Image

XII Львівська Сотка

12.06.2021 10:00 102 871
Lviv
Головна велоподія Західної України.

Статистика

Івент, котрий об'єднує «лосів» і «матрасників», власників гірських і шосейних велосипедів, фіксів і лігерадів, любителів позмагатися і порелаксувати.

Можливість викластися по повній і встановити новий рекорд «Сотки» або просто отримати задоволення від маршруту у компанії старих чи нових друзів.

Ліміт: 1000 учасників.

ВІДГУКИ: >> 2010 >> 2011 >> 2012 >> 2013 >> 2014 >> 2015 >> 2016 >> 2017 >> 2018: (FB / протокол) >> 2019: (FB / протокол) >> 2020: (FB / протокол)

Львівська Сотка/ДвохСотка F.A.Q.

FACEBOOK

TREK 100    

2021.06.10

  • 15:00-19:00 видача стартових пакетів

2021.06.11

  • 11:00-18:00 видача стартових пакетів

2021.06.12

  • 7:45 - 10:10 підтвердження реєстрації / отримання стартових пакетів / активація чипів  (пл. Ринок 1)
  • 10:20  старт (пл. Ринок)
  • 10:20 - 10:55 парад учасників присвячений Дню міста Львова
  • 10:55-11:00 санітарна пауза
  • 11:00 технічний старт 1ххх та 1, 2, 3
  • 11:07 технічний старт 2ххх та 101,102,103
  • 11:12 технічний старт 3ххх
  • 11:17 технічний старт 4ххх
  • 11:50  відкриття КП1 (30 км)
  • 12:30  відкриття КП2 (77 км)
  • 12:41  відкриття Гірського фінішу (84 км)
  • 13:00  відкриття фінішу (Брюховичі)
  • 13:16  закриття КП1 (30 км)
  • 15:00-15:30 нагородження
  • 16:40  закриття КП2 (77 км)
  • 17:00  закриття Гірського фінішу (84 км)
  • 18:00  закриття фінішу

Вартість участі:

  • 15/03 (15:00) - 21/03  380грн
  • 22/03 - 4/04  430грн
  • 5/04 - 2/05  460грн
  • 3/05 - 30/05 520грн
  • 31/05 - 7/06 (12:00)  600грн
  • на старті     700грн

 

Розподіл стартових номерів:

Номери 1, 2, 3 та 101, 102, 103 — призери попереднього року
Номер 100 — переможець лотереї
1ххх - аматори шосе хлопці. Залік УАТ. (УВАГА! необхідна ліцензія.  Як оформити ліцензію UCI для участі в рейтингу Українського Аматорського Туру )
2ххх - всі дівчата шоссе (УАТ + інші)
3ххх - аматори шосе хлопці. Без УАТ.
4ххх - всі інші (МТБ, тандем, лігерад, ...)

*Може бути відкориговано, при перевищенні лімітів категорії або змін карантинних обмежень.

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

Номер Ім'я Стать Місто Вік Команда Професійний рівень (час) Велосипед УАТ?
3001 Salahay Volodymyr M Lviv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Якімов Микола M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4001 Яциник Володимир M Lviv 30-34 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3002 Полонський Ігор M Mykolaiv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3003 Shevchuk Mykola M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3540 Тарасюк Роман M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3005 Petrakov Petro M Kyiv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3539 Kostiuchenko Serhii M Lviv n/a 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3007 Шаргут Діма M Lviv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4002 Друзюк Володимир M Львів 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4003000 Главацький Назар M Komarno 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4014 Вельган Андрій M Lviv 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1001 Сікора Евген M Kyiv 50-59 550015 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4006 Гордійчук Юрій M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
1002 Добосевич Ярослав M Lviv 19-29 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Федорчук Андрій M Lviv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3008 Ткачов Олексій M Обухів 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1003 Скорий Андрій M Київ 35-39 BFCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4008 Bakhmat Maksym M Львів 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4009 Філюрський Анатолій M Хмельницький 50-59 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3538 Вишинський Дмитро M Золочів 35-39 Кураж 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3119 Antoshkiv Oleg M Ivano-Frankivsk 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3537 Перфецький Володимир O Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3011 Misiuryk Andrii M Львів 19-29 Вазонки 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4004 Бойчук Владислав M Zdolbuniv 35-39 Zdolbuniv Bicycle Club 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4010 Blyui Sasha M Львів 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4005 Галамай Юлія F Lviv 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3536 Ваврик Олександр M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4011 Кушнір Дмитро M Рівне 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Volodymyr Khanas M Lviv 35-39 N.D.L.T. 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1068 Sheplyakov Valeriy M Lviv 40-49 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4012 Щегольський Євген M Lviv 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3014 Martsyniak Taras M Lviv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3062 Melnyk Roman M Lviv 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4007 Польова Оксана F Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3015 Datsko Yurii M Lviv 30-34 Вазонки 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Кохайкевич Андрій M Львів 40-49 Макеба 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Матвійчук Валентин M Lviv 19-29 Вазонки 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3535 Крисак Тарас M Obroshyno 30-34 Велоклуб "Оброшино" 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4013000 Хавалко Роман M Lviv 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2001 Nakonechna Alona F Vinnytsya 19-29 VinRC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3534 Гурин Дмитро M Lviv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3116 Torbyak Vladislav M Ivano-Frankivsk 19-29 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4015000 Безкоровайний Юрій M Львів 35-39 Колесари 4:30+ інше Ні
1051 Юзьків Анатолій M Lviv 40-49 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3533 Гнатюк Павло M Оброшине 35-39 Велоклуб «Оброшино» 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3020 Chorba Sebastyan M Сколе 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2524 Yatskovets Olha F Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3624 Скрипник Роман M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4062 Pasichnyk Yurij M Lviv 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1019 Садовський Андрій M Луцьк 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4018 Крисак Христина F Оброшине 30-34 Велоклуб “Оброшино” 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3022 Korkishko Mykola M Lviv 35-39 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4019 Криворука Володимир M Lviv 40-49 Avenga 3:45-4:30 29"-27,5"-26" підвіс Ні
4020 Yurchuk Svitlana F Львів 30-34 - 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4021 Ostrovskyi Apollinarii M Львів 19-29 Шалена педалька 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4022 Яворський Андрій M Львів 35-39 Avenga 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3532 Сподарик Юра M Obroshyno 35-39 Велоклуб "Оброшино" 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4023 Романишин Ігор M Lviv 30-34 Avenga 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Muzala Anna F Lviv 35-39 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4024 Рукавішніков Валерій M Lviv 35-39 ГО «Львів Екстрім Клуб» 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3042 Lapka Rostik M Львів 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1004 Єфіменко Павло M Vyshneve 35-39 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Семененко Роман M Kyiv 19-29 Cadence90 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Кравчук Василь M Львів n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3531 Гладьо Орест M Obroshyno 35-39 Велоклуб «Оброшино» 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1005 Стефуранчин Олександр M Немирів 40-49 VinRC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3025 Якименко Ярослав M Boryspil 30-34 TEAM SUDORGA 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2002 Васильєва Ірина F Боярка 40-49 VeloGo Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1006 Бочуля Остап M Львів 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4178 Tatusko Andrii M Lviv 30-34 Вазонки 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
3026 Сироватко Олексій M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3602 Прокопович Богдан M Lviv 19-29 SS Halychyna Crew 2:50-3:45 фікс/сінглспід Ні
3530 Шестакович Олександр M Львів 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1016 Khomyshyn Roman M Lviv 19-29 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4029 Моцяк Василь M Lviv 19-29 Юморісти 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3542 Klymenko Olexandr M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4106 Rybachuk Vitalik M Kyiv | Lviv 19-29 Look up! 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3028 Eliyaszevskyi Ihor M Пустомити 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1007 Михайлишин Юрій M Lviv 35-39 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3529 Pavlyk Roman M Pustomyty 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4091 Banah Yevhen M Lviv 19-29 Oldmtb team 2:50-3:45 29"-27,5"-26" рігід Ні
3528 Khoma Roman M Lviv n/a Велоклуб «Оброшино» 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2003 Каддах Сільвана F Kyiv 19-29 VeloGo Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3040 Чугуєвець Орест M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Білик Ігор M Львів 19-29 MTBSTOCK Cycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3035 Павло Семенюк M Rivne 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3527 Нера Павло M Pustomyty 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1008 Шманьов Микола M Ternopil 40-49 Ternopil golden wheels 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3578 Сливка Юра M Pustomyty 40-49 пустомити 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4028 Гануляк Анастасія F Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4027 Рублевський Володимир M Lviv 19-29 Bike_r 3:45-4:30 29"-27,5"-26" рігід Ні
1009 Yanovskyi Oleksii M Lviv 50-59 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3524000 Veston Volodymyr M Lutsk 30-34 Westonation 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3523 Rybak Volodymyr M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4026 Турчинський Станіслав M Lviv 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3037 Kolos Andriy M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3522 Klymkiv Yurii M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3521 Нера Андрій M Pustomyty 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Malanchuk Orest M Lviv 19-29 MTB Stock Cycle Club 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Shaposhnikov Andy M Lviv 35-39 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3520 Рогов Тарас M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4041 Yufan Vasyl M Lviv 40-49 Bike Stalkers 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3030 Курбан Геннадій M Lviv 40-49 Team Garage 1664 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3033 Петльований Володимир M Львів 19-29 Вазонки 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1 Гузов Віктор M Lviv 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3032 Vytak Marian M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2 Клим Юрий M Kyiv 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2501 Степанишин Леся F Lviv 40-49 Team Garage 1664 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3031 Царик Михайло M Lviv 50-59 Team Garage 1664 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Корда Володимир M Lviv 40-49 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3 Должиков Глеб M Киев 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
101 Тарнавчик-Чугуєвець Наталя F Lviv 30-34 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
102 Захарова Марта F Lviv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Кадуцький Іван M Заліщики 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
103 Ящук Ольга F Kyiv 30-34 Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3519 Farat Vitalii M Lviv 35-39 Avenga 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
11 Лапка Олег M Lviv 50-59 Lviv Bicycle Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3076 Шитіков Вадим M Чернівці 40-49 Bucovina Masters 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3518 Войташек Антон M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4025 Карпенко Артем M Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4032 Завалін Оля F Львів 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3091 Скорохід Антон M Ternopil 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3061 Бялас Роман M Drohobych 19-29 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4031 Bondar Dmytro M Lviv <19 Avenga 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3054 Іваненко Богдан M Drohobych 30-34 Xtreme ride club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2503 Provozin Oleksandra F Lviv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2006 Струк Мирослава F Drohobych 30-34 Xtreme Ride Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3057 Басараб Сергій M Lviv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3517 Ващук Северин M Львів 19-29 COE 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3055 Скорбач Микола M Lviv 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2504 Шквиря Маріна F Drohobych 30-34 Xtreme Ride Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2502 De Viktoria F Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3516 Дзядик Володимир M Львів 30-34 Bike Sport Active 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1013 Кошелєв Олександр M Drohobych 35-39 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2005 Кошелєва Наталія F Drohobych 35-39 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4030 Valko Vladyslav M Lviv 40-49 COE 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3515 Bondar Yuriy M Львів 35-39 Avenga 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4171 Лаб'як Орест M Lviv 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" підвіс Ні
1014 Демченко Игорь M Odesa 35-39 Hoods and Drops racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3514 Місюра Віталій M Lviv 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1069 Василець Владислав M Lviv 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2004 Petrushenko Valentyna F Odesa 19-29 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1010 Koretskyi Oleksii M Odesa 30-34 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3625 Lutsiuk Dmytro M Львів 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1011 Іванчук Максим M Lviv 35-39 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1057 Волинець Віталій M Ternopil 35-39 Ternopil Golden Wheels 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3513000 Kutuzov Vladislav M Odessa 19-29 Hoods&Drops 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1012 Василевський Олександр M Київ 19-29 Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1065 Стефанишин Микола M Mykolayiv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3044 Melikov Oles M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1050 Пясецький Сергій M Lviv 19-29 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1038 Стороженко Сергій M Lviv 30-34 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3047 Новіков Олексій M Lviv 40-49 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3060 Сушко Андрій M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3155 Litsov Nikita M Odessa 19-29 Hoods&Drops 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3088 Бобак Андрій M Chortkiv 30-34 WildBees 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Книш Андрій M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3016 Podenko Vadym M Lviv 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Ільчишин Дмитро M Луцьк <19 Kefir Lube Team 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3548 Vasylyshyn Taras M с. Сокільники 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Новосилецький Максим M Lviv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3105 Демкович Андрій M Lviv 35-39 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3053 Унгурян Георгій M Чернівці 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1052 Сманцеров Микола M Lviv 40-49 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3052 Голубець Орест M Львів 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3077 Pyshchuk Mykhailo M Dolyna 30-34 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3051 Shemechko Marko M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3050 Кураш Богдан M Lviv 50-59 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3133 Панчишин Юрій M Drohobych 30-34 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3141 Vasylevsky Olexandr M Lviv 30-34 Shalena Pedalka 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3547 Григорович Юрій M Ternopil 40-49 Rescuers 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1015 Smirnov Yurii M Odesa 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3616 Kruk Volodya M Lviv <19 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4033 Fitel Roman M Lviv 30-34 Bike_r 3:45-4:30 29"-27,5"-26" підвіс Ні
4039 Mazlumiants Sergiy M Львов 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
3546 Рудник Назар ? Львів 19-29 Вазонки 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3545 Стахов Олександр M Львів 19-29 Вазонки 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4038000 Лещишин Микола M Lviv 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3058000 Поліщук Сергій M Рівне 40-49 Суренж 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3525 Leschushun Roman M Rava-Ruska 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3048 Chornenkyi Volodymyr M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4037 Кухарчук Олександр M Lviv 35-39 Blue Team 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4036 Маріловцев Максим M Lviv 30-34 Blue Team 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4035 Berehuliak Yurii O Lviv 19-29 Blue Team 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3544000 Кушка Микола M Lviv 40-49 Leitip.com 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Пастущин Олег M Тернопіль 50-59 Ternopil golden wheels 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3543 Kalysh Yaroslav M Lviv 19-29 Вазонки 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3074 Mineyev Andrey M Lviv 40-49 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3575 Savruk Yuri M Chervonohrad 50-59 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1996 Партикевич Роксоляна F Lviv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Bartysh Oksana F L'viv 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4034 Brodskyy Andriy M Lviv 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3549 Стецький Львів M Львів 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Критчак Іван M Lviv n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4040 Курило Іван M Белз 19-29 Вазонки 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Popov Dmitry M Киев n/a Bike Family cycling club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4063 Стецький Ярослав M Львів <19 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1032 Khrinenko Kirill M Одеса 30-34 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3064 Starzhynskyi Nazarii M Rivne 19-29 nazarstarprobiketeam 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3550 Ховатов Руслан M Mukachevo 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3067 Nechyporuk Ruslan M Kharkiv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Назар Мар'ян M Lviv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3068 Fabirovskyi Volodymyr M Sambir 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3004 Chychkevych Bohdan M Lviv 35-39 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3070 Тагієв Федір M Чернівці 60-69 Bucovina Masters 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3071 Петрик Тарас M Lviv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3072 DEGTYAR YURIY M Kyiv 40-49 TRILAB 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3551 Близнюк В'ячеслав M Lviv 35-39 Bike Stalkers 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3075 шматок дмитро M Odesa 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4444 Антончик Сергій M Lviv 50-59 Bike Sport Active 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1017 Устянич Віталій M Lviv 19-29 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4042 Денека Ігор M Львів 40-49 2:10-2:50 29"-27,5"-26" рігід Ні
3552 Музичка Тарас M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4127 Рогов Дмитро M Lviv 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3553 Novoselskiy Igor M Старий Самбір 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4343 Bobalik Maryan M Ivano-Frankivsk 19-29 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4043 Дорофеєв Віталій M Lviv 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Gavryliak Ivan M Gorodok 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3079 Гнатусько Олег M Чортків 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3645 Kostyk Taras M Lviv 40-49 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2507 Лозинська Софія F Львів 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2506 Вибач Марія F Львів 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Filin Evghen M Киев 30-34 BFCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3115 Kutsai Vadym M Novovolynsk 35-39 Heart Inside Team 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4050 Субботський Віталій M Lviv 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3554 Шершінь Назарій M Lviv 30-34 ЛАВ 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Цихоня Євген M Львів 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4049 Сапожник Віктор M Lviv 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4048 Левик Роман M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Царик Катерина F Львів n/a Bike sport active 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1046 Староверов Микола M Ternopil 60-69 Ternopil Golden Wheels 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4047 Yarmolyuk Maryan M Lviv 40-49 Bike Stalkers 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3542000 Dzikovsky Victor M 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3087 Муханов Ярослав M Львів 19-29 PCF 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3580 Герун Михайло M Тернопіль 35-39 Rescuers 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4046000 Врублевський Володимир M Lviv 30-34 3:45-4:30 інше Ні
4045 Oleksin Yura M Львів 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3086 Yastreb Roman M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Куценко Володимир M Kyiv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3144 Pidvirnyi Taras M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3085 Savruk Serhii M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Grochla Mateusz M Сколе 35-39 Velo Skole 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1018 Шевцов Юрій M Kyiv 35-39 Leader Citron Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Дидык Оля M Kiev n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Семак Максим M kyiv n/a 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4044 Гайдучок Богдан M Львів 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3561 Ходак Тарас M Львів 19-29 Biba&Boba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3560 Баглай Андрій M Львів 19-29 Biba&Boba 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1062 Toder Oleh M Kyiv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3083 Саган Костянтин M Бровари 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3082 Романчук Олег M Chervonohrad 50-59 Вело Червоноград STRAVA 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3081 Гусар Олег M Chervonohrad 50-59 Вело Червоноград STRAVA 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3080 Romanchuk Vlad M Chervonohrad 19-29 Вело Червоноград STRAVA 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4061 Голець Роман M Львів 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4060 Zavalin Dmytro M Стрий 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3021 Кухта Віктор M Lviv 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3556 Лисяний Орест M Львів 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3100000 Glushchenko Egor M Kyiv 30-34 Cadence 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4059 Тис Володимир M Львів 30-34 Вазонки 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1039 Krokhmalnyy Vitaliy M Lviv 40-49 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4058 Марченко Павло M Lviv 30-34 Bike Stalkers 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4057 Жук Роман M Львів n/a 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3099 Альохін Ярослав M Lviv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3098 Янкевич Артур M Ivano-Frankivsk <19 SRCC 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3097 Йолтухівський Руслан M Тернопіль 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4102 Федосов Сергій M Lviv 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3555 Rybak Mykola M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4056 Ратушняк Руслана F Тернопіль 50-59 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4055 Хома Богдан M Lviv 40-49 ironmen 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4054 Некрашевич Олена F Київ 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
1037 Solodyankin Yaroslav M Lviv 30-34 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1087 Хом‘як Ігор M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Sabenin Vyacheslav M Lviv 40-49 Shalena pedalka 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3827 Сотниченко Александр M Odessa 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3069 Falishtynskyi Oleh M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3095 Ніколаєнко Віталій M Київ 40-49 VELO HYPE 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3584 Vedilin Andriy M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3512 Вербицький Сергій M Chervonohrad 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4053 Вовк Володимир M Lviv 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3511 Мартинюк Юрій M Львів 50-59 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4052 Баб'як Руслан M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Трифонов Костянтин M Kyiv 30-34 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3092 Субботський Юрій M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4051 Алєщєнко Микола M Львів 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3103 Настоящий Володимир M Ivano-Frankivsk 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1020 Легуцький Ігор M Drohobych <19 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3104 Раченчук Валентин M Львів 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Калимон Богдан M Lviv <19 3:45-4:30 фікс/сінглспід Ні
3502 Saveliev Oleksiy M Cherkasy 40-49 Avenga 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Оттович Роман M Sofijivska Borschagivka 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3573 Будзан Юрій M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Pikh Oleg M Lviv 30-34 2:50-3:45 фікс/сінглспід Ні
2508 Паничевська Леся F Lviv 40-49 Шалена педалька 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Климко Віталій M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3140 Бужович Роман M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4064 Попович Ірина F Львів n/a Ironman 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Sorochinsky Mykhailo M Lviv 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3510 Морозюк Олексій M Rivne 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3571 BUBELA VOLODYMYR M Kyiv 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3108 Овсійчук Ігор M Рівне 35-39 МандРівне 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3557 Zenzeliuk Vadum M Rivne n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Соболев Николай M Lutsk 60-69 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3117 Vlasyuk Volodymyr M Львів 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4118 Оліярник Тарас M Львів 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Беновський Андрій M Львів 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Мудрик Vadim M Львів n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3112 Sepliviy Rostislav M Busk 30-34 Busk 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4065 Зигмунт Богдан M Lviv 19-29 Bike Sport Active 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3118 Лободзіц Юрій M Novoiavorivsk 30-34 NYBC 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Палій Юрій M Lviv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3120 Bilyi Mykola M Lviv 40-49 AVP Service team 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3501 Пугач Ігор M Новояворівськ 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4235 Стефанчук Іван M Львів 19-29 PCF 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4067 Бадицький Микола M Ivano-Frankivsk 30-34 2:50-3:45 29"-27,5"-26" підвіс Ні
4066 Doroshenko Anastasiia F Івано-Франківськ 30-34 Gutsul Running Club 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4068 Лоїк Тарас M Lviv 35-39 Їздюки 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3503 Мазуркевич Микола M Lviv 35-39 Їздюки 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1022 Сорока Ярослав M Ivano-Frankivsk 30-34 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3121 Кельбас Богдан M Ivano-Frankivsk <19 SRCC 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4069 Harasymiv Olia F Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3138 Федунишин Влад M Ivano-Frankivsk <19 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1021 Кушней Владислав M Lviv 19-29 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1035 Lytvyn Viktor M Львів 50-59 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3122 Попович Остап M Drohobych 30-34 Xtreme Ride Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4095 Opryshko Serhii M Lviv 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4070 Демчишин Ігор M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4071 Вовк Христина F Львів n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Гринчук Микола M Crank n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3504 Пахомов Денис M Київ 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4149 Кондратенко Денис M Lviv 19-29 PCF 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1058 Chmel Sergiy M Ivano-Frankivsk 35-39 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3506 Мазур Сергій M Lviv 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4072 Шаран Євген M Львів 35-39 Sharan 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3078 Kharchenko Antonio M Lviv 40-49 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4073 Фурліта Микола M Lviv 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
Івегеш Михайло M Львів n/a 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4075 Сахно Микола M Біла Церква 30-34 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4074 Vytak Oleh M Львів 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Paganini Nikollo M Lviv 40-49 Шалена Педалька 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1026 Олександр Грушецький M Bila Tserkva 50-59 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3507 Vladyka Andrii M Lviv 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4076 Roy Julia F Lviv 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3123 Корчинский Павел M Одеса n/a Артроз Одеса 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3125 Ovsyannikov Mykyta M Netyshin 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Коваль Костянтин M Odesa 35-39 Артроз-Одеса 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3124 Voskalo Maksym M Lviv 19-29 Critical Mass Lviv 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3508 Hromnyuk Serhiy M LVIV 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4077 Володимирович Орест M Lviv n/a Їздюки 2:50-3:45 29"-27,5"-26" рігід Ні
4078 Prokop Ivan M Львів 40-49 Shalena Pedalka 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3541 Дідик Максим M Lviv 19-29 4:30+ фікс/сінглспід Ні
1023 Куксінов Сергій M Uzyn 40-49 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Яхімець Андрій M Львів 19-29 PCF 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3509 Кушка Роман M Lviv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4137 Melnyk Kostiantyn M Львів 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1027 Кошелєв Сергій M Zhovkva 60-69 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4079 Жосан Анастасія F Львів 19-29 Їздюки 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
1048 Serhiy Smirnov M Lviv 35-39 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3034 Прокопюк Євгеній M Kyiv 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4080 Скляров Віталій M Lviv 30-34 4:30+ інше Ні
3526 Metko Yuriy M Pustomyty n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2509 Крохмальна Наталія F Львів 35-39 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4081 Швигар Роман M Lviv 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1028 Pazyak Yosyf M Lviv 60-69 Тандем 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4089 Tsibelenko Volodymyr M Lviv 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4083 Kobzey Stepan M Ivano-Frankivsk 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4082 Ревак Роман M Львів 30-34 Колесари 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3130 Гулюк Сашко M Вол.-Вол. р-н, с. Селець 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3210 Tkachuk Yaroslav M Ternopil 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Moroz Taras M Ivano-Frankivsk 35-39 Iron Team Cadence 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3129 Кожушко Роман M Lviv 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4098 Nikolaienko Denys M Lviv n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Цукало Тарас M Lviv 30-34 Gorgany 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1024 Letsyn Vasyl M Ivano-Frankivsk 35-39 Iron Team Cadence 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3006000 Котов Михаил M Харьков 30-34 TEAM SUDORGA 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3041000 Пристай Юрій M Nadvirna 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3558 Копилюк Назар M Lviv 35-39 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3559000 Равлюк Іван M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Дмитров Ростислав M Lviv 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4084 Голець Ігор M Львів 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Koval Mark M Львів <19 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3562 TSIALKOVSKYI PETRO M Lviv 40-49 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Присяжнюк Дмитро M Червоноград n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4085 Бойчук Оксана F Zdolbuniv 35-39 Zdolbuniv Bicycle Club 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4086 Проць Віктор M Львів 35-39 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1025 Панченко Єгор M Kyiv 35-39 Cybro Bike 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4094 Петрашов Сергій M Львів 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3579 Хурдепа Юрій M Пустомити 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3132 Пилип Віталій M Chortkiv 35-39 Lider mtb team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Savchuk Roman M Lviv n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1066 Ковалевський Mykola M Чернівці 50-59 Bukovina-Masters 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3563 Юнак Руслан M Lviv 30-34 trilewy 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1029 Процько Павло M Львів 60-69 ВелоСокаль 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4087000 Бабій Юрій M Bila Tserkva 50-59 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3601 Козаченко Володимир O Lviv 19-29 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3564 Ковалевич Ростислав M Львів n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Андросюк Захар M Львів n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1030 Мартинів Володимир M Ternopil 30-34 Ternopil golden wheels 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4088 Шептицький Станіслав M Lviv 35-39 4:30+ інше Ні
3126 Половинчак Олег M Київ 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Herasymov Anatolii M Сколе 40-49 Velo Skole 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2009 Orlova Iryna F Lviv 30-34 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4090 Тижай Ігор M Lvov 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4114 Скляренко Микола M Одеса n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2510000 Shevchyk Mariia F Lviv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3160 Козак Олег M Mukachevo 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1031 Вибач Сергій M Lviv 35-39 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
_ Тимцо Юрій M Lutsk 50-59 велоцентр 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4092000 Слєпньов Юрій M Стрий 30-34 MTB DEAF LVIV 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3127 Пащенко Сергій M Lviv 50-59 550004 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2007 Янів Маріанна F Lviv 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3058 Подольский Павел M Чернівці 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3131 Гаркач Міша M Chortkiv 30-34 WildBees 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4093 Абрамов Андрей M Ovidiopol' 50-59 67800 4:30+ інше Ні
4128000 Багрій Олександр M Vinnytsya 50-59 Motorhead Vinnytsia Alco Crew 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1034 Hulin Ivan M Drohobych 35-39 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3588 Kiрей Сергій M Lviv 50-59 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3010 Shostak Vlad M Lutsk 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3565 Сопіла Роман M Mykolayiv(Lviv) 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3566 Агеєв Ігор M Lviv 50-59 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Бова Назарій M Львів n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4096 Демкович Олег M Lviv 30-34 Ironman 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3012 Buyvalenko Alexey M Kyiv 35-39 Cadence 90 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Юнель Надія F Boryspol 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4240 Heleta Taras M Lviv 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" рігід Ні
WTF Андрей Матвеев M Черновцы n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4097 Кузько Юрій M Lviv 35-39 CGMD 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4099 Поліщак Роман M Lviv 30-34 CGMD 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Терзієв Олександр M Київ <19 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4174 Сава Олег M Львів 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4101 Zvarych Ivan M Lviv 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3017 Гаврилюк Олексій M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3029 Лобанов Андрій M Львів 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3568 Пристайко Володимир O Odesa 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3019 Zhukov Maksym M Одеса 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3147000 Senkiv Volodya M Zolochiv <19 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3036 Добосевич Володимир M Львів 50-59 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3161000 Гончаренко Сергій M Луцьк 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3027 Труба Володимир O Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4103 Перец Олена F Lviv 35-39 Ironman 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4122 Kovalchuk Zoriana F Львів 35-39 РЯСНЕ team 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Сергієнко Віталій M Lviv 40-49 РЯСНЕ team 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4321 Біляковський Володимир M Lviv 30-34 Білки 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4231 Біляковська Анастасія F Lviv 19-29 Білки 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4104 Шаран Данило M Львів <19 Sharan 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4105 Sharan Iryna M Львів 30-34 Sharan 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3569 Тарнавський Володимир M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4107 Steshko Natalia F Lviv 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4108 Кечма Роман M Lviv 35-39 Волоцюги 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3046 Гроссу Роман M 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Погодін Костянтин M Lviv 40-49 Team Sky Lviv 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Вербицький Андрій M Lviv 40-49 Team Sky Lviv 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4109 Зробок Ірина O Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4116 Матчишин Володимир M Novoiavorivsk 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4110 Левицький Тарас M Львів 50-59 Велоклуб «Оброшино» 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3142 Третяк Тарас M Lytsk 35-39 Lutsk triathlon federation 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Lutsyshyn Yuriy M Львів <19 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3213 Sopilnyak Oleh M Lviv 35-39 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4136 Сидор Тарас M Львів 30-34 Symphony team 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4112 Parashchyn Oleh M Lviv 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4113 Решетнік Юрій M Львів 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3024 Сліпак Юра M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3038 Крижанівський Володимир M Kamianets-Podilskyi 40-49 ГЄ 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4115 Ковбасюк Роман M Львів 19-29 Oldmtb team 2:50-3:45 29"-27,5"-26" рігід Ні
2511 Vasynchuk Kateryna F Львів 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3570 Посвятовський Юрій M Львів 35-39 Колесари 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3039 Podenko Zahar M Lviv 70+ 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Pyeshchyk Andriy M Львів n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4117 Гусак Іван M Lviv 19-29 Oldmtb team 2:50-3:45 29"-27,5"-26" рігід Ні
2008 Bilohan Iryna F Lviv 19-29 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4144 Щипель Ігор M Peremozhne 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Дроцик Маркіян M Львів 19-29 Вело льви 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2512 Криштанович Роксолана F Львів 30-34 Сама 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4120 Климів Олена F Lviv 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4121 Ліцман Микола O Lviv 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Гурський Ігор M Львів n/a - 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3574 Гнатишин Назар M Ternopil 30-34 Rescuers 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2513000 Лищук Лілія F Львів 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3043 Білоус Дмитро M Львів n/a Велосокаль 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4123 Кайдалов Сергiй M Kamianets-Podilskyi 30-34 ГЄ 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4124 Бик Тарас M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4125 Khmiliar Oleh M Lviv 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2514 Yarmurskia Marina F Ternopil 50-59 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4126 Шматко Ален M Lviv 40-49 Шалена педалька 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Dubravska Inna F Lviv 19-29 3:45-4:30 інше Ні
4129 Шушкевич Юрій M Львів 30-34 Gorgany 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Петришин Василь M Золочів 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3576 Зайцев Олексій M Lviv 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3582 Antonyuk Rostyslav M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Yehiazarian Heorhii M Kyiv n/a VeloGO Kyiv Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4146 Моспан Сергій M Золочів <19 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2000000 Христенко-Ведуча Вікторія F Lviv <19 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4131 Лудіщев Анатолій M Ternopil 35-39 GA Cycles 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4130 Якубець Сергій M Ternopil 35-39 GA Cycles 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Makhanets Oleksandr M Lviv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3577 Bereza Arsen M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3581 яцута іван M Lviv n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3149 Кіналь Ігор M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3073 Sikorskyi Oleksii M Lviv 30-34 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Markov Yurii M Zhovkva 19-29 Zhovkva city 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4132 Вінтоняк Віталій M Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3135 Kryvoruchko Vladyslav M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1047 Борик Юрій M Ivano-Frankivsk 40-49 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4133 Говда Дмитро M Lviv 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Назарук Тарас M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3049 Huk Sviatoslav M Львів 19-29 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3134 Феденько Святослав M Ivano-Frankivsk 30-34 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Torbyak Max M Ivano-Frankivsk <19 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
4135 Dashko Andriy M Ivano-Frankivsk 19-29 Franko Bicycle Club 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Bodenko Bogdan M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3583 Фещин Андрій M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3585 Dmytriv Zinovii M Lviv 35-39 RAWlyky 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Semkiv Volodymyr M Lviv 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Пріць Назарій M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4134 Symchych Yura M Івано-Франківськ 30-34 CAIF 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
3608 Лещинський Владислав M Ivano-Frankivsk 19-29 Franko Bicycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3586 Гелитович Андрій M Львів 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3587 Богуш Артем M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Гайдейчук Роман M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1033 Данилюк Андрій M Kalush 19-29 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3128 Kun Ihor M Lviv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1040 Kулюк Василь M Луцьк 50-59 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3636 Старцев Сергій M Chortkiv 35-39 WildbeesAdventureTeam 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Mokryi Andrii M Lviv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Kurbanaliieva Inna F Lutsk n/a 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Воронов Дмитро M Kherson 35-39 digicom cicling team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1060 Rozhko Daniil M Одеса 19-29 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3589 Mavdryk Andrii M Lviv 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Семенюк Михайло M Ivano-Frankivsk 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Андрущак Назарій M Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Mylyan Volodymyr M Сокільники 50-59 БМП-3 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1036 Антонов Леонід M Lviv 35-39 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Бац Володимир M Івано-франківськ n/a Franko Bicucle Club 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4239 Гунда Теодор M Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3090 Дудра Олег M Львів 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3590 Корнило Юрій M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Petrukh Nazar M Жовква 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Tsisaruk Vladyslav M Odesa 35-39 Amore&Vita 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Лушней Назар M Lviv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4138 Мудрий Віталік M Lviv 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4141 Галюк Ігор M Івано-Франківськ 19-29 Franko Bicycle Club 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3591 Підгайний Михайло M Пустомити 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3013 Осташевський Олександр M Львів 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3592 Зіньків Ростислав M Lviv 19-29 MTBSTOCK Cycle Club 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4139 Лісовий Володимир M Ternopil 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Pechyk Vasyl M Шацьк 50-59 Сільмаг 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3513 Ярмолаєв Михайло M Шацьк 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3056 Виноградський Олександр M Львів n/a Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Серновський Олег M Lviv 40-49 Motsni 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
3059 качмар остап M Lviv 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3609 Mykhalenych Maksym M Lviv 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1111 Рябцев Володимир M Lviv 50-59 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3063 Kushnir Yuriy M Ivano-Frankivsk 40-49 WILD LIFE 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Соколов Сергій M Ternopil 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Кіндзерський Сергій M Ternopil 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Onyshko Andriy M Lviv n/a 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
WTF Збитковський Олег M Львів 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Щербаков Андрій M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4234000 Казаков Олександр M Lviv 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Пух Михайло M Lviv 40-49 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3137 Володимир Мазур M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Masalow Tolik M Sambir <19 SamBears | 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4233 Шушпанова Альона F Lviv 30-34 Gorgany 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4232 Меркур'єв Сергій M Lviv 35-39 Gorgany 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF0000 Полащенко Олександр M Львів 50-59 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Василевський Павло M Львів 19-29 Шалена педалька 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1086 Калічинський Андрій M Lvov 40-49 Велосокаль 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3089 Pogodaiev Mykola M Ivano-Frankivsk 40-49 Cyclos 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3136 Nagirniak Vadim M Львів 19-29 epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Smal Andriy M Київ n/a 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4238 Katsiubka Andrii M Львів 30-34 Вазонки 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Ребрик Василь M Lviv 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4237 Фомін Сергій M Львів <19 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
3139 Сощенко Вадим M Lviv 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1041 Дмитрасевич Орест M Львів <19 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4236 Багрій Андрій M Lviv 30-34 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Bazarnyk Nastia M Львів n/a 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3593 Стаднік Сергій M шацьк 40-49 Сільмаг 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4143 Хмельницький Сергій M Львів n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1042 Lenyshyn Nazar M Lviv 19-29 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3594 Лісік Олександр M Lviv 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4142 Винявська Ірина F Ivano-Frankivsk 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4140 Afonskyi Andrii M Ivano-Frankivsk 40-49 Velo-Stalker 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1064 Набока Василь O Lviv 40-49 Quick Cycling Team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2515 Зеленчук Христина F Ivano-Frankivsk 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3595 Smirnov Dmytro M Lviv 35-39 Avenga 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
супруненко віктор M львів n/a 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4146 Bilyk Volodymyr M Львів 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4145000 Іванишин Богдан M Lviv 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
senyk nazar M lviv 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1045 Печенюк Геннадій M Новий Розділ 70+ 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1043 Mytsak Oleksandr M Kyiv 19-29 Hoods and Drops Racing 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1072 Карапась Микола M Kyiv 30-34 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2516 Глебова Виктория F Харків 35-39 Team404 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3146 Волинець Ігор M LVIV 35-39 MTBSTOCK Cycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Sobko Valentyn M Чернівці 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3023 Рубан Виталий M Харків 35-39 Team404 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3627 Тищенко Павел M Черновцы 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4147 Zaverukha Roman M lviv 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4156 Стельмахович Ярослав M Золочів <19 JollyRide 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3065 Власюк Василь M Lviv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1044 Тимцо Юрий M Луцьк 50-59 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3066 Ivanichenko Serhii M Луцьк 50-59 MetrDoor team Luck 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3596 Нечай Ярослав M Золочів 19-29 Jolly Ride 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4148 Лопатюк Микола M Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Бова Назар M М Львів n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2517 Dobranytsia Olenka F Lviv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4153 Михнич Ростислав M Львів n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4046 Веничук Ростислав M Zolochiv <19 Jolly Ride 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3597 Сирко Роман M Львів 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3505 Білик Орест M Львів n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1063 Tovt Sasha M Ужгород 30-34 VinRC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2010 Носуленко Анна F Одеса 30-34 Hoods and Drops Racing 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3605 Prokopenko Kostya M Львів 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3598 Проць Андрій M Львів 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Doman Yura M Lviv n/a Beet Bicycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Hrushetskyy Viktor M Lutsk 40-49 MetrDoor team Luck 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3600 Мінаєв Дмитро M Львів 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1049000 Гарбар Костянтин M Київ 19-29 VeloGO Kyiv Cycling Team 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1997 Партикевич Олександр M Lviv 50-59 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4151 Бова Назар M М Львів n/a Їду з друзями 4:30+ інше Ні
3599 Груша Антон M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1059 Velychko Tomas M Хуст 60-69 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4150 Антонишин Ростислав M Комарно 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4152 Zmyya Olenka F Lviv 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3018 Makarets Vitalii M Львів 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1084 Кермас Сергій M Львів 19-29 epiq 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1053 Филин Дмитрий M КиЇв n/a BFCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4166 Михайлюк Олег M Чортків 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3603 Євтушенко Костянтин M Київ n/a 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2518 Соляр Софія F Lviv 19-29 краще б вдома полежала 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2505 Платко Марія F Lviv 19-29 краще б вдома полежала 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3604000 Перегіка Максим M Львів 19-29 Gorgany 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Boyko Misha M Kyiv 35-39 #Misha_Boyko 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3093 Сергієнко Андрій M Київ 35-39 Sigma Software - Unicorn 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Бусько Орест M Lviv n/a ШБГ Шаблезуб 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4154 Молодцов Євгеній M Lviv 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Деркач Назар M Львів n/a 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4155 Могила Ігор M Lviv 30-34 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Михалевич Юрий M Кременчуг 50-59 Deivka Bike Park Kremenchuk 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Andrusyak Nestor M клас пустомити 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1054 Кащапов Максим M Вінниця 30-34 VinRC 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Shilyuk Dima M Рівне 19-29 - 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4170 Капустинський Віктор M Чаплі 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Гутлебет Ференц M Ужгород 30-34 BikeMaster 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1055 Турок Слава M Ужгород 30-34 BikeMaster 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4157 Солоха Богдан M Lviv 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3606 Гасашвілі Анатолій M Odessa 60-69 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1056 Levchuk Mykola M Ivano-Frankivsk 19-29 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3045 Піцикевич Олег M Lviv 40-49 Шалена Педалька 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4169000 Голодівський Ігор M Lviv 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4158 Козакевич Майя F Львів 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3607 Vasyl Penha M Lviv 19-29 2:50-3:45 фікс/сінглспід Ні
2011 Стрижак Кристина F Kyiv n/a Barva MTB Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2519 Kozlova Kristina F Донецьк 30-34 краще б вдома полежала 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3094 Ковальчук Віталій M Киів 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4159 Проць Андрій M Львів <19 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Галушка Олександр M Ужгород 19-29 BikeMaster 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Андрій Возняк M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3611 Дмитришин Максим M Lviv n/a 3:45-4:30 фікс/сінглспід Ні
Chelyuk Pavlo M Львів 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Panchyshyn Petro M Lviv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3612 Башко Андрій M Золочів 19-29 Jolly Ride 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3610 Демчук Михайло M Львів 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Шемпуля Юрій M Stryy 40-49 CycloS 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Орехівський Андрій M Івано-Франківськ 30-34 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3096 Лук'яненко Дмитро M Миронівка 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Двуреченський Олександр M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3009 Kovenko Mykola M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Ем Катерина F Винники 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Shlomenko Vasyl M Lviv 30-34 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Романець Лев M Київ 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4160 Юзьків Ілона F Івано-Франківськ 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
Король Роман M Ivano-Frankivsk 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4161 Соромля Руслан M Lviv 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2520 Bohdan Zoryana F Львів n/a Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1061 Ксенюк Іван M Ivano Frankivsk 35-39 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2521 Жукевич Оксана F Lviv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4180 Гайдай Сергій M Kyiv 50-59 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4162 Pavliv Andriy M Ходорів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4167 Шейко Даниїл O Краматорськ 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2012 Ахметшина Олена F Kyiv 35-39 Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Smoliy Yevhen M Zhovkva 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Дубинец Тарас M Киев 40-49 Dnepr Masters 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3613 Sakhniuk Serhii M Славута 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Стефанюк Ігор M львів n/a 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3615 Купина Володимир M Lviv 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Бєломитцев Антон M Львів n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Шармін Віталій M Львів 40-49 NoName 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4163 Лис Андрій M Lviv <19 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4003 Kozlenko Mykola M Ivano-Frankivsk 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3614 Bevz Roman M Львів 19-29 Avenga 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Луцишин Валентин M Вышгород 50-59 Dnepr Masters 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3006 Прокопів Володимир M Lviv 30-34 Makeba 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3084 Урсаки Сергей M Чернiвцi 60-69 буковина мастерс 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Bernas Zenovii M Тернопіль 30-34 2:10-2:50 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3145 Khmarenko Vasyl M Lviv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Hotsko Volodymyr M Lviv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2013 Кедис Наталія F Khmelnytskyi 19-29 Cybro Bike 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1067 Taras Bereshchak M Lviv 30-34 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Білець Степан M L'viv 19-29 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4111000 Полащенко Костянтин M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3617 Шишкін Антон M Lviv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2522000 Makarovets Alina F Kharkiv 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3618 Drapey Dmytro M Lviv 19-29 TimePro 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Йовчик Олег M Львів n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" підвіс Так
4164 Олеськів Орест M Львів <19 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Степасюк Андрій M Луцьк 30-34 Спілка Воїнів АТО Волині 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4165 Franchuk Nazar M Львів 19-29 Franyky 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
3619 Patsai Ivan M Lviv 19-29 A 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2523 Veksler Nataliya F Львів 40-49 Makeba 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Гуменчук Олег M Lviv 35-39 Super seven 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3628 Denis Denis M Лохвиця 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3620 Brusniak Ivan M Львів 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Плахов Андрій M Дніпро <19 Active Life 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3101 Смолінський Павло O Золочів 19-29 Jolly Ride 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3621 Шманов Вадим M Volodymyr-Volynsky 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1070 Лактіонов Олександр M Kherson 50-59 digicom cycling team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4119 Danylovych Volodymyr M Lviv 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Mudrak Andriy M Золочів 19-29 Jolli Ride 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Яременко Юрий M Львів n/a - 2:50-3:45 фікс/сінглспід Ні
Goral Mieczyslaw M Lviv 50-59 Trilewy Triathlon Team 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Turko Yuriy M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3622 Стрілець Ігор M Пустомити 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Кальїн Анатолій M Дрогович <19 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3623 Zhytkevych Oleksii M Львів 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Кочін Олексій M Kharkiv 35-39 Chameleon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4016 Гриців Микола M Солонка 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3626 Ощипок Микола M Уличне 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Кулагін Максим M Lviv 40-49 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Макаревич Михайло M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3041 Nosulenko Artem M Odesa 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4017 Іванко Олександр M Львів 40-49 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Ciumer Maxim M Chisinau 35-39 MTB.MD 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1071 Sosnitskiy Anatoliy M Lviv <19 Makeba-Diamant 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3572 Mekich Andriy M Судова Вишня 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Димид Ростислав M Львів 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
Козаченко Андрей M Dnipro 50-59 CyclOnTraining.com 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
4168 Діденко Віктор M Кам’янець-Подільський 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4175 Мойсюк Сергій M Кам'янець-Подільський 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
3102 Platko Igor M Lviv 50-59 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4172 Козак Олександра F Мукачево 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3157 Парадюк Максим M Vinnitsa 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3106000 Попович Вова M Львів 19-29 EuroVelo Team 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3107 Лаба Іван M Львів n/a EuroVelo Team 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4176 Belyaev Rostislav M Mukachevo 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Chornyi Maks M Lviv 19-29 Тур де Львів 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Так
1073 Bandalak Vitaliy M Ivano-Frankivsk 30-34 Iron Team Cadence 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3151 Yarov Alex M Lviv 35-39 Унилі мудаки 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Мальцева Анна F Киев n/a 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Андрусишин Андрій M Старий Самбір <19 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3109 Danylenko Yuriy M Львів <19 Epiq 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1074 Kuznetsov Denys M Kyiv n/a echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2526 Гнатюк Світлана F Оброшино 35-39 Вело клуб "Оброшино" 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Сухий Володимир M Lviv 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3629 Гнатюк Володимир M Obroshyno 35-39 TRILEWY 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1075 Tsyro Dmytro M Kyiv 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2014 Поляк Яна F Киев 70+ echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
2015 Шевченко Мария F Kyiv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3630 Білан Володимир M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Aleksandrov Egor M Minsk 30-34 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Skyba Stepan M Lviv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3110 Бурда Олекса M Обухів 40-49 Брутальні Байциклісти 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1076 Petrov Dmytro M Kyiv 35-39 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Радченко Алексей M Kyiv 19-29 Kyiv Bicycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4038 Костюк Ірина F Лохвиця 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1078 Ващенко Андрiй M Kyiv 30-34 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1077 Марченко Костянтин M Kyiv 35-39 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3111 Грущак Віталій M Drohobych 35-39 Xtreme Ride Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3642 Юрчук Любомир M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Сидорович Олег M Lviv 60-69 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3100 Olkhovyk Volodymyr M Луцьк 30-34 Lutsk Triathlon Federation 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1079 Калина Міхаель M Гостомель 35-39 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Машталір Мар'яна F Львів 60-69 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3631 Бевз Олександр M Lviv 40-49 Avenga 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Strashetskyy Petro M Колумбія <19 Mtbbiketeam/Vazonokteam 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Яцишин Володя M Львів 40-49 МТБ 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3632 Osadchuk Yuriy M Ужгород n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3633 Калічак Юрій M Lviv 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4092 Polevyy Vasyl M Пасіки-Зубрицькі 35-39 Avenga 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3635 Давиденко Іван M Мелітополь 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Євстратьєв Євген M Lviv 40-49 Shypshyna Run Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1080 Rositskyi Volodymyr M Kyiv 30-34 echelon 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3113 Грудецький Євген M Lviv 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Левчик Сергій M Рівне 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3114 Жиднін Олександр M Харків 35-39 Team404 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Мазурик Анатолій M Сколе 40-49 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3634 Юрків Дмитро M Львів 19-29 OffGrid 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Зубченко Віталій M Київ n/a M-Bikestory Escape club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1081 Чалий Михайло M Lviv 35-39 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3143 Borsuk Andrii M Lviv 35-39 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4145 Зробок Андрій M Lviv 50-59 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3148 Ващук Петро M Lviv 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Поздняков Сергій M Львів n/a 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Klimov Alexey M Nova Kahovka <19 digicom cycling team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Захарук Євгеній M Житомир n/a 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Павлусь Ростислав M Новояворівськ n/a Beer Bicycle Club 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3524 Горбунов Олександр M Lviv 19-29 Вело Льви 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Добрянський Юрій M Львів 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1082 Пономаренко Володимир M Київ 70+ Sigma Software - Unicorn 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3544 Євтушенко Сергій M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3150 Скляров Егор M Kyiv <19 BFCC 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3604 Ткач Андрій M Київ 30-34 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
2510 Ткач Людмила F Київ 19-29 - 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3152 П'ясецький Павло M Lviv 30-34 AVP Service team 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3637 Гаврилюк Андрій M Львів 35-39 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3638 Yakivchuk Sergii M Вінниця n/a 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3639 Martynishyn Andrii M Lviv 30-34 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Kovalenko Dmitry M Kyiv 30-34 Velobazar-Cadence90 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Христианов Виталий M Украина, Львовская область, Львов 50-59 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Babiichuk Oleh M Великосілки 19-29 4:30+ 29"-27,5"-26" рігід Ні
4013 Лесовий Ростислав M Львів 30-34 Веселі сирники 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4087 Дрозд Ірина F Львів 19-29 Веселі сирники 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Shayda Roman M Львів n/a Веселі сирники 2:10-2:50 інше Так
Кондрак Юлія F Львів 19-29 Веселі Сирники 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
1083 Гундяк Віктор M Ivano-Frankivsk 40-49 SRCC 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Матвіїв Степан M Busk 30-34 Makeba 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Федюк Іван M Kamianets-Podilskyi 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Фомина Валентина F Мукачево n/a 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Псюк Ростислав M Львів 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3641 Myskiv Markiyan M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4128 Tsepin Victor M Lviv 35-39 ВКСС НАСВ 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3153 Затонський Володимир M Тернопіль 30-34 BIKE L.A.B. 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Лєсков Віктор M Львів 19-29 3:45-4:30 29"-27,5"-26" підвіс Ні
3640 Мельничук Сергій O Сокаль 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Захар Стецевич M Львів 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
1085 Андрей Бучко M Бориспіль 35-39 Eurocar GRAWE Ukraine 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Присяжнюк Діма M Червоноград 19-29 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4111 Падучак Ярослав M Львів 35-39 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Єграшин Паша M Львів 30-34 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
41000000 Stepanov Dmytro M Харків 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Різник Діма M Львов 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Гнатюк Арсен M Львів 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3147 Dobranskyy Bogdan M Львів 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4173 Frolov Dmytro M Lviv 19-29 Що, там ще назву треба? 4:30+ інше Ні
4177 Frolov Leonid M Сокільники 19-29 Що, там ще назву треба? 4:30+ інше Ні
3559 Васлюк Андрій M Львів 19-29 3:45-4:30 фікс/сінглспід Ні
Доценко Саша M Вінниця 30-34 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Ovsyannikov Olexandr M Киев 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3154 Kakhnych Oleh M Drohobych 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
4169 Biletskyy Mykhailo M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
WTF Високосов Михайло M LUTSK 35-39 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
WTF Buchko Dmytro M Львів 35-39 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
2513 Kurnytska Marta F Lviv 50-59 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1049 Yaremus Kostya M Ternopil 40-49 Ternopil Golden Wheels 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3156 Дорош Назар M Гамбург 40-49 TRILEWY 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3158 Лаб'як Назар M Lviv 30-34 MTBSTOCK Cycle Club 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3159 Усатий Юра M Вінниця 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
WTF Бондарук Roman M Луцьк n/a Луцька Федерація тріатлону 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
Бордун Ліда M Львів 19-29 2:10-2:50 інше Так
Горбковий Віталій M Lviv 19-29 2:10-2:50 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4179 Paskal Andrey M Odesa 30-34 2:50-3:45 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Shchadylo Tetyana F Lviv 19-29 Шалена педалька 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4015 Savka Sofiya F Lviv 30-34 Їздюки 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
4100 Savka Anton M Lviv n/a Їздюки 4:30+ 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
Пешехонов Андрій M Київ 40-49 3:45-4:30 29"-27,5"-26" хардтейл/28"гібрід Ні
3643 Друар Боян M Lviv 40-49 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3161 Шкотняр Матвій M Lviv 30-34 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Морозов Андрій M Боярка 35-39 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Шевців Євген M Жовква 35-39 2:50-3:45 29"-27,5"-26" рігід Так
Скляров Валентин M Lviv 19-29 3:45-4:30 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
3644 Балан Михайло M Львів n/a 4:30+ шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Іваник Тарас M Львів 19-29 ДЮСШ 9 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Додик Анастасія F Львів <19 ДЮСШ 9 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
1088 Karpiuk Orest M Dubno 19-29 2:10-2:50 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Так
3162 Копосович Роман M Свалява 19-29 2:50-3:45 шосейний/циклокрос/турінг/гревел Ні
Pavlus Rostyslav M