зі Львова))) Дівчатка, а мо ще і на двіста спробуєте?

Зареєструвалась на сотку, але обставини змінились. Не можу їхати. Продаю реєстрацію 290 грн. Пишіть в фейсбук

Раніше я запитував: "Як зареєструвати підлітка (14 років) на Львівську сотку. Що для цього потрібно"

Отримав відповідь: "Такого юного учасника, хіба у супроводі когось з батьків або родича"

Батько зареєстрований і буде брати участь. Запитання залишилося відкритим: Як зареєструвати сина 14 років ? Хтось може дати вичерпну відповідь.


Так само як і дорослого

Доброго Дня. Номер можна буде забрати на старті, чи буде можливість завчасно отримати. Бо якщо 1000 людей прийдуть перед стартом отримати номер - то на площі буде невеличкий велосипедний ранковий колапс)

Доброго Дня.

"2018.05.04

  • 10:00-20:00 видача стартових пакетів.

2018.05.05

  • 8:00 - 10:10 підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  ( пл. Ринок 1 )"

Доброго дня,
Цитата: "2018.05.04 10:00-20:00 видача стартових пакетів."

а де саме їх видають сьогодні? там же на пл. Ринок 1? Біля ратуші чи всередині?


https://lvivbicycle.club/articles/50