Image

Львівська Сотка. Осінь - Stand with Ukraine

02.10.2022 10:00 33 348
Lviv
продовжуємо збір коштів на потреби ЗСУ

Статистика

Концепція проведення: ресурс витрачаємо тільки на необхідний організаційний мінімум івенту (поліграфія, чіпова система, судді, пальне...) , а також на заходи безпеки для учасників (супровід поліції, "Швидка", страхування, перекриття перехресть...). Усі додаткові витрати (трансляція, призи переможцям, бограч...)  скорочуються, а кошти йдуть на потреби ЗСУ.

Обговорення на FB

Ліміт часу: 4.5 години
Ліміт учасників:  300
Вікові категорії: УАТ
Нагородження: чоловіки абсолют (1-3 місце), жінки абсолют (1-3 місце)
Переможці категорій: згідно сформованого протоколу.
Увага! Усі оновлення і оголошення будуть з'являтися тут:  LvivBicycleClub.

2022.10.01

2022.10.02

  • 10:25  старт / активація чипів
  • 10:25 - 10:55 парад учасників
  • 10:55-11:00 санітарна пауза
  • 11:00 - старт 1ххх
  • 11:07 - старт 2ххх
  • 11:15 - старт 3ххх
  • 12:30 - відкриття фінішу
  • 13:15-13:25 - нагородження (орієнтовно)
  • 15:30 - закриття фінішу

Вартість участі:

  • 9/09 (15:00) - 15/09:  440 грн
  • 16/09 - 22/09:  540 грн
  • 23/09 - 27/09:  650 грн  (не персоніфіковані номери)

Розподіл стартових номерів:

1ххх - спорт/шосе, чоловіки
2ххх - шосе, жінки
3ххх - аматори/шосе + всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)
9ххх - не їду. донат на ЗСУ.

На дистанції працюватиме таймінгова система Хронотрек.
Усі питання треба вирішувати в ПП ось тут:  LvivBicycleClub.

 

Номер Ім'я Стать Місто КП Час Вік Велосипед Команда
1511 Шершінь Назарій M Lviv 00:54:50 01:59:12 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1001 Пясецький Сергій M Lviv 00:48:36 01:43:11 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1048 Kolos Andriy M Lviv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1504 Datsko Yurii M Lviv 01:03:16 02:20:25 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
1503 Сироватко Олексій M Lviv 01:02:06 02:14:12 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1502 Misiuryk Andrii M Lviv 01:03:19 02:20:26 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
1507 Tatusko Andrii M Lviv 01:10:42 02:46:15 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
3001 Сейфуллін Равіль M Lviv 01:13:25 02:53:32 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Grus Team
1051 Скорий Андрій M Київ 00:48:35 01:43:06 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1501 Petlovanyi Volodymyr M Lviv 00:54:48 01:59:13 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
1506 Runts Yevgen M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1505 Chornenkyi Volodymyr M Lviv 02:27:51 02:40:43 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1073 Лапка Ростислав M Lviv n/a DNF 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1104 Ivanyk Taras M Lviv 00:48:36 01:43:11 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ Прокопенка
1018 Havryliv Yuriy M Львів 00:54:51 02:01:37 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1510 Демчишин Ігор M Lviv 01:02:00 02:18:59 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1004 Тимощук Максим M Kharkiv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
Opryshko Serhii M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1003 Vedilin Andriy M Lviv 00:55:59 02:05:44 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1530 Kostyk Taras M Lviv 01:08:46 02:42:11 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MTBSTOCK Cycle Club
1045 Slipak Yurii M Lviv 01:28:25 02:41:27 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1543 Лушней Назар M Lviv 01:17:37 03:05:30 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1509 Петрик Тарас M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3003 Лобанов Андрій M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3002 Червінка Роман M Lviv 01:10:41 02:45:28 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1002 Василець Владислав M Lviv 00:52:50 01:54:57 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
2001 Черних Олександра F Львів 01:04:59 02:27:09 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1512 Стрілець Ігор M Pustomyty 01:03:25 02:29:01 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1562 Євстратьєв Євген M Lviv 01:11:13 02:36:48 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Shypshyna Run Club
3012 Главацький Назар M Комарно n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1005 Smirnov Serhiy M Львів 00:51:05 01:55:01 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1089 Kuznetsov Denys M Kyiv 00:49:12 01:48:53 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1513 Рудник Назар ? Lviv 01:03:19 02:20:40 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Вазонки
Yarov Alex M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Оді Айс
1006 Klymenko Olexandr M Lviv 00:50:02 01:48:38 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3004 Лазарів Владислав M Ivano-Frankivsk 01:06:20 02:34:03 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2002 Fossa Viktoria F Lviv 01:35:50 03:46:49 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1017 Садовський Андрій M Lutsk n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGo Kyiv cycling team
1052 Левчук Микола M Ivano-Frankivsk 00:49:59 01:48:34 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел SRCC
3011 Blyui Oleksandr M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3034 Шкотняр Матвій M Lviv 01:25:57 03:18:28 30-34 29"-27,5"-26" рігід ЛАВ
1019 Бриндзак Михайло M Lviv 00:52:51 01:54:51 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1508 Гнатюк Володимир M Obroshyno 01:04:27 02:24:07 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY
3010 Budzyn Yura M Lviv 01:08:16 02:49:25 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ?
3007 Kozlenko Mykola M Ivano-Frankivsk n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Franko Bicycle Club
3009 Гладьо Орест M Obroshyno 01:20:31 03:25:39 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
1072 Кошелєв Олександр M Drohobych 00:59:13 02:11:49 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club
1514 Олешко Андрій M Lviv 00:56:59 02:03:57 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Трясця
Kuhar Taras M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1529 Шкабара Володимир M Львів n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1531 Podenko Vadym M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1515 Субботський Юрій M Lviv 00:57:35 02:10:09 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1015 Іванчук Максим M Lviv 00:54:13 01:59:25 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3005 Левицький Тарас M Obroshyne 01:32:52 03:49:28 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
1414 Балан Михайло M Lviv 01:08:52 02:39:00 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1014 Іляш Святослав M Київ 00:49:25 01:48:42 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
3006 Ніколаєв Влад M Львів n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
Ніка Сергій M Lviv n/a DNS 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід 550004: Lviv Bicycle Club
1516 Соромля Руслан M Lviv 01:07:13 03:04:21 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1013 shu andr M Davydiv 00:57:58 02:10:02 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1012 Шепляков Валерій M Lviv 00:52:54 01:59:58 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1011 Приходько Євгеній M Ужгород 00:51:52 01:55:03 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2003 Тарнавчик-Чугуєвець Наталя F Lviv 00:59:38 02:11:44 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGo Kyiv Cycling Team
1009 Мудрий Юрій O Львів 00:57:55 02:05:35 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1008 Nagirniak Vadim M Lviv 00:57:36 02:05:46 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1010 Yanovskyi Oleksii M Lviv 00:52:06 01:55:36 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3035 Підгайний Михайло M Pustomyty 01:08:28 02:51:52 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Слава Україні
1007 Шманьов Микола M Ternopil 00:49:47 01:48:37 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
3071 Tsepin Victor M Lviv 01:26:29 03:31:35 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід НАСВ
1044 Стефанишин Микола M Mykolayiv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1519 Купина Володимир M Lviv 01:14:32 02:50:02 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
9003 Кметь Лілія F Lutsk n/a DNS 30-34 не їду. донат на ЗСУ
3008 Gnatyuk Pavlo M Obroshyne 01:15:57 03:02:44 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб «Оброшино»
3013 Danylovych Volodymyr M Lviv 01:25:03 03:40:25 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1517 Нера Андрій M Pustomyty 01:04:35 02:22:58 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1039 Вибач Сергій M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1518 Voloshchak Pavlo M St.Sambir n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2005 Nakonechna Aliona F Vinnytsya 01:00:47 02:14:09 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGo Kyiv Cycling Team
3033 Яциник Володимир M Lviv n/a DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3036 Сливка Юра M Pustomyty 01:14:52 03:10:07 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел pystomutu
1555 Нера Павло M Pustomyty 01:04:36 02:26:36 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1520 Куценко Євген M Kyiv 00:59:12 02:10:59 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1521 Курбан Геннадій M Lviv n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TeamGarage1664
3037 Гірський Богдан M Lviv 01:18:07 03:08:14 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3038 Сливка Назар M Pustomyty n/a DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1024 Грушецький Віктор M Луцьк n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MetrDoor team Luck
3072 Шишкін Антон M Lviv 01:19:37 03:16:31 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1034 Лещишин Микола M Lviv 01:01:17 02:15:21 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1522 Стецький Ярослав M Lviv 01:02:14 02:28:37 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1023 Тімцо Юрій M Луцьк n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MetrDoor team Luck
1022 Бочуля Остап M Lviv 00:52:04 01:54:49 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1535 Bilyj Mykola M Lviv 01:09:35 02:44:31 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел AVP SERVICE
1071 Федюк Іван M Rivne 00:50:03 01:48:24 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Rivne Road Race
1080 Khoptyar Oleksiy M Yarmolyntsi 00:49:14 01:48:21 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1337 Грудецький Євген M Lviv 00:48:30 01:42:28 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1523 Настоящий Володимир M Ivano-Frankivsk n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1021 Храпін Сергій M Київ 00:51:07 01:58:00 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
Openko Darya F Kyiv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Наша Епоха
3039 Зробок Андрій M Lviv 01:14:02 02:58:46 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3040 Khomik Yurii M Lviv 01:16:51 03:00:21 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1020 Makarchuk Roman M Lviv 00:52:36 01:55:00 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Trek Segafredo Fan Club
Оліярник Тарас M Lviv n/a DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3041 Прокоп Іван M Lviv 01:16:43 03:00:02 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Bolt Food
3042 Собко Вадим M Lviv 01:14:34 02:50:02 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3043 Волянський Іван M Одеса 01:08:37 02:44:01 30-34 фікс/сінглспід Велоклуб імені Дмитра Романова
2010 Грабинська Леся F Львів 01:04:55 02:27:09 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
Pavlus Rostyslav M Novoyavorivsk n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Beer Bicycle Club
1026 Волинець Віталій M Ternopil 00:50:02 01:48:26 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
1525 Грабинський Юрій M Lviv n/a DNF 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
9002 Прокопович Богдан M Lviv n/a DNS 19-29 не їду. донат на ЗСУ
1070 Yushko Vladyslav M Kyiv 00:48:37 01:48:19 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел YATAGARASU
2006 Платко Марія F Lviv n/a DNS 19-29 фікс/сінглспід
Юрлов Андрей M Николаев n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Skopion
3044 Prylutskyi Oleksandr M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1027 Михайлишин Юрій M Lviv 01:01:15 02:17:13 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1028 Alendar Artem M Lviv 01:52:58 03:23:53 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Вербицький Сергій M Chervonohrad n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Пащенко Сергій M Lviv n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Semenenko Roman M Kyiv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence90
3045 Panchenko Artem M Харків 01:07:13 02:35:17 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Ревак Роман M Lviv n/a DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Колесари
1526 Chychkevych Bohdan M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
3069 Левик Роман M Lviv 01:25:23 03:50:57 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3051 Голець Роман M Lviv 01:12:16 02:55:42 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3068 Тижай Ігор M Lviv 01:33:03 03:43:21 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3046 Мельник Віталій M Lviv 01:26:19 03:44:52 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел СКА
1053 Антонов Леонід M Lviv 00:48:37 01:43:36 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1029 Lenyshyn Nazar M Lviv 00:48:31 01:43:16 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Токмаков Михайло M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Пишіть однаково
1025 Плотиця Степан O Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Пишіть однаково
1031 Вербицький Андрій M Lviv n/a 01:43:31 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Team Sky Lviv
1030 Гузов Віктор M Lviv 00:48:33 01:42:05 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Eurocar GRAWE Ukraine
1549 Єлецький Гліб M Kharkiv 01:11:23 02:50:44 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VELOPLANETA
3047 Гаврилюк Андрій M Львів 01:08:13 02:38:38 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1033 Shaposhnikov Andy M Lviv n/a DNF 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1038 Пастущин Олег M Ternopil 00:57:56 02:10:45 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil golden wheels
3050 Дмитрів Ярослав M Львів n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1406 Popov Dmitry M Kyiv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
3049 Tsebryk Nazar M Lviv 01:05:14 02:29:52 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1542 Martynishyn Andrii M Mariupol 01:00:00 02:28:02 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Azov-Marathon
1528 Антонюк Маркіян M Львів 00:52:54 01:55:42 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY
3048 Танкевич Василь M Солонка 01:25:35 03:21:02 50-59 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1567 Maistrenko Kostiantyn M Kyiv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence90
1527 Шаргут Діма M Lviv 01:04:21 02:26:27 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1069 Павло Семенюк M Rivne 00:54:04 02:03:03 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Rivne Road Race
9009 Степанишин Леся F Lviv n/a DNS 40-49 не їду. донат на ЗСУ
1037 Krokhmalnyy Vitaliy M Lviv 00:52:51 01:55:30 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3058 Збаращук Віталій M Lviv n/a DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1524 Tyshkovets Valerii M Dubno n/a DNS 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Team Garage 1664
3057 Andriy Luhovskoy M Lviv 01:16:06 03:17:39 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1082 Лихачов Маркіян M Львів 00:57:01 02:03:55 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1036 Щербань Юрій M Ternopil 00:48:33 01:42:29 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil
1035 Novichkov Anton M Lviv 01:14:33 02:52:26 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2008 Bereshchak Iryna F Lviv 00:58:51 02:05:28 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3056 Михайло Герун M Тернопіль 01:17:05 03:04:15 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел RESCUER
3055 Григорович Юрій M Ternopil 01:13:09 02:57:49 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел RESCUER
3054 Kobelyev Stepan M Lviv 01:18:49 03:23:09 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід без команди
1032 Kulyuk Vasiliy M Lutsk n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MetrDoor team Luck
3053 Morachov Mykyta M Львів 01:08:13 02:38:38 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел однаково!!!
3052 Марискевич Андрій M Львів 01:30:53 03:26:53 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід однаково!!!
2009 Крохмальна Наталі F Lviv 01:09:45 02:44:38 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1532 Brodskyy Andriy M Lviv 01:06:01 02:29:34 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1068 Старжинський Назарій M Rivne 00:49:11 01:47:35 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Rivne Road Race
Жук Роман M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1043 Pashko Yuriy M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Trilewy
9005 Вініченко Олексій M Kiev n/a DNS 40-49 не їду. донат на ЗСУ
9004 Антончик Сергій M Lviv n/a DNS 50-59 не їду. донат на ЗСУ
3060 Крисак Тарас M Obroshyno 01:15:56 03:02:15 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб "Оброшино"
1534 Лаб'як Назарій M Lviv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1803 Шмендрук Олександр M Рівне 00:55:32 02:03:58 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Rivne Road Race
1042 Danylenko Yuriy M Lviv 00:54:50 02:03:55 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
3059 Chornyi Maks M Lviv n/a DNS 19-29 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Тур де Львів
1401 Yehiazarian Heorhii M Kyiv 00:52:06 02:18:49 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGO Kyiv Cycling Team
1075 Карапась Микола M Kyiv 00:48:37 01:43:37 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Eurocar GRAWE Ukraine
1533 Сподарик Юра M Obroshyno 01:09:38 02:57:17 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Велоклуб Оброшино
1041 Шамардін Андрій M Kyiv 00:49:58 01:48:27 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1040 Шейко Володимир M Музичі n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1067 Стефуранчин Олександр M Nemyriv 00:49:24 01:48:18 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VinRC
3075 Semkiv Volodymyr M Chervonohrad 01:24:24 03:16:56 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
3067 Богачёв Сергей M Lviv 01:13:26 03:06:50 50-59 29"-27,5"-26" рігід
3066 Марценюк Станіслав M Стрий 01:11:29 02:38:39 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3065 Волівач Тарас M Львів 01:11:46 02:45:03 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Думери
3064 Chuchman Vitalik M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3063 Мазуркевич Микола M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Їздюки
3074 Крисевич Євгеній M Львів 01:25:58 03:26:52 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Група Здоров’я
1537 Hrechynskyi Anton M Львів 01:02:34 02:45:18 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3062 Нікіфоров Володимир M Lviv 01:10:59 02:46:58 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1047 Могилецький Олег M Lutsk 00:59:22 02:11:36 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Trilewy
1083 Дорош Назар M Lviv 00:52:54 01:55:43 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TRILEWY
3061 Яцута Іван M Lviv 01:07:47 02:53:36 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Gares Orest M Івано-Франківськ n/a DNS 19-29 фікс/сінглспід Однаково
1536 Перфецький Володимир M Lviv 01:06:52 02:28:59 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1046 Chervenko Sergii M Lviv 00:48:38 01:43:09 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел GCT-PALMYRA
1049 Кулик Олександр M Lviv 00:57:21 02:09:57 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел WRC
3070 Мичківський Борис M львів 01:22:55 03:19:49 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1050 Тітенко Володимир M м. Бровари n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1054 Kostiv Ivan M Львів n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Бобри
Іванишин Богдан M Lviv n/a DNS 40-49 не їду. донат на ЗСУ
3073 Гаврилюк Олексій M Lviv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2011 Стефанів Мар’яна F Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1541 Синякевич Роман M Львів 00:52:07 02:05:41 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West road cycling
1056 Шурупов Святослав M Kyiv n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1057 Скорбач Микола M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1540 Корчагін Дмитро M Kyiv 00:59:20 02:11:44 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence 90
Ковбасюк Роман M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел TVIЙ DRUГ TEAM
1539 Platko Igor M Lviv 02:16:06 02:15:08 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1058 Кіндзерський Сергій M Ternopil 00:59:15 02:11:04 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3086 Скляренко Микола M Odesa 01:01:34 02:13:52 40-49 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1066 Банах Євген M Lviv 00:50:01 01:48:20 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1059 Мельников Дмитро M Київ 00:48:38 01:43:18 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1060 Филин Дмитрий M Kyiv 00:48:35 01:43:57 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1061 Марченко Костянтин M Київ 00:48:41 01:48:18 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1538 Григор'єв Євген M Lviv 01:21:35 03:13:56 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1055 Chornous Bogdan M Kyiv 00:52:05 01:55:06 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
3076 Володимирович Орест M Львів n/a DNS n/a 29"-27,5"-26" рігід Їздюки
3085 Тимків Назар M Lviv n/a DNS 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
2015 Руднікович Людмила F Lviv 01:11:29 02:42:58 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел MTBSTOCK Cycle Club
1065 Karpiuk Orest M Dubno 00:54:49 02:03:49 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2014 Козакевич Майя F Lviv 01:11:29 02:42:59 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1544 Попович Остап M Drohobych 01:08:13 02:48:12 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club
1545 Кожушко Роман M Lviv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2013 Yarmurskia Marina F Ternopil n/a DNS 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2012 Лушней Людмила F Lviv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
9006 Kmiecik Tomasz M WIELICZKA n/a DNS 40-49 не їду. донат на ЗСУ Way2Champ
3080 Abuladze David M Odesa 01:08:35 02:29:14 30-34 фікс/сінглспід Велоклуб імені Дмитра Романова
1560 Кусяка Валентин M Вінниця 00:49:12 01:48:44 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1064 Seplyvyi Rostyslav M Busk n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1546 Зіньків Ростислав M Новояворівськ 01:01:17 02:35:36 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1547 Махун Дмитро M Львів n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1548 Lievtsov Valerii M Kyiv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел BFCC
1063 Shatokhin Denys M Київ 00:50:00 01:48:39 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Echelon
3079 Чугуєвець Лев M Lviv 01:16:11 03:40:46 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ФСТУ
1062 Karpiuk Taras M Львів 00:57:59 02:09:58 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3078 Некрашевич Олена F Kyiv 01:36:03 03:57:10 35-39 29"-27,5"-26" підвіс
2004 Koshelieva Nata F Drohobych 01:02:55 02:24:40 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Xtreme Ride Club
Романов Михайло M Київ n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3077 Рублевський Володимир M Lviv 01:15:22 03:12:14 19-29 29"-27,5"-26" рігід bike_r
3088 Fitel Roman M Lviv n/a DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Bike_r
3087 Nazarenko Vladyslav M Дніпро 01:02:04 02:14:46 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1111 Володимир Рябцев M Lviv 00:49:14 01:49:30 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
3090 Бойчук Орест M Коломия 01:01:33 02:16:15 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел немає
3089 П'ясецький Павло M Lviv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел AVP Service team
Чапюк Олег M Lutsk n/a DNS n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
1074 Березняк Максим M Lviv 01:07:51 02:31:55 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
9007 Блажко Тарас M Lviv n/a DNS 35-39 не їду. донат на ЗСУ VALKO
1552 Rekhlo Yuriy M Чернівці 00:57:53 02:06:05 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел -
1771 Сімковський Денис M Kyiv 01:03:54 02:23:25 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Kyiv Bicycle Club
1551 Унгурян Георгій M Chernivtsi 00:57:58 02:10:08 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1553 Тищенко Павел M Chernivtsi 01:00:51 02:14:56 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3091 Євтушенко Сергій M Львів n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1550 Turko Yuriy M Lviv 01:07:50 02:36:19 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел SCIMUS
1554 Dashko Andriy M Ivano-Frankivsk 01:10:41 02:38:09 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Franko Bicycle Club
2016 Барабанщикова' Олександра F Kyiv 01:01:09 02:19:04 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cybro Bike Coaching
1076 Панченко Єгор M Kyiv 00:49:47 01:49:31 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cybro Bike Coaching
1077 Mokryi Andrii M Lviv 00:57:00 02:04:04 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Time Pro
3084 Makarenko Oleksii M Львів 01:11:33 02:49:11 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3083 Сухий Володимир M Lviv 01:13:18 02:55:10 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Сощенко Вадим M Lviv n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
1078 Сманцеров Микола M Lviv 00:54:49 02:04:13 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1079 Sosnitskyy Anatoliy M Lviv 00:48:31 01:43:07 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
2017 Каїнська Наталія F Львів n/a 02:28:43 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1556 Брикін Юрій M Львів 01:02:33 02:19:51 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1557 Трач Владислав M Львів 01:06:21 02:32:42 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ZalupaRock
1559 Палій Назарій M Львів 00:57:57 02:12:45 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ZalupaRock
Besaha Yaroslaw M Lviv n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3082 Романишин Ігор M Lviv 01:32:26 03:55:54 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Avenga
1558 Bavshyn Oleh M Lviv 01:00:01 02:12:47 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1810 Palii Liubomyr M Львів 01:02:26 02:17:13 n/a не їду. донат на ЗСУ Злий репер Зеник
Zolin Kostiantyn M Kyiv n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
3333 Біляковський Володимир M Lviv 01:16:41 03:05:23 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1103 Стебельський Ілля M Lviv 00:52:23 01:59:03 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
2022 Dziman Liza F с. Стрілковичі 00:59:39 02:11:15 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
1102 Щербацький Маским M Кам'янське 00:48:37 01:43:01 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
1101 Бордюг Микола M Житомир 00:48:35 01:43:03 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
1100 Роман Лев M Львів 00:52:36 01:59:03 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
2021 Додик Анастасія F Lviv 00:59:39 02:11:17 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
1099 Хацинський Матвій M Львів 00:49:13 01:48:14 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
1098 Мечніков Андрій M Львів 00:50:03 01:48:27 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спорт коледж лвьвів
Голяк Влад M Львів n/a DNS n/a не їду. донат на ЗСУ Спорт коледж Львов
1097 Мацьків Арсен M Львів 00:57:35 02:05:34 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спортколедж Львів
Zalevsky Dima M Lviv n/a DNS 40-49 інше Спортивний гурток ім. Кліфа Янга
1561 Казарян Саркіс M Lviv 01:11:08 02:36:25 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1563 Vasylyshyn Taras M Sokilnyky 01:04:11 02:26:15 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1081 Бакуринский Борис M Kyiv 00:48:29 01:43:01 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Eurocar GRAWE Ukraine
1564 Makarevich Misha M Lviv 00:58:55 02:13:27 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Lviv Bicycle Club
2018 Васильєва Ірина F Boyarka 01:00:48 02:14:26 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VeloGo Kyiv Cycling Team
1084 Mishchenko Pasha M Kyiv 00:49:14 01:47:29 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1085 Karapinka Orest M Львів 00:57:56 02:05:37 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1096 Данилюк Денис M Дрогобич 00:50:03 01:48:27 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел дюсш
1566 Соболєв Микола M Lutsk n/a DNS 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел VELOGO
1095 Golak Vlad M Львів 00:50:02 01:48:22 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел Спор коледж львів
Стельмах Сергій M Рівне n/a DNS 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
9001 Мартинюк Юрій M Lviv n/a DNS 35-39 не їду. донат на ЗСУ
1565 Щегольський Євген M Lviv 01:17:42 03:14:33 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3081 Leschushun Roman M Rava-Ruska 01:08:49 03:02:19 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Туркало Коля M Буськ n/a DNS n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Шемпуля Олег M Stryy n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cyclos
1086 Shcherban Vlad M Ternopil 00:48:28 01:43:19 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ternopil Golden Wheels
1087 Zenzeliuk Vadum M Rivne 01:02:31 02:17:13 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Rivne Road Race
Orestovich Bogdan M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Time Pro
2020 Ветриченко Ліза O Дрогобич 00:58:51 02:05:31 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Дюсш
Дільний Микола M Жовква n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1088 Ковальчук Віталій M Kyiv 00:50:01 01:48:22 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cadence90
1094 Павич Назарій M Дрогобич 00:48:36 01:43:10 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Дюсш
1568 Burmai Eduard M Lviv 01:03:21 02:29:42 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1093 Венгрин Максим M Дрогобич 00:50:01 01:48:25 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ
1405 Коца Роман M Миколаїв 00:48:39 01:43:12 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Hoods and Drops
3092 Грабовський Петро M Lviv n/a DNS 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід
2019 Saturova Anastasia F Дрогобич n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел дюсш
1801 Лунів Віталій M Львів 00:59:45 02:13:00 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел West Road Cycling
1092 Келюх Маркіян M Львів 01:00:45 02:15:24 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ Прокопенка
1090 Bereshchak Taras M Львів 00:48:38 01:46:59 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
3093 Хріновський Ростислав M Львів 01:02:03 02:13:49 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Makeba
2007 Селезньова Вероніка M Львів 01:10:40 02:38:46 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім.Прокопенка
1091 Стах Олексій M Kiyv 00:49:15 01:48:31 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
1402 Путілов Даніїл M Львів 01:10:41 02:42:29 <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ ім.Прокопенка
Терещенко Віталій M Lviv n/a DNS 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Epiq
3500 Василиця Андрій M Львів n/a DNS 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
Шемпуля Ярослав M Стрий n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Cyclos
1403 Калатай Віктор M Kyiv 00:49:23 01:47:22 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1404 Kovchar Roman M Kyiv n/a DNS 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел echelon
3508 Туркало Микола M Буськ 01:02:15 02:17:45 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3507 Лукачат Назарій M Львів 01:23:01 03:19:36 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велопатруль
3506 Садига Юрій M Lviv 01:22:55 03:00:46 35-39 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велопатруль
3505 Курилишин Юлія F Львів 01:27:53 03:39:02 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велопатруль
3509 Goriachev Dmytro M Львів 01:01:31 02:26:38 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1808 Padalko Vadym M Lviv 01:18:28 03:03:27 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
3504 Коваль Юрій M Львів 01:27:53 03:39:21 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід велопатруль
1802 Бащук Сергій M Lviv n/a DNF 50-59 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Epic
3503 Vorobiov Serhii M Lviv 01:27:46 03:16:14 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велопатруль
3502 Татарчинський Іван M Стрий 01:30:34 04:16:11 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велопатруль
3501 Цівінський Влад M Львів 01:30:33 04:15:55 n/a 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велопатруль
1410 Лахтадир Дмитро M Boyarka 00:50:00 01:48:19 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1407 Перловський Олександр M Дрогобич n/a DNS <19 шосейний/циклокрос/турінг/гревел ДЮСШ
1408 Батюхов Денис M Kyiv 00:48:36 01:43:01 40-49 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
1409 Kashchenko Dmytro M Kyiv n/a 01:47:40 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Leader Citron Team
3511 Pavliv Andriy M Львів 01:08:38 02:33:11 60-69 шосейний/циклокрос/турінг/гревел West cycling club
3510 Mudryi Mykola M Lviv 01:11:27 02:46:07 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел однаково
9010 Бубела Володимир M Kyiv n/a DNS 40-49 не їду. донат на ЗСУ
Галаджун Ярослав M Львів n/a DNS 50-59 не їду. донат на ЗСУ
3512 Herchakivskyy Sviatoslav M Lviv 01:22:58 03:19:37 30-34 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Велопатруль
2501 Ящук Ольга F Rivne 00:58:50 02:05:32 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Sigma Software - Unicorn
1804 Іщенко Іван M Львів 01:07:14 02:32:06 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел epiq
1805 Мотиль Тарас M Lviv 01:16:42 03:04:55 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
1411 Горбовий Святослав M Львів 00:48:34 01:43:10 19-29 шосейний/циклокрос/турінг/гревел LFCS
1809 Матвійчук Валентин M Lviv 01:08:15 02:38:50 30-34 шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2503 Шутка Ірина F 01:10:49 02:41:24 n/a шосейний/циклокрос/турінг/гревел
2505 Provozin Oleksandra F Lviv 01:11:31 02:40:44 35-39 шосейний/циклокрос/турінг/гревел

Коментарі


Слава Україні! Доброго дня. Медалі всім фінішерам, хто вклався в ліміт 4:30, чи тільки переможцям в категоріях?

Героям Слава!

 ????????

Медалі заслуговують впершу чергу 

Хлопці та Дівчата зі ЗСУ, а учасникам найбільша нагорода це Перемога.

????????????????????????‍♂️????????‍♂️????????‍♂️????????‍♂️????

погоджуюсь.. витрачати кошти для ЗСУ на друкування медалей - це дно..

думаю багато людей готові заплатити більше, щоб мати медальку на пам'ять)

Доброго дня, а як с покриттям на цей раз?

Як і на ГФ - все чудово.

Слава Україні!

Дайте будь ласка відповідь на запитання про медалі.

Медалі будуть для всіх учасників чи ні?

Бо, особисто мені, немає сенсу їхати просто так. На 1-3 місця я не розраховую.

А задонатити на ЗСУ, я і від свого імені можу.

Дякую!

Для всіх - не буде.

Дякую за відповідь!)

Є приблизно 180-200шт. медалей минулорічних дизайнів з гравіюванням "Stand with Ukraine".
Будемо видавати на фініші бажаючим.

Андрію, прохання до організаторів - медаль учасника як пам'ять про подію! Дякую, 9004

До речі, таке саме ставлення до медалі, тобто хотілося, щоб вони все ж були, адже приємно отримати медаль учасника як пам'ять про подію) Й ті, хто донатить на ЗСУ, ті все одно продовжуватимуть донатити, вартість медалі це крапля в морі в порівнянні з сумою безпосередніх донатів)

Те ж саме, прохання до організаторів - медаль учасника як пам'ять про подію! 

Вітаю ! 

Чи можна отримати сартовий пакет в день гонки ?

Особливо важливе питання для учасників, котрі приїжджають з інших міст

поки немає інформації

Вітаю. Випадково поставив галочку що не їду, вірніше не вибрав тип велику. Можете перенести мене у категорію стартуючих, хочу стартувати)) 9001 Єлецький Гліб 

дякую!

Випадково також не вибрав тип велосипеда. Зараз справив на шосе, але номер залишився 9009. Можете справити? Чи просто їхати з тим номером? А в якій групі тоді?

справили, дякую!!

Маршрут топчик. Але після Бібрки буде тЄжко :)..., з урахуванням прогнозу зустрічного вітру та подоланих горбочків.

Добрий день, підкажіть якщо оплачу, але не вийде взяти участь в заїзді - то гроші ж не пропадуть, ви їх на ЗСУ відправите, вірно?

І де можна отримати стартовий пакет

Мануал по проведенню буде у п'ятницю.
Слідкуйте за новинами.

За гроші не хвилюйтесь.

Слава Україні!
Помилився під час реєстрації і попав у категорію "не їду. донат на ЗСУ". Чи можна виправити, що їду? І як можна здійснити оплату? Дякую

1. "редагувати дані"
2. "детальніше"

Дякую за підказку, але не бачу опції "редагувати дані"...

тоді тільки "детальніше"

а там:  "Усі питання треба вирішувати в ПП ось тут:  LvivBicycleClub."

ПП у ФБ LBC не читає ((

читаємо і вас там не бачимо.

Дивно. Перегляньте ПП месенджери @LvivBicycleClub за 12 вересня від Serhii Antonchyk
https://drive.google.com/file/d/1LSaIa84lIAQ7W4elqLWo0kUz5QQrOE8f/view?usp=sharing

Підкажіть будь ласка. Я не зможу їхати на шосері з першою групою з технічних питань, але їду на хардтейлі. Я можу їхати під номером 1ххх на хардтейлі  у третій групі?

Доброго вечора. Я запізнився на старт на 30хв. Додайте мій трек до статистики: https://strava.app.link/kWmP3kWTNtb

Вітання дорога колегія!

Шукаю добродія який мене виручив насосом.

@Illuminator9 telegram


Найближчі події


2024 Randonneurs Starter 100

27.07.2024 09:00
Lviv

Найближчі поїзденьки


Немає поїзденьок