Image

X Львівська Сотка

04.05.2019 10:00 155 1136
Lviv
Головна велоподія Західної України.

Статистика

Імпреза, яка об'єднує власників гірських і шосейних велосипедів, фіксів і лігерадів, "лосів" і "матрасників", любителів позмагатися і порелаксувати.

Можливість побити рекорд часу або просто отримати задоволення від маршруту у компанії старих чи нових друзів.

 

ВІДГУКИ: >> 2010 >> 2011 >> 2012 >> 2013 >> 2014 >> 2015 >> 2016 >> 2017 >> 2018: (FB / протокол)

Львівська Сотка/ДвохСотка F.A.Q.

Львівська Сотка 50 км F.A.Q.

FACEBOOK

TREK 100      TREK 50

2019.05.02-03

2019.05.04

  • 7:30 - 10:10 підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (пл. Ринок 1)
  • 10:15  старт (пл. Ринок)
  • 10:15 - 10:55 парад учасників присвячений Дню міста Львова
  • 10:55-11:00 санітарна пауза
  • 11:00 технічний старт
  • 11:50  відкриття КП1 (30 км)
  • 12:30  відкриття КП2 (77 км)
  • 12:41  відкриття Гірського фінішу (84 км)
  • 13:00  відкриття фінішу (Брюховичі)
  • 13:16  закриття КП1 (30 км)
  • 15:00-15:30 нагородження
  • 17:40  закриття КП2 (77 км)
  • 18:00  закриття Гірського фінішу (84 км)
  • 19:00  закриття фінішу

Вартість участі 100 :

  • 4/03 (15:00) - 17/03  300грн
  • 18/03 - 29/03  340грн
  • 30/03 - 12/04  380грн
  • 13/04 - 26/04 420грн
  • 27/04 - 3/05 (18:00)  460грн
  • на старті     550грн

Вартість участі 50 :

  • 4/03 (15:00) - 17/03  250грн
  • 18/03 - 29/03  290грн
  • 30/03 - 12/04  330грн
  • 13/04 - 26/04 370грн
  • 27/04 - 3/05 (18:00)  410грн
  • на старті     500грн

Всі учасники отримують знижку на Львівську Двохсотку 2019 в розмірі ₴40.

 

Розподіл стартових номерів:

Номери 1, 2, 3 та 101, 102, 103 — призери попереднього року
Номер 100 — переможець лотереї
1ххх - спортмени аматори шосе
2ххх - спортсмени аматори МТБ
3ххх - всі інші шосе
4ххх - всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)
5ххх - 50км
59хх - 50км електро
7ххх - волонтери
9ххх - профі

*Може бути відкориговано, при перевищенні лімітів категорії

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

Номер Ім'я Стать Місто КП ГФ Час Вік Команда Категорія Велосипед Планований час.
1001 Юзьків Анатолій M Lviv 01:51:25 02:14:29 02:43:14 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3001 Космолінський Петро M Lviv 02:30:29 03:03:56 03:41:09 19-29 Gorgany Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4001 Яциник Володимир M Lviv 02:33:40 03:06:33 03:44:04 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4002 Засадний Артур M Polyana 02:28:14 03:00:10 03:37:42 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4003 Гордійчук Юрій M Lviv 03:42:24 04:29:52 05:29:40 30-39 Open 26"рігід 4:00-8:00
4004 Криворука Володимир M Lviv 02:47:50 03:29:17 04:12:11 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
1002 Тишкевич Віталій M Lviv 01:59:24 02:24:50 02:57:27 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3002 Veston Volodymyr M Lutsk 02:26:26 02:59:58 03:40:28 19-29 WESTONATION Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3003 Рогов Тарас M Lviv 02:58:42 03:41:10 04:25:28 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1033 Tarnavchyk-Chuhuievets Natalya F Lviv 01:59:29 02:24:21 02:53:46 19-29 Kyiv Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3004 Chornenkyy Volodia M Lviv 02:19:59 02:48:52 03:24:58 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4005 Меркур'єв Сергій M Lviv 02:56:52 03:38:56 04:27:02 30-39 Gorgany Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3005 Жаворонок Денис M Vinnytsya 02:45:31 03:26:58 04:11:29 19-29 Vinnytsia cycling squad Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4006 Huryn Dmytro M Lviv 03:38:41 04:22:33 05:27:05 n/a Хунта Роверова Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3006 Білий Микола M Lviv 02:21:28 02:58:54 03:36:51 40-49 AVP Service Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4007 Sikorskyi Oleksii M Lviv 03:04:23 03:44:36 04:30:28 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4175 Солтис Павло M Novoiavorivsk 03:13:50 04:01:56 04:51:51 30-39 ЛКАВ Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4008 Купина Володимир M Lviv 03:03:54 03:46:01 04:33:08 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
1003 Zalevsky Dima M Lviv 02:48:21 03:25:46 04:07:00 30-39 Спортивний гурток ім. Кліфа Янга Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1004 Семененко Роман M Kyiv 01:51:57 02:16:23 02:48:35 19-29 Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3007 Martsyniak Taras M Lviv 02:06:05 02:32:17 03:02:40 30-39 Sport4U Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Shevchenko Vadim M Odesa n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4009 Bateyko Ivan M Varash 03:05:59 03:50:42 04:39:31 30-39 Open 29"підвіс 4:00-8:00
3008 Прокопович Богдан M Lviv 02:05:59 02:31:41 03:01:57 19-29 SS Halychyna Crew Open фікс/сінглспід 3:10-4:00
4148 Бойчук Владислав M Zdolbuniv 02:55:31 03:37:54 04:22:16 30-39 Open 29"рігід 3:10-4:00
3066 Музичка Тарас M Lviv 02:28:05 03:02:25 03:45:22 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3069 Хитра Максим M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Ultra Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4010 Petrenko Yurii M Kyiv n/a n/a DNS 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4133 Григор'єв Євген M Lviv 02:56:23 03:39:40 04:25:47 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3009 Griaznov Denis M Lviv 03:03:09 03:48:38 04:33:19 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3010 Чугуєвець Орест M Lviv 02:39:04 03:13:27 03:52:49 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3011 Kramarenko Illia M Kyiv 02:20:00 02:49:31 03:30:06 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4011 Козак Юрій M Lviv 04:01:11 05:00:32 06:00:23 30-39 RoadRunners Open інше 4:00-8:00
4012 Коржос Габріел M Svalyava 02:56:11 03:38:40 04:21:55 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3012 Бондар Олег M Novoiavorivsk 03:10:35 03:55:18 04:40:18 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3090 Демченко Игорь M Odesa 02:06:59 02:36:54 03:10:49 30-39 Odesa Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4052 Deviatiarov Stanislav M Lviv 02:51:35 03:29:17 04:08:03 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3013 Залевська Ірина F Lviv 02:48:09 03:25:34 04:06:47 30-39 Спортивний гурток ім. Кліфа Янга Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3014 Skochylyas Victor M Ternopil 02:33:36 03:07:43 03:46:26 30-39 Run&Tri Club Standartpark Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3028 Горішній Андрій M Kyiv n/a n/a DNS 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Spl Natali F Lviv n/a n/a DNS <19 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3015 Сушко Андрій M Lviv 02:19:59 02:48:59 03:22:05 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3057 Лободзіц Юрій M Novoiavorivsk 02:41:54 03:15:13 03:52:05 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Kovanda Vasyl M Novoiavorivsk n/a n/a DNS 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3016 Makaikin Valerii M Lviv 02:33:37 03:08:30 03:46:43 40-49 SHYPSHYNA RUN CLUB Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4046 Дітковський Ігор M Lviv 02:46:29 03:23:21 04:01:25 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Kochmarskyi Vasil M Ivano-Frankivsk n/a n/a DNS 30-39 Open фікс/сінглспід 3:10-4:00
4013 Бигар Михайло M Lviv 02:54:04 03:41:52 04:28:29 19-29 CoreValue Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4014 Novitskaya Evgenia F Kharkiv n/a n/a DNS 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3017 Подкопай Станислав M Kharkiv n/a n/a DNS 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4540 Bokalo Igor M Lviv 02:45:29 03:22:17 04:02:57 19-29 Nextbike Open Nextbike 3:10-4:00
3018 Царевский Олександр M Vinnytsya 02:55:39 03:43:16 04:29:43 40-49 #дарагая_редакція Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4015 Shuhalo Ihor M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3925 Nechyporuk Ruslan M Kharkiv 02:25:52 02:57:29 03:34:37 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4016 Дымова Юлия F Odesa 03:14:14 04:11:05 05:03:34 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4017 Врублевський Володимир M Lviv 03:53:23 04:36:27 05:38:18 30-39 Open інше 4:00-8:00
3019 Нечай Ярослав M Золочів 02:16:43 02:43:32 03:14:52 19-29 Jollyride Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4032 Лаптєв Владислав M Lviv 03:14:33 03:58:02 04:40:16 19-29 RoadRunners Open 27,5" хардтейл 3:10-4:00
3173 Собко Вадим M Lviv 02:42:08 03:16:27 03:56:15 30-39 SHYPSHYNA RUN CLUB Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1041 Яремчук Данило M Kyiv 02:05:02 02:29:47 02:59:05 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3020 Beregovoy Vladimir M Золочів 02:27:11 02:57:58 03:34:28 19-29 JollyRide Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4018 Onyshko Andriy M Lviv 02:44:15 03:20:15 03:58:12 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4019 Левицький Ігор M n/a n/a DNS <19 Open тандем 4:00-8:00
3021 Chychkevych Bohdan M Lviv 02:20:16 02:50:28 03:28:11 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3025 Lichkun Mykhailo M Lviv 02:32:30 03:10:19 03:50:31 19-29 Bikepatrol police Lviv Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4033 Roy Julia F Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Каланчук Ростислав M Lviv n/a n/a DNS 40-49 DNS-DQ Open 26"рігід 4:00-8:00
3022 Біда Андрій M Lviv 03:14:39 03:57:57 04:41:25 30-39 Shypshyna run club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1023 Талах Віталій M Varash 02:01:43 02:31:04 03:07:07 30-39 PAEC teаm Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1019 Харечко Станіслав M Varash 02:06:55 02:33:21 03:03:26 19-29 PAEC team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3023 Svystun Mike M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Reintech Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3260 Шкоропад Іван M Lviv 02:32:57 03:03:47 03:39:48 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4020 Лещинський Владислав M Ivano-Frankivsk n/a n/a DNS 19-29 velo-stalker Open 29"рігід 3:10-4:00
4021 Pidvirnyi Taras M Lviv 02:56:22 03:28:36 04:07:36 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3121 Morozov Valerii M Vinnytsia 02:32:03 03:01:58 03:34:45 40-49 Vinnytsia cycling squad Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3112 Жовнір Євген M Lviv 02:39:33 03:16:12 03:56:07 40-49 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3024 Kulyk Evgeniy M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4022 Savruk Serhii M Lviv 02:16:45 02:47:38 03:23:55 19-29 Intellias Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3113 Іванічкін Володимир M Vinnytsia 02:55:33 03:42:08 04:28:02 40-49 #дарагая_редакція Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4023 Podolianchuk Dmytro M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3050 Рублевський Володимир M Lviv 03:52:15 04:48:27 06:04:25 19-29 Батальйон "Арльонок" Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1005 Solodyankin Yaroslav M Lviv 01:59:21 02:24:13 02:57:06 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4024 Fitel Roman M Lviv 03:52:20 04:49:35 06:04:27 30-39 Батальйон "Арльонок" Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4034 Malanchuk Orest M Lviv 02:48:02 03:28:26 04:16:16 19-29 Хунта Роверова Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3241 Mylyan Volodymyr M Сокільники 03:06:59 03:57:44 04:39:34 50-59 БМП-2 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4025 Токар Петро M Долина 02:18:38 02:48:42 03:22:36 n/a Open 26" хардтейл 3:10-4:00
3042 Savruk Yuri M Chervonohrad 03:02:24 03:43:37 04:34:36 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Дрись Михайло M Lviv n/a n/a DNS 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4209 Нестеренко Олександр M Lviv n/a n/a DNS 40-49 Active club «ZernoVita» Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4027 Антонов Леонід M Lviv 02:13:23 02:48:24 03:27:03 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4065 Гостренко Олександр M Kropyvnytskyi 02:35:34 03:18:43 04:01:29 19-29 BikeBand Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1024 Tsisaruk Vladyslav M Odesa 01:57:24 02:22:14 02:51:17 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4151 Білоус Валерій M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Lviv Bicycle Club Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4144 Бобак Андрій M Chortkiv 02:28:14 03:02:02 03:42:03 30-39 Cadence Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4028 Місюра Віталій M Lviv 03:01:13 03:41:47 04:26:40 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3026 Івінський Микола M Kyiv n/a n/a DNS 30-39 devmiles Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3051 Pshyk Nazar M Lviv n/a n/a DNS 30-39 N-iX Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4029 Тимків Назар M Lviv 03:09:49 03:52:08 04:40:46 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1006 Харенко Дмитро M Odesa 01:45:11 02:06:17 02:32:38 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Kravchuk Levko M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3027 Sendeha Taras M Lviv 02:51:39 03:35:00 04:22:31 50-59 BanderaS Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4091 Hlavatskiy Nazik M Komarno 02:54:35 03:29:00 04:08:20 19-29 Open 26"підвіс 4:00-8:00
3040 Тхір Богдан M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Dialog Semiconductor Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3029 Демкович Андрій M Lviv 01:58:26 02:23:21 02:56:06 30-39 CoreValue Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Karpishin Serhii M Slavutych n/a n/a DNS 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3030 Возний Ярослав M Lviv 02:30:50 03:03:05 03:42:20 19-29 Garuny Team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4030 Романишин Ігор M Lviv 02:56:14 03:48:25 04:37:00 30-39 CoreValue Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4031 Люкс Вікно M Свалява 02:37:38 03:15:35 03:56:07 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1007 Березняк Максим M Lviv 02:21:16 02:50:13 03:23:23 19-29 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3052 Пилип Віталій M Chortkiv 02:17:49 02:46:17 03:18:58 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1215 Karpiuk Orest M Dubno 01:58:17 02:22:56 02:52:33 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1008 Матвіїв Степан M Busk 01:45:22 02:06:42 02:34:14 19-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1009 Matviiuk Mykola M Lviv 02:30:08 03:01:00 03:37:18 30-39 Валим боком Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4035 Кульматицький Роман M Novoiavorivsk 02:56:19 03:41:15 04:30:26 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1010 Савченко Сергій M Lviv 02:33:13 03:05:05 03:39:44 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4036 Гончарук Константин M Odesa 02:51:09 03:35:08 04:19:41 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3031 Настоящий Володимир M Ivano-Frankivsk 02:10:43 02:37:20 03:09:11 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3243 Сопіла Роман M Mykolayiv(Lviv) 03:05:19 03:43:18 04:24:01 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3079 Недбайло Петро M Lviv 02:44:09 03:27:46 04:15:16 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2001 Сергієнко Віталій M Lviv 02:05:44 02:32:23 03:05:11 30-39 РЯСНЕ team Open 26" хардтейл 2:30-3:10
3137 Dmytriv Zinovii M Lviv 03:22:09 04:02:03 04:48:41 30-39 RAWlyky Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Борис Тарас M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4037 Stetsenko Maksym M Lviv 02:58:48 03:45:53 04:30:56 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3032 Цап Олег M Sambir n/a n/a DNS 30-39 SamBears Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3033 Пеньга Василь M Lviv 02:17:53 02:48:53 03:24:23 19-29 SS Halychyna Crew Open фікс/сінглспід 3:10-4:00
4181 Kravchuk Taras M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3314 Galenko Andersen M Kiev 02:25:02 02:58:46 03:37:21 30-39 Брутальні Байциклісти Open 26" хардтейл 3:10-4:00
1087 Kun Ihor M Lviv 02:04:18 02:30:36 03:02:58 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1083 Клочко Андрій M Ivano-Frankivsk 02:06:22 02:32:15 03:02:53 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Гринчук Андрей M Бердичів n/a n/a DNS 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3034 Lobur Max M Lviv 02:45:50 03:30:09 04:15:43 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1011 Гузов Віктор M Lviv 01:45:28 02:06:14 02:31:17 30-39 Team Sky Lviv Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1012 Вербицький Андрій M Lviv 01:52:42 02:16:17 02:46:18 30-39 Team Sky Lviv Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1013 Погодін Костянтин M Lviv 01:47:53 02:11:20 02:37:26 30-39 Team Sky Lviv Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4038 Калинчук Андрій M Lviv n/a n/a DNS 19-29 1323 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3035 Калинчук Юра M Drohobych n/a n/a DNS 19-29 1323 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4039 Чередніченко Дмитро M Миколаїв, Льв обл 02:51:14 03:34:52 04:23:49 30-39 Velospacer Open 29"підвіс 4:00-8:00
3036 Лаб'як Назар M Lviv 02:34:34 03:10:43 03:48:25 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4040 Говда Дмитро M Lviv n/a n/a DNS n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3037 BALYTSKYY Yaroslav M Lviv n/a n/a DNS n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4041 Zvarych Ivan M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4153 Муцко Іван M Маріуполь 02:47:17 03:23:07 04:08:03 19-29 Open 29"рігід 4:00-8:00
1014 Pazyak Yosyf M Lviv 01:59:20 02:28:15 03:00:10 60-69 Тандем Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4042 Lev Yurii M Lviv 02:46:00 03:22:37 04:05:41 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4043 Biriukova Victoria F Bila Tserkva 03:21:01 04:04:38 05:01:13 <19 In Velo Veritas Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3827 Сотниченко Александр M Odesa 03:06:58 03:56:03 04:44:30 30-39 Odessa Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4086 Ховатов Руслан M Mukachevo 02:41:09 03:24:15 04:15:58 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4044 Озирський Андрій M Lviv 03:36:45 04:30:52 05:20:55 30-39 Хунта Роверова Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4079 Уліцький Володимир M Lviv 03:06:49 03:49:07 04:35:34 30-39 Файні хлопці Open 26"підвіс 4:00-8:00
4109 Rusanovskiy Nazarii M Lviv 02:25:54 02:55:35 03:31:03 19-29 Critical Mass Lviv Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Полищук Констянтин M Bila Tserkva n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4045 Mudrak Andriy M Золочів 02:32:14 03:04:12 03:43:28 19-29 JollyRide Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4050 Bobalik Maryan M Ivano-Frankivsk 02:45:44 03:22:04 04:04:23 19-29 Franko Bicycle Club Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1071 Кудрик Олександр M Varash 01:49:08 02:11:24 02:38:56 30-39 PAEC team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3038 Муравинець Сергій M Varash 01:51:51 02:18:21 02:51:33 30-39 PAEC team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4047 Казаков Олександр M Lviv 02:50:11 03:26:12 04:11:31 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4048 Pryimak Nazar M Nadvirna 03:48:24 04:41:52 05:38:51 19-29 ГуцулиНаРоверах Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Яремчук Костянтин M Kyiv n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3062 Козак Олег M Mukachevo 02:06:15 02:32:23 03:03:02 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4233 Kaminskyi Taras M Lviv 03:21:51 04:01:24 04:48:20 30-39 RAWlyky Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4183 Король Роман M Ivano-Frankivsk 02:44:20 03:21:35 03:59:30 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1051 Makhanets Oleksandr M Lviv n/a n/a DNF 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3048 Войташек Антон M Lviv 03:16:23 03:52:05 04:34:00 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1015 Тодер Олег M Kyiv 02:02:10 02:28:37 03:00:30 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4051 Мазур Сергій M Lviv 03:35:10 04:27:04 05:27:21 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3041 Гуменчук Олег M Lviv 02:43:21 03:15:03 03:56:31 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1016 Скорбач Микола M Lviv 01:51:13 02:13:57 02:41:11 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3043 Shevtsiv Andrii M Lviv 02:49:50 03:30:43 04:15:03 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4213 Маїк Павло M Lviv 03:35:05 04:30:05 05:25:50 30-39 Open 26"підвіс 3:10-4:00
Nikitin Ivan M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
1017 Baranov Oleksii M Bila Tserkva 02:38:33 03:12:10 03:44:47 19-29 Біла Церква Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Shvai Maksym M Varash n/a n/a DNS 40-49 Bananan тема Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Струк Мирослава F Drohobych n/a n/a DNS 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4265 Miasniankin Vadim M Lviv 02:55:57 03:35:21 04:17:59 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1018 Кочин Алексей M Kharkiv n/a n/a 02:28:20 30-39 Велоцентр Харьков Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4053 Щипель Ігор M Peremozhne 02:37:11 03:11:52 03:50:49 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3067 Fedosieiev Dmytro M Lviv 02:10:08 02:38:05 03:13:07 30-39 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1069 Khomyshyn Roman M Lviv 02:05:56 02:33:25 03:04:58 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4054 Служинська Марія F Lviv 03:38:26 04:34:47 05:45:09 30-39 Я Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4129 Паркасевич Марія F Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4055 Михайлишин Назар M Lviv n/a n/a DNS 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4171 Parfenyuk Oleksandr M Lviv 02:38:10 03:13:43 03:54:43 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1022 Кошелєв Олександр M Drohobych 01:59:18 02:29:28 03:02:29 30-39 XTREME RIDE CLUB Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4056 Sokurenko Natalka F Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open інше 4:00-8:00
4057 Кушнір Марія F Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4444 Zaletskyi Nazar M Ivano-Frankivsk 02:31:43 03:04:17 03:44:20 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3111 Фінягін Вадим M Lviv 02:17:11 02:49:36 03:28:18 40-49 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3044 Hryhorashyk Mykhailo M Chernivtsi 02:42:57 03:30:14 04:13:53 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4059 Грицун Олександр M Vinnytsia 02:41:10 03:15:24 03:55:24 19-29 ВелоЇжаки Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4190 Войтович Роман M Lviv 02:38:32 03:20:07 04:02:14 19-29 Open тандем 4:00-8:00
3055 Демидишин Віталій M Varash 01:50:20 02:14:10 02:43:02 19-29 РАЕС team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Lutsiv Roman M Stryy n/a n/a DNS n/a "ВелоСтрийки" Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3045000 Пелех Андрій M Ternopil n/a n/a DNS 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3046 Shevchuk Mykola M Lviv 02:49:18 03:25:09 04:07:04 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4060 Зайцев Володимир M Simferopol 02:43:50 03:22:56 04:05:19 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4061 Gerbovka Nazariy M Lviv 02:47:07 03:26:08 04:08:13 <19 Батальйон "Арльонок" Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3047 Жук Петро M Lviv 03:39:24 04:19:51 05:01:54 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4062 Voskalo Maxim M Lviv n/a n/a DNF 19-29 Critical Mass Lviv Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1020 Грущак Віталій M Drohobych 01:59:19 02:24:10 02:53:52 30-39 XTREME RIDE CLUB Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1021 Кошелєва Наталія F Drohobych 02:06:19 02:33:24 03:04:57 30-39 XTREME RIDE CLUB Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3120 Вощило Володимир M Ternopil 02:44:59 03:25:56 04:07:09 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4118 Федосов Сергій M Lviv 02:39:28 03:17:02 03:59:27 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
3087 Sobchuk Zoriana F Ternopil 02:44:56 03:25:56 04:07:07 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3049 Зробок Андрій M Lviv 02:35:55 03:12:12 03:52:30 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4063 Богуш Артем M Lviv 02:50:43 03:31:22 04:12:57 30-39 Open інше 4:00-8:00
4138 Bahrii Bohdan M Ternopil 02:53:05 03:29:29 04:07:17 19-29 Megalot Open 26" хардтейл 3:10-4:00
Sydorenko Maryna F Kyiv n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1042 Mokryi Andrii M Lviv n/a 03:20:13 03:55:31 19-29 Time Pro Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3053 Черненко Сергій M Kyiv 02:22:21 02:51:44 03:25:51 30-39 SAPIK-TEAM Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4078 Бялас Роман M Drohobych 02:42:13 03:22:33 04:08:07 <19 XTREME RIDE CLUB Open 26"підвіс 3:10-4:00
Коновалюк Віталій M Khmelnik n/a n/a DNS 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1063 Палій Юрій M Lviv 02:11:59 02:38:51 03:10:17 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3141 Sakhniuk Serhii M Славута n/a 03:03:11 03:40:08 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3054 Khmarenko Vasyl M Lviv 02:10:48 02:37:49 03:10:34 19-29 TriLewy Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3059 Петрик Тарас M Lviv 02:20:00 02:49:49 03:27:21 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3056 Талейкина Анна F Kharkiv 02:47:16 03:28:15 04:09:46 40-49 Велосалон-Олімпія Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1998 Нестерова Вікторія F Kyiv 02:22:58 02:53:39 03:28:47 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4105 Гриньків Андрій M Varash 02:37:36 03:10:57 03:51:23 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4104 Руднік-Гриньків Юлія F Varash 02:37:22 03:10:42 03:51:11 30-39 Raido Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1025 Софія Любарська F Kyiv 02:11:37 02:38:20 03:12:32 n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3085 Kutsai Vadym M Novovolynsk/Lviv 02:05:58 02:32:01 03:02:45 30-39 Heart Inside Team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4066 Омелянчук Дмитро M Vinnytsia 02:24:58 02:57:50 03:35:19 19-29 ВелоЙожики Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4067 Омелянчук Катерина F Vinnytsia 03:27:17 04:09:42 05:01:30 19-29 ВелоЙожики Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3058 Корчак Андрій M Кременчук 01:58:31 02:23:21 02:52:45 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3179 Руднікович Людмила F Lviv 02:44:07 03:29:57 04:15:16 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4068 Kachkovskiy Dmytro M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Владов Даниїл M Lviv n/a n/a DNS <19 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4198 Богатюк Сергій M Novoiavorivsk n/a 03:35:34 04:25:01 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4069 Серновський Олег M Lviv 03:06:12 03:49:48 04:37:37 30-39 motsni Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3060 Степанишин Леся F Lviv 03:00:44 03:37:10 04:22:34 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3061 Чугуєвець Лев M Lviv 03:12:56 04:13:46 05:01:44 60-69 ФСТУ Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4070 Семенюк Михайло M Ivano-Frankivsk 02:27:53 03:01:11 03:41:32 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4071 Моцяк Василь M Lviv 03:06:59 03:52:51 04:41:42 19-29 Юморісти Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4103 Годованюк Андрій M Lviv 02:45:43 03:29:26 04:11:52 30-39 РЯСНЕ team Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4072 Євтушенко Сергій M Lviv 02:38:20 03:16:29 04:01:25 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4073 Кравець Віталій M Varash 02:32:42 03:10:44 03:50:03 30-39 РЦ-2 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Ференц Іван M Стрий n/a n/a DNS n/a Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4089 Semenko Bohdan M Kyiv 02:26:43 02:57:58 03:38:03 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4239 Бондар Сергій M Бровари 03:40:02 04:24:07 05:10:58 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Игорь Деговцов M Kyiv n/a n/a DNS 30-39 Open тандем 4:00-8:00
4074 Багрій Олександр M Vinnytsya 03:35:15 04:29:58 05:20:01 50-59 Motorhead Alco Crew Vinnytsia Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4101 Rudka Oksana F Lviv 03:43:04 05:16:35 06:10:39 19-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4075 Власенко Богдан M Бровари 02:20:36 02:52:55 03:32:34 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4076 Evseenko Igor M Бровари 03:39:15 04:21:33 05:08:24 19-29 BroBikes team Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4225 Хома Богдан M Lviv 02:50:41 03:26:54 04:14:04 40-49 ironmen Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4290 Gnatushun Nazar M Ternopil 02:43:24 03:18:38 03:59:34 30-39 Rescue Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4077 Кліщ Богдан M Трускавець 03:14:38 04:03:45 04:52:35 <19 Open 26"рігід 4:00-8:00
Головня Павел M Кременчук n/a n/a DNS n/a Open фікс/сінглспід 4:00-8:00
3128 Budnak Andrii M Ternopil 02:44:57 03:24:18 04:07:11 19-29 Sab0tag8 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3063 Берещак Тарас M Lviv 01:51:18 02:14:39 02:43:05 19-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4169 Chornyy Viktor M Rivne n/a n/a DNS 40-49 11 Sport n/a n/a
1056 Фенюк Іван M Бровари 02:03:46 02:30:19 03:00:11 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4080 Михайлишин Юрій M Lviv n/a n/a DNS 30-39 CoreValue Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1026 Пясецький Сергій M Lviv 01:45:23 02:06:33 02:34:20 19-29 MTBStock Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3064 Шевцов Костянтин M Нетішин n/a n/a DNS n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Vajnyi Yura M Stryy n/a n/a DNS 30-39 ВелоСтрийки Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4081 Могила Ігор M Lviv 03:07:10 03:50:14 04:37:00 n/a Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Markov Yurii M Zhovkva n/a n/a DNS 19-29 Zhovkva Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4170 Yosypyshyn Rostyslav M Kyiv 02:34:44 03:13:15 03:55:25 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3065 Струк Мирослава F Drohobych 02:56:07 03:37:04 04:23:05 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4132 Теслюк Мирослав M Lviv 03:46:45 04:39:17 05:39:24 70+ Фсту Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Возняк Вадим M Lviv n/a n/a DNS n/a Open тандем 2:30-3:10
4082 Цукало Тарас M Lviv 03:03:23 03:49:09 04:35:58 19-29 Файні хлопці Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3103 Grochla Mateusz M Сколе 03:14:50 04:01:44 04:50:12 30-39 Velo Skole Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Олександр Гаврищук M Южноукраїнськ n/a n/a DNS n/a Open 29"рігід 4:00-8:00
 Качмар Христина M Lviv n/a n/a DNS n/a Open тандем 4:00-8:00
3068 Волинець Віталій M Ternopil 03:06:05 03:44:46 04:28:16 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1027 Odnosumov Sergey M Kyiv 02:04:13 02:30:11 03:00:03 40-49 Lenovo Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4084 Рукавішніков Валерій M Lviv 02:43:38 03:46:53 04:27:39 30-39 ГО «Львів Екстрім Клуб» Open 26" хардтейл 3:10-4:00
1032 Троценко Євген M Kyiv 02:04:16 02:30:11 03:00:03 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3209 Leschushun Roman M Rava-Ruska 02:30:39 03:06:07 03:44:58 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4289 Prystupa Vladyslav M Lviv 02:52:16 03:32:13 04:13:45 n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1028 Kiriushkin Mykhailo M Kyiv 01:51:19 02:14:11 02:41:16 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4085 Hamar Oksana F Lviv 03:27:59 04:15:23 05:06:37 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4360 Бураков Дмитро M Lviv 03:26:27 04:14:35 05:04:42 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Мельник Володимир M Дроговиж n/a n/a DNS 19-29 Fujikura Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4087 Коновал Андрій M Lviv 03:36:35 04:19:58 05:11:56 19-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3070 Gulikov Vitali M Lviv 02:22:37 02:57:10 03:36:48 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1029 Kolesnichenko Taras M Kyiv n/a 02:24:15 02:53:39 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1030 Гостіщев Євген M Lviv 02:07:16 02:33:15 03:04:43 19-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4088 Гонуленко Іван M Білошицька Слобода n/a n/a 07:52:59 50-59 Open інше 4:00-8:00
2002 Федюк Іван M Kamianets-Podilskyi 01:55:14 02:21:39 02:52:46 19-29 Open 26" хардтейл 2:30-3:10
4242 Гаврилко Іван M Lviv 03:03:14 03:50:02 04:40:33 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Яців Микола M Lviv n/a n/a DNS n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Сидор Тарас M Lviv n/a n/a DNS 40-49 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4090 Kornieiev Kostiantyn M Lviv 02:37:42 03:25:19 04:07:20 40-49 Open 29"підвіс 3:10-4:00
1031 Федина Ігор M Lviv 01:59:30 02:24:28 02:55:50 40-49 Shypshyna run club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Осередчук Ігор M Komarno n/a n/a DNS 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3071 Крикун Діма M Bila Tserkva n/a n/a DNS n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4092 Гаврилюк Олексій M Lviv 03:02:34 03:52:06 04:39:39 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3095 Доброгорський Володимир M Kyiv 02:17:38 02:46:44 03:22:23 30-39 Lenovo Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3214 Borovyi Mykhailo M Kyiv 02:10:41 02:40:18 03:17:04 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3321 Duma Denys M Lviv 03:19:03 02:49:38 03:23:48 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4128 Зайць Руслан M Lviv 03:55:06 04:50:13 05:53:03 40-49 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3072 Andriy Luhovskoy M Lviv 03:13:47 04:32:45 05:19:49 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1052 Pilganchuk Bogdan M Kyiv n/a 02:46:48 03:23:08 30-39 ELKO Cycling Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Aslanian Evgenia F Kyiv n/a n/a DNS n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4094 Дорофеєв Віталій M Lviv 02:57:20 03:38:09 04:26:12 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4095 Bavshyn Oleh M Lviv 02:25:54 02:54:57 03:29:31 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Кренц Михайло M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4097 Kobelyev Stepan M Lviv 03:13:33 04:33:25 05:19:36 40-49 Без команди Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4096 Мазур Володимир M Lviv 03:35:06 04:26:54 05:17:09 30-39 Open 26"підвіс 4:00-8:00
3145 Red Nickolas M Lviv 02:18:43 02:45:26 03:18:12 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3147 Лис Андрій M Lviv 02:46:04 03:23:44 04:07:50 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3073 Kolisnychenko Aleksandr M Kyiv 02:29:26 03:04:10 03:42:17 n/a Kowbasa Squad Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3074 Ковбаса Дмитрий M Kyiv 02:23:08 02:56:00 03:35:02 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Фаліштинський Олег M Lviv n/a n/a DNS n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3075 Pasko Mykola M Sokal n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3076 Пащенко Сергій M Lviv n/a n/a DNS 50-59 Lviv Bicycle Club Sport шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Kyrianova Iryna F Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open інше 4:00-8:00
3077 Вербицький Сергій M Червоноград 03:13:44 04:03:47 04:59:40 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4100 Рудка Богдан M Lviv 03:43:01 05:16:23 06:10:41 19-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4098 Knyaz Volodymyr M Lviv 02:55:11 03:33:52 04:20:24 50-59 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3078 Кухта Віктор M Lviv 02:25:41 02:57:45 03:34:50 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Сурков Зеновій M Lviv n/a n/a DNS n/a Open 26"підвіс 4:00-8:00
4112 Repushanskyy Vitaliy M Lviv 03:24:22 04:11:06 05:07:33 40-49 AlcoTeam Open 26"підвіс 4:00-8:00
4113 Bukhenko Yuliya F Lviv 03:24:22 04:11:06 05:07:33 30-39 AlcoTeam Open 26"підвіс 4:00-8:00
4099 Makarov Oleksandr M Lviv 02:34:13 03:23:54 04:05:40 40-49 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4111 Krushelnytskyi Petro M Ternopil 03:44:09 04:20:26 05:12:22 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4140 Козубський Віктор M Lviv 02:30:34 03:02:16 03:38:22 30-39 Open 29"рігід 4:00-8:00
7013 Тхір Василь M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3080 Селиванов Андрей M Rivne n/a n/a DNS 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4102 Гуньовський Тарас M Lviv 03:40:30 04:24:15 05:19:37 30-39 Motsni Open тандем 4:00-8:00
3301 Мочурад Іван M Lviv 03:49:28 04:53:15 05:45:32 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4218 Митрофанов Богдан M Lviv 02:40:24 03:19:19 04:03:23 19-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4125 Babiy Igor M Lviv 02:47:36 03:30:32 04:09:29 19-29 ZoomSupport Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4106 Мороз Тарас M Lviv 02:12:21 02:42:12 03:18:28 30-39 РЯСНЕ Team Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4107 Orlova Iryna F Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
103 Дуб Наталя F Lviv 01:52:00 02:16:26 02:47:20 <19 Ukraine Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4178 Гудак Олександр M Lviv 03:08:05 03:52:41 04:41:00 19-29 Open 26"підвіс 4:00-8:00
Anton Marchenko M Kyiv n/a n/a DNS n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3110 Martyniuk Yuriy M Lviv 02:23:24 02:56:05 03:36:17 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3702 Tyshkovets Valerii M Dubno 02:10:37 02:37:42 03:09:13 50-59 Team Garage 1664 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3704 Царик Михайло M Lviv n/a n/a DNS 50-59 Team Garage 1664 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Корецький Віталій M Lviv n/a n/a DNS 40-49 MAKEBA Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3181 Lazor Sviatoslav M Lutsk 02:18:44 02:48:20 03:23:12 19-29 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3703 Воронін Вадим M Zhovkva 02:37:30 03:12:25 03:53:43 30-39 Team Garage 1664 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1039 Yehiazarian Heorhii M Kyiv 01:45:15 02:06:21 02:32:41 30-39 Kyiv Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3701 Курбан Геннадій M Lviv n/a n/a DNS 40-49 Team Garage 1664 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3109 Шаргут Діма M Lviv 03:57:36 04:56:33 05:59:35 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Садовский Андрей M Луцьк n/a n/a DNS n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1035 Kovalenko Dmitry M Kyiv 01:58:34 02:23:43 02:52:47 19-29 Velobazar-Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Korolchuk Volodymyr M Луцьк n/a n/a DNS 50-59 MetrDoor team Luck. Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4108 Багрій Андрій M Lviv 02:54:06 03:35:45 04:20:58 30-39 Команда імені Філіпа Фрая Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1207 Обріза Олег M Lviv 01:51:53 02:16:30 02:48:10 30-39 LIVE.LOVE Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1036 Paraschenko Artem M Kyiv 01:45:18 02:06:27 02:32:46 30-39 Velobazar-Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4110 Zhabynska Iryna F Ivano-Frankivsk n/a n/a 07:10:12 40-49 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Matvieiev Maksim M Odesa n/a n/a DNS 30-39 Odessa Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Манько Іван M Lviv n/a n/a DNS n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3081 Чернишенко Володимир M Ivano-Frankivsk 02:15:50 02:47:23 03:23:59 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3082 Яблончук Еліна F Ivano-Frankivsk n/a n/a DNF 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1037 Любуцин Денис M Kyiv n/a n/a DNS 30-39 Velobazar-Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4114 Hoppe Caspar M Hamburg n/a 05:27:34 06:32:31 60-69 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4115 Hoppe Melchior M Summt n/a 05:28:46 06:32:31 60-69 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4188 Tsumlyanskiy Volodumur O Ivano-Frankivsk 02:50:26 03:29:46 04:12:42 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Hemiy Tetyana F Ivano-Frankivsk n/a n/a DNS 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4179 Shak Demyan M St.Sambir 03:25:54 04:15:48 05:06:45 19-29 Starbikes Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4116 Levytska Maria F St.Sambir 03:25:55 04:15:56 05:06:44 19-29 Starbikes Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3089 Smirnov Serhiy M Lviv 02:52:10 03:40:06 04:28:57 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1038 Стефанишин Микола M Mykolayiv n/a 02:39:42 03:09:28 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Дараганов Константин M Kyiv n/a n/a DNS n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Леськів Юрко M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4117 Anton Pshenychnyi M Kyiv 02:40:27 03:20:38 04:05:06 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4119 Климів Олена F Lviv 02:55:59 03:37:18 04:25:01 19-29 команда імені Філіпа Фрая Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3083 Balogh Tomas M Mukachevo n/a n/a DNF 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4120 Трифонов Костянтин M Kyiv 02:56:15 03:39:26 04:33:16 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3086 Желтоног Марина F Kharkiv n/a n/a DNS 40-49 Харьков мастерс Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4121 Друзь Володимир M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Команда імені Філіпа Фрая Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Дзюба Олександр M Kyiv n/a n/a DNS 30-39 Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3084 Лозинський Роман M Lviv 02:30:50 03:05:22 03:44:44 19-29 Plast Crew Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4122 Chorba Sebastyan M Сколе 02:55:15 03:31:50 04:12:36 30-39 Velo Skole Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4123 Кельбас Богдан M Ivano-Frankivsk 02:17:56 02:47:43 03:22:05 <19 Franko Bicycle Club Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4126 Herasymov Anatolii M Сколе 03:15:48 03:57:14 04:51:07 30-39 Velo Skole Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4124 Усков Іван M Lviv 03:49:44 04:49:21 05:42:11 30-39 CoreValue Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Semeryak Igor M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4127 Остапович Євген M Varash 02:39:08 03:21:02 04:03:22 30-39 Хтиві вепри Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3088 Стефанишин Ігор M Ivano-Frankivsk 02:35:46 03:12:33 03:53:30 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3091 Степанишин Святослав M Lviv 02:27:04 02:58:58 03:38:49 50-59 Paraska Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4158 Nazar Oleh M Lviv 02:47:26 03:34:01 04:23:55 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1040 Назар Мар'ян M Lviv 02:02:31 02:30:49 03:04:51 19-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4130 Павлів Андрій M Ходорів 03:49:26 04:51:41 05:49:10 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3092 Страутманіс Роман M Lviv 02:19:03 02:49:26 03:26:57 19-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3093 Скульський Дмитро M Ivano-Frankivsk n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3094 Яремчук Костянтин M Kyiv 02:23:10 02:57:11 03:38:30 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4131 Бекеша Андрій M Lviv 03:24:49 04:08:47 04:57:57 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4134 Крят Олексій M Lviv 02:51:08 03:36:18 04:24:00 60-69 "Рясне" team Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3096 Гундяк Віктор M Ivano-Frankivsk 02:29:01 02:59:51 03:34:38 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3097 Янів Маріанна F Lviv 02:03:33 02:29:27 03:00:06 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4207 Zhehrai Andrii M Lviv 03:51:32 04:49:04 05:42:29 40-49 Зварйовані туристи Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3098 Zghurskiy Vlad M Vinnytsya n/a n/a DNS 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
9001 Фредюк Володимир M Mikolaiv n/a n/a DNS 19-29 Kharkiv Velocenter Sport шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4135 Melikov Oles M Lviv 02:50:36 03:27:06 04:10:46 n/a Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4161 Dudnyk Victor M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1044 Чалий Михайло M Lviv 01:59:26 02:24:25 02:58:35 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1043 Устянич Віталій M Lviv 02:19:35 02:51:06 03:32:36 19-29 UltimateUKshop Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4136 Юнак Руслан M Lviv 02:58:49 03:40:14 04:26:54 30-39 Open інше 4:00-8:00
3099 Слоневський Олексій M Lviv 02:40:54 03:17:32 03:57:11 40-49 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3172 Yarmurskia Marina F Ternopil n/a 03:50:06 04:44:02 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4137 Муха Оля F Lviv n/a 05:09:50 06:12:55 n/a Зварйовані туристи Open інше 4:00-8:00
1045 Hotsko Volodymyr M Lviv 02:07:52 02:34:12 03:05:37 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1047 Атаманюк Юрій M Lviv 01:51:13 02:14:35 02:47:52 19-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1046 Kramar Anastasia F Lviv 02:11:52 02:38:52 03:12:37 19-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Шкутяк Анатолій M Lviv n/a n/a DNS 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3100 Voitovych Taras M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3102 Романчук Олег M Chervonohrad 02:03:22 02:29:42 03:00:24 40-49 Вело Червоноград STRAVA Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3101 Гусар Олег M Chervonohrad 02:03:26 02:29:43 03:00:29 50-59 Вело Червоноград STRAVA Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1048 Romanchuk Vlad M Chervonohrad 01:50:27 02:14:25 02:43:08 19-29 Вело Червоноград STRAVA Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4166 Архипенко Володимир M Lviv 02:27:46 03:00:41 03:40:14 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4139 Фурліта Микола M Lviv 03:51:23 04:48:28 06:04:25 n/a Батальйон "Арльонок" Open 26"підвіс 3:10-4:00
3104 Костенко Андрій M Южноукраїнськ 02:38:27 03:17:38 04:01:24 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4141 Фігель Роман M Lviv n/a n/a DNS 40-49 РЯСНЕ team Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4150 Гвоздков Володимир M Lviv 03:46:20 04:39:17 05:39:00 50-59 ФСТУ Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Iskiv Oleg M Червоноград n/a n/a DNS <19 Open тандем 4:00-8:00
Шитиков Вадим M Чернівці n/a n/a DNS 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4142 Фарат Оксана F Lviv 03:51:33 04:48:53 05:42:25 30-39 Равлики Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1049 Вибач Сергій M Lviv 02:07:18 02:33:23 03:04:05 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3106 Homica Nazar M Lviv 03:02:15 03:44:03 04:30:04 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3105 Farat Vitalii M Lviv n/a 05:09:44 06:13:02 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4143 Олійник Микола M Lviv 02:27:52 03:01:38 03:41:39 30-39 РЯСНЕ team Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3107 Юзвін Назарій M Ternopil 02:25:06 03:00:00 03:42:08 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Tamara Teslyuk F Lviv n/a n/a DNS n/a Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3108 Джала Олег M Ternopil n/a n/a DNS 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1050 Кепещук Андрій M Kyiv 02:04:25 02:30:23 03:00:50 19-29 KYIV CYCLING SQUAD Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4145 Ткачук Роман M Varash 03:02:17 03:49:57 04:39:32 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1053 Прокопів Володимир M Lviv 02:01:17 02:28:22 03:00:02 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1111 Лапка Олег M Lviv n/a n/a DNF 40-49 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4147 Boichenko Volodymyr M Кропивницький 02:36:33 03:19:19 03:58:45 30-39 BikeBand Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
1054 Шманьов Микола M Ternopil 01:50:12 02:14:18 02:42:54 40-49 ОЗОН Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Бойчук Оксана F Здолбунів n/a n/a DNS n/a Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4149 Бойчук Оксана F Zdolbuniv 04:07:15 04:56:15 05:59:49 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Посохов Павло M Кривий Рiг n/a n/a DNS 40-49 USC Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3122 Miroshnichenko Viacheslav M Vinnytsya 01:58:29 02:23:14 02:52:46 50-59 Vinnytsia cycling squad Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4152 Павліченко Юрій M Kyiv 02:43:57 03:22:55 04:07:05 60-69 Open інше 4:00-8:00
4228 Мартинів Володимир M Ternopil 02:16:15 02:45:51 03:18:31 19-29 Open 29"рігід 3:10-4:00
3114 Шаповал Сергій M Ternopil 02:20:16 02:49:25 03:23:05 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3115 Довгунь Дмитро M Ternopil 02:18:03 02:46:29 03:24:40 19-29 Megalot Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4154 Теребуха Олександр M Lutsk 02:19:54 02:49:20 03:23:02 30-39 ТРИТОН Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4155 Onufryk Andriy M Lviv 03:38:44 04:22:34 05:10:33 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1055 Пастущен Володимир M Kyiv 01:50:11 02:14:01 02:41:07 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3116 Бовкун Даня M Kyiv 02:47:11 03:22:24 04:03:03 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3117 Сучок Микола M Yuzhnoukrayinsk n/a n/a DNS 50-59 ЮУАЕС Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3119 Зеленчук Христина F Ivano-Frankivsk 02:22:18 02:55:22 03:34:25 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3118 Хомишинець Роман M Lviv 02:11:07 02:38:13 03:10:39 19-29 Олди Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4156 Білас Андрій M Lviv 02:45:41 03:19:56 04:02:10 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4157 Ткачов Олексій M Обухів 02:41:51 03:18:45 03:55:33 19-29 Вело-Обухів Open 26" хардтейл 3:10-4:00
1085 Добушовський Роман M Lviv 01:45:17 02:06:43 02:35:11 30-39 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4160 Petrovych Yuliya F Rivne 04:01:20 04:57:09 05:58:57 19-29 Зварйовані туристи Open інше 4:00-8:00
4159 Чорна Анжела F Lviv n/a n/a DNS 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3129 Бужович Роман M Lviv 02:30:12 03:01:27 03:38:49 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3155 Кошель Сергей M Lviv 02:21:58 02:54:21 03:33:49 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4172 Гнезділов Олександр M Южноукраїнськ 03:20:41 04:13:54 05:05:39 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4162 Shyliaiev Oleksii M Odesa 02:34:42 03:16:07 04:00:20 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4163 Лукашук Тетяна F Южноукраїнськ 03:20:44 04:13:56 05:05:40 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4347 Печук Василь M Шацьк 02:33:25 03:07:38 03:49:08 40-49 0 Open n/a n/a
4164 Savchuk Roman M Lviv 02:56:25 03:38:05 04:25:11 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3125 Лебедєв Олексій M Kyiv 02:06:04 02:31:49 03:02:11 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3126 Сікора Евген M Kyiv 02:32:10 03:04:54 03:44:00 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4173 Yarosh Andriy M Lviv 02:33:12 03:10:20 03:54:23 50-59 Lviv Bicycle Club Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4165 Danilyuk AndrIy M Kalush 02:26:30 02:59:17 03:38:40 19-29 Open 29"підвіс 4:00-8:00
3130 Дусько Олесь M Lviv 02:35:07 03:08:17 03:45:33 19-29 Garuny Team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4211 Хавалко Роман M Lviv 03:59:11 04:56:17 06:01:06 30-39 Open 26"підвіс 4:00-8:00
4167 Rybii Mykhailo M Davydiv 02:21:29 02:56:41 03:35:40 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4168 Kolos Andriy M Lviv 02:13:08 02:46:38 03:26:23 19-29 Open 26"рігід 4:00-8:00
1057 Осінський Вадим M Irpin 02:23:47 02:55:33 03:33:05 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Файніцький Володя M Ternopil n/a n/a DNS 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3131 Гнезділов Андрій M Yuzhnoukrayinsk 02:37:52 03:17:41 04:02:02 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3132 Гнезділов Микита M Yuzhnoukrainsk 02:37:53 03:17:40 04:02:01 <19 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3123 Даниленко Максим M Kyiv 02:40:35 03:22:19 04:09:56 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4214 Afonskyi Andrii M Ivano-Frankivsk 02:54:04 03:36:24 04:22:25 30-39 Velo-Stalker Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Shevchuk Grigorii M Любашівка n/a n/a DNS n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4174 Kiрей Сергій M Lviv 02:51:31 03:35:34 04:22:20 50-59 Paraska Cycling Team Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4176 Kunitsa Alex M Lviv 03:08:28 03:47:52 04:27:01 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1058 Кушней Владислав M Lviv 01:57:08 02:22:17 02:51:19 19-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1059 Воєводін Богдан M Kyiv 02:07:04 02:33:07 03:03:22 30-39 bike in city Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4251 Коврижних В'ячеслав M Lviv 03:30:11 04:16:38 05:08:34 30-39 Open 29"підвіс 4:00-8:00
101 Zakharova Marta F Lviv 01:51:25 02:14:48 02:43:18 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1061 Лукасевич Володимир M Lviv n/a n/a DNF 19-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1062 Kutuzov Ivan M Lviv 02:06:23 02:33:39 03:08:16 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4177 Шварцман Георгій M Kyiv 03:02:19 03:41:51 04:22:26 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3127 Марченко Андрій M Ладыжин n/a n/a DNS 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Бегус Сергій M Vinnytsya n/a n/a DNS 40-49 Giant Open 26"підвіс 4:00-8:00
4093 Джек Іра F Lviv 03:08:30 n/a 04:41:00 30-39 Open 26"підвіс 4:00-8:00
3143 Цвєтков Андрій M Kyiv 02:30:29 03:05:32 03:46:17 19-29 Kyiv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Mykhailyk Kolya M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
3245 Goral Mieczyslaw M Lviv 02:13:13 02:41:05 03:12:29 50-59 Trilewy Triathlon Team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4314 Yevstratyev Yevhen M Lviv 03:48:55 04:38:31 05:34:31 40-49 1 Sport n/a n/a
4146 Главацький Андрій M Рава-Руська n/a 05:25:59 06:30:28 30-39 ВЕЛОРАВА Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3196 Kivak Oleksii M Kyiv n/a n/a DNS 40-49 Kyiv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4180 Кушнірук Сергій M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3133 Мирка Максим M Lviv 02:06:24 02:35:21 03:10:43 19-29 TRILEWY Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4340 Василевський Олександр M Lviv 03:02:42 03:42:46 04:27:17 30-39 шалена педалька Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4064 Качор Василь M Журавне 03:08:07 03:52:57 04:41:01 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3124 Мурвай Ігор M Lviv n/a 05:17:27 06:24:07 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4182 Михайлюк Олег M Чортків 02:30:18 03:02:51 03:42:49 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3134 Гамула Іра F Lviv n/a 05:17:27 06:24:06 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Шевчук Мар'ян M Lviv n/a n/a DNS 30-39 550004 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3135 Iskiv Oleg M Червоноград 02:25:51 03:00:35 03:42:40 30-39 Вело Червоноград STRAVA Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1064 Голубенко Александр M Netyshin 01:47:13 02:11:21 02:37:24 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Гарбар Ваня M Kyiv n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3136 Циганаш Віталій M Кропивницький 02:22:27 02:53:21 03:31:09 30-39 BikeBand Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4248 Valko Vladyslav M Lviv 03:06:01 n/a 04:45:16 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Petrukh Nazar M Жовква n/a n/a DNS <19 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4523 Козіцин Валентин M Lviv 03:38:23 04:15:58 05:01:59 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4184 Korkishko Mykola M Lviv 03:16:38 04:07:28 04:56:48 30-39 Кресало Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4296 Polonskyi Ihor M Mykolaiv 02:23:21 02:52:20 03:26:32 19-29 Open 29"рігід 3:10-4:00
4185 Хаєртдінов Марат M Рава-руська 03:45:19 04:43:10 05:44:03 30-39 ВЕЛОРАВА Open тандем 4:00-8:00
4186 Bigun Vitaliy M Рава-Руська 03:21:48 04:17:43 05:08:59 30-39 ВЕЛОРАВА Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1065 Панченко Єгор M Kyiv 01:45:25 02:06:38 02:33:02 30-39 Cybro.Bike Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Крусь Сергій M Varash n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3176 Міхаліцин Олександр M Lviv 03:07:47 03:46:38 04:33:26 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3138 Шматок Дмитро M Odesa 02:33:41 03:08:05 03:47:36 30-39 Артроз-Одесса Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1066 Гаркач Міша M Chortkiv 01:51:15 02:14:13 02:41:14 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4187 Стьопічев Олексій M Odesa 02:22:09 02:52:59 03:29:02 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
Бусько Орест M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3139 Соболєв Микола M Lutsk 02:17:48 02:51:07 03:31:34 50-59 MetrDoor team Luck. Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3140 Nakonechna Aliona F Vinnytsya 02:30:46 03:05:51 03:46:31 19-29 Vinnytsia cycling squad Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1067 Верланов Михайло M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4515 Мацук Аркадій M Ковель 02:41:28 03:29:16 04:18:16 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4192 Смаль Максим M Kovel 02:50:44 03:31:21 04:18:50 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4212 Винявська Ірина F Ivano-Frankivsk 02:54:06 03:36:24 04:22:25 30-39 Open 26"рігід 3:10-4:00
4189 Григорович Юрій M Ternopil 02:58:02 03:44:15 04:33:19 30-39 Rescuers Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4191 Slipak Yura M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4210 Чебаненко Олег M Odesa 02:17:47 02:48:18 03:20:12 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3142 Sobchenko Pavlo M Kyiv 02:37:35 03:15:33 03:54:08 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4193 Юрьев Роман M Odesa 03:05:46 03:51:25 04:35:59 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4194 Антонишин Ростик M Комарно 03:22:48 04:08:31 05:01:53 19-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4195 Mikhalitsyn Anton M Lviv 03:07:48 03:46:38 04:33:25 <19 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3201 Hrushetskyy Viktor M Луцьк 01:59:14 02:24:13 02:55:44 30-39 MetrDoor team Luck Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4511 Трицецький Володимир M Lviv 03:08:21 03:52:52 04:40:50 19-29 Open 27,5" хардтейл 3:10-4:00
4295 Сімонов Володимир M Lviv 02:53:33 03:48:17 04:26:09 30-39 RAWlyky Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Tyshchenko Roman M Lviv n/a n/a DNS n/a UCU Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Пастух Игорь M Zhytomyr n/a n/a DNS 60-69 ЕКТА Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1060 Красников Павел M Kharkiv n/a n/a DNS 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4206 Hevalo Andrew M Novoyavorivsk 02:44:20 03:22:02 04:06:26 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1 Набока Василь M Lviv n/a n/a 02:31:15 30-39 Quick Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1068 Рябцева Софія F Lviv 02:21:10 02:50:35 03:23:59 19-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4319 Шикова Елена F Varash 02:48:33 03:24:16 04:06:21 19-29 PAEC team Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4199 Дерягін Віктор M Ternopil 03:00:39 03:44:47 04:31:44 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4200 Корнило Юрій M Lviv 02:54:40 03:28:36 04:11:40 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4201 Качмар Остап M Lviv 02:51:37 03:30:10 04:13:28 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3159 Сімковський Денис M Kyiv 02:05:57 02:32:32 03:05:18 40-49 Kyiv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3216 Mospan Roman M Kyiv 02:08:54 02:35:42 03:08:09 30-39 Kyiv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4553 Зайшлий Роман M Lviv n/a 05:00:14 05:59:06 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4203 Гуляк Іван M Drohobych 02:22:11 02:55:56 03:35:13 19-29 Вело Дрогобич Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4202 Shkvyria Marina F Drohobych 03:13:50 03:57:55 04:45:56 19-29 ГО Вело Дрогобич Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3146 Староверов Микола M Ternopil 02:32:59 03:04:30 03:39:57 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Ключковський Адам M Lviv n/a n/a DNS n/a Open 26" хардтейл 2:30-3:10
1070 Ахметшина Олена F Kyiv 01:55:27 02:23:39 02:54:14 30-39 Sigma Software - Unicorn Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3144 Ващенко Андрiй M Kyiv 01:59:20 02:23:52 02:53:33 30-39 echelon Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4230 Pasternak Andriy M Lviv 02:59:26 03:38:47 04:20:29 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4205 Кушка Микола M Lviv 03:14:59 04:03:20 04:58:12 30-39 Open інше 4:00-8:00
3203 Крецул Андрій M Луцьк 02:28:27 02:59:35 03:34:17 30-39 Тритон Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Подкуйко Володимир M Красилів n/a n/a DNS 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Твердохліб Дмитро M Yuzhnoukrayinsk n/a n/a DNS 30-39 ЮУАЭС Open 26" хардтейл 3:10-4:00
1076 Олександр Бірюков M Bila Tserkva 01:45:32 02:06:44 02:32:48 40-49 Біла Церква Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4208 Томашин Костянтин M Кропивницький 02:37:20 03:19:32 04:03:04 19-29 BB Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1072 Погребний Богдан M Lviv 02:05:18 02:32:16 03:02:57 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3148 Taran Kolya M Ivano-Frankivsk 03:41:16 04:20:17 05:00:40 n/a Runtaran Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1073 Борик Юрій M Ivano-Frankivsk 02:10:48 02:36:25 03:06:11 40-49 StanislavivCyclingClub Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Синишен Олександр M Ivano-Frankivsk n/a n/a DNS 30-39 Open 29"підвіс 4:00-8:00
1074 Hulin Ivan M Drohobych 01:45:31 02:06:43 02:33:52 30-39 Velo club Drogobych Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4215 Ладим Петро M Lviv n/a n/a DNS n/a Open 26"підвіс 4:00-8:00
Дешко Богдан M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4220 Вельган Андрій M Lviv 02:55:33 03:41:47 04:26:48 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Shpak Inna M n/a n/a DNS n/a Open тандем 4:00-8:00
3149 Knysh Dmytro M Lviv 02:23:33 02:56:59 03:36:00 40-49 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3150 Prats Andriy M Lviv 02:16:43 02:49:53 03:27:26 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1078 Zinyk Vasya M Nadvirna 01:51:19 02:14:18 02:43:08 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4322 Dluhosh Volodumyr M Lviv 02:37:33 03:16:22 03:57:21 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1075 Сорока Ярослав M Ivano-Frankivsk 01:45:22 02:06:35 02:33:42 30-39 MTBBike Specialized Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3151 Antoshkiv Oleg M Ivano-Frankivsk 02:20:12 02:50:33 03:28:14 40-49 Velo-Stalker Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4321 Семак Юрій M Lviv 04:06:00 04:52:50 05:44:53 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3152 Teterin Oleksii M Lviv 02:11:04 02:42:09 03:20:34 40-49 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4216 Klimkevych Roman M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4217 Вельган Богдан M Lviv 03:12:23 04:01:09 04:47:25 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Новосилецький Максим M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open тандем 4:00-8:00
3153 Кир'янов Максим M Lviv 02:06:16 02:32:42 03:04:45 n/a Trilewy Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4219 Митрофанов Віктор M Янів 03:24:08 04:00:21 04:50:34 40-49 Open 29"підвіс 4:00-8:00
Носко Руслана F Varash n/a n/a DNS 40-49 Open тандем 4:00-8:00
3154 Шира Олег M Lviv 03:14:14 03:50:08 04:26:45 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Varychev Valentin M Lviv n/a n/a DNS 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4221 Газевич Володимир M Odesa n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3161 Rumyantsev Mark M Kyiv 02:16:05 02:51:08 03:30:36 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3157 Кохан Володимир M Севастополь 02:03:31 02:29:50 03:01:47 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4222 Dramaretskiy Andrey M Odesa n/a n/a DNS 40-49 Велобанда Альтаир Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3156 Руденко микола M SEVASTOPOL 02:06:23 02:33:08 03:07:47 60-69 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Дмитришин Максим M Lviv n/a n/a DNS n/a Open фікс/сінглспід 4:00-8:00
Budnik Vasyl M Kyiv n/a n/a DNS 19-29 Open фікс/сінглспід 4:00-8:00
4223 Бойко Мар'ян M Lviv 03:00:36 03:39:42 04:30:31 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1077 Бакуринский Борис M Kyiv 01:43:39 02:03:48 02:28:22 30-39 SkyFitness - GRAWE cycling team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4224 Budzyn Taras M Lviv 03:14:09 03:50:20 04:32:42 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3158 Петров Олексій M Севастополь 01:51:11 02:14:20 02:43:02 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4226 Шушпанова Альона F Lviv n/a 05:35:27 06:35:10 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4227 Смірнов Олександр M Lviv 03:03:50 03:49:19 04:39:38 n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3160 Гержановська Грета F Odesa 03:03:38 03:43:53 04:28:33 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4229 Островська Світлана F Odesa 03:10:48 03:56:32 04:48:11 40-49 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
1079 Хомин Андрій M Lviv 01:49:10 02:11:26 02:37:29 30-39 MISTERZ Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4231 Комарницький Андрій M Lviv 03:24:57 04:10:58 05:06:59 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3162000 Соболев Євген M Kyiv n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3163 Курницький Тарас M Lviv 02:15:56 02:44:11 03:16:38 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4232 Salahay Volodya M Lviv 02:37:11 03:14:23 03:58:49 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3164 Гиль Анастасия F Kyiv 02:16:56 02:46:39 03:22:26 30-39 Kyiv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3306 Осередчук Марко M Komarno 03:18:00 03:59:28 04:48:47 <19 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3165 Dryl Ruslan M Lviv 02:47:42 03:28:53 04:10:14 n/a SHYPSHYNA RUN CLUB Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4234 Соляк Тарас M Lviv 02:56:37 03:40:28 04:26:04 19-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3166 Таньовський Максим M Ternopil 02:27:46 03:00:53 03:37:53 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4235 Руднєва Катерина F Kyiv n/a n/a DNF 19-29 Open 26"рігід 4:00-8:00
1080 Погібко Олександр M Odesa 01:45:25 02:06:44 02:33:32 30-39 Palmyra cycling team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4236 Konev Aleksandr M Kyiv 03:44:15 04:40:53 05:33:33 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3167 Tanovskiy Nazar M Ternopil 02:28:54 03:00:45 03:37:52 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4237 Руднєв Олексій M Kyiv 02:49:59 03:28:38 04:14:40 19-29 Open 29"рігід 3:10-4:00
1081 Карапась Микола M Kyiv 02:36:20 03:05:38 03:34:37 30-39 ReStart Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3185 Глова Денис M Новояворівськ 02:38:55 03:15:31 03:55:22 19-29 - Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3168 Suykov Alex M Lviv 02:24:03 02:56:28 03:34:25 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Федчук Сергій M Гоща n/a n/a DNS n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3169 Krokhmalnyy Vitaliy M Lviv 02:11:46 02:40:54 03:18:26 40-49 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Денисенко Андрій M Kyiv n/a n/a DNS n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Александр Тузовский M Днiпро n/a n/a DNS n/a Quick Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3170 Критчак Іван M Lviv 02:57:38 03:40:19 04:23:53 n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Валентин Шароватов M Lviv n/a n/a DNS n/a Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4238 Мудрий Віталік M Lviv 03:25:22 04:08:17 05:00:39 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3171 Serov Alex M Kyiv n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
кіяк юра M Старий Самбір n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4280 Seplyvyi Rostislav M 02:39:36 03:15:10 03:53:57 30-39 Busk Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3175 Возняк Андрій M Lviv 02:48:03 03:22:55 04:01:46 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3174 Руденко Аркадій M Kyiv 01:59:19 02:24:08 02:53:33 30-39 Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4246 Лихач Павло M Lviv 02:37:41 03:12:51 03:56:12 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4240 Двойнос Павел M Черкаси 03:14:43 04:08:21 05:01:42 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4241 Onyshko Nazariy M Lviv 02:58:33 03:33:08 04:16:34 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4196 Matchyshyn Andriy M Lviv 02:40:25 03:18:44 04:00:57 30-39 Matchoffice Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3259 Letsyn Vasyl M Ivano-Frankivsk 02:22:05 02:53:21 03:30:53 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3177 Марущак Олег M Lviv 02:24:25 02:57:27 03:35:02 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Yurii Boianovskyi M Lviv n/a n/a DNS n/a Open інше 4:00-8:00
3180 Касьяненко Стас M Lviv 02:17:22 02:47:30 03:25:14 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4243 Маріловцев Максим M Lviv 03:38:05 04:27:25 05:19:23 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
1082 Ischenko Slava M Rudky 01:51:57 02:16:23 02:47:12 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4320 Kanyuka Artur M Lviv 01:55:28 02:24:56 03:00:13 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
102 Ящук Ольга F Odesa 01:57:07 02:22:18 02:53:01 30-39 Palmyra Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4348 яцута іван M Lviv 03:11:22 03:52:55 04:39:00 n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4244 Iushchuk Andrii M Kyiv 02:58:05 03:41:18 04:27:55 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3182 Борейко Максим M Kyiv n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Пучков Данило M Lviv n/a n/a DNS n/a Open тандем 4:00-8:00
Fils Sergiy M Lviv n/a n/a DNS 40-49 Open 26"підвіс 4:00-8:00
3309 Петрів Олесь M Стрий n/a 05:17:26 06:24:06 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3183 Zabava Yuriy M Ternopil 02:13:18 02:41:03 03:12:51 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4272 Rybachuk Vitalik M Lviv 03:03:40 03:45:58 04:36:58 <19 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4522 Сухий Володимир M Lviv 02:47:20 03:30:42 04:18:01 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Tyshchuk Dima M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Brychuk Pavlo M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4245 Груб'як Іван M Чортків 02:33:20 03:05:58 03:42:31 19-29 cadence Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3184 Ерошов Сергей M Бровари 02:07:13 02:36:20 DNF 30-39 Sigma-Unicorn team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Гарвас Тарас M Lviv n/a n/a DNS n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4543 Костельна Юлія M Lviv 03:14:43 03:58:00 04:41:27 19-29 SHYPSHYNA RUN CLUB Open інше 4:00-8:00
4552 Фікташ Юрій M Lviv 02:44:52 03:24:10 04:05:42 40-49 Open 26"підвіс 3:10-4:00
Чорній Назар M n/a n/a DNS 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4247 Гроховський Тарас M Буськ, Львівська обл. 02:50:35 03:28:53 04:15:13 19-29 Open 26"рігід 4:00-8:00
Батийовський Василь M Lviv n/a n/a DNS 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4361 Копилюк Назар M Lviv 02:46:55 03:27:59 04:18:25 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3199 Іваненко Богдан M Drohobych 02:32:19 03:05:41 03:43:54 19-29 XTREME RIDE CLUB Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3186 Kostyk Taras M Lviv 02:58:10 03:46:02 04:35:47 40-49 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3187 Вишневський Володимир M Ternopil 01:58:30 02:23:31 02:54:55 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3188 Піцикевич Олег M Lviv 02:22:47 02:53:13 03:29:35 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Скляренко Николай M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4250 Лаврись Василь M Lviv 03:11:49 03:59:51 04:46:53 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3189 Кіндзерський Сергій M Ternopil 02:13:04 02:44:55 03:20:56 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4252 Hlovatska Neonila F Lviv 03:30:10 04:16:34 05:08:35 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4253 Rondyak Igor M Lviv 03:24:14 04:17:48 05:17:41 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3190 Лапеєв Олег M Ямельня 02:05:48 02:31:43 03:02:39 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Батийовський Андрій M Lviv n/a n/a DNS <19 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4249 Вавринюк Олександр M Lviv n/a 03:01:19 03:38:50 30-39 Open 26"рігід 4:00-8:00
4254 Marko Igor M Lviv 03:03:56 03:51:10 04:41:09 30-39 Open тандем 4:00-8:00
3191 Николаев Артем M Odesa 02:34:11 03:17:54 03:59:12 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3192 Антонов Дмитрий M Lviv 02:21:49 02:52:39 03:27:04 50-59 трилеви Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3193 рушмайєр вадим M Гамбург 02:03:33 02:29:41 03:01:06 n/a трилеви Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4255 Данілова Марія F Lviv 03:45:51 04:33:10 05:21:53 n/a Батальйон "Арльонок" Open 26"підвіс 4:00-8:00
3194 Наявко Роман M Луцьк 02:04:25 02:34:44 03:09:05 <19 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Харитончук Олексiй M Odesa n/a n/a DNS 30-39 Open фікс/сінглспід 4:00-8:00
3195 Sapiga Dmitry M Vinnytsia 02:09:09 02:37:44 03:10:15 40-49 Vinnytsia cycling squad Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3215 Зазыбов Кирилл M Odesa 02:51:52 03:42:37 04:25:47 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Евдокимов Руслан M Авдеевка n/a n/a DNS n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3197 Орлов Олександр M Lviv 02:10:55 02:38:40 03:12:35 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3198 Малов Алексей M Рудки 02:06:22 02:35:14 03:11:03 30-39 SamBears Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4297 Assachia Mykola M Lviv n/a n/a DNS n/a Open 29"рігід 3:10-4:00
4256 PETRO BOCHULYA M Kyiv 03:26:48 04:12:15 05:05:59 n/a Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4257 Kaliberda Yegor M Lviv 02:37:15 03:18:18 03:57:52 30-39 ZernoVita Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4349 Smoliy Yevhen M Zhovkva 02:44:31 03:24:41 04:10:45 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3200 Бурда Олексій M Обухів 02:41:51 03:18:45 03:55:33 40-49 Брутальні Байциклісти Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4258 Koval Oleg M Lviv 03:09:40 03:51:42 04:45:30 19-29 Юморісти Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Поліщук Вадим M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Батальйон "Арльонок" Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Фурман Марта F Lviv n/a n/a DNS n/a Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Білань Роман M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 27,5" хардтейл 3:10-4:00
1084 Shevchuk Oleksandr M Kyiv n/a n/a DNS 19-29 Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3202 Сманцеров Микола M Lviv n/a n/a DNS 40-49 DELIVERO.UA Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Данілічев Андрій M Kharkiv n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4350 Буць Назарій M Lviv 03:49:48 04:53:32 05:49:36 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4204 Харина Сергій M Lviv 03:15:22 03:51:44 04:35:29 30-39 Зварйовані туристи Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Boitsun Oleh M Lviv n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4259 Шишак Марко M Lviv 03:27:59 04:11:35 05:08:26 19-29 Formus Service Open 29"рігід 4:00-8:00
3204 Kravets Dmytro M Lviv 02:48:29 03:42:47 04:31:03 n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Olischuk Alexsandr M Odesa n/a n/a DNS n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3205 Мошненко Ярослав M Kyiv n/a n/a DNS 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Sokolova Anna F Odesa n/a n/a DNS 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4269 Янчин Василь M Луцьк 02:35:36 03:12:28 03:53:01 30-39 Тритон Open інше 4:00-8:00
Коваль Анастасія F Kyiv n/a n/a DNS 19-29 Kyiv Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4260 Bereza Arsen M Lviv 03:22:18 04:04:55 04:55:59 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3206 Demchuk Ivanka F Lviv 03:22:20 04:05:59 04:56:00 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3207 Козьма Ольга F Odesa 03:28:06 04:25:11 05:31:46 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4261 Кухарчук Олександр M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4262 Гембаровська Люба F Lviv 03:21:24 04:01:11 04:49:08 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3208 Hrushetskyy Vlad M Lutsk n/a n/a DNS <19 MetrDoor team Luck Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4263 Rykov Mykola M Lviv 04:06:58 03:47:50 04:27:05 n/a Open 29"рігід 4:00-8:00
4264 Тимчишин Володимир M L'viv 02:50:52 03:26:35 04:07:21 40-49 Open 29"рігід 4:00-8:00
3210 Колечків Роман M Boryslav 02:24:01 02:56:25 03:35:25 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3232 Borsuk Andrii M Lviv 02:26:55 03:00:15 03:40:55 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3211 Koropas Taras M Lviv 02:41:46 03:24:07 04:05:22 19-29 bulby41 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4266 Drapey Dmytro M Lviv 02:23:35 02:57:55 03:39:14 19-29 Time Pro Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3212 Kurets Denys M Lviv 02:03:17 02:29:15 03:00:17 30-39 Intellias Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4267 Ревчук Ніла F Kyiv n/a 05:14:33 06:17:20 19-29 Open інше 4:00-8:00
3213 Кащук Владислав M Lviv 02:12:29 02:39:30 03:12:33 n/a Kak Mila Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4270 Kirieiev Artur M Хмельницкий 02:40:10 03:21:48 04:06:03 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3217 Лысюк Андрей M Odesa 02:57:57 03:53:14 04:47:22 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Panchuk Igor M Rivne n/a n/a DNS 30-39 Rivelo Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Сарахман Олег M Мукачево n/a n/a DNS 19-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4268 Панчишин Юрій M Drohobych 03:13:50 03:57:54 04:45:55 30-39 Open інше 4:00-8:00
3218 Mironov Aleksei M Минск n/a n/a DNS 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4288 Шидловський Микола M Lviv 03:11:45 03:53:32 04:40:38 19-29 НІЧНІ ПІКНІКІ Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3323 Цялковський Петро M Lviv 02:45:28 03:31:43 04:26:27 40-49 MTBStock Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4271 Tanchyn Oleg M Lviv 03:47:34 04:43:58 05:45:05 19-29 НІЧНІ ПІКНІКІ Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4273 Гашпарич Олексій M Lviv 03:11:45 03:53:44 04:40:51 19-29 НІЧНІ ПІКНІКІ Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3221 Куприянчик Юра M Луцьк 02:13:52 02:46:24 03:24:25 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3219 Kot Viktor M Lviv 02:52:12 03:38:25 04:28:10 30-39 ВОЛОЦЮГИ Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4274 Грудецький Олександ M Lviv 02:20:53 02:52:34 03:29:20 30-39 ВОЛОЦЮГИ Open 29"хардтейл/28"гібрід 2:30-3:10
4275 Свінтозельський Богдан M Dubno 02:42:43 03:25:43 04:03:45 19-29 Open 26"рігід 4:00-8:00
3220 Шабаранський Роман M Lviv 02:40:56 03:15:12 03:53:40 30-39 ВОЛОЦЮГИ Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4276 Semeniuk Nazar M Dubno 02:16:24 02:46:26 03:21:20 19-29 Open 29"рігід 4:00-8:00
4277 Соколенко Руслан M Lviv 02:53:51 03:29:48 04:14:53 30-39 Paraska Cycling Team Open тандем 4:00-8:00
4291 Halamay Julia F Lviv 03:38:57 04:23:19 05:27:05 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4278 Васін Андрій M Kyiv 02:43:38 03:23:17 04:05:50 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4279 Южаков Сергій M Горішні Плавні 03:10:56 03:57:54 04:49:33 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3223 Печенюк Геннадій M 02:32:42 03:05:21 03:46:03 70+ Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4282 Paskal Andrey M Odesa 02:46:22 03:27:09 04:08:36 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4281 Король Анатолій M Kyiv n/a 05:14:06 06:17:22 30-39 VeloR1verskie Open інше 4:00-8:00
4318 Білинський-Тарасович Володимир M Ranewychi 02:42:17 03:24:33 04:08:16 19-29 XTREME RIDE CLUB Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4283 Savyak Rostyslav M Mykolaiv Lviv reg. 02:24:36 02:59:35 03:39:59 40-49 Velospacer Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4284 Чобіт Ігор M Рава-Руська 03:21:38 04:17:33 05:08:10 60-69 ВЕЛОРАВА Open інше 4:00-8:00
4285 Гордієвський Дмитро M Lviv n/a n/a DNF 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Путінцев Богдан M Vinnytsya n/a n/a DNS 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3222 Воронов Дмитро M Kherson 01:45:25 02:06:50 02:36:06 30-39 digicom cycling team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4287 Старцев Сергій M Chortkiv 02:57:10 03:37:06 04:19:35 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1088 Паламарчук Андрій M Kherson 01:51:14 02:14:08 02:40:35 30-39 digicom cycling team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1101 Пирогов Александр M Kyiv 01:55:23 02:24:49 03:00:06 19-29 Sigma-Unicorn team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4313 Поденко Вадим M Lviv 03:40:46 04:37:10 05:34:23 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3230 Ubyivovk Mykyta M Lviv 02:19:36 02:47:19 03:21:53 19-29 Sport4U Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3229 Skorokhid Yaroslav M Lviv 03:03:06 03:44:56 04:27:57 19-29 15Five Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3228 Симонович Андрій M Rivne 02:21:52 02:51:02 03:24:33 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3227 Pavlyukov Andriy M Lviv 02:36:46 03:23:42 04:04:06 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3226 Laktionov Oleksandr M Kherson 02:01:18 02:28:28 03:00:03 50-59 digicom cycling team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3225 Ulyanov Ruslan M Кременчук n/a n/a DNS 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3224 Ульянова Юлія F Кременчук n/a n/a DNS 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4286 Vasyliv Roman M Novoyavorivsk 02:52:27 03:28:42 04:15:42 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Дворецький Ярослав M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3246 Sabenin Vyacheslav M Lviv n/a n/a 02:53:11 30-39 Шалена Педалька Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Vasulina Volodymyr M Lviv n/a n/a DNS n/a Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
100 Shabashov Dmitriy M Odesa n/a n/a DNS 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1086 Мадин Дмитрий M Odesa 02:03:52 02:30:49 03:00:55 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4294 LUTSIV IURII M Ivano-Frankivsk 02:19:06 02:48:24 03:21:49 30-39 Open 29"рігід 4:00-8:00
4292 Gladets Andriy M Жидачів n/a n/a DNF 30-39 Open 26"підвіс 4:00-8:00
4311 Kamolov Serhii M Lviv 03:22:15 04:07:18 05:02:25 30-39 PROBEGIN Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4293 Безнос Марта F Lviv n/a 05:34:48 06:40:02 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3231 Дідур Юлія F Odesa 02:03:51 02:30:38 03:01:36 30-39 Palmyra Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4510 Бондарчук Ксенія F Lviv 03:49:02 04:38:51 05:34:30 19-29 Shypshyna Run Club Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4299 Субботський Юрій M Lviv 02:29:58 03:03:01 03:42:02 19-29 Open 26"рігід 4:00-8:00
Скорохватов Микола M Lviv n/a n/a DNS 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4528 Berko Bogdan M Lviv 02:47:41 03:25:17 04:03:41 <19 Sport шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4330 Krook Volodya M 03:23:38 04:03:01 04:52:13 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
1089 Репко Андрій M Kyiv 02:27:26 02:53:18 03:23:38 19-29 Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3233 Рудніцький Максим M Kyiv 01:58:31 02:23:22 02:52:46 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4310 Розпутній Андрій M Кременчук 02:08:36 02:36:51 03:08:13 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4298 Завалін Дмитро M Стрий 02:40:20 03:12:27 03:50:42 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1090 Козаченко Андрій M Дніпро 01:43:39 02:03:51 02:28:21 40-49 Quick Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3238 Цюпа Ярослав M Lviv 03:27:37 04:09:35 04:59:39 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4309 Солоха Богдан M Lviv 02:46:33 03:34:04 04:17:50 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4300 Анкудінов Дмитро M Kyiv 03:18:55 04:13:15 05:06:57 30-39 Кайдзенкі Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3312 Горелый Сергей M Южноукраинск 02:38:26 03:17:56 04:01:20 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Кохановський Володимир M Lviv n/a n/a DNS n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Gal Andersen M Konotop n/a n/a DNS <19 Брутальні Байциклісти Open 26" хардтейл 3:10-4:00
3234 Povalii Roksolana F Lviv 02:11:41 02:40:09 03:15:22 30-39 TRILEWY Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4301 Дуфинець Вікторія F Lviv 03:46:13 04:32:14 05:23:46 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4302 Коржос Петро M Mukachevo n/a n/a DNS 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4303 Коржос Богдана F Мукачево n/a n/a DNS n/a Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4312 Minko Vladimir M Kyiv n/a n/a DNS 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3235 Hrabovenko Serhii M Ivano-Frankivsk 02:13:28 02:43:05 03:19:51 n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3236 Вороновська Катерина F Lviv n/a 05:07:05 06:13:32 19-29 Зварйовані туристи Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3237 Радько Антон M Lviv 02:44:26