Image

XII Львівська Сотка

08.05.2021 10:20 86 722
Lviv
Головна велоподія Західної України.

Статистика

Івент, котрий об'єднує «лосів» і «матрасників», власників гірських і шосейних велосипедів, фіксів і лігерадів, любителів позмагатися і порелаксувати.

Можливість викластися по повній і встановити новий рекорд «Сотки» або просто отримати задоволення від маршруту у компанії старих чи нових друзів.

Ліміт: 1000 учасників.

ВІДГУКИ: >> 2010 >> 2011 >> 2012 >> 2013 >> 2014 >> 2015 >> 2016 >> 2017 >> 2018: (FB / протокол) >> 2019: (FB / протокол) >> 2020: (FB / протокол)

Львівська Сотка/ДвохСотка F.A.Q.

FACEBOOK

TREK 100    

2021.05.06

  • 15:00-19:00 видача стартових пакетів

2021.05.07

  • 11:00-18:00 видача стартових пакетів

2021.05.08

  • 7:45 - 10:10 підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (пл. Ринок 1)
  • 10:20  старт (пл. Ринок)
  • 10:20 - 10:55 парад учасників присвячений Дню міста Львова
  • 10:55-11:00 санітарна пауза
  • 11:00 технічний старт 1ххх та 1, 2, 3
  • 11:07 технічний старт 2ххх та 101,102,103
  • 11:12 технічний старт 3ххх
  • 11:17 технічний старт 4ххх
  • 11:50  відкриття КП1 (30 км)
  • 12:30  відкриття КП2 (77 км)
  • 12:41  відкриття Гірського фінішу (84 км)
  • 13:00  відкриття фінішу (Брюховичі)
  • 13:16  закриття КП1 (30 км)
  • 15:00-15:30 нагородження
  • 16:40  закриття КП2 (77 км)
  • 17:00  закриття Гірського фінішу (84 км)
  • 18:00  закриття фінішу

Вартість участі:

  • 15/03 (15:00) - 21/03  380грн
  • 22/03 - 4/04  430грн
  • 5/04 - 18/04  460грн
  • 19/04 - 2/05 520грн
  • 3/05 - 6/05 (12:00)  600грн
  • на старті     700грн

 

Розподіл стартових номерів:

Номери 1, 2, 3 та 101, 102, 103 — призери попереднього року
Номер 100 — переможець лотереї
1ххх - аматори шосе хлопці. Залік УАТ. (УВАГА! необхідна ліцензія.  Як оформити ліцензію UCI для участі в рейтингу Українського Аматорського Туру )
2ххх - всі дівчата шоссе (УАТ + інші)
3ххх - аматори шосе хлопці. Без УАТ.
4ххх - всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)

*Може бути відкориговано, при перевищенні лімітів категорії або змін карантинних обмежень.

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

Номер Ім'я Стать Місто Вік Команда Професійний рівень (час) Велосипед УАТ?
3001 Salahay Volodymyr M Lviv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Якімов Микола M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4001 Яциник Володимир M Lviv 30-34 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3002 Полонський Ігор M Mykolaiv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3003 Shevchuk Mykola M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3540 Тарасюк Роман M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3005 Petrakov Petro M Kyiv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3539 Kostiuchenko Serhii M Lviv n/a 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3007 Шаргут Діма M Lviv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4002 Друзюк Володимир M Львів 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4003000 Главацький Назар M Komarno 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4014 Вельган Андрій M Lviv 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1001 Сікора Евген M Kyiv 50-59 550015 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4006 Гордійчук Юрій M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
1002 Добосевич Ярослав M Lviv 19-29 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Федорчук Андрій M Lviv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3008 Ткачов Олексій M Обухів 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1003 Скорий Андрій M Київ 35-39 BFCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4008 Bakhmat Maksym M Львів 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4009 Філюрський Анатолій M Хмельницький 50-59 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3538 Вишинський Дмитро M Золочів 35-39 Кураж 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3119 Antoshkiv Oleg M Ivano-Frankivsk 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3537 Перфецький Володимир O Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3011 Misiuryk Andrii M Львів 19-29 Вазонки 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4004 Бойчук Владислав M Zdolbuniv 35-39 Zdolbuniv Bicycle Club 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4010 Blyui Sasha M Львів 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4005 Галамай Юлія F Lviv 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3536 Ваврик Олександр M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4011 Кушнір Дмитро M Рівне 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Volodymyr Khanas M Lviv 35-39 N.D.L.T. 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1068 Sheplyakov Valeriy M Lviv 40-49 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4012 Щегольський Євген M Lviv 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3014 Martsyniak Taras M Lviv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3062 Melnyk Roman M Lviv 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4007 Польова Оксана F Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3015 Datsko Yurii M Lviv 30-34 Вазонки 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Кохайкевич Андрій M Львів 40-49 Макеба 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Матвійчук Валентин M Lviv 19-29 Вазонки 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3535 Крисак Тарас M Obroshyno 30-34 Велоклуб "Оброшино" 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4013 Хавалко Роман M Lviv 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2001 Nakonechna Alona F Vinnytsya 19-29 VinRC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3534 Гурин Дмитро M Lviv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3116 Torbyak Vladislav M Ivano-Frankivsk 19-29 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4015 Безкоровайний Юрій M Львів 35-39 Колесари 4:30+ інше Ні
1051 Юзьків Анатолій M Lviv 40-49 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3533 Гнатюк Павло M Оброшине 35-39 Велоклуб «Оброшино» 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3020 Chorba Sebastyan M Сколе 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4016 Yatskovets Olha F Lviv 30-34 3:45-4:30 інше Ні
4017 Скрипник Роман M Львів 19-29 4:30+ інше Ні
4062 Pasichnyk Yurij M Lviv 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1019 Садовський Андрій M Луцьк 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4018 Крисак Христина F Оброшине 30-34 Велоклуб “Оброшино” 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3022 Korkishko Mykola M Lviv 35-39 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4019 Криворука Володимир M Lviv 40-49 Avenga 3:45-4:30 29"-27,5"-26" підвіс Ні
4020 Yurchuk Svitlana F Львів 30-34 - 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4021 Ostrovskyi Apollinarii M Львів 19-29 Шалена педалька 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4022 Яворський Андрій M Львів 35-39 Avenga 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3532 Сподарик Юра M Obroshyno 35-39 Велоклуб "Оброшино" 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4023 Романишин Ігор M Lviv 30-34 Avenga 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Muzala Anna F Lviv 35-39 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4024 Рукавішніков Валерій M Lviv 35-39 ГО «Львів Екстрім Клуб» 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3042 Lapka Rostik M Львів 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1004 Єфіменко Павло M Vyshneve 35-39 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Семененко Роман M Kyiv 19-29 Cadence90 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Кравчук Василь M Львів n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3531 Гладьо Орест M Obroshyno 35-39 Велоклуб «Оброшино» 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1005 Стефуранчин Олександр M Немирів 40-49 VinRC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3025 Якименко Ярослав M Boryspil 30-34 TEAM SUDORGA 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2002 Васильєва Ірина F Боярка 40-49 VeloGo Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1006 Бочуля Остап M Львів 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Tatusko Andrii M Lviv 30-34 Вазонки 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
3026 Сироватко Олексій M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3602 Прокопович Богдан M Lviv 19-29 SS Halychyna Crew 2:50-3:45 фікс/сінглспід Ні
3530 Шестакович Олександр M Львів 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1016 Khomyshyn Roman M Lviv 19-29 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4029 Моцяк Василь M Lviv 19-29 Юморісти 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Klymenko Olexandr M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4106 Rybachuk Vitalik M Kyiv | Lviv 19-29 Look up! 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3028 Eliyaszevskyi Ihor M Пустомити 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1007 Михайлишин Юрій M Lviv 35-39 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3529 Pavlyk Roman M Pustomyty 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4091 Banah Yevhen M Lviv 19-29 Oldmtb team 2:50-3:45 29"-27,5"-26" рігід Ні
3528 Khoma Roman M Lviv n/a Велоклуб «Оброшино» 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2003 Каддах Сільвана F Kyiv 19-29 VeloGo Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3040 Чугуєвець Орест M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Білик Ігор M Львів 19-29 MTBSTOCK Cycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3035 Павло Семенюк M Rivne 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3527 Нера Павло M Pustomyty 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1008 Шманьов Микола M Ternopil 40-49 Ternopil golden wheels 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3578 Сливка Юра M Pustomyty 40-49 пустомити 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4028 Гануляк Анастасія F Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4027 Рублевський Володимир M Lviv 19-29 Bike_r 3:45-4:30 29"-27,5"-26" рігід Ні
1009 Yanovskyi Oleksii M Lviv 50-59 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3524 Veston Volodymyr M Lutsk 30-34 Westonation 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3523 Rybak Volodymyr M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4026 Турчинський Станіслав M Lviv 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3037 Kolos Andriy M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3522 Klymkiv Yurii M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3521 Нера Андрій M Pustomyty 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Malanchuk Orest M Lviv 19-29 MTB Stock Cycle Club 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Shaposhnikov Andy M Lviv 35-39 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3520 Рогов Тарас M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4041 Yufan Vasyl M Lviv 40-49 Bike Stalkers 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3030 Курбан Геннадій M Lviv 40-49 Team Garage 1664 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3033 Петльований Володимир M Львів 19-29 Вазонки 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1 Гузов Віктор M Lviv 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3032 Vytak Marian M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2 Клим Юрий M Kyiv 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2501 Степанишин Леся F Lviv 40-49 Team Garage 1664 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3031 Царик Михайло M Lviv 50-59 Team Garage 1664 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Корда Володимир M Lviv 40-49 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3 Должиков Глеб M Киев 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
101 Тарнавчик-Чугуєвець Наталя F Lviv 30-34 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
102 Захарова Марта F Lviv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Кадуцький Іван M Заліщики 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
103 Ящук Ольга F Kyiv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3519 Farat Vitalii M Lviv 35-39 Avenga 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
11 Лапка Олег M Lviv 50-59 Lviv Bicycle Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3076 Шитіков Вадим M Чернівці 40-49 Bucovina Masters 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3518 Войташек Антон M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4025 Карпенко Артем M Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4032 Завалін Оля F Львів 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3091 Скорохід Антон M Ternopil 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3061 Бялас Роман M Drohobych 19-29 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4031 Bondar Dmytro M Lviv <19 Avenga 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3054 Іваненко Богдан M Drohobych 30-34 Xtreme ride club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2503 Provozin Oleksandra F Lviv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2006 Струк Мирослава F Drohobych 30-34 Xtreme Ride Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3057 Басараб Сергій M Lviv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3517 Ващук Северин M Львів 19-29 COE 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3055 Скорбач Микола M Lviv 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2504 Шквиря Маріна F Drohobych 30-34 Xtreme Ride Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2502 De Viktoria F Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3516 Дзядик Володимир M Львів 30-34 Bike Sport Active 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1013 Кошелєв Олександр M Drohobych 35-39 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2005 Кошелєва Наталія F Drohobych 35-39 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4030 Valko Vladyslav M Lviv 40-49 COE 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3515 Bondar Yuriy M Львів 35-39 Avenga 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Лаб'як Орест M Lviv 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" підвіс Ні
1014 Демченко Игорь M Odesa 35-39 Hoods and Drops racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3514 Місюра Віталій M Lviv 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1069 Василець Владислав M Lviv 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2004 Petrushenko Valentyna F Odesa 19-29 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1010 Koretskyi Oleksii M Odesa 30-34 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4100 Lutsiuk Dmytro M Львів 35-39 4:30+ інше Ні
1011 Іванчук Максим M Lviv 35-39 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1057 Волинець Віталій M Ternopil 35-39 Ternopil Golden Wheels 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3513000 Kutuzov Vladislav M Odessa 19-29 Hoods&Drops 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1012 Василевський Олександр M Київ 19-29 Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1065 Стефанишин Микола M Mykolayiv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3044 Melikov Oles M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1050 Пясецький Сергій M Lviv 19-29 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1038 Стороженко Сергій M Lviv 30-34 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3047 Новіков Олексій M Lviv 40-49 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3060 Сушко Андрій M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Litsov Nikita M Odessa 19-29 Hoods&Drops 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3088 Бобак Андрій M Chortkiv 30-34 WildBees 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Книш Андрій M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3016 Podenko Vadym M Lviv 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Ільчишин Дмитро M Луцьк <19 Kefir Lube Team 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3548 Vasylyshyn Taras M с. Сокільники 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Новосилецький Максим M Lviv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3105 Демкович Андрій M Lviv 35-39 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3053 Унгурян Георгій M Чернівці 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1052 Сманцеров Микола M Lviv 40-49 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3052 Голубець Орест M Львів 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3077 Pyshchuk Mykhailo M Dolyna 30-34 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3051 Shemechko Marko M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3050 Кураш Богдан M Lviv 50-59 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3133 Панчишин Юрій M Drohobych 30-34 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3141 Vasylevsky Olexandr M Lviv 30-34 Shalena Pedalka 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3547 Григорович Юрій M Ternopil 40-49 Rescuers 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1015 Smirnov Yurii M Odesa 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3616 Kruk Volodya M Lviv <19 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4033 Fitel Roman M Lviv 30-34 Bike_r 3:45-4:30 29"-27,5"-26" підвіс Ні
4039 Mazlumiants Sergiy M Львов 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
3546 Рудник Назар ? Львів 19-29 Вазонки 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3545 Стахов Олександр M Львів 19-29 Вазонки 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4038 Лещишин Микола M Lviv 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3058 Поліщук Сергій M Рівне 40-49 Суренж 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3525 Leschushun Roman M Rava-Ruska 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3048 Chornenkyi Volodymyr M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4037 Кухарчук Олександр M Lviv 35-39 Blue Team 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4036 Маріловцев Максим M Lviv 30-34 Blue Team 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4035 Berehuliak Yurii O Lviv 19-29 Blue Team 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3544 Кушка Микола M Lviv 40-49 Leitip.com 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Пастущин Олег M Тернопіль 50-59 Ternopil golden wheels 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3543 Kalysh Yaroslav M Lviv 19-29 Вазонки 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3074 Mineyev Andrey M Lviv 40-49 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3575 Savruk Yuri M Chervonohrad 50-59 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1996 Партикевич Роксоляна F Lviv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Bartysh Oksana F L'viv 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4034 Brodskyy Andriy M Lviv 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3549 Стецький Львів M Львів 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Критчак Іван M Lviv n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4040 Курило Іван M Белз 19-29 Вазонки 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Popov Dmitry M Киев n/a Bike Family cycling club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4063 Стецький Ярослав M Львів <19 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1032 Khrinenko Kirill M Одеса 30-34 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3064 Starzhynskyi Nazarii M Рівне n/a nazarstarprobiketeam 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3550 Ховатов Руслан M Mukachevo 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3067 Nechyporuk Ruslan M Kharkiv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Назар Мар'ян M Lviv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3068 Fabirovskyi Volodymyr M Sambir 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3004 Chychkevych Bohdan M Lviv 35-39 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3070 Тагієв Федір M Чернівці 60-69 Bucovina Masters 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3071 Петрик Тарас M Lviv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3072 DEGTYAR YURIY M Kyiv 40-49 TRILAB 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3551 Близнюк В'ячеслав M Lviv 35-39 Bike Stalkers 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3075 шматок дмитро M Odesa 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4444 Антончик Сергій M Lviv 50-59 Bike Sport Active 3:45-4:30 29"-27,5"-26" підвіс Ні
1017 Устянич Віталій M Lviv 19-29 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4042 Денека Ігор M Львів 40-49 2:10-2:50 29"-27,5"-26" рігід Ні
3552 Музичка Тарас M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4127 Рогов Дмитро M Lviv 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3553 Novoselskiy Igor M Старий Самбір 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4343 Bobalik Maryan M Ivano-Frankivsk 19-29 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4043 Дорофеєв Віталій M Lviv 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Gavryliak Ivan M Gorodok 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3079 Гнатусько Олег M Чортків 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Kostyk Taras M Lviv 40-49 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2507 Лозинська Софія F Львів 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2506 Вибач Марія F Львів 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Filin Evghen M Киев 30-34 BFCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3115 Kutsai Vadym M Novovolynsk 35-39 Heart Inside Team 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4050 Субботський Віталій M Lviv 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3554 Шершінь Назарій M Lviv 30-34 ЛАВ 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Цихоня Євген M Львів 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4049 Сапожник Віктор M Lviv 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4048 Левик Роман M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Царик Катерина F Львів n/a Bike sport active 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1046 Староверов Микола M Ternopil 60-69 Ternopil Golden Wheels 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4047 Yarmolyuk Maryan M Lviv 40-49 Bike Stalkers 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3542 Dzikovsky Victor M 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3087 Муханов Ярослав M Львів 19-29 PCF 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3580 Герун Михайло M Тернопіль 35-39 Rescuers 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4046000 Врублевський Володимир M Lviv 30-34 3:45-4:30 інше Ні
4045 Oleksin Yura M Львів 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3086 Yastreb Roman M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Куценко Володимир M Kyiv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3144 Pidvirnyi Taras M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3085 Savruk Serhii M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Grochla Mateusz M Сколе 35-39 Velo Skole 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1018 Шевцов Юрій M Kyiv 35-39 Leader Citron Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Дидык Оля M Kiev n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Семак Максим M kyiv n/a 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4044 Гайдучок Богдан M Львів 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3561 Ходак Тарас M Львів 19-29 Biba&Boba 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3560 Баглай Андрій M Львів 19-29 Biba&Boba 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1062 Toder Oleh M Kyiv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3083 Саган Костянтин M Бровари 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3082 Романчук Олег M Chervonohrad 50-59 Вело Червоноград STRAVA 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3081 Гусар Олег M Chervonohrad 50-59 Вело Червоноград STRAVA 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3080 Romanchuk Vlad M Chervonohrad 19-29 Вело Червоноград STRAVA 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4061 Голець Роман M Львів 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4060 Zavalin Dmytro M Стрий 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3021 Кухта Віктор M Lviv 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3556 Лисяний Орест M Львів 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3100 Glushchenko Egor M Kyiv 30-34 Cadence 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4059 Тис Володимир M Львів 30-34 Вазонки 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1039 Krokhmalnyy Vitaliy M Lviv 40-49 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4058 Марченко Павло M Lviv 30-34 Bike Stalkers 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4057 Жук Роман M Львів n/a 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3099 Альохін Ярослав M Lviv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3098 Янкевич Артур M Ivano-Frankivsk <19 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3097 Йолтухівський Руслан M Тернопіль 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4102 Федосов Сергій M Lviv 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3555 Rybak Mykola M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4056 Ратушняк Руслана F Тернопіль 50-59 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4055 Хома Богдан M Lviv 40-49 ironmen 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4054 Некрашевич Олена F Київ 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
1037 Solodyankin Yaroslav M Lviv 30-34 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Хом‘як Ігор M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Sabenin Vyacheslav M Lviv 40-49 Shalena pedalka 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3827 Сотниченко Александр M Odessa 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3069 Falishtynskyi Oleh M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3095 Ніколаєнко Віталій M Київ 40-49 VELO HYPE 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3584 Vedilin Andriy M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3512 Вербицький Сергій M Chervonohrad 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4053 Вовк Володимир M Lviv 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3511 Мартинюк Юрій M Львів 50-59 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4052 Баб'як Руслан M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Трифонов Костянтин M Kyiv 30-34 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3092 Субботський Юрій M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4051 Алєщєнко Микола M Львів 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3103 Настоящий Володимир M Ivano-Frankivsk 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1020 Легуцький Ігор M Drohobych 50-59 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3104 Раченчук Валентин M Львів 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Калимон Богдан M Lviv <19 3:45-4:30 фікс/сінглспід Ні
3502 Saveliev Oleksiy M Cherkasy 40-49 Avenga 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Оттович Роман M Sofijivska Borschagivka 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3573 Будзан Юрій M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Pikh Oleg M Lviv 30-34 2:50-3:45 фікс/сінглспід Ні
2508 Паничевська Леся F Lviv 40-49 Шалена педалька 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Климко Віталій M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3140 Бужович Роман M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4064 Попович Ірина F Львів n/a Ironman 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Sorochinsky Mykhailo M Lviv 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3510 Морозюк Олексій M Rivne 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3571 BUBELA VOLODYMYR M Kyiv 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3108 Овсійчук Ігор M Рівне 35-39 МандРівне 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3557 Zenzeliuk Vadum M Rivne n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Соболев Николай M Lutsk 60-69 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3117 Vlasyuk Volodymyr M Львів 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4118 Оліярник Тарас M Львів 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Беновський Андрій M Львів 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Мудрик Vadim M Львів n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3112 Sepliviy Rostislav M Busk 30-34 Busk 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4065 Зигмунт Богдан M Lviv 19-29 Bike Sport Active 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3118 Лободзіц Юрій M Novoiavorivsk 30-34 NYBC 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Палій Юрій M Lviv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3120 Bilyi Mykola M Lviv 40-49 AVP Service 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3501 Пугач Ігор M Новояворівськ 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4235 Стефанчук Іван M Львів 19-29 PCF 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4067 Бадицький Микола M Ivano-Frankivsk 30-34 2:50-3:45 29"-27,5"-26" підвіс Ні
4066 Doroshenko Anastasiia F Івано-Франківськ 30-34 Gutsul Running Club 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4068 Лоїк Тарас M Lviv 35-39 Їздюки 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3503 Мазуркевич Микола M Lviv 35-39 Їздюки 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1022 Сорока Ярослав M Ivano-Frankivsk 30-34 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3121 Кельбас Богдан M Ivano-Frankivsk <19 SRCC 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4069 Harasymiv Olia F Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3138 Федунишин Влад M Ivano-Frankivsk <19 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1021 Кушней Владислав M Lviv 19-29 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1035 Lytvyn Viktor M Львів 50-59 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3122 Попович Остап M Drohobych 30-34 Xtreme Ride Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4095 Opryshko Serhii M Lviv 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4070 Демчишин Ігор M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4071 Вовк Христина F Львів n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Гринчук Микола M Crank n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3504 Пахомов Денис M Київ 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4149 Кондратенко Денис M Lviv 19-29 PCF 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1058 Chmel Sergiy M Ivano-Frankivsk 35-39 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3506 Мазур Сергій M Lviv 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4072 Шаран Євген M Львів 35-39 Sharan 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3078 Kharchenko Antonio M Lviv 40-49 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4073 Фурліта Микола M Lviv 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
Івегеш Михайло M Львів n/a 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4075 Сахно Микола M Біла Церква 30-34 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4074 Vytak Oleh M Львів 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Paganini Nikollo M Lviv 40-49 Шалена Педалька 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1026 Олександр Грушецький M Bila Tserkva 50-59 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3507 Vladyka Andrii M Lviv 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4076 Roy Julia F Lviv 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3123 Корчинский Павел M Одеса n/a Артроз Одеса 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3125 Ovsyannikov Mykyta M Netyshin 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Коваль Костянтин M Odesa 35-39 Артроз-Одеса 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3124 Voskalo Maksym M Lviv 19-29 Critical Mass Lviv 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3508 Hromnyuk Serhiy M LVIV 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4077 Володимирович Орест M Lviv n/a Їздюки 2:50-3:45 29"-27,5"-26" рігід Ні
4078 Prokop Ivan M Львів 40-49 Shalena Pedalka 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3541 Дідик Максим M Lviv 19-29 4:30+ фікс/сінглспід Ні
1023 Куксінов Сергій M Uzyn 40-49 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Яхімець Андрій M Львів 19-29 PCF 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3509 Кушка Роман M Lviv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4137 Melnyk Kostiantyn M Львів 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1027 Кошелєв Сергій M Zhovkva 60-69 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4079 Жосан Анастасія F Львів 19-29 Їздюки 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
1048 Serhiy Smirnov M Lviv 35-39 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3034 Прокопюк Євгеній M Kyiv 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4080 Скляров Віталій M Lviv 30-34 4:30+ інше Ні
3526 Metko Yuriy M Pustomyty n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2509 Крохмальна Наталія F Львів 35-39 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4081 Швигар Роман M Lviv 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1028 Pazyak Yosyf M Lviv 60-69 Тандем 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4089 Tsibelenko Volodymyr M Lviv 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4083 Kobzey Stepan M Ivano-Frankivsk 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4082 Ревак Роман M Львів 30-34 Колесари 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3130 Гулюк Сашко M Вол.-Вол. р-н, с. Селець 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3210 Tkachuk Yaroslav M Ternopil 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Moroz Taras M Ivano-Frankivsk 35-39 Iron Team Cadence 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3129 Кожушко Роман M Lviv 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4098 Nikolaienko Denys M Lviv n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Цукало Тарас M Lviv 30-34 Gorgany 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1024 Letsyn Vasyl M Ivano-Frankivsk 35-39 Iron Team Cadence 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3006000 Котов Михаил M Харьков 30-34 TEAM SUDORGA 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3041000 Пристай Юрій M Nadvirna 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3558 Копилюк Назар M Lviv 35-39 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3559 Равлюк Іван M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Дмитров Ростислав M Lviv 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4084 Голець Ігор M Львів 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Koval Mark M Львів <19 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3562 TSIALKOVSKYI PETRO M Lviv 40-49 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Присяжнюк Дмитро M Червоноград n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4085 Бойчук Оксана F Zdolbuniv 35-39 Zdolbuniv Bicycle Club 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4086 Проць Віктор M Львів 35-39 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1025 Панченко Єгор M Kyiv 35-39 Cybro Bike 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4094 Петрашов Сергій M Львів 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3579 Хурдепа Юрій M Пустомити 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3132 Пилип Віталій M Chortkiv 35-39 Lider mtb team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Savchuk Roman M Lviv n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1066 Ковалевський Mykola M Чернівці 50-59 Bukovina-Masters 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3563 Юнак Руслан M Lviv 30-34 trilewy 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1029 Процько Павло M Львів 60-69 ВелоСокаль 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4087 Бабій Юрій M Bila Tserkva 50-59 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3601 Козаченко Володимир O Lviv 19-29 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3564 Ковалевич Ростислав M Львів n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Андросюк Захар M Львів n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1030 Мартинів Володимир M Ternopil 30-34 Ternopil golden wheels 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4088 Шептицький Станіслав M Lviv 35-39 4:30+ інше Ні
3126 Половинчак Олег M Київ 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Herasymov Anatolii M Сколе 40-49 Velo Skole 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2009 Orlova Iryna F Lviv 30-34 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4090 Тижай Ігор M Lvov 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4114 Скляренко Микола M Одеса n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2510 Shevchyk Mariia F Lviv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Козак Олег M Mukachevo 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1031 Вибач Сергій M Lviv 35-39 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
_ Тимцо Юрій M Lutsk 50-59 велоцентр 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4092 Слєпньов Юрій M Стрий 30-34 MTB DEAF LVIV 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3127 Пащенко Сергій M Lviv 50-59 550004 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2007 Янів Маріанна F Lviv 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Подольский Павел M Чернівці 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3131 Гаркач Міша M Chortkiv 30-34 WildBees 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4093 Абрамов Андрей M Ovidiopol' 50-59 67800 4:30+ інше Ні
4128 Багрій Олександр M Vinnytsya 50-59 Motorhead Vinnytsia Alco Crew 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1034 Hulin Ivan M Drohobych 35-39 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3588 Kiрей Сергій M Lviv 50-59 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3010 Shostak Vlad M Lutsk 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3565 Сопіла Роман M Mykolayiv(Lviv) 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3566 Агеєв Ігор M Lviv 50-59 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Бова Назарій M Львів n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4096 Демкович Олег M Lviv 30-34 Ironman 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3012 Buyvalenko Alexey M Kyiv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Юнель Надія F Boryspol 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3567 Heleta Taras M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Андрей Матвеев M Черновцы n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4097 Кузько Юрій M Lviv 35-39 CGMD 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4099 Поліщак Роман M Lviv 30-34 CGMD 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Терзієв Олександр M Київ <19 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3572 Сава Олег M Львів 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4101 Zvarych Ivan M Lviv 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3017 Гаврилюк Олексій M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3029 Лобанов Андрій M Львів 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3568 Пристайко Володимир O Odesa 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3019 Zhukov Maksym M Одеса 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4119 Senkiv Volodya M Zolochiv 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3036 Добосевич Володимир M Львів 50-59 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Гончаренко Сергій M Луцьк 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3027 Труба Володимир O Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4103 Перец Олена F Lviv 35-39 Ironman 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4122 Kovalchuk Zoriana F Львів 35-39 РЯСНЕ team 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Сергієнко Віталій M Lviv 40-49 РЯСНЕ team 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4321 Біляковський Володимир M Lviv 30-34 Білки 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4231 Біляковська Анастасія F Lviv 19-29 Білки 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4104 Шаран Данило M Львів <19 Sharan 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4105 Sharan Iryna M Львів 30-34 Sharan 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3569 Тарнавський Володимир M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4107 Steshko Natalia F Lviv 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4108 Кечма Роман M Lviv 35-39 Волоцюги 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3046 Гроссу Роман M 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Погодін Костянтин M Lviv 40-49 Team Sky Lviv 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Вербицький Андрій M Lviv 40-49 Team Sky Lviv 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4109 Зробок Ірина O Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4116 Матчишин Володимир M Novoiavorivsk 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4110 Левицький Тарас M Львів 50-59 Велоклуб «Оброшино» 4:30+ інше Ні
3142 Третяк Тарас M Lytsk 35-39 Lutsk triathlon federation 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Lutsyshyn Yuriy M Львів <19 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3213 Sopilnyak Oleh M Lviv 35-39 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4136 Сидор Тарас M Львів 30-34 Symphony team 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4112 Parashchyn Oleh M Lviv 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4113 Решетнік Юрій M Львів 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3024 Сліпак Юра M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3038 Крижанівський Володимир M Kamianets-Podilskyi 40-49 ГЄ 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4115 Ковбасюк Роман M Львів 19-29 Oldmtb team 2:50-3:45 29"-27,5"-26" рігід Ні
2511 Vasynchuk Kateryna F Львів 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3570 Посвятовський Юрій M Львів 35-39 Колесари 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3039 Podenko Zahar M Lviv 70+ 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Pyeshchyk Andriy M Львів n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4117 Гусак Іван M Lviv 19-29 Oldmtb team 2:50-3:45 29"-27,5"-26" рігід Ні
2008 Bilohan Iryna F Lviv 19-29 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4144 Щипель Ігор M Peremozhne 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Дроцик Маркіян M Львів 19-29 Вело льви 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2512 Криштанович Роксолана F Львів 30-34 Сама 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4120 Климів Олена F Lviv 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4121 Ліцман Микола O Lviv 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Гурський Ігор M Львів n/a - 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3574 Гнатишин Назар M Ternopil 30-34 Rescuers 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2513 Лищук Лілія F Львів 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3043 Білоус Дмитро M Львів n/a Велосокаль 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4123 Кайдалов Сергiй M Kamianets-Podilskyi 30-34 ГЄ 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4124 Бик Тарас M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4125 Khmiliar Oleh M Lviv 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2514 Yarmurskia Marina F Ternopil 50-59 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4126 Шматко Ален M Lviv 40-49 Шалена педалька 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Dubravska Inna F Lviv 19-29 3:45-4:30 інше Ні
4129 Шушкевич Юрій M Львів 30-34 Gorgany 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Петришин Василь M Золочів 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3576 Зайцев Олексій M Lviv 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3582 Antonyuk Rostyslav M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Yehiazarian Heorhii M Kyiv n/a VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4146 Моспан Сергій M Золочів <19 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Христенко-Ведуча Вікторія F Lviv <19 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4131 Лудіщев Анатолій M Ternopil 35-39 GA Cycles 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4130 Якубець Сергій M Ternopil 35-39 GA Cycles 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Makhanets Oleksandr M Lviv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3577 Bereza Arsen M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3581 яцута іван M Lviv n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Кіналь Ігор M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3073 Sikorskyi Oleksii M Lviv 30-34 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Markov Yurii M Zhovkva 19-29 Zhovkva city 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4132 Вінтоняк Віталій M Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3135 Kryvoruchko Vladyslav M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1047 Борик Юрій M Ivano-Frankivsk 40-49 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4133 Говда Дмитро M Lviv 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Назарук Тарас M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3049 Huk Sviatoslav M Львів 19-29 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3134 Феденько Святослав M Ivano-Frankivsk 30-34 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Torbyak Max M Ivano-Frankivsk <19 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
4135 Dashko Andriy M Ivano-Frankivsk 19-29 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Bodenko Bogdan M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3583 Фещин Андрій M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3585 Dmytriv Zinovii M Lviv 35-39 RAWlyky 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Semkiv Volodymyr M Lviv 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Пріць Назарій M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4134 Symchych Yura M Івано-Франківськ 30-34 CAIF 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
3608 Лещинський Владислав M Ivano-Frankivsk 19-29 Franko Bicycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3586 Гелитович Андрій M Львів 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3587 Богуш Артем M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Гайдейчук Роман M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1033 Данилюк Андрій M Kalush 19-29 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3128 Kun Ihor M Lviv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1040 Kулюк Василь M Луцьк 50-59 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Старцев Сергій M Chortkiv 35-39 WildbeesAdventureTeam 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Mokryi Andrii M Lviv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Kurbanaliieva Inna F Lutsk n/a 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Воронов Дмитро M Kherson 35-39 digicom cicling team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1060 Rozhko Daniil M Одеса 19-29 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3589 Mavdryk Andrii M Lviv 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Семенюк Михайло M Ivano-Frankivsk 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Андрущак Назарій M Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Mylyan Volodymyr M Сокільники 50-59 БМП-3 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1036 Антонов Леонід M Lviv 35-39 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Бац Володимир M Івано-франківськ n/a Franko Bicucle Club 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4239 Гунда Теодор M Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3090 Дудра Олег M Львів 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3590 Корнило Юрій M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Petrukh Nazar M Жовква 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Tsisaruk Vladyslav M Odesa 35-39 Amore&Vita 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Лушней Назар M Lviv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4138 Мудрий Віталік M Lviv 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4141 Галюк Ігор M Івано-Франківськ 19-29 Franko Bicycle Club 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3591 Підгайний Михайло M Пустомити 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3013 Осташевський Олександр M Львів 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3592 Зіньків Ростислав M Lviv 19-29 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4139 Лісовий Володимир M Ternopil 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Pechyk Vasyl M Шацьк 50-59 Сільмаг 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3513 Ярмолаєв Михайло M Шацьк 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3056 Виноградський Олександр M Львів n/a Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Серновський Олег M Lviv 40-49 Motsni 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
3059 качмар остап M Lviv 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3609 Mykhalenych Maksym M Lviv 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1111 Рябцев Володимир M Lviv 50-59 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3063 Kushnir Yuriy M Ivano-Frankivsk 40-49 WILD LIFE 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Соколов Сергій M Ternopil 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Кіндзерський Сергій M Ternopil 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Onyshko Andriy M Lviv n/a 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
WTF Збитковський Олег M Львів 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Щербаков Андрій M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4234 Казаков Олександр M Lviv 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Пух Михайло M Lviv 40-49 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3137 Володимир Мазур M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Masalow Tolik M Sambir <19 SamBears | 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4233 Шушпанова Альона F Lviv 30-34 Gorgany 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4232 Меркур'єв Сергій M Lviv 35-39 Gorgany 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Полащенко Олександр M Львів n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Василевський Павло M Львів 19-29 Шалена педалька 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Калічинський Андрій M Lviv 40-49 Велосокаль 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3089 Pogodaiev Mykola M Ivano-Frankivsk 40-49 Cyclos 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3136 Nagirniak Vadim M Львів 19-29 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Smal Andriy M Київ n/a 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4238 Katsiubka Andrii M Львів 30-34 Вазонки 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Ребрик Василь M Lviv 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4237 Фомін Сергій M Львів 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" рігід Ні
3139 Сощенко Вадим M Lviv 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1041 Дмитрасевич Орест M Львів <19 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4236 Багрій Андрій M Lviv 30-34 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Bazarnyk Nastia M Львів n/a 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3593 Стаднік Сергій M шацьк 40-49 Сільмаг 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4143 Хмельницький Сергій M Львів n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1042 Lenyshyn Nazar M Lviv 19-29 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3594 Лісік Олександр M Lviv 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4142 Винявська Ірина F Ivano-Frankivsk 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4140 Afonskyi Andrii M Ivano-Frankivsk 40-49 Velo-Stalker 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1064 Набока Василь O Lviv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2515 Зеленчук Христина F Ivano-Frankivsk 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3595 Smirnov Dmytro M Lviv 35-39 Avenga 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
супруненко віктор M львів n/a 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4146 Bilyk Volodymyr M Львів 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4145 Іванишин Богдан M Lviv 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
senyk nazar M lviv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1045 Печенюк Геннадій M Новий Розділ 70+ 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1043 Mytsak Oleksandr M Kyiv 19-29 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Карапась Микола M Kyiv 30-34 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2516 Глебова Виктория F Харків 35-39 Team404 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3146 Волинець Ігор M LVIV 35-39 MTBSTOCK Cycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Sobko Valentyn M Чернівці 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3023 Рубан Виталий M Харків 35-39 Team404 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Тищенко Павел M Черновцы 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4147 Zaverukha Roman M lviv 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4156 Стельмахович Ярослав M Золочів <19 JollyRide 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3065 Власюк Василь M Lviv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1044 Тимцо Юрий M Луцьк 50-59 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3066 Ivanichenko Serhii M Луцьк 50-59 MetrDoor team Luck 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3596 Нечай Ярослав M Золочів 19-29 Jolly Ride 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4148 Лопатюк Микола M Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Бова Назар M М Львів n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2517 Dobranytsia Olenka F Lviv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4153 Михнич Ростислав M Львів n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4046 Веничук Ростислав M Zolochiv <19 Jolly Ride 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3597 Сирко Роман M Львів 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3505 Білик Орест M Львів n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1063 Tovt Sasha M Ужгород 30-34 VinRC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2010 Носуленко Анна F Одеса 30-34 Hoods and Drops Racing 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3605 Prokopenko Kostya M Львів 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3598 Проць Андрій M Львів 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Doman Yura M Lviv n/a Beet Bicycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Hrushetskyy Viktor M Lutsk 40-49 MetrDoor team Luck 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3600 Мінаєв Дмитро M Львів 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1049 Гарбар Костянтин M Київ 19-29 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1997 Партикевич Олександр M Lviv 50-59 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4151 Бова Назар M М Львів n/a Їду з друзями 4:30+ інше Ні
3599 Груша Антон M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1059 Velychko Tomas M Хуст 60-69 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4150 Антонишин Ростислав M Комарно 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4152 Zmyya Olenka F Lviv 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3018 Makarets Vitalii M Львів 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Кермас Сергій M Львів n/a EPIQ 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1053 Филин Дмитрий M КиЇв n/a BFCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4166 Михайлюк Олег M Чортків 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3603 Євтушенко Костянтин M Київ n/a 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2518 Соляр Софія F Lviv 19-29 краще б вдома полежала 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2505 Платко Марія F Lviv 19-29 краще б вдома полежала 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3604 Перегіка Максим M Львів 19-29 Gorgany 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Boyko Misha M Kyiv 35-39 #Misha_Boyko 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3093 Сергієнко Андрій M Київ 35-39 Sigma Software - Unicorn 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Бусько Орест M Lviv n/a ШБГ Шаблезуб 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4154 Молодцов Євгеній M Lviv 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Деркач Назар M Львів n/a 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4155 Могила Ігор M Lviv 30-34 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Михалевич Юрий M Кременчуг 50-59 Deivka Bike Park Kremenchuk 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Andrusyak Nestor M клас пустомити 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1054 Кащапов Максим M Вінниця 30-34 VinRC 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Shilyuk Dima M Рівне 19-29 - 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Капустинський Віктор M Чаплі 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
WTF Гутлебет Ференц M Ужгород 30-34 BikeMaster 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1055 Турок Слава M Ужгород 30-34 BikeMaster 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4157 Солоха Богдан M Lviv 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3606 Гасашвілі Анатолій M Odessa 60-69 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1056 Levchuk Mykola M Ivano-Frankivsk 19-29 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3045 Піцикевич Олег M Lviv 40-49 Шалена Педалька 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Голодівський Ігор M Lviv 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
4158 Козакевич Майя F Львів 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3607 Vasyl Penha M Lviv 19-29 2:50-3:45 фікс/сінглспід Ні
2011 Стрижак Кристина F Kyiv n/a Barva MTB Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2519 Kozlova Kristina F Донецьк 30-34 краще б вдома полежала 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3094 Ковальчук Віталій M Киів 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4159 Проць Андрій M Львів <19 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Галушка Олександр M Ужгород 19-29 BikeMaster 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Андрій Возняк M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3611 Дмитришин Максим M Lviv n/a 3:45-4:30 фікс/сінглспід Ні
Chelyuk Pavlo M Львів 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Panchyshyn Petro M Lviv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3612 Башко Андрій M Золочів 19-29 Jolly Ride 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3610 Демчук Михайло M Львів 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Шемпуля Юрій M Stryy 40-49 CycloS 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Орехівський Андрій M Івано-Франківськ 30-34 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3096 Лук'яненко Дмитро M Миронівка 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Двуреченський Олександр M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3009 Kovenko Mykola M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Ем Катерина F Винники 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Shlomenko Vasyl M Lviv 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Романець Лев M Київ 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4160 Юзьків Ілона F Івано-Франківськ 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
Король Роман M Ivano-Frankivsk 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4161 Соромля Руслан M Lviv 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2520 Bohdan Zoryana F Львів n/a Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1061 Ксенюк Іван M Ivano Frankivsk 35-39 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2521 Жукевич Оксана F Lviv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Гайдай Сергій M Kyiv n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4162 Pavliv Andriy M Ходорів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Шейко Даниїл O Краматорськ 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
2012 Ахметшина Олена F Kyiv 35-39 Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Smoliy Yevhen M Zhovkva 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Дубинец Тарас M Киев 40-49 Dnepr Masters 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3613 Sakhniuk Serhii M Славута 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Стефанюк Ігор M львів n/a 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3615 Купина Володимир M Lviv 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Бєломитцев Антон M Львів n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Шармін Віталій M Львів 40-49 NoName 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4163 Лис Андрій M Lviv <19 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4003 Kozlenko Mykola M Ivano-Frankivsk 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3614 Бевз Роман M Львів n/a 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Луцишин Валентин M Вышгород 50-59 Dnepr Masters 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3006 Прокопів Володимир M Lviv 30-34 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3084 Урсаки Сергей M Чернiвцi 60-69 буковина мастерс 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Bernas Zenovii M Тернопіль 30-34 2:10-2:50 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3145 Khmarenko Vasyl M Lviv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Hotsko Volodymyr M Lviv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Кедис Наталія F Khmelnytskyi 19-29 Cybro Bike 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1067 Taras Bereshchak M Lviv 30-34 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Білець Степан M L'viv 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4111 Полащенко Костянтин M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3617 Шишкін Антон M Lviv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2522 Makarovets Alina F Kharkiv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3618 Drapey Dmytro M Lviv 19-29 TimePro 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Йовчик Олег M Львів n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Так
4164 Олеськів Орест M Львів <19 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Степасюк Андрій M Луцьк 30-34 Спілка Воїнів АТО Волині 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4165 Franchuk Nazar M Львів 19-29 Franyky 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
3619 Patsai Ivan M Lviv 19-29 A 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2523 Veksler Nataliya F Львів 40-49 Makeba 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Гуменчук Олег M Lviv 35-39 Super seven 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Denis Denis M Лохвиця 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3620 Brusniak Ivan M Львів 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Плахов Андрій M Дніпро <19 Active Life 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3101 Смолінський Павло O Золочів 19-29 Jolly Ride 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3621 Шманов Вадим M Volodymyr-Volynsky 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1070 Лактіонов Олександр M Kherson 50-59 digicom cycling team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Danylovych Volodymyr M Lviv 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Mudrak Andriy M Золочів 19-29 Jolli Ride 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Яременко Юрий M Львів n/a - 2:50-3:45 фікс/сінглспід Ні
Goral Mieczyslaw M Lviv 50-59 Trilewy Triathlon Team 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні

Коментарі


Мене от напрягає те що всі цікаві номери дістаються львівським. Я коли оплачував в мене номер мав бути 3030. Але ж гляньте в кого які номери! У вас там що договорняки якісь?

"Пантові" номери - то для автомобілів. Навіщо тим напрягатися? :)

Хіба номер - це так важливо? Головне - мати гарний час. Мені от номер цього року так собі попався... 2503, такоє. Але нічо, у мене головна задача - краще проїхати ніж попередній рік. Хоча звісно гарні номери всім подобаються :) 

А я ось львівський і хотів собі такий номер "DCCLXXVII", а мені відмовили. При тому, що номер всього навсього тризначний і як тепер мені з цим жити?

Підтримую Сергію ваш сарказм. Життя тепер не буде таким як раніше! ???? Завжди дивують схожі номерні знаки на авто, а тут тааааке під самим носом... Друзі, схаменіться та озирніться навколо - це радше несмак ніж крутість! 

Запропонуйте за «цікаві» номери благодійну пожертву організаторам, а раптом домовитесь. І номер матимете цікавий і гроші додаткові організаторам не завадять.  

У коментар додати номер, та 100гривень +- (так замовляв 3925), але номери 1XXX все одно не дадуть, там треба не понти мати а вкручувати, тодi на наступний рiк може щось i перепаде. 

... і як вже так хочеться 1ххх номера, чому не купити річну ліцензію за 300 грн, це ж не космос гроші. Понти - велика сила "патамушта  договорняки" ))

купити то таке, звiсно можна але який сенс якщо фiнiшувати десь у другiй сотнi. Треба крутити терпiти та ще раз крутити!))))) i нiяк iнакше 

Оплачую завжди більше, на підтримку організаторів. Для таких івентів цілком не шкода :)  

Ви, шановний, спочатку розберіться у питанні, а тоді вже претензії якісь висувайте. Під час здійснення платежу, вам запропоновано залишити коментар та заповнити графу "підтримайте нас". Докидаєте невелику суму і просите певний номер. Все. Невже це так важко для розуміння, що потрібно піднімати "бурю в стакані"? Соромно має бути.

Я оплатив, та щось не бачу присвяченого номера. Або ще не обробили платіж?

завтра перевірте, номери не одразу з'являються. Я оплатила в обід, за кілька годин у мене вже був номер

Всі такі жартівники, що я в шоці. Цього року води завезіть на всі КП. А то знову всі віджартуються і все ОК.

Звертаюсь до власників номерів 3ххх.Більша половина з вас в житті не проїде Львівську сотку індивідуально  за проміжок часу 2.10-2.50!

То заповняли ''на автоматі'' мабуть.????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️????????????

Є колонка редагувати.Можна все виправити!

а що то за такі крутецькі номера "WTF"?

Це коли людина сплатила стартовий внесок, відмічає що хоче УАТ, але номер ліцензії соромиться написати.
Який номер давати 1ххх чи 3ххх?
Ось сервак і каже  "не делайте мне нервы".

Ще не подав на ліцензію ????

тоді замість номера ліцензії написати: "подав заяву" :)
і вписати номер коли отримаєш.

Добрий вечір. Дружина питає чи в цьому році, буде половинка дистанції (50 км)?

На жаль, ні. Не виходить з тим карантином

Учасники УАТ тепер мають привілеї?
Бо в мене час 2:10-2:50, але номер присвоїло 3ХХХ, тепер я не зможу стартувати в основній групі?

"ДЕТАЛЬНІШЕ"

Це я прочитав, але якщо мене нецікавить рейтинг УАТ, чому я маю оплачувати додаткових 300 грн? а Ви створюєте такі умови спонукаєте мене їх платити

Якщо вас не цікавить рейтинг УАТ, ви їдете разом з тими кого він не цікавить.

Ми не ділимо по віку, ми не ділимо по типу велосипеда, ми декларуємо, що це велопробіг, але БАЦ, не платиш УАТ іди НАХ..! Так тримати!

ездил Львовскую как  ITT не садясь на колесо кому либо, да главное на старте обойти всех кто 4+, если вы хотите кого то добрать из первой группы и у вас есть запас сил вы это сделаете из любой из групп было бы желание 

З різницею в старті в 12 хв? Ви серйозно?

що заважае Вам проiхати в ITT форматi.

В якійсь мірі я вважаю рішення правильним, були випадки коли дуже самовпевнені новачки сідали на колесо, потім відсидів за спиною випереджали тебе, і обійшовши зменшували швидкість,  хоча ти собі їхав в своєму темпі і нікого не чіпав (тільки ти їх обійшов вони знову за спину, і знову тебе випереджають і скидають швидкість, мовляв дивись я теж можу тебе обігнати, а у мене ні сил ні бажання йти у відрив я хочу їхати в своєму темпі).

Якщо люди не можуть адекватно себе вести в гонці або невірно розраховують сили то і в чужу групу лізти не варто, якщо вони цього не розуміють їх потрібно розділяти. p.s це не стосується особисто вас, це в загальному 

При чому тут розділення до внеску УАТ? Саме тепер вони змішали групи з людьми хто їде з зовсім різними швидкостями, і питання тут не в розподілі по якомусь принципу , алише оплатив ти УАТ чи ні. 

Напевно тому що раніше можна було просто вказати час від балди і отримати 2xxx. Тепер щоб хоч якось це нівiлювати додали рейтинг, навіть якщо в ньому не берете участь можете оплатити і їхати в перших групах. 

p.s  заради справедливості якщо ти їдеш перший раз, і ніхто не знає твій час то оплати (УАТ) місце в групі і таким чином підтвердь свої наміри (новачки не будуть нічого платити бо воно їм не потрібно)

Ще я б додав можливість обліку часу (при присвоєнні номера) з попереднього року. тобто якщо ти вже брав участь в сотці і показав певний час то ти маєш право отримати номер 1/2/3xxx в незалежності чи є у тебе ліцензія чи ні. частково я з вами згоден

Ні, не тому
Це для того щоб ти сплатив внесок, і не важливо чи тобі це потрібно чи ні
А оплату в сотці роблять усі учасники

Згоден, бо вони в 3XXX запхали 3:45-4:30 та й ще 4:30+. В третій групі потрібно залишити час не більше 2:50 - 3:45 всіх інших в 4XXX. Бо буде бiда на стартi коли люди котрi їдуть за  3 години +- почнуть випереджати тих 4:30+ 

а тепер уважно подивіться на протокол :)

  • 11:00 технічний старт 1ххх та 1, 2, 3
  • 11:07 технічний старт 2ххх та 101,102,103
  • 11:12 технічний старт 3ххх
  • 11:17 технічний старт 4ххх 

Можливо я десь заплутався, я бачу  розділення між 3000 (до 3500 нема часу бiльш нiж 2:50-3:45)  та 3500+ номерами в яких вже є 3:45-4:30/4:30+ . Але я не бачу поділу за часом в старті цієї підгрупи всі 3XXX до 500 i пiсля стартують о 11:12 

Ми взагалі не знаємо яка ситуація буде з карантином 08/05.
Можливо доведеться робити ще 8 стартових груп :)
Зараз виходимо з того що в групі 3ххх  спочатку поїдуть швидкі. Як саме ми це зробимо ще обговорюється.
Там є приписка:   *Може бути відкориговано, при перевищенні лімітів категорії або змін карантинних обмежень.

Проблема, що Ви відсікаєте 'швидких' від решту 'швидких' з 1ххх номерами, а відповідно ставите їх у не рівні умови
Ну є залік УАТ, нехай буде, є люди кому це потрібно є кому не потрібно, але навіщо для них розділяти старт, якщо вони знаходяться на приблизно одному рівні?

чому? У вас свій гантайм. Приїдете з кращим часом ніж хтось з групи 1ххх, будете переможцем абсолюта ЛС2021.
А краще просто зробити ту ліцензію. Гроші невеликі, а Федерація бідна. Допоможіть Федерації.

Це трохи інша розмова), допомогти ми не проти
Але було б дуже добре щоб не було накої несправедливості, і Ви краще за мене знаєте, що не будучи в основній групі виграти неможливо)

Тому і кажу, беріть ліцензію. У цьому сезоні так буде на всіх стартах з 300+ учасників.
Берете річну ліцензію і маєте спокій і повагу від оргів. Які, до речі, крім гемору від того нічого не мають :)

Чому цього року захід знову проводиться в суботу, а не в неділю, як минулого року? В суботу багато хто працює...

Тому що івент завжди проводився у суботу. Вже 10 років поспіль. І минулого року точно так само, проводився у суботу.

Ні ну ви реально "красавчики" організатори! Що за новий прикол? Був номер 3038 думаю ладно хай вже. А тепер 3524. Короче все як завжди. Як і минулого року. Для профі зробили старт зранку поки жари не було, а всі інші по жарі перли. Тепер знову приколи з розподілом номерів. Що за сепаратизм? От що вам то дасть? Не поставили УАТ той все. Короче зараз відчуваю налетять на мене :)

Вибачте, пане Володимире. Вже декілька днів як розбили 3ххх на дві групи.

Я просто в перший день реєструвався.

Доброго дня. Підкажіть - якщо, учасники молодше 16ти мають їхати з супроводом, тоді скільки має бути супроводжуючих коли учасників(<16) - 2? Супровід повинен бути зареєстрованим учасником? Дякую!

Було б добре в таблицю результатів добавити пункт хто на якій позиції фінішував, а то наприклад в попередніх результатах важко порахувати хто на якому місці приїхав.

А що це за прикол? Я заплатив один раз за участь - банк видав квитанцію про успішне проведення платежу. Через деякий час дивлюсь - платіж повернуто без вказання причини. Я вдруге проплатив. Історія така сама. Я щось не так роблю чи то банк щось мутить?

Сервер баче підозрілу діяльність і повертає гроші. 
Вам була надіслана СМС з попередженням.
Після третьої спроби махінацій з акаунтами, будуть заблоковані акаунти і Тимцо і Бурби.

Ніякої СМС ки не було. Та і які махінації?! Я по Вашим же ссилкам гроші перерахував за участь! Ну і як мені тепер оплатити участь ? Чи плюнути і не їхати зовсім?

СМС:
sended: 2021-03-20 18:50:04
received: 2021-03-20 18:52:57

Вам в першу чергу потрібно зрозуміти хто ви є. Сергій Бурма чи Тимцо Юрій.
Зараз ви займаєтесь введенням в оману організаторів.

4.5.Учасник заходу несе самостійну відповідальність за достовірність наданої інформації при

оформленні Реєстрації.

4.6.Зміна анкетних даних Учасника після проходження процедури Реєстрації можлива лише

за погодженням із Організатором та можлива виключно до закінчення часу наданого Організатором

для відкритої Реєстрації на конкретний Захід.

Я що, не можу зі свого акаунта зареєструвати товариша? Так їде Тимцо Юрій. Дані подано його. Оплату проводжу я. Де тут кримінал?

Товариш має мати свій акаунт.

А ящо у нього немає компа і навичок роботи на ньому (таке буває)? Сиди в дома чоловіче і нікуди не рипайся? Цікавий підхід....  Але мене цікавить даний конкретний випадок. Питання: як мені зареєструвати і оплатити участь у змаганнях мого колеги? Оплата на старті 700 грн для нього не варіант.

Три минулі рази вийшло ж... Варто було одразу написати оргам. Допомогли б без оцього всього.

Та не було минулі раз такого терешу. Платіж проходив з першого разу і без питань..

Не було, бо оплата була з аккаунта учасника. Повторю, хочете заплатити за іншого учасника - зверніться в ПП.

Доброго дня, коли номер дадуть? І що таке wtf?

3579 Хурдепа Юрій

спочатку ви відмітили УАТ, тому сервер чекав на номер ліцензії

Доброго дня. Чому мені досі не присвоїли номер на Львівську сотку. Будь ласка перевірте і додайте номер. Я оплатив ще 2 тижні тому. Наперед дякую!

ви оплатили 2021-03-25 18:54:07. 10хвилин тому.
чекайте, все буде.

Доброго дня!

Звернув увагу, що деякі номери продубльовані (3010, 3011 і тд). Це ще підлягає коригуванню?

Я трошки нуб, як взнати свій номер, і що означають ті вклатки з людьми WTF?

Номер дають після оплати, не одразу.

Щодо другого питання:раз і два.

А після скількох днів дають номер?

за 2 дні до початку йде видача стартових пакетів.
питання: де і як водо буде проходити?!

слідкуйте за новинами

Доброго дня,
Добавив номер ліцензії УАТ
Будь-ласка, змініть номер з 3018 на 1ХХХ 

Спішуватись на гірській ділянці любителям дозволяється?

можете хоч всю дистанцію пройти :)
але у вас тільки 7 годин.

о файно сьогодні в 6 з хвостиком вклався...треба ще  рюкзак на сумку замінити і може краще вийде

На швидкість вплине не зміна рюкзака на сумку, а їх відсутність)

По правилам 8 годин. https://lvivbicycle.club/articles/1 (6. Хто вважається переможцем Львівської Сотки і Двохсотки? Переможцем є кожен, хто подолав дистанцію і вклався у встановлений ліміт часу:
для Сотки - 8 годин (до 2018 - 10 годин))


Щось змінилося ? Дайте відповідь будь ласка а то для мене це важливо ))

з 2021 вже 7 годин.
практично не залишилось поганих доріг.

відредагуємо.

Добрий день, добавив номер ліцензії УАТ, можна номер 3045 поміняти на 1ХХХ. Дякую

Додав ліцензію, прошу змінити, номер 3084

Забрав УАТ так з мого профілю. Прошу дати мені номер бо вже давно оплатив сотку. Дякую

Добрий день, а що значать семизначні номера?

Доброго дня.

Додав номер ліцензії УАТ. Прошу змінити стартовий номер 3013 на 1ххх. Дякую.

Доброго Дня. У звя'зку з епідеміологічною ситуацією та кількістю учасників, можна буде пропустити пл. Ринок і прибути відразу на технічний старт?
Минулого року так було а раніше не їздив, тому не знаю що відбувається на пл. Ринок.

Слідкуйте за новинами. Але зараз виглядає так, що на 8/05 все буде нормально з карантином :)


Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок