Image

X Львівська Сотка

04.05.2019 10:00 18 566
Lviv
Головна велоподія Західної України.

Статистика

Імпреза, яка об'єднує власників гірських і шосейних велосипедів, фіксів і лігерадів, "лосів" і "матрасників", любителів позмагатися і порелаксувати.

Можливість побити рекорд часу або просто отримати задоволення від маршруту у компанії старих чи нових друзів.

 

ВІДГУКИ: >> 2010 >> 2011 >> 2012 >> 2013 >> 2014 >> 2015 >> 2016 >> 2017 >> 2018: (FB / протокол)

Львівська Сотка/ДвохСотка F.A.Q.

FACEBOOK

TREK 100      TREK 50

2019.05.02-03

  • 11:00-19:00 видача стартових пакетів

2019.05.04

  • 7:30 - 10:10 підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (пл. Ринок 1)
  • 10:15  старт (пл. Ринок)
  • 10:15 - 10:55 парад учасників присвячений Дню міста Львова
  • 10:55-11:00 санітарна пауза
  • 11:50  відкриття КП1 (30 км)
  • 12:30  відкриття КП2 (77 км)
  • 12:41  відкриття гірський фініш (84 км)
  • 13:15  Брюховичі. відкриття фінішу
  • 13:16  закриття КП1 (30 км)
  • 15:00-15:30 нагородження
  • 17:40  закриття КП2 (77 км)
  • 18:00  закриття гірський фініш (84 км)
  • 20:00  закриття фінішу

Вартість участі 100 :

  • 4/03 (15:00) - 17/03  300грн
  • 18/03 - 29/03  340грн
  • 30/03 - 12/04  380грн
  • 13/04 - 26/04 420грн
  • 27/04 - 30/04 (11:00)  460грн
  • на старті     550грн

Вартість участі 50 :

  • 4/03 (15:00) - 17/03  250грн
  • 18/03 - 29/03  290грн
  • 30/03 - 12/04  330грн
  • 13/04 - 26/04 370грн
  • 27/04 - 30/04 (11:00)  410грн
  • на старті     500грн

Всі учасники отримують знижку на Львівську Двохсотку 2019 в розмірі ₴40.

 

Розподіл стартових номерів:

Номери 1, 2, 3 та 101, 102, 103 — призери попереднього року
Номер 100 — переможець лотереї
1ххх - спортмени аматори шосе
2ххх - спортсмени аматори МТБ
3ххх - всі інші шосе
4ххх - всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)
5ххх - 50км
59хх - 50км електро
7ххх - волонтери
9ххх - профі

*Може бути відкориговано, при перевищенні лімітів категорії

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

Номер Ім'я Стать Місто Вік Команда Категорія Велосипед Планований час.
1001 Юзьків Анатолій M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3001 Космолінський Петро M Lviv 18-29 Gorgany Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4001 Яциник Володимир M Lviv 18-29 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4002 Засадний Артур M Polyana 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4003 Гордійчук Юрій M Lviv 30-39 Open 26"рігід 4:00-8:00
4004 Криворука Володимир M Lviv 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
1002 Тишкевич Віталій M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3002 Veston Volodymyr M Lutsk 18-29 WESTONATION Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3003 Рогов Тарас M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1033 Tarnavchyk-Chuhuievets Natalya F Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3004 Chornenkyy Volodia M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4005 Меркур'єв Сергій M Lviv 30-39 Gorgany Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3005 Жаворонок Денис M Vinnytsya 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4006 Huryn Dmytro M Lviv n/a Хунта Роверова Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3006 Білий Микола M Lviv 40-49 AVP Service Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4007 Sikorskyi Oleksii M Lviv 18-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4175 Солтис Павло M Novoiavorivsk 30-39 ЛКАВ Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4008 Купина Володимир M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
1003 Zalevsky Dima M Lviv 30-39 Спортивний гурток ім. Кліфа Янга Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1004 Семененко Роман M Kyiv 18-29 Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3007 Martsyniak Taras M Lviv 30-39 Sport4U Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Shevchenko Vadim M Odesa 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4009 Bateyko Ivan M Вараш <18 Open 29"підвіс 4:00-8:00
3008 Прокопович Богдан M Lviv 18-29 SS Halychyna Crew Open фікс/сінглспід 3:10-4:00
4148 Бойчук Владислав M Zdolbuniv 30-39 Open 29"рігід 3:10-4:00
3066 Музичка Тарас M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3069 Хитра Максим M Lviv 30-39 Ultra Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4010 Petrenko Yurii M Kyiv 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4133 Григор'єв Євген M Lviv 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3009 Griaznov Denis M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3010 Чугуєвець Орест M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3011 Kramarenko Illia M Kyiv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4011 Козак Юрій M Lviv 18-29 RoadRunners Open інше 4:00-8:00
4012 Коржос Габріел M Svalyava 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3012 Бондар Олег M Novoiavorivsk 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3090 Демченко Игорь M Odesa n/a Odesa Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4052 Deviatiarov Stanislav M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3013 Залевська Ірина F Lviv <18 Спортивний гурток ім. Кліфа Янга Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3014 Skochylyas Victor M Ternopil 30-39 Run&Tri Club Standartpark Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3028 Горішній Андрій M Kyiv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Spl Natali F Lviv <18 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3015 Сушко Андрій M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3057 Лободзіц Юрій M Novoiavorivsk 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Kovanda Vasyl M Novoiavorivsk 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3016 Makaikin Valerii M Lviv 40-49 SHYPSHYNA RUN CLUB Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4046 Дітковський Ігор M Lviv 18-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Kochmarskyi Vasil M Ivano-Frankivsk 18-29 Open фікс/сінглспід 3:10-4:00
4013 Бигар Михайло M Lviv 18-29 CoreValue Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4014 Novitskaya Evgenia F Kharkiv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3017 Подкопай Станислав M Kharkiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Bokalo Igor M Lviv 18-29 Nextbike Open Nextbike 3:10-4:00
3018 Царевский Олександр M Vinnytsya 40-49 #дарагая_редакція Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4015 Shuhalo Ihor M Lviv 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Nechyporuk Ruslan M Kharkiv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4016 Дымова Юлия F Odesa 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4017 Врублевський Володимир M Lviv 30-39 Open інше 4:00-8:00
3019 Нечай Ярослав M Золочів 18-29 Jollyride Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4032 Лаптєв Владислав M Lviv 18-29 RoadRunners Open 27,5" хардтейл 3:10-4:00
Собко Вадим M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1041 Яремчук Данило M Kyiv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3020 Beregovoy Vladimir M Золочів 18-29 JollyRide Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4018 Onyshko Andriy M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4019 Левицький Ігор M <18 Open тандем 4:00-8:00
3021 Chychkevych Bohdan M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3025 Lichkun Mykhailo M Lviv 18-29 Patrol police Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4033 Roy Julia F Lviv 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Каланчук Ростислав M Lviv 40-49 DNS-DQ Open 26"рігід 4:00-8:00
3022 Біда Андрій M Lviv 30-39 Shypshyna run club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1023 Талах Віталій M Varash 30-39 PAEC teаm Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1019 Харечко Станіслав M Varash 18-29 PAEC team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3023 Svystun Mike M Lviv 30-39 Reintech Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Шкоропад Іван M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4020 Лещинський Владислав M Ivano-Frankivsk 18-29 velo-stalker Open 29"рігід 3:10-4:00
4021 Pidvirnyi Taras M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3121 Morozov Valerii M Vinnytsia 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3112 Жовнір Євген M Lviv 40-49 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3024 Kulyk Evgeniy M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4022 Savruk Serhii M Lviv 18-29 Intellias Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3113 Іванічкін Володимир M Vinnytsia 30-39 #дарагая_редакція Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4023 Podolianchuk Dmytro M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3050 Рублевський Володимир M Lviv 18-29 Батальйон "Арльонок" Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1005 Solodyankin Yaroslav M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4024 Fitel Roman M Lviv 18-29 Батальйон "Арльонок" Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4034 Malanchuk Orest M Lviv 18-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Mylyan Volodymyr M Сокільники 50-59 БМП-2 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4025 Токар Петро M Долина n/a Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4026 Чернов Роман M Ivano-Frankivsk 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3042 Savruk Yuri M Chervonohrad 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Дрись Михайло M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Нестеренко Олександр M Lviv 30-39 Active club «ZernoVita» Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4027 Антонов Леонід M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4065 Гостренко Олександр M Кропивницький 18-29 BikeBand Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1024 Tsisaruk Vladyslav M Odesa 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4151 Білоус Валерій M Lviv 30-39 Lviv Bicycle Club Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4144 Бобак Андрій M Chortkiv 30-39 Cadence Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4028 Місюра Віталій M Lviv 40-49 Intellias Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3026 Івінський Микола M Kyiv 30-39 devmiles Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3051 Pshyk Nazar M Lviv 30-39 N-iX Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4029 Тимків Назар M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1006 Харенко Дмитро M Odesa 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Kravchuk Levko M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3027 Sendeha Taras M Lviv 50-59 BanderaS Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4091 Hlavatskiy Nazik M Komarno 18-29 Open 26"підвіс 4:00-8:00
3040 Тхір Богдан M Lviv 18-29 Dialog Semiconductor Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3029 Демкович Андрій M Lviv 30-39 CoreValue Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Karpishin Serhii M Slavutych 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3030 Возний Ярослав M Lviv 18-29 Garuny Team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4030 Романишин Ігор M Lviv 18-29 CoreValue Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4031 Люкс Вікно M Свалява 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1007 Березняк Максим M Lviv 18-29 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3052 Пилип Віталій M Chortkiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Karpiuk Orest M Dubno 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1008 Матвіїв Степан M Busk 18-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1009 Matviiuk Mykola M Lviv 18-29 Валим боком Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4035 Кульматицький Роман M Novoiavorivsk 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1010 Савченко Сергій M Lviv <18 Go Go power_rangers Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4036 Гончарук Константин M Odesa 18-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3031 Настоящий Володимир M Ivano-Frankivsk 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Сопіла Роман M Mykolayiv(Lviv) 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3079 Недбайло Петро M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
2001 Сергієнко Віталій M Lviv 30-39 РЯСНЕ team Open 26" хардтейл 2:30-3:10
Dmytriv Zinovii M Lviv 30-39 RAWlyky Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Борис Тарас M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4037 Stetsenko Maksym M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3032 Цап Олег M Sambir 30-39 SamBears Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3033 Пеньга Василь M Lviv 18-29 SS Halychyna Crew Open фікс/сінглспід 3:10-4:00
4181 Kravchuk Taras M Lviv 18-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Galenko Andersen M Конотоп 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Kun Ihor M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Клочко Андрій M Ivano-Frankivsk 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Гринчук Андрей M Бердичів 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3034 Lobur Max M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1011 Гузов Віктор M Lviv 30-39 Team Sky Lviv Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1012 Вербицький Андрій M Lviv 30-39 Team Sky Lviv Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1013 Погодін Костянтин M Lviv 30-39 Team Sky Lviv Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4038 Калинчук Андрій M Lviv 18-29 1323 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3035 Калинчук Юра M Drohobych 18-29 1323 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4039 Чередніченко Дмитро M Миколаїв, Льв обл 30-39 Velospacer Open 29"підвіс 4:00-8:00
3036 Лаб'як Назар M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4040 Говда Дмитро M Lviv n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3037 BALYTSKYY Yaroslav M Lviv n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4041 Zvarych Ivan M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4153 Муцко Іван M Маріуполь 18-29 Open 29"рігід 4:00-8:00
1014 Pazyak Yosyf M Lviv ≥60 Тандем Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4042 Lev Yurii M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4043 Biriukova Victoria F Bila Tserkva <18 In Velo Veritas Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3827 Сотниченко Александр M Odesa 30-39 Odessa Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4086 Ховатов Руслан M Mukachevo 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4044 Озирський Андрій M Lviv <18 Хунта Роверова Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4079 Уліцький Володимир M Lviv 30-39 Файні хлопці Open 26"підвіс 4:00-8:00
4109 Rusanovskiy Nazarii M Lviv 18-29 Critical Mass Lviv Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Полищук Констянтин M Bila Tserkva 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4045 Mudrak Andriy M Золочів 18-29 JollyRide Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4050 Bobalik Maryan M Ivano-Frankivsk 18-29 Franko Bicycle Club Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Кудрик Олександр M Varash <18 PAEC team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3038 Муравинець Сергій M Varash 30-39 PAEC team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4047 Казаков Олександр M Lviv 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4048 Pryimak Nazar M Nadvirna 18-29 ГуцулиНаРоверах Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Яремчук Костянтин M Kyiv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3062 Козак Олег M Mukachevo 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4049 Formusyak Andrew M Lviv 18-29 Formus Service Open 26" хардтейл 3:10-4:00
Kaminskyi Taras M Lviv 30-39 RAWlyky Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3039 Mykytyn Olena F Novoiavorivsk 18-29 Formus Service Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4183 Король Роман M Ivano-Frankivsk 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1051 Makhanets Oleksandr M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3048 Войташек Антон M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1015 Тодер Олег M Kyiv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4051 Мазур Сергій M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3041 Гуменчук Олег M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1016 Скорбач Микола M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3043 Shevtsiv Andrii M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Маїк Павло M Lviv 30-39 Open 26"підвіс 4:00-8:00
Nikitin Ivan M Lviv 18-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
1017 Baranov Oleksii M Bila Tserkva 18-29 Біла Церква Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Shvai Maksym M Varash 30-39 Bananan тема Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Струк Мирослава F Drohobych 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Miasniankin Vadim M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1018 Кочин Алексей M Kharkiv <18 Велоцентр Харьков Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4053 Щипель Ігор M Peremozhne 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3067 Fedosieiev Dmytro M Lviv 30-39 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Khomyshyn Roman M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4054 Служинська Марія F Lviv 30-39 Я Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4129 Паркасевич Марія F Lviv 18-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4055 Михайлишин Назар M Lviv 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4171 Parfenyuk Oleksandr M Lviv 18-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1022 Кошелєв Олександр M Drohobych 30-39 XTREME RIDE CLUB Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4056 Sokurenko Natalka F Lviv 18-29 Open інше 4:00-8:00
4057 Кушнір Марія F Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4058 Паничевська Леся F Lviv 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4444 Zaletskyi Nazar M Ivano-Frankivsk 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3111 Фінягін Вадим M Lviv 40-49 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3044 Hryhorashyk Mykhailo M Chernivtsi 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4059 Грицун Олександр M Vinnytsia 18-29 ВелоЇжаки Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4190 Войтович Роман M Lviv 18-29 Open тандем 4:00-8:00
3055 Демидишин Віталій M Varash 18-29 РАЕС team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Lutsiv Roman M Stryy n/a "ВелоСтрийки" Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3045 Пелех Андрій M Ternopil 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3046 Shevchuk Mykola M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4060 Зайцев Володимир M Сімферополь 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4061 Gerbovka Nazariy M Lviv <18 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3047 Жук Петро M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4062 Voskalo Maxim M Lviv 18-29 Critical Mass Lviv Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1020 Грущак Віталій M Drohobych 30-39 XTREME RIDE CLUB Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1021 Кошелєва Наталія F Drohobych 30-39 XTREME RIDE CLUB Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3120 Вощило Володимир M Ternopil 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4118 Федосов Сергій M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
3087 Sobchuk Zoriana F Ternopil 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3049 Зробок Андрій M Lviv 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4063 Богуш Артем M Lviv 30-39 Open інше 4:00-8:00
4138 Bahrii Bohdan M Ternopil <18 Megalot Open 26" хардтейл 3:10-4:00
Sydorenko Maryna F Kyiv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1042 Mokryi Andrii M Lviv 18-29 Time Pro Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3053 Черненко Сергій M Kyiv 30-39 SAPIK-TEAM Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4078 Бялас Роман M Drohobych <18 XTREME RIDE CLUB Open 26"підвіс 3:10-4:00
Коновалюк Віталій M Khmelnik 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1063 Палій Юрій M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3141 Sakhniuk Serhii M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3054 Khmarenko Vasyl M Lviv 18-29 TriLewy Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3059 Петрик Тарас M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3056 Талейкина Анна M Kharkiv 40-49 Велосалон-Олімпія Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1998 Нестерова Вікторія F Kyiv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4105 Гриньків Андрій M Varash 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4104 Руднік-Гриньків Юлія F Varash 18-29 Raido Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
1025 Софія Любарська F Kyiv n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3085 Kutsai Vadym M Novovolynsk/Lviv 30-39 Heart Inside Team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4066 Омелянчук Дмитро M Vinnytsia 18-29 ВелоЙожики Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4067 Омелянчук Катерина F Vinnytsia 18-29 ВелоЙожики Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3058 Корчак Андрій M Кременчук 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3179 Руднікович Людмила F Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4068 Kachkovskiy Dmytro M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Владов Даниїл M Lviv <18 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Богатюк Сергій M Novoiavorivsk 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4069 Серновський Олег M Lviv 30-39 motsni Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3060 Степанишин Леся F Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3061 Чугуєвець Лев M Lviv 50-59 ФСТУ Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4070 Семенюк Михайло M Ivano-Frankivsk 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4071 Моцяк Василь M Lviv 18-29 Юморісти Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4103 Годованюк Андрій M Lviv 30-39 РЯСНЕ team Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4072 Євтушенко Сергій M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4073 Кравець Віталій M Вараш 30-39 РЦ-2 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Ференц Іван M Стрий n/a Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4089 Semenko Bohdan M Kyiv 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Бондар Сергій M Бровари n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Игорь Деговцов M Kyiv 30-39 Open тандем 4:00-8:00
4074 Багрій Олександр M Vinnytsya 50-59 Motorhead Alco Crew Vinnytsia Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4101 Rudka Oksana F Lviv 18-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4075 Власенко Богдан M Бровари 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4076 Evseenko Igor M Бровари 18-29 BroBikes team Open 26"підвіс 4:00-8:00
Хома Богдан M Lviv 40-49 ironmen Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Gnatushun Nazar M Ternopil 18-29 Rescue Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4077 Кліщ Богдан M Трускавець <18 Open 26"рігід 4:00-8:00
Головня Павел M Кременчук n/a Open фікс/сінглспід 4:00-8:00
3128 Budnak Andrii M Ternopil 18-29 Sab0tag8 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3063 Альохін Ярослав M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4169 Chornyy Viktor M Rivne 40-49 11 Sport n/a n/a
1056 Фенюк Іван M Бровари 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4080 Михайлишин Юрій M Lviv 30-39 CoreValue Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1026 Пясецький Сергій M Lviv 18-29 MTBStock Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3064 Шевцов Костянтин M Нетішин n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Vajnyi Yura M Stryy 30-39 ВелоСтрийки Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4081 Могила Ігор M Lviv n/a Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Markov Yurii M Zhovkva 18-29 Zhovkva Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4170 Yosypyshyn Rostyslav M Kyiv 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3065 Струк Мирослава F Drohobych 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4132 Теслюк Мирослав M Lviv ≥60 Фсту Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4083 Овчинніков Дмитро M Lviv 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Возняк Вадим M Lviv n/a Open тандем 2:30-3:10
4082 Цукало Тарас M Lviv 18-29 Файні хлопці Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3103 Grochla Mateusz M Сколе 30-39 Velo Skole Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Олександр Гаврищук M Южноукраїнськ n/a Open 29"рігід 4:00-8:00
 Качмар Христина M Lviv n/a Open тандем 4:00-8:00
3068 Волинець Віталій M Ternopil 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1027 Odnosumov Sergey M Kyiv 40-49 Lenovo Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4084 Рукавішніков Валерій M Lviv 30-39 ГО «Львів Екстрім Клуб» Open 26" хардтейл 3:10-4:00
1032 Троценко Євген M Kyiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Leschushun Roman M Rava-Ruska <18 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Prystupa Vladyslav M Lviv n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1028 Kiriushkin Mykhailo M Kyiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4085 Hamar Oksana F Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Бураков Дмитро M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Мельник Володимир M Дроговиж 18-29 Fujikura Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4087 Коновал Андрій M Lviv 18-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3070 Gulikov Vitali M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1029 Kolesnichenko Taras M Kyiv 30-39 KYIV CYCLING SQUAD Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1030 Гостіщев Євген M Lviv 18-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4088 Гонуленко Іван M Білошицька Слобода, Корюківс. р-н, 50-59 Open інше 4:00-8:00
Федюк Іван M Kamianets-Podilskyi 18-29 Open 26" хардтейл 2:30-3:10
Гаврилко Іван M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Яців Микола M Lviv n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Сидор Тарас M Lviv 40-49 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4090 Kornieiev Kostiantyn M Lviv 40-49 Open 29"підвіс 3:10-4:00
1031 Федина Ігор M Lviv 30-39 Shypshyna run club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Марко Осередчук M Komarno 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3071 Крикун Діма M Bila Tserkva n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4092 Гаврилюк Олексій M Lviv 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3095 Доброгорський Володимир M Kyiv 30-39 Lenovo Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Borovyi Mykhailo M Kyiv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Duma Denys M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4128 Зайць Руслан M Lviv 40-49 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3072 Andriy Luhovskoy M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1052 Pilganchuk Bogdan M Kyiv 30-39 ELKO Cycling Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Aslanian Evgenia F Kyiv n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4094 Дорофеєв Віталій M Lviv 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4095 Bavshyn Oleh M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Кренц Михайло M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4097 Kobelyev Stepan M Lviv 40-49 Без команди Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4096 Володимир Мазур M Lviv n/a Open 26"підвіс 4:00-8:00
Red Nickolas M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Лис Андрій M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3073 Kolisnychenko Aleksandr M Kyiv n/a Kowbasa Squad Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3074 Ковбаса Дмитрий M Kyiv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Фаліштинський Олег M Lviv n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3075 Pasko Mykola M Sokal 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3076 Пащенко Сергій M Lviv 50-59 Lviv Bicycle Club Sport шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Kyrianova Iryna F Lviv 30-39 Open інше 4:00-8:00
3077 Вербицький Сергій M Червоноград 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4100 Рудка Богдан M Lviv 18-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4098 Knyaz Volodymyr M Lviv 50-59 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3078 Кухта Віктор M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Сурков Зеновій M Lviv n/a Open 26"підвіс 4:00-8:00
4112 Repushanskyy Vitaliy M Lviv 40-49 AlcoTeam Open 26"підвіс 4:00-8:00
4113 Bukhenko Yuliya F Lviv 30-39 AlcoTeam Open 26"підвіс 4:00-8:00
4099 Makarov Oleksandr M Lviv 40-49 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4111 Krushelnytskyi Petro M Ternopil 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4140 Козубський Віктор M Lviv 30-39 Open 29"рігід 4:00-8:00
Тхір Василь M Lviv 18-29 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3080 Селиванов Андрей M Rivne 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4102 Гуньовський Тарас M Lviv 30-39 Motsni Open тандем 4:00-8:00
Мочурад Іван M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Митрофанов Богдан M Lviv 18-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4125 Babiy Igor M Lviv 18-29 ZoomSupport Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4106 Мороз Тарас M Lviv 30-39 РЯСНЕ Team Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4107 Orlova Iryna F Lviv 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1034 Дуб Наталя F Lviv <18 Ukraine Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4178 Гудак Олександр M Lviv 18-29 Open 26"підвіс 4:00-8:00
Anton Marchenko M Kyiv n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3110 Martyniuk Yuriy M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3702 Tyshkovets Valerii M Dubno 50-59 Team Garage 1664 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3704 Царик Михайло M Lviv 50-59 Team Garage 1664 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Корецький Віталій M Lviv 40-49 MAKEBA Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Lazor Sviatoslav M Lviv 18-29 LvivBicycleClub Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3703 Воронін Вадим M Zhovkva 30-39 Team Garage 1664 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1039 Liubutsin Denys M Kyiv 30-39 Velobazar-Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3701 Курбан Геннадій M Lviv 40-49 Team Garage 1664 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3109 Шаргут Діма M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Садовский Андрей M Луцьк n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1035 Kovalenko Dmitry M Kyiv 18-29 Velobazar-Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Korolchuk Volodymyr M Луцьк 50-59 MetrDoor team Luck. Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4108 Багрій Андрій M Lviv 18-29 Команда імені Філіпа Фрая Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Обріза Олег M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1036 Paraschenko Artem M Kyiv 18-29 Velobazar-Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4110 Zhabynska Iryna F Ivano-Frankivsk 40-49 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Matvieiev Maksim M Odesa 30-39 Odessa Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Манько Іван M Lviv <18 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3081 Чернишенко Володимир M Ivano-Frankivsk 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3082 Яблончук Еліна F Ivano-Frankivsk 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1037 Babenko Anton M Kyiv 30-39 Velobazar-Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4114 Hoppe Caspar M Hamburg ≥60 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4115 Hoppe Melchior M Summt ≥60 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4188 Tsumlyanskiy Volodumur O Ivano-Frankivsk 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Hemiy Tetyana F Ivano-Frankivsk 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4179 Shak Demyan M St.Sambir 18-29 Starbikes Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4116 Levytska Maria F St.Sambir 18-29 Starbikes Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3089 Smirnov Serhiy M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1038 Стефанишин Микола M Mykolayiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Дараганов Константин M Kyiv n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Леськів Юрко M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4117 Anton Pshenychnyi M Kyiv 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4119 Климів Олена F Lviv 18-29 команда імені Філіпа Фрая Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3083 Balogh Tomas M Mukachevo 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Прончак Маркіян M Lviv 18-29 Open 26"підвіс 4:00-8:00
4120 Трифонов Костянтин M Kyiv/Oster 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3086 Желтоног Марина F Kharkiv 40-49 Харьков мастерс Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4121 Друзь Володимир M Lviv 30-39 Команда імені Філіпа Фрая Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Дзюба Олександр M Kyiv 30-39 Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3084 Лозинський Роман M Lviv n/a Plast Crew Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4122 Chorba Sebastyan M Сколе 30-39 Velo Skole Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4123 Кельбас Богдан M Ivano-Frankivsk n/a Franko Bicycle Club Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4126 Herasymov Anatolii M Сколе 30-39 Velo Skole Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4124 Усков Іван M Lviv 30-39 CoreValue Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Semeryak Igor M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4127 Остапович Євген M Varash 30-39 Хтиві вепри Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3088 Стефанишин Ігор M Ivano-Frankivsk 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3091 Степанишин Святослав M Lviv 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4158 Nazar Oleh M Lviv 18-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1040 Назар Мар'ян M Lviv 18-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4130 Павлів Андрій M Ходорів 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3092 Страутманіс Роман M Lviv 18-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3093 Скульський Дмитро M Ivano-Frankivsk 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3094 Яремчук Костянтин M Kyiv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4131 Бекеша Андрій M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4134 Крят Олексій M Lviv ≥60 "Рясне" team Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3096 Гундяк Віктор M Ivano-Frankivsk 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3097 Янів Маріанна F Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Zhehrai Andrii M Lviv 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3098 Zghurskiy Vlad M Vinnytsya 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
9001 Фредюк Володимир M Mikolaiv 18-29 Kharkiv Velocenter Sport шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4135 Melikov Oles M Lviv n/a Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4161 Dudnyk Victor M Lviv 18-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1044 Чалий Михайло M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1043 Устянич Віталій M Lviv 18-29 UltimateUKshop Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4136 Юнак Руслан M Lviv 30-39 Open інше 4:00-8:00
3099 Слоневський Олексій M Lviv 40-49 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Yarmurskia Marina F Ternopil n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4137 Муха Оля F Lviv n/a Зварйовані туристи Open інше 4:00-8:00
1045 Hotsko Volodymyr M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1047 Атаманюк Юрій M Lviv 18-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1046 Kramar Anastasia F Lviv 18-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Шкутяк Анатолій M Lviv 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3100 Voitovych Taras M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3102 Романчук Олег M Chervonohrad 40-49 Вело Червоноград STRAVA Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3101 Гусар Олег M Chervonohrad 50-59 Вело Червоноград STRAVA Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1048 Romanchuk Vlad M Chervonohrad 18-29 Вело Червоноград STRAVA Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4166 Архипенко Володимир M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4139 Фурліта Микола M Lviv n/a Батальйон "Арльонок" Open 26"підвіс 3:10-4:00
3104 Костенко Андрій M Южноукраїнськ 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4141 Фігель Роман M Lviv 30-39 РЯСНЕ team Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4150 Гвоздков Володимир M Lviv 50-59 ФСТУ Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Iskiv Oleg M Червоноград n/a Open тандем 4:00-8:00
Шитиков Вадим M Чернівці 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4142 Фарат Оксана F Lviv 30-39 Равлики Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1049 Вибач Сергій M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3106 Homica Nazar M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3105 Farat Vitalii M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4143 Олійник Микола M Lviv 30-39 РЯСНЕ team Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3107 Юзвін Назарій M Ternopil 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Tamara Teslyuk F Lviv n/a Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3108 Джала Олег M Ternopil 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1050 Кепещук Андрій M Kyiv 18-29 KYIV CYCLING SQUAD Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4145 Ткачук Роман M Вараш 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1053 Прокопів Володимир M Lviv 18-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1111 Лапка Олег M Lviv 40-49 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4147 Boichenko Volodymyr M Кропивницький 30-39 BikeBand Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
1054 Шманьов Микола M Ternopil 40-49 ОЗОН Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Бойчук Оксана F Здолбунів n/a Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4149 Бойчук Оксана F Zdolbuniv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Посохов Павло M Кривий Рiг 40-49 USC Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3122 Miroshnichenko Viacheslav M Вінниця 50-59 Vinnytsia Road Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4152 Павліченко Юрій M Kyiv ≥60 Open інше 4:00-8:00
4228 Мартинів Володимир M Ternopil 18-29 Open 29"рігід 3:10-4:00
3114 Шаповал Сергій M Ternopil 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3115 Довгунь Дмитро M Ternopil 18-29 Megalot Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4154 Теребуха Олександр M Lutsk 30-39 ТРИТОН Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4155 Onufryk Andriy M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1055 Пастущен Володимир M Kyiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
3116 Бовкун Даня M Kyiv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3117 Сучок Микола M Yuzhnoukrayinsk 50-59 ЮУАЕС Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3119 Зеленчук Христина F Ivano-Frankivsk 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3118 Хомишинець Роман M Lviv 18-29 Олди Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4156 Білас Андрій M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4157 Ткачов Олексій M Обухів 18-29 Вело-Обухів Open 26" хардтейл 3:10-4:00
Добушовський Роман M Lviv 30-39 Lviv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4160 Petrovych Yuliya F Rivne 18-29 Зварйовані туристи Open інше 4:00-8:00
4159 Чорна Анжела F Lviv 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3129 Бужович Роман M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3155 Кошель Сергей M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4172 Гнезділов Олександр M Южноукраїнськ 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4162 Shyliaiev Oleksii M Odesa 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4163 Лукашук Тетяна F Южноукраїнськ 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4164 Savchuk Roman M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3125 Лебедєв Олексій M Kyiv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3126 Сікора Евген M Kyiv 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4173 Yarosh Andriy M Lviv 50-59 Lviv Bicycle Club Open 26" хардтейл 3:10-4:00
4165 Danyluk Andriy M Kalush 18-29 Open 29"підвіс 4:00-8:00
3130 Дусько Олесь M Lviv 18-29 Garuny Team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Хавалко Роман M Lviv 30-39 Open 26"підвіс 4:00-8:00
4167 Rybii Mykhailo M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
4168 Kolos Andriy M Lviv 18-29 Open 26"рігід 4:00-8:00
1057 Осінський Вадим M Irpin 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Файніцький Володя M Ternopil 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3131 Гнезділов Андрій M Yuzhnoukrayinsk 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3132 Гнезділов Микита M Yuzhnoukrainsk <18 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3123 Даниленко Максим M Kyiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Afonskyi Andrii M Ivano-Frankivsk 30-39 Velo-Stalker Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Shevchuk Grigorii M Любашівка n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4174 Kiрей Сергій M Lviv 50-59 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4176 Kunitsa Alex M Lviv 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1058 Кушней Владислав M Lviv 18-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1059 Воєводін Богдан M Kyiv 30-39 bike in city Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Коврижних В'ячеслав M Lviv 30-39 Open 29"підвіс 4:00-8:00
101 Zakharova Marta F Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1061 Лукасевич Володимир M Lviv 18-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1062 Kutuzov Ivan M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
4177 Шварцман Георгій M Kyiv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3127 Марченко Андрій M Ладыжин 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Бегус Сергій M Vinnytsya 40-49 Giant Open 26"підвіс 4:00-8:00
4093 Джек Іра F Lviv 30-39 Open 26"підвіс 4:00-8:00
Цвєтков Андрій M Kyiv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Mykhailyk Kolya M Lviv 18-29 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
Goral Mieczyslaw M Lviv 50-59 Trilewy Triathlon Team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4146 Главацький Андрій M Рава-Руська 30-39 ВЕЛОРАВА Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Kivak Oleksii M Kyiv 40-49 Kyiv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4180 Кушнірук Сергій M Lviv 18-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3133 Мирка Максим M Lviv 18-29 TRILEWY Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Василевський Олександр M Lviv 18-29 шалена педалька Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4064 Качор Василь M Журавне 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3124 Мурвай Ігор M Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
4182 Михайлюк Олег M Чортків 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3134 Гамула Іра F Lviv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Шевчук Мар'ян M Lviv 30-39 550004 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3135 Iskiv Oleg M Червоноград 30-39 Вело Червоноград STRAVA Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1064 Голубенко Александр M Netyshin 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Гарбар Ваня M Kyiv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3136 Циганаш Віталій M Кропивницький 30-39 BikeBand Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Valko Vladyslav M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Petrukh Nazar M Жовква <18 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Козіцин Валентин M Lviv 18-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
4184 Korkishko Mykola M Львів 30-39 Кресало Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3137 Polonskyi Ihor M Mykolayiv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4185 Хаєртдінов Марат M Рава-руська 30-39 ВЕЛОРАВА Open тандем 4:00-8:00
4186 Bigun Vitaliy M Рава-Руська 30-39 ВЕЛОРАВА Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1065 Панченко Єгор M Kyiv <18 Velobazar-Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Крусь Сергій M Varash 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4196 Міхаліцин Олександр M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3138 Шматок Дмитро M Odesa 30-39 Артроз-Одесса Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
1066 Гаркач Міша M Chortkiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
1111 11 M 22 n/a Open тандем 4:00-8:00
4187 Стьопічев Олексій M Odesa 30-39 Open 26" хардтейл 3:10-4:00
Бусько Орест M Львів n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3139 Соболєв Микола M Lutsk 50-59 MetrDoor team Luck. Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
3140 Nakonechna Aliona F ВІнниця n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1067 Верланов Михайло M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
Мацук Аркадій M Ковель 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4192 Смаль Максим M Kovel 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Винявська Ірина F Ivano-Frankivsk 18-29 Open 26"рігід 3:10-4:00
4189 Григорович Юрій M Ternopil 30-39 Rescuers Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4191 Slipak Yura M Lviv 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
Чебаненко Олег M Одеса n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:10-4:00
3142 Sobchenko Pavlo M Kyiv 18-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
4193 Юрьев Роман M Одесса 18-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
4194 Антонишин Ростик M Комарно 18-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
4195 Mikhalitsyn Anton M Львів <18 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Hrushetskyy Viktor M Луцьк n/a MetrDoor team Luck Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Трицецький Володимир M Lviv 18-29 Open 27,5" хардтейл 3:10-4:00
Сімонов Володимир M Lviv 30-39 RAWlyky Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Формусяк Юрій M Lviv 18-29 Formus service Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Tyshchenko Roman M Львів n/a UCU Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Пастух Игорь M Zhytomyr ≥60 ЕКТА Open шосейний/циклокрос/турінг 3:10-4:00
Красников Павел M Kharkiv <18 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:30-3:10
 
50km   531m   516m


Топ 10:
Немає результатів


Номер Ім'я Стать Місто Вік Велосипед
5701 Федорчук Андрій M Lviv 40-49 шосейний/циклокрос/турінг
5001 Stets Oleh M Львіів 18-29 інше
5702 Шулак Іван M Lviv 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
5002 Осипчук Тарас M Луцьк 30-39 інше
Гутий Юрій M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
5050 Олейник Сергій M Lviv 18-29 інше
5008 Kalgin Roman M Полонне 30-39 27,5" хардтейл
5003 Nakonechnyi Grygorii M Lviv 30-39 26" хардтейл
5005 Сейфулліна Дінара F Lviv <18 26" хардтейл
5004 Сейфуллин Равіль M Lviv 40-49 26"підвіс
Ференц Марія F Стрий n/a 27,5" хардтейл
5006 Myhal Volo M lviv 40-49 29"рігід
Terekhov Yevgen M Dnipro 30-39 інше
5007 Gunther Keith M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
5009 Ivanishin Igor M Львів 40-49 26"підвіс
Kazakova Lesia F Lviv 30-39 26" хардтейл
5011 Cherniak Andrii M Львів n/a 26" хардтейл
5010 Бабінець Роман M Львів 18-29 26" хардтейл
Квачан Олег M Ст.Самбір n/a тандем
Квачан Олег M Ст.Самбір n/a 26"підвіс
Дзюбак Роман M n/a тандем
5012 Волощак Павло M St.Sambir 18-29 26" хардтейл
5013 Теребуха Анатолій M Lutsk ≥60 29"хардтейл/28"гібрід
5014 Печук Василь M Шацьк 40-49 тандем
5015 Чумаченко Олена F Кропивницький 18-29 26" хардтейл
Yevstratyev Yevhen M Lviv 40-49 27,5" хардтейл
Holovchak Danilko M St.Sambir <18 27,5" хардтейл

Коментарі


Чи буде старт спортсменів окремо від аматорів?

Олеже. А де ти бачиш спортсменыв? Всы зарегались в категорыъ Open(((

Розподіл стартових номерів: Номери 1, 2, 3 та 101, 102, 103 — призери попереднього року Номер 100 — переможець лотереї 1ххх - спортмени аматори шосе 2ххх - спортсмени аматори МТБ 3ххх - всі інші шосе 4ххх - всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...) 5ххх - 50км 59хх - 50км електро 7ххх - волонтери 9ххх - профі  

все совсем не так :)
Спортсменов в протоколе пока - ноль.
Старты будут группами по 250-300 человек.

А по какому принципу будут формироваться группы?Кто первый стал,того и тапки?

По часі за який ти плануєш проїхати

Доброго дня! Як буде проходити та організовуватись 50 км заїзд?

Так само як і 100км. Старт 10:15-10:20 пл. Ринок.
Потім колона розділяється. 100 - наліво, 50 - направо :)

А звідки буде засікатись час? Від пл.Ринок, чи від іншої точки (аналог Сокільників на 100)?

Якщо твій чіп спрацював на пл. Ринок, то він потрапляє в протокол Сотки.

Початок відліку -100 / -50км.

Скільки часу мають ті хто їде 50 км? Коли закриття фінішу? Бо я бачу що ті хто їде 100 та  50 пересікаються в Івано-Франкове.

чи є джерсі "LVIV BC" з довгим рукавом?

Добрий день. З довгим рукавом білі залишилися лише с-ки та м-ки. Напишіть на вайбер або наберіть 0975524441, якщо такий розмір підходить.

Доброго вечора. Я так зрозумів, що старт у Львові а фініш у Брюховичах. Питання: треба буде деякі речі залишити у камері схову (яка повинна бути на цьму заході на старті), так як я не місцевий. Забирати їх я маю у Львові, і до якої години?

Привіт. Я зазвичай залишав свої речі в машині організаторів і забирав на фініші, тобто в Брюховичах. 

Питання до організаторів: Чи буде трансфер речей від площі "Ринок" на фініш Брюховичі?


Найближчі події




Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок