Image

XI Львівська Сотка

13.06.2020 10:00 46 551
Lviv
Головний старт.

Статистика

Імпреза, яка об'єднує власників гірських і шосейних велосипедів, фіксів і лігерадів, "лосів" і "матрасників", любителів позмагатися і порелаксувати.

Можливість побити рекорд часу або просто отримати задоволення від маршруту у компанії старих чи нових друзів.

 

ВІДГУКИ: >> 2010 >> 2011 >> 2012 >> 2013 >> 2014 >> 2015 >> 2016 >> 2017 >> 2018: (FB / протокол) >> 2019: (FB / протокол)

Львівська Сотка/ДвохСотка F.A.Q.

Львівська Сотка 50 км F.A.Q.

FACEBOOK

TREK 100      TREK 50

2020.05.01-02

  • 11:00-18:00 видача стартових пакетів

2020.05.03

  • 7:30 - 10:00 підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / (пл. Ринок 1)
  • 10:15  старт / активація чипів (пл. Ринок)
  • 10:15 - 10:55 парад учасників присвячений Дню міста Львова
  • 10:55-11:00 санітарна пауза
  • 11:00 технічний старт
  • 11:50  відкриття КП1 (30 км)
  • 12:30  відкриття КП2 (77 км)
  • 12:41  відкриття Гірського фінішу (84 км)
  • 13:00  відкриття фінішу (Брюховичі)
  • 13:10  закриття КП1 (30 км)
  • 15:00-15:30 нагородження
  • 17:40  закриття КП2 (77 км)
  • 18:00  закриття Гірського фінішу (84 км)
  • 19:00  закриття фінішу

Вартість участі 100 :

  • 3/03 (15:00) - 15/03  350грн
  • 16/03 - 5/04  395грн
  • 6/04 - 3/05  440грн
  • 4/05 - 31/05 490грн
  • 1/06 - 9/06 (14:00)  550грн
  • на старті     600грн

Вартість участі 50 :

  • 3/03 (15:00) - 15/03  300грн
  • 16/03 - 5/04  345грн
  • 6/04 - 3/05  390грн
  • 4/05 - 31/05 440грн
  • 1/06 - 9/06 (14:00)  500грн
  • на старті     550грн

Всі учасники отримують знижку на Львівську Двохсотку 2020 в розмірі ₴40.

 

Розподіл стартових номерів:

Номери 1, 2, 3 та 101, 102, 103 — призери попереднього року
Номер 100 — переможець лотереї
1ххх - спортмени аматори шосе. Залік УАТ.
2ххх - всі інші шосе
3ххх - всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)
5ххх - 50км
59хх - 50км електро
7ххх - волонтери
9ххх - профі. Залік ФВСУ. ( учасники чемпіонатів країн в сезонах 2018/2019/2020 під егідою національних велофедерацій в дисциплінах шосе/трек/циклокрос/мтб. Чи члени професійних велокоманд. Участь в категорії спорт - тільки на шосейному велосипеді)

*Може бути відкориговано, при перевищенні лімітів категорії

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

Номер Ім'я Стать Місто Вік Команда Категорія Велосипед Планований час.
1001 Chornenkyi Volodia M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2001 Sakhniuk Serhii M Славута 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1002 Yarov Alex M Lviv 30-39 RacinG SouL Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1003 Лаб'як Назар M Lviv 30-39 MTBSTOCK Cycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1004 Юзьків Анатолій M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3001 Романишин Ігор M Lviv 30-39 Avenga Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3002 Kostiuchenko Serhii M Lviv 30-39 Open інше 4:00-8:00
1038 Петрик Тарас M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1005 Демкович Андрій M Lviv 30-39 Avenga Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1006 Войналович Олександр M Богуслав 19-29 Cherry Sport Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3003 Меркур'єв Сергій M Lviv 30-39 Gorgany Open 26" хардтейл 4:00-8:00
2003 Veston Volodymyr M Lutsk 30-39 WESTONATION Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2004 Гнатюк Павло M Оброшине 30-39 Вело-клуб «Оброшино» Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2005 Chychkevych Bohdan M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3004 Kobzey Stepan M Ivano-Frankivsk 19-29 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
2006 Furtak Andriy M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3013 Перепелиця Дмитро M Lviv 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Pikh Oleg M Lviv 30-39 Gazovyk-Skala Open фікс/сінглспід 3:05-4:00
2007 Mykytchuk Valentyn M Lutsk 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3006 Valko Vladyslav M Lviv 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1020 Tyshkovets Valerii M Dubno 50-59 Team Garage 1664 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3007 Гордійчук Юрій M Lviv 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
1049 Kolos Andriy M Lviv <19 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3008 Brodskyy Andriy M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
2008 Космолінський Петро M Lviv 30-39 Gorgany Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Рибалко Андрій O <19 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
2009 Степанишин Леся F Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Скочиляс Віктор M Ternopil 30-39 Run&Tri Club Standartpark Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3009 Bondar Yuriy M Львів 30-39 Avenga Open 26" хардтейл 4:00-8:00
2010 Savruk Yuri M Chervonohrad 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2011 Скрипник Денис M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2012 Мельник Роман M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Федорчук Андрій M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2013 Prytula Orest M Lviv n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3052 Senkiv Volodya M Zolochiv 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
1017 Єфіменко Павло M Vyshneve 30-39 Cherry Sport Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2014 Сікора Евген M Kyiv 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1007 Воронін Вадим M Zhovkva 30-39 Team Garage 1664 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2027 Сотниченко Александр M Odesa 40-49 Odessa Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3010 De Viktoria F Lviv 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
2015 Орест Гладьо M Obroshyno 30-39 Велоклуб «Оброшино» Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2016 Гнатюк Владимир M Оброшино 30-39 Вело клуб «Оброшино» Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Kopych Ivan M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2017 Крисак Тарас M Львів 30-39 Вело-клуб «Оброшино» Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1018 Васильєва Ірина F Боярка 40-49 Cherry Sport Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Поляновський Андрій M Kyiv n/a Троє Sport шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2018 Здзьобек Евеліна F Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3011 Ткачов Олексій M Обухів 19-29 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
2019 Цвєтков Андрій M Kyiv 19-29 Kyiv Bicycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2020 Kalinin Andrii M Львів 19-29 Gorgany Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1008 Salahay Volodymyr M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2021 Шаргут Діма M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2044 Войташек Антон M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1009 Янів Маріанна F Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2022 Вихованський Тарас M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1010 Martsyniak Taras M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3032 Хоміцький Марко M Lviv 19-29 Open 26"підвіс 4:00-8:00
3012 Гаврилко Іван M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3005 Комарницький Андрій M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
3014 Фоменко Денис M Млинів 30-39 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
2023 Сподарик Юра M Obroshyno 30-39 Велоклуб Оброшино Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2032 Овсійчук Ігор M Рівне 30-39 МандРівне Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3015 Revchuk Nila F Kyiv 19-29 Open інше 4:00-8:00
1058 Zorivchak Vasyl M Lviv 30-39 Garuny Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2024 Гурин Дмитро M Lviv 30-39 Хунта Роверова Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2025 Пікуль Ярослав M Bila Tserkva 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1015 Krokhmalnyy Vitaliy M Львів 40-49 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2026 Міхняк Антон M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Токар Петро M Долина 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3016 Блюй Олександр M Львів 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3017 Korkishko Mykola M Lviv 30-39 Kresalo. Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Ivanyshyn Bogdan M Брюховичі n/a Open 29"рігід 3:05-4:00
Вуйцік Максим M Львів 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Гнатусько Олег M Чортків n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3053 Моцяк Василь M Lviv 19-29 UBC Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3018 Криворука Володимир M Lviv 40-49 Avenga Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Bodenko Bogdan M Lviv <19 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Vajnyi Yura M Stryy 30-39 ВелоСтрийки Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1011 Мадин Дмитрий M Odesa 40-49 Cycling Team "Palmyra" Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1078 Strashetskyy Petpo M Вербіж/Коломия 19-29 MTBBIKETEAM. WAZONOKTEAM Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3019 Засадний Артур M Polyana 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3020 Malanchuk Orest M Lviv 19-29 Хунта Роверова Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
3054 Третяк Тарас M Lytsk 30-39 Lutsk triathlon federation's n/a 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
2028 Чугуєвець Орест M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3021 Друзь Володимир M Lviv 30-39 Команда імені Філіпа Фрая Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Олексіюк Сергій M Львів <19 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
Kun Ihor M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3022000 Литвин Олег M Stryi 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3023 Цукало Тарас M Lviv 30-39 Gorgany Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Демченко Игорь M Odesa n/a hoods&drops Sport шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Panchyshyn Petro M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3069 Главацький Назар M Komarno 19-29 Open 26"підвіс 4:00-8:00
3024 Місюра Віталій M Lviv 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
2029 Сироватко Олексій M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1039 Tarnavchyk-Chuhuievets Natalya F Lviv 30-39 Kyiv Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2030 Орлов Олег M Харьков 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3033 Hostrenko Oleksandr M Kropyvnytskyi 19-29 BikeBand Open 26" хардтейл 3:05-4:00
1061 Fedosieiev Dmytro M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Skorokhid Yaroslav M Lviv 19-29 15Five Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3025 Voskalo Maxim M Lviv 19-29 Critical Mass Lviv Open 27,5" хардтейл 3:05-4:00
1012 Скорий Андрій M Kyiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3026 Щипель Ігор M Peremozhne 30-39 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
Mineyev Andrey M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1013 Тортик Шоколадный M Киев 19-29 Тортик Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3027 Fitel Roman M Lviv 30-39 Bike_r Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
Коржос Габріел M Svalyava 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3034 Лаптєв Владислав M Lviv 30-39 RoadRunners Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Семенюк Михайло M Ivano-Frankivsk 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
1014 Чалий Михайло M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2033 Сирко Роман M Львів 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2031 Нера Андрій M Пустомити 30-39 MTBSTOCK Cycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3055 Мороз Тарас M Lviv 30-39 РЯСНЕ team Open 26" хардтейл 3:05-4:00
Kamolov Serhii M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
2089 Бобак Андрій M Chortkiv 30-39 WildBees Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3035 Грибовський Олексій M Ivano-Frankivsk 40-49 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
3028 Щегольський Євген M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3029 Маріловцев Максим M Lviv 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
1016 Bavshyn Oleh M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3030 Кухарчук Олександр M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
2034 Kiрей Сергій M Lviv 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2035 Pidvirnyi Taras M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2036 Sheremeta Taras M Lviv 30-39 MTBSTOCK Cycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Сушко Андрій M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3036 Паничевська Леся F Lviv 40-49 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3031 Рублевський Володимир M Lviv 19-29 Bike_r Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3093 Козіцин Валентин M Lviv 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
2037 Осіїк Тетяна F Lutsk 30-39 WESTONATION Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2038 Шевчук Микола M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Berezniak Maksim M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Sermiahin Andrii M Николаев 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Podolianchuk Dmytro M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2039 Музичка Тарас M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Крамаренко Ілля M Kyiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2041 Крохмальна Наталія F Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1019 Moroz Taras M Івано-Франківськ n/a Iron Team Cadence Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2042 Сливка Юра M Пустомити 40-49 МТВSTOCK Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2040 Lutsiv Roman M Stryy 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Дорош Назар M Львів 40-49 TRILEWY Sport шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2043 Пеньківський Олександр M Lviv 30-39 MTBSTOCK Cycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1063 Krents Mykhailo M Lviv 19-29 MTBStock Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Катерина Васинчук F Львів 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1034000 Яремчук Данило M Kyiv 19-29 Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1021000 Яремчук Віра F Kyiv 19-29 Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2045 Купина Володимир M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Романюк Богдан M Луцьк 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Прокоп Іван M Львів 40-49 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
3056 Тимків Назар M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
Miasniankin Vadim M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1022 Гаркач Міша M Chortkiv 30-39 WildBees Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Zalevsky Dima M Lviv 40-49 Спортивний гурток імені Кліфа Янга Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1023 Velychko Thomas M Хуст 60-69 Banzaj-Ra Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2046 Yartys Andriy M Oslo 30-39 Team Scandalnavia Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Талах Віталій M Varash 30-39 PAEC team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Гостіщев Євген M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3037 Сергієнко Віталій M Lviv 40-49 РЯСНЕ team Open 26" хардтейл 2:20-3:05
2047 Поліщук Сергій M Рівне 40-49 Суренж Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Краснов Сергій M Одеса n/a Cycling Team Palmyra Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2137 Яцишин Володя M Львів 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3039 Галамай Юлія F Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3040 Козак Юрій M Lviv 30-39 RoadRunners Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
1024 Пилип Віталій M Chortkiv 30-39 Cadence Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Харечко Станіслав M Varash 19-29 PAEC team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2048 Агеєв Ігор M Lviv 50-59 MTBSTOCK Cycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Vavrik Roman M Львів 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Муханов Ярослав M Львів 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Виноградский Александр M Львів n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3041 Kozak Maryna F Lviv 19-29 RoadRunners Open 26" хардтейл 4:00-8:00
2049 Chorba Sebastyan M Сколе 30-39 Velo Skole Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1025 Скорбач Микола M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2050 Григорович Юрій M Ternopil 40-49 Rescuer Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2082 Кожушко Роман M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Karpiuk Orest M Dubno 19-29 Team Garage 1664 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3085 Koval Mark M Львів <19 Open 29"підвіс 3:05-4:00
3078 Pavlus Rostyslav M Новояворівськ 19-29 Novojavorivsk bike team Open 26"рігід 3:05-4:00
2051 Ребець Юрій M Жовква 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Kaliberda Yegor M Lviv 30-39 ZernoVita Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
3042 Knyaz Volodymyr M Lviv 60-69 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3043 Trubanova Olena F Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Litvitska Viktoriia F Khmelnitsky 40-49 Open тандем 4:00-8:00
2107 Khovatov Ruslan M Mukachevo 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3044 Шаран Євген M Львів 30-39 Sharan Open 29"підвіс 4:00-8:00
2069 Fabirovskyi Volodymyr M Sambir 40-49 SamBERS Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2052 Khoma Roman M Оброшино n/a Велоклуб Оброшино Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3158 Лаб'як Орест M Lviv 30-39 Open 29"підвіс 3:05-4:00
3045 Шаран Данило M Львів <19 Sharan Open 26"підвіс 4:00-8:00
3057 Горонді Віктор M Берегово 19-29 Beregovo bicycle club Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1087 Makhanets Oleksandr M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2053 Струк Мирослава F Drohobych 30-39 Xtreme Ride Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1026 Грущак Віталій M Drohobych 30-39 Xtreme Ride Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1027 Кошелєв Олександр M Drohobych 30-39 Xtreme Ride Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1028 Кошелєва Наталія F Drohobych 30-39 Xtreme Ride Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1029 Бялас Роман M Drohobych <19 Xtreme Ride Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2054 Білий Микола M Lviv 40-49 AVP Service Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3046 Паничевський Володимир M Lviv <19 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
2115 Фаліштинський Олег M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3047 Zvarych Ivan M Lviv n/a Open тандем 4:00-8:00
1030 Zabava Yuriy M Ternopil 30-39 Iron Team Cadence Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2002 Лободзіц Юрій M Novoiavorivsk 30-39 NYBC Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1031 Макарчук Роман M Lviv 30-39 Trek Segafredo Fan Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Stets Svyatoslav M Lviv n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1032 Устянич Віталій M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3048 Солтис Павло M Novoiavorivsk 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Шимчак Сергій M Lviv 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3049 Друзюк Володимир M Львів 30-39 Open 27,5" хардтейл 3:05-4:00
Квасниця Андрій M Львів <19 Open тандем 4:00-8:00
Вавринюк Олександр M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
2075 Уліцький Володимир M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1033 Пясецький Сергій M Lviv 19-29 MTBStock Cycling Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Денисов Олександр M Львів <19 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
Стельмахович Ярослав M Zolochiv n/a Jolly Ride Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3050 Березнюк Аля F Киев 19-29 Старт Sport інше 4:00-8:00
2055 Рогов Тарас M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3051 Shchadylo Tania F Lviv 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Morozov Valerii M Vinnytsia 40-49 St. Matras RC Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Krook Volodia M <19 Open тандем 3:05-4:00
1035 Мірошніченко Вячеслав M Vinnytsia 50-59 Vinnytsia cycling team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1036 Кушней Владислав M Lviv 19-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Гудзь Александр M Киев n/a Старт Open інше 4:00-8:00
2056 Краснощоков Іван M Київ 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1043 Шкотняр Матвій M Lviv 30-39 MTBSTOCK Cycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2057 Новосельський Ігор M Старий Самбір 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Богданов Евгений M Новий Буг n/a Open 26" хардтейл 3:05-4:00
2090 Власюк Василь M Lviv <19 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2058 Patalay Petro M Тернопіль 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2059 Осташевський Олександр M Львів 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2060 Кухта Віктор M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Годованюк Андрій M Lviv 30-39 РЯСНЕ team Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3058 Kashchin Vitaliy M Львів 30-39 RAWlyky Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3059 Navolskyy Nazar M Lviv 19-29 Gorgany Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
3075 Тарасюк Роман M Львів 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
2112 Новіков Олексій M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2061 Виговский Вячеслав M Харьков 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2062 Pityn Maryan M Lviv 40-49 ЛДУФК Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2063 Зробок Андрій M Lviv 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3060 Shkaran Serhiy M Lviv n/a Open 26"підвіс 4:00-8:00
Savruk Serhii M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1040 Масалов Толік M Sambir <19 SamBears Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2064 Dmytriv Zinovii M Lviv 30-39 RAWlyky Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2065 Соболев Николай M Lutsk 60-69 MetrDoor team Luck. Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2066 Kravets Dmytro M Lviv n/a Mad_Man Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3061 Євтушенко Костянтин M Київ 50-59 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3062 Гасашвілі Анатолій M Odessa 60-69 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Гнатишин Назар M Ternopil <19 Rescuer Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2099 Здорик Андрій M Кам'янець-Подільський 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1037 Вибач Сергій M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Pohibko Oleksandr M Одеса n/a Palmyra cycling team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1065 Семененко Роман M Kyiv 19-29 Cadence90 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1041 Погібко Олександр M Odesa 40-49 Cycling team Palmyra Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Kruhla Tanya F Lviv n/a Gorgany Open 26" хардтейл 4:00-8:00
2067 Витрикуш Юліан M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1042 Mospan Roman M Kyiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3063 Кучма Наталія F Львів <19 Шалена Педалька Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
2068 Стасечков Стас M луцьк 30-39 Стасьє. Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1050 Dobranytsia Olenka F Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Pryimak Nazar M Nadvirna 19-29 ГуцулиНаРоверах Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Фесюк Марина F Житомир 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Trach Roman M Львів 40-49 Sport шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2070 Мурвай Ігор M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2084 Путінцев Богдан M Винники 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2071 Цялковський Петро M Lviv 40-49 MTBSTOCK Cycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2100 Підгайний Михайло M Пустомити 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1044 Курбан Геннадій M Lviv 40-49 Team Garage 1664 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1073 Головань Олексій M Черкаси 60-69 Randonneurs Ck Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1045 Легуцький Ігор M Drohobych 50-59 ДВК Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1046 Odnosumov Sergey M Kyiv 40-49 Lenovo Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2091 Прончак Маркіян M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3094 Данчевський Василь M Лемберг 30-39 Open 29"підвіс 3:05-4:00
3070 Скиба Степан M Lviv 30-39 MTBSTOCK Cycle Club Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
Скорохід Антон M Ternopil 19-29 Open тандем 4:00-8:00
3064 Torbyak Vladislav M Ivano-Frankivsk n/a Franko Bicycle Club Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
3106 Bobalik Maryan M Ivano-Frankivsk 19-29 Franko Bicycle Club Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
1047 Староверов Микола M Тернопіль 60-69 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3081 Федосов Сергій M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
3065 Михайлюк Олег M Чортків 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
1048 Колечків Роман M Boryslav 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Вільха Аскольд M Львів n/a Open тандем 4:00-8:00
3066 Bakhmat Maksym M Львів 40-49 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3067 Ковбасюк Роман M Львів 19-29 Open 26"рігід 2:20-3:05
2072 Вербицький Сергій M Chervonohrad 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1056 Гундяк Віктор M Ivano-Frankivsk 40-49 Vector IF Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1066 Унгурян Георгій M Чернівці 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2073 Bohdan Zoryana F Львів 40-49 Makeba/Mal’vy Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3068 Казаков Олександр M Lviv 30-39 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
2074 Уляницький Захар M Lviv 19-29 Gorgany Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Возняк Вадим M Lviv <19 Sport тандем 2:20-3:05
2 Козаченко Андрій M Dnipro 50-59 GIANT UKRAINE Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1051000 Buyvalenko Alexey M Kyiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1052 Pastushchyn Oleh M Ternopil n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2077 Andriy Luhovskoy M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2078 Олександр Грицун M Вінниця 19-29 st. Matras RC Sport шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2076 Куприсюк Володимир M Львів 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Шитиков Вадим M Чернівці n/a Sport шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2079 Царевский Олександр M Vinnytsya 40-49 St.Matras RC Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2080 Kostyk Taras M Lviv 40-49 MTBSTOCK Cycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1060 Федина Ігор M Lviv 40-49 SHYPSHYNA TRI TEAM Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1053 Палій Юрій M Lviv 40-49 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Rybachuk Vitalik M Lviv 19-29 Open тандем 3:05-4:00
3071 Кузько Юрій M Lviv 30-39 CGMD Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1054 Kinal Ihor M Lviv 30-39 MTBSTOCK Cycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1055 Smirnov Serhiy M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Karpinska Yana F Lviv n/a Open 26" хардтейл 4:00-8:00
2081 Makaikin Valerii M Lviv 40-49 SHYPSHYNA TRI TEAM Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3077 Філюрський Анатолій M Хмельницький 50-59 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3072 Дризлих Леонид M Одесса 50-59 TRITON Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Джала Олег M Ternopil n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Kostenko Andrei M Южноукраїнськ 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3073 Budzyn Taras M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1067 Романський Олексій M Rivne 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Leschushun Roman M Rava-Ruska 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2085 Шманов Вадим M Volodymyr-Volynsky 40-49 Епікур Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
1057 Мартинів Володимир M Ternopil 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2083 Гаївський Роман M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Petrushenko Valentyna F Odesa 19-29 Hoods and Drops Racing Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Поденко Вадим M Львів 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Поденко Захар M Львів <19 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2086 Khanas Volodymyr M Lviv 30-39 N.D.L.T. Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3256 Антончик Сергій M Lviv 50-59 Open 26"підвіс 3:05-4:00
1082 Klimov Alexey M Nova Kahovka 40-49 digicom cycling team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Равлюк Іван M Lviv 19-29 Лисий на велосипеді Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Садовский Андрей M Луцьк n/a Maydey cycling team Sport шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3074 Гнезділов Олександр M Южноукраїнськ 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1059 Ковалевський Mykola M Чернівці 50-59 Bukovina-Masters Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3076 Сімашко Сергій M Львів 19-29 Black Fox Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1072 Kutsai Vadym M Novovolynsk 30-39 Heart Inside Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Pakhuchyi Yaroslav M Львів n/a ZernoVita Open 26"підвіс 4:00-8:00
Laktionov Oleksandr M Kherson 50-59 digicom cycling team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2087 Yarmurskia Marina F Ternopil 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2088 Roman Seretko M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1062 Прокопів Володимир M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3079 Лукашук Тетяна F Южноукраїнськ 50-59 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1064 Голубенко Александр M Netyshin 40-49 Sport шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1068 Мельник Марина F Rivne 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Shostak Vlad M Lutsk 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3080 Солоха Богдан M Lviv 40-49 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
2092 Kecha Mykola M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Chelyak Oleg M Львів <19 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2093 Zyblikevych Myroslav M Lviv 30-39 MTBSTOCK Cycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Федюк Іван M Кам'янець - Подільський n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2094 Kakhnych Oleh M Drohobych 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1075 Nechyporuk Ruslan M Kharkiv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3082 Сахарный Дмитрий M Харків <19 MBU Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3083 Голодівський Ігор M Lviv 40-49 Open 27,5" хардтейл 3:05-4:00
Simonov Mikhail M Lviv n/a Rawlyki Open 26" хардтейл 3:05-4:00
2095 Семак Максим M kyiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Гонуленко Іван M Білошицька Слобода 50-59 Open тандем 4:00-8:00
3123 Banah Yevhen M Lviv 19-29 Open 26"рігід 2:20-3:05
Смолінський Павло O Золочів 19-29 Jolly Ryde Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3084 Соромля Руслан M Lviv 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2140 Жовнір Євген M Lviv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Роман Гулянич M Львів n/a Open інше 4:00-8:00
Леськів Юрко M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1069 Стефанишин Микола M Mykolayiv 30-39 Mykolaiv Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2096 Babienko Serhii M Київ 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3086 Багрій Олександр M Вінниця 50-59 Motorhead Vinnytsia Alco Crew Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3087 Khmilyar Oleh M Lviv 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
2097 Лебедєв Олексій M Kyiv 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3088 Ковтун Василь M Борислав 19-29 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3089 Врублевський Володимир M Lviv 30-39 Open інше 4:00-8:00
3090 Багрій Андрій M Lviv 30-39 Команда імені Філіпа Фрая Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2098 Старцев Сергій M Chortkiv 30-39 WildBees Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1070 Вдовiн Антон M Dnipro 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3091 Усков Іван M Lviv 30-39 Avenga Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Pysanko Dima M Lviv n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Martyniuk Yurii M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3092 Ткачук Роман M Varash 30-39 AMBER TRI SPORTS Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Semeniuk Nazar M Dubno 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3095 Крят Олексій M Lviv 60-69 Ryasne Team Open 26"підвіс 4:00-8:00
3096 Рукавішніков Валерій M Lviv 30-39 ГО «Львів Екстрім Клуб» Open 26" хардтейл 3:05-4:00
3097 Калитка Богдан M Новояворівськ n/a Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Добосевич Ярослав M Lviv 19-29 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3098 Корж Андрій M Rivne 30-39 МандРівне Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
3099 Левчик Сергій M Рівне 30-39 МандРівне Open тандем 4:00-8:00
2101 Nakonechna Aliona F Vinnytsya 19-29 st. Matras R.C. Sport шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1071 Піцикевич Олег M Lviv 40-49 Шалена Педалька Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3100 Оліярник Тарас M Львів 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Коца Роман M Миколаїв 19-29 Hoods and Drops Racing Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2102 Гаврилюк Олексій M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2103 Прокопович Богдан M Lviv 19-29 SS Halychyna Crew Open фікс/сінглспід 3:05-4:00
2104 Platko Mariia F Львів 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3101 Нагорняк Володимир M Львів 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
2105 Соляр Софія F Lviv 19-29 ohsoyka Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2106 Medvid Vasyl M Городок 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3102 Pechuk Vasyl M Шацьк 50-59 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
Матвіїв Степан M Busk <19 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3103 Климів Олена F Lviv 19-29 Команда імені Філіпа Фрая Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3107 Мартиняк Ігор M Львів 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3104 Кушнір Дмитро M Lviv 19-29 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3105 Богдан Головацький M Lviv 30-39 N-iX Open інше 4:00-8:00
1074 Бандрівська Катя F Lviv 30-39 Sport шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Гринчук Андрей M Бердичів 40-49 Open 29"підвіс 2:20-3:05
3108 Василик Роман M Львів 19-29 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
1088 Козак Олег M Mukachevo 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Mogoryan Ivan M Odessa 19-29 Hoods & Drops Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3109 Гусак Іван M Lviv 19-29 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
3110 Ярмолаэв Михаил M Шацьк 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3111 Timofyeyev Andriy M Львів 40-49 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3112 Kotyk Myroslava F Львів 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
2108 Нечай Ярослав M Золочів n/a Jollyride Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2109 Ulyanov Ruslan M Кременчук 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2110 Ulyanova Julia F Кременчук 40-49 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Біляковський Володимир M Lviv 30-39 Білки Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Artym Volodymyr M Lviv 30-39 Open 29"підвіс 4:00-8:00
3113 Феденько Святослав M Ivano-Frankivsk 30-39 Івано-Франківськ Open 29"рігід 4:00-8:00
Гринчук Микола M Crank n/a Open тандем 4:00-8:00
2126 Sepliviy Rostislav M Busk <19 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3114 Hemiy Tetyana F Ivano-Frankivsk 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2111 Різник Діма M Львов 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1 Кочин Алексей M Kharkiv 30-39 Велоцентр Харьков Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3 Бакуринский Борис M Kyiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
101 Zakharova Marta F Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
102 Дуб Наталя F Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
103 Ящук Ольга F Odesa 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Borsuk Andrii M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Mykhailyk Mykola M Lviv 30-39 Open 26"підвіс 3:05-4:00
Перехожук Микола M Стрий 30-39 Open 26"підвіс 4:00-8:00
Буркун Едуард M Chervonohrad 40-49 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
2113 Возний Ярослав M Lviv 19-29 Garuny Team Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2114 Куценко Володимир M Kyiv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3115 Орлова Алина F Южноукраинск 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1076 Павло Семенюк M Рівне 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2116 Oliva Alejandro M 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1077 Ващенко Андрiй M Kyiv 30-39 echelon Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3116 Білас Андрій M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3160 Pauk Miroslav M Lviv 19-29 RunUkraine Open 27,5" хардтейл 3:05-4:00
2117 Гнатюк Арсен M Львів 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1079 Романчук Олег M Chervonohrad 50-59 Вело Червоноград STRAVA Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1080 Гусар Олег M Chervonohrad 50-59 Вело Червоноград STRAVA Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Чапран Борис M Золочів <19 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3117 Харина Сергій M Lviv 30-39 Зварйовані туристи Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Petrovych Yuliya F Rivne n/a Зварйований турист Open 26"рігід 4:00-8:00
3118 Danylovych Volodymyr M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
2118 Shejko Mykola M Lviv 30-39 Gidravliki Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3119000 Басараб Маркіян M Львів 30-39 Gidravliki Open 29"рігід 4:00-8:00
Strautmanis Roman M Lviv 30-39 Makeba Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2119 Панчишин Юрій M Drohobych 30-39 Xtreme Ride Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2120 Шквиря Маріна F Drohobych 30-39 Xtreme Ride Club Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
1081 Корчак Андрій M Кременчук 19-29 ntile cycling team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3122 Луцишин Юрій M Львів 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2121 Лук'яненко Дмитро M Мироновка 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2122 Сухарська Христина F Ходорів 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Sabenin Vyacheslav M Lviv 40-49 Шалена Педалька Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3120 Скрипка Оксана F Львів 40-49 Шалена педалька Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
2123 Сікач Юрій M Львів 40-49 Шалена педалька Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2124 Дмитришин Максим M Lviv 19-29 Open фікс/сінглспід 4:00-8:00
3154 Meshkov Boris M Dnipro 19-29 Шалена Педалька Open 26" хардтейл 3:05-4:00
3124 Некрашевич Олена F Київ 30-39 Open 29"підвіс 4:00-8:00
ШАРИПОВ Артём M Львов 19-29 Open тандем 4:00-8:00
2125 Korchova Victoria F 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3121 Кащій Остап M Золочів 19-29 Jolly Ride Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2127 Пащенко Сергій M Lviv 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3125 Баран Тарас M Львів n/a Open інше 3:05-4:00
Левицький Андрій M Львів 40-49 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3126 Пишняк Олександр M 60-69 Open інше 2:20-3:05
3127 Барко Максим M Лохвиця 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3128 Непийвода Олексій M Львів 19-29 Шалена педалька Open інше 4:00-8:00
3129 Шматко Ален M ЛЬВОВ 40-49 Шалена педалька Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3145 Поліщак Роман M Lviv 30-39 CGMD Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3130 Бурда Олег M Львів 19-29 BTS Open 26"рігід 4:00-8:00
2128 Melnykovych Oleg M Львів 19-29 BTS Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3131 Прит Олександр M томашгород 50-59 Amber Tri Sports Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
3146 Шабаранський Роман M Lviv 30-39 ВОЛОЦЮГИ Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
1083 Романчук Влад M Червоноград 19-29 ВелоЧервоноград STRAVA Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3132 Коваль Ірина F Львів 40-49 Шалена педалька Open 26"підвіс 4:00-8:00
3133 Овчаренко Андрій M Львів 40-49 Шалена педалька Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3134 Симоненко Олександр M Київ 50-59 SAM ROLLER CLUB Open інше 3:05-4:00
3135 Стецький Ярослав M Lviv <19 ikealviv_ukraine Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3136 Турчинський Станіслав M Lviv 19-29 STAG Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Гнатюк Марко M Бурштин 19-29 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
Боринець Анатолій M Бурштин 50-59 Open 29"підвіс 3:05-4:00
3137 Прокоп Іван M Львів 40-49 Шалена педалька Open 26" хардтейл 3:05-4:00
3138 Хома Богдан M Lviv 40-49 ironmen Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
3139 Домінюк Володимир M Lviv 40-49 Управління фізичної культури та спорту ЛОДА Open інше 4:00-8:00
3140 Parashchyn Oleh M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3141 Zhehrai Andrii M Lviv 40-49 Зварйовані туристи Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Дуда Валентин M Ternopil 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3142 Галічинський Андрій M Lviv 19-29 STAG Open 26" хардтейл 4:00-8:00
2129 Шершінь Назарій M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Калиняк Михайло M Щирець 30-39 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
2130 Гержановська Грета F Odesa 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3143 Zavalin Dmytro M Стрий 30-39 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
3144 Kurnytska Marta F Lviv 50-59 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1084 Курницький Тарас M Lviv 50-59 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1085 Soroka Yaroslav M Ivano-Frankivsk 30-39 MTBBike Specialized Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
1086 Шитіков Вадим M Чернівці 40-49 Bukovina-Masters Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Польова Оксана F Львів 30-39 Open інше 4:00-8:00
1089 Скрипнюк Юра M Коломия 60-69 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3147 Олійник Микола M Lviv 30-39 РЯСНЕ team Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3148 Грудецький Олександр M Lviv 30-39 ВОЛОЦЮГИ Open 29"рігід 2:20-3:05
2131 Kot Viktor M Lviv 30-39 ВОЛОЦЮГИ Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3149 Кечма Роман M Lviv 30-39 ВОЛОЦЮГИ Open 26" хардтейл 4:00-8:00
1090 Vypasniak Liubomyr M Ivano-Frankivsk 30-39 MTBBike Specialized Team Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Довгунь Дмитро M Ternopil 19-29 Megalot Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
2132 Зеленчук Христина F Ivano-Frankivsk 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3150 Музика Анна F Київ 30-39 SAM ROLLER CLUB Open інше 3:05-4:00
2133 Сопенюк Iгор M Одеса 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2134 Таньовський Максим M Ternopil 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3151 Дожа Інна F Одеса (Одеська) 40-49 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Дмитров Ростислав M Lviv 40-49 Шалена педалька Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2135 Курка Остап M Lviv 19-29 BTS Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Сенюк Юрій M Львів 40-49 Open 26"підвіс 4:00-8:00
Венгер Олег M Золочів n/a JolliRide Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
3152 Валігурський Михайло M Червоноград 19-29 Open тандем 4:00-8:00
3153 Soroka Andrii M Львів <19 BTS Open 26" хардтейл 4:00-8:00
2141 Богуш Артем M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
2136 Марущак Олег M Lviv 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Іщенко Ольга F Lviv 19-29 Riasne village Open тандем 4:00-8:00
Dobryanskyy Yuriy M Lviv 30-39 Open 26" хардтейл 4:00-8:00
Бужович Роман M Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3038 Балан Михайло M Львів 30-39 Open 29"підвіс 4:00-8:00
Зіньків Ростислав M Львів 19-29 MTBSTOCK Cycle Club Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3155 Смірнов Олександр M Lviv 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
Vachko Tania F Lviv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3156 Bondar Dmytro M Lviv <19 Avenga Open 26" хардтейл 4:00-8:00
3157 Ващук Северин M Львів 19-29 COE Open 29"хардтейл/28"гібрід 4:00-8:00
2138 Антонов Леонід M Lviv 30-39 Спортивний гурток імені Кліфа Янга Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
2139 Качмарчик Олексій M Борислав 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Сімонов Володимир M Lviv 40-49 RAWlyky Open 26"підвіс 4:00-8:00
1091 Toder Oleh M Kyiv 19-29 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
3119 Гуменецький Максим M Львів 40-49 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
Mylyan Volodymyr M Сокільники 50-59 BMP-3 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
3159 Мединська Леся F Львів 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
Друар Боян M Lviv <19 Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Вельган Андрій M Lviv 19-29 Open 26" хардтейл 3:05-4:00
Шуркунова Олександра F Київ 19-29 SAM ROLLER CLUB Open інше 3:05-4:00
Лучкив Виталий M Lviv 19-29 MTB/3899 Open інше 3:05-4:00
Яцкевич Андрій M Lviv 40-49 Тандем Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
Сопіла Роман M Mykolayiv(Lviv) 30-39 Open шосейний/циклокрос/турінг 3:05-4:00
Скрипнюк Юрій M Коломия 60-69 Open шосейний/циклокрос/турінг 2:20-3:05
Стрілець Андрій M Івано Франкове n/a Open шосейний/циклокрос/турінг 4:00-8:00
3161 Yanovskyi Oleksii M Львів 50-59 Open 29"хардтейл/28"гібрід 3:05-4:00
3022 Budenkevych Ostap M Lviv 30-39 nextbike Open Nextbike 4:00-8:00
3162 Черняк Володимир M Львів 30-39 Open інше 4:00-8:00
Buts Ihor M Lviv 30-39 Open 27,5" хардтейл 4:00-8:00
 

Номер Ім'я Стать Місто Вік Велосипед
5001 Siroochenko AzizA F Lviv 19-29 інше
Кудрик Олександр M Varash 30-39 шосейний/циклокрос/турінг
5002 Pasichnyk Yurij M Lviv 30-39 26" хардтейл
5003 Пасічник Ярема M Lviv <19 29"хардтейл/28"гібрід
5004 Dobush Nastia F Lviv 30-39 27,5" хардтейл
5005 Hromnyuk Serhiy M LVIV 30-39 26" хардтейл
Бойко Ярослав M Львів 40-49 26" хардтейл
Minaiev Ivan M Lviv 30-39 інше
Саєвич Павло M Львів n/a 29"підвіс
Козак Олександра F Мукачево n/a 27,5" хардтейл
5006 Фещин Андрій M Lviv 30-39 29"хардтейл/28"гібрід
5007 Pavliuk Olexandr M Lviv 30-39 26" хардтейл
5008 Chornyy Viktor M Rivne 40-49 Nextbike
5009 Мороз Володимир M Львів 40-49 29"хардтейл/28"гібрід
5010 Тітов Олександр M Львів 50-59 29"хардтейл/28"гібрід
5011 Titova Natalya F Львів 40-49 27,5" хардтейл
5012 Voloshchak Pavlo M St.Sambir 19-29 шосейний/циклокрос/турінг
5013 Holovchak Danilko M St.Sambir <19 шосейний/циклокрос/турінг

Коментарі


Якщо в мене трекінговий велосипед с колесами 27.5 х 2.0", то я [4ххх - всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)] ?

руль баран то в шосе, ні то в МТВ

trek 920 то хiба шоссе ? зараз пiшов тренд на барани, хто катав на шоссе переходе на барани на усiх роверах 

В положенні не сказано різницю між Sport і Open, прошу додати розяснення

"Sport - учасники чемпіонатів країн в сезонах 2017/2018/2019 під егідою національних велофедерацій в дисциплінах шосе/трек/циклокрос/мтб. Чи члени професійних велокоманд. Участь в категорії спорт - тільки на шосейному велосипеді. Open - всі інші"

Прохання докладніше прояснити різницю між Sport i Open. Те пояснення, котре є у формі - мутнувате. Мені наразі не ясно, що тут вибирати для себе. Ми в принципі збираємось підготуватись, але не є профіками, але й не нуби. На що буде впливати цей вибір? Хотілось би детальнішого пояснення, бо те, що є - не до кінця прояснює ситуацію

Ви учасник чемпіонатів країн в сезонах 2017/2018/2019 під егідою національних велофедерацій в дисциплінах шосе/трек/циклокрос/мтб,  чи член професійної велокоманди?
Якщо так - спорт.
Ні - опен.

По яких критеріях будуть ділити людей на 2 і 3 группи?

2-шоссери. 3-мтб

А 1 профіки? Супер дякую.

профі 9ххх, але стартують перші.
потім 1ххх, 2ххх, 3ххх

А хто тоді в 1 группу попадає? Шоссери з часом 3.05 -4?

час 3.05—4 це вже не професійний результат)

Я далеко не профісіонал. Просто цікаво в якій групі поїду, не хочеться в самому кінці бути.

Цього року переможців взагалі нагороджувати не будуть? Брєвєтний брєвєт? :) Щоб не робити категорії по типам велосипедів і віку, вирішили всіх зробити туристами? :) Просто прочитав положення, а там лише таке побачив (окрім того, що одна категорія на всіх) :

10. Оголошення результатів і нагородження.

Учасники, що перетнули лінію фінішу у відведений час, нагороджуються пам’ятними Медалями Учасника "ЛС"

Оплатив,

але номера нема.

Скажіть, будь ласка, чи можна брати участь, якщо мені 12 років?

У супроводі дорослих.

не вказав вік ...то дуже критично?

Так, потрібно для оформлення страхування

Зараз не дуже добра ситуація з вірусом...   Якщо захід відмінять через вірус, кошти повернуть?

Ситуація з вірусом занадто перебільшена. 

Вже ВОЗ пандемію в світі оголосив,але наші медики знають все краще за інших...

до якого числа потрібно оплатити?

Сьогодні до 24 год.

Вартість ₴350, потім вартість зростає.,????????????????????????

до 15.03 включно (15.03.2020 23:59:59) ₴350. Далі ₴395.......

"Чи зростає?" - так, зростає, чим раніше зареєструєтеся - тим дешевше

Все-таки цікаво, чи повернуть гроші ,якщо захід не відбудеться?

В найгіршому випадку може бути перенесено, а не відмінено.

Есть-ли льготы при регистрации? :

- пенсионерам

- участникам АТО

- инвалидам 

Вот сюда ( LvivBicycleClub@gmail.com ) напишите почему не можете оплатить стартовый.
Приложите скан подтверждающего документа и мы дадим вам персональную скидку.

З якої позиції стартують ролери, якщо середня швидкість на сотці 30-33км/г ?

Чи можна після реєстрації змінювати запланований час? Якщо так: до якої дати і чи зміниться при цьому стартовий номер?
Робити це не треба.
Але технічно можливо поки ще не завантажена чіпова система та не надруковані номери.

А велосипеды типа Street/Dirt учавствовать могут? (

Виглядає так,що скоріше Дунай потече в іншу сторону,ніж сотка відбудеться в запланований термін...


Найближчі події





Gran Fondo Ukraine 2020

12.07.2020 10:00
Старий Самбір


Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок